Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Laski, cm. przy Zakładzie dla Niewidomych

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Laski, cm. przy Zakładzie dla Niewidomych (8), Warszawa, cm. Komunalny Północny na Wólce Węglowej (36), Warszawa, cm. Wawrzyszewski (32), Warszawa, cm. Wolski (19), Warszawa, cm. Powstańców na Woli (4), Okoliczne miejsca: Laski, pow. warszawski zachodni (1), Klaudyn (2), Lipków (1), Stare Babice (1), Łomianki (17), Okoliczne parafie (niektóre): Babice (344), Warszawa, par. św. Marii Magdaleny (Wawrzyszew) (117), Łomna (1434), Warszawa-Tarchomin św. Jakub (1916), Borzęcin (504),

kwatera A, rząd I, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd I, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd I, miejsce 6

  1. Halina Gabriela Maria «Joanna» Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) (ID: dw.45569), bohater Wiki 1908–2005 (r.: Józef i Helena Szembek)

kwatera A, rząd II, miejsce 11

  1. Emilia Maria Rafaela Górecka h. Szeliga (ID: sw.94135), 1893–1957 (r.: Bolesław i Adela Suchecka)

kwatera A, rząd III, miejsce 1

  1. Zofia Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58837), 1881– (r.: Stanisław i Helena Sokołowska)

kwatera A, rząd III, miejsce 11

  1. Irena hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II) (ID: 9.50.632), 1887–1964 (r.: Aleksander i Wiktoria Tyszkiewicz) × Józef Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa

kwatera A, rząd IX, miejsce 10

  1. Jerzy Wolff (ID: sw.102041), bohater Wiki 1902–1985 (r.: Ludwik i Władysława Świeżyńska)

kwatera A, rząd IX, miejsce 6

  1. Róża Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.48974), 1895– (r.: Józef i Aleksandra Bloch)

kwatera A, rząd IX, miejsce 7

  1. Regina Kańska (ID: sw.316579), 1901–1981 (r.: Juliusz i Maria Bielawska) × Kazimierz Kański z Kani h. Janina

kwatera A, rząd V, miejsce 10

  1. Witold Bronisław Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.51690), 1892–1959 (r.: Józef i Salomea Skarzyńska)
  2. Irena Zofia Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.51692), 1900–1975 (r.: Józef i Salomea Skarzyńska)

kwatera A, rząd VI, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd VI, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd VII, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd VIII, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Michał hr. (primog.) Żółtowski z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004435), bohater Wiki 1915–2009 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska)

kwatera A, rząd VIII, miejsce 8

  1. Leon Jan Seweryn hr. (primog.) Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) (ID: cz.I022969), 1898–1981 (r.: Izydor i Maria Lenval)

kwatera A, rząd XII, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A, rząd XII, miejsce 3

  1. Jadwiga Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I004008), 1901–1990 (r.: Aleksander i Izabella Sobańska) × Henryk Dembiński z Dembian h. Nieczuja

kwatera A, rząd XIII, miejsce 5

  1. Zofia Grabowska (ID: sw.257669), 1906–1986 (r.: Felicjan i Janina Jaroszewska)

kwatera B, rząd I, miejsce 12

  1. Anna Około-Kułak h. wł. (ID: sw.139283), 1932– (r.: Tadeusz i Jadwiga Nowakowska) × Jan Winkowski
  2. Jan Winkowski (ID: sw.139284), 1927– (r.: Henryk i Gustawa Skowrońska) × Anna Około-Kułak h. wł.
  3. Janina Górecka h. Szeliga (ID: sw.94217), 1884–1945 (r.: Bolesław i Adela Suchecka) × Kazimierz Około-Kułak h. wł.
  4. Gustawa Skowrońska (ID: sw.145782), 1905–1997 × Henryk Winkowski

kwatera B, rząd I, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd II, miejsce 11

  1. Maria Plucińska h. Odrowąż (ID: dw.61897), 1877–1945 (r.: Kazimierz i Bronisława Trąmpczyńska) × Zygmunt Gościmski z Gościmina h. Grabie
  2. Zygmunt Gościmski z Gościmina h. Grabie (ID: dw.61905), 1877–1946 (r.: Juliusz i Alicja Czartkowska) × Maria Plucińska h. Odrowąż

kwatera B, rząd II, miejsce 15

  1. Kazimierz Około-Kułak h. wł. (ID: sw.94218), 1875–1947 (r.: Józef i Izabella Ossowska) × Janina Górecka h. Szeliga
  2. Jan Tadeusz Około-Kułak h. wł. (ID: sw.139285), 1929–2005 (r.: Tadeusz i Jadwiga Nowakowska) × Barbara Grąbczewska z Grąbczewa Małego h. Nałęcz

kwatera B, rząd II, miejsce 8

  1. Teresa ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: 15.50.333), 1899–1997 (r.: Władysław i Maria Zamoyska) × Zdzisław Stanisław Kostka hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa

kwatera B, rząd III, miejsce 14

  1. Henryk Maria Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I005114), 1909– (r.: Józef i Irena Jezierska) × Izabella Niezabytowska h. Lubicz
  2. Józef Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I005110), plany PSB 1880–1944 (r.: Henryk i Teresa Sobańska) × Irena hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II)

kwatera B, rząd III, miejsce 3

  1. Maria Rozalia Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26689.7), 1903–1961 (r.: Tadeusz i Zofia Oskierka)

kwatera B, rząd IV, miejsce 15

  1. Helena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65389), 1902–1952 (r.: Kazimierz i Maria Chłapowska)
  2. Jerzy Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59545), bohater Wiki 1930–1986 (r.: Andrzej i Maria Mańkowska) × Dorota Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)
  3. Dorota Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55990), 1939–2007 (r.: Krzysztof i Anna Wańkowicz) × Jerzy Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga

kwatera B, rząd IX, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd IX, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd V, miejsce 13

  1. Tadeusz Walendowski (ID: sw.7893), bohater Wiki 1944–2004 (r.: Edmund i Maria Filip) × Anna Erdman h. Szczaplina
  2. Anna Erdman h. Szczaplina (ID: sw.7894), 1945–2004 (r.: Jan i Marta Wańkowicz) × Tadeusz Walendowski

kwatera B, rząd V, miejsce 14

  1. Zofia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65390), bohater Wiki 1904–2010 (r.: Kazimierz i Maria Chłapowska)

kwatera B, rząd V, miejsce 15

  1. Jan Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55992), 1945–1952 (r.: Krzysztof i Anna Wańkowicz)
  2. Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: 2.1015.105), 1871–1961 (r.: Tadeusz i Róża Jezierska) × Kazimierz Franciszek Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)
  3. Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55988), 1903–1981 (r.: Kazimierz i Maria Chłapowska) × Anna Wańkowicz h. Lis (odm.)
  4. Anna Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: dw.55989), 1918–1996 (r.: Witold i Maria Wańkowicz) × Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)
  5. Jan Krzysztof Sawa (ID: dw.55993), 1945–2010 (r.: Olgierd i Jadwiga Jędruszkiewicz) × Elżbieta Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)

kwatera B, rząd VI, miejsce 12

  1. Andrzej Jan Ziemilski (ID: cz.I005185), 1923–2003 (r.: Benedykt i Olga Askenase) × Małgorzata Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas

kwatera B, rząd VI, miejsce 15

  1. Jan Paweł Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (ID: psb.17207.7), 1893– (r.: Antoni i Wanda Kozakowska)

kwatera B, rząd VI, miejsce 16

  1. Danuta Buterlewicz (ID: sw.54438), 1926–2005 (r.: Kazimierz i Felicja Korewa) × Stanisław Świderski

kwatera B, rząd VI, miejsce 2

  1. Stanisław Kostka «Rak» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1959 (r.: Stanisław i Maria Szeptycka) × Helena Teresa hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza
  2. Maria «Mysłowska» Starowieyska h. Biberstein (ID: psb.31472.6), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–1970 (r.: Stanisław i Maria Szeptycka)
  3. Anna Zofia de Virion h. Leliwa (ID: cz.I047485), 1925–1999 (r.: Włodzimierz i Irena Brunnow) × Ignacy Starowieyski h. Biberstein
  4. Małgorzata Maria «Mao Star» Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.87710), bohater Wiki 1953–2006 (r.: Stanisław i Helena Załuska) × Hans Peter Zick

kwatera B, rząd VI, miejsce 3

  1. Stanisław Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.4), ~1920– (r.: Ludwik i Maria Dembińska)
  2. Jan «Jaś» Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.3), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–1944 (r.: Ludwik i Maria Dembińska)
  3. Ludwik Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31698.6), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896–1958 (r.: Stanisław i Amelia Łubieńska) × Maria Idalia Dembińska z Dembian h. Nieczuja
  4. Maria Idalia Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: 4.325.528), 1893–1983 (r.: Ludwik i Maria Michałowska) × Ludwik Starowieyski h. Biberstein

kwatera B, rząd VII, miejsce 15

  1. Alfred Jankowski h. Jastrzębiec (ID: zi.3.64.probant), 1882–1947 (r.: Felicjan i Karolina Joly) × Zofia Karszo-Siedlewska h. Ogończyk
  2. Zofia Karszo-Siedlewska h. Ogończyk (ID: zi.3.65.probant), 1884–1957 (r.: Aleksander i Felicja Jawornicka) × Alfred Jankowski h. Jastrzębiec
  3. Władysław Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: zi.3.110.probant), 1908–1982 (r.: Włodzimierz i Urszula Andrychiewicz) × Jadwiga Maria Jankowska h. Jastrzębiec
  4. Jadwiga Maria Jankowska h. Jastrzębiec (ID: zi.3.110.a), 1911–2000 (r.: Alfred i Zofia Siedlewska) × Władysław Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów

kwatera B, rząd VII, miejsce 5

  1. Janina Rucz h. Poraj (ID: sw.47444), 1902–1991 (r.: Jan i Maria Zaborowska) × Marian Starowieyski h. Biberstein
  2. Franciszek Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.6), znani malarze 1930–2009 (r.: Marian i Janina Rucz) × Ewa Łobos, Teresa Schroeder

kwatera B, rząd VIII, miejsce 3

  1. Aleksandra Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.48973), 1891–1956 (r.: Józef i Aleksandra Bloch) × Zygmunt Zielewicz

kwatera B, rząd XI, miejsce 1

  1. Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: cz.I055455), 1904–1962 (r.: Stanisław i Maria Wielowieyska) × Krystyna Jaxa-Konarska h. Gryf
  2. Krystyna Jaxa-Konarska h. Gryf (ID: zi.4.83.probant), bohater Wiki 1910–2002 (r.: Maksymilian i Janina Fulde) × Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa

kwatera B, rząd XI, miejsce 3

  1. Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: 16.18.478), 1871–1955 (r.: Adam i Maria Błeszyńska) × Stanisław hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa

kwatera B, rząd XII, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd XII, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd XII, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B, rząd XII, miejsce 4

  1. Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7698), 1889–1955 (r.: Stanisław i Franciszka Zabiełło)
  2. Czesław Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7663), 1920–2003 (r.: Czesław i Helena Męcińska) × Jadwiga Zapolska h. Pobóg

kwatera B, rząd XIII, miejsce 11

  1. Władysław Kazimierz Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: dw.45571), 1890–1971 (r.: Stefan i Zofia Kamieńska) × Zofia Helena Maria Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.)
  2. Zofia Helena Maria Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) (ID: dw.45568), 1907–2003 (r.: Józef i Helena Szembek) × Władysław Kazimierz Doria-Dernałowicz h. Lubicz

kwatera B, rząd XIII, miejsce 3

  1. Teresa Strzałkowska (ID: sw.107171), 1929– (r.: Zygmunt i Maria Strzałkowska) × Kazimierz Paweł Deskur h. Góra Złotoskalista

kwatera B, rząd XIII, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C, rząd II, miejsce 3

  1. Teresa hr. Myszka-Chołoniewska ze Stratyna h. Korczak (ID: cz.I007558), 1902–1977 (r.: Andrzej i Teresa Frąckiewicz) × Antoni Dmochowski h. Pobóg
  2. Antoni Dmochowski h. Pobóg (ID: cz.I007559), znani uczeni nauk biologicznych 1896–1983 (r.: Jan i Jadwiga Rakowiecka) × Teresa hr. Myszka-Chołoniewska ze Stratyna h. Korczak

kwatera C, rząd IV, miejsce 2

  1. Witold Jan Watta-Skrzydlewski z Mechlina h. Samson (ID: cz.I017427), 1894–1977 (r.: Zdzisław i Stanisława Lossow) × Krystyna Tekla ks. Puzyna h. Oginiec
  2. Witold Wize h. wł. (ID: sw.114094), 1958–1980 (r.: Andrzej i Maria Skrzydlewska)
  3. Krystyna Tekla ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7692), 1897–1984 (r.: Konstanty i Maria Zabiełło) × Witold Jan Watta-Skrzydlewski z Mechlina h. Samson
  4. Maria Stanisława Watta-Skrzydlewska z Mechlina h. Samson (ID: sw.63432), 1925–2001 (r.: Witold i Krystyna Puzyna) × Andrzej Bronisław Wize h. wł.

kwatera C, rząd V, miejsce 3

  1. Maria Fedorowicz-Jackowska h. Oginiec (ID: sw.63261), 1912–1980 (r.: Aleksander i Zofia Kraińska) × Karol Meissner
  2. Karol Meissner (ID: sw.63262), 1907–1988 (r.: Karol i Helena Ostrowska) × Maria Fedorowicz-Jackowska h. Oginiec

kwatera D, rząd I, miejsce 1

  1. Józefa Jaźwińska h. Grzymała (ID: sw.44697), ~1860– (r.: Walenty i Kamila Zagajewska) × Antoni Daszewski h. Mścigniew
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Antoni Daszewski h. Mścigniew (ID: sw.44696), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1852–1942 (r.: Michał i Antonina Kamińska) × Józefa Jaźwińska h. Grzymała
  5. Michał Daszewski h. Mścigniew (ID: sw.44705), 1895–1944 (r.: Antoni i Józefa Jaźwińska)
  6. Józef Antoni Feliks Daszewski h. Mścigniew (ID: sw.44699), 1889–1945 (r.: Antoni i Józefa Jaźwińska) × Anna Maria Sulimierska
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Anna Maria Sulimierska (ID: sw.44700), 1889–1958 (r.: Stanisław i Joanna Rose) × Józef Antoni Feliks Daszewski h. Mścigniew
  9. Wanda Daszewska h. Mścigniew (ID: sw.44698), 1888–1973 (r.: Antoni i Józefa Jaźwińska)
  10. Zbigniew Daszewski h. Mścigniew (ID: sw.99553), 1918–1986 (r.: Józef i Anna Sulimierska)

kwatera D, rząd I, miejsce 22

  1. Hanna Jaroszyńska (ID: sw.14287), 1914–2006 × Maciej Kazimierz Święcicki h. Jastrzębiec

kwatera D, rząd I, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd I, miejsce 3

  1. Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: ut.21.1.43), 1903–1994 (r.: Ludwik i Maria Michałowska) × Katarzyna Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł.
  2. Katarzyna Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: ut.21.1.44), 1905–1997 (r.: Aleksander i Izabella Sobańska) × Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja

kwatera D, rząd I, miejsce 4

  1. Marek Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: sw.40373), 1957–1957 (r.: Ludwik i Maria Borowska)

kwatera D, rząd I, miejsce 5

  1. Ludwik Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: zi.3.23.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Henryk i Jadwiga Szeptycka) × Maria Irena Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec
  2. Maria Irena Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec (ID: zi.3.23.a2), 1929–2007 (r.: Włodzimierz i Elżbieta Jaroszyńska) × Ludwik Dembiński z Dembian h. Nieczuja

kwatera D, rząd II, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd II, miejsce 13

  1. Antoni Bogusław Maria Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26661.7), 1900–1938 (r.: Antoni i Maria Breza)

kwatera D, rząd II, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd II, miejsce 25

  1. Tadeusz Adam hr. Czacki z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.182), 1872–1944 (r.: Feliks i Zofia Ledóchowska) × Helena Czacka z Czacza h. Świnka
  2. Zofia Maria hr. Czacka z Czacza h. Świnka (ID: cz.I007114), 1909–1991 (r.: Tadeusz i Helena Czacka)

kwatera D, rząd II, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd II, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd III, miejsce 6

  1. Piotr Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012376), 1958–1958 (r.: Władysław i Elżbieta Rostworowska)
  2. Stanisław Ignacy Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012391), 1994–1997 (r.: Ignacy i Izabella Radziwiłł)

kwatera D, rząd IV, miejsce 10

  1. Stefan Michał Mateusz Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.213), ~1890–1942 (r.: Jan i Janina Ciechanowiecka) × Gabriela Marya hr. Starzeńska h. Lis
  2. Gabriela Marya hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006245), 1894–1984 (r.: Marian i Aleksandra Lasocka) × Stefan Michał Mateusz Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.)

kwatera D, rząd IV, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd IV, miejsce 13

  1. Aleksander Arian Teofil Fedorowicz-Jackowski h. Oginiec (ID: 5.670.350), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1875–1951 (r.: Tadeusz i Julia Pankratiew) × Zofia Kraińska z Krainki h. Jelita
  2. Zofia Kraińska z Krainki h. Jelita (ID: 12.229.177), 1876–1966 (r.: Władysław i Maria Trzecieska) × Aleksander Arian Teofil Fedorowicz-Jackowski h. Oginiec
  3. Jan Józef Fedorowicz-Jackowski h. Oginiec (ID: cz.I050555), 1911–1994 (r.: Aleksander i Zofia Kraińska) × Ewa Anna Cieńska z Cieni h. Pomian
  4. Tadeusz Fedorowicz-Jackowski h. Oginiec (ID: sw.63259), bohater Wiki 1907–2002 (r.: Aleksander i Zofia Kraińska)

kwatera D, rząd IV, miejsce 14

  1. Stefan Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: 4.372.95), 1862–1951 (r.: Michał i Maria Malinowska) × Zofia Kamieńska
  2. Zofia Kamieńska (ID: sw.21710), 1866–1954 (r.: Teofil i Władysława Malinowska) × Stefan Doria-Dernałowicz h. Lubicz
  3. Halina Maria Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: sw.145962), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894–1980 (r.: Stefan i Zofia Kamieńska)

kwatera D, rząd IV, miejsce 21

  1. Stanisław hr. Czacki z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.183), 1874–1937 (r.: Feliks i Zofia Ledóchowska) × Jadwiga Aleksandra Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
  2. Jadwiga Aleksandra Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I023469), 1881–1955 (r.: Władysław i Aleksandra Sobańska) × Stanisław hr. Czacki z Czacza h. Świnka

kwatera D, rząd IV, miejsce 25

  1. Felicja Maria Pereswiet-Sołtan h. wł. (ID: cz.I002044), 1861–1956 (r.: Jan i Konstancja Ciechanowiecka) × Wilhelm Karol Lucjan hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
  2. Maria Olga hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: 15.453.94), 1895–1983 (r.: Wilhelm i Felicja Sołtan) × Włodzimierz Maria Marian Łęski h. Ostoja

kwatera D, rząd IV, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Krystyna Maciukiewicz (ID: sw.14970), 1928–2002 (r.: Wacław i Wanda Wołodkowicz) × Aleksander Małachowski z Małachowa h. Gryf
  4. Aleksander Małachowski z Małachowa h. Gryf (ID: parl.1194), poseł na Sejm PRL 1924–2004 (r.: Wacław i Olga Kańska) × Krystyna Maciukiewicz, Krystyna Woycicka

kwatera D, rząd IV, miejsce 27

  1. Karolina Maria hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: cz.I001702), 1891–1967 (r.: Jerzy i Józefa Thun) × Henryk Jan Stanisław Przewłocki h. Przestrzał
  2. Róża Eleonora Maria Przewłocka h. Przestrzał (ID: sw.78857), 1920–1998 (r.: Henryk i Karolina Czapska)

kwatera D, rząd IV, miejsce 28

  1. Elżbieta Maria hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: cz.I008932), 1888–1972 (r.: Jerzy i Józefa Thun)
  2. Teresa Żółtowska z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004433), 1914–1992 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska) × Andrzej Przewłocki h. Przestrzał

kwatera D, rząd IV, miejsce 29

  1. Władysław Okęcki z Krobowa h. Radwan (ID: sw.13467), 1922–1986 (r.: Stanisław i Helena Drohojowska) × Janina Przewłocka h. Przestrzał

kwatera D, rząd IV, miejsce 7

  1. Zygmunt Henryk Brudziński h. Prawdzic (ID: cz.I005143), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1876– (r.: Feliks i Cecylia Myślińska) × Helena Glezmer h. Bożena
  2. Margeritta Laskowska (ID: sw.191388), ~1870– × Stanisław Burczak-Abramowicz h. Lubicz
  3. Seweryn Burczak-Abramowicz h. Lubicz (ID: sw.152724), 1899–1963 (r.: Stanisław i Margeritta Laskowska) × Wanda Katarzyna Brudzińska h. Prawdzic
  4. Wanda Katarzyna Brudzińska h. Prawdzic (ID: sw.152723), ~1910–1977 (r.: Zygmunt i Helena Glezmer) × Seweryn Burczak-Abramowicz h. Lubicz
  5. Krystyna Burczak-Abramowicz h. Lubicz (ID: sw.191402), 1937–1994 (r.: Seweryn i Wanda Brudzińska)
  6. Zofia Burczak-Abramowicz h. Lubicz (ID: sw.191390), 1932–1997 (r.: Seweryn i Wanda Brudzińska) × Stanisław Mitraszewski h. Nałęcz

kwatera D, rząd IV, miejsce 8

  1. Jan Henryk Przewłocki h. Przestrzał (ID: ut.1.1.278), internowany Stanu Wojennego 1927–2007 (r.: Henryk i Karolina Czapska) × Elżbieta Maria Kazimiera ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska

kwatera D, rząd V, miejsce 10

  1. Krystyna Wieczorek (ID: sw.252903), 1930– (r.: Franciszek i Bronisława Żółtowska) × Stanisław Ochman

kwatera D, rząd V, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd V, miejsce 15

  1. Kazimierz Doria Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: sw.18108), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1969 (r.: Stefan i Zofia Kamieńska) × Cecylia Komornicka z Komornik h. Nałęcz
  2. Cecylia Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.18107), 1897–1982 (r.: Jan i Wanda Trębicka) × Kazimierz Doria Doria-Dernałowicz h. Lubicz
  3. Maria Jadwiga Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: sw.18110), bohater Wiki 1928–2009 (r.: Kazimierz i Cecylia Komornicka)

kwatera D, rząd V, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd V, miejsce 23

  1. Ewa Buxhoevden (ID: cz.I001292), 1910–1991 (r.: Wojciech i Izabela Działowska) × Stanisław Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska
  2. Stanisław Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I001293), 1910–1997 (r.: Ludwik i Róża Radziwiłł) × Ewa Buxhoevden

kwatera D, rząd V, miejsce 26

  1. Anna hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: 7.114.216), 1892–1977 (r.: Tadeusz i Zofia Zamoyska)

kwatera D, rząd V, miejsce 27

  1. Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003523), 1910–1978 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka) × Maria Greindl
  2. Maria Greindl (ID: cz.I003524), 1915–1991 × Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska

kwatera D, rząd V, miejsce 28

  1. Zofia Maria Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002244), 1942–1970 (r.: Kazimierz i Ewa Grocholska) × Piotr hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla

kwatera D, rząd V, miejsce 29

  1. Piotr Cielecki z Cielczy h. Zaremba (ID: zi.4.14.r2a1a), 1921–1988 (r.: Włodzimierz i Ewa Skałkowska) × Lili Eliza Piwnicka h. Lubicz, Elżbieta Przewłocka h. Przestrzał
  2. Wilhelm Andrzej «Wilczek» hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003473), korespondent M.J.M. 1954–2010 (r.: Wilhelm i Róża Plater) × Maria Karolina Cielecka z Cielczy h. Zaremba

kwatera D, rząd VI, miejsce 21

  1. Henryk Stanisław hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002680), 1923– (r.: Ignacy i Róża Czapska) × Anna Brykczyńska h. Gwiaździcz, Izabela Rabczyńska

kwatera D, rząd VII, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VII, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VII, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VII, miejsce 18

  1. Aleksander «Oleś» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.5), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922– (r.: Stanisław i Maria Szeptycka)
  2. Maria Teresa Zofia hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I004005), 1894–1976 (r.: Aleksander i Izabella Sobańska) × Stanisław Starowieyski h. Biberstein
  3. Ignacy Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.4), 1922–1994 (r.: Stanisław i Maria Szeptycka) × Anna Zofia de Virion h. Leliwa

kwatera D, rząd VII, miejsce 6

  1. Jerzy Hełczyński h. Ostoja (ID: sw.147705), ~1940– (r.: Bronisław i Natalia Kulczycka)

kwatera D, rząd VIII, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VIII, miejsce 17

  1. Witold Karol Rothenburg-Rościszewski h. Junosza (ID: psb.26743.1), bohater PSB 1901–1943 (r.: Karol i Cecylia Ostrowska) × Maria Barbara Felicja Woyzbun, Anna Waleria Moczarska
    → PSB: ROTHENBURG-ROŚCISZEWSKI Witold Karol (1901-1943) adwokat, założyciel i komendant Pobudki
  2. Anna Waleria Moczarska (ID: psb.26742.1), bohater PSB 1905–1980 (r.: Jan i Michalina Wodzinowska) × Witold Karol Rothenburg-Rościszewski h. Junosza
    → PSB: ROTHENBURG-ROŚCISZEWSKA Anna Waleria (1905-1980) lekarz stomatolog, żołnierz AK
  3. Jan Boremski (ID: psb.26743.14), 1914–1985 × Anna Małgorzata Rothenburg-Rościszewska h. Junosza

kwatera D, rząd VIII, miejsce 19

  1. Maria Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.86456), 1925–2005 (r.: Stefan i Zofia Dąmbska)

kwatera D, rząd VIII, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VIII, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D, rząd VIII, miejsce 21

  1. Jan Eustachy Karol «Jan» hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: 11.434.210), uczestnik Powstania Warszawskiego 1900–1979 (r.: Stanisław i Zofia Bower) × Stanisława Rynkowska
  2. Stanisława Rynkowska (ID: cz.I008972), 1897–1981 (r.: Ludwik i Karolina Kozłowska) × Jan Eustachy Karol «Jan» hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron
  3. Barbara Gabriela hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008979), 1929–2007 (r.: Jan i Stanisława Rynkowska)
  4. Zofia Maria Mo «Kossa» hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008977), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–2010 (r.: Jan i Stanisława Rynkowska) × Jerzy Zbigniew Szanajca

kwatera D, rząd VIII, miejsce 22

  1. Maria Smoluchowska (ID: sw.196721), 1907–1989 × Zdzisław Jaroszewski
  2. Zdzisław Jaroszewski (ID: sw.196720), 1906–2000 (r.: Franciszek i Maria Chrzanowska) × Maria Smoluchowska

kwatera D, rząd VIII, miejsce 3

  1. Maria Helena hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: psb.31350.8), 1912–2003 (r.: Adam i Stefania Woroniecka) × Stefan Swieżawski h. Kuszaba (Paprzyca)
  2. Stefan Swieżawski h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: psb.31350.9), znani filozofowie 1907–2004 (r.: Władysław i Maria Rylska) × Maria Helena hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna
  3. Maria Agnieszka Swieżawska h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: cz.I000139), 1936–2010 (r.: Stefan i Maria Stadnicka) × Paul Falguiere de Roqueplo
  4. Dominika Falguiere de Roqueplo (ID: cz.I000144), 1963–2010 (r.: Paul i Maria Swieżawska) × Jan Woźniakowski h. Prawdzic

kwatera E, rząd I, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E, rząd X, miejsce 4

  1. Katarzyna Dembowska h. Jelita (ID: zi.1.11.a2a3a1), 1919–2002 (r.: Włodzimierz i Henryka Sokołowska)

kwatera F, rząd I, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera założycieli

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Róża «Siostra Elżbieta» hr. Czacka z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.186), uczestnik Powstania Warszawskiego 1876–1961 (r.: Feliks i Zofia Ledóchowska)
  3. Antoni Józef Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (ID: psb.17206.13), bohater PSB 1894–1973 (r.: Antoni i Wanda Kozakowska)
    → PSB: MARYLSKI Antoni Józef (1894-1973) budowniczy Lasek, ksiądz

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zofia Felicja Anna Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: cz.I048400), 1933–2009 (r.: Bronisław i Anna Romer) × Andrzej Włodzimierz Przerwa-Tetmajer h. Przerwa-Tetmajer
  3. Jacek Woźniakowski h. Prawdzic (ID: cz.I000147), członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1920–2012 (r.: Henryk i Janina Pawlikowska) × Maria Karolina hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Elżbieta Maria Kazimiera ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.277), 1926–2016 (r.: Roman i Teresa Zamoyska) × Jan Henryk Przewłocki h. Przestrzał
  6. Karol Jerzy Krzysztof Przewłocki h. Przestrzał (ID: sw.78858), 1930–2016 (r.: Henryk i Karolina Czapska) × Henryka Zielińska, Jadwiga Jakubas
  7. Cecylia Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.248), 1930–2018 (r.: Kazimierz i Helena Skrzyńska)


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.02.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie