Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Poznań, cm. Junikowski

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Poznań, cm. Junikowski (50), Poznań, cm. Górczyński (21), Poznań, cm. w Smochowicach przy ul. Lubowskiej (1), Poznań, cm. Jeżycki (10), Poznań, Cmentarz Bożego Ciała (8), Okoliczne miejsca: Luboń (5), Jeżyce (211), Wilda (2), Poznań (3876), Puszczykowo (20), Okoliczne parafie (niektóre): Poznań, par. św. Marcina (16), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (79), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (66), Poznań św. Maria Magdalena (38), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (72),

CM2R30-2-A-9

  1. Jerzy Wojciech Piekarski h. Rola (ID: sw.118231), korespondent M.J.M. 1953–2010 (r.: Zbysław i Maria Lamcha) × Bogna Poczekaj, Hanna Migdalewicz, Marzena Busz
  2. Zbysław Piekarski h. Rola (ID: sw.76162), 1926–2013 (r.: Kazimierz i Maria Horodyska) × Maria Krystyna Lamcha

pole 1, kwatera 1, miejsce 32

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 10, kwatera 2, rząd A, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 10, kwatera 5, rząd 3, miejsce 53

  1. Ignacy Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz (ID: sw.85297), 1904–1957 (r.: Wincenty i Maria Żerońska) × N. N.

pole 10, kwatera A, rząd 2, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Pole 11, kwatera A, rząd 14, numer 16

  1. Wanda Jachalska (ID: sw.58405), 1925–1965 (r.: Roman i Maria Stachowiak) × Edward Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina
  2. Edward Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina (ID: sw.58404), 1924–1966 (r.: Gustaw i Władysława Bieńkowska) × Wanda Jachalska

pole 11, kwatera B, rząd 1, miejsce 18

  1. Wanda Maria Wybranowska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.16386), 1885–1964 (r.: Leon i Matylda Wybranowska) × Edward Robert Edmund Taylor h. wł.
  2. Edward Robert Edmund Taylor h. wł. (ID: sw.16387), dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1884–1964 (r.: Stanisław i Maria Różycka) × Wanda Maria Wybranowska z Wybranowa h. Poraj

pole 11, kwatera B, rząd 2, miejsce 7

  1. Leon Taylor h. wł. (ID: sw.16390), bohater Wiki 1913–2000 (r.: Edward i Wanda Wybranowska) × Zofia Maria Rubach h. wł., Aleksandra Bogumiła Kurowska, Maria Anna Ziarkowska

pole 11, rząd 31, miejsce 2

  1. Emilia Jadwiga hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: dw.40683), 1917–1966 (r.: Adolf i Maria Skórzewska) × Zygmunt Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk

pole 11, rząd 34, miejsce 6

  1. Zofia Starzyńska h. Doliwa (ID: sw.52705), 1907–1967 (r.: Tadeusz i Józefa Czarnecka) × Andrzej Szenic
  2. Andrzej Szenic (ID: sw.52706), 1898–1970 (r.: Andrzej i Wanda Arndt) × Zofia Starzyńska h. Doliwa

pole 11, rząd 47, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 14, kwatera 2, rząd 4, miejsce 17

  1. Karol Trenner (ID: sw.64651), 1892–1969 × Aniela Taczanowska h. Jastrzębiec
  2. Aniela Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: sw.64650), 1893–1984 (r.: Józef i Barbara Jerzykiewicz) × Karol Trenner
  3. Anna Trenner (ID: sw.68438), 1924–2003 (r.: Karol i Aniela Taczanowska) × Andrzej Pawlicki
  4. Andrzej Pawlicki (ID: sw.68439), 1923–2003 (r.: Władysław i Stanisława Wehner) × Anna Trenner

pole 14, kwatera 3, rząd 1, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 14, kwatera 3, rząd 2, miejsce 6

  1. Witold Wincenty Szymon Klinger (ID: psb.11737.1), bohater PSB 1875–1962 (r.: Paweł i Józefa Kietlińska) × Raisa Bakalińska
    → PSB: KLINGER Witold (1875-1962) filolog klasyczny, profesor

pole 14, kwatera 3, rząd 4, miejsce 25

  1. Aleksander Marian «Mikołaj Skoryński» Lisowski (ID: sw.9273), uczestnik Powstania Warszawskiego 1900–1960 (r.: Józef i Halina Grodzińska) × Aniela Wanda Anna Pernaczyńska

pole 15, kwatera 2, rząd 12, miejsce 248

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 15, kwatera 3, rząd 3, miejsce 49

  1. Wincenty Franciszek Bojanowski z Bojanowa h. Junosza (ID: dw.42511), 1893–1964 (r.: Ignacy i Pelagia Stark) × Zofia Trąbczyńska

pole 15, kwatera D, rząd 0, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 15, kwatera D, rząd 6, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 16, rząd 33, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 17, kwatera 3, rząd 8, miejsce 302

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 2, kwatera 2, rząd 11, miejsce 27

  1. Maria Dezor (ID: sw.46136), 1913–2000 (r.: Metody i Bronisława Grabska) × Maciej Jackowski z Jackowic h. Gozdawa
  2. Krystyna Jackowska z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.46139), 1940–2014 (r.: Maciej i Maria Dezor) × Antoni Magnowski

pole 20, rząd 1, miejsce 33

  1. Waleria Zielonacka h. Leszczyc (ID: sw.112918), 1880–1964 (r.: Konstanty i Antonina Majewska) × Stanisław Ignacy Watta-Skrzydlewski h. Samson
  2. Janina Watta-Skrzydlewska h. Samson (ID: sw.112925), 1907–2000 (r.: Stanisław i Waleria Zielonacka) × Tadeusz Watta-Skrzydlewski z Ocieszyna h. Samson

pole 21, kwatera 1, rząd 2, miejsce 4

  1. Marek Kwiek (ID: psb.14608.1), bohater PSB 1913–1962 (r.: Lucjan i Natalia Mysławska) × Wiesława Głowacka
    → PSB: KWIEK Marek (1913-1962) muzyk, fizyk, profesor akustyki

pole 22, kwatera 5, rząd 3, miejsce 112

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 23, kwatera 1, miejsce 31

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 25, kwatera 2, rząd 13, miejsce 3

  1. Teresa Maria Zakrzewska h. Wyskota (ID: sw.88744), 1914–1999 (r.: Stanisław i Maria Mieczkowska) × Izydor Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, Anatol Kazimierz Szetle

Pole 26, Kwarera 3, miejsce 9

  1. Stanisława Lange (ID: sw.85387), 1897–1975 × Karol Kazimierz Ignacy Prandota-Trzciński na Trzcinnie h. Rawicz

pole 27, kwatera 1, rząd 6, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Pole 27, kwatera 4, rząd 2, numer 16

  1. Halina Frąckowiak (ID: sw.61902), 1930–2004 × Mieczysław Borski

pole 27, kwatera D, rząd 1, miejsce 16

  1. Józef Górski (ID: sw.65160), bohater Wiki 1904–1983 (r.: Wojciech i Katarzyna N.) × Celina Zaremba h. wł.

pole 28, kwatera %, rząd 5, miejsce 15.

  1. Halina Stolz (ID: sw.85389), 1925–2005 × Jan Tadeusz Prandota-Trzciński na Trzcinnie h. Rawicz

pole 3, kwatera 7, rząd 1, miejsce 6

  1. Bogumił Hebanowski (ID: dw.64899), 1870–1953 (r.: Stanisław i Antonina Prądzyńska) × Zofia Ponikiewska h. Trzaska

pole 30, kwatera 2, rząd 10, miejsce 300

  1. Seweryna Maria Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: psb.26376.1), bohater PSB 1904–1978 (r.: Konrad i Antonina Dzieduszycka) × Edmund Ksawery Romahn
    → PSB: ROMAHNOWA Seweryna Maria (1904-1978) logik, profesor Uniwersytetu Poznańskiego

pole 32, rząd 12, miejsce 2

  1. Witold Muszyński (ID: cz.I048449), 1910–1979 (r.: Czesław i Zofia Paliszewska) × Barbara Magdalena Slaska h. Grzymała ?

pole 33, kwatera 2, rząd B2, miejsce 1

  1. Władysława Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.18307), 1900– (r.: Piotr i Kunegunda Rychłowska) × Zygmunt Psarski h. Boleścic
  2. Andrzej Psarski h. Boleścic (ID: sw.363471), 1927–2009 (r.: Zygmunt i Władysława Karśnicka)

pole 34, kwatera 1, rząd D, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 34, kwatera 2, rząd 2, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 34, kwatera 3, rząd 4, miejsce 71

  1. Stefan Bajoński (ID: sw.167815), 1921–1979 (r.: Kazimierz i Zofia Cegielska) × Halina Woźniak

pole 35, kwatera 1, rząd 21, miejsce 9

  1. Jan Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I053989), 1931–1968 (r.: Zygmunt i Irena Kamieńska) × Teresa Dorna

pole 37, kwatera 2, rząd 3, miejsce 48

  1. Witold Bajoński (ID: sw.167809), 1919–1981 (r.: Kazimierz i Zofia Cegielska) × Krystyna Woźniak

pole 38, kwatera 13, rząd 2, miejsce 35

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 38, kwatera 9, rząd 2, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 4, kwatera 2, rząd A, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 5, kwatera 5, rząd 7, miejsce 4

  1. Maria Magdalena Milewska-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177766), 1905–2002 (r.: Michał i Maria Włodek)

pole 5, kwatera AK, rząd CP2, miejsce 48

  1. Zbigniew Aleksander Antoni Ramlau (ID: cz.I053975), 1919–2006 (r.: Włodzimierz i Czesława Brodzińska) × Irena Cichowska z Cichowa h. Wąż
  2. Irena Cichowska z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I053974), 1926–2012 (r.: Zygmunt i Irena Kamieńska) × Zbigniew Aleksander Antoni Ramlau

pole 6, kwatera 3, miejsce 12

  1. Zygmunt Konrad Nowakowski (ID: psb.11373.9), poseł na Sejm PRL 1912–1993 (r.: Kazimierz i Janina Mieczkowska) × Teresa Kicińska z Kicina h. Rogala

pole 6, kwatera 3, miejsce 22

  1. Elżbieta Hulewicz-Wojutyńska h. Nowina (ID: sw.649677), ~1910– (r.: Władysław i Emilia Godlewska)
  2. Krystyna Kłusek (ID: sw.649675), ~1920– × Jerzy Hulewicz-Wojutyński h. Nowina
  3. Irena Hulewicz-Wojutyńska h. Nowina (ID: sw.649676), ~1910– (r.: Władysław i Emilia Godlewska)
  4. Jacek Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.120.a2), 1927–1951 (r.: Ludwik i Elżbieta Grodzińska) × Zofia Grabkowska z Grabek h. Jastrzębiec
  5. Stanisław Grabkowski z Grabek h. Jastrzębiec (ID: 6.807.158), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1879–1974 (r.: Adam i Teodozja Woźniakowska) × Konstancja Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)
  6. Jerzy Hulewicz-Wojutyński h. Nowina (ID: sw.649674), 1905–1990 (r.: Władysław i Emilia Godlewska) × Krystyna Kłusek

pole 6, kwatera 3, rząd 5, miejsce 137

  1. Tadeusz Cegielski (ID: sw.71568), 1891–1952 (r.: Stefan i Albertyna Nieżychowska)

pole 6, kwatera 5, miejsce 9C

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Pole 7 rząd 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 7, kwatera 1, miejsce 22B

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 7, kwatera 1, miejsce 24

  1. Stanisław Grzegorz Zakrzewski h. Wyskota (ID: dw.51971), 1882–1957 (r.: Władysław i Wanda Kosińska) × Maria Józefa Mieczkowska h. Bończa
  2. Zbigniew Władysław Zakrzewski h. Wyskota (ID: sw.85324), 1917–2004 (r.: Stanisław i Maria Mieczkowska) × Irena Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota
  3. Irena Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota (ID: sw.62298), 1920–2015 (r.: Eulogiusz i Marianna Grudzielska) × Zbigniew Władysław Zakrzewski h. Wyskota

pole 7, kwatera 1, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 7, kwatera 3, rząd B, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 7, rząd 3, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 7, rząd 7, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 8, kwatera 2, rząd 3, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 8, kwatera 2, rząd 4, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 8, kwatera 2, rząd 7, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 8, kwatera 2, rząd 9, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 1, rząd 3, miejsce 14

  1. Józef Marian «Sokół» Hoppe h. wł. (ID: sw.17225), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–1987 (r.: Józef i Janina Bieńkowska) × Barbara Franciszka Piechowiak
  2. Barbara Franciszka Piechowiak (ID: sw.58488), 1919–2000 × Józef Marian «Sokół» Hoppe h. wł.

pole 9, kwatera 1, rząd 4, miejsce 15

  1. Maria Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: sw.42687), 1888–1966 (r.: Zygmunt i Franciszka Krzymuska) × Wojciech Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia
  2. Zofia Hilczer (ID: sw.47533), bohater Wiki 1932–2013 (r.: Juliusz i Janina Chomicka) × Stanisław Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia

pole 9, kwatera 1, rząd 5, miejsce 15

  1. Leon Znaniecki h. Krzywda (ID: cz.I027812), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1892–1973 (r.: Adam i Helena Janta) × Anna Maria Bieńkowska

pole 9, kwatera 1, rząd 9, miejsce 16

  1. Franciszka Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: cz.I023226), 1888–1967 (r.: Franciszek i Antonina Jackowska) × Jan Nepomucen Sokolnicki h. Nowina
  2. Adolf Józef Sokolnicki h. Nowina (ID: cz.I023232), 1922–1991 (r.: Jan i Franciszka Dąmbska)
  3. Izabella Sokolnicka h. Nowina (ID: cz.I023233), 1923–1996 (r.: Jan i Franciszka Dąmbska)

pole 9, kwatera 1, rząd 9, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 2, rząd 1, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 2, rząd 16, miejsce 7

  1. Włodzimierz Henryk Dobrzycki z Dobrzycy h. Leszczyc (ID: sw.252058), 1910–1969 (r.: Henryk i Władysława Ritter)

pole 9, kwatera 2, rząd 4, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 2, rząd 7, miejsce 6

  1. Wacław Wąsowski (ID: sw.205884), 1882–1959 × Maria Glińska

pole 9, kwatera 3, rząd 8, miejsce 20

  1. Józef Bardzki (ID: dw.57750), 1887–1957 × Maria Irena Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz
  2. Maria Irena Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57749), 1896–1961 (r.: Wincenty i Maria Żerońska) × Józef Bardzki

pole 9, kwatera 5, rząd 14, miejsce 531

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 5, rząd F, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole 9, kwatera 6, rząd C, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole A-Z, kwatera 2, rząd P, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole AZ, kwatera 2, rząd P2, miejsce 124

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole AZ, kwatera 3, rząd L, grób 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole AZ, kwatera 3, rząd L, miejsce 42

  1. Jan Węcławski (ID: sw.48652), 1922–1995 (r.: Edmund i ... ...) × Irena Krystyna Wikbold
  2. Irena Krystyna Wikbold (ID: sw.48653), 1922–2011 × Jan Węcławski

pole AZ, rząd P, miejsce 126

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole AZ, rząd P, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole AZ, rząd P, miejsce 54

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

pole X Kwatera 3

  1. Władysław Wilczkowiak (ID: sw.42796), 1886–1962 (r.: Wawrzyniec i Maria Szymańska) × Władysława Helena Gerntke

pole14 kwatera3

  1. Aniela Koehler (ID: psb.12084.8), 1882–1969 (r.: Klemens i Wanda Ziołecka)

pole7rząd2 miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Miejsce nieustalone

  1. Konrad Rafał Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114939), 1875– (r.: Józef i Wanda Wolańska) × Romana Cezaryna Półtawska, Eugenia Mikurda
  2. Wojciech Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: sw.42686), 1882– (r.: Stanisław i Konstancja Swinarska) × Maria Taczanowska h. Jastrzębiec
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Stanisław Szulc (ID: psb.33977.1), bohater PSB 1887–1962 (r.: Teofil i Stanisława Adamska) × Irena Wilhelmi
    → PSB: SZULC Stanisław (1887-1962), zegarmistrz, jubiler, działacz gospodarczy
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Zenon Szajkowski (ID: sw.67436), 1928–1983 × Irena Tomczak
  18. Zygmunt Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk (ID: dw.40684), 1915–1989 (r.: Teodor i Helena Bnińska) × Irena Szwed, Emilia Jadwiga hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia
  19. Wiesław Jerzy Nowicki h. Osęki (ID: sw.9051), 1925–1989 (r.: Józef i Jadwiga Rudnicka) × Hanna Dulska h. Przegonia
  20. Kazimierz Ludwik Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: ut.48.4.89), bohater PSB 1912–1990 (r.: Jerzy i Katarzyna Mycielska) × Anna bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa
    → PSB: ŚLASKI Kazimierz (1912-1990), historyk
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Andrzej Wilski h. Półkozic (ID: zi.2.131.a1), 1908–1997 (r.: Stanisław i Irena Olszakowska) × Anna Tołłoczko
  23. Stefania Jaxa-Konarska h. Gryf (ID: zi.4.113.a3b), 1904–1999 (r.: Adam i Maria Kosicka) × Michał Szweycer h. Zadora
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Helena Skotnicka h. Bogoria (ID: zi.5.90.a), 1924–2001 (r.: Gustaw i Helena Rudzka) × Kazimierz Orzechowski h. Oksza
  26. Godzisława Elżbieta Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: sw.30114), 1919–2003 (r.: Kazimierz i Maria Rzepnikowska) × Zbigniew Zakrzewski h. Trzaska
  27. Janusz Ballenstedt (ID: sw.500607), 1921–2005 (r.: Adam i Maria Wiewiórkowska) × Halina Mikołajska, Maria Zyndram-Kościałkowska h. Syrokomla
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Irena Tomczak (ID: sw.67437), 1926–2008 × Zenon Szajkowski
  30. Wanda Maria Potworowska z Sienna h. Dębno (ID: psb.24074.5), 1918–2013 (r.: Andrzej i Maria Wyganowska) × Ludomił Pułaski z Grzymiszewa h. Ślepowron, Jerzy Krzymuski h. Radwan (odm.)
  31. Stefan Edward Dembiński h. Rawicz (ID: sw.49197), 1965–2015 (r.: Stanisław i Barbara Marcinkiewicz)
  32. Tomasz Mukułowski (ID: dw.59100), korespondent M.J.M. 1938–2015 (r.: Teodor i Maria Sławska) × Danuta Zborowska, Ewa Pilarz
  33. Aleksander Misiurewicz (ID: dw.42648), ~1930–2015 (r.: Bolesław i Maria Bojanowska) × Krystyna Bojanowska z Bojanowa h. Junosza, Anna N.


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.09.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie