Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Kraków, cm. Salwatorski

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Kraków, cm. Salwatorski (34), Kraków, kościół kapucynów (1), Kraków, kościół karmelitów trzewiczkowych na Piasku (5), Kraków, kościół św. Anny (27), Kraków, Katedra na Wawelu (33), Okoliczne miejsca: Półwsie Zwierzynieckie (6), Kraków Zwierzyniec (19), Kraków, ul. Zwierzyniecka 33 (1), Kraków, ul. Zwierzyniecka 31 (1), Kraków, ul. Zwierzyniecka 34 (1), Okoliczne parafie (niektóre): Kraków, par. Najśw. Salwatora (52), Kraków, par. św. St. Kostki (1), Kraków, par. św. Anny (74), Kraków, par. katedralna (Wawel) (4), Kraków, par. św. Szczepana (149),

sektor B, rząd 12, miejsce 2

  1. Teresa Helena Dunin-Sulgostowska h. Łabędź (ID: sw.17884), 1927–1998 (r.: Ludwik i Jadwiga Russocka) × Jerzy Tadeusz Tombiński
  2. Jerzy Tadeusz Tombiński (ID: sw.17885), 1927–2012 (r.: Tadeusz i Maria Fichtel) × Teresa Helena Dunin-Sulgostowska h. Łabędź

sektor C, rząd 6, miejsce 4

  1. Jan Duliński (ID: zi.5.121.a2a3a), 1919–2002 (r.: Roman i Bogumiła Malczewska) × Maria Aleksandra Skotnicka h. Bogoria

sektor Gamma, rząd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor K, rząd 1, miejsce 27

  1. Zbigniew Maria Jan Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: 8.495.118), 1900–1991 (r.: Stanisław i Maria Ziembicka) × Zofia Łastowiecka, Wanda Zofia Marszewska
  2. Wanda Zofia Marszewska (ID: sw.200855), 1905–1994 (r.: Stanisław i Ksawera Slewińska) × Zbigniew Maria Jan Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., Stefan Szałowski h. Sulima

sektor L1, rząd 1, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor L1, rząd 3, miejsce 24

  1. Izabela Korytowska z Korytowa h. Mora (ID: sw.86029), 1923–2003 (r.: Zygmunt i Irena Zabłocka) × Kazimierz Andrzej Miczyński
  2. Kazimierz Andrzej Miczyński (ID: sw.90940), 1926–2009 (r.: Kazimierz i Barbara Dutkiewicz) × Izabela Korytowska z Korytowa h. Mora

sektor N, rząd 3, miejsce 28

  1. Witold Donimirski z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: cz.I027439), 1928–2012 (r.: Jerzy i Helena Bojanowska) × Renata Stablewska h. Oksza, Maria Miś

sektor P, rząd 1, miejsce 17

  1. Lech Kalinowski (ID: sw.138648), bohater Wiki 1920–2004 (r.: Stanisław i ... ...) × Janina Galat
  2. Janina Galat (ID: sw.242298), 1913–2014 × Lech Kalinowski, N. Kaczyński

sektor R, rząd 4, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor S, rząd 1, miejsce 1

  1. Tadeusz Chrzanowski (ID: sw.52302), bohater Wiki 1926–2006 (r.: Wincenty i Izabela Czecz) × Teresa Lewicka

sektor SC1, rząd 1, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC1, rząd 1, miejsce 2

  1. Józef Piotr Brandys h. Radwan (ID: sw.60804), 1870–1944 (r.: Ignacy i Aleksandra Niesiołowska) × Aleksandra Gostomska z Gostomi h. Nałęcz
  2. Aleksandra Gostomska z Gostomi h. Nałęcz (ID: 6.721.355), 1893–1964 (r.: Władysław i Zofia Ponińska) × Józef Piotr Brandys h. Radwan

sektor SC1, rząd 8, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC1, rząd 8, miejsce 32

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 1, miejsce 35

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 1, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 10, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 10, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 12, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC10, rząd 3, miejsce 42

  1. Tadeusz Wincenty Szczepkowski (ID: psb.33363.1), bohater PSB 1916–1973 (r.: Stanisław i Zofia Thun) × Izabela Bobola, Wiktoria Łagan
    → PSB: SZCZEPKOWSKI Tadeusz (1916-1973) chemik
  2. Wiktoria Łagan (ID: psb.33363.9), 1941–1977 × Tadeusz Wincenty Szczepkowski

sektor SC10, rząd 6, miejsce 2

  1. Seweryn Tomasz Brzeski h. Oksza (ID: dw.41003), 1926–1951 (r.: Witold i Felicja Kurnatowska) × Barbara Kozłowska
  2. Barbara Kozłowska (ID: sw.63444), 1924–2010 (r.: Aleksander i Zofia Śledzikowska) × N. Pesteczko, Seweryn Tomasz Brzeski h. Oksza

sektor SC10, rząd 7, miejsce 13

  1. Andrzej Suchecki na Suchcicach h. Poraj (ID: zi.5.130.probant), 1887–1951 (r.: Stanisław i Zofia Wielowieyska) × N. Sosnowska, Zofia Snakowska
  2. Helena Suchecka na Suchcicach h. Poraj (ID: zi.5.130.b2), 1924–2014 (r.: Andrzej i Zofia Snakowska) × Zbigniew Ostrowski

sektor SC10, rząd 9, miejsce 49

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 1, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 13, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 14, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 14, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC11, rząd 14, miejsce 25

  1. Zofia hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa (ID: ut.1.1.252), głowa w spisie ludn. Krakowa 1895–1973 (r.: Jan i Elżbieta Krasińska) × Włodzimierz Alfons Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska
  2. Włodzimierz Alfons Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.466), 1895–1975 (r.: Witold i Jadwiga Dzieduszycka) × Zofia hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa

sektor SC11, rząd A, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stanisław Królikiewicz (ID: cz.I004777), 1891–1978 (r.: Karol i Julia Brunarska) × Maria Klementyna hr. Tyszkiewicz-Kalenicka h. Leliwa

sektor SC11, rząd D, miejsce 18

  1. Zofia Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.5.118.m), 1890–1950 (r.: Juliusz i Helena Woynarowska) × Prot Józef Kosicki z Koszyc i Zakrzowa h. Łuk, Franciszek Ludwik Rupniowski z Rupniowa h. Drużyna
  2. Stefan Rupniewski z Rupniowa h. Drużyna (ID: zi.5.118.probant), 1922–1991 (r.: Franciszek i Zofia Ślaska) × Anna Suchecka na Suchcicach h. Poraj
  3. Anna Suchecka na Suchcicach h. Poraj (ID: zi.5.118.a), 1922–1997 (r.: Andrzej i Zofia Snakowska) × Stefan Rupniewski z Rupniowa h. Drużyna

sektor SC11, rząd E, miejsce 9

  1. Felicja Jadwiga Grodzińska z Grodna h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: 7.172.257), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1977 (r.: Feliks i Bronisława Arkuszewska) × Jan Stanisław Ślaski ze Slasów h. Ślasa
  2. Jerzy Jan Wiśniewski (ID: zi.2.118.a5a), znani historycy 1928–1983 (r.: Tomasz i Zofia Maciunas) × Krystyna Joanna Ślaska ze Slasów h. Ślasa
  3. Jan Stanisław Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.118.probant), bohater PSB 1893–1984 (r.: Juliusz i Helena Woynarowska) × Felicja Jadwiga Grodzińska z Grodna h. Kuszaba (Paprzyca)
    → PSB: ŚLASKI Jan Stanisław (1893-1984), ogrodnik
  4. Juliusz Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.119.probant), bohater PSB 1920–1990 (r.: Jan i Felicja Grodzińska)
    → PSB: ŚLASKI Juliusz (1920-1990), korespondent Głosu Ameryki i Radia Wolna Europa
  5. Bronisława Maria Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.118.a3), 1923–2002 (r.: Jan i Felicja Grodzińska)

sektor SC12, rząd 1, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Kazimierz Stołyhwo (ID: psb.32223.1), bohater PSB 1880–1966 (r.: Jan i Maria Smulska) × Maria Jadwiga Celestyna Brudzińska, Eugenia Piotrowska h. Junosza
    → PSB: STOŁYHWO Kazimierz (1880-1966) antropolog

sektor SC12, rząd 14, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd 14, miejsce 33

  1. Jan Sykstus Maria Kraiński z Krainki h. Jelita (ID: ut.1.1.269), 1927–2012 (r.: Antoni i Zofia Włodek) × Elżbieta Róża Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska
  2. Anna Mączyńska h. Jastrzębiec (ID: cz.I014805), 1920–2013 (r.: Wincenty i Karolina Nikorowicz) × Wiktor Bezrąk

sektor SC12, rząd 14, miejsce 35

  1. Barbara Dutkiewicz (ID: sw.112246), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896–1956 (r.: Antoni i Maria Kinel) × Kazimierz Adam Miczyński
  2. Kazimierz Adam Miczyński (ID: psb.17928.1), bohater PSB 1899–1956 (r.: Kazimierz i Natalia Korabiewska) × Barbara Dutkiewicz
    → PSB: MICZYŃSKI Kazimierz Adam (1899-1956) rolnik, profesor uprawy roślin Wyższej Szkoły Rolniczej w Krakowie

sektor SC12, rząd 14, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd 3, miejsce 1

  1. Maria Morawska h. Korab (ID: sw.15466), 1904–1962 (r.: Witold i Celina Haller) × Paweł Dąbrowski
  2. Paweł Dąbrowski (ID: sw.15467), 1900–1986 (r.: Ignacy i Celina Jastrzębska) × Maria Morawska h. Korab
  3. Mirosław Zbigniew Dzielski (ID: cz.I005985), członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1941–1989 (r.: Wiesław i Zofia Ledzwoń) × Danuta hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf, Maria Celina Dąbrowska

sektor SC12, rząd 7, miejsce 31

  1. Antoni Józef Janik (ID: sw.34630), bohater Listy Katyńskiej 1892–1940 (r.: Jan i Anna Mitręga) × Hildegarda Peter
  2. Hildegarda Peter (ID: sw.34631), 1895–1970 (r.: Joseph i Anna Wolf) × Antoni Józef Janik
  3. Stanisław Franciszek Janik (ID: ut.13.1.67), 1921–2005 (r.: Antoni i Hildegarda Peter) × Teresa Fryderyka Augusta hr. Breza z Goraja h. wł.
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd A, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd D, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd E, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd E, miejsce 14

  1. Jan Kułakowski h. Kościesza (ID: cz.I047474), 1890–1954 (r.: Władysław i Maria Deskur) × Stefania de Virion h. Leliwa
  2. Bronisław Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.169664), 1881–1958 (r.: Władysław i Maria Deskur) × Alina Bobrowska h. Jastrzębiec

sektor SC12, rząd E, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC12, rząd E, miejsce 19

  1. Rozalia Kułakowska h. Kościesza (ID: sw.242964), 1892–1966 (r.: Władysław i Maria Deskur)

sektor SC12, rząd E, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 30

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 41

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 5

  1. Karol Hubert Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.23743.7), bohater PSB 1877–1938 (r.: Joachim i Helena Moszyńska) × Róża Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima
    → PSB: ROSTWOROWSKI Karol Hubert (1877-1938) dramatopisarz, poeta, muzyk
  2. Michał Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: dw.51289), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1884–1955 (r.: Jan i Jadwiga Borkowska) × Jadwiga Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba
  3. Róża Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: psb.23743.6), 1887–1971 (r.: Jan i Jadwiga Borkowska) × Karol Hubert Rostworowski h. Nałęcz (II)
  4. Teresa Ignacja Adela Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: lu.22873), 1882–1974 (r.: Jan i Jadwiga Borkowska)
  5. Jan Michał Maria Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26678.8), bohater PSB 1919–1975 (r.: Karol i Róża Popiel) × Teresa Horodyńska z Horodnian h. Korczak
    → PSB: ROSTWOROWSKI Jan Michał (1919-1975) poeta, prozaik, tłumacz
  6. Marek Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26678.9), bohater Wiki 1921–1996 (r.: Karol i Róża Popiel) × Zofia Maria Orłowska

sektor SC13, rząd 1, miejsce 52

  1. Krystyna Skrzyńska h. Zaremba (ID: sw.86554), 1944–1957 (r.: Ludwik i Maria Sadowska)
  2. Ludwik Jakub Skrzyński h. Zaremba (ID: sw.79086), 1914–1957 (r.: Adolf i Anna Fink) × Maria Sadowska h. Lubicz
  3. Kazimierz Michalski (ID: sw.400812), 1912–1978 × Mieczysława Slezak
  4. Mieczysława Slezak (ID: sw.400813), 1919–1991 × Kazimierz Michalski
  5. Maria Sadowska h. Lubicz (ID: sw.86550), 1911–1997 (r.: Ludwik i Irena Czerwińska) × Ludwik Jakub Skrzyński h. Zaremba

sektor SC13, rząd 1, miejsce 53

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 65

  1. Tadeusz Mańkowski (ID: psb.16895.1), bohater PSB 1878–1956 (r.: Włodzimierz i Jadwiga Łozińska) × Stefania Nikorowicz
    → PSB: MAŃKOWSKI Tadeusz (1878-1956) historyk sztuki
  2. Stefania Nikorowicz (ID: psb.16895.4), 1898–1982 (r.: Antym i Zofia Wiktor) × Tadeusz Mańkowski

sektor SC13, rząd 1, miejsce 67

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 68

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC13, rząd 1, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 11

  1. Maria Helena hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: psb.18974.15), bohater PSB 1894–1972 (r.: Ludwik i Amelia Lubieniecka) × Franciszek Henryk Marian Górski z Falęcina h. Bożawola
    → PSB: MORSTIN-GÓRSKA Maria (1893-1972) poetka, publicystka, tłumaczka
  2. Franciszek Henryk Marian Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: psb.18972.4), znani uczeni 1897–1989 (r.: Konstanty i Antonina Chłapowska) × Maria Helena hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa
  3. Ludwik Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: psb.18972.5), bohater Wiki 1924–2012 (r.: Franciszek i Maria Morstin) × Urszula Maria Musiał
  4. Anna Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: psb.18972.6), 1926–2014 (r.: Franciszek i Maria Morstin)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 3

  1. Juliusz Andrzej Osterwa (ID: cz.I002569), bohater PSB 1885–1947 (r.: Franciszek i Katarzyna Wiśniowska) × Wanda Malinowska, Matylda Maria F ks. Sapieha-Kodeńska z Krasiczyna h. Lis
    → PSB: OSTERWA Juliusz (1885-1947) aktor, reżyser, dyrektor teatru

sektor SC14, rząd 1, miejsce 36

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC14, rząd 1, miejsce 42

  1. Stefan Marian Władysław Żeleński z Żelanki h. Ciołek (ID: sw.80295), bohater Czy wiesz kto to jest 1889–1971 (r.: Kazimierz i Henryka Jędrzejowicz) × Halina Trzetrzewińska h. Tępa Podkowa
  2. Halina Trzetrzewińska h. Tępa Podkowa (ID: sw.80296), 1891–1973 (r.: Bronisław i Maria Cywińska) × Stefan Marian Władysław Żeleński z Żelanki h. Ciołek
  3. Anna Żeleńska z Żelanki h. Ciołek (ID: zi.2.15.a14a), 1918–1986 (r.: Stefan i Halina Trzetrzewińska) × Andrzej Chełkowski z Chełkowa h. Wczele
  4. Andrzej Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: zi.2.15.a14), 1922–2009 (r.: Józef i Maria Donimirska) × Anna Żeleńska z Żelanki h. Ciołek

sektor SC14, rząd 1, miejsce 48

  1. Mathilde Paula Eleonora zu Windisch-Grätz (ID: cz.I002553), 1873–1968 (r.: Ludwik i Valerie Dessewffy) × Paweł Jan Piotr ks. Sapieha-Kodeński z Krasiczyna h. Lis
  2. Elżbieta ks. Sapieha-Kodeńska z Krasiczyna h. Lis (ID: cz.I002556), głowa w spisie ludn. Krakowa 1893–1979 (r.: Paweł i Mathilde zu Windisch)

sektor SC2, rząd 1a, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC2, rząd 6, miejsce 2

  1. Jan Łamacz (ID: sw.90315), 1915–1972 × Maria Wojnowska
  2. Maria Wojnowska (ID: sw.90316), 1914–1992 × Jan Łamacz

sektor SC2, rząd 6, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC2, rząd 8, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Sklenarska h. Radwan (ID: sw.59789), 1924–2011 (r.: Władysław i Anna Kozubowska) × Krzysztof Gizbert-Studnicki h. Nowina

sektor SC2, rząd A, miejsce 1

  1. Katarzyna Jasińska (ID: sw.247688), 1821–1902 × Michał Timoftiewicz
  2. Julian Timoftiewicz (ID: lu.42628), 1859–1907 (r.: Michał i Katarzyna Jasińska) × Elżbieta Gniewosz h. Rawicz, Maria Musiałowicz h. Pielesz
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Marian Timoftiewicz (ID: sw.61168), 1905–1970 (r.: Julian i Maria Musiałowicz) × Katarzyna Krawiec
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC3, rząd 1, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC3, rząd 3, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC3, rząd 5, miejsce 23

  1. Jadwiga Kosch (ID: sw.12583), 1949–1949 (r.: Stanisław i Zofia Zdziarska)

sektor SC3, rząd 6, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC4, rząd 4, miejsce 31a

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC4, rząd 7, miejsce 5

  1. Stanisław Jerzy Madeyski h. Poraj (ID: 16.311.75), bohater PSB 1841–1910 (r.: Michał i Józefa Stęchlińska) × Konstancja Ewa Wiktoria Kozubowska z Kozub h. Mora
    → PSB: MADEYSKI Stanisław Jerzy (1841-1910) prawnik, rektor UJ, minister wyznań i oświaty
  2. Stanisław Madeyski h. Poraj (ID: psb.16469.10), 1899–1918 (r.: Jerzy i Maria Homolacs)
  3. Krystyna Madeyska h. Poraj (ID: psb.16469.7), 1901–1920 (r.: Jerzy i Maria Homolacs)
  4. Konstancja Ewa Wiktoria Kozubowska z Kozub h. Mora (ID: 12.207.117), 1844–1922 (r.: Ferdynand i Konstancja Linowska) × Stanisław Jerzy Madeyski h. Poraj
  5. Jerzy Madeyski h. Poraj (ID: 16.311.79), bohater PSB 1872–1939 (r.: Stanisław i Konstancja Kozubowska) × Maria Homolacs
    → PSB: MADEYSKI Jerzy Wiktor (1872-1939) austriacki minister wyznań i oświaty poseł RP w Niemczech
  6. Maria Homolacs (ID: 16.311.80), ~1870–1944 (r.: Bronisław i Felicja Rzewuska) × Jerzy Madeyski h. Poraj
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Józef Fudakowski h. Dołęga (ID: 5.846.55), głowa w spisie ludn. Krakowa 1893–1969 (r.: Kazimierz i Anna Wolmer) × Zofia Madeyska h. Poraj
  9. Zofia Madeyska h. Poraj (ID: psb.16469.5), 1897–1981 (r.: Jerzy i Maria Homolacs) × Józef Fudakowski h. Dołęga

sektor SC4, rząd A, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC4, rząd B, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC5, rząd 3, miejsce 38

  1. Władysław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003753), 1899– (r.: Juliusz i Anna Branicka) × Maria Zofia Aleksandra hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.)
  2. Maria Zofia Aleksandra hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I003754), 1904–1979 (r.: Aleksander i Zofia Plater) × Władysław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa
  3. Marek Maria Stanisław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003760), 1932–2013 (r.: Władysław i Maria Wielopolska) × Krystyna Maria Dębczyńska

sektor SC5, rząd 8, miejsce 2

  1. Adolf Brzeski h. Oksza (ID: dw.40982), 1878–1945 (r.: Erazm i Wanda Zielonacka) × Aleksandra Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia
  2. Aleksandra Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia (ID: dw.40991), 1894–1974 (r.: Feliks i Seweryna Lossow) × Adolf Brzeski h. Oksza
  3. Antonina Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia (ID: zi.3.81.a5), 1901–1974 (r.: Feliks i Seweryna Lossow) × Juliusz Prandota-Trzciński na Trzcinnie h. Rawicz
  4. Zygmunt Brzeski h. Oksza (ID: dw.40992), 1926–1986 (r.: Adolf i Aleksandra Kurnatowska) × Halina Cieślińska h. Junosza
  5. Halina Cieślińska h. Junosza (ID: sw.63650), bohater Wiki 1923–2004 (r.: N. i Jadwiga Makarewicz) × Zygmunt Brzeski h. Oksza

sektor SC6, rząd 1, miejsce 36

  1. Tekla Sulimirska h. Lubicz (ID: lu.30885), 1837–1903 (r.: Jan i Julia Ankwicz) × Ludwik Swolkień h. Pomian
  2. Ludwik Swolkień h. Pomian (ID: lu.30884), 1831–1920 (r.: Wincenty i Anna Przecławska) × Tekla Sulimirska h. Lubicz
  3. Tadeusz Bogdani (ID: sw.308495), ~1890–1940 (r.: Adam i Anna Swolkień) × Emilia N.
  4. Emilia N. (ID: sw.308496), 1897–1989 × Tadeusz Bogdani

sektor SC6, rząd 10, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC6, rząd 10, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC6, rząd B, miejsce 2

  1. Władysława Anczyc z Ancuta h. Ancuta (ID: 1.117.16), 1859–1914 (r.: Władysław i Tekla Bryniarska) × Fryderyk Papée
  2. Fryderyk Papée (ID: 1.117.17), bohater PSB 1856–1940 (r.: Fryderyk i Ludwika Heym) × Władysława Anczyc z Ancuta h. Ancuta, Olimpia Reid
    → PSB: PAPÉE Fryderyk (1856-1940) historyk, bibliotekarz, profesor UJ
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 10, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 10, miejsce 42

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 10, miejsce 46

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 2, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Janina Skierska (ID: sw.71358), 1929–2003 × Leszek Koszarski h. Wąż

sektor SC7, rząd 2, miejsce 58

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 4, miejsce 41

  1. Zofia Snakowska (ID: zi.5.130.b), 1897–1989 × Andrzej Suchecki na Suchcicach h. Poraj
  2. Andrzej Balmas (ID: zi.5.118.a2a), 1956–2010 × Ewa Rupniewska z Rupniowa h. Drużyna

sektor SC7, rząd 5, miejsce 48

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zdzisław Huczkowski (ID: sw.181559), 1910–1985 × Krystyna Jarecka
  4. Andrzej Huczkowski (ID: sw.9322), 1944–2004 (r.: Zdzisław i Krystyna Jarecka) × Ewa Nowakowska

sektor SC7, rząd 7, miejsce 17

  1. Ewa Raciborska (ID: sw.12840), 1914–1979 × Adam Jan Firlej-Bielański h. Lewart
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 7, miejsce 37

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC7, rząd 9, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC8, rząd 8, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC8, rząd 8a, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC8, rząd B, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC9, rząd 1, miejsce 15

  1. Kazimiera Jaczyńska h. Dąbrowa (ID: 8.236.68), 1898–1955 (r.: Kazimierz i Helena Mlicka) × Tadeusz Czeczel-Nowosielecki h. Jelita
  2. Tadeusz Czeczel-Nowosielecki h. Jelita (ID: zi.7.20.a2a), 1894–1960 (r.: Stanisław i Maria Krobicka) × Kazimiera Jaczyńska h. Dąbrowa
  3. Adam Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.117.a1), 1925–1999 (r.: Władysław i Bogumiła Chełkowska) × Helena Czeczel-Nowosielecka h. Jelita
  4. Helena Czeczel-Nowosielecka h. Jelita (ID: zi.2.117.a1a), 1923–2003 (r.: Tadeusz i Kazimiera Jaczyńska) × Adam Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa

sektor SC9, rząd 1, miejsce 2

  1. Józef Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: 2.969.41), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1868–1954 (r.: Franciszek i Felicja Wężyk) × Maria Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz
  2. Maria Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: zi.2.15.a), 1878–1960 (r.: Jan i Zofia Mittelstaedt) × Józef Chełkowski z Chełkowa h. Wczele

sektor SC9, rząd 1, miejsce 24

  1. Zofia Bielecka (ID: sw.68468), 1909–1982 × Marian Krzysztof Chełkowski z Chełkowa h. Wczele
  2. Marian Krzysztof Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: zi.2.17.probant), 1909–1994 (r.: Józef i Maria Donimirska) × Zofia Bielecka, Maria Younga de Lenie h. Jounga

sektor SC9, rząd 10, miejsce 31

  1. Franciszek Ludwik Mieszkowski h. Mora (ID: zi.5.34.r2a), 1895–1982 (r.: Franciszek i Ludwika Zbroja) × Zofia Bronisława bar. Heydel h. wł.
  2. Zofia Bronisława bar. Heydel h. wł. (ID: zi.5.34.r2), 1895–1985 (r.: Zdzisław i Maria Borowska) × Franciszek Ludwik Mieszkowski h. Mora
  3. Michał Życzkowski (ID: zi.5.34.a1a), bohater Wiki 1930–2006 (r.: Józef i Karolina Stangenhaus) × Teresa bar. Heydel h. wł.

sektor SC9, rząd 11, miejsce 27

  1. Maria Ludmiła Kuczkiewicz (ID: psb.18659.1), bohater PSB 1896–1965 (r.: Stanisław i Helena Wiszniewska) × Jerzy Leopold Modrakowski, Tadeusz Gustaw Jackowski z Jackowic h. Gozdawa
    → PSB: MODRAKOWSKA Maria Ludmiła (1896-1965) Śpiewaczka, pedagog
  2. Tadeusz Gustaw Jackowski z Jackowic h. Gozdawa (ID: psb.9356.6), bohater Czy wiesz kto to jest 1889–1972 (r.: Tadeusz i Paula Chłapowska) × Anna Izydora Wiesława «Belina» Schildenfeld-Schiller von Schildenfeld, Maria Ludmiła Kuczkiewicz

sektor SC9, rząd 13, miejsce 18

  1. Adolf Cyryl Antoni Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: zi.3.35.probant), 1885–1961 (r.: Tomasz i Maria Lipowska) × Antonina Maria Zenobia Żychlińska h. Szeliga
  2. Helena hr. Badeni z Branic h. Bończa (ID: 1.279.97), głowa w spisie ludn. Krakowa 1877–1963 (r.: Stanisław i Cecylia Skrzyńska) × Dominik Kazimierz hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota)
  3. Antonina Maria Zenobia Żychlińska h. Szeliga (ID: zi.3.36.probant), 1894–1964 (r.: Józef i Amelia Graeve) × Adolf Cyryl Antoni Dąmbski z Dąbia h. Godziemba
  4. Józef Ludwik Stanisław Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: zi.2.42.probant), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896–1980 (r.: Stanisław i Maria Pruszyńska) × Wiktoria Katarzyna Sporysz, Amelia Maria Bernadetta Dąmbska z Dąbia h. Godziemba

sektor SC9, rząd 2, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC9, rząd 2, miejsce 30

  1. Kazimierz hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: cz.I004380), 1899–1962 (r.: Kazimierz i Anna Beyzym) × Izabella Orda h. wł. (Ostoja odm.)

sektor SC9, rząd 5, miejsce 34

  1. Róża Sikorska h. Kopaszyna (ID: 14.228.171), ~1880– (r.: Julian i Stefania Blaska) × Zygmunt bar. Lewartowski z Lewartowa h. Lewart
  2. Zygmunt bar. Lewartowski z Lewartowa h. Lewart (ID: 14.228.163), oficer wojsko austriackie 1868–1935 (r.: Franciszek i Ewelina Siemońska) × Róża Sikorska h. Kopaszyna
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Witold bar. Lewartowski z Lewartowa h. Lewart (ID: sw.69688), 1896–1966 (r.: Zygmunt i Róża Sikorska) × Anna Maria Sikorska h. Kopaszyna
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Maria Sikorska h. Kopaszyna (ID: sw.69689), 1912–1996 (r.: Antoni i Maria Suchecka) × Witold bar. Lewartowski z Lewartowa h. Lewart

sektor SC9, rząd 7, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC9, rząd 7, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC9, rząd 8, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor SC9, rząd C, miejsce 8

  1. Aleksander Oszacki (ID: psb.21266.1), bohater PSB 1883–1945 (r.: Stanisław i Aleksandra Grzegorzewska) × Wanda Malinowska
    → PSB: OSZACKI Aleksander (1883-1945) lekarz chorób wewnętrznych
  2. Wanda Malinowska (ID: psb.21266.7), 1884–1963 (r.: Władysław i Aurelia Wojnar) × Aleksander Oszacki
  3. Jan Oszacki (ID: psb.21266.9), znani uczeni nauk medycznych 1915–1982 (r.: Aleksander i Wanda Malinowska)

sektor W, rząd 4, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

sektor Y, rząd 4, miejsce 2

  1. Stanisław Jan Janiszewski h. Ostoja (ID: psb.32748.6), 1919–2005 (r.: Jan i Zofia Barańska) × Felicja Oktawia Sulimirska h. Lubicz
  2. Felicja Oktawia Sulimirska h. Lubicz (ID: psb.32748.5), 1921–2008 (r.: Tadeusz i Olga Łepkowska) × Stanisław Jan Janiszewski h. Ostoja

sektor Y, rząd 4, miejsce 5

  1. Stanisław Ruchałowski (ID: cz.I022658), 1931–2004 × Martyna Tokarczyk

sektor Y, rząd 4, miejsce 8

  1. Mieczysław Julian Piekarski h. Rola (ID: cz.I032468), 1908–1991 × Zofia Widorska
  2. Zofia Widorska (ID: cz.I032469), 1917–2006 × Mieczysław Julian Piekarski h. Rola

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Proń (ID: sw.57327), 1890– (r.: Michał i Anna Rydzowska) × Zdzisław Kostecki h. Korczak
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Stella Wanda Danuta Brzeska h. Prawdzic (ID: ut.29.1.116), 1925–1999 (r.: Maksymilian i Maria Suszycka) × Andrzej Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza
  25. Leszek Koszarski h. Wąż (ID: sw.71357), 1931–2012 (r.: Jacek i ... ...) × Janina Skierska
  26. Andrzej Koszarski h. Wąż (ID: sw.37667), 1957–2012 (r.: Leszek i Janina Skierska) × Anna Kostka h. Dąbrowa
  27. Halina Anna Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.118.a4), 1924–2014 (r.: Jan i Felicja Grodzińska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Ludwik Edward Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: sw.8857), 1929–2017 (r.: Edward i Krystyna Karsch) × Krystyna Dunin-Borkowska z Borkowa h. Nowina


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.01.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie