Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Warszawa, cm. Komunalny Północny na Wólce Węglowej

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Warszawa, cm. Komunalny Północny na Wólce Węglowej (36), Warszawa, cm. Wawrzyszewski (32), Laski, cm. przy Zakładzie dla Niewidomych (8), Warszawa, cm. w Tarchominie (2), Warszawa, cm. Wojskowy na Powązkach (312), Okoliczne miejsca: Dąbrowa Leśna (1), Łomianki (17), Klaudyn (2), Laski, pow. warszawski zachodni (1), Nowodwory (5), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, par. św. Marii Magdaleny (Wawrzyszew) (117), Warszawa-Tarchomin św. Jakub (1916), Babice (344), Warszawa, par. św. Stanisława i Wawrzyńca (Wola) (982), Chotomów (67),

kw. E-X-8

  1. Maria Cichowska z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044098), 1881–1974 (r.: Henryk i Maria Dobiecka) × Szczęsny Kleczyński
  2. Szczęsny Kleczyński (ID: cz.I044135), ~1900–1984 (r.: Bohdan i Stefania Chwalibog) × Maria Cichowska z Cichowa h. Wąż

kwatera B-III-1, rząd 2, grób 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B-III-1, rząd 7, miejsce 51

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B-IX-1, rząd 5, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C-VIII-1, rząd 1, miejsce 3

  1. Beata Maria Wołyńska (ID: sw.72781), 1944–2010 × Antoni Jerzy Pankowski h. Gozdawa

kwatera D-II-15/16, rząd 3, miejsce 18

  1. Wiesława Maj (ID: sw.51484), 1932–2013 × Marcin Aleksander Dembiński h. Rawicz

kwatera E-III-2, rząd 1, miejsce 18

  1. Zbigniew Krawczyk (ID: sw.77761), 1928–2000 × Maria Wierzbowska
  2. Maria Wierzbowska (ID: sw.77762), 1928–2006 × Zbigniew Krawczyk

kwatera E-III-3, rząd 1, miejsce 2

  1. Leon Podolski (ID: sw.139139), 1909–1975 (r.: Wiktor i Leokadia Bońkowska) × Zofia Łukowska
  2. Zofia Łukowska (ID: sw.139141), 1909–1999 (r.: Władysław i Władysława Insadowska) × Leon Podolski

kwatera E-III-5, rząd 3, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-IV-3, rząd 1, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-IV-8, rząd 1, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-IX-4, rząd 10, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-IX-4, rząd 10, miejsce 11/12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-IX-4, rząd 3, miejsce 8

  1. Julia Maria hr. Pinińska z Grzymałowa h. Jastrzębiec (ID: ut.24.1.71), 1885–1975 (r.: Stanisław i Maria Drohojowska) × Władysław Maurycy hr. Wolański z Wolan h. Przyjaciel
  2. Stanisław Hubert hr. Wolański z Wolan h. Przyjaciel (ID: ut.39.1.23), 1922–1986 (r.: Władysław i Julia Pinińska) × Maria Bożena Ingeborga Dörpa

kwatera E-IX-5, rząd 9, miejsce 6

  1. Czesław Szadkowski h. Rola (ID: sw.60510), 1903–1973 (r.: Stanisław i Janina Gieysztor) × Zofia Zaremba, Janina Danuta Dapińska, Adela Fink-Finowicka
  2. Tadeusz Stanisław Szadkowski h. Rola (ID: sw.60501), 1904–1986 (r.: Stanisław i Janina Gieysztor) × Jadwiga Cecylia Makowska h. Jelita
  3. Adela Fink-Finowicka (ID: sw.60523), 1934–1997 (r.: Czesław i Olimpia Goleniecka) × Czesław Szadkowski h. Rola

kwatera E-IX-7, rząd 2, grób 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-V-8, rząd 4, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-VI-2, rząd 2, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-VI-7, rząd 9, miejsce 3/4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-VII-4, rząd 8, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-VIII-3, rząd 4, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-VIII-5, rząd 5, miejsce 11

  1. Janusz Głowacki (ID: sw.63068), 1920–1976 (r.: Jan i Ewa Radzimowska) × Helena Ładomirska h. Łada
  2. Helena Ładomirska h. Łada (ID: sw.63067), 1934–1995 (r.: Władysław i Waleria Nagórzańska) × Janusz Głowacki

kwatera E-VIII-6, rząd 3, miejsce 8

  1. Władysław Wągiel (ID: sw.217099), bohater Wiki 1923–1974 × Wanda Mindykowska
  2. Wanda Mindykowska (ID: sw.217100), 1925–2005 × Władysław Wągiel

kwatera E-X-5, rząd 5, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-X-6, rząd 5, miejsce 7

  1. Kazimierz Brzeziński (ID: sw.121976), 1930–1976 × Longina Zygmańska

kwatera E-X-6, rząd 8, miejsce 7

  1. Krzysztof Maciej Bieńkowski z Bieńków h. Łada (ID: psb.1332.5), 1902–1973 (r.: Piotr i Lucyna Janta) × Anna Laewasser, Danuta Strzeszewska
  2. Anna Laewasser (ID: sw.196415), 1910–1980 × Krzysztof Maciej Bieńkowski z Bieńków h. Łada

kwatera E-X-7, rząd 5, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XI-2, rząd 6, miejsce 9

  1. Maria Kowalska (ID: sw.68366), 1908–1980 × Michał Ciechanowicz h. Nałęcz

kwatera E-XI-4, rząd 8, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XIII-4, rząd 5, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XIV-1, rząd 2, miejsce 11

  1. Andrzej Madeyski h. Poraj (ID: sw.204227), 1917–1984 (r.: Robert i Maria Dulęba) × Irena Czarnecka, Teresa Sztafrowska

kwatera E-XIV-6, rząd 10, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XV-1, rząd 3, grób 15

  1. Wanda Papierzyńska (ID: sw.245209), 1916–1987 × Włodzimierz Dulewicz
  2. Włodzimierz Dulewicz (ID: sw.245208), 1914–1998 × Wanda Papierzyńska
  3. Mateusz Radwan h. wł. (ID: sw.244445), 1985–2013 (r.: Michał i Irena Dulewicz)

kwatera E-XV-2, rząd 5, miejsce 3

  1. Danuta «Korab» Chrzanowska h. Korab (ID: sw.64881), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1994 (r.: Bolesław i Maria Bieńkowska)

kwatera E-XVI-4, rząd 5, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XVII-4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E-XVII-4, rząd 10, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera EV2, rząd 2, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera N-I-12, rząd 4, miejsce 6

  1. Halina Gniazdowska h. Korab (ID: dw.60261), 1905–1990 (r.: Stanisław i Zofia Wąsowicz) × Andrzej Niegolewski h. Grzymała
  2. Andrzej Niegolewski h. Grzymała (ID: dw.60239), 1905–1998 (r.: Stanisław i Wanda Wężyk) × Halina Gniazdowska h. Korab

kwatera N-I-12, rząd 5, miejsce 3

  1. Stanisław Ochman (ID: sw.252902), 1927–1990 (r.: Stanisław i Janina Samorzewska) × Krystyna Wieczorek

kwatera N-II-4, rząd 1, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera N-III-5, rząd 2, miejsce 9

  1. Maria Piasecka (ID: sw.7354), 1931–2004 × Roman Piotrowski h. Ślepowron
  2. Roman Piotrowski h. Ślepowron (ID: sw.7353), 1926–2004 (r.: Michał i Elżbieta Sobieniewska) × Maria Piasecka

kwatera O-I-13, rząd 4, grób 55

  1. Teresa Tuszyńska (ID: cz.I001351), bohater Wiki 1942–1997 × Jan Rafał Florian hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita

kwatera O-I-16, rząd 6, miejsce 73

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera O-I-19, rząd 5, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera O-II-10, rząd 2, miejsce 6

  1. Helena Dyoniza Tatar-Zagórska (ID: mi.812), 1921–2001 (r.: Kazimierz i Helena Jaworska) × Włodzimierz Henryk Hagemejer

kwatera O-II-12, rząd 2, miejsce 6

  1. Stanisław Bończak (ID: sw.55190), 1945–2006 × Irena Prokop
  2. Irena Prokop (ID: sw.55191), 1946–2010 × Stanisław Bończak

kwatera O-II-14, rząd 2, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera O-II-6, rząd 1, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera O-II-7, rząd 2, miejsce 20

  1. Jan Teodor Ignacy Serwatowski h. Jastrzębiec (ID: psb.28953.13), 1912–1990 (r.: Władysław i Wanda Puzyna) × Maria Magdalena hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas
  2. Maria Magdalena hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I005252), 1916–1999 (r.: Jerzy i Felicja Serwatowska) × Jan Teodor Ignacy Serwatowski h. Jastrzębiec

kwatera S-I-11,12, rząd 2, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-II-11, rząd 12, grób 15

  1. Robert Piwnicki h. Lubicz (ID: sw.51971), 1974–1996 (r.: Ryszard i Bożena Warzec)
  2. Bożena Warzec (ID: sw.51970), 1949–2000 (r.: Zdzisław i Hanna Ziólek) × Ryszard Piwnicki h. Lubicz

kwatera S-II-14, rząd 7, miejsce 3

  1. Zofia Nawrocka (ID: sw.245962), 1900–1997 × Jan Gościński

kwatera S-II-16, rząd 9, miejsce 20

  1. Janina Piłsudska h. Kościesza (odm.) (ID: sw.12284), 1915–1997 (r.: Czesław i Ksenia Łobanowska)

kwatera S-II-2, rząd 1, miejsce 2

  1. Andrzej Buliński (ID: sw.97232), 1946–2007 × Teresa Kuczborska h. Ogończyk

kwatera S-II-4, rząd 11, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-II-6, rząd 1, miejsce 5

  1. Katarzyna Maria Madalińska h. Larysza (ID: sw.43924), 1961–2011 (r.: Aleksander i Krystyna Drecka) × Paweł Shapiro, Michał Goliński

kwatera S-III-18, rząd 1, miejsce 4

  1. Romana Kozierowska h. Dołęga (ID: sw.85041), 1907–1994 × Tadeusz Kuczyński h. Ślepowron

kwatera S-III-8, rząd 5, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-III-8, rząd 9, miejsce 17

  1. Eugeniusz Szczepanik (ID: sw.19641), 1922–1999 (r.: Stanisław i Józefa Więtczak) × Irena Wyganowska h. Łodzia

kwatera S-IV-11, rząd 3, miejsce 23

  1. Jerzy Skrzeczanowski (ID: sw.250619), 1923–2003 × Mirosława Porębska

kwatera S-IV-13, rząd 2, miejsce 21

  1. Irena Giertych (ID: sw.14301), 1913–1996 × Edmund Ożyński
  2. Ryszard Wiktor Ożyński (ID: cz.I046936), 1940–2012 (r.: Edmund i Irena Giertych) × Anna Aniela Dietl

kwatera S-IV-21, rząd 4, miejsce 10

  1. Stanisław Jabłoński (ID: ut.29.1.171), 1930–1994 × Lucyna Kościuczuk

kwatera S-IV-3, rząd 10, grób 1

  1. Zdzisław Eugeniusz Szczęsny (ID: cz.I032930), 1927–2008 × Zofia Jadwiga Żebracka

kwatera S-IV-5, rząd 1, miejsce 21

  1. Feliks Babiarz (ID: sw.12693), 1906–1997 × Zofia Walewska
  2. Zofia Walewska (ID: sw.12694), 1912–2001 (r.: Teofil i Stanisława Nowakowska) × Feliks Babiarz

kwatera S-IV-5, rząd 2, miejsce 9

  1. Jerzy Nowicki (ID: sw.50057), 1925–1997 × Irena Wardęska h. Godziemba

kwatera S-IV-9, rząd 7, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-IX-1, rząd 11, miejsce 11

  1. Stanisława Krawczyk (ID: sw.95280), 1907–1984 × Zygmunt Rokicki
  2. Zygmunt Rokicki (ID: sw.95279), 1912–2000 × Stanisława Krawczyk
  3. Krzysztof Pacewicz (ID: sw.51321), 1933–2008 (r.: Roman i Krystyna Zaleska) × Urszula Rokicka
  4. Urszula Rokicka (ID: sw.95133), 1939–2012 (r.: Zygmunt i Stanisława Krawczyk) × Krzysztof Pacewicz

kwatera S-IX-1, rząd 11, miejsce 5

  1. Wiesława Poncet de la Riviere (ID: sw.49768), 1941–2008 × Stefan Komornicki z Komornik h. Nałęcz
  2. Stefan Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7108), 1943–2009 (r.: Juliusz i Anna Wolańska) × Wiesława Poncet de la Riviere

kwatera S-IX-2, rząd 9, grób 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-IX-9, rząd 3, miejsce 10

  1. Danuta Makarczyk (ID: sw.80163), 1916–1998 × Zygmunt Zbigniew «Gałązka» Ziemięcki h. Nieczuja

kwatera S-V-10, rząd 12, miejsce 16

  1. Marian Ratajczak (ID: sw.84621), 1926–2003 (r.: Stanisław i Antonina Królikowska) × Maria Henryka Sarnowska
  2. Maria Henryka Sarnowska (ID: sw.84622), 1928–2008 (r.: Marian i Agnieszka Bosiewicz) × Marian Ratajczak

kwatera S-V-11, rząd 7, miejsce 15

  1. Anna Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: zi.3.85.a1), 1921–2000 (r.: Marian i Janina Kozakowska) × Andrzej Piętka

kwatera S-V-12, rząd 9, miejsce 11

  1. Henryk Włoczewski h. Trąby (ID: sw.167901), 1928–2004 × Gabriela Zbudzka h. Lubicz

kwatera S-V-14, rząd 4, miejsce 13

  1. Henryka Zbigniewa Baczewska (ID: sw.65081), 1925–1996 × Tadeusz Gaj
  2. Tadeusz Gaj (ID: sw.65080), 1922–2008 (r.: Andrzej i Rozalia Dach) × Henryka Zbigniewa Baczewska

kwatera S-V-9, rząd 3, miejsce 5

  1. Teresa Staniec (ID: cz.I046895), 1937–2003 × Jan Kanty Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa

kwatera S-VI-13, rząd 15, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-VI-14, rząd 8, miejsce 10

  1. Iwona Kędzierska (ID: sw.121557), 1956–1995 × Jerzy Zawadzki
  2. Jerzy Zawadzki (ID: sw.121556), 1955–2006 (r.: Juliusz i Alina Zaleska) × Iwona Kędzierska

kwatera S-VI-3, rząd 9, grób 2

  1. Leokadia Wasik (ID: sw.11927), 1921–2006 × Antoni Niedzielski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-VI-4, rząd 7, miejsce 21

  1. Stanisław Szadkowski h. Rola (ID: sw.60512), 1933–1998 (r.: Czesław i Zofia Zaremba) × Hanna Wilczak

kwatera S-VI-8, rząd 5, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-VI-9, rząd 6, miejsce 3

  1. Stefania Janina Olesińska (ID: sw.87159), 1933–2001 × Czesław Owczarek

kwatera S-VII-6, rząd 3, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-VIII-10, rząd 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-VIII-2, rząd 9, miejsce 4

  1. Antoni Jerzy Pankowski h. Gozdawa (ID: sw.72779), 1925–2006 (r.: Nicefor i Stefania Strzyżewska) × Urszula Jedwabny, Beata Maria Wołyńska

kwatera S-VIII-3, rząd 9, miejsce 22

  1. Bohdan Kapuściński (ID: sw.171758), 1934–2007 × Zofia Frankowska
  2. Zofia Frankowska (ID: sw.171757), korespondent M.J.M. 1935–2012 (r.: Mieczysław i Marianna Cieciuch) × Bohdan Kapuściński

kwatera S-VIII-4, rząd 7, miejsce 14

  1. Juliusz Sylwester Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: ut.39.1.22), 1917–1998 (r.: Stefan i Maria Götz) × Anna Maria hr. Wolańska z Wolan h. Przyjaciel

kwatera S-VIII-9, rząd 2, miejsce 3

  1. Antonina Lipska z Lipego h. Grabie (ID: sw.68591), 1910–1998 (r.: Kazimierz i Maria Komar)

kwatera S-X-2, rząd 19, miejsce 2

  1. Kazimierz Zuber (ID: sw.5078), 1929–2001 (r.: Kazimierz i Maria Rozwadowska) × Krystyna Linde

kwatera S-X-3, rząd 11, miejsce 20

  1. Krzysztof Lewandowski (ID: sw.203419), 1937–2005 × Emilia Tarnawska h. Sas

kwatera S-X-3, rząd 13, miejsce 39

  1. Mirosław Rzepecki (ID: sw.190322), 1924–2006 (r.: Piotr i Janina Lancmańska) × Janina Horodko

kwatera S-X-3, rząd 19, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S-X-3, rząd 19, miejsce 26

  1. Ewa Chrząszczewska h. Trzaska (ID: sw.255451), 1933–2008 (r.: Józef i Stanisława Szulc) × Andrzej Deloff

kwatera S-X-4, rząd 12, miejsce 30

  1. Teresa Janina Bąk (ID: sw.68517), 1937–2012 (r.: Jan i Teodozja Świątek) × Józef Kazimierz Andrzej Karney

kwatera S-X-4, rząd 19, miejsce 27

  1. Paweł Kościelecki (ID: sw.72712), 1975–2015 × Klara Pereświt-Sołtan h. wł.

kwatera T-II-5, rząd 6, miejsce 7

  1. Stanisława Dąbrowska (ID: sw.173003), 1930–1993 × Tadeusz Lentas
  2. Tadeusz Lentas (ID: sw.173002), 1927–2001 × Stanisława Dąbrowska

kwatera T-III-6, rząd 6, miejsce 5

  1. Zofia Helena Kościelniak (ID: sw.199200), 1909–1993 × Franciszek Gąsienica-Sobczak
  2. Irena Sobczak (ID: zi.7.61.a2a), 1931–2008 (r.: Franciszek i Zofia Kościelniak) × Adam Paygert

kwatera T-V-10, rząd 4, miejsce 3

  1. Dominik Marciniak (ID: sw.42621), 1972–2005 (r.: Denis i Izabela N.) × Ewa Anna Jałoszyńska

kwatera T-VIII-9, rząd 4, miejsce 7

  1. Wiktoria Woszczerowicz (ID: sw.58353), 1902–1992 (r.: Stanisław i Mirosława Tarasewicz) × Zygmunt Kalkstein-Stoliński h. Kos
  2. Emilia Kalkstein-Stolińska h. Kos (ID: sw.58358), 1927–2003 (r.: Zygmunt i Wiktoria Woszczerowicz) × Czesław Koseda
  3. Czesław Koseda (ID: sw.58359), 1926–2003 × Emilia Kalkstein-Stolińska h. Kos

kwatera T-XI-10, rząd 4, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera T-XV-15, rząd 2, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera T-XVII-15, rząd 5, miejsce 1

  1. Zofia N. (ID: sw.100716), 1911–1991 × Adam Ziętkiewicz
  2. Adam Ziętkiewicz (ID: sw.100715), 1917–2000 (r.: Bolesław i Łucja Turner) × Zofia N.

kwatera T-XXII-20, rząd 9, grób 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera T-XXIX-20, rząd 1, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera T-XXVIII-21, rząd 5, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera U-II-4, rząd 5, miejsce 5

  1. Stanisława «Jadwiga» Jankowska (ID: sw.214447), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–2012 × N. Kryński, Maciej Pohoski h. Bogoria

kwatera W-I-13, rząd 7, miejsce 6

  1. Janina Tomalska (ID: cz.I048638), 1933–1993 × Kazimierz Turczyński
  2. Kazimierz Turczyński (ID: cz.I048637), 1930–2007 × Janina Tomalska

kwatera W-I-8, rząd 5, miejsce 13

  1. Maria Kucharek (ID: sw.52788), 1926–2008 × Kazimierz Jarosz

kwatera W-II-10, rząd 8, miejsce 9

  1. Zofia Grot-Nowomiejska h. Rawicz (ID: sw.85732), 1907–1986 (r.: Marian i Maria Karnkowska) × Władysław Bruliński h. Pierzchała (Roch II)
  2. Władysław Bruliński h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.85735), bohater Wiki 1915–1998 (r.: Wojciech i Marianna Ogonowska) × Zofia Grot-Nowomiejska h. Rawicz

kwatera W-II-10, rząd 9, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-II-18, rząd 9, miejsce 9

  1. Andrzej Piętka (ID: zi.3.85.a1a), 1923–1992 (r.: Gustaw i Janina Wierzbowska) × Anna Lasocka z Lasocina h. Dołęga

kwatera W-II-3, rząd 12, miejsce 9

  1. Wacław Bobiński h. Kościesza (ID: sw.159870), 1896–1980 (r.: Henryk i Helena Bobińska) × Maria Klementyna Malhomme

kwatera W-II-5, rząd 6, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-II-8, rząd 1, grób 13

  1. Kazimierz Samuła (ID: psb.27981.1), bohater PSB 1924–1984 (r.: Józef i Stanisława Kociuba) × Zofia Cecylia Żabińska
    → PSB: SAMUŁA Kazimierz (1924-1984) chemik, farmaceuta
  2. Zofia Cecylia Żabińska (ID: psb.27981.4), 1926–2003 × Kazimierz Samuła

kwatera W-II-8, rząd 10, miejsce 11

  1. Feliks Tomasz Antoni hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: cz.I017826), 1905–1986 (r.: Antoni i Maria Bogucka) × Anna Jadwiga Królikiewicz
  2. Anna Jadwiga Królikiewicz (ID: cz.I017827), 1922–2013 (r.: Tomasz i Józefa Seichter) × Feliks Tomasz Antoni hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic

kwatera W-II-9, rząd 4, grób 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-11, rząd 11, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-13, rząd 6, miejsce 15

  1. Katarzyna Wiśniewska (ID: sw.149371), 1978–1988 (r.: Krzysztof i Anna Gaca)

kwatera W-III-14, rząd 11, grób 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-14, rząd 3, miejsce 8

  1. Franciszka Nowaczek (ID: sw.214541), 1901–1985 (r.: Franciszek i Karolina Paciejewska) × Józef Bońkowski h. Brodzic

kwatera W-III-18, rząd 5, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-3, rząd 5, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-4, rząd 8, miejsce 6

  1. Wojciech Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż (ID: sw.88748), 1898–1980 (r.: Czesław i Gabriela Taczanowska) × Władysława Nowacka
  2. Władysława Nowacka (ID: sw.88749), 1906–1987 × Wojciech Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, Antoni Długołęcki

kwatera W-III-4, rząd 9, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-III-7, rząd 5, miejsce 17

  1. Romuald Kobecki (ID: sw.37777), 1913–1981 (r.: Józef i Zofia Kapłanowska) × Teresa Plisowska h. Odrowąż

kwatera W-IV-10, rząd 12, miejsce 16

  1. Kazimiera Furmańska (ID: cz.I001708), 1901–1983 (r.: Józef i Marianna Komorek) × Stanisław Lichniak
  2. Zofia Teresa Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.279), 1927–2013 (r.: Roman i Teresa Zamoyska) × Zygmunt Lichniak
  3. Zygmunt Lichniak (ID: ut.1.1.280), bohater Wiki 1925–2015 (r.: Stanisław i Kazimiera Furmańska) × Zofia Teresa Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska

kwatera W-IV-10, rząd 8, miejsce 20

  1. Norbert Szuman (ID: psb.34016.6), 1915–1992 (r.: Władysław i Emilia von Bülow) × Jadwiga Swinarska z Wybranowa h. Poraj
  2. Jadwiga Swinarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.53019), 1913–2004 (r.: Bogusław i Helena Jankowska) × Norbert Szuman

kwatera W-IV-3, rząd 11, miejsce 8

  1. Stanisław Żebrowski (ID: cz.I032007), 1912–1980 × Henryka Pielach
  2. Henryka Pielach (ID: cz.I032008), 1914–1999 × Stanisław Żebrowski

kwatera W-IV-4, rząd 10, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-IV-5, rząd 2, miejsce 18

  1. Róża Ślubicz-Załęska h. Prus (III) (ID: sw.109063), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1981 (r.: Jan i Stefania Mysłowska) × Kazimierz Ślubicz-Załęski h. Prus (III)
  2. Maria Kalkstein h. Kos (ID: sw.109085), 1928–2003 (r.: Stanisław i Maria Załęska) × Jan Kazimierz Ślubicz-Załęski h. Prus (III)
  3. Jan Kazimierz Ślubicz-Załęski h. Prus (III) (ID: sw.109084), 1924–2004 (r.: Kazimierz i Róża Załęska) × Maria Kalkstein h. Kos

kwatera W-IV-5, rząd 6, miejsce 3

  1. Maria Ludwika Skarbek-Borowska h. Awdaniec (ID: sw.79483), 1905–1981 (r.: Ludwik i Maria Dzieduszycka) × Jan Zawadzki

kwatera W-IV-6, rząd 10, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-IV-9, rząd 11, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-IX-12, rząd 2, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-IX-2, rząd 1, miejsce 14

  1. Edmund Edward Kazimierz Zembrzuski (ID: sw.78199), 1913–1978 (r.: Edward i Maria Taczanowska) × Zofia Solecka

kwatera W-IX-3, rząd 10, miejsce 3

  1. Stanisław Józef Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58844), 1889–1977 (r.: Stanisław i Helena Sokołowska) × Halina Szostkiewicz

kwatera W-IX-7, rząd 8, miejsce 8

  1. Tadeusz Szanser (ID: sw.106922), 1921–2008 × Irena «Lutnia» Strażyc

kwatera W-IX-8, rząd 6, miejsce 13

  1. Ewa Karpińska (ID: sw.269071), 1940–1989 (r.: Czesław i Stefania Malik) × Maciej Szczawiński ze Szczawina Małego h. Prawdzic

kwatera W-V-1, rząd 9, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-V-11, rząd 12, miejsce 9

  1. Bogusława Dembina (ID: sw.62464), 1953–1985 × Jacek Ejdys

kwatera W-V-12, rząd 3, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-V-12, rząd 9, miejsce 13

  1. Czesław Owczarek (ID: sw.87158), 1931–1999 × Stefania Janina Olesińska

kwatera W-V-7, rząd 7, grób 2

  1. Irena Szemplińska h. Ślepowron (ID: zi.1.196.a2), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1982 (r.: Antoni i Maria Iłowiecka) × Wojciech Cacko-Zagórski

kwatera W-V-8, rząd 4, miejsce 23

  1. Elżbieta Sobieniewska (ID: cz.I054527), 1890–1982 (r.: Antoni i Józefa Welman) × Michał Augustyn Franciszek Piotrowski h. Ślepowron
  2. Michał Piotrowski h. Ślepowron (ID: sw.7347), 1912–1990 (r.: Michał i Elżbieta Sobieniewska)

kwatera W-V-8, rząd 7, miejsce 6

  1. Zofia Trąbczyńska (ID: dw.42516), 1893–1981 (r.: Michał i Maria N.) × Wincenty Franciszek Bojanowski z Bojanowa h. Junosza

kwatera W-V-8, rząd 9, miejsce 12

  1. Witold Zaleski h. Łabędź (ID: sw.121552), 1896–1991 (r.: Bernard i Katarzyna Trześniowska) × Halina Grygorowicz

kwatera W-VI-2, rząd 13, grób 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VI-3, rząd 8, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VI-4, rząd 1, miejsce 13/14

  1. Kornel Sulimierski z Konecka h. Starykoń (ID: zi.3.61.r1.a), 1904–1977 (r.: Jan i Jadwiga Grodzicka) × Maria Haack
  2. Jadwiga Zaremba h. wł. (ID: sw.117336), 1895–1979 (r.: Bolesław i Antonina Starzyńska) × Włodzimierz Twardowski, Stefan Kossecki h. Rawicz
  3. Maria Haack (ID: zi.3.61.r1), 1912–1987 (r.: Artur i Irena Bojańczyk) × Kornel Sulimierski z Konecka h. Starykoń

kwatera W-VI-4, rząd 10, grób 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VI-4, rząd 10, miejsce 11

  1. Jerzy Tanaś (ID: psb.34911.6), 1929–1999 (r.: Franciszek i Zofia Deutsch) × Helena Zdanowicz

kwatera W-VI-7, rząd 9, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-10, rząd 6, grób 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-10, rząd 7, miejsce 14

  1. Jerzy Horoszkiewicz (ID: sw.126216), głowa w spisie ludn. Krakowa 1902–1957 (r.: Tadeusz i Helena Zaręba) × Krystyna Turnau z Dobczyc h. wł.
  2. Krystyna Turnau z Dobczyc h. wł. (ID: sw.126217), 1904–1982 (r.: Adolf i Augusta von Scholley) × Jerzy Horoszkiewicz

kwatera W-VII-10, rząd 8, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-3, rząd 1, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-3, rząd 2, miejsce 18

  1. Tadeusz Wojciech Dembiński h. Rawicz (ID: sw.42150), 1908–1976 (r.: Tadeusz i Felicja Thiel) × Maria Pączkiewicz
  2. Maria Pączkiewicz (ID: sw.49186), 1912–1998 × Tadeusz Wojciech Dembiński h. Rawicz

kwatera W-VII-3, rząd 9, miejsce 3/4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Edward Ruszczyc h. Lis (ID: psb.27245.6), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2003 (r.: Ferdynand i Regina Rouck) × Krystyna Czechowicz-Lachowicka h. Ostoja

kwatera W-VII-4, rząd 10, miejsce 2

  1. Stanisław Hempel (ID: psb.26438.10), 1912–1976 (r.: Stanisław i Maria Świda) × Eugenia Bronisława Romer h. Laski
  2. Eugenia Bronisława Romer h. Laski (ID: psb.26438.9), 1914–2005 (r.: Eugeniusz i Zofia Dembowska) × Stanisław Hempel

kwatera W-VII-4, rząd 13, miejsce 5/6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-5, rząd 6, miejsce 8

  1. Stefan Franciszek Karwacki (ID: zi.6.40.a3ao), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1898–1982 (r.: Zygmunt i Ludwika Zakrzewska) × Maria Mineyko z Dubnik h. Gozdawa
  2. Maria Mineyko z Dubnik h. Gozdawa (ID: zi.6.40.a3am), 1912–1994 (r.: Józef i Natalia Maszewska) × Stefan Franciszek Karwacki

kwatera W-VII-7, rząd 6, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VII-7, rząd 6, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-1, rząd 3, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-10, rząd 3, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-13, rząd 3, miejsce 7

  1. N. Ignasiak (ID: sw.240974), 1925–1984 × Halina Glondalska
  2. Halina Glondalska (ID: sw.240973), 1923–1994 (r.: Bronisław i Janina Krupska) × N. Ignasiak

kwatera W-VIII-5, rząd 2, grób 14

  1. Anna Góral (ID: sw.95385), 1896–1982 × Jakub Gruszkiewicz
  2. Jakub Gruszkiewicz (ID: cz.I014831), 1941–1997 (r.: Jakub i Anna Góral) × Maria Barbara Groda-Kowalska, Wanda Tomaś

kwatera W-VIII-5, rząd 4, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-6, rząd 6, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-7, rząd 12, miejsce 20

  1. Zbigniew Grzywiński h. Jastrzębiec (ID: sw.59686), 1943–2008 (r.: Włodzimierz i Stanisława Szałecka) × Mirosława Kędziora, Aldona N., Krystyna Brylak

kwatera W-VIII-7, rząd 2, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-8, rząd 12, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-VIII-8, rząd 6, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-1, rząd 8, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-10, rząd 10, miejsce 13

  1. Tomasz Andrzej Rappé (ID: sw.298476), 1954–2010 (r.: Ryszard i Krystyna Smirnow)

kwatera W-X-11, rząd 6, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-11, rząd 7, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-11, rząd 8, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-12, rząd 4, miejsce 20

  1. Stanisława Rzemyszkiewicz (ID: sw.269083), 1911–1988 (r.: Jan i Pelagia Świątkiewicz) × Stanisław Szczawiński ze Szczawina Małego h. Prawdzic
  2. Wojciech Szczawiński ze Szczawina Małego h. Prawdzic (ID: sw.272549), 1934–1996 (r.: Stanisław i Stanisława Rzemyszkiewicz)

kwatera W-X-12, rząd 8, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-2, rząd 6, miejsce 11

  1. Konstanty «Kot» Jarochowski z Jaroch h. Przerowa (ID: sw.54789), 1920–1978 (r.: Joachim i Maria Wiktor) × Maria Magdalena Bylicka h. Pobóg, Hanna Maria Eugenia Rataj

kwatera W-X-3, rząd 11, miejsce 22

  1. Olgierd Leszkiewicz-Zienowicz-Olpiński h. Nałęcz (ID: sw.60981), 1924–1976 × Wanda Gutkowska h. Rawicz
  2. Wanda Gutkowska h. Rawicz (ID: sw.60980), 1924–2003 (r.: Tadeusz i Esthere Bourdeau) × Olgierd Leszkiewicz-Zienowicz-Olpiński h. Nałęcz

kwatera W-X-3, rząd 6, miejsce 5

  1. Zbigniew Stanisław Zieliński (ID: psb.17081.8), 1910–1976 (r.: Franciszek i Emilia Duszyńska) × Maria Danuta Maringe
  2. Maria Danuta Maringe (ID: psb.17081.7), 1918–2005 (r.: Leonard i Zofia Wyganowska) × Zbigniew Stanisław Zieliński

kwatera W-X-4, rząd 14, miejsce 8

  1. Halina Nowicka h. Rogala (ID: psb.29516.4), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1977 (r.: Bolesław i Halina Wilkońska) × Witold Marian Zaremba h. wł., Władysław Sikorski h. Kopaszyna

kwatera W-X-4, rząd 14, miejsce 9

  1. Władysław Sikorski h. Kopaszyna (ID: psb.29516.1), bohater PSB 1889–1977 (r.: Norbert i Elżbieta Serafinowicz) × Halina Nowicka h. Rogala
    → PSB: SIKORSKI Władysław (1889-1977) inżynier, podpułkownik

kwatera W-X-4, rząd 5, grób 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-7, rząd 7, grób 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-X-7, rząd 8, grób 22

  1. Stefan «Stefan» Szempliński h. Ślepowron (ID: psb.33565.4), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–1997 (r.: Zygmunt i Stanisława Malewska)

kwatera W-X-9, rząd 8, grób 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XI-4, rząd 12, miejsce 9

  1. Stanisława Gałecka h. Junosza (ID: sw.57172), 1887–1976 (r.: Józef i Aleksandra Bogatko) × Jan Paulin Smoleński h. Zagłoba
  2. Maria Czesława Smoleńska h. Zagłoba (ID: sw.57175), 1923–2006 (r.: Jan i Stanisława Gałecka) × Ignacy Antoni Pniewski h. Ślepowron
  3. Ignacy Antoni Pniewski h. Ślepowron (ID: sw.71012), 1918–2006 (r.: Telesfor i Mieczysława Szczypecka) × Maria Czesława Smoleńska h. Zagłoba

kwatera W-XI-6, rząd 1, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XI-6, rząd 11, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XI-9, rząd 2, miejsce 9

  1. Zofia Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: zi.5.13.a5), 1910–1988 (r.: Lucjan i Zofia Przesmycka) × Ludwik Rynkowski
  2. Barbara Szymańska (ID: zi.5.13.a5a1a), 1948–2010 × Krzysztof Rynkowski

kwatera W-XII-1, rząd 8, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XII-4, rząd 4, miejsce 21

  1. Kazimierz Rzewuski h. Krzywda (ID: sw.87138), 1902–1978 × Barbara Żukrowska
  2. Barbara Żukrowska (ID: sw.87134), 1920–1999 (r.: Zygmunt i Jadwiga Wójtowicz) × Kazimierz Rzewuski h. Krzywda

kwatera W-XII-6, rząd 1, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XII-8, rząd 8, miejsce 6

  1. Janusz Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42717), 1912–1986 (r.: Wacław i Maria Łyskowska) × Halina Bielińska
  2. Halina Bielińska (ID: sw.42718), 1922–2011 × Janusz Swinarski z Wybranowa h. Poraj

kwatera W-XIII-1, rząd 8, miejsce 15

  1. Maria Ślubicz-Załęska h. Prus (III) (ID: sw.109087), dr filoz. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894–1979 (r.: Edmund i Maria Waligórska) × Stanisław Kalkstein h. Kos

kwatera W-XIII-2, rząd 7, miejsce 15

  1. N. Kłodziński (ID: sw.64079), 1906–1978 × Anna Korytowska z Korytowa h. Mora
  2. Anna Korytowska z Korytowa h. Mora (ID: sw.64078), 1915–2008 (r.: Konrad i Celina Brzeska) × N. Kłodziński

kwatera W-XIII-4, rząd 11, grób 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XIII-4, rząd 3, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XIII-4, rząd 9, miejsce 14

  1. Zofia Waleria Słubicka h. Prus (I) (ID: sw.52006), 1896–1977 (r.: Stanisław i Waleria Karasińska) × Zbigniew Ludwik Nowicki h. Rogala
  2. Zenobia Natalia Skrzek (ID: sw.54253), 1921–2005 (r.: Józef i Zofia Szumilewicz) × Andrzej Rusław «Biskup» Nowicki h. Rogala
  3. Andrzej Rusław «Biskup» Nowicki h. Rogala (ID: sw.52007), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2011 (r.: Zbigniew i Zofia Słubicka) × Zenobia Natalia Skrzek

kwatera W-XIII-6, rząd 13, miejsce 14

  1. Danuta Cecylia Pollheim (ID: sw.121847), 1917–1987 (r.: Ferdynand i Jadwiga Podhorska) × Tadeusz Jan Czermiński

kwatera W-XIV-3, rząd 7, miejsce 6

  1. Jadwiga Suska z Warpęs h. Pomian (ID: sw.191954), 1889–1978 (r.: Władysław i Zofia Tąkiel) × Feliks Mysyrowicz h. Jastrzębiec, Ludwik Sołtyk-Sołtycki
  2. Teresa Karcz (ID: sw.196759), 1942–2004 × Krzysztof Edwin Sołtyk-Sołtycki

kwatera W-XIV-5, rząd 3, grób 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XIV-5, rząd 8, miejsce 20

  1. Stefan Zantara (ID: cz.I003543), 1912–1988 × Maria Elżbieta ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska

kwatera W-XIV-7, rząd 14, miejsce 19

  1. Antoni Garapich de Sichelburg (ID: sw.196159), 1923–1977 (r.: Eliasz i Anita Smitka) × Jadwiga Wajdowska

kwatera W-XV-1, rząd 7, miejsce 12

  1. Józef Korzeniowski h. Nałęcz (ID: sw.167892), 1902–1979 × Maria Bularska h. Roch

kwatera W-XV-4, rząd 4, miejsce 16

  1. Anna Przyborska (ID: sw.349550), 1977–1977 (r.: Maciej i Krystyna Chimczak)

kwatera W-XV-6, rząd 5, grób 1

  1. Franciszek Tomasz Ekiert (ID: sw.204736), bohater Wiki 1921–1987 (r.: Julian i Julia N.) × Emilia Stanisława Sawicka
  2. Emilia Stanisława Sawicka (ID: sw.204735), 1921–2007 (r.: Kazimierz i Maria Jakubowska) × Franciszek Tomasz Ekiert

kwatera W-XVI-1, rząd 13, miejsce 11

  1. Jan Zawadzki (ID: sw.121543), 1901–1980 (r.: Leopold i Zofia Głódź) × Maria Ludwika Skarbek-Borowska h. Awdaniec

kwatera W-XVI-2, rząd 6, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W-XVII-1, rząd 11, miejsce 7

  1. Helena Zgórska (ID: sw.117283), 1893–1980 × Stefan Dzianott de Castellati h. wł.
  2. Zofia Elżbieta Dzianott de Castellati h. wł. (ID: sw.117284), 1921–2011 (r.: Stefan i Helena Zgórska)

kwatera W-XVIII-3, rząd 3, grób 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Kwatera: S-I-15/16 Rząd: 27, Grób: 11

  1. Marek Kopczewski (ID: sw.63935), 1943–2014 × Halina Maria Smalcerz

O-II-6-2-13

  1. Adam Michelis (ID: sw.254911), 1934–2010 (r.: Bronisław i Felicja Gużkowska) × Danuta Pochrzęst

Miejsce nieustalone

  1. Krzysztof Edwin Sołtyk-Sołtycki (ID: sw.191960), 1931– (r.: Ludwik i Jadwiga Suska) × Elżbieta Józefa Stężycka, Teresa Karcz
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Katarzyna Grodecka (ID: sw.753747), 1896–1979 (r.: Józef i Katarzyna Stempkowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Adolfa «Ada» Wentel (ID: sw.400745), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1985 (r.: Franciszek i Ewa Kuraś) × Mirosław «Kalina» Czajkowski h. Dębno
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Mirosław «Kalina» Czajkowski h. Dębno (ID: sw.396599), uczestnik Powstania Warszawskiego 1908–1986 (r.: Miłosław i Jadwiga Trzebińska) × Adolfa «Ada» Wentel
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Irena Fabiani (ID: sw.342702), 1911–1990 (r.: Wacław i Matylda Wasiewicz) × Tadeusz Madeyski h. Poraj
  15. Zofia Maria Czajkowska h. Dębno (ID: sw.400740), 1899–1992 (r.: Miłosław i Jadwiga Trzebińska) × Kazimierz Kalinowski
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Wacław Czajkowski h. Dębno (ID: sw.401087), 1934–2002 (r.: Franciszek i Zofia Kalinowska) × Irena Martusewicz
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Andrzej Olędzki h. Rawicz (ID: sw.544765), 1931–2004 (r.: Wiktor i Maria Szymanowska) × Danuta Dąbrowska
  22. Ewa Rohr (ID: sw.477782), bohater Wiki 1920–2007 (r.: Wilhelm i Herta N.) × Juliusz «Wilczur» Garztecki
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Eugeniusz Chimczak (ID: sw.399831), bohater Wiki 1921–2012 × Stanisława N.
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 22.02.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie