Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                                                                                                                                      Zaloguj się, bohater PSB 1566-1600
&1591 Zaloguj się 1560-1615
    Zaloguj się, bohater PSB 1555-1627
&1603 Zaloguj się 1560-1615
    Stanisław Nowca 1804-1860
&1836 Teofila Paszkiewicz 1815-1895
 
                                                                                                                                      |     |     |  
                                             



    |  
                                                                                                                                      |     |  
                                             



   



 
                                                                                                                                      |     |     |     |  
                                                                                                                                      Zaloguj się, bohater PSB 1601-1665     Zaloguj się, wojewodzina [pom] Pomorze 1600-1645     Władysław Nowca, bohater Wiki 1846-1924     Zaloguj się 1838-1907  
                                                                                                                                      |     |     |     |  
                                                                                                                                Zaloguj się, bohater PSB 1630-1686
&1652 Zaloguj się 1630-1662
    Zaloguj się 1644-1700     Zaloguj się, bohater PSB 1614-1660 (6)     |     Zaloguj się 1874  
                                                                                                                                |     |           |     |  
                                           



      |     |  
                                                                                                                                |                 |  
                          Zaloguj się 1667 (2)
&1700 Zaloguj się 1680
                                                                                              Zaloguj się 1660-1707                 Zaloguj się 1902 (3)  
                          |                                                                                               |                    
          |                                   |        
                          |                                                                                               |              
                          Zaloguj się 1710-1798     Zaloguj się 1700
& ? ?
&1730 Zaloguj się 1710
                                              Feliks Antoni Mikorski h. Ostoja, bohater PSB 1725-1779
&1750 Anna Stępowska 1730
    Maciej Cielecki z Cielczy h. Zaremba, starosta [str] zgierskie 1720
&1752 Joanna Lipska z Lipego h. Grabie 1718-1790
    Ludwik Antoni Jabłkowski z Jabłkowa h. Wczele, podstoli [sie] Sieradz 1690-1750
&1710 Marianna Rupniewska 1690
&1739 Joanna Lipska z Lipego h. Grabie 1718-1790
    Zaloguj się 1680-1751                    
                          |     |                                               |     |     |     |                    
          |     |                   |    



    |        
                          |     |                                               |     |     |                    
        |    



                 



   





    |        
                    |     |     |                                               |     |     |     |     |     |     |        
  Józef Benedykt Sędzimir h. Ostoja 1750
&1770 Katarzyna Gronowska 1750
& ? ?
                Walenty Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa, burgrabia [plo] Płock 1755-1839     Zaloguj się 1740     Józef Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa 1750                                               Izabela Mikorska h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1767-1847     Brygida Mikorska h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1760     Wojciech Kazimierz Cielecki z Cielczy h. Zaremba, kawaler [z_order] order świętego Stanisława 1750     Zaloguj się 1720-1769     Zaloguj się, cześnik [sie] Szadek 1727-1792     Kajetan Jabłkowski z Jabłkowa h. Wczele, skarbnik [sie] Sieradz 1718-1772     Cecylia Zielonacka h. Leszczyc 1730        
  |                 |     |     |                                               |     |     |           |     |     |        
  |         |     |     |                   |    



      |    



       
  |                 |     |     |                                               |                 |              
 



     



    |     |           |             |              
  |     |           |     |     |     |                       |                 |                          
  Zaloguj się 1780 (1)     Stanisław Hilary Sędzimir h. Ostoja, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1776-1836     Zaloguj się 1810
&1840 Zaloguj się 1811-1867
    Zaloguj się 1794     Ignacy Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa 1811-1869     Franciszek Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa 1768     Julianna Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1840     Kajetan Dominik Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1789-1841
&1820 Marianna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1803-1881
    Antoni Piotr Kajetan Romocki h. Prawdzic 1780-1841
&1820 Pelagia Morzkowska h. Ślepowron 1794-1865
    Feliks Jan Bentkowski h. Prawdzic, bohater PSB 1781-1852
&1812 Emilia Amilia Julia Zejdler, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1852
    Franciszek Salezy Aleksander Dmochowski h. Pobóg, bohater PSB 1801-1871                 Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1776-1848 (5)                          
        |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                            
    |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                
        |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                          
    |    



    |     |     |     |    




   



   



    |                      
        |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                            
        Aleksander Telesfor Sędzimir h. Ostoja, (linia: Józef Wołłowicz le.4170.2.2) 1815-1878     Antonilla Wężyk-Widawska h. Wąż 1841-1916     Zaloguj się 1845-1922     Zaloguj się 1831-1913     Antonina Hlebicka-Józefowicz h. Leliwa, (linia: Piotr Sumiński 7.796.341) 1830-1887     Napoleon Benedykt Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa 1810-1849     Ludwik Henryk Filip Bielicki h. Pobóg 1821     Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1827     Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1825-1891     Marianna Honorata Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1831-1917     Kornel Nepomucen Józef Romocki h. Prawdzic 1829-1893     Juliusz Romocki h. Prawdzic 1833-1910     Helena Rozalia Felicja Bentkowska h. Prawdzic 1828-1898     Leon Jarosław Bentkowski h. Prawdzic, bohater PSB 1823-1889     Zofia Ludwika Izabela Dmochowska h. Pobóg, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1829                                            
        |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                            
    |     |    



   



   



    |    



    |     |    



                     
        |     |                       |           |     |     |                                            
        Bronisław Tytus Sędzimir h. Ostoja, (linia: Józef Wołłowicz le.4170.2.2) 1860-1908     Adam Orzechowski h. Oksza 1861-1927                       Maria Zofia Wilhelmina Zielonka h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1848-1935           Klotylda Romocka h. Prawdzic, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1874-1963     Aleksander Feliks Marceli Wasiutyński h. Korczak, bohater Wiki 1859-1944     Stanisław Franciszek Bentkowski h. Prawdzic, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1850 (4)                                                        
        |     |                       |           |     |                                                              
    |     |           |      



                       
        |     |                                                                                                  
        Krystyna Ścibor-Sędzimir h. Ostoja, (linia: Józef Wołłowicz le.4170.2.2) 1897-1990     Tadeusz Orzechowski h. Oksza 1890-1939                                                                                                              
        |     |                                                                                                              
   



                                             
                                                                                                                       

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.08.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie