Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Kraków, cm. Rakowicki

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Kraków, cm. Rakowicki (781), Kraków, kościół św. Barbary (4), Kraków, cm. przy kościele Mariackim (4), Kraków, kościół Mariacki (15), Kraków, kościół reformatów (3), Okoliczne miejsca: Kleparz (5), Kraków (13303), Gmina żydowska w Krakowie (31568), Kazimierz (Kraków) (1), Kraków-Rakowice (24), Okoliczne parafie (niektóre): Kraków, par. św. Floriana (46), Kraków, par. św. Krzyża (15), Kraków, par. św. Mikołaja (36), Kraków, par. Mariacka (580), Kraków, par. św. Szczepana (81),

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Grobowiec Bujaków

  1. Helena Bujak (ID: sw.67190), 1891–1970 × Michał Stanisław Ożegalski h. Kościesza

grobowiec J.S. Bandtkiego

  1. Ludwik Kosicki (ID: psb.12824.1), bohater PSB 1793–1846 (r.: Aleksy i Jadwiga Łąkowska) × Konstancja Józefa Katarzyna Bulińska, Karolina Fryderyka Bandtkie
    → PSB: KOSICKI Ludwik (1793-1846) historyk, pedagog

grobowiec kanoników kapituły katedralnej

  1. Jan Karol Scipio del Campo h. wł. (ID: psb.28720.1), bohater PSB 1801–1890 (r.: Karol i Marianna Tarnowska)
    → PSB: SCIPIO Jan Karol (1801-1890) ksiądz, senator

grobowiec rodzinny

  1. Zofia Franciszka Szczęsnowicz (ID: psb.24915.6), bohater PSB 1898–1982 (r.: Stanisław i Maria Steffel) × Jacek Jakub bar. du Puget-Puszet h. wł.
    → PSB: PUSZETOWA Zofia Franciszka (1898-1982) rzeźbiarka

grób UC-1875

  1. Daniel Tytus hr. (primog.) Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.335), hr. (primog.) [tytuł] nadany 1785–1875 (r.: Walenty i Anna Szygowska) × Monika Florentyna Józefa Nieznańska
  2. Gustaw hr. (primog.) Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.417), 1830–1883 (r.: Daniel i Monika Nieznańska)
  3. Bronisław Juliusz Edmund hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.362), hr. [tytuł] nadany 1828–1912 (r.: Daniel i Monika Nieznańska) × Felicja Zofia Wołowska
  4. Józef hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.406), bohater PSB 1861–1931 (r.: Bronisław i Felicja Wołowska) × Maria Romaszkan z Horodenki
    → PSB: LASOCKI Józef Adam (1861-1931) generał dywizji WP
  5. Zygmunt hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.413), bohater PSB 1867–1948 (r.: Bronisław i Felicja Wołowska) × Zofia Tekla Szemelowska
    → PSB: LASOCKI Zygmunt Bronisław (1867-1948) działacz ludowy, poseł, dyplomata, historyk
  6. Wacław Albin Michał hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.405), 1885–1957 (r.: Czesław i Idalia Sołtan)
  7. Maria Romaszkan z Horodenki (ID: 14.1.407), 1869–1961 (r.: Jakub i Helena Petrowicz) × Józef hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga

Kalinkow

  1. Jerzy Kalinka (ID: sw.77188), 1942–2011 (r.: Stanisław i Jadwiga Lubieniecka) × N. N.

Kh

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 66

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd II, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera H, rząd 22, miejsce 13, obecnie nie istnieje

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera powstańców 1863

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Kwatera Powstańców 1863r

  1. Maciej Artur Konstanty Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: le.3455.4.16), bohater PSB 1834–1893 (r.: Stanisław i Franciszka Lutostańska) × Zofia Urszula Stanisława Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian
    → PSB: SOKOŁOWSKI Konstanty Maciej Artur (1834-1893) powstaniec 1863 r., emigrant

kwatera Ta

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera weteranów powstania

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

KWX-Płdn.Wsch.

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Weterani z 1831 i 1863

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Główna rząd , miejsce Grobowiec Matejki

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Główna rząd Pomnik, miejsce między pasami 54/37 a 55/38

  1. Ignacy Daszyński (ID: psb.3950.1), bohater PSB 1866–1936 (r.: Ferdynand i Kamila Mierzeńska) × Maria Waleria Paszkowska h. Zadora, Cecylia Kempner
    → PSB: DASZYŃSKI Ignacy (1866-1936) socjalista, polityk, mąż stanu

kwatera 10b woj rząd płd, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 1woj rząd płn, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 3woj rząd płn, miejsce 1 pas oficerski

  1. Franciszek Jan Goleń-Niewiadomski z Niewiadomej h. Prus I (odm.) (ID: sw.105050), 1870–1929 (r.: Modest i Antonina Zachariasiewicz) × Zofia Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II)

kwatera 4woj rząd II, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 4woj rząd III, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 5woj rząd płn-zach, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6woj rząd wsch, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6woj rząd zach, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6woj rząd zach, miejsce 9

  1. Tadeusz Aleksander Nowakowski (ID: sw.125297), ~1900–1940 × Izabella Teofila Maria Staszewicz h. Paprzyca
  2. Aleksander Tadeusz Nowakowski (ID: sw.125300), 1926–2006 (r.: Tadeusz i Izabella Staszewicz) × Danuta Maria Żuławska h. Szeliga, Izabella Korfel

kwatera 7woj rząd 1, miejsce 9

  1. Maksymilian Chojecki h. Lubicz (ID: sw.152561), 1899–1980 (r.: Michał i Karolina Helman) × Janina N., Maria Magdalena Jadwiga Kurkiewicz, Maria Tomaszewska

kwatera 7woj rząd płn, miejsce 2

  1. Michał Janota-Bzowski z Bzowa h. Ostoja (mylnie: Nowina) (ID: cz.I047942), 1870–1940 (r.: Jan i Natalia Wielogłowska) × Maria Duniewicz h. Doliwa
  2. Stanisława Skołuba (ID: cz.I047956), 1921–1998 × Andrzej Augustyn Janota-Bzowski z Bzowa h. Ostoja (mylnie: Nowina)

kwatera 8woj rząd 12, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 8woj rząd 8, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 8woj rząd płd, miejsce 1

  1. Jan Suchecki na Suchcicach h. Poraj (ID: sw.59176), 1872–1946 (r.: Stanisław i Emilia Synowska) × Katarzyna Bystram-Zajączkowska
  2. Katarzyna Bystram-Zajączkowska (ID: sw.59362), 1877–1947 (r.: Julian i Stanisława Kulińska) × Jan Suchecki na Suchcicach h. Poraj

kwatera 8woj rząd wsch, miejsce 6

  1. Helena Łuniewska z Łuniewa h. Łukocz (ID: 16.167.640), 1876–1949 (r.: Edward i Leontyna Trepka) × Henryk Erazm Różycki h. Rola

kwatera Aa rząd -, miejsce po lewej Śmiałowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Aa rząd grobowiec, miejsce SS Urszulanek

  1. Maria Magdalena Emilia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55322), 1850–1935 (r.: Wojciech i Maria Grocholska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jadwiga hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława (ID: psb.14922.7), 1904–1994 (r.: Ignacy i Paulina Łubieńska)

kwatera Aa rząd płd, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Aa rząd płd, miejsce 6

  1. Józef Hanak (ID: sw.117389), 1909–1959 × Alina Ludwika Brąglewicz
  2. Katarzyna Hanak (ID: sw.117390), 1944–2011 (r.: Józef i Alina Brąglewicz)

kwatera Aa rząd po prawej, miejsce S.S. Urszulanek

  1. Antoni Wysocki h. Godziemba (ID: 2.503.105), 1796–1877 (r.: Stanisław i Konstancja Moraczewska) × Emma ks. Ogińska h. Oginiec
  2. Stanisław Józef Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: lu.47031), 1850–1898 (r.: Antoni i Emma Ogińska) × Zofia Klementyna bar. Załuska h. Junosza
  3. Amelia Wysocka h. Godziemba (ID: sw.43700), 1853–1920 (r.: Antoni i Emma Ogińska)
  4. Gabriela Wysocka-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: zi.5.148.a3), 1923–1923 (r.: Stanisław i Maria Darowska)
  5. Michał Wysocki h. Godziemba (ID: sw.43698), 1847–1923 (r.: Antoni i Emma Ogińska) × Olga Chylińska
  6. Olga Chylińska (ID: lu.16522), 1850–1927 × Michał Wysocki h. Godziemba, Eustachy Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty
  7. Zofia Klementyna bar. Załuska h. Junosza (ID: lu.47030), 1854–1939 (r.: Zygmunt i Henryka Rucka) × Stanisław Józef Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba
  8. Stanisław Karol Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: zi.5.148.probant), 1882–1961 (r.: Stanisław i Zofia Załuska) × Maria Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron
  9. Maria Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron (ID: zi.5.148.a), 1899–1963 (r.: Aleksander i Helena Jakubowska) × Stanisław Karol Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba
  10. Henryk Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: ut.1.1.100), 1884–1969 (r.: Stanisław i Zofia Załuska) × Konstancja Przewłocka h. Przestrzał
  11. Zygmunt Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: psb.26661.12), 1911–1982 (r.: Henryk i Konstancja Przewłocka) × Justyna Zofia Rostworowska h. Nałęcz (II), Antonina Grabowska, Antonina Niemojowska h. Wieruszowa
  12. Anna Wysocka-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: zi.5.148.a6), 1931–1987 (r.: Stanisław i Maria Darowska)

kwatera Aa rząd po prawej, miejsce ss Karmelitek

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Aa rząd zach, miejsce po lewej Schlaghamerów

  1. Witold Płatuski (ID: sw.149529), 1877–1933 × Łucja Romana Busse

kwatera Ab rząd -, miejsce po prawej Adama Steina

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Jan Stefan Starowieyski h. Biberstein (ID: 16.78.493), bohater PSB 1866–1926 (r.: Stanisław i Zofia Jabłonowska) × Amelia Krystyna Zofia hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian
    → PSB: STAROWIEYSKI Stanisław Jan Stefan h. Biberstein (1866-1926), ziemianin, polityk konserwatywny, poseł na Sejm Krajowy i członek Rady Państwa
  3. Zofia Starowieyska h. Biberstein (ID: dw.55423), 1860–1928 (r.: Stanisław i Zofia Jabłonowska) × Henryk Tadeusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)
  4. Amelia Krystyna Zofia hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.492), bohater PSB 1870–1943 (r.: Witold i Elżbieta Morawska) × Stanisław Jan Stefan Starowieyski h. Biberstein
    → PSB: STAROWIEYSKA Amelia (1869-1943), działaczka katolicka, dziennikarka
  5. Maria Starowieyska h. Biberstein (ID: psb.31698.9), bohater PSB 1896–1951 (r.: Stanisław i Amelia Łubieńska)
    → PSB: STAROWIEYSKA Maria (1896-1951), pelęgniarka, działaczka społeczna, żołnierz Armii Krajowej
  6. Róża hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.496), bohater PSB 1878–1954 (r.: Witold i Elżbieta Morawska)
    → PSB: ŁUBIEŃSKA Róża (1881-1954) katolicka działaczka społeczna
  7. Wiesław Lidwin (ID: sw.57331), 1936–1995 × Barbara Starowieyska h. Biberstein
  8. Andrzej «Andrzej» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.10), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–2013 (r.: Stanisław i Maria Szeptycka) × Maria Jadwiga Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł.

kwatera Ab rząd 4, miejsce 7

  1. Edmund Ludwik Feliksiewicz (ID: sw.167341), 1890–1964 (r.: Karol i Franciszka Majer) × Felicja Fajga Rappaport
  2. Felicja Fajga Rappaport (ID: sw.167344), 1893–1965 (r.: Józef i Maria Swieger) × Edmund Ludwik Feliksiewicz

kwatera Ab rząd płd, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ab rząd płd, miejsce po lewej Pelczara

  1. Maria Elżbieta Krasnodębska (ID: psb.22051.3), ~1870–1933 (r.: Kazimierz i Teresa Zambrzycka) × Zenon Leon Henryk Pelczar
  2. Zenon Leon Henryk Pelczar (ID: psb.22051.2), 1866–1934 (r.: Wojciech i Wanda Myczkowska) × Maria Elżbieta Krasnodębska
  3. Józef Mateusz Szymanowicz (ID: psb.34203.1), bohater PSB 1886–1946 (r.: Michał i Maria Szymanowicz) × Zofia Pelczar
    → PSB: SZYMANOWICZ Józef (1886-1946), lekarz
  4. Wanda Szymanowicz (ID: sw.190093), 1919–1969 (r.: Józef i Zofia Pelczar) × N. Kozłowski
  5. Zofia Pelczar (ID: psb.22051.4), 1896–1994 (r.: Zenon i Maria Krasnodębska) × Józef Mateusz Szymanowicz
  6. Barbara Szymanowicz (ID: psb.34203.7), 1928–2000 (r.: Józef i Zofia Pelczar)

kwatera Ab rząd płd, miejsce po prawej Myczkowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ab rząd płn, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Stefan Fabian Fischinger (ID: sw.87897), 1897–1969 (r.: Franciszek i Maria Zaleska) × Maria Krystyna Leo
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Maria Teresa Wilhelmina Fischinger (ID: sw.124230), 1925–1978 (r.: Stefan i Maria Leo) × Maciej Rudziński, Andrzej Freyer, Henryk Forster
  15. Maria Krystyna Leo (ID: psb.15029.8), 1898–1988 (r.: Juliusz i Wilhelmina Kleska) × Stefan Fabian Fischinger
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Andrzej Fischinger (ID: sw.87564), 1928–2005 (r.: Stefan i Maria Leo) × Barbara Dunin-Sulgostowska h. Łabędź

kwatera Ab rząd zach, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ab rząd zach, miejsce PO PRAWEJ ŁOTOCKICH

  1. Józef hr. Husarzewski h. wł. (ID: 8.24.75), kawaler Zakon Maltański 1840–1892 (r.: Adolf i Helena Sierakowska) × Karolina ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III)

kwatera Ac rząd -, miejsce między grobami Fiutowskich

  1. Anna Helena Uderska h. Niezgoda (ID: zi.4.130.am), 1876–1944 (r.: Edward i Maria Dudzińska) × Bartłomiej Madeyski h. Poraj
  2. Zofia Madeyska h. Poraj (ID: zi.4.130.a), 1896–1969 (r.: Bartłomiej i Anna Uderska) × Józef Feliks Zubrzycki h. Wieniawa

kwatera Ac rząd płd, miejsce po prawej Oberlenderów

  1. Ludwika Klara Barbara Rieger (ID: psb.32012.8), ~1810–1884 (r.: Maciej i Klara Hahn) × Antoni Steinkeller, Karol Hilary Feliks Witaszewski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ac rząd płd, miejsce przed Stanisławem Smoleńskim

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ac rząd WSC, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Trzeciak h. Sas (ID: sw.128882), 1869–1936 (r.: Mieczysław i Julia Kornelowska) × Zofia Chodkiewicz h. Kościesza
  3. Mieczysław Trzeciak h. Sas (ID: sw.128884), 1906–1978 (r.: Józef i Zofia Chodkiewicz) × Halina Wesołowska
  4. Halina Wesołowska (ID: sw.128885), 1924–1997 × Mieczysław Trzeciak h. Sas

kwatera Ad płn.

  1. Roman Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.7150), 1914–1987 (r.: Ludwik i Zofia Kotkowska) × Jadwiga Teresa Demkowicz-Dobrzańska h. Sas
  2. Jadwiga Teresa Demkowicz-Dobrzańska h. Sas (ID: sw.44161), 1925–2016 (r.: Mieczysław i Janina Chądzyńska) × Roman Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec

kwatera Ad rząd płn, miejsce 2 po lewej Miodowicza

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Krystyna Czyrniańska (ID: psb.25945.3), ~1860–1939 (r.: Emilian i Maria Stelzhammer) × Józef Stanisław Retinger
  5. Malina Wanda Retinger (ID: psb.25945.6), 1917–2012 (r.: Józef i Otolia Zubrzycka) × N. Puchalski

kwatera Ba rząd 7, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ba rząd płn, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bb rząd 3, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bb rząd płn, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bb rząd zach, miejsce po lewej Baranieckiego

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bc rząd PŁN, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bd rząd wsch, miejsce 2

  1. Tadeusz Andrzej Szydłowski h. Lubicz (ID: psb.34175.1), bohater PSB 1883–1942 (r.: Roman i Maria May) × Zofia Anna Radoska
    → PSB: SZYDŁOWSKI Tadeusz (1883-1942), pierwszy państwowy konserwator zabytków w Polsce

kwatera Bd rząd wsch, miejsce 4

  1. Juliusz Fryderyk Grosse (ID: psb.7659.1), bohater PSB 1831–1913 (r.: Jan i Julia Luzzano) × Wilhelmina Krystyna Klug
    → PSB: GROSSE Juliusz Fryderyk (1831-1913) kupiec krakowski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Bd rząd wsch, miejsce po prawej Grossów

  1. Stanisława ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.333), ~1850–1898 (r.: Heliodor i Amelia Stadnicka) × Wacław Wincenty Mazaraki h. Newlin
  2. Urban Wincenty Józef Bogusz z Ziemblic h. Półkozic (ID: 1.1298.269), 1831–1901 (r.: Rafał i Teofila Postruska) × Felicja Joanna Nowowiejska
  3. Heliodor ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.331), 1813–1903 (r.: Marcin i Bibianna Chmielewska) × Amelia hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna
  4. Wacław Wincenty Mazaraki h. Newlin (ID: 4.1.334), 1842–1907 (r.: Jan i Olimpia Trzeciak) × Stanisława ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska
  5. Aniela Gruszecka (ID: sw.269264), ~1910–2007 × Wacław Feliks Mazaraki h. Newlin

kwatera Ca rząd 1, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ca rząd zach, miejsce po prawej Łobaczewskich

  1. Anastazja Mirosława Apolonia Przymanowska (ID: psb.18389.4), 1850–1937 (r.: Franciszek i Ludwika Klet) × Władysław Miłkowski h. Ślepowron
  2. Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.611), 1895–1942 (r.: Tomasz i Maria Miłkowska)
  3. Tadeusz Dachowski z Dachowa h. Łodzia (ID: 4.102.37), ~1870–1951 (r.: Kazimierz i Zofia Zbyszewska) × Maria Wołodkowicz
  4. Stanisław hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.607), 1894–1970 (r.: Tomasz i Maria Miłkowska) × Helena Dachowska z Dachowa h. Łodzia
  5. Helena Dachowska z Dachowa h. Łodzia (ID: 4.102.45), 1899–1974 (r.: Tadeusz i Maria Wołodkowicz) × Stanisław hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian

kwatera Cb rząd 5, miejsce 7

  1. Eugenia Dembowska h. Jelita (ID: 4.341.578), 1863–1957 (r.: Zygmunt i Helena Humnicka) × N. Wołkowicki, Antoni Tadeusz Izydor Skrzyński h. Zaremba

kwatera Cb rząd płn, miejsce 2

  1. Jerzy Huk-Żurakowski h. Sas (ID: sw.46296), 1914–2003 (r.: Julian i Janina Surzycka) × Magdalena Rosińska h. Samson
  2. Magdalena Rosińska h. Samson (ID: sw.120758), 1919–2003 × Jerzy Huk-Żurakowski h. Sas

kwatera Cb rząd PŁN, miejsce ostatni

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Cc grób południe 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Cc rząd 4, miejsce 4

  1. Maria Teresa Olszewska (ID: dw.34994), 1892–1958 (r.: Henryk i Jadwiga Niesiołowska) × Stanisław Bieńkowski h. Ślepowron (Korwin)
  2. Stanisław Bieńkowski h. Ślepowron (Korwin) (ID: dw.34975), 1882–1958 (r.: Franciszek i Władysława Dembińska) × Maria Teresa Olszewska

kwatera Cc rząd zach, miejsce po prawej Hanuszkiewiczów

  1. Maria Mańkowska h. Zaremba (ID: cz.I028318), 1900–1985 (r.: Jan i Paula Jełowicka) × Bronisław Widt
  2. Anna Mańkowska h. Zaremba (ID: cz.I028319), 1904–2000 (r.: Jan i Paula Jełowicka) × Kazimierz Mulak

kwatera Cc rząd zachodni, grób Döllingerów

  1. Leopold Döllinger (ID: sw.170332), 1859–1928 × Józefa Zbigniewicz
  2. Józefa Zbigniewicz (ID: sw.170333), 1869–1930 × Leopold Döllinger

kwatera Cd rząd wsch, miejsce po prawej Gustawskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Ignacy Bernard Woźniakowski h. Prawdzic (ID: sw.63604), 1880–1941 (r.: Ludwik i Jadwiga Woźniakowska) × Janina Maria Felicja Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.)
  6. Janina Maria Felicja Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.) (ID: sw.63605), 1895–1963 (r.: Jan i Maria Siemiginowska) × Ignacy Bernard Woźniakowski h. Prawdzic
  7. Andrzej Woźniakowski h. Prawdzic (ID: psb.12880.7), 1921–1999 (r.: Ignacy i Janina Geppert) × Maria Kossak h. Kos, Wanda Żebrowska
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Cd rząd zach, miejsce 6

  1. Marcin Kazimierz hr. Badeni z Branic h. Bończa (ID: 1.279.93), 1882–1930 (r.: Stanisław i Cecylia Skrzyńska) × Elżbieta Róża Maria bar. Götz-Okocimska von Okocim h. wł.
  2. Cecylia Skrzyńska h. Zaremba (ID: 1.279.90), 1848–1932 (r.: Ksawery i Emilia Jabłonowska) × Stanisław Franciszek Paweł hr. Badeni z Branic h. Bończa
  3. Seweryn hr. Ronikier h. Gryf (ID: ut.9.2.16), 1910–1980 (r.: Michał i Jadwiga Brzozowska) × Stefania Szydłowska, Elżbieta Cecylia Zofia hr. Badeni z Branic h. Bończa
  4. Elżbieta Róża Maria bar. Götz-Okocimska von Okocim h. wł. (ID: ut.50.1.8), 1892–1982 (r.: Jan i Zofia Sumińska) × Marcin Kazimierz hr. Badeni z Branic h. Bończa
  5. Stanisław Jan hr. Badeni z Branic h. Bończa (ID: ut.9.2.17), 1916–1987 (r.: Marcin i Elżbieta Götz) × Urszula Stefania Łopuszańska, Elizabeth Bessy Mary Crump
  6. Elżbieta Cecylia Zofia hr. Badeni z Branic h. Bończa (ID: ut.9.2.15), 1914–2006 (r.: Marcin i Elżbieta Götz) × Seweryn hr. Ronikier h. Gryf

kwatera D rząd 5, miejsce 33

  1. Adam hr. Drohojowski z Drohojowa h. Korczak (ID: 5.77.674), 1886–1955 (r.: Kazimierz i Maria Gołuchowska) × Anna Żurowska z Żurowiczek h. Leliwa
  2. Krzysztof hr. Drohojowski z Drohojowa h. Korczak (ID: cz.I006816), 1929–1984 (r.: Adam i Anna Żurowska)

kwatera D rząd 6, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fa rząd W, miejsce 11

  1. Emil Biedrzycki h. Rawicz (ID: sw.650967), bohater Wiki 1890–1975 (r.: Leopold i Maria Nubert) × Józefa Węgrzynowska h. Rawicz, Stanisława Stopa
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fc Feliks Szynalewski

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fc rząd 1, miejsce 6

  1. Jerzy Petelenz (ID: sw.37553), 1922–2007 (r.: Ignacy i Zofia Szumska) × Maria Wędrychowska h. Ślepowron

kwatera Fc rząd 6, miejsce 1

  1. Władysław Wasyl hr. Tyszkiewicz-Kalenicki h. Leliwa (ID: cz.I004993), 1903–1960 (r.: Wincenty i Regina Grześkiewicz) × Ewa Wiktoria Wolska
  2. Kazimiera Ewa Janas (ID: cz.I005010), 1943–2013 (r.: Kazimierz i Zofia Skarzowska) × Marek Andrzej hr. Tyszkiewicz-Kalenicki h. Leliwa

kwatera Fc rząd 9, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fc rząd płd, miejsce 11

  1. Andrzej Maria Józef Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.6817), 1910–1970 (r.: Wojciech i Aniela Rozwadowska) × Maria Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór
  2. Maria Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.6818), 1910–2009 (r.: Bogdan i Cecylia Rulikowska) × Andrzej Maria Józef Komornicki z Komornik h. Nałęcz

kwatera Fc rząd wsch, miejsce po lewej Adamskich

  1. Gabriel Wędrychowski h. Ślepowron (ID: sw.37549), 1862–1936 (r.: Żelisław i Julia Wróblewska) × Maria Sulimirska h. Lubicz
  2. Michalina Eder (ID: sw.37551), 1902–1977 × Adam Wędrychowski h. Ślepowron
  3. Maria Wędrychowska h. Ślepowron (ID: sw.37552), 1922–2004 (r.: Adam i Michalina Eder) × Jerzy Petelenz

kwatera Fc wschód

  1. Anna Chodkiewicz h. Kościesza (ID: psb.24415.3), 1880–1962 (r.: Karol i Antonina Abramowicz) × Edward Saba Mikołaj Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz

kwatera Fc wschód

  1. Franciszek Ksawery Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: psb.24415.1), bohater PSB 1907–1950 (r.: Edward i Anna Chodkiewicz) × Maria Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz
    → PSB: PRUSZYŃSKI Franciszek Ksawery (1907-1950) publicysta, literat, dyplomata

kwatera Fd

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fd rząd 5, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Fd rząd zach, miejsce 12

  1. Stanisław Kwiatkowski (ID: sw.44111), 1927–2001 × Genowefa Gonet

kwatera Ga rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ga rząd wsch, miejsce 5

  1. Maria Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: 8.495.277), 1855–1934 (r.: Adam i Katarzyna Branicka) × Adam hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk
  2. Katarzyna Maria Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł. (ID: 8.495.280), 1903–1935 (r.: Edward i Wanda Sierakowska)
  3. Aleksander Gradowski z Gradowa h. Lubicz (ID: sw.105158), 1892–1969 (r.: Aleksander i Bogumiła Niedzielska) × Matylda Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł.
  4. Włodzimierz Ignacy Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec (ID: ut.21.1.136), 1898–1972 (r.: Józef i Irena Gorska) × Elżbieta Maria Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł.
  5. Elżbieta Maria Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł. (ID: 8.495.279), 1901–1978 (r.: Edward i Wanda Sierakowska) × Włodzimierz Ignacy Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec
  6. Wanda Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec (ID: zi.3.23.a1), 1925–2003 (r.: Włodzimierz i Elżbieta Jaroszyńska) × Henryk Januariusz Leźnicki h. Nałęcz

kwatera Ga rząd zach, miejsce 15 po prawej Kucharskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Gb

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Gb rząd 4, miejsce 8

  1. Władysław Neusser (ID: cz.I024116), 1876–1934 (r.: Antoni i Karolina Słap) × Zofia Jankowska z Jankowa h. Junosza
  2. Zofia Jankowska z Jankowa h. Junosza (ID: cz.I024117), 1880–1953 (r.: Kazimierz i Maria Jawornicka) × Władysław Neusser
  3. Zofia Neusser (ID: sw.44492), 1909–1983 (r.: Władysław i Zofia Jankowska) × Stefan Turnau z Dobczyc h. wł.
  4. Stefan Turnau z Dobczyc h. wł. (ID: zi.3.134.a5), plany PSB 1906–1997 (r.: Jerzy i Helena Hochberger) × Zofia Neusser

kwatera Gd

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Gd grób pd.-8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Gd rząd 10, miejsce 10

  1. Wincenty Władysław Szymborski (ID: sw.115237), bohater PSB 1870–1936 (r.: Antoni i Stanisława Psarska) × Anna Maria Rottermund h. wł.
    → PSB: SZYMBORSKI Wincenty (1870-1936), urzędnik
  2. Anna Maria Rottermund h. wł. (ID: lu.26592), 1890–1960 (r.: Jan i Karolina Kubas) × Wincenty Władysław Szymborski
  3. Wisława Maria Anna Szymborska (ID: sw.115239), laureat Nagrody Nobla 1923–2012 (r.: Wincenty i Anna Rottermund) × Adam Włodek

kwatera Gd rząd 2, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ha

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ha rząd zach, miejsce po lewej Ramzy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ha Świderscy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hb rząd płd, miejsce po pr.Miedniaków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Aleksandra ks. Sułkowska h. Sulima (ID: sw.70664), 1882–1970 (r.: Alfred i Charlotte Glaß) × Jerzy Teodor Izydor hr. Jaksa-Konarski z Konar h. Gryf

kwatera Hb rząd płn, miejsce po lewej Pastów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hb rząd wschód, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hb rząd zach, miejsce 9 po prawej Kalinowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hc

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hc rząd 5, miejsce 1

  1. Wilhelmina Breitenberger (ID: psb.6045.3), ~1860–1947 × Emil Gaberle
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hc rząd 5, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Hc rząd płn, miejsce 10

  1. Zofia Albina Eugenia bar. Götz-Okocimska von Okocim h. wł. (ID: ut.50.1.5), 1890–1981 (r.: Jan i Zofia Sumińska) × Jan Zdzisław Rajmund Włodek h. Sulima
  2. Jan Marian Włodek h. Sulima (ID: zi.3.144.a1), bohater Wiki 1924–2012 (r.: Jan i Zofia Götz)

kwatera He rząd 2, miejsce 6

  1. Stanisław Jakub Bal z Hoczwi h. Gozdawa (ID: ut.46.1.88), 1870–1947 × Jadwiga Maria Kinga bar. Brunicka z Zaleszczyk h. wł.
  2. Jadwiga Maria Kinga bar. Brunicka z Zaleszczyk h. wł. (ID: ut.46.1.87), 1879–1955 (r.: Seweryn i Jadwiga Zagórska) × Stanisław Jakub Bal z Hoczwi h. Gozdawa
  3. Kinga Horodyska h. Korczak (ID: sw.79707), 1932–2006 (r.: Kornel i Maria Bal) × Stanisław Wołkowicki-Rusiłło

kwatera He rząd 7, miejsce 4

  1. Irena Trzecieska (ID: zi.4.81.m), 1883–1977 (r.: Władysław i Kazimiera Śmiałowska) × Bronisław Adam Idzi Łastowiecki z Łastowiec h. Larysza
  2. Kazimierz Łastowiecki z Łastowiec h. Larysza (ID: cz.I022412), 1909–2004 (r.: Bronisław i Irena Trzecieska) × Maria Jordan z Zakliczyna h. Trąby (Brzezina)

kwatera He rząd PŁD, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera He rząd płd, miejsce 7

  1. Zygmunt Lewakowski (ID: psb.15166.1), bohater PSB 1865–1941 (r.: Władysław i Zofia Longchamps) × Emilia Kobylańska
    → PSB: LEWAKOWSKI Zygmunt (1865-1941) przemysłowiec, polityk, senator
  2. Ewa Pietruska z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.136529), 1954–1955 (r.: Stanisław i Nadina Tyzenhauz)
  3. Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.9760), 1926–1967 (r.: Stanisław i Oktawia Lewakowska) × Nadina Helena Tyzenhauz h. Bawół
  4. Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.17418), bohater Wiki 1893–1971 (r.: Marian i Wanda Chojecka) × Oktawia Lewakowska
  5. Oktawia Lewakowska (ID: psb.15166.8), 1895–1972 (r.: Zygmunt i Emilia Kobylańska) × Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń
  6. Maria Czesława hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.400), 1884–1973 (r.: Czesław i Idalia Sołtan) × Zenon Skirmunt h. Dąb (odm.)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Stanisław Andrzej Mrożek (ID: sw.16552), 1981–1981 (r.: Andrzej i Teresa Pietruska)
  10. Wanda Pietruska z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.136530), 1924–2002 (r.: Stanisław i Oktawia Lewakowska)
  11. Nadina Helena Tyzenhauz h. Bawół (ID: sw.9759), 1929–2004 (r.: Roman i Maria Marchocka) × Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń

kwatera He rząd płd, miejsce po lewej Wideta

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II rząd północny, grobowiec Szczepanowskich

  1. Józef Szczepanowski h. Prus (Turzyma) (ID: lu.46337), 1800–1874 (r.: Feliks i Magdalena Komorowska) × Katarzyna Żebrowska
  2. Katarzyna Żebrowska (ID: lu.46338), ~1800–1877 × Józef Szczepanowski h. Prus (Turzyma)
  3. Władysław Szczepanowski h. Prus (Turzyma) (ID: lu.46361), 1861–1890 (r.: Tomasz i Emilia Leszczyńska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Tomasz Szczepanowski h. Prus (Turzyma) (ID: 14.191.379), 1833–1898 (r.: Józef i Katarzyna Żebrowska) × Emilia Leszczyńska h. Awdaniec
  7. Wanda Eustachia Szczepanowska h. Prus (Turzyma) (ID: sw.7424), 1869–1930 (r.: Tomasz i Emilia Leszczyńska) × Stanisław Leszczyński h. Awdaniec
  8. Jadwiga Szczepanowska h. Prus (Turzyma) (ID: 16.84.207), 1862–1940 (r.: Tomasz i Emilia Leszczyńska) × Stanisław Buża-Łubkowski z Łubków h. Bończa
  9. Wanda Józefa Maria Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7428), 1930–1947 (r.: Ludwik i Maria Leszczyńska)

kwatera III rząd ZACH, miejsce 5

  1. Kalikst bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: 7.835.159), bohater PSB 1800–1883 (r.: Józef i Marianna Karska)
    → PSB: HOROCH Kalikst (1800-1883) oficer, pamiętnikarz
  2. Kajetan bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: 7.835.177), bohater Wiki 1854–1935 (r.: Eustachy i Ludwika Białobrzeska) × Krystyna N.
  3. Maria Anna Marcela Komorowska z Komorowa h. Łabędź (ID: 11.3.336), 1891–1952 (r.: Władysław i Maria Dzieduszycka) × Kalikst Józef Aleksander bar. Horoch z Leszczan h. Trąby
  4. Kalikst Józef Aleksander bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: 7.835.172), 1884–1957 (r.: Tadeusz i Maria Mniszech) × Maria Anna Marcela Komorowska z Komorowa h. Łabędź, Stanisława Czarnecka h. Prus (III)
  5. Ludwik bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.96), 1895–1968 (r.: Adam i Wanda Karczewska) × Izabela bar. Heydel h. wł.

kwatera IIIa rząd wsch, miejsce na ścieżce bokiem

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IIIb rząd wsch, miejsce po lewej Wodzickiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IIIb rząd wsch, miejsce po prawej Szczęśniewskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IIIb rząd ZAC, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IIb rząd wsch, miejsce po lewej Gałuszkiewicza

  1. Zbigniew Mikołaj Chudzikiewicz (ID: cz.I006951), bohater Wiki 1909–1991 (r.: Józef i Maria Żeglikowska) × Barbara Wanda hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa

kwatera IIb rząd wsch, miejsce po lewej Nieszczyńskiej

  1. Maria Janina Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.) (ID: sw.73836), 1886–1967 (r.: Konstanty i Lucyna Bukowska) × Wacław Borsza-Drzewiecki z Drzewicy h. Nałęcz
  2. Stanisław Marian Wawryczuk (ID: sw.73902), 1923–1987 (r.: Mikołaj i Wiktoria Krupska) × Zofia Lucyna Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.)
  3. Tadeusz Grudzieński (ID: sw.113517), 1910–1993 (r.: Ignacy i ... ...) × Ewa Korwin-Mikucka h. Ślepowron
  4. Andrzej Bogusław Korwin-Mikucki h. Ślepowron (ID: sw.109831), 1923–1997 (r.: Tadeusz i Anna Bukowska) × Helena Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz
  5. Maria Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz (ID: sw.109991), 1921–2001 (r.: Ignacy i Jadwiga Kozłowska) × Jerzy Wójcik
  6. Jerzy Wójcik (ID: sw.116948), 1923–2003 × Maria Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz
  7. Zofia Lucyna Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.) (ID: sw.73901), 1922–2009 (r.: Roman i Zofia Kownacka) × Stanisław Marian Wawryczuk

kwatera IIb rząd wsch, miejsce po prawej Łempichich i Hrasz

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IVa miejsce od strony alejki

  1. Leon Zbyszewski h. Topór (ID: sw.216704), 1832–1907 (r.: Jan i N. Ślaska)

kwatera IVa rząd wsch, miejsce po lewej Grabowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IVa rząd zach, miejsce po lewej Pociechy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jadwiga Kobylińska (ID: cz.I032381), 1921–1993 × Jan Bieniasz
  3. Jan Bieniasz (ID: cz.I032380), 1918–2012 × Jadwiga Kobylińska

kwatera IVb rząd ZAC, miejsce POL

  1. Bronisław Ojrzanowski (ID: sw.67056), 1913–1997 (r.: Feliks i Klotylda Billiou) × Cecily Beven

kwatera IX rząd -, miejsce Mogiła Zbiorowa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd 1, miejsce 18

  1. Stefan Kowalski (ID: sw.267184), 1899–1963 × Władysława Hryniewska
  2. Władysława Hryniewska (ID: sw.267181), 1914–1987 (r.: Marian i Bronisława Sieroszewska) × Stefan Kowalski

kwatera IX rząd 1, miejsce 31

  1. Franciszek Ksawery hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.489), 1874–1950 (r.: Ignacy i Elżbieta Zamoyska) × Zofia hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla
  2. Zofia hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: 7.114.215), 1889–1969 (r.: Tadeusz i Zofia Zamoyska) × Franciszek Ksawery hr. Krasicki z Siecina h. Rogala

kwatera IX rząd 14, miejsce 9

  1. Stefan Kasperkiewicz (ID: cz.I048383), 1922–2002 × Regina Baranek

kwatera IX rząd płd, miejsce otwór nr II dla rodziny Siwków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd płd, miejsce po pr.Gostomskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd płd, miejsce po pr.Sołtysków

  1. Józefa Iwanicka h. wł. (ID: 8.139.174), 1836–1893 (r.: Józef i Małgorzata Lewandowska) × Stanisław Gostomski z Gostomi h. Nałęcz
  2. Stanisław Gostomski z Gostomi h. Nałęcz (ID: 6.721.345), 1827–1900 (r.: Hieronim i Róża Rzeszotarska) × Józefa Iwanicka h. wł.
  3. Władysław Gostomski z Gostomi h. Nałęcz (ID: 6.721.347), kapitan wojsko austriackie 1862–1937 (r.: Stanisław i Józefa Iwanicka) × Zofia Aleksandra ks. Ponińska z Horyńca h. Łodzia
  4. Stefan Gostomski z Gostomi h. Nałęcz (ID: 6.721.356), 1895–1979 (r.: Władysław i Zofia Ponińska) × Halina Janina Wiesiak

kwatera IX rząd płn, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd płn, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd płn, miejsce po lewej Szymańskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera IX rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. Wanda Józefa Lutomska z Lutomia h. wł. (ID: 15.196.71), 1837–1898 (r.: Józef i Rozalia Bronisz) × Józef Bolesław Krasicki z Siecina h. Rogala
  2. Witold Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.690), ~1870–1910 (r.: Józef i Wanda Lutomska) × Józefa Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja
  3. Michał Antoni Krasicki (ID: sw.112114), 1910–1987 (r.: Michał i Antonina Ochocka) × Maria «Lila» Proszkowska z Proszek h. Łada

kwatera IX rząd wsch, miejsce po prawej Aleksandrowiczów

  1. Izabela Prowidencja Brodnicka z Brodnicy h. Łodzia (ID: 2.310.46), 1867–1904 (r.: Władysław i Waleria Brzeska) × Marian Biliński, Władysław Biberstein-Paruszewski h. Rogala

kwatera IX rząd wsch, miejsce po prawej Wrzosków

  1. Gustaw Romer z Chyszowa h. Jelita (ID: 14.1.391), bohater PSB 1846–1903 (r.: Konstanty i Marianna Kirchner) × Bronisława Wyszkowska z Wyszek i Tworek h. Ślepowron, Jadwiga hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga
    → PSB: ROMER Gustaw (1846-1903) prawnik, bankowiec, poseł

kwatera IX rząd zach, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ib kwatera Ib

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ib rząd wsch, miejsce 3

  1. Danuta Stefania Demkow (ID: cz.I006716), 1918–1995 (r.: Roman i Władysława Radecka) × Paulin Ignatowicz h. Świat

kwatera Ja rząd 3, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ja rząd 5, miejsce 15

  1. Stanisław Karol Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I040916), 1896–1948 (r.: Ignacy i Helena Strońska) × Anna Ślubicz-Załęska h. Prus (III)

kwatera Ja rząd płn, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ja rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ja rząd wsch, miejsce -

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stefania Helena Zofia Nentwig (ID: cz.I032391), 1889–1956 (r.: Józef i Zofia Styk) × Stanisław Jentys

kwatera Ja rząd zach, miejsce po lewej Szwantowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ja rząd zach, miejsce po prawej Szwantowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Jb rząd 8, miejsce 5

  1. Janusz «Sęk» Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (odm.) (ID: ut.44.1.29), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–1999 (r.: Józef i Jadwiga Radecka) × Magdalena Aniela Dominika Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz
  2. Magdalena Aniela Dominika Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.28), 1925–2009 (r.: Andrzej i Klementyna Cieńska) × Janusz «Sęk» Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (odm.)

kwatera Jb rząd 9, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Jb rząd płd, miejsce po prawej stronie Danielskiej

  1. Leon Sylwan Bocheński h. Rawicz (odm.) (ID: 1.1165.50), 1878–1950 (r.: Franciszek i Antonina Jełowicka) × Wanda bar. Błażowska z Jazłowca h. Sas, Zofia Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)

kwatera Jb rząd wsch, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Jb rząd wsch, miejsce po prawej Forysa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Jc rząd 1, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ka

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ka rząd , miejsce po lewej Małeckich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Kb grób OO. Reformatów

  1. Henryk Andrzej Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044101), bohater PSB 1892–1936 (r.: Henryk i Teresa Łubieńska)
    → PSB: CICHOWSKI Henryk (1892-1936) reformat

kwatera Kb rząd -, miejsce po prawej Friedleinów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Kd rząd płn, miejsce po lewej Niwickich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Kd rząd przy murze, miejsce po prawej Czepka

  1. Maria Anna hr. Rawita-Ostrowska h. Rawicz (ID: lu.18122), 1821–1907 (r.: Tadeusz i Zofia Michałowska) × Władysław Teodor hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa
  2. Jerzy hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006889), 1882–1918 (r.: Władysław i Pelagia Tarnowska) × Cecylia hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  3. Henryk Maryan Maria hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: dw.59569), hr. [tytuł] nadany 1859–1922 (r.: Tadeusz i Sabina Karnicka) × Karolina Joanna Marianna hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga
  4. Amelia hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola (ID: 15.74.556), 1855–1936 (r.: Hipolit i Jadwiga Łempicka) × Ludwik Władysława Tadeusz hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa
  5. Andrzej hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006895), 1880–1938 (r.: Władysław i Pelagia Tarnowska) × Aleksandra Nowakowska
  6. Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: 4.325.529), 1895–1947 (r.: Ludwik i Maria Michałowska) × Alfred Józef hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  7. Zofia Starowieyska h. Biberstein (ID: psb.18961.6), bohater PSB 1891–1966 (r.: Stanisław i Amelia Łubieńska) × Zygmunt hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
    → PSB: Starowieyska-MORSTINOWA Zofia (1891-1966) publicystka, tłumacz
  8. Alfred Józef hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006974), 1883–1971 (r.: Ludwik i Amelia Lubieniecka) × Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja
  9. Nina Holst (ID: cz.I006946), 1893–1984 (r.: Emil i Wera Lewtejew) × Jan hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  10. Teresa hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006891), 1911–1985 (r.: Jerzy i Cecylia Morstin) × Tadeusz Szymański
  11. Krzysztof Tadeusz hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006877), 1905–1990 (r.: Henryk i Karolina Mycielska) × Zofia Stanisława Cecylia Koczorowska z Koczorowa h. Rogala
  12. Teresa Maria J hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006908), 1911–1993 (r.: Henryk i Karolina Mycielska)
  13. Antonina Franciszka Gronkowska h. Ślepowron (ID: cz.I006953), 1925–2001 (r.: Józef i Zofia Bonczewska) × Władysław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  14. Władysław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006952), 1924–2003 (r.: Jan i Nina Holst) × Antonina Franciszka Gronkowska h. Ślepowron
  15. Andrzej hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006982), 1930–2006 (r.: Zygmunt i Zofia Starowieyska) × Małgorzata Bilińska
  16. Zofia Stanisława Cecylia Koczorowska z Koczorowa h. Rogala (ID: cz.I006878), 1913–2012 (r.: Maciej i Helena Morstin) × Krzysztof Tadeusz hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  17. Barbara Wanda hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006949), 1923–2014 (r.: Jan i Nina Holst) × Andrzej Gołajewski, Zbigniew Mikołaj Chudzikiewicz

kwatera L rząd 2, miejsce 16

  1. Andrzej Franciszek Bieńkowski h. Ślepowron (Korwin) (ID: dw.34996), 1916–1971 (r.: Stanisław i Maria Olszewska) × Jolanta Krzyżanowska
  2. Jolanta Krzyżanowska (ID: dw.34998), 1922–1988 (r.: Kazimierz i Zofia Rubczyńska) × Andrzej Franciszek Bieńkowski h. Ślepowron (Korwin)

kwatera L rząd 42, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd 50, miejsce 2

  1. Maria Radzikowska (ID: sw.116070), ~1870–1958 × Piotr Golakowski
  2. Felicja Skrzepińska (ID: sw.115949), 1906–1989 (r.: Stanisław i Paulina Dekańska) × Tadeusz Golakowski h. Pokora
  3. Tadeusz Golakowski h. Pokora (ID: sw.115950), 1903–1992 (r.: Piotr i Maria Radzikowska) × Felicja Skrzepińska

kwatera L rząd 54, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd 58, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd 60, miejsce 9

  1. Helena hr. Drohojowska z Drohojowa h. Korczak (ID: 5.77.676), 1887–1958 (r.: Kazimierz i Maria Gołuchowska) × Stanisław Okęcki z Krobowa h. Radwan
  2. Maria «Mita» Zachorowska (ID: sw.13458), 1953–1990 (r.: Witold i Maria Okęcka)
  3. Maria Okęcka z Krobowa h. Radwan (ID: sw.13456), 1920–1996 (r.: Stanisław i Helena Drohojowska) × Witold Zachorowski

kwatera L rząd płn, miejsce po lewej Biechońskiego

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stanisława Libelt (ID: 15.433.354), ~1830–1882 (r.: Karol i Maria Szuman) × Józef Aleksander Łepkowski h. Dąbrowa
  4. Józef Aleksander Łepkowski h. Dąbrowa (ID: 15.433.353), bohater PSB 1826–1894 (r.: Franciszek i Agnieszka Podgórska) × Stanisława Libelt
    → PSB: ŁEPKOWSKI Józef Aleksander (1826-1894) profesor i rektor UJ, konserwator zabytków, publicysta
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Wincenty Łepkowski h. Dąbrowa (ID: 15.433.356), bohater PSB 1866–1935 (r.: Józef i Stanisława Libelt) × Celina Libelt
    → PSB: ŁEPKOWSKI Wincenty Jacek (1866-1935) profesor stomatologii UJ
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Celina Libelt (ID: psb.16015.4), ~1860–1950 (r.: Pantaleon i Franciszka Żuchowska) × Wincenty Łepkowski h. Dąbrowa
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd płn, miejsce po lewej Cygów

  1. Olimpia Uznańska h. Jastrzębiec (ID: psb.31870.19), ~1840–1901 (r.: Tomasz i Honorata Domaradzka) × Ludwik Stecki-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan
  2. Witold Stecki-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan (ID: psb.31870.20), 1846–1920 (r.: Ludwik i Olimpia Uznańska) × Józefa Anna Helena Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława
  3. Józef Bożeniec-Jełowicki h. wł. (ID: sw.84326), 1918–1980 (r.: Stefan i Cecylia Stecka) × Wanda Kobylańska
  4. Janina Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: sw.84328), 1921–1990 (r.: Stefan i Cecylia Stecka)
  5. Zofia Kostecka h. Prus (II) (ID: sw.57465), 1906–1991 (r.: Bolesław i Maria Mazurowska) × Edward Bożeniec-Jełowicki h. wł.
  6. Maria Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: sw.57477), 1927–2005 (r.: Edward i Zofia Kostecka)

kwatera L rząd płn, miejsce po lewej Czeczelów

  1. Stanisław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: 8.148.81), 1861–1917 (r.: Jan i Karolina Tarnowska) × Maria Iwanowska h. Łodzia
  2. Maria Iwanowska h. Łodzia (ID: 8.148.80), 1861–1927 (r.: Tytus i Hilaria Pinińska) × Stanisław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa
  3. Oktawia hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: lu.3592), 1857–1931 (r.: Jan i Izabela Prażmowska) × Adam Tomasz Aleksander hr. Skrzyński z Kobylanki h. Zaremba
  4. Gabriela hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003843), 1933–1941 (r.: Karol i Janina Pawlikowska)
  5. Hieronim Jan hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I001961), bohater Wiki 1884–1945 (r.: Stanisław i Róża Branicka) × Wanda hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita
  6. Jan Tytus hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003837), 1888–1947 (r.: Stanisław i Maria Iwanowska) × Zofia Ludmiła Henryka Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja
  7. Zofia hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: lu.3510), 1866–1954 (r.: Jan i Karolina Tarnowska)
  8. Michał Maria hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003847), 1895–1980 (r.: Stanisław i Maria Iwanowska)
  9. Karol Hilary hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: psb.21948.10), 1889–1981 (r.: Stanisław i Maria Iwanowska) × Janina Wanda Pawlikowska z Medyki h. Cholewa
  10. Zofia Ludmiła Henryka Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja (ID: cz.I003838), 1902–1982 (r.: Stanisław i Aniela Sękowska) × Jan Tytus hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa
  11. Anna Fara (ID: cz.I028193), 1910–1985 × Mieczysław Brożek
  12. Antoni Bogdan Ma hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003848), plany PSB 1905–1985 (r.: Stanisław i Maria Iwanowska) × Alicja McGuire

kwatera L rząd płn, miejsce po lewej Szembeków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd płn, miejsce po prawej Skoczyńskich

  1. Piotr Marian Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: sw.11721), 1899–1990 (r.: Konstanty i Helena Gniewosz) × Katarzyna Godley

kwatera L rząd płn-wsch, po prawej

  1. Stanisława Brzezińska (ID: psb.32219.3), 1901–1978 (r.: Piotr i Halina Grabska) × Jerzy Bujalski

kwatera L rząd wsch, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd zach, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LI rząd zach, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LII rząd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LVI rząd 55, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LVII rząd 3, miejsce 3 na pasie

  1. Zofia Kielman (ID: cz.I048478), 1911–1987 (r.: Józef i Maria Paliszewska) × Kasper Marchewka
  2. Kasper Marchewka (ID: cz.I048479), 1914–1995 × Zofia Kielman

kwatera LX rząd płd, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXII rząd zach, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIII rząd 1, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIII rząd 10, miejsce 32

  1. Zofia Łubkowska (ID: sw.173501), ~1890–1987 × Tadeusz Sochanik
  2. Tadeusz Antoni Sochanik (ID: sw.172178), 1920–1998 (r.: Tadeusz i Zofia Łubkowska) × Ewa Łubkowska z Kościesz (pow. pułtuski)

kwatera LXIII rząd 18, miejsce 20

  1. Stanisław Siess (ID: sw.52268), 1879–1939 × Helene Holzer
  2. Helene Holzer (ID: sw.52269), 1886–1941 × Stanisław Siess
  3. Gabriela Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: dw.57865), 1891–1966 (r.: Antoni i Helena Karśnicka) × Gustaw Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz
  4. Katarzyna Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57868), 1916–2003 (r.: Gustaw i Gabriela Taczanowska) × Fryderyk Siess

kwatera LXIII rząd 26, miejsce 3

  1. Antoni Kieniewicz h. Rawicz (ID: 10.57.54), 1877–1960 (r.: Hieronim i Jadwiga Horwatt) × Magdalena hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza
  2. Magdalena hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza (ID: 7.8.269), 1881–1961 (r.: Aleksander i Maria Reytan) × Antoni Kieniewicz h. Rawicz

kwatera LXIII rząd 3, miejsce 20

  1. Maria Wiącek (ID: sw.56673), ~1900–1983 × Władysław Tacik
  2. Tadeusz Tacik (ID: sw.47610), 1926–1989 (r.: Władysław i Maria Wiącek) × Helena Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz

kwatera LXIII rząd 7, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIV rząd 17, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIV rząd 20, miejsce 2 na pasie

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIV rząd 24, miejsce 4

  1. Rudolf Franciszek Śmiałowski (ID: psb.34543.1), bohater PSB 1903–1980 (r.: Antoni i Katarzyna Skoczylas) × Zofia Zgórska, Elżbieta Dąmbska z Dąbia h. Godziemba
    → PSB: ŚMIAŁOWSKI Rudolf (1903-1980), architekt

kwatera LXIX rząd płd, miejsce 1

  1. Zofia Sadowska h. Lubicz (ID: sw.86644), 1913–1997 (r.: Ludwik i Irena Czerwińska) × Platon Januszewicz

kwatera LXIX pas A rząd I, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIX pas A rząd II, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIX pas A rząd II, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIX pas B rząd 1, miejsce 3

  1. Jan Harasymowicz (ID: sw.183188), bohater Wiki 1921–2008 (r.: Józef i Klementyna Bernacka) × Halina Bełza h. wł.

kwatera LXIX pas B rząd 2, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIX pas C rząd 1, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXIX pas C rząd 2, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXV rząd 1, miejsce 44

  1. Maria Aniela Ponińska z Ponina h. Łodzia (ID: sw.66256), 1888–1967 (r.: Bronisław i Aniela Żółtowska)

kwatera LXV rząd 10, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXV rząd 11, miejsce 49

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXV rząd 12, miejsce 68

  1. Kazimiera Dydejczyk (ID: sw.7570), 1893–1984 (r.: Walery i Maria Markiewicz) × Edward Sękowski z Wydrnej w Sanockiem h. Prawdzic

kwatera LXV rząd 6, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVI rząd 13, miejsce 14,15,16

  1. Stanisława Chmielnicka h. Awdaniec (ID: psb.25199.7), 1892–1972 (r.: Zenon i Józefa Białkowska) × Mieczysław Wincenty Radwan h. wł.

kwatera LXVI rząd 13, miejsce 16

  1. Mieczysław Wincenty Radwan h. wł. (ID: psb.25199.1), bohater PSB 1889–1968 (r.: Bronisław i Maria Reklewska) × Jadwiga Ostrowska, Stanisława Chmielnicka h. Awdaniec
    → PSB: RADWAN Mieczysław Wincenty (1889-1968) mechanik, hutnik, historyk hutnictwa żelaza

kwatera LXVII rząd płd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płd 2, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 1, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 1, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 1, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 2, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 2, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd płn 2, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd zach 2, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd zach 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVII rząd zach 2, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVIII rząd 10, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVIII rząd 11, miejsce 10

  1. Anna Jadwiga Nowacka (ID: psb.24776.1), bohater PSB 1911–1967 (r.: Michał i Janina Sztolcman) × Tadeusz Ptaszycki
    → PSB: PTASZYCKA Anna Jadwiga (1911-1967) inżynier architekt i urbanista

kwatera LXVIII rząd 11, miejsce 6

  1. Antoni Kaczyński (ID: sw.112666), 1896–1979 (r.: Władysław i Waleria Jakubowska) × Alicja «Lili» Lalewicz h. Woroniec

kwatera LXVIII rząd 16, miejsce 12

  1. Maria Burger (ID: cz.I000126), 1903–2000 × Marian Moszumański

kwatera LXVIII rząd 16, miejsce 9

  1. Edward Karliński (ID: sw.217123), 1903–1976 × Ludwika N.
  2. Ludwika N. (ID: sw.217124), 1901–1983 × Edward Karliński
  3. Wojciech Kielman (ID: cz.I048472), 1926–2004 (r.: Józef i Maria Paliszewska) × Anna Wrona, Krystyna Karlińska

kwatera LXVIII rząd 20, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXVIII rząd wsch, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 10, miejsce 13

  1. Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.106), 1958–2014 (r.: Jan i Wanda Łukomska) × Krystyna Bętkowska

kwatera LXX rząd 11, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 12, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 19, miejsce 2

  1. Jadwiga Potworowska z Sienna h. Dębno (ID: 15.536.308), 1885–1963 (r.: Ksawery i Klotylda Kieniewicz) × Euzebiusz Marian Jan Łopaciński z Łopacina h. Lubicz
  2. Tekla Łopacińska z Łopacina h. Lubicz (ID: psb.16069.6), 1907–2004 (r.: Euzebiusz i Jadwiga Potworowska) × Franciszek Xawery hr. Jaksa-Konarski z Konar h. Gryf
  3. Henryk Stanisław Antoni hr. Jaksa-Konarski z Konar h. Gryf (ID: ut.17.1.41), członek SPSW 1935–2009 (r.: Franciszek i Tekla Łopacińska) × Monika Antonina Obniska h. Jastrzębiec

kwatera LXX rząd 29, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 38, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 47, miejsce 10

  1. Julian Huk-Żurakowski h. Sas (ID: sw.46292), 1886–1964 (r.: Józef i Maria Pułaska) × Janina Surzycka h. Gierałt
  2. Elżbieta Huk-Żurakowska h. Sas (ID: sw.46297), 1913–1993 (r.: Julian i Janina Surzycka)

kwatera LXX rząd 58, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXX rząd 61, miejsce 11

  1. Teresa Maria Kaczkowska (ID: sw.44534), 1939–2014 (r.: Kazimierz i Anna Weil) × Stefan Jerzy Turnau z Dobczyc h. wł.

kwatera LXXI rząd 10, miejsce 6

  1. Stefan Czarnowski h. Łada (ID: sw.211), 1899–1983 (r.: Stanisław i Maria Sumińska) × Zofia Russocka z Brzezia h. Zadora
  2. Maria Czarnowska h. Łada (ID: zi.6.17.a1), 1925–2004 (r.: Stefan i Zofia Russocka) × Jerzy «Max» Brzeziński
  3. Jerzy «Max» Brzeziński (ID: zi.6.17.a1a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2009 (r.: Stefan i Zofia Wiktorowicz) × Maria Czarnowska h. Łada

kwatera LXXI rząd 13, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXI rząd 16, miejsce 6

  1. Zofia Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: 2.1015.117), 1869–1961 (r.: Kazimierz i Anna Chłapowska) × Bronisław Feliks Maria hr. Korwin-Szlubowski h. Ślepowron
  2. Teresa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55791), 1923–2012 (r.: Zbigniew i Anna Szlagowska) × Dezydery Józef bar. (primog.) Chłapowski z Chłapowa h. Dryja

kwatera LXXI rząd 26, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXII rząd 10, miejsce 8

  1. Mieczysław Brożek (ID: cz.I028192), bohater Wiki 1911–2000 × Anna Fara, Krystyna Bogumiła Weyssenhoff h. Łabędź

kwatera LXXII rząd 12, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Paulin Ignatowicz h. Świat (ID: cz.I006717), 1904–1992 (r.: Benedykt i Maria Siemaszko) × Danuta Stefania Demkow

kwatera LXXII rząd 28, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXIII rząd 16, miejsce 14

  1. Mieczysław Sołtys (ID: sw.71850), 1923–1982 (r.: Antoni i Maria Drexler) × Barbara bar. Heydel h. wł.

kwatera LXXIII rząd 18, miejsce 1 na pasie

  1. Aleksander Stefan Raczyński h. Nałęcz (ID: psb.25090.4), bohater PSB 1872–1941 (r.: Klemens i Karolina Napadiewicz) × Janina Ludwika Colonna-Walewska
    → PSB: RACZYŃSKI Aleksander (1872-1941) prawnik, ekonomista, adwokat, minister
  2. Karol Tadeusz Edward Raczyński h. Nałęcz (ID: psb.25076.7), 1908–1992 (r.: Aleksander i Janina Walewska) × Zdzisława Krechowska

kwatera LXXIII rząd 26, miejsce 15

  1. Katarzyna O'Brien de Laçy (ID: sw.154081), 1889–1983 (r.: Patryk i Maria Tańska) × Paweł Juliusz Krusenstern

kwatera LXXIII rząd 30, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXIII rząd 33, miejsce 14

  1. Waldemar Nowakowski (ID: sw.9320), 1917–1984 (r.: Feliks i Janina Kozińska) × Maria Anna Żelińska

kwatera LXXIII rząd 6, miejsce 20

  1. Stanisław hr. (primog.) Czarnecki z Gogolewa h. Prus (III) (ID: 3.611.112), 1877–1942 (r.: Wiktor i Eufrozyna Sobańska) × Eleonora Komierowska z Komierowa h. Pomian
  2. Antonina Czarnecka h. Prus (III) (ID: 3.611.119), 1885–1967 (r.: Józef i Stanisława Lipska)

kwatera LXXIV rząd 25, miejsce 20

  1. Regina Baranek (ID: cz.I048384), 1922–1978 × Stefan Kasperkiewicz

kwatera LXXIV rząd 33, miejsce 1

  1. Stanisław Adam Wojciech hr. Skórzewski h. Drogosław (ID: ut.33.2.22), 1879–1962 (r.: Kazimierz i Zofia Nasierowska) × Marta Elwira Haack
  2. Irena Aniela Zofia hr. Skórzewska h. Drogosław (ID: ut.33.2.31), 1916–1999 (r.: Stanisław i Marta Haack) × Roman Władysław Jan Żakowski h. Jastrzębiec, Leon hr. Beydo-Rzewuski h. Krzywda

kwatera LXXIV rząd 8, miejsce 15

  1. Kazimierz Marian Józef hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017463), 1933–1962 (r.: Władysław i Anna Lipska) × Irena Stróżewska

kwatera LXXIX rząd 1, miejsce 55

  1. Stefan hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002177), 1911–1987 (r.: Dominik i Helena Badeni)

kwatera LXXIX rząd 11, miejsce 31

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXIX rząd 3, miejsce 43

  1. Konrad Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111776), 1896–1970 (r.: Karol i Józefa Fihauser) × Krystyna Szwarcenberg-Czerny h. Nowina
  2. Krystyna Szwarcenberg-Czerny h. Nowina (ID: sw.111777), 1899–1991 (r.: Edward i Maria Żuławska) × Konrad Dąmbski z Dąbia h. Godziemba

kwatera LXXIX rząd 7, miejsce 37

  1. Stanisława Mikołajewicz h. Gozdawa (ID: sw.66828), 1898–1970 × Wilhelm Tyszkowski h. Gozdawa
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXIX rząd 7, miejsce 43

  1. Otmar Łazarski h. Prawdzic (ID: sw.154496), 1884–1970 × Janina bar. Christiani-Grabieński-Kronauge von Kronwald h. wł.
  2. Janina bar. Christiani-Grabieński-Kronauge von Kronwald h. wł. (ID: sw.154450), 1892–1978 (r.: Henryk i Olga Milieska) × Otto von Biegeleben, Otmar Łazarski h. Prawdzic

kwatera LXXIX rząd zach, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXV rząd 11, miejsce 3 na pasie

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXV rząd 24, miejsce 20

  1. Andrzej Marchewka (ID: cz.I048480), 1939–1998 (r.: Kasper i Zofia Kielman) × Marta Woroszkiewicz

kwatera LXXV rząd płn, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 1, miejsce 99

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 10, miejsce 103

  1. Władysław Radwan (ID: sw.50228), 1945–2011 (r.: Władysław i Maria Ślaska) × Cecylia Ziętara

kwatera LXXVIII rząd 14, miejsce 77

  1. Józef Maleszewski (ID: dw.51998), 1892–1944 (r.: Wincenty i Elżbieta Skórzewska) × Maria Mieczkowska z Nieciszewa h. Zagłoba

kwatera LXXVIII rząd 17, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 18, miejsce 82

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 18, miejsce 94

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 19, miejsce 105

  1. Malwina Podlewska (ID: psb.19930.4), ~1880–1944 × Stanisław Gawin-Niesiołowski h. Nałęcz
  2. Stanisław Gawin-Niesiołowski h. Nałęcz (ID: psb.19930.1), bohater PSB 1874–1948 (r.: Bronisław i Emilia Springer) × Malwina Podlewska
    → PSB: NIESIOŁOWSKI Stanisław (1874-1948) malarz

kwatera LXXVIII rząd 19, miejsce 85

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 19, miejsce 97,98,99

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 6, miejsce 35

  1. Kazimierz Wolski h. Lubicz (ID: zi.3.107.r2), 1896–1967 (r.: Wacław i Maryla Młodnicka) × Anna Sozańska h. Korczak
  2. Anna Sozańska h. Korczak (ID: cz.I024170), 1897–1974 (r.: Michał i Maria Woźniakowska) × Kazimierz Wolski h. Lubicz
  3. Marcin Wolski h. Lubicz (ID: sw.57485), 1923–2008 (r.: Kazimierz i Anna Sozańska) × Elżbieta Bożeniec-Jełowicka h. wł.

kwatera LXXVIII rząd 7, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 8, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXVIII rząd 8, miejsce 45

  1. Róża Maria Wybranowska h. Poraj (ID: sw.85010), ~1930–2012 (r.: Ludwik i Józefa Byszewska) × Krzysztof Dąmbski z Dąbia h. Godziemba

kwatera LXXXI rząd 6, miejsce 36

  1. Olga Łaszczyńska z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: dw.47696), bohater PSB 1912–1971 (r.: Bolesław i Maria Radoszewska)
    → PSB: ŁASZCZYŃSKA Olga (1912-1971) historyk, wydawca źródeł, kustosz na Wawelu

kwatera LXXXII rząd 11, miejsce 53

  1. Józef Pułaski (ID: sw.10436), 1894–1973 (r.: Ludwik i Franciszka Janusiewicz) × Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa
  2. Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10435), 1897–1978 (r.: Witold i Helena Bandkie) × Józef Pułaski

kwatera LXXXII rząd 7, miejsce 16

  1. Jacek Glogier (ID: sw.109236), 1955–1961 (r.: Antoni i Danuta Żmuda)

kwatera LXXXII rząd 8, miejsce 27

  1. Irena Maria Fryjewicz (ID: sw.65582), 1909–1971 (r.: Emil i Maria Świstek) × Henryk Gaj

kwatera LXXXIII rząd 10, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXXIII rząd 11, miejsce 19

  1. Wojciech Ryszard Aksamit (ID: sw.32621), 1947–2007 (r.: Jan i Maria Kilanowicz) × Zofia Antonina Frączek

kwatera LXXXIII rząd 12, miejsce 31

  1. Anna Popławska h. Jastrzębiec (ID: zi.5.107.a2), 1938–2007 (r.: Stanisław i Aniela Linowska) × Krzysztof Ignacy Ślaski ze Slasów h. Ślasa

kwatera LXXXIII rząd 4, miejsce 46

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXXIII rząd 6, miejsce 1

  1. Wanda Sulimir (ID: sw.37581), 1907–1989 (r.: Roman i Jadwiga Rokossowska) × Władysław Sulimirski h. Lubicz

kwatera LXXXIII rząd 6, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXXIV rząd 10, miejsce 38

  1. Stanisław Koźmiński h. Poraj (ID: cz.I048536), 1893–1973 (r.: Tomasz i Maria Kielma) × Stanisława Paliszewska h. Awdaniec
  2. Stanisława Paliszewska h. Awdaniec (ID: cz.I048535), 1896–1985 (r.: Adam i Ewa Romer) × Stanisław Koźmiński h. Poraj

kwatera LXXXIV rząd 14, miejsce 44

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXXIX rząd 13, miejsce 14

  1. Krystyna Kubik (ID: sw.170395), 1926–2001 × Andrzej Laskownicki z Laskownicy h. Topór

kwatera LXXXIX rząd 15, miejsce 25

  1. Aleksander Trafas (ID: psb.10959.6), 1910–1961 (r.: Kazimierz i Seweryna Bątkiewicz) × Jadwiga Karłowska h. Prawdzic
  2. Jadwiga Karłowska h. Prawdzic (ID: psb.10959.5), 1911–1983 (r.: Stanisław i Róża Ponińska) × Aleksander Trafas

kwatera LXXXV rząd 19, miejsce 37

  1. Stanisław Glogier (ID: sw.109237), 1954–1954 (r.: Antoni i Danuta Żmuda)

kwatera LXXXVI rząd 15, miejsce 46

  1. Zbigniew Maria Habuda (ID: sw.111598), 1919–1998 (r.: Michał i Maria Zabierzewska) × Danuta Izabella Towarnicka h. Sas

kwatera LXXXVI rząd 3, miejsce 52

  1. Kazimierz Dąbski (ID: sw.76731), 1917–2008 × Aniela Dąbska

kwatera LXXXVI rząd 6, miejsce 8

  1. Cyprian Józef Bukowiński (ID: sw.351861), ~1870–1952 × Wiktoria Scipio del Campo h. wł., Jadwiga Scipio del Campo h. wł.
  2. Wiktoria Scipio del Campo h. wł. (ID: sw.351863), ~1880–1972 (r.: Tadeusz i Józefa Góska) × Cyprian Józef Bukowiński

kwatera LXXXVII rząd 14, miejsce 30

  1. Kazimierz Wójcik (ID: cz.I047741), 1944–1979 × Magdalena Starachowicz

kwatera LXXXVII rząd 15, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera LXXXVII rząd 19, miejsce 8

  1. Tadeusz Seweryn Proszkowski z Proszek h. Łada (ID: sw.112109), 1885–1956 (r.: Lucjan i Michalina Leszczyńska) × Zofia Dąmbska z Dąbia h. Godziemba

kwatera LXXXVII rząd 20, miejsce 28

  1. Adam Drużbacki z Drużbaków Górnych h. wł. (Lew) (ID: sw.9111), 1938–1956 (r.: Feliks i Helena Jabłecka)
  2. Stanisław Piotr Cebulak (ID: sw.9129), 1900–1988 (r.: Jan i Magdalena Surowiak) × Joanna Krystyna Drużbacka z Drużbaków Górnych h. wł. (Lew)
  3. Joanna Krystyna Drużbacka z Drużbaków Górnych h. wł. (Lew) (ID: sw.9128), 1914–1997 (r.: Filip i Zofia Fink) × Stanisław Piotr Cebulak

kwatera LXXXVII rząd 25, miejsce 3

  1. Andrzej Augustyn Janota-Bzowski z Bzowa h. Ostoja (mylnie: Nowina) (ID: cz.I047955), 1911–1956 (r.: Michał i Maria Duniewicz) × Stanisława Skołuba

kwatera LXXXVIII rząd 16, miejsce 6

  1. Irena Wyganowska h. Łodzia (ID: sw.19640), 1921–1955 (r.: Mieczysław i Zofia Bojarska) × Eugeniusz Szczepanik
  2. Zofia Franciszka Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.18918), 1895–1984 (r.: Leon i Katarzyna Skorzewska) × Mieczysław Adam Wyganowski h. Łodzia

kwatera LXXXVIII rząd 19, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera La rząd płd-wsch, miejsce -

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Lc rząd płn, miejsce zach

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera M

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera M rząd -, miejsce po lewej Kajzych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera M rząd 2, miejsce 27

  1. Adam Włodek (ID: sw.115240), bohater Wiki 1922–1986 × Wisława Maria Anna Szymborska

kwatera M rząd płn, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera M rząd płn, miejsce po prawej Schneiderów

  1. Józef Morawski h. Dąbrowa (ID: psb.18872.4), bohater PSB 1893–1969 (r.: Władysław i Kazimiera Leszczyńska) × Felicja Jachimowska, Zofia ks. Puzyna h. Oginiec
    → PSB: MORAWSKI Józef (1893-1969) legionista, poseł
  2. Zofia ks. Puzyna h. Oginiec (ID: psb.24949.8), 1895–1980 (r.: Józef i Janina Chojecka) × Jarosław Stanisław Myczkowski, Józef Morawski h. Dąbrowa
  3. Andrzej Morawski h. Dąbrowa (ID: psb.18875.6), 1919–2003 (r.: Józef i Felicja Jachimowska) × Zofia Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec
  4. Zofia Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.7157), 1924–2005 (r.: Ludwik i Zofia Drecka) × Andrzej Morawski h. Dąbrowa

kwatera N rząd płn-zach, miejsce narożnik

  1. Jan Marian Gwiazdomorski (ID: sw.43844), znani uczeni nauk społecznych 1899–1977 (r.: Jan i Maria Ciechanowska) × Hanna Niemczewska
  2. Hanna Niemczewska (ID: sw.43843), ~1910–1992 (r.: Marian i Ksawera Moraczewska) × Jan Marian Gwiazdomorski

kwatera O rząd płd, miejsce po prawej Bochniakowej

  1. Jadwiga Karasińska (ID: sw.87036), 1926–1991 × Antoni Nowak
  2. Antoni Nowak (ID: sw.87035), 1923–2008 × Jadwiga Karasińska

kwatera O rząd wsch, miejsce narożnik

  1. Barbara Nieżychowska h. Pomian (ID: dw.57491), człowiek teatru 1921–1970 (r.: Kazimierz i Aleksandra Sieradzka) × Roman Zarudzki, Zygmunt Zdzisław Kuczewski
  2. Aleksandra Sieradzka (ID: dw.57489), 1900–1978 (r.: Włodzimierz i Karolina Zaremba) × Kazimierz Nieżychowski h. Pomian
  3. Kazimierz Nieżychowski h. Pomian (ID: dw.57481), 1892–1987 (r.: Stanisław i Łucja Taczanowska) × Aleksandra Sieradzka
  4. Anna Nieżychowska h. Pomian (ID: dw.57490), 1921–2004 (r.: Kazimierz i Aleksandra Sieradzka) × Jan Flisowski
  5. Jacek Zarudzki (ID: sw.56350), 1947–2010 (r.: Roman i Barbara Nieżychowska) × Izabella Kulicka

kwatera O rząd zach, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera P rząd 1, miejsce 37

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera P rząd 5, miejsce 36

  1. Wanda Lechowska h. Pilawa (ID: sw.148694), 1892–1976 (r.: Stanisław i Maria Bogatko) × Antoni Starczewski
  2. Antoni Starczewski (ID: sw.148695), 1896–1978 × Wanda Lechowska h. Pilawa
  3. Izabella Starczewska (ID: sw.148699), ~1920–2012 (r.: Antoni i Wanda Lechowska) × N. Wysocki

kwatera Q rząd 4, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Q rząd 5, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Q rząd 6, miejsce 39

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Q rząd 8, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Q rząd 9, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ra

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ra rząd 5, miejsce drugi po prawej Pawłowskiego

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ra rząd wsch, miejsce grobowiec Weteranów Powstań

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Teodor Głębocki z Głębokiego h. Doliwa (ID: psb.6773.1), bohater PSB 1806–1886 (r.: Stanisław i Justyna Głębocka) × Estera Szembek
    → PSB: GŁĘBOCKI Józef Teodor (1806-1886) oficer artylerii, historyk
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ra rząd zach, miejsce po lewej Odrobińskiego

  1. Teodor Kosch (ID: psb.12806.8), bohater PSB 1872–1964 (r.: Franciszek i Józefa Borg) × Halina Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.), Janina Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.)
    → PSB: KOSCH Teodor (1872-1964) adwokat, działacz społeczny
  2. Janina Zwarzyło-Wiszniewska h. Ramułt (odm.) (ID: psb.12807.5), 1888–1986 (r.: Konstanty i Lucyna Bukowska) × Teodor Kosch
  3. Elżbieta Karłowska h. Prawdzic (ID: sw.47741), 1944–1988 (r.: Zygmunt i Jadwiga Kosch)
  4. Zofia «Zosia» Zdziarska h. Gozdawa (ID: zi.2.136.a2), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2009 (r.: Stanisław i Maria Grodzińska) × Stanisław Kosch
  5. Stanisław Kosch (ID: zi.2.136.a2a), 1916–2009 (r.: Teodor i Janina Wiszniewska) × Zofia «Zosia» Zdziarska h. Gozdawa

kwatera Rb rząd 12, miejsce 30

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Rb rząd 7, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Rb rząd zach wewn., miejsce za grobem Polaka Sebastiana

  1. Józef Franciszek Bliziński h. Korczak (ID: 1.1065.41), bohater PSB 1827–1893 (r.: Augustyn i Marianna Zakrzewska) × Pelagia Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian
    → PSB: BLIZIŃSKI Józef Franciszek (1827-1893) komediopisarz

kwatera Rb zach.

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Rb zach. 5 po prawej, II rząd

  1. Michał Konstanty Jan Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: le.4056.1.23), 1823–1896 (r.: Roman i Katarzyna Sokołowska) × Wanda Bibianna Martyna Wiesiołowska h. Ogończyk

kwatera S rząd płd-zach, miejsce po lewej Chęcińskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S rząd płd-zach, miejsce po lewej Mylinców

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera S rząd wsch, miejsce po prawej Zachałków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Feliks Szlachtowski (ID: lu.22647), bohater PSB 1820–1896 (r.: Stefan i Magdalena Białostocka) × Helena Karolina Jankowska z Jankowa h. Junosza
    → PSB: SZLACHTOWSKI Feliks (1820-1896), prezydent Krakowa
  3. Helena Karolina Jankowska z Jankowa h. Junosza (ID: lu.22646), 1837–1898 (r.: Mateusz i Karolina Pomiankowska) × Feliks Szlachtowski
  4. Stanisław Adam Szlachtowski (ID: sw.45616), 1856–1927 (r.: Feliks i Helena Jankowska) × Maria Dzwonkowska h. Przeginia
  5. Maria Dzwonkowska h. Przeginia (ID: sw.45617), 1859–1927 (r.: Edward i Anna Zborowska) × Stanisław Adam Szlachtowski

kwatera S-delta rząd , miejsce gr.Łętowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Trzecieska z Trzeciesza h. Strzemię (ID: zi.6.137.a1), 1888–1926 (r.: Jan i Anna Łętowska) × Adam Jordan-Rozwadowski h. Trąby
  5. Adam Jordan-Rozwadowski h. Trąby (ID: zi.4.90.bo), 1876–1957 (r.: Franciszek i Maria Wiktor) × Anna Trzecieska z Trzeciesza h. Strzemię
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Urszula Jordan-Rozwadowska h. Trąby (ID: zi.4.90.b), 1909–2001 (r.: Adam i Anna Trzecieska) × Tadeusz Antoni Mikułowski-Pomorski h. Rawicz

kwatera T rząd płd.-wsch.n, miejsce gr.Wodzickich

  1. Michał Grzegorz Garapich de Sichelburg h. wł. (ID: 16.78.577), poseł na Sejm Krajowy Galicji 1850–1917 (r.: Władysław i Józefa Słonecka) × Laura Antonina Ewa hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa
  2. Anna Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: lu.6830), 1867–1936 (r.: Alfred i Celestyna Karwicka) × Antoni hr. Wodzicki z Granowa h. Leliwa
  3. Antoni Kazimierz hr. Wodzicki z Granowa h. Leliwa (ID: sw.108549), 1934–1999 (r.: Kazimierz i Maria Borkowska) × Izabella Odyniec h. wł.

kwatera T rząd płn, miejsce po lewej Sikorskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera U rząd płn, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera U rząd zachód, miejsce po lewej Przybylskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera V rząd 18, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera V rząd 6, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera V rząd płn., po prawej Ottmanna

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd 13, miejsce 6

  1. Janina Wilkowska h. Grzymała (ID: sw.117157), 1884–1931 (r.: Stanisław i Maria Suchorzewska) × Leon Krzeczowski h. Korczak
  2. Anna Wilkowska h. Grzymała (ID: sw.117159), 1886–1964 (r.: Stanisław i Maria Suchorzewska) × Zdzisław Brąglewicz
  3. Wiesław Brąglewicz (ID: sw.117414), 1919–1992 (r.: Zdzisław i Anna Wilkowska) × Marta Puchalska

kwatera VI rząd 3, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd 6, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd 9, miejsce 21

  1. Eustachy bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.90), 1884–1953 (r.: Adam i Wanda Karczewska) × Maria Kraińska z Krainki h. Jelita
  2. Maria Kraińska z Krainki h. Jelita (ID: ut.51.1.91), 1890–1969 (r.: Wincenty i Helena Szumlańska) × Eustachy bar. Horoch z Leszczan h. Trąby

kwatera VI rząd 9, miejsce 23

  1. Władysław Sulimirski h. Lubicz (ID: sw.37580), 1897–1974 (r.: Bolesław i Helena Mielniczek) × Wanda Sulimir

kwatera VI rząd 9, miejsce 3

  1. Gustaw Augustyn Miętka (ID: cz.I062183), 1907–1957 (r.: Wawrzyniec i Aniela Kędra) × Antonina Maria Bocheńska h. Rawicz (odm.)
  2. Antonina Maria Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I031543), 1911–1982 (r.: Leon i Wanda Błażowska) × Gustaw Augustyn Miętka
  3. Maciej Miętka (ID: sw.97433), korespondent M.J.M. 1944–2013 (r.: Gustaw i Antonina Bocheńska) × Wanda Małgorzata Mielecka

kwatera VI rząd płd, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd PŁD, miejsce po prawej Gabrysiów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd W, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VI rząd wsch, miejsce bokiem za gr. Janowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VII rząd płn, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VII rząd ZACH, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd 1, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd 2, miejsce ostatni

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd 3, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd 4, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd 8, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd płd, miejsce OO. Dominikanie

  1. Adam Jacek ks. Woroniecki h. Korybut (ID: cz.I044979), znani ludzie Kościoła 1878–1949 (r.: Mieczysław i Maria Drohojowska)
  2. Kazimierz Stanisław «o. Joachim» hr. Badeni h. Bończa (ID: ut.9.1.21), bohater Wiki 1912–2010 (r.: Ludwik i Alice Ankarcrona)

kwatera VIII rząd płd-wsch, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tadeusz Schoen h. Buzawa (ID: sw.44850), 1889–1962 (r.: Henryk i Zuzanna Ciechanowska) × Irena Gołosińska
  4. Zofia Łysakowska h. Leliwa (ID: sw.43504), 1931–1965 (r.: Tadeusz i Zofia Kunachowicz) × Tadeusz Schoen h. Buzawa
  5. Ewelina Schoen h. Buzawa (ID: sw.78732), 1983–1986 (r.: Henryk i Joanna Pawłowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jan Schoen h. Buzawa (ID: sw.47544), 1984–2005 (r.: Tomasz i ... ...)

kwatera VIII rząd płd-zach, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Aleksander Rosner (ID: psb.26582.1), bohater PSB 1867–1930 (r.: Antoni i Amelia Ohrenstein) × Józefina Osiecimska
    → PSB: ROSNER Aleksander (1867-1930) profesor położnictwa i ginekologii UJ

kwatera VIII rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. Jan Aleksander hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: 5.141.297), 1828–1904 (r.: Feliks i Antonina Grzembska) × Natalia Drzewicka z Drzewicy h. Ciołek
  2. Jan Stanisław Amor hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I028158), 1860–1928 (r.: Jan i Natalia Drzewicka)

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Bellisonów

  1. Marcelina ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: 3.662.441), bohater PSB 1817–1894 (r.: Michał i Emilia Worcell) × Aleksander Romuald ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska
    → PSB: CZARTORYSKA Marcelina (1817-1894) pianistka, filantropka
  2. Marceli Adam Konstanty ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.444), bohater Wiki 1841–1909 (r.: Aleksander i Marcelina Radziwiłł) × Zuzanna Maria Anna de Riquet-Chimay de Caraman

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Brzezińskich

  1. Krystyna Natalia hr. Ponińska h. Łodzia (ID: cz.I045548), 1834–1897 (r.: Adolf i Krystyna Pietruska) × Franciszek Xawery Milieski h. wł.

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Filewiczów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Irena Trzetrzewińska h. Tępa Podkowa (ID: zi.6.134.m), 1858–1952 (r.: Józef i Teodozja Dąmbska) × Juliusz Franciszek Targowski h. Rogala

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Górskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Grosieckich

  1. Antonina bar. Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa (ID: 6.716.226), 1807–1869 (r.: Józef i Agnieszka Ebszelewicz) × Franciszek Salezy Ksawery Grodzicki z Grodziska h. Łada
  2. Franciszek Salezy Ksawery Grodzicki z Grodziska h. Łada (ID: 7.162.150), oficer Powstania Listopadowego 1801–1886 (r.: Piotr i Joachima Załuska) × Antonina bar. Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa
  3. Maria Grodzicka z Grodziska h. Łada (ID: sw.30283), 1836–1886 (r.: Franciszek i Antonina Gostkowska) × Kazimierz Jan Wysocki h. Godziemba
  4. Aleksander Grodzicki z Grodziska h. Łada (ID: 7.162.156), 1869–1898 (r.: Józef i Klementyna Homolacs)
  5. Józef Kornel Grodzicki z Grodziska h. Łada (ID: 7.162.154), 1839–1906 (r.: Franciszek i Antonina Gostkowska) × Klementyna Homolacs
  6. Klementyna Homolacs (ID: 7.162.155), 1837–1906 (r.: Edward i Klementyna Sławińska) × Józef Kornel Grodzicki z Grodziska h. Łada

kwatera VIII rząd wsch, miejsce po prawej Hoflichów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd zach, miejsce po lewej Błażewskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera VIII rząd zach, miejsce po lewej Hawełki

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W rząd 11, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W rząd 11, miejsce 34

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera W rząd 13, miejsce 2

  1. Wanda Maria Szczawińska ze Szczawina Małego h. Prawdzic (ID: psb.33266.1), bohater PSB 1866–1955 (r.: Wojciech i Bronisława Gumbrycht)
    → PSB: SZCZAWIŃSKA Wanda (1866-1955) biolog, pediatra

kwatera W rząd 9, miejsce 26

  1. Janina Róża Ordęga h. Łodzia (ID: sw.54236), 1885–1981 (r.: Władysław i Zofia Szcześniewska) × Bogusław Antoni Samborski
  2. Jerzy Niemira (ID: sw.153032), 1959–2007 (r.: Krzysztof i Wanda N.) × Marta Wójcik N.

kwatera W rząd wsch, miejsce 10

  1. Jadwiga Dembowska h. Jelita (ID: 4.341.538), ~1820–1881 (r.: Konstanty i Helena Witosławska) × Eugeniusz Witosławski z Witosławic h. Nieczuja
  2. Eugeniusz Witosławski z Witosławic h. Nieczuja (ID: 4.341.539), student Uniwersytetu Warszawskiego ~1810–1885 (r.: Ignacy i Rozyna Dembowska) × Jadwiga Dembowska h. Jelita
  3. Henryk Link (ID: sw.100), 1846–1899 × Teresa Witosławska z Witosławic h. Nieczuja

kwatera X(10) rząd płn, miejsce -

  1. Józefa Szrednicka (ID: sw.73535), ~1870–1919 × Bolesław Rożecki
  2. Bolesław Rożecki (ID: sw.73534), ~1870–1932 × Józefa Szrednicka
  3. Jan Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12440), 1888–1970 (r.: Franciszek i Anna Przyłubska) × Wanda Julia Józefa Rożecka h. Poraj
  4. Wanda Julia Józefa Rożecka h. Poraj (ID: sw.12441), 1897–1986 (r.: Bolesław i Józefa Szrednicka) × Jan Rożnowski ze Skoków h. Nowina
  5. Krystyna Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12446), 1922–2010 (r.: Jan i Wanda Rożecka)

kwatera X(10) rząd wsch, miejsce po prawej Sióstr Bożej Miłości

  1. Euzebia Kirchmayer (ID: 16.18.459), 1834–1909 (r.: Wincenty i Franciszka Bartl) × Adam hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Wincenty hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: 16.18.464), bohater PSB 1857–1918 (r.: Adam i Euzebia Kirchmayer) × Aleksandra Jasieńska h. Dołęga
    → PSB: ŁOŚ Wincenty (1857-1918) literat, kolekcjoner

kwatera X(Iks) rząd płn.-zach., miejsce po lewej grobu 7

  1. Stanisław Czarnowski h. Łada (ID: ut.35.1.74), 1864–1926 (r.: Józef i Aleksandra Towiańska) × Maria Julia hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc
  2. Julia Maria hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.72), 1869–1940 (r.: Artur i Juliana Piwnicka)
  3. Mieczysław Pańkowski (ID: zi.6.16.r3a), bohater PSB 1865–1940 (r.: Kazimierz i Honorata Komarnicka) × Elżbieta Czarnowska h. Łada
    → PSB: PAŃKOWSKI Mieczysław (1865-1940) zootechnik, profesor
  4. Maria Julia hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.73), 1869–1942 (r.: Artur i Juliana Piwnicka) × Stanisław Czarnowski h. Łada
  5. Ludwika Maria hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.75), 1873–1948 (r.: Artur i Juliana Piwnicka)
  6. Aleksander Ludwik Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: sw.208), 1871–1956 (r.: Jan i Konstancja Świda) × Maria Ksawera Wanda Świda-Polny h. Grabie (odm.)

kwatera X(Iks) X- grób Godlewskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XCI rząd 22, miejsce 15

  1. Aniela Zielonacka (ID: sw.45043), 1891–1960 × Marian Fink z Roganowa h. wł.

kwatera XCI rząd 23, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XCII rząd 6, miejsce 22

  1. Elżbieta Moszczeńska (ID: cz.I047190), ~1920–1985 × Jerzy Książek
  2. Marek Maria Książek (ID: cz.I047020), 1949–2010 (r.: Jerzy i Elżbieta Moszczeńska) × Maria Aniela Rostworowska h. Nałęcz (II)

kwatera XCIII rząd 8, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XCIV rząd 20, miejsce 2

  1. Filip Henryk Siwecki (ID: sw.125936), 1989–1989 (r.: Bogusław i Anna Nowakowska)

kwatera XCVI rząd 11, miejsce 4

  1. Wacław Józef Taranczewski (ID: cz.I047724), plany PSB 1903–1987 (r.: Sylwester i Waleria Mende) × Wanda Hryniewiecka z Hryniewic h. Przeginia

kwatera XCVI rząd 13, miejsce 10

  1. Maria Barbara Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: sw.74033), bohater Wiki 1931–1972 (r.: Zdzisław i Zofia Jezierska) × Jan Bandel

kwatera XCVII rząd 13, miejsce 11

  1. Jadwiga Barańska (ID: sw.16455), ~1920–1987 × Stanisław Szarpak
  2. Elżbieta Barbara Szarpak (ID: zi.7.67.a4a2b), 1945–2009 (r.: Stanisław i Jadwiga Barańska) × Antoni hr. (primog.) Sobański h. Junosza

kwatera XCVII rząd 15, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIa rząd 16, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIa rząd 19, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIa rząd płd, miejsce po prawej Rudnickich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIa rząd zach, miejsce po lewej L.Parvi

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIb Makowscy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIIb rząd 2, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIa

  1. Tadeusz Józef Starzewski h. Ostoja (ID: psb.31736.1), bohater PSB 1860–1931 (r.: Mieczysław i Anna Grejs) × Helena Hajdukiewicz
    → PSB: STARZEWSKI Tadeusz Józef h. Ostoja (1860-1931), notariusz, prezes Izby Notarialnej w Krakowie, szef Departamentu Skarbu Naczelnego Komitetu Narodowego, kolekcjoner

kwatera XIIa rząd 9, miejsce 4

  1. Renata «Renia» Axentowicz h. Gryf (ID: sw.12118), 1903–1952 (r.: Teodor i Iza Giełgud) × Kazimierz Kieniewicz h. Rawicz
  2. Gladys Axentowicz h. Gryf (ID: sw.114576), 1896–1955 (r.: Teodor i Iza Giełgud) × Szczęsny Dwernicki z Dwernik h. Sas
  3. Kazimierz Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.12103), 1909–1978 (r.: Antoni i Magdalena Grabowska) × Renata «Renia» Axentowicz h. Gryf
  4. Leszek Dzięgiel (ID: sw.148500), bohater Wiki 1931–2005 (r.: Władysław i Maria Warszawska) × Elżbieta Kieniewicz h. Rawicz

kwatera XIIb rząd 10, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIb rząd PŁD, miejsce 20

  1. Zygmunt Christiani-Grabieński h. wł. (ID: sw.45485), 1871–1930 (r.: Henryk i Stanisława Łempicka) × Anna Honia
  2. Anna Honia (ID: sw.45486), 1880–1950 (r.: Michał i Helena Tura) × Zygmunt Christiani-Grabieński h. wł.
  3. Marian Christiani-Grabieński h. wł. (ID: sw.45487), 1916–1970 (r.: Zygmunt i Anna Honia) × Marianna Fidos
  4. Maria Christiani-Grabieńska h. wł. (ID: sw.48011), 1895–1975 (r.: Zygmunt i Anna Honia) × Karol Jóźwiak
  5. Kazimierz Christiani-Grabieński h. wł. (ID: sw.48009), 1907–1979 (r.: Zygmunt i Anna Honia)

kwatera XIIb rząd wsch

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIb rząd zach, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIIb wschód, miejsce 2 od prawej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd 10, miejsce 15

  1. Henryk Kazimierz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55427), 1907–1981 (r.: Franciszek i Wiktoria Łubieńska) × Cecylia Strempel
  2. Cecylia Strempel (ID: dw.65494), 1908–1994 (r.: Jan i Konstancja Rokicka) × Henryk Kazimierz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)

kwatera XIVa rząd 11, miejsce 1

  1. Marek Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58858), 1955–2006 (r.: Stanisław i Krystyna Kierońska) × Lidia Salwińska, Marta Mazur
  2. Krystyna Kierońska (ID: sw.58857), 1922–2007 (r.: Kazimierz i Zofia Kominkowska) × Stanisław Jarnuszkiewicz h. Lubicz
  3. Stanisław Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58856), 1921–2010 (r.: Karol i Petronela von Pinkas) × Krystyna Kierońska

kwatera XIVa rząd 11, miejsce 15

  1. Tadeusz Milewski (ID: psb.18333.1), bohater PSB 1906–1966 (r.: Tadeusz i Justyna Wojakowska) × Anna Smoleńska
    → PSB: MILEWSKI Tadeusz (1906-1966) językoznawca, profesor UJ
  2. Anna Smoleńska (ID: psb.18333.4), ~1910–1979 (r.: Ludwik i Zofia Rozwadowska) × Tadeusz Milewski

kwatera XIVa rząd 2, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd 20, miejsce 1

  1. Anna Helena Eberhardt-Böblingen (ID: cz.I004771), 1890–1968 (r.: Maksymilian i Kunegunda Szczepkowska) × Jan Konstanty Zdzieński h. Korab
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd 20, miejsce 31

  1. Anna Rykowska h. Doliwa (ID: cz.I004227), 1886–1945 (r.: Bolesław i Stanisława Chelińska) × Jerzy Janecki h. wł.
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd 21, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd 22, miejsce 21

  1. Henryk Mędrela (ID: sw.123279), 1910–1989 × Maria Toroń

kwatera XIVa rząd płd, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd wsch, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd wsch, miejsce po prawej Trzcińskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVa rząd zach, miejsce po prawej Stypułów

  1. Jan Stanisław Polony (ID: sw.40147), 1916–2000 (r.: Antoni i Jadwiga Irlik) × Maria Zofia Seweryna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita

kwatera XIVb rząd 1, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVb rząd 2, miejsce 8

  1. Irena Münter de Götingen h. wł. (ID: sw.62429), 1887–1971 (r.: Edward i Władysława Czajkowska) × Wiktoryn Jankowski z Jankowa h. Junosza
  2. Maria Jankowska z Jankowa h. Junosza (ID: sw.62220), 1910–1994 (r.: Wiktoryn i Irena Münter) × Michał Garapich de Sichelburg h. wł.

kwatera XIVb rząd 20, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIVb rząd 7, miejsce 15

  1. Paweł hr. Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: psb.23963.8), 1900–1945 (r.: Henryk i Julia Branicka) × Alberta Maria Paula hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota)

kwatera XIVb rząd 7, miejsce 8

  1. Maria Ochenkowska h. Grzymała (ID: psb.6887.5), bohater PSB 1880–1945 (r.: Karol i Maria Szydłowska) × Franciszek Godlewski z Godlewa h. Gozdawa
    → PSB: GODLEWSKA Maria (1880-1945) tłumaczka

kwatera XIVb rząd płn, miejsce 38

  1. Bolesława Zaremba h. wł. (ID: sw.43797), 1879–1946 (r.: Bolesław i Antonina Starzyńska) × Bolesław Dwernicki z Dwernik h. Sas, Piotr Lisowski
  2. Szczęsny Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: sw.114575), 1899–1962 (r.: Bolesław i Bolesława Zaremba) × Gladys Axentowicz h. Gryf

kwatera XIVb rząd płn, miejsce 5

  1. Eugeniusz Felicjan Kwiatkowski (ID: sw.121220), poseł na Sejm II RP 1888–1974 (r.: Jan i Wincentyna Maszyńska) × Leokadia Glazer
  2. Leokadia Glazer (ID: sw.121219), 1890–1977 (r.: Piotr i N. Żankowska) × Eugeniusz Felicjan Kwiatkowski

kwatera XIVb rząd wsch, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXa grób 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXa grób 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXa rząd 11, miejsce 4

  1. Józefa Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.6807), 1871–1973 (r.: Stanisław i Zofia Słonecka) × Franciszek Aleksander Podleski h. Bogoria
  2. Halina Widlińska (ID: sw.7022), 1927–2001 (r.: Jan i Henryka Klewar) × Franciszek Podleski h. Bogoria

kwatera XIXa rząd 12, miejsce 7

  1. Maria Stella hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: sw.9302), 1893–1992 (r.: Adam i Janina Rogoyska) × Feliks Żeliński

kwatera XIXb rząd 11, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXb rząd 17, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXb rząd 19, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXb rząd 6, miejsce 1

  1. Gustaw Adam Szaszkiewicz h. wł. (ID: 1.1298.342), 1872–1947 (r.: Włodzimierz i Emilia Tarnawska) × Aleksandra Jadwiga Zofia Bogusz z Ziemblic h. Półkozic
  2. Antoni Szaszkiewicz h. wł. (ID: ut.42.1.48), 1903–1969 (r.: Gustaw i Aleksandra Bogusz) × Zofia Tur-Przedrzymirska h. Łuk

kwatera XIXb rząd 6, miejsce 19,20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXb rząd płd, miejsce 14

  1. Antoni Edmund Maria hr. Starzeński h. Lis (ID: dw.51251), 1900–1973 (r.: Adam i Maria Wodzicka) × Krystyna Mańkowska h. Zaremba
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Krystyna Mańkowska h. Zaremba (ID: dw.51239), 1901–1974 (r.: Henryk i Maria Stadnicka) × Antoni Edmund Maria hr. Starzeński h. Lis
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIXb zach.

  1. Julia Dymek (ID: sw.59075), ~1890– × Jan Niedźwiecki
  2. Jan Niedźwiecki (ID: sw.59074), ~1890–1961 × Julia Dymek

kwatera XIa rząd 5, miejsce 11

  1. Franciszek Wolski (ID: sw.60022), 1881–1963 × Józefa Janczyk

kwatera XIa rząd płn, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIb rząd 4, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIb rząd płn, miejsce po lewej Lejczaków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XIb rząd płn, miejsce po lewej Marcinkiewicza

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XL rząd płd, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Władysław Chłopicki (ID: cz.I013746), ~1930–2009 (r.: Władysław i Zofia Ciszewska) × Regina Rudnicka h. Lis

kwatera XLI rząd 6, miejsce 4

  1. Tytus Mniszek h. Poraj (ID: 8.495.252), 1874–1959 (r.: Zygmunt i Ewelina Krokowska) × Maria Franciszka Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł.
  2. Krystyna Mniszek h. Poraj (ID: sw.183367), 1911–1990 (r.: Tytus i Maria Jaroszyńska)
  3. Salomea Mniszek h. Poraj (ID: sw.183469), 1922–1996 (r.: Tytus i Maria Jaroszyńska) × Miłosz Skacel

kwatera XLIII rząd 23, miejsce 3

  1. Idalia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I003143), 1889–1977 (r.: Wilhelm i Felicja Sołtan) × Aleksander Maksymilian hr. Iliński-Kaszowski z Kaszowa h. Janina
  2. Aleksander Maria Wilhelm hr. Iliński-Kaszowski z Kaszowa h. Janina (ID: cz.I003144), 1928–2000 (r.: Aleksander i Idalia Plater)

kwatera XLIX rząd wsch, miejsce 12

  1. Walerian Kalikst Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz (ID: psb.13998.7), 1868–1946 (r.: Kornel i Izabela Suchodolska) × Ilona Fricke de Sovenyhaza
  2. Izabela Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz (ID: psb.31276.10), 1899–1957 (r.: Walerian i Ilona Fricke) × Marian Stefan Sroczyński z Gorajowic k. Jasła h. Nowina
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XLVI rząd 4, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XLVI rząd 6, miejsce 16

  1. Stanisław Antoni Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa (ID: sw.67396), 1893–1957 (r.: Stanisław i Antonina Zglinicka) × Irena Maria Lewandowska h. Prawdzic
  2. Wacław Grodzicki z Grodziska h. Łada (ID: sw.67394), 1926–1990 (r.: Zygmunt i Zofia Zatorska) × Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa

kwatera XLVI rząd zach, miejsce za grobem Zagórskich

  1. Cecylia Wójcik (ID: sw.109031), ~1910–1969 × Tadeusz Radwański
  2. Tadeusz Radwański (ID: sw.109030), ~1910–1980 × Cecylia Wójcik
  3. Kazimierz Trafas (ID: sw.48147), bohater Wiki 1939–2004 (r.: Aleksander i Jadwiga Karłowska) × Maria Władysława Radwańska

kwatera XLVII rząd 12, miejsce 7

  1. Jadwiga Marcelina Czaplicka h. Bożawola (ID: sw.52939), 1889–1978 (r.: Henryk i Marcelina Bernard) × Feliks Metzger, Jerzy Jacek Pilecki h. Leliwa

kwatera XLVII rząd zach, miejsce 12

  1. Alfred Słonecki (ID: sw.67209), 1911–1945 (r.: Alfred i Zofia Ożegalska) × Alina Chmielewska
  2. Zofia Ożegalska h. Kościesza (ID: sw.67194), 1883–1959 (r.: Józef i Maria Dylewska) × Alfred Słonecki
  3. Majka Kozacka (ID: sw.68279), 2006–2006 (r.: Dawid i Justyna Słonecka)

kwatera XLVII rząd zach, miejsce 17

  1. Tadeusz Zieliński (ID: cz.I032000), znani prawnicy 1926–2003 × Henryka Myszka

kwatera XLVIII rząd 1, miejsce 1

  1. Paulina Jachowicz (ID: sw.98939), 1904–1987 × Jan Erazm Mielecki
  2. Jan Erazm Mielecki (ID: sw.98938), 1909–1990 × Paulina Jachowicz

kwatera XLVIII rząd płd, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XLVIII rząd płd, miejsce 3

  1. Anna Kazimiera hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.344), 1880–1969 (r.: Stanisław i Zofia Morawska) × Jan Kanty hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa
  2. Urszula Zofia hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: psb.17770.4), 1903–1975 (r.: Jan i Anna Dzieduszycka) × Jan Antoni hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty

kwatera XLVIII rząd wsch, miejsce 17

  1. Józef Kielman (ID: cz.I048471), 1878–1946 × Maria Paliszewska h. Awdaniec
  2. Janina Kielman (ID: cz.I048507), 1919–1971 (r.: Józef i Maria Paliszewska)
  3. Maria Paliszewska h. Awdaniec (ID: cz.I048470), 1888–1971 (r.: Adam i Ewa Romer) × Józef Kielman
  4. Krystyna Kielman (ID: cz.I048513), 1924–1993 (r.: Józef i Maria Paliszewska)

kwatera XVI rząd 1, miejsce 42

  1. Stanisław Maria Kajetan Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55960), 1887–1946 (r.: Tadeusz i Maria Iżycka) × Olga Cecylia Dunin ze Skrzynna h. Łabędź

kwatera XVI rząd 6, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVI zach. 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVII rząd 5, miejsce 6

  1. Zbigniew Kazimierz Feliksiewicz (ID: sw.86027), 1922–1978 (r.: Edmund i Felicja Rappaport) × Halina Korytowska z Korytowa h. Mora

kwatera XVII rząd 6, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVII rząd 8, miejsce 41

  1. Zygmunt Mazurkiewicz h. Pobóg (ID: psb.17464.1), bohater PSB 1884–1969 (r.: Józef i Aniela Truszkowska) × Jadwiga Tabińska
    → PSB: MAZURKIEWICZ Zygmunt (1884-1969) rolnik, hodowca roślin
  2. Jadwiga Tabińska (ID: psb.17464.4), 1888–1977 × Zygmunt Mazurkiewicz h. Pobóg
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVIII rząd 1, miejsce 5

  1. Eleonora Wypychowska (ID: sw.463597), ~1890–1945 × Edward Ostaszewski h. Ostoja
  2. Tadeusz Teofil Ostaszewski h. Ostoja (ID: teatr.16088.4), bohater Wiki 1918–2003 (r.: Edward i Eleonora Wypychowska) × Krystyna Dębowska

kwatera XVIII rząd 11, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVIII rząd 3, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVIII rząd 8, miejsce 24

  1. Kazimierz Józef Teofil Ajdukiewicz (ID: 5.727.84), 1857–1922 (r.: Józef i Maria Rucieńska) × Julia Fink z Roganowa h. wł.
  2. Andrzej Mieczysław Romuald Psarski (ID: sw.83796), 1944–1979 (r.: Mieczysław i Zofia Ajdukiewicz)
  3. Zofia Maria Anna Ajdukiewicz (ID: sw.79956), 1898–1983 (r.: Kazimierz i Julia Fink) × Mieczysław Stanisław Romuald Psarski
  4. Marta Barbara Maria Psarska (ID: sw.83793), 1939–2007 (r.: Mieczysław i Zofia Ajdukiewicz) × Wiesław Maczek, Ryszard Michorowski

kwatera XVIII rząd płd, miejsce po lewej Kowalskiej

  1. Janina Strzelecka (ID: sw.66436), 1922–1998 × Roman Reszke

kwatera XVIII rząd wschodni, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVIII rząd zach, miejsce 3 po prawej Ippoldów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XVb rząd 10, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XX rząd 11, miejsce 21

  1. Barbara Anna Smorczewska h. Rawicz (ID: sw.53108), 1943–2008 (r.: Robert i Maria Zakrzewska) × Tadeusz Kazimierz Dziedzic

kwatera XX rząd 13 gr. 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XX rząd 18, miejsce 26

  1. Michał Łachtaj (ID: sw.46012), ~1920–1993 × Bronisława Rusin
  2. Bronisława Rusin (ID: sw.46013), ~1920–1999 × Michał Łachtaj
  3. Teresa Maria bar. Lipowska z Lipowitz h. wł. (ID: ut.54.1.48), 1950–2011 (r.: Stefan i Anna Holuj) × Wiesław Łachtaj

kwatera XX rząd 2, miejsce 26

  1. Jerzy Jordan-Rozwadowski h. Trąby (ID: sw.5134), 1881–1966 (r.: Franciszek i Maria Wiktor) × Anna Gołaszewska h. Kościesza
  2. Anna Gołaszewska h. Kościesza (ID: sw.5142), 1886–1973 × Jerzy Jordan-Rozwadowski h. Trąby
  3. Stanisław Jordan-Rozwadowski h. Trąby (ID: zi.5.148.a4a), 1920–2002 (r.: Jerzy i Anna Gołaszewska) × Teresa Wysocka-Woyszkiewicz h. Godziemba

kwatera XX rząd 9, miejsce 46

  1. Stefan Marian Śliwiński h. Junosza (ID: zi.6.129.probant), 1892–1966 (r.: Józef i Kazimiera Leśniak) × Halina Maria Zubrzycka h. Wieniawa, Maria Mrozowska

kwatera XX rząd PŁN, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXIII-południe rząd 1, miejsce 10

  1. Henryk Orkisz (ID: cz.I028573), bohater Wiki 1903–1995 (r.: Eugeniusz i Rozyna Borecka) × Janina Mackiewicz
  2. Janina Mackiewicz (ID: cz.I028574), 1912–2003 (r.: Adam i Julia Klimowicz) × Henryk Orkisz

kwatera XXIIa rząd 5, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXIIb rząd 11, miejsce 6

  1. Ludwik Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55430), 1914–1986 (r.: Franciszek i Wiktoria Łubieńska) × Krystyna Jura
  2. Krystyna Jura (ID: dw.65495), 1928–2005 × Ludwik Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)

kwatera XXIIb rząd 15, miejsce 13

  1. Tadeusz Woytkowski h. Lubicz (ID: cz.I004149), 1891–1979 (r.: Jan i Helena Muszyńska) × Janina Wanda Eugenia Hofmokl, Maria N.
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXIVa rząd 10, miejsce 3

  1. Teresa Porembalska (ID: sw.77550), 1936–2003 (r.: Tadeusz i Alicja Negrusz) × Zbigniew Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas

kwatera XXIVa rząd 10, miejsce 4

  1. Maria Romana Teofila Czeczel-Nowosielecka h. Jelita (ID: sw.5791), 1895–1959 (r.: Stanisław i Maria Krobicka) × Jerzy Tadeusz Władysław hr. Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa
  2. Włodzimierz Stanisław Tadeusz hr. Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa (ID: sw.5795), 1921–2003 (r.: Jerzy i Maria Czeczel)

kwatera XXIVa rząd 10, miejsce 8

  1. Edward hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: psb.26484.11), 1921–1961 (r.: Adam i Jadwiga Plater) × Antonina Stefania Lewandowicz
  2. Janusz hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I005980), 1910–1976 (r.: Adam i Jadwiga Plater) × Joanna Jadwiga Szydłowska h. Lubicz
  3. Joanna Jadwiga Szydłowska h. Lubicz (ID: cz.I005981), 1921–2003 (r.: Tadeusz i Zofia Radoska) × Janusz hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf
  4. Jerzy hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I005986), 1944–2013 (r.: Janusz i Joanna Szydłowska) × Krystyna Zofia Kata

kwatera XXIVa rząd 5, miejsce 6

  1. Roman Prawocheński (ID: psb.24179.1), bohater PSB 1877–1965 (r.: Roman i Maria Majewska) × Helena Świętorzecka h. Trąby
    → PSB: PRAWOCHEŃSKI Roman (1877-1965) zootechnik, profesor UJ
  2. Helena Świętorzecka h. Trąby (ID: psb.24179.4), ~1870–1972 (r.: Stanisław i Justyna Korejwo) × Roman Prawocheński

kwatera XXIX rząd -, miejsce Grobowiec Zbiorowy ZCK

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXIa rząd 13, miejsce 9

  1. Feliks Antoni Faszcz h. Prus (II) (ID: sw.7153), 1911–1989 × Maria Irena Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec
  2. Maria Irena Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.7152), 1915–2000 (r.: Ludwik i Zofia Kotkowska) × Feliks Antoni Faszcz h. Prus (II)

kwatera XXIa rząd 14, miejsce 2

  1. Helena Bandkie (ID: sw.10434), 1879–1969 × Witold Ślaski ze Slasów h. Ślasa

kwatera XXIb rząd 4, miejsce 17

  1. Wawrzyniec Aleksander Krzyżanowski (ID: sw.87660), 1884–1949 (r.: Kacper i Stefania Daszkiewicz) × Ludmiła Herynowska

kwatera XXIb rząd zach, miejsce po prawej Niwickiego

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVII rząd 10, miejsce 31

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVII rząd 7, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVII rząd 8, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVII rząd 8, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVIIIa rząd płd, miejsce po lewej Kulków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVIIIb rząd 8, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVIIIb rząd ZAC, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVIIIc rząd 3, miejsce 46

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVIIIc rząd 4, miejsce 4

  1. Bronisław Stachowiec (ID: sw.128405), 1938–1999 (r.: Józef i Anna Chowaniec) × Maria Woyczyńska

kwatera XXVIIIc rząd 5, miejsce 5

  1. Andrzej Radwan (ID: sw.50227), korespondent M.J.M. 1944–2013 (r.: Władysław i Maria Ślaska) × Teresa Jadwiga Nowogrodzka

kwatera XXVIa rząd 12, miejsce 11

  1. Aleksandra Aleksander Popiołek (ID: psb.31966.3), 1859–1927 (r.: Aleksander i Antonina Dobek) × Gustaw Stefański

kwatera XXVa płd

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVa rząd 12, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVa rząd 13, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVa rząd płd

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXVa rząd płd, miejsce po prawej Godeków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXX rząd zach, miejsce 3

  1. Władysław Sklenarski h. Radwan (ID: sw.59661), 1888–1958 (r.: Józef i Maria Suchecka) × Anna Kozubowska z Kozub h. Mora, Maria Michalina Wilczek
  2. Maria Michalina Wilczek (ID: sw.78587), 1904–1996 (r.: Józef i Antonina Paw) × Władysław Sklenarski h. Radwan, N. Maklewski

kwatera XXXI rząd 6, miejsce 23

  1. Karol Węgiel (ID: sw.46872), 1932–1989 × Janina Molik

kwatera XXXI rząd wsch, miejsce 22

  1. Franciszek Ksawery Władysław Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.) (ID: zi.4.36.probant), 1892–1971 (r.: Zdzisław i Jadwiga Jędrzejowicz) × Helena Romer z Chyszowa h. Jelita
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Helena Romer z Chyszowa h. Jelita (ID: zi.4.37.probant), 1903–1981 (r.: Adam i Maria Lityńska) × Franciszek Ksawery Władysław Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.)

kwatera XXXI rząd zach, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXII rząd 6, miejsce 7

  1. Ludgard Piotr hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: 7.114.279), hr. [tytuł] nadany 1884–1954 (r.: Ludgard i Maria Rohozińska) × Wanda Zofia Piccard, Janina Maria Ścibor-Marchocka z Marchocic h. Ostoja
  2. Wanda Zofia Piccard (ID: sw.78378), 1893–1967 × Ludgard Piotr hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla

kwatera XXXII rząd wsch, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Wanda Janina Schmidt (ID: sw.614587), 1921–1999 (r.: Józef i Maria Fuchs) × Krzysztof Józef Grzywiński h. Jastrzębiec
  6. Krzysztof Józef Grzywiński h. Jastrzębiec (ID: sw.614586), 1918–2007 (r.: Edmund i Helena Wożny) × Wanda Janina Schmidt

kwatera XXXII rząd zach, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXII rząd zach, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXIII rząd 4, miejsce 11

  1. Mieczysław Bocheński h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I031541), 1914–1954 (r.: Leon i Wanda Błażowska) × Wanda Jaraczewska
  2. Leon Bocheński h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I031542), 1919–1984 (r.: Leon i Wanda Błażowska) × Maria Teresa Boska h. Jasieńczyk

kwatera XXXIV rząd płd, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXIX rząd 1, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXIX rząd 10, miejsce 14

  1. Krystyn Malinowski (ID: sw.125114), 1925–1978 × Irena Kłeczek

kwatera XXXV rząd 1, miejsce 7

  1. Aniela Zubrzycka h. Wieniawa (ID: zi.6.143.a4), 1902–1953 (r.: Zygmunt i Emilia Chrzanowska) × Wincenty Adolf
  2. Otolia Zubrzycka h. Wieniawa (ID: zi.5.129.ar1), 1890–1981 (r.: Zygmunt i Emilia Chrzanowska) × Józef Hieronim Retinger
  3. Maria Zubrzycka h. Wieniawa (ID: zi.5.129.a), 1897–1981 (r.: Zygmunt i Emilia Chrzanowska) × Adam Stolzman

kwatera XXXV rząd płd, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXV rząd zach, miejsce 10

  1. Bruno Brzezicki (ID: lu.46353), 1863–1921 × Maria Katarzyna Dutkiewicz
  2. Maria Katarzyna Dutkiewicz (ID: lu.46352), 1864–1946 (r.: Jan i Józefa Kunachowicz) × Bruno Brzezicki
  3. Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I001401), 1906–1959 (r.: Józef i Elżbieta Zamoyska) × Eugeniusz Brzezicki
  4. Eugeniusz Brzezicki (ID: psb.29111.6), bohater Wiki 1890–1974 (r.: Bruno i Maria Dutkiewicz) × Janina Zofia Piltz, Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
  5. Jerzy Brzezicki (ID: cz.I007842), 1924–1988 (r.: Eugeniusz i Janina Piltz) × Joanna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita

kwatera XXXV rząd zach, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVI rząd 1, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVI rząd 12, miejsce 5

  1. Iza Henryka Giełgud h. wł. (ID: 6.110.38), 1875–1957 (r.: Adam i Leontyna Aszperger) × Teodor Axentowicz h. Gryf
  2. Wanda Axentowicz h. Gryf (ID: sw.114587), 1901–1978 (r.: Teodor i Iza Giełgud)
  3. Kazimiera Józefa Axentowicz h. Gryf (ID: sw.114589), 1905–1985 (r.: Teodor i Iza Giełgud)

kwatera XXXVI rząd 13, miejsce 13

  1. Janina Pomiankowska h. Pomian (ID: psb.23643.6), 1905–1975 (r.: Józef i Maria Strojnowska) × Jan Madeyski h. Poraj
  2. Jerzy Tomasz Madeyski h. Poraj (ID: cz.I003921), znani dziennikarze 1931–2005 (r.: Jan i Janina Pomiankowska) × Maria Teresa hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa

kwatera XXXVI rząd 2, miejsce 7

  1. Krystyna Dębowska (ID: teatr.16088.1), człowiek teatru 1918–1967 (r.: Jan i Janina Vajs) × Tadeusz Teofil Ostaszewski h. Ostoja
  2. Janina Vajs (ID: teatr.16088.3), 1896–1987 × Jan Stefan Dębowski

kwatera XXXVI rząd 4, miejsce 13

  1. Jadwiga Makarewicz (ID: sw.151171), ~1890–1982 × N. Cieśliński

kwatera XXXVI rząd płd, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Tomik (ID: sw.18601), 1862–1940 (r.: Jan i Antonina Gołuchowska) × Maria Starowieyska h. Biberstein
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.18600), 1876–1955 (r.: Jan i Marianna Fink) × Stanisław Tomik
  5. Adam Tomik (ID: sw.7421), 1901–1958 (r.: Stanisław i Maria Starowieyska) × Helena Rydel
  6. Stanisław Tomik (ID: zi.3.22.a8a), 1903–1968 (r.: Stanisław i Maria Starowieyska) × Anna Monika Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec

kwatera XXXVI rząd płn, miejsce 12

  1. Teodor Axentowicz h. Gryf (ID: 6.110.39), znani malarze 1859–1938 (r.: Deodat i Agnieszka Plukarsz) × Iza Henryka Giełgud h. wł.
  2. Jadwiga Axentowicz h. Gryf (ID: sw.114586), 1900–1952 (r.: Teodor i Iza Giełgud)

kwatera XXXVI rząd płn, miejsce 33

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVI rząd zach, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVII rząd 14, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVII rząd płd, miejsce 15

  1. Witold Sokołowski h. Gozdawa (ID: zi.4.51.r1), 1904–1948 (r.: Włodzimierz i Kazimiera Wańkowicz) × Maria Wacławik
  2. Maria Wacławik (ID: sw.92107), 1913–1987 × Witold Sokołowski h. Gozdawa

kwatera XXXVII rząd płd, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera XXXVIII rząd 11, miejsce 16

  1. Andrzej Henryk hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003914), 1888–1955 (r.: Benedykt i Maria Lubomirska) × Jadwiga Szaszkiewicz h. wł.
  2. Jadwiga Szaszkiewicz h. wł. (ID: cz.I003915), 1892–1973 (r.: Kazimierz i Tekla Łaźnińska) × Andrzej Henryk hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa

kwatera XXXVIII rząd 15, miejsce 14

  1. Janina Olszewska h. Lis (ID: sw.62979), 1886–1955 × Władysław Rozwadowski h. Trąby
  2. Tadeusz Bigda (ID: dw.35003), 1918–1994 (r.: Jan i Maria Fijał) × Janina Jadwiga Bieńkowska h. Ślepowron (Korwin)
  3. Janina Jadwiga Bieńkowska h. Ślepowron (Korwin) (ID: dw.34997), 1920–2009 (r.: Stanisław i Maria Olszewska) × Tadeusz Bigda

kwatera Y rząd , miejsce płn

  1. Maria Zofia Wyrobisz (ID: ut.29.1.176), 1928–2012 (r.: Jan i Zofia Bochnak) × Jerzy Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza

kwatera Y rząd od strony, miejsce północnej

  1. Jerzy Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.175), 1931–1976 (r.: Ludwik i Cecylia Potocka) × Maria Zofia Wyrobisz
  2. Jan Ignacy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.100), 1923–1984 (r.: Ludwik i Cecylia Potocka) × Wanda Łukomska h. Rawicz
  3. Wanda Łukomska h. Rawicz (ID: ut.29.1.101), 1924–2001 (r.: Kazimierz i Krystyna Brzeska) × Jan Ignacy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza

kwatera Y rząd PŁN, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Ł grób 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera Żołnierzy GB działka 7, rząd A, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 1 rząd płn, miejsce po lewej Brożków

  1. Leon Konrad Gliński (ID: psb.6696.1), bohater PSB 1870–1918 (r.: Adam i Hipolita Golcz) × Joanna Klementyna Raczyńska
    → PSB: GLIŃSKI Leon Konrad (1870-1918) profesor anatomii patologicznej

pas 10 rząd płn. - zach, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 101 rząd -, miejsce 38

  1. Antoni Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.282482), bohater Wiki 1947–2010 (r.: Jan i Halina Talko) × N. N.

pas 102 rząd -, miejsce 8

  1. Zbigniew Sędzimir h. Ostoja (ID: sw.12071), 1900–1979 (r.: Kazimierz i Wanda Jaskłowska) × Jadwiga Falkowska
  2. Jadwiga Falkowska (ID: sw.49612), 1907–1992 (r.: Jan i Helena Stoczyńska) × Zbigniew Sędzimir h. Ostoja

pas 103 rząd , miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 103 rząd , miejsce 23

  1. Kazimierz Meres (ID: sw.176298), 1923–1981 × Celina Teresa Skrochowska

pas 11

  1. Jarosław Stanisław Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.116.a1), bohater PSB 1859–1903 (r.: Juliusz i Julia Gawrońska) × Maria Jaworska
    → PSB: ŚLASKI Jarosław (1859-1903), cukrownik
  2. Maria Jaworska (ID: zi.2.116.a1a), 1868–1906 (r.: Mikołaj i Franciszka N.) × Jarosław Stanisław Ślaski ze Slasów h. Ślasa

pas 11

  1. Krzysztof Ignacy Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.117.a3), 1930–1991 (r.: Władysław i Bogumiła Chełkowska) × Anna Popławska h. Jastrzębiec

pas 11 rząd wsch, miejsce narożnik

  1. Karolina Zofia hr. Rawita-Ostrowska h. Rawicz (ID: lu.20853), 1828–1910 (r.: Tadeusz i Zofia Michałowska)
  2. Ludwik Juliusz hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz (ID: ut.23.1.50), 1948–1968 (r.: Juliusz i Anna Byszewska)

pas 11 rząd wsch, miejsce po lewej Chrząszczyńskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimiera Seweryna Stompf (ID: le.2715.1.9), ~1820–1897 (r.: Jan i Domicela Falkiewicz) × Józef Franciszek Daniel Paszkowski h. Zadora
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 11 rząd wsch, miejsce po lewej Ostrowskich

  1. Ludwik Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: ut.23.1.42), 1891–1972 (r.: Roman i Emilia Popiel) × Zofia Ścibor-Kotkowska h. Ostoja, Zofia Drecka
  2. Jan Baptysta Krystyn hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz (ID: psb.21230.6), 1894–1981 (r.: Juliusz i Maria Tyszkiewicz) × Anna Leonia Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
  3. Anna Leonia Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: ut.23.1.33), 1903–1984 (r.: Zygmunt i Anna Brzozowska) × Jan Baptysta Krystyn hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz
  4. Maria Teresa hr. Rawita-Ostrowska z Ujazdu h. Rawicz (ID: ut.23.1.53), 1925–1996 (r.: Jan i Anna Plater)
  5. Anna Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: ut.23.1.41), 1924–1998 (r.: Ludwik i Zofia Drecka) × Juliusz Antoni Władysław hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz
  6. Teresa hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004275), 1912–2002 (r.: Zygmunt i Anna Brzozowska)
  7. Juliusz Antoni Władysław hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz (ID: ut.23.1.40), 1923–2009 (r.: Jan i Anna Plater) × Anna Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec
  8. Tomasz Antoni Stanisław hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz (ID: ut.23.1.36), 1922–2012 (r.: Jan i Anna Plater) × Maria Stachowicz h. Pomian

pas 12 grób 24455

  1. Aleksandra Parfienow (ID: lu.30361), 1849–1895 × Juliusz Ksawery Łukasz Berlicz-Strutyński h. Sas

pas 12 rząd wsch, miejsce po lewej Staczewskich

  1. Henryk Szarski (ID: sw.118530), bohater Wiki 1912–2002 (r.: Adam i Anna Gwiazdomorska) × Irena Jordan-Warzycka h. Trąby
  2. Irena Jordan-Warzycka h. Trąby (ID: sw.118531), 1914–2010 × Henryk Szarski

pas 12 rząd wsch, miejsce po prawej Szarskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 12 rząd wsch, miejsce po prawej Truskolaskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 12 rząd wsch, miejsce pomiędzy grobami Mullerów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 13 rząd zach, miejsce po lewej Szukiewiczów

  1. Stanisław Czajkowski (ID: sw.10799), ~1810–1895 × Seweryna Szembek ze Słupowa h. wł.
  2. Seweryna Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: sw.10798), ~1820–1895 (r.: Franciszek i Katarzyna Borzęcka) × Stanisław Czajkowski
  3. Maria Czajkowska (ID: 16.78.211), 1830–1904 × Julian Gorczyński
  4. Kazimierz Skrochowski (ID: 16.78.213), 1870–1946 (r.: Feliks i ... ...) × Maria Eleonora Łubieńska z Łubnej h. Pomian
  5. Franciszek Skrochowski (ID: sw.176294), 1920–1947 (r.: Kazimierz i Maria Łubieńska)
  6. Stanisława Skrochowska (ID: psb.30253.12), bohater PSB 1912–1976 (r.: Kazimierz i Maria Łubieńska)
    → PSB: SKROCHOWSKA Stanisława (1912-1976) ichtiolog, doktor hab., pracownik Akademii Rolniczej w Krakowie
  7. Róża Skrochowska (ID: sw.176286), 1917–1982 (r.: Kazimierz i Maria Łubieńska) × Zbigniew Gertych
  8. Sławomir Widawski (ID: sw.176289), ~1940–2004 × Maria Gertych
  9. Zbigniew Gertych (ID: sw.122818), poseł na Sejm PRL 1922–2008 (r.: Tadeusz i Maria N.) × Zofia Dobrzańska, Róża Skrochowska

pas 13 zach. koło Bisanzów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Karol Michał Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.43682), 1885–1957 (r.: Stanisław i Helena Sokołowska) × Petronela von Pinkas h. wł.
  3. Petronela von Pinkas h. wł. (ID: sw.43683), 1888–1963 (r.: Fryderyk i Angela Kraus) × Karol Michał Jarnuszkiewicz h. Lubicz

pas 15 rząd płn, miejsce 8

  1. Bogdan Filip hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008486), 1902–1981 (r.: Józef i Iza Tyszkiewicz) × Jadwiga Maria Bogucka, Wanda Stachniewska, Jadwiga Bursztyn

pas 15 rząd płn, miejsce po prawej Tobiaszeka

  1. Stefan Stolzman (ID: psb.32217.7), 1865–1948 (r.: Henryk i Ludwika Jastrzębska) × Izabela Glixelli
  2. Izabela Glixelli (ID: psb.32217.8), 1869–1958 × Stefan Stolzman
  3. Adam Stolzman (ID: psb.32219.8), 1897–1969 (r.: Stefan i Izabela Glixelli) × Maria Zubrzycka h. Wieniawa
  4. Małgorzata Bujalska (ID: psb.32219.1), bohater PSB 1935–1986 (r.: Jerzy i Stanisława Brzezińska) × Ryszard Stolzman
    → PSB: STOLZMAN Małgorzata (1935-1986) historyk książki, bibliotekoznawca
  5. Krzysztof Stolzman (ID: psb.32219.11), ~1960–2004 (r.: Ryszard i Małgorzata Bujalska)

pas 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 16 Jan Chrzciciel Trzetrzewiński

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 16 rząd płn, miejsce po prawej Gebauera

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Bieńkowska h. Ślepowron (Korwin) (ID: dw.34995), 1914–1981 (r.: Stanisław i Maria Olszewska) × Józef Latkowski

pas 16 rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. Alicja Maria Anna Strzelecka h. Oksza (ID: sw.49117), 1933–1991 (r.: Adam i Antonina Richthofen) × Jan Mieczysław Komorowski
  2. Krystyna Strzelecka h. Oksza (ID: sw.49115), 1929–1997 (r.: Adam i Antonina Richthofen) × Jan Dymek

pas 16 rząd płn-wsch, miejsce po prawej Zajaczków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Stanisław Retinger (ID: psb.25946.1), bohater PSB 1848–1897 (r.: Stanisław i Karolina Lisowska) × Helena Aleksandra Justyna Jawornicka, Maria Krystyna Czyrniańska
    → PSB: RETINGER Józef Stanisław (1848-1897) adwokat
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 17 rząd płd-wsch, miejsce po prawej Klugerów

  1. Henryk Tomkowicz h. Przyjaciel (ID: lu.413), plany PSB 1796–1891 (r.: Ksawery i Józefa Urbanowska) × Ludwika Marynowska h. Niezgoda, Klotylda Malinowska h. Ślepowron
  2. Teodora Kozubowska z Kozub h. Mora (ID: sw.201670), 1850–1897 (r.: Ferdynand i Konstancja Linowska)

pas 17 rząd płn-wsch, miejsce po prawej Leduchowskiego

  1. Tadeusz Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.201683), 1887–1889 (r.: Wincenty i Anna Walter)
  2. Konstancja Linowska z Linowca h. Pomian (ID: 14.371.140), 1823–1899 (r.: Wincenty i Domicela Dembińska) × Ferdynand Kozubowski z Kozub h. Mora
  3. Ferdynand Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: 12.207.115), 1818–1902 (r.: Michał i Małgorzata Szymańska) × Konstancja Linowska z Linowca h. Pomian
  4. Stefan Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.201675), 1854–1905 (r.: Ferdynand i Konstancja Linowska) × Helena Brunicka
  5. Antonina Kozubowska z Kozub h. Mora (ID: sw.201671), 1852–1927 (r.: Ferdynand i Konstancja Linowska) × Stanisław Komarnicki h. Sas
  6. Zofia Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie: Nowina) (ID: cz.I047800), 1864–1934 (r.: Aleksander i Józefa Stadnicka) × Adam Teodor Marcin Kozubowski z Kozub h. Mora
  7. Jan Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.53209), 1889–1940 (r.: Adam i Zofia Bzowska) × Wanda Metze
  8. Henryk Tyszkowski (ID: sw.53212), 1874–1942 (r.: Ludwik i Antonina Pipu) × Maria Kozubowska z Kozub h. Mora
  9. Adam Teodor Marcin Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: cz.I047982), 1861–1942 (r.: Ferdynand i Konstancja Linowska) × Zofia Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie: Nowina)
  10. Bruno Pokorny (ID: sw.201022), 1882–1965 (r.: Wincenty i Elżbieta Tropper) × Maria Kozubowska z Kozub h. Mora
  11. Wanda Metze (ID: sw.201011), 1898–1970 (r.: August i Władysława Karwowska) × Jan Kozubowski z Kozub h. Mora
  12. Adam Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.48670), 1895–1973 (r.: Adam i Zofia Bzowska) × Irena Jakubowska
  13. Jerzy Tyszkowski (ID: sw.205253), plany PSB 1923–1990 (r.: Henryk i Maria Kozubowska)
  14. Tadeusz Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.201684), 1921–1996 (r.: Jan i Wanda Metze) × Danuta Kańczugowska
  15. Maria Kozubowska z Kozub h. Mora (ID: sw.53211), 1899–1998 (r.: Adam i Zofia Bzowska) × Henryk Tyszkowski, Bruno Pokorny
  16. Danuta Kańczugowska (ID: sw.201685), 1930–2012 (r.: Stanisław i Janina Zarębska) × Tadeusz Kozubowski z Kozub h. Mora

pas 17 rząd wsch, miejsce po lewej Klugerów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 18 rząd płn, miejsce zach

  1. Wanda Chojecka h. Lubicz (ID: sw.152200), 1889–1974 (r.: Michał i Karolina Helman) × Stefan Józef Kazimierz Tański
  2. Anna Tańska (ID: sw.152203), 1915–1988 (r.: Stefan i Wanda Chojecka)
  3. Antoni Wojciech Porębski (ID: sw.152205), 1922–1993 (r.: Wojciech i Antonina N.) × Janina Emilia Klementyna Tańska
  4. Janina Emilia Klementyna Tańska (ID: sw.152204), 1922–2003 (r.: Stefan i Wanda Chojecka) × Antoni Wojciech Porębski

pas 19 rząd płd, miejsce obok Kowalskich

  1. Leontyna Sulimirska h. Lubicz (ID: sw.37620), 1865–1957 (r.: Józef i Bolesława Rogoyska) × Józef Skolimowski
  2. Tadeusz Skolimowski (ID: psb.32747.9), 1894–1969 (r.: Tadeusz i Helena Möser) × Irena Sulimirska h. Lubicz
  3. Irena Sulimirska h. Lubicz (ID: psb.32747.8), 1903–1982 (r.: Tadeusz i Bogdana Kaczkowska) × Tadeusz Skolimowski
  4. Felicja Skolimowska (ID: sw.37630), 1929–2008 (r.: Tadeusz i Irena Sulimirska)

pas 19 rząd płd, miejsce po lewej Jagielskiego

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Marian Andrzej Kornecki (ID: sw.109040), 1924–2001 (r.: Marian i Janina Kowalska) × Felicja Antonina Rejduch

pas 2 rząd płd, miejsce .

  1. Regina Koźmińska (ID: sw.400445), 1920–1987 (r.: Stefan i Helena Snaglewska) × Henryk Bednarski
  2. Henryk Bednarski (ID: sw.400447), ~1920–1991 × Regina Koźmińska

pas 20 rząd płd, miejsce po lewew Wołoszyńskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 23 Maja Sigmuntowa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 24 Kornelia Marszałkowiczowa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 24 rząd wsch, miejsce po prawej Bizańskiej

  1. Witold Zachorowski (ID: sw.13457), 1909–1964 (r.: Stanisław i Ludwika Świda) × Maria Okęcka z Krobowa h. Radwan
  2. Stanisław Zachorowski (ID: sw.13459), 1949–1978 (r.: Witold i Maria Okęcka) × Maria Zofia hr. Gołuchowska z Gołuchowa h. Leliwa
  3. Anna Zachorowska (ID: sw.13462), 1977–2004 (r.: Stanisław i Maria Gołuchowska)

pas 25 rząd wsch, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Leopold Dietl (ID: sw.30231), 1836–1911 (r.: Franciszek i Krystyna Schultz) × Jadwiga Artwińska

pas 25 rząd wsch, miejsce po lewej Serednickich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 25 rząd wsch, miejsce po prawej Filochowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 25 rząd wsch, miejsce po prawej Królikowskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 25 rząd ZACH, miejsce po prawej Komorowskich

  1. Zygmunt Jan Maria Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: psb.17883.10), bohater PSB 1881–1947 (r.: Zygmunt i Maria Popiel) × Maria Ludwika hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa
    → PSB: MICHAŁOWSKI Zygmunt Jan (1881-1947) dyplomata
  2. Maria Ludwika hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: psb.17874.4), 1885–1979 (r.: Stanisław i Maria Czarnomska) × Zygmunt Jan Maria Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk
  3. Maria Ludwika Urszula Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: psb.17874.6), 1916–1993 (r.: Zygmunt i Maria Wodzicka)
  4. Zygmunt Antoni Franciszek Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: psb.17874.7), bohater Wiki 1918–2010 (r.: Zygmunt i Maria Wodzicka) × Maria Louise Anna Douglas von Lagenstein

pas 26

  1. Michał Kalikst Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina (ID: 11.96.237), 1856–1914 (r.: Ksawery i Maria Horoch) × Julianna Fihauser z Mijaczowa h. wł.

pas 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 26 Brzeziński

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 26 Pruszyńscy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 26 rząd płd, miejsce po lewej Enatzkego

  1. Józefa Szaszkiewicz h. wł. (ID: sw.161), 1823–1909 (r.: Józef i Konstancja Grocholska) × Antoni Chodkiewicz h. Kościesza
  2. Karol Chodkiewicz h. Kościesza (ID: sw.45569), bohater Wiki ~1900–1921 (r.: Karol i Faustyna Paszkowska)
  3. Tadeusz Paszkowski h. Zadora (ID: sw.119715), 1874–1930 (r.: Jan i Karolina Burzyńska)
  4. Honoryna N. (ID: sw.45583), ~1850–1939 × Leon Chodkiewicz h. Kościesza
  5. Mieczysław Głębocki z Głębokiego h. Doliwa (ID: sw.45564), 1901–1979 (r.: Bohdan i Maria Mazaraki) × Irena Chodkiewicz h. Kościesza
  6. Irena Chodkiewicz h. Kościesza (ID: sw.45563), 1900–1981 (r.: Karol i Faustyna Paszkowska) × Mieczysław Głębocki z Głębokiego h. Doliwa

pas 26 rząd płd, miejsce po prawej Kuczów

  1. Marek Bolesław Jordan z Zakliczyna h. Trąby (Brzezina) (ID: sw.364370), 1949–1949 (r.: Franciszek i Agnieszka Sadowska)
  2. Franciszek Ludwik Jordan z Zakliczyna h. Trąby (Brzezina) (ID: sw.363333), 1897–1970 (r.: Franciszek i Maria Wołkowicka) × Agnieszka «Jagienka» Sadowska h. Lubicz
  3. Agnieszka «Jagienka» Sadowska h. Lubicz (ID: sw.86646), 1918–2008 (r.: Ludwik i Irena Czerwińska) × Franciszek Ludwik Jordan z Zakliczyna h. Trąby (Brzezina)

pas 28 rząd ZACH, miejsce grobowiec Federowiczów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 29 rząd płn, miejsce 2 po lewej Serafinów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 3 rząd zach, miejsce po lewej Munnicha

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 3 rząd zach, miejsce po lewej Tarasiewskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 30 rząd płd, miejsce po lewej Pszorna Seweryna

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 31 rząd zach, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Ewa Sumowska h. Jastrzębiec (ID: ut.53.1.31), 1902–1978 (r.: Roman i Jadwiga Bohdanowicz) × Zbigniew Mehoffer h. wł.
  5. Zbigniew Mehoffer h. wł. (ID: ut.53.1.30), 1900–1985 (r.: Józef i Jadwiga Janakowska) × Ewa Sumowska h. Jastrzębiec
  6. Ryszard Wilhelm Mehoffer h. wł. (ID: zi.1.179.a3a), 1922–2010 (r.: Zbigniew i Ewa Sumowska) × Alicja Maria Teresa Wilga h. Bończa, Gabriela Rudzińska z Rudna h. Prus (III)
  7. Magdalena Mehoffer h. wł. (ID: ut.53.1.28), 1925–2015 (r.: Zbigniew i Ewa Sumowska) × Antoni Skarzyński h. Bończa, Jan Feliks bar. Konopka h. Nowina (odm.)

pas 32 rząd zach, miejsce po prawej Krupińskiego

  1. Meliton Jaksa-Małachowski z Małachowa h. Gryf (ID: 16.150.15), 1828–1892 (r.: Meliton i Julia Marchocka) × Leonida Łukomska
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Jaksa-Małachowska z Małachowa h. Gryf (ID: sw.368468), ~1870–1912 (r.: Meliton i Leonida Łukomska) × Eustachy Starzyński h. Doliwa
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Leonida Łukomska (ID: 16.150.12), 1840–1926 (r.: Longin i Zuzanna Stephani) × Meliton Jaksa-Małachowski z Małachowa h. Gryf
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 33I rząd 1, miejsce 2

  1. Marian Gawor (ID: cz.I032586), 1925–2005 × Krystyna Wilkosz
  2. Krystyna Wilkosz (ID: cz.I032587), 1926–2006 × Marian Gawor

pas 33I rząd płd, miejsce po lewej Brudzińskich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 33b rząd I, miejsce pierwszy po lewej Rychlika

  1. Władysława Bieniecka (ID: sw.215501), 1897–1981 × Leon Stobiecki h. Ostoja
  2. Władysław Zdzisław «Ladis» Stobiecki h. Ostoja (ID: cz.I006937), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–1988 (r.: Leon i Władysława Bieniecka) × Zofia Danuta hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza
  3. Zofia Danuta hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza (ID: cz.I006936), 1921–2009 (r.: Henryk i Maria Siemionow) × Władysław Zdzisław «Ladis» Stobiecki h. Ostoja
  4. Jerzy Marek Stobiecki h. Ostoja (ID: sw.215497), 1949–2012 (r.: Władysław i Zofia Grabowska) × Barbara Malinowska

pas 37 rząd -, miejsce płd

  1. Krzysztof Jan Pieniążek h. Odrowąż (ID: psb.16159.6), 1932–2000 (r.: Jan i Jadwiga Bohdanowicz) × Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian

pas 37 rząd płd, miejsce grobowiec Jezuitów

  1. Jan Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I031000), bohater Wiki 1914–2003 (r.: Michał i Jadwiga Mańkowska)

pas 37 rząd płd, miejsce po lewej Siemków

  1. Roman Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: 12.52.278), 1826–1906 (r.: Stefan i Aniela Rostworowska) × Maria Wiktoria Gloger
  2. Maria Wiktoria Gloger (ID: 12.52.279), 1835–1912 (r.: Karol i Kornelia Żmichowska) × Roman Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II)
  3. Leonia Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: 12.52.277), 1870–1946 (r.: Roman i Maria Gloger) × Józef Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa
  4. Eleonora Maria Jadwiga ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: 8.192.319), 1884–1977 (r.: Stanisław i Jadwiga Stecka) × Juliusz Aleksander Roman hr. Bielski z Olbrachcic h. Jelita
  5. Andrzej Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26689.6), 1899–1980 (r.: Tadeusz i Zofia Oskierka) × Anna Oskierko
  6. Maria Rozalia Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26681.6), 1899–1981 (r.: Michał i Maria Christin) × Tadeusz Ignacy hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian
  7. Benedykt hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: cz.I002687), 1922–1985 (r.: Tadeusz i Maria Rostworowska) × Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.
  8. Henryk Ignacy Jan Orkisz (ID: sw.78397), 2007–2007 (r.: Paweł i Weronika Łubieńska)
  9. Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002685), 1931–2010 (r.: Ignacy i Róża Czapska) × Jean Colin, Benedykt hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian

pas 38 rząd płd, miejsce po lewej Kwiecińskich

  1. Aleksander Konstanty Śliwiński (ID: zi.6.128.r2), 1870–1907 (r.: Aleksander i Aleksandra Tańska) × Antonina Penot
  2. Antoni Śliwiński h. Junosza (ID: zi.6.130.probant), 1896–1977 (r.: Aleksander i Antonina Penot) × Maria Gizbert-Studnicka
  3. Ewa Śliwińska h. Junosza (ID: zi.6.130.a1), 1933–1980 (r.: Antoni i Maria Studnicka) × Ryszard Zieliński z Zielonej h. Świnka
  4. Maria Gizbert-Studnicka (ID: zi.6.130.a), 1902–1992 × Antoni Śliwiński h. Junosza
  5. Ryszard Zieliński z Zielonej h. Świnka (ID: zi.6.130.a1a), poseł na Sejm PRL 1926–1994 (r.: Marcin i Blanka Bieńkowska) × Ewa Śliwińska h. Junosza

pas 38 rząd płn, miejsce po lewej Sowińskich

  1. Stanisław Strzelecki h. Oksza (ID: sw.112124), 1869–1916 (r.: Stanisław i Helena Skarszewska) × Anna Fihauser z Mijaczowa h. wł.
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Anna Fihauser z Mijaczowa h. wł. (ID: 5.704.81), 1877–1959 (r.: Konrad i Eugenia Stadnicka) × Stanisław Strzelecki h. Oksza
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 4 rząd płn-zach, miejsce narożnik

  1. Oskar Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: sw.12088), 1955–1998 (r.: Oskar i Antonina Sędzimir) × Marzena Ewa Wrzesińska h. Jelita
  2. Oskar Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: sw.12087), 1917–2004 (r.: Oskar i Florentyna Kęszycka) × Antonina Sędzimir
  3. Antonina Sędzimir (ID: sw.12085), 1917–2010 (r.: Mieczysław i Regina Parczewska) × Jerzy Ossoliński h. Topór, Oskar Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz

pas 4 rząd zach, miejsce po lewej Mikosków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 4 rząd zach, miejsce po prawej Niemczerskich

  1. Jan Dzieża-Łoziński z Łoziny h. Lubicz (ID: sw.30298), 1914–1992 (r.: Witold i Jadwiga Sahaydakowska) × Marta Doschot
  2. Marta Doschot (ID: sw.30297), 1920–2008 (r.: Oktaw i Cecylia Dzieduszycka) × Jan Dzieża-Łoziński z Łoziny h. Lubicz

pas 4 rząd zachód, grobowiec Kudasiewiczów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 41 rząd płd-zach, miejsce narożnik

  1. Eustachy Maurycy Aleksander hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: lu.23171), 1859–1914 (r.: Maurycy i Ludwika Bóbr) × Anna Aniela Poleżak
  2. Anna Aniela Poleżak (ID: sw.70309), 1863–1917 (r.: Jan i Aleksandra Kosteniecka) × Eustachy Maurycy Aleksander hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna)
  3. Maria hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: sw.70310), 1882–1919 (r.: Eustachy i Anna Poleżak)

pas 41 rząd płn, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 41 rząd płn, miejsce po lewej Klemensiewicza

  1. Jerzy Moszyński h. Nałęcz (ID: 3.373.465), bohater PSB 1847–1924 (r.: Piotr i Anna Malinowska) × Stefania Cielecka z Cielczy h. Zaremba
    → PSB: MOSZYŃSKI Jerzy (1847-1924) publicysta, ziemianin
  2. Maria Moszyńska h. Nałęcz (ID: psb.19115.7), 1878–1930 (r.: Jerzy i Stefania Cielecka)

pas 41 rząd wsch, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Izabella Korwin-Mikucka h. Ślepowron (ID: cz.I005149), 1907–2004 (r.: Bogusław i Eugenia Kuczkowska) × Karol Dąmbski z Dąbia h. Godziemba

pas 41 rząd wsch, miejsce po prawej Charzewskiej

  1. Maria Łańcucka (ID: sw.43377), bohater PSB 1913–1995 (r.: Stanisław i Karolina Sadowska) × Andrzej Środoń
    → PSB: ŚRODONIOWA Maria (1913-1995), paleobotanik, profesor IB PAN
  2. Andrzej Środoń (ID: sw.43376), bohater PSB 1908–1998 (r.: Władysław i Magdalena Cycoń) × Maria Łańcucka
    → PSB: ŚRODOŃ Andrzej (1908-1998), botanik, paleobotanik, profesor UJ oraz IB PAN

pas 42 rząd płd-wsch, miejsce narożnik

  1. Piotr Stanisław Wojciech Moszyński h. Nałęcz (ID: 9.147.189), bohater PSB 1800–1879 (r.: Ignacy i Zofia Romiszowska) × Joanna hr. Moszyńska z Moszna h. Nałęcz, Anna Malinowska h. Ślepowron
    → PSB: MOSZYŃSKI Piotr Stanisław (1800-1879) sybirak, kolekcjoner, filantrop, spiskowiec
  2. Anna Malinowska h. Ślepowron (ID: lu.18237), 1820–1889 (r.: Kajetan i Eufrozyna Mikoszewska) × Piotr Stanisław Wojciech Moszyński h. Nałęcz

pas 43 rząd 1, miejsce 10

  1. Wilhelm Szufa (ID: sw.43505), 1918–1983 × Danuta Stawska
  2. Anna Szufa (ID: sw.37693), 1984–1984 (r.: Stanisław i Olga Janiszewska)
  3. Zofia Szufa (ID: sw.37694), 1988–1988 (r.: Stanisław i Olga Janiszewska)

pas 44 rząd płd, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 44 rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 44 rząd wsch, miejsce gr.Gramatyków

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 45 rząd PN, miejsce WSCH

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 46 rząd płd, miejsce ostatni

  1. Wincenty Walenty Ignacy Zakrzewski h. Pomian (ID: srodka.440), poseł na Sejm Krajowy Galicji 1844–1918 (r.: Walenty i Marianna Pisczyńska) × Anna Róża Orzechowska h. Oksza
  2. Anna Róża Orzechowska h. Oksza (ID: sw.154797), 1854–1934 (r.: Ignacy i Julianna Grabska) × Wincenty Walenty Ignacy Zakrzewski h. Pomian
  3. Witold Zakrzewski h. Pomian (ID: sw.90832), poseł na Sejm PRL 1918–1992 (r.: Tadeusz i Jadwiga Baraniecka) × Helena Maciejewska

pas 46 zach. Grobowiec Morzyckich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Helena Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58853), 1895–1946 (r.: Stanisław i Helena Sokołowska)
  3. Maria Olga Niedźwiecka (ID: sw.14479), 1920–1995 (r.: Jan i Julia Dymek) × Zbigniew Stanisław Jarnuszkiewicz h. Lubicz
  4. Zbigniew Stanisław Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.14478), 1918–1996 (r.: Karol i Petronela von Pinkas) × Maria Olga Niedźwiecka

pas 5 rząd płd-wsch, miejsce narożnik

  1. Jan Mieczysław Komorowski (ID: sw.49118), 1927–2005 (r.: Michał i Marianna Kościuk) × Alicja Maria Anna Strzelecka h. Oksza

pas 5 rząd wsch, miejsce .

  1. Paweł Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: 12.61.62), bohater PSB 1837–1910 (r.: Paweł i Emilia Sołtyk) × Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita
    → PSB: POPIEL Paweł (1837-1910) profesor prawa rzymskiego, tłumacz, publicysta
  2. Cecylia Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: lu.22878), 1870–1919 (r.: Paweł i Maria Zamoyska) × Maurycy Komorowicz
  3. Paweł Stanisław Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I001362), 1920–1980 (r.: Ludwik i Kazimiera Romer) × Krystyna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita
  4. Maria Ignacja Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I008257), 1917–1989 (r.: Ludwik i Kazimiera Romer)
  5. Krystyna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001361), 1925–2008 (r.: Maurycy i Maria Sapieha) × Paweł Stanisław Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima

pas 50 rząd zachodni, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 54 rząd płn, miejsce 13

  1. Helena «Modrzejewska» Müzel (ID: 2.1015.264), bohater PSB 1840–1909 (r.: Michał i Józefa Müzel) × Gustaw Adolf Sinnmayer, Karol Chłapowski z Chłapowa h. Dryja
    → PSB: MODRZEJEWSKA Helena Jadwiga (1840-1909) aktorka
  2. Karol Chłapowski z Chłapowa h. Dryja (ID: 2.1015.263), bohater PSB 1841–1914 (r.: Stanisław i Henryka Morawska) × Helena «Modrzejewska» Müzel
    → PSB: CHŁAPOWSKI Karol Bodzenta (1840-1914) publicysta

pas 54 rząd płn, miejsce po lewej Rogowskich

  1. Helena Matuszewska (ID: sw.54669), 1908–1998 (r.: Henryk i Anna Ponińska) × Stanisław Szęsny Krzysztoporski z Krzysztoporzyc h. Nowina

pas 58 rząd płd, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 59

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 6 rząd płd-zach, miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 6 rząd płn. wsch., miejsce narożnik

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 6 rząd WSC, miejsce 3

  1. Wincenty Dunin-Karwicki z Piotrkowa h. Łabędź (ID: 9.522.603), 1793–1870 (r.: Jan i Eleonora Moszyńska) × Katarzyna Górska

pas 6 rząd wsch, miejsce 3 od prawej

  1. Mieczysław Antoni hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.297), bohater PSB 1832–1860 (r.: Eugeniusz i Emilia Dzieduszycka) × Paulina Ratajska
    → PSB: DZIEDUSZYCKI Mieczysław Antoni (1823-1872) działacz społeczny i oświatowy
  2. Paulina Ratajska (ID: 5.396.298), bohater PSB 1831–1892 (r.: Walenty i Joanna Górska) × Mieczysław Antoni hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas
    → PSB: DZIEDUSZYCKA Paulina (1831-1892) literatka
  3. Zofia Jadwiga hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.301), ~1860–1896 (r.: Mieczysław i Paulina Ratajska)

pas 6 rząd zach, miejsce po prawej Marii Luhe

  1. Konstanty Wiktor Bruno Buszczyński h. Strzemię (ID: 2.753.32), bohater PSB 1856–1921 (r.: Stefan i Helena Józefowicz) × Jadwiga Dmochowska
    → PSB: BUSZCZYŃSKI Konstanty Wiktor (1856-1921) przemysłowiec
  2. Jadwiga Dmochowska (ID: sw.203046), ~1860–1928 (r.: Leopold i Maria Baraniecka) × Konstanty Wiktor Bruno Buszczyński h. Strzemię
  3. Konstancja Dmochowska (ID: psb.31688.10), ~1860–1929 (r.: Leopold i Maria Baraniecka) × Brunon Witold Starorypiński h. Nałęcz
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 60 rząd płn, miejsce 40,41

  1. Klara Maria Csop (ID: sw.154185), ~1870–1924 × August Umlauff von Frankwell
  2. August Umlauff von Frankwell (ID: sw.154184), ~1870–1924 (r.: Karol i Albina Ebner) × Klara Maria Csop
  3. Zofia Czopp-Umlauff von Frankwell (ID: sw.132053), 1898–1980 (r.: August i Klara Csop) × Leon Michał Kniaziołucki, Andrzej hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak

pas 60 rząd płn, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 61 rząd płd, miejsce 22

  1. Barbara Sulimirska h. Lubicz (ID: sw.37582), 1930–1958 (r.: Władysław i Wanda Sulimir) × Józef Kukucz

pas 61 rząd płd, miejsce 6 po prawej grobu Leśniaka

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 61 rząd płd, miejsce po prawej Chrapka

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 64 rząd zach, miejsce grob.Trembeckich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 64 rząd zach, miejsce katakumba Trembeckich

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 66 rząd wsch, miejsce po lewej Pruszyńskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 66 zach. 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 67 rząd płn, miejsce po lewej Rokitny

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 69 rząd płn-wsch, miejsce narożnik

  1. Róża Maria Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001259), 1911–1977 (r.: Zenon i Elżbieta Krasińska) × Andrzej Jan Górski z Falęcina h. Bożawola
  2. Andrzej Jan Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I001260), 1911–1977 (r.: Antoni i Anna Szembek) × Róża Maria Brzozowska z Brzozowa h. Belina
  3. Gabriela Maria Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I007866), bohater Wiki 1939–2013 (r.: Andrzej i Róża Brzozowska) × Janusz Bielicki, Andrzej Jan Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka

pas 69b Gizowie

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tadeusz Giza (ID: cz.I007053), 1901–1986 × Hanna Ulatowska h. Jastrzębiec

pas 7 rząd PŁD, miejsce PO LEWEJ RZEWUSKICH

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 7 rząd płd, miejsce po prawej Gawińskiej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 79 rząd zach, miejsce 15

  1. Jadwiga Leonia Strojnowska h. Strzemię (ID: psb.7301.4), kanoniczka [maz] Warszawa 1885–1977 (r.: Jan i Jadwiga Bielińska) × Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola

pas 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 8 rząd płd, miejsce po prawej Federowiczów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 8 rząd płd, miejsce po prawej Wildta

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Marek Kazimierz Eminowicz h. Dołęga (ID: sw.71876), 1933–2013 (r.: Juliusz i Maria Weiss) × Teresa Maria Około-Kułak h. wł.

pas 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 9 rząd płd, miejsce po prawej Odrobiny

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 92 rząd zach, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 92 rząd zach, miejsce 37

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas 92 rząd zach., miejsce 37

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas D rząd wsch, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pas E rząd III, miejsce 7

  1. Maciej Kostka h. Dąbrowa (ID: sw.37665), 1952–1977 (r.: Stanisław i Anna Stahl)
  2. Barbara Laskownicka h. Topór (ID: sw.48055), 1905–1998 × Wilhelm Stanisław Kostka h. Dąbrowa
  3. Anna Stahl (ID: sw.37661), 1925–2003 (r.: Roman i Wacława Sulimirska) × Stanisław Kostka h. Dąbrowa

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Józef Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: lu.18109), bohater Wiki 1767–1837 (r.: Feliks i Marianna Rutkowska) × Tekla hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa
  10. Jacek Wincenty Antoni Kluszewski z Kluszewa h. Jasieńczyk (ID: 10.350.40), bohater PSB 1761–1841 (r.: Wojciech i Anna Dembińska) × Anna Pfeiffer, Wilhelmina Delly
    → PSB: KLUSZEWSKI Jacek (1761-1841) starosta brzegowski, właściciel teatru
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Piotr Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: lu.19326), bohater PSB 1800–1855 (r.: Józef i Tekla Morsztyn) × Julia hr. Rawita-Ostrowska h. Rawicz
    → PSB: MICHAŁOWSKI Piotr (1800-1855) malarz, rolnik
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Jan Nepomucen Męciński z Kurozwęk h. Poraj (ID: 13.343.291), 1776–1858 (r.: Stanisław i Rozalia Kurdwanowska) × Antonina Kunicka z Kunic Wielkich h. Bończa
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Alfons Sariusz-Skórkowski ze Skorkowic h. Jelita (ID: psb.30225.7), bohater PSB 1809–1862 (r.: Feliks i Joanna Darowska)
    → PSB: SKÓRKOWSKI Alfons h. Jelita (1809-1862) ksiądz, kanonik kapituły krakowskiej, inicjator zakładania towarzystw wstrzemięźliwości w Wolnym Mieście Krakowie
  39. Zofia Russocka z Brzezia h. Zadora (ID: sw.87162), ~1800–1864 (r.: Maksymilian i Anna Chrząstowska) × Stefan Bukowski h. Ossoria
  40. Walery Wielogłowski z Wielogłów (de Welglow) h. Starykoń (ID: lu.5063), poseł na Sejm Krajowy Galicji 1805–1865 (r.: Ignacy i Maria Wielogłowska) × Konstancja Wessel h. Rogala
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Józef Placer (ID: lu.22052), bohater PSB 1803–1871 (r.: Józef i Anna Worobecka) × Marianna Pisarzowska z Pisarzowic h. Starykoń
    → PSB: PLACER Józef (1803-1871) lekarz, działacz polityczny i społeczny
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Kajetan «Ćwiek» Cieszkowski z Cieszkowa v. Czeszkowa h. Dołęga (ID: 3.417.153), bohater PSB 1826–1877 (r.: Ignacy i Albina Świrska) × Emilia Kornelia Kuczewska h. Poraj
    → PSB: CIESZKOWSKI Kajetan (1826-1877) dowódca powstańczy
  59. Antoni Chodkiewicz h. Kościesza (ID: sw.162), 1820–1878 × Józefa Szaszkiewicz h. wł.
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Karol Napoleon Aleksander Podlewski h. Poraj (ID: le.2840.1.1), bohater PSB 1814–1880 (r.: Augustyn i Petronela Węgierska) × Józefa Brynk
    → PSB: PODLEWSKI Karol Napoleon (1814-1880) spiskowiec, sybirak
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. Stanisław Małachowski h. Nałęcz (ID: psb.16768.9), bohater PSB 1798–1883 (r.: Jan i Rozalia Świdzińska)
    → PSB: MAŁACHOWSKI Stanisław (1798/1801-1883) podporucznik z 1831, emigrant, pisarz
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. Jakub Antoni Bołoz-Antoniewicz (ID: 14.474.17), 1820–1884 (r.: Krzysztof i Rozalia Romaszkan) × Maria Tomkowicz h. Przyjaciel
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. Stanisław Julian Roman hr. Rawita-Ostrowski h. Rawicz (ID: dw.51243), 1835–1885 (r.: Tadeusz i Zofia Michałowska) × Julia Joanna Mańkowska h. Zaremba
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. Olimpia Czerwińska h. Lubicz (ID: 15.380.250), 1836–1886 (r.: Julian i Alfonsa Czajkowska) × Aleksander Piotr Franciszek Łaźniński h. Jelita
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. Franciszek Ksawery Pietraszkiewicz (ID: psb.22583.1), bohater PSB 1814–1887 (r.: Adam i Katarzyna Żarska) × Teofila Górska
    → PSB: PIETRASZKIEWICZ Franciszek Ksawery (1814-1887) pedagog, pisarz
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. Klementyna Anna Sławińska (ID: psb.8843.5), 1809–1888 (r.: Feliks i Katarzyna Kamieńska) × Emanuel Roch Homolacs, Edward Homolacs
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: 15.74.559), bohater PSB 1858–1888 (r.: Roman i Maria Gloger) × Teresa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola
    → PSB: ROSTWOROWSKI Stanisław (1858-1888) malarz
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. Henryk Haller de Hallenburg h. wł. (ID: lu.38939), bohater Wiki 1831–1888 (r.: Józef i Elżbieta Górczyńska) × Olga Tretter
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  103. Wacława Sobańska h. Junosza (ID: 1.1122.114), 1840–1889 (r.: Piotr i Hortensja Jełowicka) × Roman Józef Nepomucen hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia
  104. Izabela Rzyszczewska h. Pobóg (ID: lu.20056), 1821–1889 (r.: Stanisław i Celestyna Czartoryska) × Józef Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  110. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  115. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  116. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  117. Józef Marek Piotr Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: 9.508.184), bohater PSB 1816–1893 (r.: Józef i Eleonora Dembińska) × Urszula Julia Agnieszka Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
    → PSB: STADNICKI Józef Marek Piotr (1816-1893) ziemianin, zesłaniec
  118. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  119. Aleksandra Pelagia Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: 4.381.64), 1820–1893 (r.: Józef i Pelagia Kossecka) × Juliusz Oktawian Florkiewicz von Młoszowa h. Ozdoba
  120. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  121. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  122. Bolesław Swolkień h. Pomian (ID: lu.30864), bohater PSB 1837–1894 (r.: Augustyn i Kazimiera Mongin) × Jadwiga Aniela Epstein
    → PSB: SWOLKIEŃ Bolesław (1837-1894), uczestnik powstania styczniowego, emigrant
  123. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  124. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  125. Marian Aleksander Baraniecki h. Sas (ID: 1.394.130), bohater PSB 1848–1895 (r.: Grzegorz i Maria Pełczyńska) × Zofia Brygida Pfanhauser
    → PSB: BARANIECKI Marian Aleksander (1848-1895) matematyk
  126. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  127. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  128. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  129. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  130. Emeryk Zachariasz hr. Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.111), bohater PSB 1828–1896 (r.: Karol i Fabianna Obuchowicz) × Elżbieta Karolina Meyendorff
    → PSB: CZAPSKI Emeryk Zachariasz (1828-1896) ziemianin, numizmatyk
  131. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  132. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  133. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  134. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  135. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  136. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  137. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  138. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  139. Juliusz Fortunat Kossak h. Kos (ID: 11.433.34), bohater PSB 1824–1899 (r.: Michał i Antonina Sobolewska) × Zofia Gałczyńska z Gałczyna h. Sokola
    → PSB: KOSSAK Fortunat Juliusz (1824-1899) malarz, rysownik, ilustrator
  140. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  141. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  142. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  143. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  144. Władysław Mieczysław August hr. Poniński h. Łodzia (ID: 4.1.385), bohater PSB 1823–1901 (r.: August i Maria Ponińska) × Olga Ewa ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska
    → PSB: PONIŃSKI Władysław (1823-1901) uczestnik kampanii węgierskiej 1849, generał
  145. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  146. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  147. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  148. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  149. Henryk Bołoz-Antoniewicz (ID: lu.416), 1876–1902 (r.: Jakub i Maria Tomkowicz)
  150. Maria Estreicher (ID: 5.226.39), 1830–1902 (r.: Alojzy i Antonina Rozbierska) × Julian Antoni Dunajewski z Dunajewa h. Sas
  151. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  152. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  153. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  154. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  155. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  156. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  157. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  158. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  159. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  160. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  161. Wanda Noël (ID: sw.109835), 1866–1905 (r.: Adam i Kamila Jounga) × Konstanty Ranwid
  162. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  163. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  164. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  165. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  166. Adam Józef Ostaszewski h. Ostoja (ID: lu.44473), 1832–1906 (r.: Eliasz i Celestyna Staniszewska) × Maria Huk-Żurakowska h. Sas
  167. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  168. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  169. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  170. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  171. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  172. Konstanty Zwarzyło-Wiszniewski h. Ramułt (odm.) (ID: sw.8892), bohater Wiki 1839–1908 (r.: Wojciech i Maria Krasuska) × Lucyna Bukowska z Bukowego h. Ossoria
  173. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  174. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  175. Konstanty Marian Maria Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: 6.599.440), bohater PSB 1862–1909 (r.: Jan i Maria Łubieńska) × Antonina Mria Monika Chłapowska z Chłapowa h. Dryja
    → PSB: GÓRSKI Konstanty Marian (1862-1909) krytyk, historyk sztuki
  176. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  177. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  178. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  179. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  180. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  181. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  182. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  183. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  184. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  185. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  186. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  187. Zenon Słonecki h. Korab (ID: 8.500.89), poseł na Sejm Krajowy Galicji 1842–1912 (r.: Stanisław i Eleonora Krechowiecka) × Marcelina Jaruntowska z Jarnut v. Jarunt v. Jarnołt h. Prus (III)
  188. Stanisław Antoni Dunajewski z Dunajewa h. Sas (ID: 5.226.40), starosta [str] w Tarnowie 1859–1912 (r.: Julian i Maria Estreicher) × Ewa Arciszewska h. Rola, Zofia Madeyska h. Poraj
  189. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  190. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  191. Konstanty Ranwid (ID: sw.109834), 1844–1913 × Wanda Noël
  192. Józef Bolesław Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.674), 1834–1913 (r.: Jakub i Sylwia Prądzyńska) × Wanda Józefa Lutomska z Lutomia h. wł.
  193. Matylda Lgocka z Lgoty h. Orla (Szaszor) (ID: 14.275.238), 1829–1913 (r.: Józef i Maria Nidecka) × Jakub Wojnarowski h. Strzemię
  194. Zofia Franciszka Litwińska h. Grzymała (ID: sw.462217), 1828–1913 (r.: Michał i Ewa Otto) × Kazimierz Andrzej Walenty Ostaszewski h. Ostoja
  195. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  196. Leon Stępowski h. Junosza (ID: psb.32114.1), bohater PSB 1852–1914 (r.: Jan i Bronisława Cielecka) × Julia Czajkowska, Anna Więckowska
    → PSB: STĘPOWSKI Leon (1852-1914) aktor
  197. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  198. Jan Karol hr. Mieroszewski h. Ślepowron (ID: dw.61075), 1854–1914 (r.: Jan i Emilia Oesterle) × Maria Joanna Ożegalska h. Kościesza
  199. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  200. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  201. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  202. Antoni Dutkiewicz (ID: sw.42911), 1865–1915 (r.: Franciszek i Zuzanna Ostrowska) × Maria Kinel
  203. Maciej Leon Jakubowski (ID: sejmgalic.289), poseł na Sejm Krajowy Galicji 1837–1915 (r.: Ludwik i Balbina Żelkowska)
  204. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  205. Tadeusz Pawlikowski z Medyki h. Cholewa (ID: lu.34904), bohater PSB 1861–1915 (r.: Mieczysław i Helena Dzieduszycka) × Konstancja Rajkowska, Stanisława Woycicka, Idalia Kotarbińska
    → PSB: PAWLIKOWSKI Tadeusz Henryk (1861-1915) dyrektor teatru, reżyser, krytyk
  206. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  207. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  208. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  209. Ludwik Klemensiewicz (ID: sw.167632), 1849–1916 (r.: Ludwik i Joanna Malina) × Lucyna Wieruska
  210. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  211. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  212. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  213. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  214. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  215. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  216. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  217. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  218. Juliusz Franciszek Leo (ID: psb.15029.1), bohater PSB 1861–1918 (r.: Juliusz i Krystyna Holzträger) × Wilhelmina Cecylia Kleska
    → PSB: LEO Juliusz Franciszek (1861-1918) profesor skarbowości UJ, polityk
  219. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  220. Janina Czerwińska h. Lubicz (ID: zi.2.29.a7), 1897–1919 (r.: Kazimierz i Zofia Mniszek)
  221. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  222. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  223. Bohdan Kleczyński (ID: cz.I044136), bohater PSB 1851–1920 (r.: Bronisław i Maria Makowiecka) × Stefania Chwalibog
    → PSB: KLECZYŃSKI Bohdan (1852-1920) malarz, ziemianin, działacz polityczny
  224. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  225. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  226. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  227. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  228. Zofia Apolonia Rogosz h. Ostoja (ID: psb.26243.1), bohater PSB 1881–1921 (r.: Józef i Józefa Wilczyńska)
    → PSB: ROGOSZÓWNA Zofia (1881/82-1921) pisarka dla dzieci, tłumaczka
  229. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  230. Ludwik Sadowski h. Lubicz (ID: zi.2.29.a2a), 1872–1921 (r.: Ludwik i Wanda Górska) × Irena Czerwińska h. Lubicz
  231. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  232. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  233. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  234. Tadeusz Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.1257), bohater Wiki 1859–1922 (r.: Tadeusz i Izabella Jaroszyńska) × Maria Ludwika ks. Ponińska z Horyńca h. Łodzia
  235. Zygmunt Sarnecki z Sarn i Błogoszczy h. Ślepowron (ID: psb.28170.1), bohater PSB 1837–1922 (r.: Wincenty i Melania Scipio) × Wanda Dolińska z Doliny h. Sas, Aleksandra Disterlo
    → PSB: SARNECKI Zygmunt (1837-1922) dramaturg, dziennikarz, redaktor
  236. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  237. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  238. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  239. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  240. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  241. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  242. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  243. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  244. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  245. Maria Tomkowicz h. Przyjaciel (ID: 14.474.18), 1845–1924 (r.: Henryk i Klotylda Malinowska) × Jakub Antoni Bołoz-Antoniewicz
  246. Kazimierz Franciszek Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: 1.279.103), bohater PSB 1852–1925 (r.: Kajetan i Józefa Łempicka) × Helena Maria Karolina Wężyk z Wielkiej Rudy h. Wąż, Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja
    → PSB: MORAWSKI Kazimierz (1852-1925) filolog, historyk, rektor UJ, prezes PAU
  247. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  248. Kazimierz Zimmermann (ID: sw.51393), rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego 1874–1925 (r.: Jan i Helena Malczewska)
  249. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  250. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  251. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  252. Kazimierz Aleksander Czerwiński h. Lubicz (ID: zi.2.32.probant), 1888–1926 (r.: Kazimierz i Zofia Mniszek)
  253. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  254. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  255. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  256. Konstanty Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab (ID: 3.232.361), 1854–1926 (r.: Wojciech i Maria Wilkoszewska) × Maria Bukowińska h. Drogosław
  257. Tadeusz Zakrzewski h. Pomian (ID: sw.71943), bohater Wiki 1877–1927 (r.: Wincenty i Anna Orzechowska) × Jadwiga Maria Baraniecka h. Sas
  258. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  259. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  260. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  261. Zdzisław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55844), bohater PSB 1859–1928 (r.: Kajetan i Józefa Łempicka)
    → PSB: MORAWSKI Zdzisław Karol (1859-1928) minister dla Galicji, eseista historyczny
  262. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  263. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  264. Maria Joanna Ożegalska h. Kościesza (ID: dw.61071), 1858–1928 (r.: Franciszek i Józefa Suchorzewska) × Jan Karol hr. Mieroszewski h. Ślepowron
  265. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  266. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  267. Florian Grużewski (ID: zi.7.75.a3a), bohater Wiki 1851–1929 × Felicja Skarzyńska h. Bończa
  268. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  269. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  270. Wacław Szymanowski (ID: psb.34234.1), bohater PSB 1859–1930 (r.: Wacław i Michalina Naimska) × Gabriela Turner
    → PSB: SZYMANOWSKI Wacław (1859-1930), rzeźbiarz, malarz
  271. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  272. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  273. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  274. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  275. Antoni hr. Wodzicki z Granowa h. Leliwa (ID: lu.6829), 1862–1931 (r.: Kazimierz i Józefa Dzieduszycka) × Anna Wodzicka z Granowa h. Leliwa
  276. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  277. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  278. Adolf Teodor Skrzyński h. Zaremba (ID: sw.45040), 1875–1931 (r.: Aleksander i Tekla Horn) × Anna Adela Fink z Roganowa h. wł.
  279. Felicjan August Ignacy Mieroszewski (ID: cz.I029320), ~1880–1931 (r.: Tadeusz i Marianna N.) × Gustawa Bożena Irena hr. Szembek ze Słupowa h. wł.
  280. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  281. Marian Jednowski (ID: cz.I004039), bohater PSB 1873–1932 (r.: Franciszek i ... ...) × Zofia Ludwika Klemensiewicz
    → PSB: JEDNOWSKI Marian (1873-1932) śpiewak, aktor, reżyser
  282. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  283. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  284. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  285. Edmund Wójtowicz (ID: sw.48237), 1866–1933 (r.: Stanisław i Katarzyna Hanuszewska) × Aniela Christiani-Grabieńska h. wł.
  286. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  287. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  288. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  289. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  290. Michał Józef Szyszko (ID: iirp.1670), bohater PSB 1882–1934 (r.: Grzegorz i Teresa Sell) × Seweryna Sędzimir h. Ostoja
    → PSB: SZYSZKO Michał Józef (1882-1934), pedagog, poseł na Sejm RP
  291. Henryk Ettmayer z Adelsburga h. wł. (ID: lu.42193), 1863–1934 (r.: Karol i Felicja Brzezińska) × Jadwiga N.
  292. Stefan Brykczyński h. Gwiaździcz (ID: 2.421.21), bohater PSB 1847–1934 (r.: Stanisław i Wanda Zamoyska) × Anna Pietraszkiewicz
    → PSB: BRYKCZYŃSKI Stefan (1847-1934) technolog, publicysta, powstaniec
  293. Zofia Kieres-Ankwicz (ID: psb.34186.3), 1855–1934 (r.: Roman i Karolina Sulimirska) × Władysław Albin Szyjkowski
  294. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  295. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  296. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  297. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  298. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  299. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  300. Michał Hieronim Bobrzyński (ID: psb.2631.9), bohater PSB 1849–1935 (r.: Błażej i Zofia Cypcer) × Zofia Cegielska
    → PSB: BOBRZYŃSKI Michał (1849-1935) profesor UJ
  301. Stanisława Petronela Skrzyńska h. Zaremba (ID: sw.79085), 1907–1935 (r.: Adolf i Anna Fink)
  302. Stefan Jan Joachim Surzycki h. Gierałt (ID: psb.32857.1), bohater PSB 1864–1936 (r.: Tomasz i Marianna Ciepielewska) × Zofia Niecielska
    → PSB: SURZYCKI Stefan (1864-1936), ekonomista, działacz polityczny
  303. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  304. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  305. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  306. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  307. Jan Józef Wojnarski (ID: sw.61173), bohater Wiki 1879–1937 × Kazimiera Musiałowicz h. Pielesz
  308. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  309. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  310. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  311. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  312. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  313. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  314. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  315. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  316. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  317. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  318. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  319. Henryka Jędrzejowicz h. Świat z Krzyżem (ID: sw.80290), 1853–1939 (r.: Henryk i Maria Hofman) × Kazimierz Żeleński z Żelanki h. Ciołek
  320. Stanisław Ambroży Estreicher (ID: psb.4793.9), bohater PSB 1869–1939 (r.: Karol i Stefania Grabowska) × Helena Longchamps de Bérier
    → PSB: ESTREICHER Stanisław (1869-1939) profesor prawa, bibliograf, publicysta
  321. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  322. Maria Izabela Karolina Moroz-Hoszowska h. Sas (ID: sw.126115), 1873–1940 × Włodzimierz Hubert Zakrzewski
  323. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  324. Konstancja Rajkowska (ID: psb.21962.6), bohater Wiki 1866–1940 (r.: Piotr i Magdalena Pawłowska) × Seweryn Bednarzewski, Tadeusz Pawlikowski z Medyki h. Cholewa
  325. Jerzy Michał hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.11602), bohater Wiki 1896–1941 (r.: Antoni i Julia Trzeciak) × Anna Bochyńska
  326. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  327. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  328. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  329. Adam Ballenstedt (ID: sw.500605), 1880–1942 (r.: Bolesław i Aniela Ławicka) × Maria Wiewiórkowska
  330. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  331. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  332. Wojciech Kossak h. Kos (ID: 11.433.40), bohater PSB 1857–1942 (r.: Juliusz i Zofia Gałczyńska) × Stefania Cielecka z Cielczy h. Zaremba, Maria Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór
    → PSB: KOSSAK Wojciech Horacy (1856-1942) malarz batalista
  333. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  334. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  335. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  336. Lucyna Wieruska (ID: sw.167633), 1863–1943 (r.: Stefan i Antonina Modzelewska) × Ludwik Klemensiewicz
  337. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  338. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  339. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  340. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  341. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  342. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  343. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  344. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  345. Jadwiga hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: 1.1122.372), 1879–1945 (r.: Stanisław i Róża Branicka) × Hilary Aleksander hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia
  346. Hilary Aleksander hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.118), 1873–1946 (r.: Roman i Wacława Sobańska) × Jadwiga hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa
  347. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  348. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  349. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  350. Apolonia Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.44154), 1878–1947 (r.: Roman i Emilia Popiel) × Leon Budziszewski
  351. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  352. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  353. Roman Piotr hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.117), bohater Wiki 1869–1948 (r.: Roman i Wacława Sobańska) × Maria Tekla Czarnecka z Gogolewa h. Prus (III)
  354. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  355. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  356. Ignacy Pieńkowski (ID: psb.22526.1), bohater PSB 1877–1948 (r.: Ludwik i Wiktoria Władyczańska) × Józefina Alicja Rogosz h. Ostoja, Irena Ostrowska
    → PSB: PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948) malarz
  357. Aniela Christiani-Grabieńska h. wł. (ID: sw.48236), 1868–1948 (r.: Henryk i Stanisława Łempicka) × Edmund Wójtowicz
  358. Henryk Uziembło (ID: ut.6.5.83), plany PSB 1879–1949 (r.: Jan i Edwarda Glatman) × Konstancja Kazimiera ks. Podhorska h. wł.
  359. Tadeusz Potworowski z Sienna h. Dębno (ID: 13.109.431), bohater PSB 1882–1949 (r.: Henryk i Maria Bronikowska) × Stefania Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka
    → PSB: POTWOROWSKI Tadeusz (1882-1949) ziemianin, poseł, senator
  360. Maria Bronisława Stanisława Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: 10.731.64), 1871–1949 (r.: Stefan i Maria Komornicka) × Ludwik August Bukowski z Bukowego h. Ossoria
  361. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  362. Zofia Karolina Mniszek z Bużenina h. Poraj (ID: sw.2355), 1863–1949 (r.: Zygmunt i Ewelina Krokowska) × Kazimierz Ignacy Czerwiński h. Lubicz
  363. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  364. Adam Leon Maria Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.5160), 1896–1950 (r.: Adam i Anna Mańkowska) × Maria Schütz h. Strzelec
  365. Ignacy Kazimierz Petelenz (ID: sw.47490), 1886–1950 (r.: Ignacy i Maria Zawadil) × Zofia Szumska
  366. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  367. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  368. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  369. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  370. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  371. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  372. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  373. Andrzej Zygmunt Oleś (ID: psb.20647.1), bohater PSB 1886–1952 (r.: Andrzej i Wanda Szczepanowska) × Helena Zapałowicz
    → PSB: OLEŚ Andrzej Zygmunt (1886-1952) malarz, grafik, konserwator
  374. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  375. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  376. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  377. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  378. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  379. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  380. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  381. Maria Kinel (ID: sw.42912), 1877–1954 (r.: Jan i Kazimiera Wiland) × Antoni Dutkiewicz
  382. Helena Janina hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.157), 1881–1955 (r.: Stanisław i Karolina Darowska) × Justyn hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa
  383. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  384. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  385. Władysław Andrzej Sadowski h. Lubicz (ID: psb.27852.1), bohater PSB 1907–1956 (r.: Ludwik i Irena Czerwińska)
    → PSB: SADOWSKI Władysław Andrzej (1907-1956) ksiądz
  386. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  387. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  388. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  389. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  390. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  391. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  392. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  393. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  394. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  395. Andrzej Bursa (ID: sw.51403), znani literaci 1932–1957 (r.: Feliks i Maria Kopycińska) × Ludwika Szemiot h. Łabędź (odm.)
  396. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  397. Jan Nanitkiewicz (ID: psb.19547.1), bohater PSB 1880–1958 (r.: Justyn i Maria N.) × Joanna Potworowska z Sienna h. Dębno, Emilia Zasadzka
    → PSB: NAMITKIEWICZ Jan (1880-1958) adwokat, profesor, sędzia
  398. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  399. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  400. Kazimierz Ignacy Nitsch (ID: psb.20043.1), bohater PSB 1874–1958 (r.: Maksymilian i Maria Studzińska) × Aniela Gruszecka
    → PSB: NITSCH Kazimierz Ignacy (1874-1958) językoznawca, profesor, prezes PAU
  401. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  402. Aleksander Miłosz h. Lubicz (ID: sw.10761), 1883–1959 (r.: Artur i Stanisława Łopacińska) × Weronika Kunat h. Topór
  403. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  404. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  405. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  406. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  407. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  408. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  409. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  410. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  411. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  412. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  413. Włodzimierz Hubert Zakrzewski (ID: sw.126114), 1870–1962 × Maria Izabela Karolina Moroz-Hoszowska h. Sas
  414. Jadwiga N. (ID: sw.613442), 1879–1962 × Henryk Ettmayer z Adelsburga h. wł.
  415. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  416. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  417. Bronisław Stępowski h. Junosza (ID: psb.32110.1), bohater PSB 1892–1963 (r.: Leon i Anna Więckowska) × Aleksandra Salomea Binzer, Wanda Derych
    → PSB: STĘPOWSKI Bronisław (1892-1963) lekarz ginekolog, profesor, tłumacz
  418. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  419. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  420. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  421. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  422. Leon hr. Beydo-Rzewuski h. Krzywda (ID: ut.31.1.36), bohater Wiki 1902–1964 (r.: Adam i Olimpia Monetti) × Irena Aniela Zofia hr. Skórzewska h. Drogosław, Zofia Helena Partyka
  423. Platon Januszewicz (ID: sw.364372), 1904–1964 × Zofia Sadowska h. Lubicz
  424. Roman Szaszkiewicz h. wł. (ID: dw.40551), 1899–1964 (r.: Kazimierz i Tekla Łaźnińska) × Róża hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia
  425. Kazimiera hr. Drohojowska z Drohojowa h. Korczak (ID: 5.77.675), 1892–1964 (r.: Kazimierz i Maria Gołuchowska)
  426. Bolesław Pogonowski h. Ogończyk (ID: psb.23455.2), 1892–1965 (r.: Piotr i Bronisława Jasińska) × Róża Szwarcenberg-Czerny h. Nowina, Eugenia Strzelecka h. Oksza
  427. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  428. Tadeusz Ferdynand Lehr-Spławiński (ID: psb.14949.1), bohater PSB 1891–1965 (r.: Edward i Maria Spławińska) × Maria Kopystyńska, Zofia Ślubicz-Załęska h. Prus (III)
    → PSB: LEHR-SPŁAWIŃSKI Tadeusz Ferdynand (1891-1965) slawista, językoznawca, profesor i rektor UJ
  429. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  430. Tadeusz Sinko (ID: psb.29579.1), bohater PSB 1877–1966 (r.: Walenty i Felicja Jop) × Anna Starzewska
    → PSB: SINKO Tadeusz (1877-1966) profesor filologii klasycznej
  431. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  432. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  433. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  434. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  435. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  436. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  437. Zofia Żeleńska z Żelanki h. Ciołek (ID: sw.80292), 1879–1967 (r.: Kazimierz i Henryka Jędrzejowicz)
  438. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  439. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  440. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  441. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  442. Irena Czerwińska h. Lubicz (ID: zi.2.29.a2), 1886–1968 (r.: Kazimierz i Zofia Mniszek) × Ludwik Sadowski h. Lubicz
  443. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  444. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  445. Józefina Alicja Rogosz h. Ostoja (ID: psb.26242.1), bohater PSB 1884–1968 (r.: Józef i Józefa Wilczyńska) × Roman Feliks Zagórski, Ignacy Pieńkowski, Jan Marian «Janusz Warnecki» Kozłowski, Stanisław Colonna-Walewski
    → PSB: ROGOSZ-WALEWSKA Józefina Alicja (1884-1968) literatka, aktorka
  446. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  447. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  448. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  449. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  450. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  451. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  452. Natalia Czerwińska h. Lubicz (ID: zi.2.29.a4), 1890–1971 (r.: Kazimierz i Zofia Mniszek)
  453. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  454. Aleksandra Stecka-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan (ID: sw.249764), 1888–1971 (r.: Witold i Józefa Ledóchowska) × Roman Władysław Skarbek
  455. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  456. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  457. Róża hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.380), 1902–1972 (r.: Hilary i Jadwiga Tarnowska) × Roman Szaszkiewicz h. wł.
  458. Jan Wirgiliusz Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.48972), znani uczeni nauk ścisłych 1889–1972 (r.: Józef i Aleksandra Bloch) × Halina Talko
  459. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  460. Maria Magdalena Jadwiga Kurkiewicz (ID: sw.152565), 1913–1973 (r.: Mieczysław i Jadwiga Michałowska) × Maksymilian Chojecki h. Lubicz
  461. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  462. Pia Maria Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: 6.599.445), bohater Wiki 1878–1974 (r.: Jan i Maria Łubieńska)
  463. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  464. Tadeusz Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: psb.32749.10), 1899–1974 (r.: Mieczysław i Maria Bronikowska) × Oktawia Sulimirska h. Lubicz
  465. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  466. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  467. Zofia Rubczyńska (ID: sw.22816), 1898–1975 (r.: Witold i Jadwiga Czermińska) × Kazimierz Maria Krzyżanowski
  468. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  469. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  470. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  471. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  472. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  473. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  474. Eugenia Strzelecka h. Oksza (ID: sw.112125), 1900–1976 (r.: Stanisław i Anna Fihauser) × Bolesław Pogonowski h. Ogończyk
  475. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  476. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  477. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  478. Jacek Jakub bar. du Puget-Puszet h. wł. (ID: psb.24915.5), bohater PSB 1904–1977 (r.: Ludwik i Julia Kwilecka) × Zofia Franciszka Szczęsnowicz, Maria Socha
    → PSB: PUSZET Jacek Jakub (1904-1977) rzeźbiarz, profesor
  479. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  480. Stefania Klemensiewicz (ID: sw.167634), 1882–1977 (r.: Ludwik i Lucyna Wieruska) × Roman Alojzy Jaworski
  481. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  482. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  483. Józefa Iza Podlewska h. Poraj (ID: sw.167596), 1893–1979 (r.: Feliks i Maria Ronikier) × Józef Głębocki
  484. Eugenia Umińska h. Cholewa (ID: cz.I047716), bohater Wiki 1910–1980 (r.: Teodor i Stanisława Czeczott) × Stefan Adam hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa
  485. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  486. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  487. Tadeusz Ptaszycki (ID: psb.24781.1), bohater PSB 1908–1980 (r.: Mieczysław i Antonina Mingajłło) × Anna Jadwiga Nowacka
    → PSB: PTASZYCKI Tadeusz (1908-1980) inżynier architekt i urbanista
  488. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  489. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  490. Edward Sękowski z Wydrnej w Sanockiem h. Prawdzic (ID: sw.7569), 1891–1982 (r.: Romuald i Tekla Białobrzeska) × Kazimiera Dydejczyk
  491. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  492. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  493. Jadwiga hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003206), 1916–1983 (r.: Hilary i Jadwiga Tarnowska)
  494. Karol Estreicher (ID: psb.14815.8), znani historycy 1906–1984 (r.: Stanisław i Helena Longchamps) × Teresa Rozalia Helena hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga
  495. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  496. Michał Szymanowski (ID: sw.88876), 1899–1985 (r.: Wacław i Gabriela Turner) × Hanna Mrozowska
  497. Maria Gautier (ID: sw.613439), 1902–1985 (r.: N. i Zofia Bukowska) × Stefan Ettmayer z Adelsburga h. wł.
  498. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  499. Julia Gabriela hr. Ponińska h. Łodzia (ID: cz.I023026), 1898–1986 (r.: Mieczysław i Amelia Jastrzębska) × Wiktor Lamot
  500. Stefan Ettmayer z Adelsburga h. wł. (ID: sw.613440), 1901–1986 (r.: Henryk i Jadwiga N.) × Maria Gautier
  501. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  502. Helena Homolacs (ID: sw.167020), 1904–1988 (r.: Emanuel i Helena Krasicka)
  503. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  504. Stanisław Mieczysław Szyszko (ID: psb.34383.1), bohater PSB 1912–1990 (r.: Michał i Seweryna Sędzimir) × Katarzyna Bylicka h. Pobóg
    → PSB: SZYSZKO Stanisław (1912-1990), lekarz chirurg
  505. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  506. Maria Jordan z Zakliczyna h. Trąby (Brzezina) (ID: cz.I022413), 1919–1990 (r.: Adam i Marianna Horodyska) × Kazimierz Łastowiecki z Łastowiec h. Larysza
  507. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  508. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  509. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  510. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  511. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  512. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  513. Barbara Oktawia Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.15653), 1924–1994 (r.: Tadeusz i Oktawia Sulimirska)
  514. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  515. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  516. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  517. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  518. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  519. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  520. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  521. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  522. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  523. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  524. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  525. Urszula Pieniążek z Krużlowej h. Odrowąż (ID: cz.I032448), 1915–1999 (r.: Jan i Gabriela Sikorska) × Michał Poczobutt-Odlanicki h. Pogonia
  526. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  527. Iwo Cielecki z Cielczy h. Zaremba (ID: sw.72036), 1922–1999 (r.: Włodzimierz i Ewa Skałkowska)
  528. Róża hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: ut.4.1.89), 1901–1999 (r.: Józef i Elżbieta Zamoyska) × Władysław Eugeniusz Stefan ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna
  529. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  530. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  531. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  532. Barbara Rozalia «Dorota» Terakowska (ID: sw.463585), bohater Wiki 1938–2004 (r.: Marian i Anna Chodacka) × Andrzej Nowak, Maciej Szumowski
  533. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  534. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  535. Maciej Szumowski (ID: sw.463587), bohater Wiki 1939–2004 × N. N., Barbara Rozalia «Dorota» Terakowska
  536. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  537. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  538. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  539. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  540. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  541. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  542. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  543. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.11.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie