Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Wilno, cm. Stara Rossa

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Wilno, cm. Stara Rossa (35), Wilno, cm. Bernardyński (23), Wilno, kościół Bernardynów (2), Wilno, katedra (15), Wilno, cm. św. Piotra i Pawła na Antokolu (4), Okoliczne miejsca: Wilno (1051), Niemież (2), Morozówka (1), Mickuny (3), Jaszuny (4), Okoliczne parafie (niektóre): Wilno, par. św. Jana (205), Niemenczyn (80), Giedrojcie (111), Dubinki (136), Bujwidze (95),

katakumby

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Franciszek Ksawery Chomiński h. Lis (ID: 3.146.22), bohater PSB ~1730–1809 (r.: Hilary i Anna Kopeć) × Zofia Tyzenhauz h. Bawół
    → PSB: CHOMIŃSKI Franciszek Ksawery (zm. 1809) wojewoda mścisławski

obok Syrokomli

  1. Witold Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor (ID: sw.50713), 1860–1864 (r.: Jakub i Tekla Zawisza)

sektor 1 miejsce 104

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 1 miejsce 243

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 10a miejsce 017

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 10a miejsce 026

  1. Melania Joanna Piłsudska h. Kościesza (odm.) (ID: sw.12309), 1840–1921 (r.: Stefan i Melania Römer)
  2. Eugenia Olszewska (ID: sw.12298), 1859–1944 × Konstanty Aleksander Piłsudski h. Kościesza (odm.)

sektor 10b miejsce 002

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 10c miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 10d miejsce 040

  1. Jan Kiersnowski (ID: sw.77266), 1850–1918 (r.: Karol i Amelia Zienkowicz) × Izabella Czarnowska h. Grabie

sektor 11a miejsce 108

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 11b miejsce 010

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Oskierka h. Murdelio (ID: 7.8.48), bohater PSB 1830–1911 (r.: Władysław i Jadwiga Gieczewicz) × Teodozja Grabowska z Grabówki h. Oksza
    → PSB: OSKIERKA Aleksander (1830-1911) ziemianin, polityk, zesłaniec

sektor 11b miejsce 013

  1. Tadeusz Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.21055.8), bohater PSB 1860–1928 (r.: Roman i Maria Gloger) × Zofia Oskierka h. Murdelio
    → PSB: ROSTWOROWSKI Tadeusz Maria (1860-1928) architekt, malarz

sektor 11b miejsce 018

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 11b miejsce 020

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 11b miejsce 022

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 11c miejsce 006

  1. Wiktor Kazimierz Konstanty hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: lu.22340), 1855–1918 (r.: Henryk i Adelaida Keller) × Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.
  2. Maria Ludwika hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: lu.22169), 1845–1932 (r.: Kazimierz i Ludwika Borewicz) × Włodzimierz Ignacy Antoni hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.

sektor 11d miejsce 173

  1. Aniela Waleria Wielogłowska z Wielogłów (de Welglow) h. Starykoń (ID: lu.5483), 1846–1914 (r.: Jan i Waleria Rogowska) × Henryk Zygmunt Ossowski

sektor 11e miejsce 105

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 11e miejsce 106

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12a miejsce 003

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12b miejsce 013

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12b miejsce 016

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12b miejsce 079

  1. Jan Herubowicz h. Korab (ID: 7.635.4), 1823–1878 × Ludwika Chlewińska z Chlewni h. Radwan

sektor 12b miejsce 093

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12b miejsce 119

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Ludwika Chlewińska z Chlewni h. Radwan (ID: 2.1009.58), ~1830–1912 (r.: Jan i Franciszka Puzyna) × Jan Herubowicz h. Korab

sektor 12b miejsce 210

  1. Klemens Sabba Zan (ID: lu.8500), 1852–1889 (r.: Tomasz i Brygida Świętorzecka) × Bronisława Moraczewska, Barbara Iłłakowicz
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Bronisława Moraczewska (ID: sw.96059), ~1850–1938 × Klemens Sabba Zan

sektor 12c miejsce 008

  1. Ludwika bar. Brunnow h. Trzy Belki (ID: 2.404.16), 1852–1915 (r.: Szymon i Jadwiga Potocka) × Adam Sołtan h. wł.

sektor 12c miejsce 021

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12c miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12c miejsce 063

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12c miejsce 064

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12c miejsce 067

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12c miejsce 074

  1. Justyn Doktorowicz-Hrebnicki h. Ostoja (ID: 7.890.107), marszałek [pol] Lepel 1793–1868 (r.: Dionizy i Anna Koszczyc) × Tekla Gorska z Góry h. Nałęcz

sektor 12c miejsce 075

  1. Jarosław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sg.129279), 1806–1859 (r.: Jerzy i Łucja Lubomirska) × Maria Paulina Mecenseffy

sektor 12c miejsce 076

  1. Tekla Gorska z Góry h. Nałęcz (ID: 6.607a.593), ~1790–1842 (r.: Stanisław i Anna Szczytt) × Justyn Doktorowicz-Hrebnicki h. Ostoja

sektor 12c miejsce 090

  1. Maria Rudomina-Dusiatska h. Trąby (ID: sw.3816), 1800–1848 (r.: Józef i Barbara Szczytt) × Józef Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec

sektor 12c miejsce 095

  1. Felicja Morykoni h. wł. (ID: lu.22283), ~1790–1864 (r.: Józef i Konstancja Szadurska) × Wacław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.

sektor 12c miejsce 096

  1. Lucjan Morykoni h. wł. (ID: 14.63.236), 1818–1893 (r.: Hieronim i Gertruda Sacken) × Maria Łopacińska z Łopacina h. Lubicz, Ludwika Apolonia Izabella hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, Elżbieta Monday

sektor 12c miejsce 101

  1. Stanisław Szumski (ID: psb.34053.1), bohater PSB 1790–1871 (r.: Wawrzyniec i Ludwika Koszczyc) × Maria Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.)
    → PSB: SZUMSKI Stanisław (1790-1871), oficer napoleoński, marszałek szlachty wileńskiej

sektor 12d miejsce 011

  1. Antonina Cywińska (ID: sw.649754), ~1840–1919 × Tadeusz Bujko
  2. Tadeusz Bujko (ID: sw.649753), ~1840–1921 × Antonina Cywińska

sektor 12d miejsce 015

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12d miejsce 016

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12d miejsce 047

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12d miejsce 081

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12d miejsce 145

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12e miejsce 038

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12e miejsce 047

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12e miejsce 172

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12f miejsce 015

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12g miejsce 006

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12g miejsce 045

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 12j miejsce 006

  1. Antoni Targoński h. Kościesza (ID: sw.251175), 1891–1943 × Janina Stefania Umiastowska von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III)

sektor 12j miejsce 014

  1. Józef Godwod (ID: psb.6917.1), bohater PSB 1887–1931 (r.: Feliks i Julia Gieczewska) × Jadwiga Pawlikowska h. Cholewa
    → PSB: GODWOD Józef (1887-1931) inżynier

sektor 12j miejsce 127

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 13e miejsce 034

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 13e miejsce 229

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14b2 miejsce 057

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14d miejsce 019

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14e miejsce 012

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14f miejsce 020

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14f miejsce 021

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14f miejsce 036

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14f miejsce 037

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14n miejsce 009

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14n miejsce 011

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14n miejsce 012

  1. Józef Pietraszkiewicz (ID: psb.22585.4), 1801–1871 × Ludwika Staszyńska
  2. Ludwika Staszyńska (ID: psb.22587.7), 1811–1892 × Józef Pietraszkiewicz

sektor 14n miejsce 013

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14n miejsce 015

  1. Jan Pietraszkiewicz (ID: sw.300083), 1889–1895 (r.: Jan i Tekla Parczewska)
  2. Józef Pietraszkiewicz (ID: sw.300082), 1887–1898 (r.: Jan i Tekla Parczewska)

sektor 14r miejsce 011

  1. Stanisław Bohusz-Siestrzencewicz h. Strzała (ID: zi.4.7.b5a), bohater PSB 1869–1927 (r.: Stanisław i Konstancja Wolan) × Krystyna Maria Brandt h. Przysługa
    → PSB: SIESTRZEŃCEWICZ Stanisław (1869-1927) malarz, rysownik

sektor 14r miejsce 015

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14r miejsce 020

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14r miejsce 054

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14r miejsce 059

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 14s miejsce 029

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 15a miejsce 029

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 15a miejsce 038

  1. Aleksandra Tyzenhauz h. Bawół (ID: 7.372.2), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1843 (r.: Ignacy i Marianna Przezdziecka) × Adam Günther von Hildesheim
  2. Adam Günther von Hildesheim (ID: 7.372.1), bohater PSB 1782–1854 (r.: Michał i Konstancja Wołodkowicz) × Aleksandra Tyzenhauz h. Bawół
    → PSB: GÜNTHER von Heidelsheim Adam (1782-1854) ziemianin, mecenas sztuki

sektor 15b miejsce 003

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 15b miejsce 005

  1. Henryk Wojnicki (ID: sw.219812), ~1840– × Celestyna bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa

sektor 16a miejsce 003

  1. Bolesław Ludwik Römer h. Laski (ID: psb.26436.14), 1841–1920 (r.: Aleksander i Joanna Sieklucka) × Elżbieta Klara Krystyna Römer h. Laski
  2. Elżbieta Klara Krystyna Römer h. Laski (ID: psb.26436.13), 1859–1934 (r.: Edward i Zofia Białozor) × Bolesław Ludwik Römer h. Laski

sektor 16a miejsce 010

  1. Fabianna Obuchowicz h. Jasieńczyk (ID: 3.598.108), ~1790–1876 (r.: Michał i Franciszka Rzewuska) × Karol Hutten-Czapski h. Leliwa
  2. Karol Ignacy Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.110), 1832–1877 (r.: Karol i Fabianna Obuchowicz)
  3. Adam Józef Erazm hr. Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.109), hr. [tytuł] nadany 1819–1884 (r.: Karol i Fabianna Obuchowicz) × Maria Anna Katarzyna hr. Beydo-Rzewuska h. Krzywda
  4. Maria Joanna hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: 3.598.120), 1882–1942 (r.: Adam i Jadwiga Reytan)

sektor 16a miejsce 012

  1. Antonina Różycka h. Poraj (ID: 3.598.174), 1832–1867 (r.: Florian i Petronela Rusiecka) × Edward Hutten-Czapski h. Leliwa
  2. Edward Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.173), bohater PSB 1819–1888 (r.: Stanisław i Zofia Obuchowicz) × Antonina Różycka h. Poraj
    → PSB: CZAPSKI Edward (1819-1888) ziemianin, pamiętnikarz
  3. Florian Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.176), ~1860–1889 (r.: Edward i Antonina Różycka)

sektor 16a miejsce 014

  1. Apolonia Piłsudska h. Kościesza (odm.) (ID: 1.869.577), 1821–1898 (r.: Stanisław i Anna Plater) × Adam Świrski, Ignacy Bieliński h. Junosza
  2. Adam Świrski (ID: sw.12315), ~1830–1914 × Apolonia Piłsudska h. Kościesza (odm.)

sektor 16a miejsce 017

  1. Władysław Jeleński h. wł. (Wręby) (ID: 8.679.143), ~1870–1903 (r.: Zygmunt i Amelia Oskierka)
  2. Amelia Oskierka h. Murdelio (ID: 8.679.140), ~1840–1916 (r.: Emil i Malwina Jeleńska) × Zygmunt Hektor Marek Jeleński h. wł. (Wręby)

sektor 16a miejsce 024

  1. Celestyna bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: sw.217953), 1843–1867 (r.: Karol i Zofia Mineyko) × Henryk Wojnicki
  2. Maria Wojnicka (ID: sw.219813), 1867–1891 (r.: Henryk i Celestyna Bystram) × Józef Witold Sokołowski
  3. Józef Witold Sokołowski (ID: sw.219814), 1854–1919 (r.: Apolinary i Teofila Rapcewicz) × Maria Wojnicka

sektor 16a miejsce 042

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 16a miejsce 066

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 16a miejsce 088

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 16a miejsce 102

  1. Anatolia Antonina Natalia Hartingh h. wł. (ID: 7.536.45), 1851–1931 (r.: Konstanty i Józefina Niesiołowska) × Gustaw Wilhelm Grzegorz hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.

sektor 16a miejsce 110

  1. Joanna Maria ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.2.153), 1859–1935 (r.: Wiktor i Bronisława Maszewska) × Stanisław Franciszek Jackowski h. Gozdawa

sektor 16b miejsce 012

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 16b miejsce 088

  1. Wincenty Brodowski h. Łodzia (ID: sw.282135), 1873–1937 (r.: Antoni i Leokadia Brodowska) × Katarzyna Rakusa-Suszczewska h. Bogoria

sektor 17 miejsce 001

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 17 miejsce 018

  1. Helena Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.307), 1833–1896 (r.: Michał i Elżbieta Tołstoj) × Leon Anastazy Dłuszcz-Sobański h. Radlica
  2. Leon Anastazy Dłuszcz-Sobański h. Radlica (ID: 7.796.308), 1824–1898 (r.: Jan i Cecylia Komar) × Helena Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.)

sektor 17 miejsce 024

  1. Joachim Lelewel von Löwensprung h. wł. (ID: 14.93.26), bohater PSB 1786–1861 (r.: Karol i Ewa Szeluta)
    → PSB: LELEWEL Joachim Józef (1786-1861) historyk, polityk

sektor 18a miejsce 025

  1. Kazimiera Łopacińska z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.275), 1834–1896 (r.: Ignacy i Tekla Wołłowicz) × Tadeusz Janusz Karol hr. Tyszkiewicz-Kalenicki h. Leliwa

sektor 18a miejsce 029

  1. Maria Paulina Mecenseffy (ID: sg.129465), ~1810–1871 (r.: Antoni i Felicja Neymanowska) × Jarosław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa

sektor 18a miejsce 035

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18a miejsce 037

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18a miejsce 050

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18a miejsce 051

  1. Maria ks. Giedrojć h. wł. (ID: sw.173494), 1850–1913 (r.: Edmund i Ludwika Chrzczonowicz) × Karol Bolcewicz
  2. Karol Bolcewicz (ID: sw.173493), 1845–1925 (r.: Józef i Edyta Pietkiewicz) × Maria ks. Giedrojć h. wł.

sektor 18a miejsce 057

  1. Konstancja Gromadzka h. Oksza (ID: 10.43.316), 1842–1919 × Zygmunt Salmonowicz h. Orla (Szaszor)

sektor 18b miejsce 015

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18b miejsce 028

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18b miejsce 050

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18b miejsce 084

  1. Józef Hoppen h. Nabram (ID: sw.153163), 1843–1900 (r.: Piotr i ... ...) × Melania bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa

sektor 18b miejsce 101

  1. Flora Laskarys h. wł. (ID: 13.648.21), 1806–1835 (r.: Wojciech i Franciszka Albertrandy) × Antoni Zabiełło h. Topór

sektor 18b miejsce 108

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18b miejsce 110

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18c miejsce 007

  1. Wiktoria Hoppen h. Nabram (ID: sw.652707), ~1880–1882 (r.: Józef i Melania Bystram)
  2. Melania bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: sw.153162), ~1850–1884 (r.: Karol i Zofia Mineyko) × Józef Hoppen h. Nabram
  3. Piotr Hoppen h. Nabram (ID: sw.652708), ~1880–1886 (r.: Józef i Melania Bystram)

sektor 18c miejsce 022

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antoni Franciszek Olszakowski (ID: sw.48761), 1860–1942 (r.: Ignacy i Zofia Bełcikowska) × Maria Chraszczewska h. Poraj

sektor 18c miejsce 028

  1. Weronika Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.) (ID: 15.294.261), 1823–1891 (r.: Ignacy i Tekla Łaskowicz) × Oskar hr. Milewski h. Ślepowron (Korwin)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18c miejsce 037

  1. Maciej Jamont h. Pobóg (ID: 8.315.45), 1798–1879 (r.: Kazimierz i Urszula Dawkszewicz) × Scholastyka Mokrzycka
  2. Scholastyka Mokrzycka (ID: psb.26187.5), ~1800–1883 (r.: Eliasz i Magdalena Leśniewska) × Maciej Jamont h. Pobóg
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18d miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 18d miejsce 129

  1. Tadeusz Dembowski h. Jelita (ID: 4.341.652), bohater PSB 1856–1930 (r.: Józef i Zofia Ubysz) × Matylda Grosse
    → PSB: DEMBOWSKI Tadeusz (1856-1930) lekarz

sektor 2 miejsce 003

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 022

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 025

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 027

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 030

  1. Aleksander Siestrzanek-Karnicki z Karnic h. Kościesza (ID: psb.10969.1), bohater PSB 1872–1935 (r.: Edward i Eugenia Micewicz) × Maria Eugenia Kuczewska
    → PSB: KARNICKI Aleksander (1872-1935) profesor ginekologii

sektor 2 miejsce 035

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 2 miejsce 039

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 001

  1. Jadwiga Orzechowska (ID: sw.904764), ~1820–1881 × Kazimierz Klikowicz
  2. Kazimierz Klikowicz (ID: sw.904586), ~1820–1900 (r.: Józef i ... ...) × Jadwiga Orzechowska
  3. Stanisław Rajmund Klikowicz (ID: psb.11702.1), bohater PSB 1853–1910 (r.: Kazimierz i Jadwiga Orzechowska) × Olimpia Zofia Gertruda Szwykowska h. Ogończyk
    → PSB: KLIKOWICZ Stanisław (1853-1910) lekarz

sektor 3a miejsce 010

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 011

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 013

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 014

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 015

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 016

  1. Eustachy hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.2969), plany PSB 1814–1873 (r.: Pius i Augusta Plater)

sektor 3a miejsce 019

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 021

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Rudzki h. Wąż (ID: psb.27123.8), 1870–1906 (r.: Aleksander i Józefina Panasewicz) × Joanna Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron
  3. Józef Rudzki h. Wąż (ID: sw.128558), ~1890–1908 (r.: Aleksander i Joanna Gosiewska)
  4. Karol Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50738), 1895–1911 (r.: Józef i Maria Rudzka)
  5. Maria Rudzka h. Wąż (ID: srodka.476m), 1868–1935 (r.: Aleksander i Józefina Panasewicz) × Józef Michał Gieysztor h. Giejsztor

sektor 3a miejsce 025

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 027

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 028

  1. Teodozja Mikulska (ID: sw.875), ~1800–1895 × Jan Oskierko h. Murdelio
  2. Janina Olga Oskierka h. Murdelio (ID: sw.650894), 1906–1929 (r.: Jan i ... ...) × Lech Jarociński z Jarocina h. Jastrzębiec
  3. Jan Oskierka h. Murdelio (ID: sw.883), ~1870–1934 (r.: Zygmunt i Zofia Korsak)

sektor 3a miejsce 031

  1. Stanisław Felicjan Mohl h. Ropuchy (ID: sw.64417), 1867–1927 (r.: Stanisław i Felicja Komar) × Maria Franciszka Oskierka h. Murdelio

sektor 3a miejsce 037

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 050

  1. Józefa Dowgiałło h. Zadora (ID: 4.734.162), 1810–1880 (r.: Wincenty i Anastazja Juraha) × Ignacy Jaźwiński

sektor 3a miejsce 051

  1. Józefa Chlewińska z Chlewni h. Radwan (ID: 2.1009.62), ~1840–1888 (r.: Jan i Franciszka Puzyna) × Ksawery Antoni Dowgiałło h. Zadora

sektor 3a miejsce 053

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 054

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 068

  1. Ludwik Lachowicz (ID: psb.14638.1), bohater PSB 1811–1880 (r.: Ludwik i Anna Szuszkiewicz) × Anna Wańkowicz h. Lis (odm.)
    → PSB: LACHOWICZ Ludwik (1811-1880) chirurg

sektor 3a miejsce 069

  1. Anna Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: psb.14638.4), ~1850–1915 (r.: Kazimierz i Katarzyna Luboszczyńska) × Ludwik Lachowicz

sektor 3a miejsce 091

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3a miejsce 105

  1. Joanna Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron (ID: sw.128539), ~1870–1945 (r.: Antoni i Ludwika Abłamowicz) × Aleksander Rudzki h. Wąż

sektor 3b miejsce 005

  1. Franciszek Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: 11.434.251), 1815–1887 (r.: Szymon i Józefa Gorska) × Katarzyna O'Brien de Laçy
  2. Katarzyna O'Brien de Laçy (ID: 11.434.277), 1830–1910 (r.: Patryk i Julia von Damme) × Franciszek Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron

sektor 3b miejsce 017

  1. Olimpia von Rönne h. wł. (ID: cz.I030452), 1829–1861 (r.: Antoni i Olimpia Gorska) × Feliks ks. Ogiński h. Oginiec

sektor 3c miejsce 008

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3c miejsce 009

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3c miejsce 067

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 008

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 071

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 076

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 079

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 095

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 3d miejsce 098

  1. Ludwika Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię (ID: 2.503.184), 1821–1895 (r.: Wincenty i Fortunata Podbipięta) × Arkadiusz Arkady Benisławski z Benisławia h. Pobóg
  2. Maria Benisławska z Benisławia h. Pobóg (ID: 1.632.102), 1840–1911 (r.: Arkadiusz i Ludwika Brzostowska)

sektor 4a miejsce 029

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4a miejsce 047

  1. Kazimiera Zabiełło h. Topór (ID: sw.10979), ~1850–1915 (r.: Antoni i Tekla Paniewicz)

sektor 4b miejsce 054

  1. Bohdan de Rosset (ID: sw.49861), 1894–1936 (r.: Aleksander i Zofia Benisławska)

sektor 4b miejsce 055

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4b miejsce 056

  1. Zofia Benisławska z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.49859), 1868–1935 (r.: Ludwik i Stefania Toplicka) × Aleksander Henryk de Rosset

sektor 4c miejsce 007

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4c miejsce 020

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4c miejsce 039

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4c miejsce 040

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4c miejsce 043

  1. Zygmunt Ilcewicz (ID: sw.300067), 1834–1898 (r.: Franciszek i Anna Dąbrowska) × Stefania Tekla Filomena Parczewska
  2. Stefania Tekla Filomena Parczewska (ID: sw.300056), 1857–1936 (r.: Antoni i Stefania Eysmont) × Zygmunt Ilcewicz

sektor 4c miejsce 045

  1. Franciszek Ilcewicz (ID: sw.300068), 1796–1857 × Anna Dąbrowska

sektor 4c miejsce 046

  1. Anna Dąbrowska (ID: sw.300069), 1798–1850 × Franciszek Ilcewicz

sektor 4c miejsce 056

  1. Joanna Juszkiewicz (ID: psb.2832.4), 1827–1884 × Aleksander Chmielewski h. Jastrzębiec

sektor 4c miejsce 057

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 4c miejsce 060

  1. Zofia Wolan z Berż (ID: 16.293.27), ~1840–1918 × Julian Maćkiewicz h. Pobóg

sektor 4c miejsce 109

  1. Michalina Sutkowska h. Pobóg (ID: 12.270.579), ~1790–1856 (r.: Michał i Franciszka Anhalt) × Leon hr. Krasicki z Siecina h. Rogala

sektor 5a miejsce 006

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 5a miejsce 034

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 5c miejsce 013

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 5c miejsce 014

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 6d miejsce 005

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 6d miejsce 027

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 6k miejsce 006

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 6m miejsce 005

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 7o miejsce 058

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 7s miejsce 032

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8b miejsce 028

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8b miejsce 029

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8b miejsce 038

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8c miejsce 067

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8c miejsce 069

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8h miejsce 009

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8h miejsce 031

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8h miejsce 035

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8h miejsce 036

  1. Zygmunt Salmonowicz h. Orla (Szaszor) (ID: 10.43.315), 1828–1886 (r.: Wincenty i ... ...) × Konstancja Gromadzka h. Oksza

sektor 8k miejsce 060

  1. Ignacy Lenkiewicz-Ipohorski h. Kotwicz (ID: sw.351515), 1808–1894 (r.: Tomasz i Petronela Jeleńska) × N. Downarowicz

sektor 8p miejsce 010

  1. Honorata Komar (ID: sw.365010), 1869–1924 × Stanisław Trzebiński
  2. Stanisław Trzebiński (ID: sw.365009), plany PSB 1861–1930 (r.: Adolf i Aniela Podoska) × Honorata Komar

sektor 8p miejsce 032

  1. Róża Balińska (ID: psb.4325.3), ~1820–1864 × Alojzy Dmochowski

sektor 8p miejsce 033

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Emma Kazimiera Jeleńska h. wł. (Wręby) (ID: 8.679.141), bohater PSB 1864–1919 (r.: Zygmunt i Amelia Oskierka) × Kazimierz Franciszek Salezy Dmochowski
    → PSB: DMOCHOWSKA Emma (1864-1919) powieściopisarka

sektor 8p miejsce 043

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 8r miejsce 028

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor 9a miejsce 023

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Miejsce nieustalone

  1. Kazimiera Daszkiewicz h. Korybut (ID: sw.87663), 1859– (r.: Aleksander i Helena Ostrowska) × Tadeusz Dowgird h. Łabędź
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Gabriel Józef Andrzej ks. Ogiński h. Oginiec (ID: dw.16185), bohater PSB 1784–1842 (r.: Ignacy i Józefa Ogińska) × Kunegunda hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
    → PSB: OGIŃSKI Gabriel Józef (1784-1842) powstaniec 1830, emigrant, introligator
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Franciszka Doktorowicz-Hrebnicka h. Ostoja (ID: 7.890.102), 1799–1881 (r.: Dionizy i Anna Koszczyc) × Józef Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Władysław Wacław Klaudiusz Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.411), prezydent sądu granicznego [wil] Zawilie 1815–1890 (r.: Józef i Klotylda Ruszczyc) × Barbara Skarbek-Ważyńska h. Awdaniec
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Irena Chalecka h. Awdaniec (odm.) (ID: sw.72527), 1895–1921 (r.: Romuald i Wanda Okęcka) × Józef Łopaciński z Łopacina h. Lubicz
  12. Bolesław Snarski (ID: sw.244823), 1885–1927 × Irena Romana Czesława Tuvé
  13. Ewelina Ratkiewicz (ID: 15.536.391), ~1860–1933 × Sergiusz Łopaciński z Łopacina h. Lubicz
  14. Sergiusz Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.390), ~1860–1934 (r.: Ignacy i Anna Szczepkin) × Ewelina Ratkiewicz
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Marian Hoppen h. Nabram (ID: sw.153164), 1878–1944 (r.: Józef i Melania Bystram) × Janina Barbara Skarzyńska h. Bończa
  19. Władysław Komar z Bejsagoły h. wł. (ID: sw.340267), bohater Wiki 1910–1944 (r.: Konstanty i Katarzyna Komar) × Wanda Jasieńska h. Dołęga
  20. Balys Srouga (ID: sw.364278), bohater Wiki 1896–1947 × Wanda Dowgierd


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 27.06.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie