Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!
^^

//
                                                              Zaloguj się, bohater PSB 1670-1742
&1690 Zaloguj się 1670
          Józef Antoni Lipski z Lipego h. Grabie, bohater PSB 1688-1752
&1721 Anna Łętkowska z Łętkowa h. Jastrzębiec 1690-1754
    Augustyn Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1715-1759
&1737 Anna Radomicka h. Kotwicz, bohater Wiki 1724-1812
                                                                                                 
                                                              |           |     |                                                                                                  
                     



     



   



                                 
                                                              |     |           |     |     |     |                                                                                                  
  Petronela Dembińska z Dembian h. Rawicz 1690 (1)
&1710 Józef Franciszek Otwinowski z Otwinowa h. Gryf, starosta [str] szczerczowskie 1700-1749
                                                          Anna Skórzewska h. Drogosław 1700-1745     Michał Skórzewski h. Drogosław, bohater PSB 1707-1789     Karolina Mioduszewska 1750 (3)     Tadeusz Stanisław Lipski z Lipego h. Grabie, bohater PSB 1725-1796     Kandyda Rozalia Lipska z Lipego h. Grabie, kanoniczka [maz] Warszawa 1721     Dorota Józefina Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1743-1763     Ignacy Józef Franciszek Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1754-1797                                                                                                  
  |                                                           |     |     |     |     |     |     |                                                                                                  
  |                       |     |    



    |     |     |                                  
  |                                                           |     |           |     |     |                                                                                                  
  Zaloguj się 1720-1796     Kajetan Grodzicki z Grodźca h. Gryf, cześnik [sie] Sieradz 1720-1781
&1770 Józefa Konstancja Łubieńska z Łubnej h. Pomian 1738-1795
                Zaloguj się 1760
&1790 Zaloguj się 1770
    Ludwik Sulimierski h. Starykoń 1770-1826
&1790 Marianna Kempista 1770-1844
    Andrzej Bardzki z Bardu h. Orla (Szaszor), pułkownik wojsko koronne 1730-1819     Józef Ignacy Wojciech Skórzewski h. Drogosław, starosta [kal] Gniezno 1757-1809           Mikołaj Adrian Joachim hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, bohater PSB 1753-1833     Maria Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1760     Zygmunt Działyński z Działynia h. Ogończyk, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1791-1841     Zaloguj się, sędzia grodzki [zmu] Szawle 1740
&1770 Zaloguj się 1750-1798
                      Zaloguj się, bohater PSB 1773-1854
&1805 Zaloguj się 1779-1851
    Zaloguj się 1757-1811
&1770 Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1760-1836
    Zaloguj się 1773-1823
&1790 Zaloguj się 1770
    Zaloguj się 1760 (5)
&1780 Zaloguj się 1760
    Mścisław Skibniewski h. Ślepowron 1834-1902
&1860 Maria Rohozińska h. Leliwa 1843-1917
    Jan Chrząszczewski z Chrząszczewa h. Trzaska 1770 (6)
&1790 Amelia Dogiel-Cyryna z Łyczkowa h. Działosza 1770
 
  |     |                 |     |     |     |           |     |     |     |                       |     |     |     |     |     |  
  |     |         |     |     |     |      



    |     |           |     |     |     |     |     |  
  |     |                 |     |     |     |           |     |     |                       |     |     |     |     |     |  
  |    



     




   



    |     |         |     |    



         



   




   



    |    



    |  
  |     |     |           |     |     |     |     |     |     |           |     |     |     |                       |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
  Ignacy Kajetan Błeszyński h. Oksza 1763-1821     Apolonia Grodzicka z Grodźca h. Gryf 1780     Józef Grodzicki z Grodźca h. Gryf 1776-1812     Feliks Klemens Andrzej Wituski h. Gozdawa 1793-1847
&1820 Róża Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa 1794-1874
    Zaloguj się 1802     Zaloguj się 1810 (2)     Zaloguj się 1807     Zaloguj się 1806-1856     Faustyna Sulimierska h. Starykoń 1799-1874     Ignacy Wojciech Paweł Bardzki z Bardu h. Orla (Szaszor), (linia: Michał Krzyżanowski 13.113.56) 1797     Antoni Beniamin Bartłomiej Skórzewski h. Drogosław, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1803-1855           Antonina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, ma nekrolog w Dzien. Pozn. 1802-1872     Emilia Maria Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1843-1904     Zaloguj się, marszałek powiatowy [zmu] Szawle 1776-1861     Zaloguj się, oficer wojsko rosyjskie 1780                       Helena Marianna Leokadia Łabęcka h. Łabędziogrot 1810-1882     Zaloguj się, bohater PSB 1809-1862     Zaloguj się, okręg centralny Tow. Rolniczego 1793-1865     Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego 1784-1854     Zaloguj się 1776-1812     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1792-1838     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1808-1884     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1786-1853     Zaloguj się 1868-1922     Bogumił Skibniewski h. Ślepowron 1862-1911     Eleonora Chrząszczewska z Chrząszczewa h. Trzaska 1800  
  |     |     |     |     |           |     |     |     |     |           |     |     |     |                       |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
 



    |     |     |      



   



    |         |     |     |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
        |     |     |                                         |     |     |                       |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
        |    



    |                                   |     |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
        |     |     |     |                                         |     |     |                       |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
        Tadeusz Walenty Ignacy Grodzicki z Grodźca h. Gryf, okręg sieradzki Tow. Rolniczego 1798-1877     Zuzanna Wituska h. Gozdawa 1823-1880     Zaloguj się 1820     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1847-1936                                         Leon Franciszek ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1867-1962     Jerzy Wiłłojć-Dowiatt z Willi h. Gryf 1825-1893     Zaloguj się 1820-1870                       Helena Szweycer h. Zadora 1839-1881     |     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1820-1860     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1820-1883     Zaloguj się, student Uniwersytetu Warszawskiego 1797-1849     |     |     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1824-1900     Irena Jadwiga Skibniewska h. Ślepowron 1906-1971     |     Aniela Podoska h. Junosza, (linia: Michał Podoski 9.395.107) 1830-1919  
        |     |     |     |                                         |     |     |                       |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
    |     |    



                  |     |     |           |    



    |    



   



    |     |     |  
        |     |                                               |     |     |                       |           |                 |     |     |  
      |     |                              



    |     |         |           |                 |     |     |  
        |     |                                               |     |     |     |                 |           |                 |     |     |  
        Józef Grodzicki z Grodźca h. Gryf, (linia: Maksymilian Zielonacki sw.14481) 1841     Maria Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec 1852                                               Stefan Jerzy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1894-1988     Aleksander ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1890     Ewelina Wiłłojć-Dowiatt z Willi h. Gryf, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1880-1965     Zaloguj się 1855 (4)     Bernard Ludwik Hantke, bohater PSB 1826-1900
&1861 Maria Zofia Regenhart, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1842-1897
          Helena Agnieszka Aleksandra Olszowska z Olszowy h. Prus (II), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1861-1933           Irena Sabina Józefa Trzetrzewińska h. Tępa Podkowa 1858-1952                 |     |     Maria Trzebińska, (linia: Michał Podoski 9.395.107) 1863-1919  
        |     |                                               |     |     |           |           |           |                 |     |     |  
     



                          |    



      |       |       |         |    



 
                                                                          |           |           |                 |        
                                                 



      |         |             |        
                                                                          |     |           |           |                 |        
                                                                          Alfred Bernard Hantke 1871-1929     Zaloguj się 1867-1908     Maria Kazimiera Diehl 1879     Stanisław Samuel Janasz, (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) 1882-1960           Józef Targowski h. Rogala, bohater PSB 1883-1952                 |        
                                                                          |     |     |     |           |                 |        
                                      |    




        |             |    
                                                                          |                                            
                                                                                                  Zofia Hantke 1900-1985                                      
                                                                                                  |                                      
                                          |                        
                                                                                                           

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 09.08.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 54.160.19.155