Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Warszawa, cm. Wojskowy na Powązkach

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Warszawa, cm. Wojskowy na Powązkach (308), Warszawa, Muzułmański Cmentarz Tatarski (5), Warszawa, cm. Powązkowski (870), Warszawa, cm. Żydowski przy ul. Okopowej (143), Warszawa, cm. Ewangelicko-Augsburski przy ul. Młynarskiej (56), Okoliczne miejsca: Warszawa Kasprzaka (1), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Gdański (2), Stoki Cytadeli Warszawskiej (16), Stare Miasto w Warszawie (1), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, par. św. Stanisława i Wawrzyńca (Wola) (697), Warszawa, par. św. Marii Magdaleny (Wawrzyszew) (98), Warszawa, par. Narodzenia NMP (Leszno) (706), Warszawa, par. Ewangelicko-Reformowana (448), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (15356),

kw. A DOD, rząd 1, grób 93

  1. Janusz Michalski (ID: sw.111948), ~1900– × Marta Leszczyńska h. Awdaniec
  2. Marta Leszczyńska h. Awdaniec (ID: sw.111945), 1908–1980 (r.: Marcin i Jadwiga Muszyńska) × Janusz Michalski, Roman Walewski

kw. B II 30 rz. 2 m. 19

  1. Teresa Plisowska h. Odrowąż (ID: sw.37776), 1925–2000 (r.: Kazimierz i Maria Sulimirska) × Romuald Kobecki, Antoni Rosen

kw. bat. Zoska

  1. Janina «Jola» Plebańska h. Junosza (ID: sw.96063), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–1944 (r.: Włodzimierz i Olga Moraczewska)

kwatera A 3 TUJE, rząd 1, grób 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 1, grób 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 2, grób 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 2, grób 41

  1. Jerzy «Wolski» Młokosiewicz (ID: sw.243586), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1995 (r.: Kazimierz i Zofia Skirmunt) × Maria Plewińska
  2. Maria Plewińska (ID: sw.243587), 1922–1997 × Jerzy «Wolski» Młokosiewicz

kwatera A 3 TUJE, rząd 2, grób 9

  1. Henryk Jan Jabłoński (ID: sw.180479), poseł na Sejm PRL 1909–2003 (r.: Władysław i Pelagia Znajewska) × Jadwiga Wierzbicka

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, grób 16

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, grób 27

  1. Władysław Komar z Bejsagoły h. wł. (ID: sw.340271), znani aktorzy 1940–1998 (r.: Władysław i Wanda Jasieńska) × Małgorzata Spychalska, Maria Stefania Szot
  2. Maria Stefania Szot (ID: sw.340273), 1947–2008 × Władysław Komar z Bejsagoły h. wł.

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, grób 45

  1. Jerzy Milewski h. Ślepowron (ID: sw.33755), bohater Wiki 1935–1997 (r.: Józef i Maria Bobrzyńska) × Ewa Kucharska, Nina Bronisława Marciniak

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, grób 47

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, grób 50

  1. Wojciech Żukrowski (ID: sw.87133), poseł na Sejm PRL 1916–2000 (r.: Zygmunt i Jadwiga Wójtowicz) × Maria Woltersdorf
  2. Maria Woltersdorf (ID: sw.87136), 1914–2004 × Wojciech Żukrowski

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, miejsce 36

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A 3 TUJE, rząd 3, miejsce 49

  1. Lucjan Stanisław Maria Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.52047), 1931–1996 (r.: Tadeusz i Aleksandra Wichlińska) × Zofia Maria Przybyłowicz

kwatera A II, rząd 4, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A II, rząd 9, miejsce 19

  1. Hanna Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.340319), 1928–1992 (r.: Eugeniusz i Halina Zambrzycka) × Zbigniew Przyborski
  2. Zbigniew Przyborski (ID: sw.342958), 1927–2005 (r.: Mieczysław i Kazimiera Garstecka) × Hanna Rakusa-Suszczewska h. Bogoria

kwatera A III KOL, rząd 3 (55X50X55), miejsce 11

  1. Jadwiga hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I001182), 1925–2010 (r.: Józef i Maria Czosnowska)

kwatera A III KOL, rząd 3 (55X50X55), miejsce 32

  1. Tadeusz Andrzej Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74612), 1935–2008 (r.: Tadeusz i Leonia Strigl) × Genowefa Lucyna Pięta

kwatera B 29 KOL, rząd 4, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B 29 KOL, rząd 5, miejsce 36

  1. Marianna Sałyga (ID: sw.65566), 1923–2012 × Eugeniusz Michalski

kwatera B 32 DOD, rząd 21, miejsce 7

  1. Irena Zofia Śmietańska (ID: sw.268106), 1910–1987 (r.: Ignacy i Józefa Rekwirowicz) × Władysław Struciński
  2. Jerzy Struciński (ID: zi.5.121.a2a1a1a), 1935–2012 (r.: Władysław i Irena Śmietańska) × Barbara Bohdanowicz

kwatera B 32 DOD, rząd 22, grób 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B DOD, rząd 6, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B II, rząd 7, miejsce 3

  1. Aleksander Czerwiński h. Lubicz (ID: zi.2.30.a6), 1924–2012 (r.: Zygmunt i Maria Grocholska) × Barbara Grzęda

kwatera C 12 WOJ., rząd 1, miejsce 5

  1. Edward Znaniecki h. Krzywda (ID: sw.93591), 1898–1939 (r.: Michał i Zofia Węsierska) × Maria Puchała

kwatera C 8 WOJ., rząd 4, miejsce 6

  1. Edward Tomasz Wincenty «Bończa» Sobeski z Łubowa (ID: psb.30696.1), bohater PSB 1912–1944 (r.: Michał i Irena Goebel) × Katarzyna Dziewulska
    → PSB: SOBESKI Edward Tomasz Wincnety (1912-1944) oficer kawalerii WP i Armii Krajowej

kwatera D 18 KOL LEWE A, rząd 7, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D 18 KOL LEWE B, rząd 3, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E II, rząd 2, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E II, rząd 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera G DOD, rząd 1, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera I URNOWA, rząd 2, miejsce 8

  1. Józef Mroczko (ID: sw.128083), 1923–2003 × Wanda Buchowska z Buchowic h. Sas

kwatera I URNOWA, rząd 9, miejsce 15

  1. Jacek Nowicki h. Rogala (ID: sw.52009), 1921–2005 (r.: Marian i Maria Szuster) × Maria Aldona Lipszyc
  2. Jan Karol Nowicki h. Rogala (ID: sw.54839), 1961–2007 (r.: Jacek i Maria Lipszyc) × Dorota Korsak

kwatera II B 24, rząd 1, grób 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 24, rząd 5, grób 4

  1. Romuald Pitera (ID: psb.23055.1), bohater PSB 1901–1967 (r.: Andrzej i Maria Pawelec) × Jadwiga Sroczyńska
    → PSB: PITERA Romuald (1901-1967) literat, powstaniec śląski
  2. Maria Magdalena Pitera (ID: psb.23055.5), 1926–2000 (r.: Romuald i Jadwiga Sroczyńska) × Feliks Kwiatkowski
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 1, grób 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 13, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 13, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 14, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 2, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 3, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II B 28, rząd 6, miejsce 14

  1. Irena bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: 2.818.152), 1895–1960 (r.: Władysław i Michalina Kamieńska) × Witold Swaciński
  2. Karol Leon bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.81), 1911–1999 (r.: Kazimierz i Karolina Bogdanowicz) × Irena Kopystyńska h. Leliwa, Wanda Chwastowska h. Łuk Napięty

kwatera II B 28, rząd 8, miejsce 1

  1. Marian Jerzy Nowicki h. Rogala (ID: psb.20220.1), bohater PSB 1893–1960 (r.: Edward i Ludgarda Wilkońska) × Maria Michalina Szuster
    → PSB: NOWICKI Marian Jerzy (1893-1960) działacz socjalistyczny, spółdzielca, poseł
  2. Maria Michalina Szuster (ID: sw.52008), 1891–1979 (r.: Mikołaj i Maria Koźmińska) × Marian Jerzy Nowicki h. Rogala

kwatera II B 30, rząd 2, grób 19

  1. Kazimierz Plisowski h. Odrowąż (ID: psb.23197.1), bohater PSB 1896–1962 (r.: Karol i Maria Hołub) × Maria Jadwiga Sulimirska h. Lubicz
    → PSB: PLISOWSKI Kazimierz (1896-1962) pułkownik WP
  2. Maria Jadwiga Sulimirska h. Lubicz (ID: psb.32749.7), 1901–1972 (r.: Wit i Oktawia Peszyńska) × Kazimierz Plisowski h. Odrowąż

kwatera II B 7, rząd 3, grób 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II C 27, rząd 3, grób 1

  1. Józef Beck (ID: psb.960.3), senator II RP 1894–1944 (r.: Józef i Bronisława Łuczkowska) × Jadwiga Salkowska, Maria Wiktoria Słomińska

kwatera zgrupowania Żmija

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Stebelski (ID: psb.31844.1), bohater PSB 1918–1977 (r.: Władysław i Ludwika Schabikowska) × Anna Cienciała, Irena Pamięta
    → PSB: STEBELSKI Józef (1918-1977), generał dywizji Wojska Polskiego

kwatera A rząd 11, miejsce 349/350

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Janina Horodko (ID: sw.113209), 1932–2001 (r.: Leopold i Julia Wiśniewska) × Mirosław Rzepecki, Edward Jaźwik

kwatera A rząd 2, miejsce 37

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A rząd 3, miejsce 21 (87)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A10 rząd 1, miejsce 27

  1. Jan Paszkiewicz (ID: sw.118790), 1883–1961 (r.: Ludwik i Emilia Kotkowska) × Maria Moniwid-Narkuska
  2. Maria Moniwid-Narkuska (ID: sw.210111), 1890–1979 × Jan Paszkiewicz

kwatera A10 rząd 3, miejsce 11/12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: sw.114577), 1927–2009 (r.: Szczęsny i Gladys Axentowicz) × Krystyna Maćkowska, Anna Kira Bukowska h. Jastrzębiec

kwatera A10 rząd 3, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A10 rząd 4, miejsce 23

  1. Mieczysław Chrzanowski h. Korab (ID: sw.58569), 1875–1942 (r.: N. i N. Borycka) × Jadwiga Perkowska
  2. Mieczysław Chrzanowski h. Korab (ID: sw.50997), 1914–1966 (r.: Mieczysław i Jadwiga Perkowska) × Łucja Bronisława Stawiska h. Gozdawa

kwatera A10 rząd 6, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A10 rząd 6, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Krzysztof Maria Wojciech Dzieduszycki (ID: sw.123271), 1987–2010 (r.: Aleksander i Joanna Rose)

kwatera A10 rząd 6, miejsce 3/4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A10 rząd 8, miejsce 25

  1. Stefan Bolesław Józef Hubicki (ID: psb.9041.1), bohater PSB 1877–1955 (r.: Bolesław i Maria Strzelbicka) × Maria Anna Szawłowska, Hanna Paciorkowska h. Gryf (odm.), Anna Regina Boguszewska
    → PSB: HUBICKI Stefan Bolesław (1877-1955) lekarz, generał brygady
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A10 rząd 8, miejsce 26/27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A11 rząd 1, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A11 rząd 5, miejsce 22

  1. Zbigniew Laskarys h. wł. (ID: sw.281142), 1900–1920 (r.: Antoni i Emilia Kuczyńska)

kwatera A11 rząd 9, miejsce 8

  1. Jerzy Fusiecki (ID: gr.11860), 1903–1920 (r.: Wiktor i Maria Leszczyńska)

kwatera A12 rząd 1, miejsce 1

  1. Maria Ludwika Lewald-Jezierska h. Rogala (ID: 9.51.264), 1884–1955 (r.: Artur i Maria Chmielewska) × Olgierd Stefan Zacharewicz h. Zadora

kwatera A12 rząd 1, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 1, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 1, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 2, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 4, miejsce 20

  1. Szczęsny Tadeusz Płoński h. Prus (I) (ID: sw.253575), 1893–1948 (r.: Czesław i Maria Czarkowska) × Leokadia Kapalska
  2. Leokadia Kapalska (ID: sw.253576), 1891–1965 × Szczęsny Tadeusz Płoński h. Prus (I)

kwatera A12 rząd 7, miejsce 12

  1. Krystyna Salecka (ID: sw.8270), 1940–1941 (r.: Józef i Aleksandra Chrapowicka)
  2. Aleksandra Chrapowicka h. Gozdawa (ID: sw.8261), 1909–1944 (r.: Zygmunt i Janina Sobczyńska) × Józef Salecki
  3. Celestyna Leonarda Kobosko (ID: sw.161357), 1867–1945 (r.: Sylwester i Waleria Sołkiewicz) × Tadeusz Tomasz Salecki
  4. Józef Salecki (ID: sw.8262), 1901–2003 (r.: Tadeusz i Celestyna Kobosko) × Aleksandra Chrapowicka h. Gozdawa

kwatera A12 rząd 7, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 7, miejsce 6

  1. Maria Kowalska z Kowali h. Wieruszowa (ID: 12.52.170), 1873–1920 (r.: Kazimierz i Michalina Moszczeńska) × Józef Mieczysław Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz

kwatera A12 rząd 7, miejsce 9/10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A12 rząd 8, miejsce 21

  1. Maria Skarbek-Czarkowska h. Awdaniec (ID: sw.125554), 1867–1926 (r.: Jan i Olimpia Sadowska) × Czesław Dominik Płoński h. Prus (I)
  2. Jerzy Płoński h. Prus (I) (ID: psb.31282.6), 1898–1984 (r.: Czesław i Maria Czarkowska) × Zofia Srokowska h. Jastrzębiec
  3. Zofia Srokowska h. Jastrzębiec (ID: psb.31282.5), 1906–1984 (r.: Konstanty i Antonina Bielewicz) × Jerzy Płoński h. Prus (I)
  4. Joanna Płońska h. Prus (I) (ID: sw.340693), 1935–2012 (r.: Jerzy i Zofia Srokowska) × Maciej Zimiński
  5. Maciej Zimiński (ID: sw.340694), bohater Wiki 1930–2013 × Joanna Płońska h. Prus (I)

kwatera A14 rząd 3, miejsce 5

  1. Felicjan Suryn (ID: psb.32849.1), bohater PSB ~1850–1921 (r.: N. i N. Piotrowska) × Stefania Peliksza
    → PSB: SURYN Felicjan (1842 lub 1843-1921), powstaniec styczniowy, publicysta
  2. Barbara Winiarska (ID: gr.11870), 1930–2000 × Stanisław Szczęsny Fusiecki

kwatera A14 rząd 3, miejsce 9

  1. Stanisław Warchałowski (ID: ut.35.1.60), 1908–1972 (r.: Henryk i Kazimiera Podczaska) × Irena Chmielowska h. Jastrzębiec
  2. Irena Chmielowska h. Jastrzębiec (ID: ut.35.1.61), 1906–1991 (r.: Piotr i Helena Rejmont) × Stanisław Warchałowski
  3. Edward Hubert hr. Sumiński z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.52), 1933–2009 (r.: Piotr i Irena Ledóchowska) × Zofia Ferster, Dori Maria Łakomska, Anna Maria Stanisława Warchałowska

kwatera A14 rząd 6, miejsce 4/5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 1, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 1, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 2, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 3, miejsce 15

  1. Karol Marian Plisowski h. Odrowąż (ID: psb.23196.7), 1908–1929 (r.: Józef i Janina Opoczyńska)
  2. Dymitr Senatorski (ID: psb.23196.6), 1908–1943 (r.: Andrzej i Halina Kiersnowska) × Jadwiga Adela Plisowska h. Odrowąż
  3. Janina Stanisława Opoczyńska (ID: psb.23196.4), 1882–1957 (r.: Bolesław i Feliksa Neyman) × Józef Plisowski h. Odrowąż
  4. Józef Plisowski h. Odrowąż (ID: psb.23196.1), bohater PSB 1877–1966 (r.: Karol i Maria Hołub) × Janina Stanisława Opoczyńska
    → PSB: PLISOWSKI Józef (1877-1966) generał WP
  5. Jadwiga Adela Plisowska h. Odrowąż (ID: psb.23196.5), 1906–1997 (r.: Józef i Janina Opoczyńska) × Dymitr Senatorski

kwatera A15 rząd 3, miejsce 4/5

  1. Maciej Bronisław Römer h. Laski (ID: psb.26444.11), 1920–1932 (r.: Maciej i Maria Daszkiewicz)
  2. Eleonora Maria Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut (ID: zi.5.9.a4), 1898–1942 (r.: Dymitr i Teresa Jeleńska) × Stefan Antoni Michalski
  3. Konstancja Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut (ID: zi.5.9.a3), 1891–1947 (r.: Dymitr i Teresa Jeleńska) × Bernard hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian
  4. Maria Teresa Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut (ID: psb.26444.5), 1889–1953 (r.: Dymitr i Teresa Jeleńska) × Maciej Stefan Römer h. Laski
  5. Maciej Stefan Römer h. Laski (ID: psb.26444.1), bohater PSB 1890–1955 (r.: Bronisław i Maria Jundziłł) × Maria Teresa Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut
    → PSB: ROMER Maciej Stefan (1890-1955) oficer WP, naczelnik wojskowy
  6. Stefan Antoni Michalski (ID: zi.5.9.a4a), 1890–1964 (r.: Antoni i Zofia Jurczyńska) × Eleonora Maria Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut

kwatera A15 rząd 4, miejsce 4

  1. Jan Szeliga (ID: cz.I001720), 1920–1991 × Jadwiga Olszewska h. Pobóg
  2. Jadwiga Olszewska h. Pobóg (ID: cz.I001719), 1919–2004 (r.: Stanisław i N. Grzegorzewska) × Jan Szeliga

kwatera A15 rząd 5, miejsce 3

  1. Stanisław Puchalski h. Puchała (ID: psb.24799.1), bohater PSB 1867–1931 (r.: Józef i Aleksandra Horoch) × Luigina Hächsman
    → PSB: PUCHALSKI Stanisław (1867-1931) generał dywizji

kwatera A15 rząd 7, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 7, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 7, miejsce 4

  1. Helena Anna Plichta h. Półkozic (ID: psb.34682.3), 1870–1934 (r.: Włodzimierz i Adolfa Kurdwanowska) × Józef Makary Wawrzyniec Świerczyński ze Świerczyńska Mniejszego h. Ostoja

kwatera A15 rząd 8, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A15 rząd 8, miejsce 5

  1. Tadeusz Szymborski (ID: sw.116743), 1908–1983 (r.: Leon i Halina Karłowska) × Halina Brochocka h. Ossoria
  2. Halina Brochocka h. Ossoria (ID: sw.116742), 1909–1992 (r.: Tadeusz i Zofia Dębska) × Tadeusz Szymborski
  3. Wanda Janeczko (ID: sw.197945), 1935–2011 × Michał Szymborski

kwatera A16 rząd 1, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A16 rząd 1, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A16 rząd 5, miejsce 7/8

  1. Aleksander Zawadzki (ID: sw.10166), bohater Wiki 1859–1926 × Ludwika Wysłouch h. Odyniec
  2. Bolesław Zawadzki (ID: sw.10167), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1892–1941 (r.: Aleksander i Ludwika Wysłouch) × Helena Manowarda de Jana
  3. Henryk Wysłouch h. Odyniec (ID: sw.10163), 1858–1947 (r.: Ludwik i Adela Giedrojć) × Helena Korsak-Zaleska h. wł.
  4. Helena Manowarda de Jana (ID: sw.10168), 1892–1955 (r.: N. i Adela Maramoross) × Bolesław Zawadzki
  5. Barbara Zawadzka (ID: sw.51227), 1917–1986 (r.: Bolesław i Helena Manowarda) × Włodzimierz Strasburger
  6. Stefan «Bolesław» Zawadzki (ID: sw.10169), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2007 (r.: Bolesław i Helena Manowarda) × Nina Korniejczuk, Ewa «Hanka» Gocłowska, Irena Dykta

kwatera A17 rząd 1, miejsce 2/3

  1. Wojciech Stanisław Falewicz h. Pobóg (ID: sw.177911), 1863–1935 (r.: Karol i Julia Żukowska) × Helena Falewicz h. Pobóg
  2. Helena Falewicz h. Pobóg (ID: sw.177912), 1864–1944 (r.: Aleksander i Kamilla Haciska) × Wojciech Stanisław Falewicz h. Pobóg
  3. Andrzej Benon Falewicz h. Pobóg (ID: sw.32777), 1894–1976 (r.: Wojciech i Helena Falewicz) × Zofia Lenczewska
  4. Maria Helena Wichlińska h. Zabawa (ID: cz.I005815), 1904–2003 (r.: Lucjan i Justyna Trzcińska) × Antoni Wojciech Piotr hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.

kwatera A17 rząd 3, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A17 rząd 7, miejsce 1

  1. Józef Lewoniewski (ID: psb.15227.1), bohater PSB 1899–1933 (r.: Aleksander i Teofila Biziuk) × Alina Rzyszczewska h. Pobóg
    → PSB: LEWONIEWSKI Józef (1899-1933) kapitan-lotnik

kwatera A17 rząd 7, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A17 rząd 7, miejsce 30

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A17 rząd 8, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A18 rząd 5, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A18 rząd 6, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A18 rząd 6, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A18 rząd 7, miejsce 29

  1. Michał Mieczysław Wojciech Gutowski h. Ciołek (ID: zi.5.120.a2a), bohater Wiki 1910–2006 (r.: Bronisław i Maria Jazdżewska) × Zofia Skarzyńska h. Bończa

kwatera A18 rząd 8, miejsce 24

  1. Jerzy Władysław Sokołowski h. Gozdawa (ID: psb.30893.1), bohater PSB 1910–1980 (r.: Janusz i Kazimiera Jurska) × Irena Szumowska, Zofia Dąbrowska
    → PSB: SOKOŁOWSKI Jerzy Władysław (1910-1980) oficer WP i Armii Krajowej, cichociemny

kwatera A18 rząd 8, miejsce 3

  1. Franciszek Fiszer z Ław h. Tarczała (ID: psb.5692.1), bohater PSB 1860–1937 (r.: Justyn i Teresa Glinka)
    → PSB: FISZER Franciszek (1860-1937) zwolennik filozofii radykalnego idealizmu

kwatera A19 A 19-7-10/11

  1. Stanisław Sosabowski (ID: sw.252259), 1945–2013 (r.: Stanisław i Krystyna Dębska)

kwatera A19 grób 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A19 rząd 2, grób 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A19 rząd 2, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A19 rząd 7, miejsce 10/11

  1. Stanisław Franciszek Sosabowski (ID: psb.31090.1), bohater PSB 1892–1967 (r.: Władysław i Franciszka Garbarska) × Maria Tokarska
    → PSB: SOSABOWSKI Stanisław Franciszek (1892-1967) generał brygady WP
  2. Stanisław Janusz «Stasinek» Sosabowski (ID: psb.31090.5), uczestnik Powstania Warszawskiego 1917–2000 (r.: Stanisław i Maria Tokarska) × Anna Bastgen, Krystyna Dębska

kwatera A19 rząd 7, miejsce 15

  1. Paulina Szarska (ID: psb.3628.4), ~1890– × Stefan Zygmunt Czarnowski z Czarnowa h. Grabie
  2. Stefan Zygmunt Czarnowski z Czarnowa h. Grabie (ID: 3.648.110), bohater PSB 1879–1937 (r.: Kazimierz i Teresa Zbyszewska) × Paulina Szarska
    → PSB: CZARNOWSKI Stefan Zygmunt (1879-1937) socjolog, celtysta

kwatera A19 rząd 8, miejsce 16

  1. Anna «Kaja» Dembowska h. Jelita (ID: sw.246109), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–2007 (r.: Kazimierz i Janina Landy) × Władysław Rodowicz
  2. Władysław Rodowicz (ID: psb.26178.8), 1916–2013 (r.: Stanisław i Maria Świdzińska) × Anna «Kaja» Dembowska h. Jelita

kwatera A19 rząd lewe półkole, grób 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A19 rząd LEWE PÓŁKOLE, miejsce 1

  1. Tadeusz Zieliński (ID: sw.180201), ~1920– (r.: Tadeusz i N. N.) × Maria Ewa Jaroszewicz
  2. Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.44157), 1897–1971 (r.: Ludwik i Eleonora Karwowska) × Seweryna Hilczyńska
  3. Łukasz Zieliński h. Świnka (ID: cz.I047512), 1949–2011 (r.: Tadeusz i Maria Jaroszewicz) × Maria Ewa de Virion h. Leliwa

kwatera A19 rząd LEWE PÓŁKOLE, miejsce 3/4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 1, miejsce 6

  1. Witold Kuczborski h. Ogończyk (ID: sw.96864), 1883–1966 (r.: Gustaw i Julia Czechowicz) × Jadwiga Meyer

kwatera A2 rząd 10, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 13, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 2, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 3, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 4, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd 7, miejsce 12/13/14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd AL. ZASŁUŻONYCH, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd AL. ZASŁUŻONYCH, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd TUJE, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2 rząd TUJE, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 1, miejsce 10/11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 1, miejsce 3/4

  1. Olgierd «Hal» Hołownia (ID: sw.55752), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–2006 × Helena Wołłowicz h. Bogoria

kwatera A20 rząd 1, miejsce 6

  1. Stefan Kazimierz «Bolek» Mirowski h. Niesobia (ID: cz.I005069), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1996 (r.: Adam i Helena Hertz) × Irena Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa

kwatera A20 rząd 2, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 3, miejsce 21

  1. Dorota «Dorota» Łempicka z Łempic h. Junosza (ID: sw.57646), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–1944 (r.: Dominik i N. N.)

kwatera A20 rząd 3, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 4, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 4, miejsce 18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 4, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 5, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 5, miejsce 22

  1. Jan «Bonawentura» Romocki h. Prawdzic (ID: psb.26470.7), bohater PSB 1925–1944 (r.: Paweł i Jadwiga Niklewicz)
    → PSB: ROMOCKI Jan (1925-1944) podporucznik AK, podharcmistrz, poeta

kwatera A20 rząd 5, miejsce 23

  1. Andrzej «Morro» Romocki h. Prawdzic (ID: psb.26470.6), bohater PSB 1923–1944 (r.: Paweł i Jadwiga Niklewicz)
    → PSB: ROMOCKI Andrzej (1923-1944) dowódca kompanii Rudy, kapitan AK, harcmistrz

kwatera A20 rząd 5, miejsce 24

  1. Stanisław Wojciech «Rafał» Leopold (ID: zi.4.65.a2), bohater PSB 1918–1944 (r.: Stanisław i Małgorzata Romocka) × Wanda Jadwiga «Joanna» Iwanowska h. Rogala (odm.)
    → PSB: LEOPOLD Stanisław (1918-1944) działacz młodzieżowy, harcmistrz, dowódca kompanii batalionu Parasol

kwatera A20 rząd 5, miejsce 28

  1. Adam «Morski» Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: sw.133183), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1997 (r.: Gustaw i Eugenia Rzewuska) × Krystyna Paszkiewicz
  2. Krystyna Paszkiewicz (ID: sw.210112), 1918–2009 (r.: Jan i Maria Narkuska) × Adam «Morski» Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec

kwatera A20 rząd 6, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 6, miejsce 23

  1. Tadeusz «Zośka» Zawadzki h. Rogala (ID: zi.4.112.r5a1), znani wojskowi 1921–1943 (r.: Józef i Leonia Siemieńska)

kwatera A20 rząd 6, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A20 rząd 8, miejsce 13

  1. Eugenia Okońska (ID: sw.139153), 1911–1989 (r.: Józef i Helena Bońkowska) × Witold «Ryszard» Gokieli

kwatera A20 rząd 8, miejsce 13

  1. Witold «Ryszard» Gokieli (ID: sw.265858), uczestnik Powstania Warszawskiego 1904–1956 (r.: Szymon i Lucyna Rozenfeld) × Wanda Blikle, Eugenia Okońska
  2. Ryszard Gokieli (ID: sw.539914), 1947–2011 (r.: Witold i Eugenia Okońska) × Bożenna Wojciechowicz

kwatera A20 rząd 8, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Franciszek Bogusław Lilpop (ID: ut.28.2.43), bohater PSB 1870–1937 (r.: Edward i Maria Werner) × Halina Zenobia Wieniawska
    → PSB: LILPOP Franciszek Bogusław (1870-1937) architekt

kwatera A21 rząd 1, miejsce 5

  1. Stefan Brodzikowski h. Wieniawa (ID: sw.66459), 1923–1941 (r.: Stefan i Maria Chrzanowska)
  2. Aleksandra Chrzanowska h. Poraj (ID: sw.65712), 1899–1944 (r.: Adam i Bronisława Węgleńska) × Janusz Francki h. Nieczuja
  3. Bohdan Józef «Zbigniew» Francki h. Nieczuja (ID: sw.66463), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2009 (r.: Janusz i Aleksandra Chrzanowska) × Danuta «Sójka» Sujkowska h. Rola

kwatera A21 rząd 2, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A21 rząd 4, miejsce 21

  1. Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: dw.48333), 1903–1939 (r.: August i Maria Zaleska) × Maria Stanisława Madalińska h. Larysza

kwatera A21 rząd 4, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A21 rząd PÓŁKOLE, miejsce 3/4

  1. Zdzisław Tadeusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56159), bohater Wiki 1927–2005 (r.: Tadeusz i Julia Lubomirska) × Janina Romana Kurcewska
  2. Janina Romana Kurcewska (ID: cz.I031046), 1920–2011 × Zdzisław Tadeusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)

kwatera A22 rząd 1, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A22 rząd 1, miejsce 17/18

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A22 rząd 2, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A22 rząd TUJE, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A23 rząd TUJE, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A23 rząd TUJE, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 1, miejsce 3

  1. Zofia «Kiki» Breza h. wł. (ID: dw.36826), uczestnik Powstania Warszawskiego 1908–1944 (r.: Stanisław i Maria Bnińska)

kwatera A24 rząd 10, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 12, miejsce 16

  1. Mieczysław bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.86), bohater PSB 1921–1944 (r.: Zdzisław i Emilia Jasieńska)
    → PSB: HOROCH Mieczysław (1921-1944) żołnierz AK

kwatera A24 rząd 12, miejsce 18

  1. Andrzej Józef Bogusław Horodyński z Horodnian h. Korczak (ID: sw.243457), 1923–1944 (r.: Zbigniew i Zofia Gieczewicz)

kwatera A24 rząd 12, miejsce 3

  1. Hieronim ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.1.51), 1927–1944 (r.: Hieronim i Maria Dzierżanowska)

kwatera A24 rząd 5, miejsce 20

  1. Michał Karol Józef Heine (ID: sw.136821), uczestnik Powstania Warszawskiego 1886–1944 (r.: Stefan i Walentyna Kotarska) × Janina Skoczyńska

kwatera A24 rząd 6, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 6, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 6, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 6, miejsce 16

  1. Magdalena Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56136), bohater Wiki 1922–1944 (r.: Kajetan i Maria Turno)

kwatera A24 rząd 6, miejsce 21

  1. Włodzimierz «Balk» Pietrzak (ID: psb.22608.1), bohater PSB 1913–1944 (r.: Ksawery i Ewa Kokowska) × Irena Pietrzykowska
    → PSB: PIETRZAK Włodzimierz (1913-1944) krytyk literacki, publicysta, poeta

kwatera A24 rząd 6, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 8, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 8, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd 9, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A24 rząd tuje, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 A25/10/17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 14, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 17, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 17, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 17, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 18, miejsce 27

  1. Wanda Wodzińska z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: zi.1.112.ar1), ~1910–1944 (r.: Gabriel i Róża Jezierska)

kwatera A25 rząd 2, miejsce 28

  1. Maciej Ordęga h. Łodzia (ID: sw.54361), 1922–1945 (r.: Stanisław i ... ...)

kwatera A25 rząd 6, miejsce 35

  1. Edward Michał hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I007973), 1921–1939 (r.: Stanisław i Cecylia Ronikier)

kwatera A25 rząd 7, miejsce 1

  1. Władysław Stanisław Gorczycki h. Jastrzębiec (ID: sw.58608), uczestnik Powstania Warszawskiego 1881–1945 (r.: Stanisław i Bronisława Wyrwicz) × Maria Godet, Janina Bykowska-Łopot h. wł.
  2. Janina Bykowska-Łopot h. wł. (ID: sw.58609), 1892–1957 (r.: Witold i Anna Szalewicz) × Władysław Stanisław Gorczycki h. Jastrzębiec
  3. Władysław Gorczycki h. Jastrzębiec (ID: sw.57103), 1920–2008 (r.: Władysław i Janina Łopot) × Julia «Ala» Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz
  4. Julia «Ala» Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: sw.57102), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2008 (r.: Tadeusz i Maria Twardowska) × Władysław Gorczycki h. Jastrzębiec

kwatera A25 rząd 8, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd 8, miejsce 26/27

  1. Maria «Kukułka» Karska z Kars h. Boleścic (ID: sw.52936), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1944 (r.: Wincenty i Maria Pilecka)
  2. Helena «Wilga» Karska z Kars h. Boleścic (ID: sw.52937), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1944 (r.: Wincenty i Maria Pilecka)
  3. Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa (ID: sw.52933), 1893–1969 (r.: Stanisław i Idalia Łoś) × Wincenty Karski z Kars h. Boleścic

kwatera A25 rząd 8, miejsce 3

  1. Dominik «Jawnut» Dowgiałło h. Zadora (odm.) (ID: zi.5.17.a2), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1944 (r.: Karol i Zofia Potulicka)

kwatera A25 rząd 9, miejsce 11

  1. Adam «Sas» Towarnicki h. Sas (ID: sw.111595), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1944 (r.: Józef i Wanda Leopold)

kwatera A25 rząd 9, miejsce 8

  1. Władysław «Janosik» Suski z Warpęs h. Pomian (ID: sw.191938), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1944 (r.: Piotr i N. N.)

kwatera A25 rząd TUJE, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd TUJE, miejsce 13

  1. Stanisław Kwiatkowski (ID: psb.14592.1), bohater PSB 1903–1962 (r.: Tomasz i Weronika Przybyło) × Aniela Mierzanowska
    → PSB: KWIATKOWSKI Stanisław (1903-1962) pedagog, działacz ZNP, poseł
  2. Aniela Mierzanowska (ID: psb.14592.4), 1905–1986 (r.: Michał i Stanisława Domańska) × Stanisław Kwiatkowski

kwatera A25 rząd TUJE, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd TUJE, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A25 rząd TUJE, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A26 rząd 10, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A26 rząd 12, miejsce 21

  1. Władysław Teodor «Steff» Doruchowski z Doruchowa h. Niesobia (ID: zi.2.38.xa1), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1944 (r.: Feliks i Anna Ostrowska)

kwatera A26 rząd 13, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A26 rząd 2, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A26 rząd 9, miejsce 19

  1. Józef Dobrzański (ID: sw.115727), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–1944 (r.: Włodzimierz i Rozalia Łubieńska)
  2. Antoni «Antek» Dobrzański (ID: sw.115723), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1944 (r.: Włodzimierz i Rozalia Łubieńska)

kwatera A26 rząd tuje, miejsce 2/3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 1, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 10, miejsce 15

  1. Tadeusz «Góra» Gurbiel (ID: sw.170408), uczestnik Powstania Warszawskiego 1908–1993 (r.: Józef i Stefania Burakowska) × Krystyna Irena Władysława Biernacka z Giżyc h. Poraj
  2. Krystyna Irena Władysława Biernacka z Giżyc h. Poraj (ID: sw.170407), 1925–2002 (r.: Kazimierz i Zofia Kobyłecka) × Tadeusz «Góra» Gurbiel

kwatera A27 rząd 12, miejsce 24(5)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 12, miejsce 24/25 (5/4)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 13, miejsce 10

  1. Jan Henryk Michrowski (ID: sw.20051), 1916–1955 (r.: Józef i Władysława Celińska) × Zofia Różańska h. Poraj

kwatera A27 rząd 13, miejsce 5

  1. Krystyna Jurczyńska (ID: sw.63119), 1912–1944 (r.: Hieronim i Hanna Romer) × Andrzej Ładomirski h. Łada

kwatera A27 rząd 2, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 2, miejsce 22

  1. Jędrzej Moraczewski h. Cholewa (ID: dw.56265), bohater PSB 1870–1944 (r.: Maciej i Aniela Pomorska) × Zofia bar. Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa
    → PSB: MORACZEWSKI Jędrzej Edward (1870-1944) inżynier kolejowy, działacz socjalistyczny, premier RP
  2. Zofia bar. Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa (ID: 6.716.190), bohater PSB 1873–1958 (r.: Roman i Wanda Dylewska) × Jędrzej Moraczewski h. Cholewa
    → PSB: MORACZEWSKA Zofia Anna (1873-1958) nauczycielka, poseł

kwatera A27 rząd 5, miejsce 21

  1. Roman «Knot» Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: sw.9393), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1944 (r.: Witold i Maria Wańkowicz)
  2. Jur Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: sw.9392), 1916–2000 (r.: Witold i Maria Wańkowicz)

kwatera A27 rząd 5, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd 8, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd ALEJA ZASŁUŻONY, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd TUJE, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd TUJE, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A27 rząd TUJE, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A28 rząd 14, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A28 rząd TUJE, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Krystyna Zańska (ID: psb.25564.5), ~1910–1981 (r.: Tadeusz i Maria Grzesiewicz) × Adam Rapacki, N. Rudzki

kwatera A28 rząd TUJE, miejsce 16/17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A28 rząd TUJE, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd 2, miejsce 14

  1. Stanisław Maria «Cubryna» Skibniewski h. Ślepowron (ID: psb.30080.5), bohater PSB 1901–1958 (r.: Jakub i Anna Załęska) × Maria Skibińska
    → PSB: SKIBNIEWSKI Stanisław Maria (1901-1958) inżynier elektryk, dyrektor Elektrowni Warszawskiej, oficer Armii Krajowej
  2. Maria Skibińska (ID: psb.30072.4), bohater PSB 1904–1984 (r.: Władysław i Zofia Królikowska) × Stanisław Maria «Cubryna» Skibniewski h. Ślepowron
    → PSB: SKIBNIEWSKA Maria (1904-1984) tłumaczka

kwatera A29 rząd 3, miejsce 27

  1. Kazimierz Leśniewski h. Gryf (ID: psb.15129.7), 1898–1957 (r.: Józef i Helena Wróblewska) × Zofia Zawadzka
  2. Zofia Zawadzka (ID: sw.64934), 1901–1971 (r.: Antoni i Maria Chrzanowska) × Kazimierz Leśniewski h. Gryf
  3. Anna Leśniewska h. Gryf (ID: sw.64936), 1939–2009 (r.: Kazimierz i Zofia Zawadzka) × Jerzy Bujalski

kwatera A29 rząd 5, miejsce 11

  1. Witold Andrzej Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk (ID: 8.197.227), bohater PSB 1901–1957 (r.: Józef i Maria Wosińska) × Antonina Obrębska
    → PSB: JABŁOŃSKI Witold Andrzej (1901-1957) sinolog
  2. Antonina Obrębska (ID: psb.9329.4), 1901–1994 × Witold Andrzej Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk

kwatera A29 rząd 5, miejsce 19

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd 5, miejsce 21

  1. Konrad Józef «Karola» Zieliński z Zielonej h. Świnka (ID: sw.130261), uczestnik Powstania Warszawskiego 1884–1959 (r.: Gustaw i Józefa Bębnowska) × Maria Józefa Wichlińska
  2. Maria Józefa Wichlińska (ID: sw.130262), 1886–1979 (r.: Józef i Helena Bębnowska) × Konrad Józef «Karola» Zieliński z Zielonej h. Świnka
  3. Maria Ewa Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.130263), 1910–1981 (r.: Konrad i Maria Wichlińska) × Antoni Bzowski, Aleksander Marian Szymanowski h. Jezierza
  4. Aleksander Marian Szymanowski h. Jezierza (ID: sw.203226), bohater Wiki 1913–1987 (r.: Stanisław i Teresa Domachowska) × Maria Ewa Zielińska z Zielonej h. Świnka

kwatera A29 rząd 5, miejsce 30

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd 6, miejsce 30

  1. Stefania Skotnicka h. Bogoria (ID: psb.30194.6), 1921–1994 (r.: Stanisław i Stefania Calvas) × Leopold «Ryski» Kummant
  2. Irena «Luga» Kummant (ID: zi.5.121.a3a1b), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2003 (r.: Edmund i Klaudia Dunin-Arzamascew) × Stanisław Skotnicki h. Bogoria
  3. Stanisław Skotnicki h. Bogoria (ID: psb.30194.5), 1920–2003 (r.: Stanisław i Stefania Calvas) × Fatma Sandaldżi, Irena «Luga» Kummant

kwatera A29 rząd 7, miejsce 4

  1. Julita Hulanicka (ID: sw.218365), 1903–1991 (r.: Czesław i Paulina Rościszewska) × Edward Franciszek Otrębski

kwatera A29 rząd 8, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd PÓŁKOLE I, miejsce 11

  1. Wiolanta Thommée (ID: sw.99193), 1909–1994 × Achilles Breza h. wł.

kwatera A29 rząd PÓŁKOLE I, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd PÓŁKOLE I, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd PÓŁKOLE II, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A29 rząd TUJE, miejsce 15

  1. Jerzy «Wrak» Ficowski (ID: sw.212172), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2006 × Elżbieta Bussold

kwatera A29 rząd TUJE, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A3 A3 Tuje-3-33

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A3 rząd tuje 1, miejsce 47

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A3 Tuje rz. 2 m. 19

  1. Henryk Szletyński-Cukier (ID: psb.33671.1), bohater PSB 1903–1996 (r.: Maksymilian i Zofia Babinowicz) × Zofia Tymowska h. Sas
    → PSB: SZLETYŃSKI Henryk (1903-1996), aktor, reżyser, historyk teatru

kwatera A30 rząd 1, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A30 rząd 3, miejsce 27

  1. Jerzy «Gottowt» Radziejowski (ID: sw.139346), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2006 × Anna Romanowska h. Boża Wola
  2. Anna Romanowska h. Boża Wola (ID: sw.139344), 1920–2006 (r.: Aleksander i Ambrożyna Grodzicka) × Zbigniew Kiedacz, Jerzy «Gottowt» Radziejowski

kwatera A30 rząd PÓŁKOLE II, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A30 rząd PÓŁKOLE, miejsce 3

  1. Marian Spychalski (ID: psb.31256.1), bohater PSB 1906–1980 (r.: Józef i Franciszka Leśkiewicz) × Barbara Skrzypczyk
    → PSB: SPYCHALSKI Marian (1906-1980) architekt, działacz komunistyczny, minister obrony narodowej, marszałek Polski, przewodniczący Rady Państwa
  2. Barbara Skrzypczyk (ID: psb.31256.4), 1910–1988 × Marian Spychalski

kwatera A32 rząd 1, miejsce 16

  1. Władysław Daszewski (ID: sw.46102), bohater Wiki 1902–1971 (r.: Konrad i Aniela Wiśniewska) × Maria Klich, Felicja Bonacki, N. Boniecka

kwatera A32 rząd 2, miejsce 13

  1. Jerzy Szaniawski h. Junosza (ID: sw.51221), bohater PSB 1886–1970 (r.: Zygmunt i Wanda Wysłouch) × Anita Wanda Michalina Szatkowska
    → PSB: SZANIAWSKI Jerzy (1886-1970), dramatopisarz, prozaik

kwatera A32 rząd 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd 2, miejsce 7

  1. Tadeusz Breza h. wł. (ID: dw.36766), bohater Wiki 1905–1970 (r.: Stanisław i Maria Żółkiewska) × Zofia Necz, Katarzyna Turno h. wł. (Kotwice)
  2. Zofia Necz (ID: dw.36812), 1903–1991 × Tadeusz Breza h. wł.

kwatera A32 rząd 3, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd 3, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd 3, miejsce 8

  1. Grażyna Bacewicz (ID: srodka.834x), bohater Wiki 1909–1969 (r.: Wincenty i Maria Modlińska) × Andrzej Piotr Biernacki z Giżyc h. Poraj

kwatera A32 rząd 7, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd TUJE, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd TUJE, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd TUJE, miejsce 21.

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A32 rząd TUJE, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 1, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 1, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 2, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 4, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 5, miejsce 2/3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A33 rząd 5, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A34 rząd 3, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A34 rząd 6, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A35 rząd 1, miejsce 12

  1. Stanisław Arnold (ID: sw.66846), znani uczeni nauk społecznych 1895–1973 (r.: Jan i Romana Bojanowska) × Janina Malczyk
  2. Janina Malczyk (ID: sw.72064), 1907–1986 × Stanisław Arnold

kwatera A35 rząd 2, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A35 rząd 5, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A36 rząd 5, miejsce 28(T29)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A37 rząd 2, miejsce 3

  1. Maria Melcer (ID: psb.32361.4), 1900–1959 (r.: Henryk i Helena Szczawińska) × Karol Józef Stromenger
  2. Karol Józef Stromenger (ID: psb.32361.1), bohater PSB 1885–1975 (r.: Karol i Maria von Schenk) × Maria Melcer, Jadwiga Biernacka
    → PSB: STROMENGER Karol (1885-1975) krytyk muzyczny, pedagog, kompozytor, radiowiec
  3. Zuzanna «Zuza» Stromenger (ID: psb.32361.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–2011 (r.: Karol i Maria Melcer) × Romuald Klekowski

kwatera A37 rząd 4, miejsce 8

  1. Maria Jarochowska z Jaroch h. Przerowa (ID: sw.49916), poseł na Sejm PRL 1918–1975 (r.: Joachim i Maria Wiktor)

kwatera A38 rząd 4, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A38 rząd 4, miejsce 5

  1. Anna Maria Kamieńska (ID: psb.30069.1), bohater PSB 1911–1990 (r.: Zygmunt i Wanda Lewher) × Marian Rozwadowski h. Rogala, Franciszek Maria Skibiński
    → PSB: SKIBIŃSKA Anna Maria (1911-1990) antropolog, profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
  2. Franciszek Maria Skibiński (ID: psb.30072.1), bohater PSB 1899–1991 (r.: Władysław i Zofia Królikowska) × Anna Maria Kamieńska, N. N.
    → PSB: SKIBIŃSKI Franciszek Maria (1898/9-1991) generał dywizji WP

kwatera A39 rząd 3, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A39 rząd 4, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A39 rząd 4, miejsce 9

  1. Antoni Radogost Radogost-Uniechowski h. Ostoja (ID: sw.65518), plany PSB 1903–1976 (r.: Janusz i Zofia Jelska) × Maria Assunta de Liguori, Felicja Sarna

kwatera A4 rząd TUJE, miejsce 10

  1. Maria Wycech (ID: zi.7.42.a2b), 1929–2011 (r.: Czesław i Anna Kasprzyk) × Jerzy Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa

kwatera A4 rząd TUJE, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A4 tuje, rząd 3, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A40 rząd 1, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A41 rząd 1, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A5 rząd 5, miejsce 17

  1. Karol Zyndram Antoni Maszkowski (ID: psb.17258.1), bohater PSB 1868–1938 (r.: Karol i Marica Ferro) × Izabella Bronikowska z Bronikowa h. Osęk
    → PSB: MASZKOWSKI Karol Zyndram (1868-1938) malarz, pedagog
  2. Izabella Bronikowska z Bronikowa h. Osęk (ID: psb.17258.4), 1896–1990 (r.: Alojzy i Antonina Kucharzewska) × N. Landsberg, Karol Zyndram Antoni Maszkowski
  3. Andrzej Zyndram Stanisław Maszkowski (ID: psb.17258.8), 1918–2002 (r.: Karol i Izabella Bronikowska) × Jeany Vouters, Krystyna Soczyńska

kwatera A5 rząd 6, miejsce 1 A

  1. Michał Władysław Pakosz (ID: psb.32669.7), bohater PSB 1888–1938 (r.: Antoni i Kornelia Mielnicka) × Felicja Suchorzewska h. Zaremba
    → PSB: PAKOSZ Michał Władysław (1888-1938) generał brygady WP
  2. Felicja Suchorzewska h. Zaremba (ID: psb.32669.6), 1893–1986 (r.: Witold i Stefania Gołębiowska) × Michał Władysław Pakosz

kwatera A5 rząd 7, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A5 rząd 7, miejsce 18/19/20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A6 rząd 0, miejsce B

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A8 rząd 4, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A8 rząd 6, miejsce 30

  1. Józefa Gośniewska (ID: sw.253945), 1863–1943 (r.: N. i N. N.) × Ludwik Rose h. Róże
  2. Natalia Rose h. Róże (ID: sw.58003), 1894–1991 (r.: Ludwik i Józefa Gośniewska) × Stefan Bożeniec-Jełowicki h. wł.
  3. Danuta Nogowska (ID: sw.58006), 1930–1999 (r.: Kazimierz i Ewa Podolska) × Krzysztof Aleksander Henryk «Stamp» Naimski, Witold «Zawisza» Bożeniec-Jełowicki h. wł.
  4. Witold «Zawisza» Bożeniec-Jełowicki h. wł. (ID: sw.58004), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–2000 (r.: Stefan i Natalia Rose) × Bożena Chaciewicz, Danuta Nogowska

kwatera A8 rząd 8, miejsce 13

  1. Włodzimierz Zygmunt Benedykt ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.30), bohater Wiki 1884–1941 (r.: Piotr i Klementyna Lipkowska) × Maria Rusiecka h. Rawicz
  2. Maria Rusiecka h. Rawicz (ID: ut.6.2.31), 1888–1976 (r.: Dominik i Stanisława Lelewel) × Włodzimierz Zygmunt Benedykt ks. Podhorski h. wł.
  3. Stanisława Janina ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.2.41), 1919–2008 (r.: Włodzimierz i Maria Rusiecka) × Kazimierz Lewandowski
  4. Piotr Tadeusz ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.37), 1916–2009 (r.: Włodzimierz i Maria Rusiecka) × Maria Rohozińska h. Leliwa

kwatera A9 rząd 2, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B10 rząd 1, miejsce 10 TABL.

  1. Alfred hr. (primog.) Żółtowski z Czacza h. Ogończyk (ID: zi.1.213.a8), 1918–1939 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska)

kwatera B10 rząd 1, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B10 rząd 2, miejsce 1

  1. Władysław Plisowski h. Odrowąż (ID: psb.23196.8), 1911–1939 (r.: Józef i Janina Opoczyńska)

kwatera B12 rząd 1, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B14 1 Pułk Szwoleżerów

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B14 rząd 2, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B14 rząd 3, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B14 rząd 8, miejsce 1

  1. Maria «Jagoda» Dawidowska (ID: zi.6.124.a4a3a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2007 (r.: Aleksy i Janina Sagatowska) × Tomasz Strzembosz h. Jastrzębiec

kwatera B15 rząd 1, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B15 rząd 4, miejsce 15

  1. Kazimierz Podlasiecki (ID: psb.23383.1), bohater PSB 1923–1974 (r.: Augustyn i Janina Siemaszko) × Maria Słoniowska, Maria Zofia Wasiłowska h. Korwin
    → PSB: PODLASIECKI Kazimierz (1923-1974) grafik

kwatera B15 rząd 4, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B15 rząd 5, miejsce 11

  1. Jerzy Lantecki (ID: sw.61879), 1941–2002 (r.: Narcyz i Maria Tomaszewska) × Grażyna Kaczmarczyk

kwatera B15 rząd 6, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B17 rząd 5, miejsce 17

  1. Henryk Bonawentura Romiszowski h. Jelita (ID: sw.8885), 1892–1939 (r.: Michał i Jadwiga N.) × Augusta Wirrich

kwatera B17 rząd 8, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B18 rząd 2, miejsce 31

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B18 rząd 3, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B18 rząd 5, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B18 rząd 8, miejsce 16

  1. Stefan Kwiatkowski (ID: zi.1.3.a1a2), 1924–1996 (r.: Stanisław i Helena Arkuszewska) × Janina Rubach
  2. Janina Rubach (ID: sw.147370), 1920–2007 × N. Pałubiński, Stefan Kwiatkowski

kwatera B19 rząd 1, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B19 rząd 8, miejsce 1/2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 10, miejsce 23

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 12, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 12, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 13, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 13, miejsce 13

  1. Laura Emilia Przedpełska (ID: psb.11316.5), ~1900– (r.: Walerian i Maria Elżanowska) × Marian Mieczysław Kenig
  2. Marian Mieczysław Kenig (ID: psb.11316.1), bohater PSB 1895–1959 (r.: Stanisław i Matylda Zwolińska) × Laura Emilia Przedpełska
    → PSB: KENIG Marian Mieczysław (1895-1959) działacz PPS

kwatera B2 rząd 13, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 13, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 13, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 5, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 7, miejsce 12/13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 7, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd 9, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B2 rząd TUJE, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B20 rząd 7, miejsce 22/23

  1. Stanisław «Nałęcz» Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.43609), ofiara katastrofy smoleńskiej 1924–2010 (r.: Franciszek i Jadwiga Rakowiecka) × Barbara Maria Skarżyńska h. Bończa

kwatera B21 rząd 7, miejsce 1

  1. Michał Dowbor (ID: katyn.4868o), bohater Wiki 1852–1939 (r.: N. i Mariancela Linkiewicz) × Weronika Rymgajło
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B22 rząd 5, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B23 B 23-9-13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B23 rząd 10, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B23 rząd 5, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B23 rząd 7, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B23 rząd 9, miejsce 1

  1. Stefania Jasiewicz h. Rawicz (ID: zi.6.131.r3a), 1906–1939 (r.: Stanisław i Jadwiga Brzezińska) × Stefan Święcicki h. Jastrzębiec
  2. Stanisław Tadeusz Święcicki h. Jastrzębiec (ID: sw.71653), 1926–1983 (r.: Stefan i Stefania Jasiewicz) × Krystyna Purtak
  3. Krystyna Purtak (ID: sw.71654), 1928–2008 (r.: Kacper i Helena Wielomska) × Stanisław Tadeusz Święcicki h. Jastrzębiec

kwatera B23 rząd 9, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B24 rząd 11, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B24 żołnierzy batalionu Gustaw

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B27 rząd 4, miejsce 84

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B28 rząd 1, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B28 rząd 1, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B28 rząd 1, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B28 rząd 2, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B3 rząd 2, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B31 rząd TUJE, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd 12, miejsce 22

  1. Franciszek Olbrychski (ID: psb.30996.6), 1903–1981 × Klementyna Sołonowicz
  2. Klementyna Sołonowicz (ID: psb.30996.1), bohater PSB 1909–1995 (r.: Kazimierz i Zofia Śmiałowska) × Franciszek Olbrychski
    → PSB: SOŁONOWICZ-OLBRYCHSKA Klementyna (1909-1995) pisarka dla młodzieży, autorka słuchowisk Radiowych

kwatera B32 rząd 12, miejsce 33

  1. Wiktor Korwin-Petrozolin h. Ślepowron (ID: zi.1.154.a1), bohater PSB 1907–1976 (r.: Jan i Walentyna Kowalewska) × Jadwiga Kołodkiewicz
    → PSB: PETROZOLIN Wiktor (1907-1976) inżynier hydrotechnik

kwatera B32 rząd 13, miejsce 8

  1. Małgorzata Karłowska h. Prawdzic (ID: sw.22405), 1952–2004 (r.: Konstanty i Hanna Chełmicka) × Wacław Marian Granas-Olewiński

kwatera B32 rząd 18, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd 18, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd 19, miejsce 10

  1. Bogdan Sawicz (ID: sw.71456), 1911–1967 × Regina Domańska
  2. Regina Domańska (ID: sw.71457), 1914–1988 × Bogdan Sawicz

kwatera B32 rząd 2, miejsce 24

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd 4, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd 8, miejsce 11

  1. Jan Koecher (ID: sw.204778), bohater Wiki 1908–1981 × Małgorzata Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.)
  2. Małgorzata Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.) (ID: sw.204775), 1917–2011 (r.: Antoni i Lubusza Łopuska) × Stanisław Łabęcki, Jan Koecher

kwatera B32 rząd TUJE, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B32 rząd TUJE, miejsce 4

  1. Tadeusz Marian Kotarbiński (ID: psb.13102.6), znani filozofowie 1886–1981 (r.: Miłosz i Ewa Koskowska) × Wanda Magdalena Baum, Janina Dina Kamińska-Sztajnbarg
  2. Janina Dina Kamińska-Sztajnbarg (ID: srodka.177x), znani filozofowie 1901–1997 × Kazimierz Kotarbiński, Tadeusz Marian Kotarbiński
  3. Adam Kotarbiński (ID: sw.281338), 1914–2010 (r.: Tadeusz i Wanda Baum) × Jadwiga Piotrkowska

kwatera B32 rząd TUJE, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B33 rząd 3, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B35 rząd 3, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B35 rząd 3, miejsce 3

  1. Alfred Lenica (ID: sw.76951), bohater Wiki 1899–1977 × Janina Kubowicz
  2. Janina Kubowicz (ID: sw.276379), 1907–1981 (r.: Piotr i ... ...) × Alfred Lenica
  3. Jan Lenica (ID: sw.76950), bohater Wiki 1928–2001 (r.: Alfred i Janina Kubowicz) × Teresa Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec

kwatera B35 rząd 4, miejsce 2

  1. Leszek Ratajski (ID: cz.I048744), bohater PSB 1921–1977 (r.: Wiktor i Cecylia Klepaczko) × Maria Józefa Różańska
    → PSB: RATAJSKI Leszek (1921-1977) geograf i kartograf, profesor UW
  2. Maria Józefa Różańska (ID: cz.I048745), 1924–2002 × Leszek Ratajski

kwatera B35 rząd 5, miejsce 14

  1. Jan Marceli Drohojowski z Drohojowa h. Korczak (ID: sw.144334), bohater Wiki 1901–1979 (r.: Kazimierz i Maria Dobrzańska) × Katharyn Silva Cornell, Natalia Aszkenazy

kwatera B35 rząd 5, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B35 rząd 7, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B36 grób 8-28

  1. Wiktoria Lisowska (ID: sw.249947), 1895–1974 (r.: Aleksander i Leontyna Lisowska) × Kazimierz Cichowski z Cichowa h. Wąż

kwatera B36 rząd 4, miejsce 29

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B37 rząd 1, miejsce 22

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B38 rząd 2, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B39 rząd 1, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B39 rząd 2, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B4 grób 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B5 rząd 1, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B5 rząd 4, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B5 rząd 6, miejsce 38

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B5 rząd 6, miejsce 47

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B6 rząd 8, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B6 rząd 8, miejsce 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B6 rząd 9, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B8 rząd 1, miejsce 6

  1. Bolesław «Bolo» hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: sw.87395), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–1944 (r.: Józef i Maria Horwatt)

kwatera B8 rząd 6, miejsce 35

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera B9 grób 286

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C Kw.C-Rząd 10-Grób 1665

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C rząd A, miejsce 27

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C rząd A, miejsce 45

  1. Zygmunt Niewidowski (ID: sw.149766), bohater Wiki 1914–1986 (r.: Jan i Maria Sieradzka) × Magdalena «Samozwaniec» Kossak h. Kos

kwatera C rząd II, miejsce 28

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C13 rząd 1, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C13 rząd 1, miejsce 9

  1. Edmund Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: 10.566.109), plany PSB 1822–1879 (r.: Józef i Katarzyna Hersztopska) × Aniela Agnieszka Zofia Baranowska z Baranowa h. Łodzia

kwatera C14 Rząd: 7, Grób: 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C16 rząd 4, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C16 rząd 8, grób 4

  1. Kornel Suryn (ID: psb.32849.6), 1875–1935 (r.: Felicjan i Stefania Peliksza) × Felicja Leszczyńska h. Awdaniec

kwatera C18 rząd C 20, miejsce 1/2/3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C19 rząd 7, miejsce 14

  1. Kazimierz Marian Świeżyński h. Korczak (ID: psb.34721.1), bohater PSB 1922–2000 (r.: Franciszek i Kazimiera Russocka) × Anna Maria Tomaszewska
    → PSB: ŚWIEŻYŃSKI Kazimierz Marian (1922-2000) profesor genetyki i hodowli roślin
  2. Anna Maria Tomaszewska (ID: psb.34721.6), 1926–2006 (r.: N. i Maria Dzięgielewska) × Kazimierz Marian Świeżyński h. Korczak

kwatera C2 rząd 10, miejsce 7

  1. Wacław Szymanowski (ID: psb.34235.1), bohater PSB 1895–1965 (r.: Wacław i Gabriela Turner) × Zofia Mrozowska
    → PSB: SZYMANOWSKI Wacław (1895-1965), fizyk, minister łączności PRL
  2. Zofia Mrozowska (ID: psb.19211.9), 1905–1979 (r.: Feliks i Marta Lewental) × Wacław Szymanowski

kwatera C2 rząd 11, miejsce 10

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 12, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 4, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 4, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 4, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 6, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 6, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 9, miejsce 15

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd 9, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C2 rząd TUJE, miejsce 12

  1. Józef Mroszczak (ID: psb.19191.1), bohater PSB 1910–1975 (r.: Michał i Maria Kornherr) × Janina Schabenbeck, Zofia Kroczewska
    → PSB: MROSZCZAK Józef (1910-1975) grafik, pedagog
  2. Zofia Kroczewska (ID: psb.19191.5), 1913–2009 × Józef Mroszczak

kwatera C2 rząd TUJE, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C22 rząd 2, miejsce 6

  1. Jan Orzechowski (ID: sw.226950), 1899–1958 (r.: Stanisław i Jadwiga Barańska) × Janina Matuszewska, Aleksandra Feliksa Zawadzka

kwatera C25 rząd 3, miejsce 9 TABL.

  1. Mirosław Stefanowski (ID: sw.154855), 1915–1939 (r.: Władysław i Maria Štvan)

kwatera C28 rząd 6, miejsce 13

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C30 rząd K 1 - II, miejsce 4

  1. Wiesław Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.148738), bohater Wiki 1913–1996 (r.: Ludomir i Celina Zakrzewska) × Tamara Tuhan-Baranowska
  2. Tamara Tuhan-Baranowska (ID: sw.148739), 1918–2011 × Wiesław Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga

kwatera C30 rząd K 3 - I, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C31 rząd TUJE, miejsce 13

  1. Hubert Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37706), internowany Stanu Wojennego 1948–1993 (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska) × Beverly Sweeney, Krystyna Mazur

kwatera C31 rząd TUJE, miejsce 14

  1. Jadwiga «Jadzia» Kulczyńska (ID: sw.51052), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1993 × Aleksander Leszek «Góral» hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa
  2. Aleksander Leszek «Góral» hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I005067), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–1995 (r.: Stanisław i Maria Milewska) × Jadwiga «Jadzia» Kulczyńska

kwatera C31 tuje-5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C33 rząd 5, miejsce 20

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C33 rząd 6, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C35 rząd 3, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C35 rząd 7, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C37 rząd 10, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C37 rząd 5, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C37 rząd 5, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C37 rząd 6, miejsce 2

  1. Witold Trąmpczyński h. Topór (ID: sw.8171), poseł na Sejm PRL 1909–1982 (r.: Antoni i Jadwiga Sicińska) × Zofia Antonina Ziołecka, Róża Kolna

kwatera C37 rząd 6, miejsce 2

  1. Róża Kolna (ID: sw.465925), 1916–1982 × Witold Trąmpczyński h. Topór

kwatera C37 rząd 7, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C37 rząd 9, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C38 rząd 4, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C39 rząd 10, miejsce 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C39 rząd 10, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C39 rząd 10, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C39 rząd 4, miejsce 5

  1. Jan Henryk Henyk Załęski (ID: sw.50742), bohater Wiki 1926–1984 (r.: Zygmunt i Zofia Wańkowska) × Maria Teresa Gieysztor h. Giejsztor

kwatera C4 Tuje m

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C4 Tuje m

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C6 rząd 4, miejsce 8

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera C7 rząd 2, miejsce 17

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D rząd 1 B, miejsce 35

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D rząd 1 B, miejsce 40

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D rząd 1, miejsce 41

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D rząd 5, miejsce 33

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D rząd 9, miejsce 32

  1. Esthere Bourdeau (ID: sw.60979), 1890–1951 × Tadeusz Gutkowski h. Rawicz
  2. Jadwiga Borkowska h. Nowina (ID: sw.60984), 1927–2003 (r.: Franciszek i Janina Radzikowska) × Witold «Vis» Gutkowski h. Rawicz

kwatera D12 rząd 1, miejsce 25

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D12 rząd 2, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D12 rząd 2, miejsce 24

  1. Zygmunt «Duży» Brykalski (ID: sw.80405), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1980 × Anna ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska

kwatera D14 rząd 1, miejsce 14

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D14 rząd 1, miejsce 7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D18 rząd L01, miejsce 5

  1. Zygmunt Edward «Łupaszka» Szendzielarz (ID: sw.252466), bohater PSB 1910–1951 (r.: Karol i Eufrozyna Osiecka) × Anna Swolkień h. Pomian
    → PSB: SZENDZIELARZ Zygmunt (1910-1951) dowódca 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej
  2. Barbara «Brudzyńska» Szendzielarz (ID: sw.252467), 1939–2012 (r.: Zygmunt i Anna Swolkień)

kwatera D18 rząd L01, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D20 rząd 1, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D20 rząd 1, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D22 rząd 1, miejsce 4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D22 rząd 1, miejsce 5

  1. Krzysztof Śliwiński h. Junosza (ID: zi.6.129.a1), 1923–2008 (r.: Stefan i Halina Zubrzycka) × Teresa Przesmycka h. Łabędź, Anna Leszowska, Wanda Kruszewska h. Awdaniec

kwatera D22 rząd 2, miejsce 10

  1. Edmund Rafał «Drop» hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.114), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2004 (r.: Franciszek i Zofia Grocholska) × Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., Jadwiga Górczewska h. Gorczewski

kwatera D22 rząd 2, miejsce 8

  1. Anna Krasińska (ID: zi.1.178.a3a), 1928–2004 × Władysław «Jastrząb» Rudziński z Rudna h. Prus (III)
  2. Władysław «Jastrząb» Rudziński z Rudna h. Prus (III) (ID: zi.1.178.a3), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2013 (r.: Edward i Ewa Dulęba) × Anna Krasińska

kwatera D22 rząd 6, miejsce 1

  1. Czesław Hake (ID: sw.85217), 1907–2003 (r.: Alfred i Waleria Zubrycka) × Julia Huk h. Radwan

kwatera D22 rząd 6, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D29 rząd TUJE, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D31 rząd 3, miejsce 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D31 rząd TUJE, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D31 rząd TUJE, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D35 rząd 4, miejsce 12

  1. Jan Michał Dębski (ID: dw.33698), senator II RP 1889–1976 (r.: Michał i Felicja Kwiatkowska) × Krystyna Maria Bielińska z Bielin h. Szeliga
  2. Teresa Marszałkowicz h. Zadora (ID: sw.146228), 1924–1998 (r.: Adam i Zofia Turnau) × Jan Dębski

kwatera D4 rząd 2, miejsce 3

  1. Zygmunt Jerzy «Wesoły» Kaczyński (ID: sw.126457), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–1984 (r.: Władysław i Helena Banasiewicz) × Danuta Antonina «Lena» Rudnicka h. Jastrzębiec

kwatera D4 rząd 5, miejsce 2

  1. Stanisław «Turek» Kiciński z Kicina h. Rogala (ID: psb.11373.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–1984 (r.: Adam i Józefa Morawska) × Zofia Adamowicz

kwatera D4 rząd 5, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D4 rząd 5, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera D6 rząd 2, miejsce 41

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera E rząd 20, miejsce 4

  1. Elżbieta Prądzyńska (ID: sw.54240), 1915–2004 (r.: Alojzy i Jadwiga Ordęga) × N. Zboiński
  2. Jolanta Niemira (ID: sw.54243), 1923–2008 (r.: Jan i Jadwiga Ordęga) × Wojciech Smoleński-Pikul h. Zagłoba

kwatera E rząd C, miejsce 9

  1. Bronisław Siarkiewicz (ID: sw.90155), 1921–2001 (r.: Antoni i Florentyna Kamińska) × Krystyna Sołtysik
  2. Krystyna Sołtysik (ID: sw.90156), 1922–2010 (r.: Jan i Stanisława Niemiec) × Bronisław Siarkiewicz

kwatera FII rząd 9, miejsce 14

  1. Ryszard Sieczkowski (ID: sw.46205), 1923–2012 (r.: Leon i Natalia Ziemnicka) × Elżbieta Taczanowska h. Jastrzębiec

kwatera G G/11/12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera G rząd 12, miejsce 8

  1. Stanisław hr. Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.51), bohater Wiki 1930–2002 (r.: Andrzej i Wiktoria Jankowska) × Joanna Twarowska h. Pilawa

kwatera G rząd 14, grób 4

  1. Juliusz Gustaw Owidzki (ID: sw.281333), 1921–1996 (r.: Felicjan i Helena Roguska) × Jolanta Horodecka

kwatera G rząd 14, miejsce 4

  1. Irena Kulińska (ID: sw.281332), 1917–2009 (r.: Leon i Weronika Idzikowska) × Roman Owidzki
  2. Roman Owidzki (ID: sw.281331), 1912–2009 (r.: Felicjan i Helena Roguska) × Irena Kulińska

kwatera G rząd 2, miejsce 2/3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Danuta Przeworska (ID: psb.24579.5), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–2012 (r.: Stefan i Janina Rosen) × Stefan Rolewicz

kwatera G rząd TUJE, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera GII rząd 4, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera GII rząd 4, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera H rząd 12, miejsce 22

  1. Halina Mejewska (ID: sw.90110), 1923–2012 × Zdzisław Świderski h. Lubicz

kwatera H rząd 4, miejsce 29

  1. Helena Banasiewicz (ID: sw.126842), 1887–1966 × Władysław Kaczyński
  2. Władysław Kaczyński (ID: sw.126841), 1875–1971 × Helena Banasiewicz

kwatera H rząd 5, miejsce 4

  1. Jerzy Święcki (ID: sw.55021), 1913–2002 (r.: Jerzy i Zofia Ciszewska) × Gabriela Teresa Szumska

kwatera HII rząd 1, miejsce 1

  1. Elżbieta Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: sw.46203), 1926–2011 (r.: Witold i Alina Chybowska) × Ireneusz «Reniek» Kaczmarczyk, Ryszard Sieczkowski
  2. Marek Sieczkowski (ID: sw.61884), 1955–2012 (r.: Ryszard i Elżbieta Taczanowska)

kwatera HIII rząd 2, miejsce 26

  1. Antoni Bielecki (ID: sw.98971), 1902–1988 (r.: Jan i Henryka Moszkowska) × Aniela Konopnicka z Konopnicy h. Jastrzębiec, Maria Kazimiera Wiatr
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II C 28 rząd 15, miejsce 1

  1. Czesław «Godziemba» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.102174), uczestnik Powstania Warszawskiego 1898–1975 (r.: Gustaw i Anna Tarnowska) × Irena Małgorzata Strassburger

kwatera II C 28 rząd 15, miejsce 1

  1. Irena Małgorzata Strassburger (ID: sw.102172), 1898–1986 (r.: Lucjan i Wanda de Sarré) × Franciszek Ksawery Paweł Łukasiewicz, Czesław «Godziemba» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba

kwatera II C 28 rząd 15, miejsce 3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II C 28 rząd 16, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera II C 28 rząd 19, miejsce 2

  1. Tadeusz Maciej «Witold» Runge (ID: psb.27179.1), bohater PSB 1898–1975 (r.: Tadeusz i Anna Paprocka) × Janina Brudkiewicz, Helena Maciuch, Anna Nowosielska
    → PSB: RUNGE Tadeusz Maciej (1898-1975) oficer WP, cichociemny, oficer AK

kwatera K rząd 14, miejsce 40

  1. Henryk Mogilnicki (ID: sw.229833), 1906– × Jadwiga Jurakowska
  2. Jadwiga Jurakowska (ID: sw.229832), 1910–2005 (r.: Zygmunt i Anna Surzycka) × Henryk Mogilnicki

kwatera K rząd 3, miejsce 56

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera K rząd 8, miejsce 11

  1. Antoni Szymański (ID: sw.98792), ~1910–1997 × Eugenia Parys
  2. Eugenia Parys (ID: sw.98793), 1912–2005 × Antoni Szymański

kwatera K rząd III, miejsce 56

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera L rząd 1, miejsce 15

  1. Roman Artur Otto Szydłowski (ID: psb.34170.1), bohater PSB 1918–1983 (r.: Karol i Waleria Blumenfeld) × Zuzanna Jastrzębska
    → PSB: SZYDŁOWSKI Roman (1918-1983), krytyk teatralny

kwatera Ł rząd 9, miejsce 6

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Emil Gołogórski (ID: psb.7045.1), bohater PSB 1862–1921 × Maria Artwińska
    → PSB: GOŁOGÓRSKI Emil (1862-1921) inżynier, generał-porucznik WP
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Janusz Wacław Dłużniakiewicz (ID: psb.4321.1), bohater PSB 1886–1932 (r.: Zygmunt i Janina Golcz)
    → PSB: DŁUŻNIAKIEWICZ Janusz Wacław (1886-1932) pułkownik
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Dziewulski h. Rawicz (ID: cz.I008179), bohater Wiki 1869–1939 (r.: Jan i Zofia Bielicka) × Jadwiga Zofia Krystyna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita
  13. Stanisław Skotnicki h. Bogoria (ID: zi.5.121.a3), bohater PSB 1894–1939 (r.: Maksymilian i Wanda Russocka) × Stefania Calvas, Maria Karczewska h. Samson
    → PSB: SKOTNICKI Stanisław (1894-1939) generał brygady WP.
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Marcelina Maria Paszkiewicz (ID: zi.6.81.a1a1), 1938–1941 (r.: Ludwik i Maria Piwnicka)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Stanisław Lucjan Thiel (ID: zi.5.134.probant), plany PSB 1881–1943 (r.: Kazimierz i Józefa Frezer) × Maria Thiel
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Stanisław «Pług» Psarski h. Jastrzębiec (ID: sw.42437), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1944 (r.: Zygmunt i Władysława Karśnicka)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Maria Babicka (ID: sw.174946), 1893–1944 × Marian Henryk Antoni Zachert
  24. Hubert «Hubert» Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.46206), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–1944 (r.: Stanisław i Jadwiga Lukiańska)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Kazimierz «Korwin» Wasiłowski h. Korwin (ID: sw.51303), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1944 (r.: Stanisław i Joanna Szaniawska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Michał Światopełk-Mirski h. Białynia (odm.) (ID: cz.I017931), bohater Wiki 1926–1944 (r.: Kazimierz i Izabela Potulicka)
  30. Marian Henryk Antoni Zachert (ID: sw.174945), głowa w spisie ludn. Krakowa 1894–1944 (r.: Edmund i Krystyna Psarska) × Maria Babicka
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Stanisław Ostaszewski h. Ostoja (ID: sw.39260), 1892–1952 (r.: Kazimierz i Janina Kumanowska) × Helena Sakowicz
  41. Beniamin «Jerzy Borejsza» Goldberg (ID: psb.26927.4), bohater Wiki 1905–1952 (r.: Abraham i Anna Różańska) × Ewa «Jaskólska» Kantor
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Zygmunt Psarski h. Jastrzębiec (ID: psb.24753.16), 1886–1955 (r.: Władysław i Maria Psarska) × Władysława Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Arnold Zygmunt Stanisław Szyfman (ID: psb.34182.1), bohater PSB 1882–1967 (r.: Jakub i Anna Halporn) × Maria Krystyna Broniewska z Biezdziedzy h. Tarnawa
    → PSB: SZYFMAN Arnold (1882-1967), dyrektor teatrów
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Mirosława Sadżak (ID: sw.85719), 1931–1969 × Stanisław Taczanowski h. Jastrzębiec
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Zdzisław Karol Stroński (ID: psb.32373.1), bohater PSB 1894–1972 (r.: Alfred i Karolina Broniewska) × Zofia Krystyna Broniewska, Maria Korniłłowicz
    → PSB: STROŃSKI Zdzisław Karol (1894-1972) historyk, prezydent Stanisławowa, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. Magdalena «Samozwaniec» Kossak h. Kos (ID: 11.433.44), bohater PSB 1894–1972 (r.: Wojciech i Maria Kisielnicka) × Jan Starzewski h. Ostoja, Zygmunt Niewidowski
    → PSB: SAMOZWANIEC Magdalena (1894-1972) pisarka satyryczna
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. Czesław Wycech (ID: zi.7.42.a2bo), poseł na Sejm PRL 1899–1977 (r.: Antoni i Honorata N.) × Anna Kasprzyk
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  103. Józef Jeszka (ID: sw.128322), 1893–1980 × Feliksa Kokińska
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. Feliksa Kokińska (ID: sw.128323), 1899–1983 × Józef Jeszka
  110. Jan «Prezes» Rzepecki (ID: psb.27650.1), bohater PSB 1899–1983 (r.: Kazimierz i Izabela Moszczeńska) × Irena Malecińska, Irena Krzyżanowska
    → PSB: RZEPECKI Jan (1899-1983) pułkownik, pisarz wojskowy
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  115. Kazimierz Szemiot h. Łabędź (ID: psb.33562.1), bohater PSB 1933–1985 (r.: Wacław i Anna Doroszewska) × Hanna Skalska, Wanda Wojciechowicz
    → PSB: SZEMIOTH Kazimierz (1933-1985) poeta, malarz, grafik
  116. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  117. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  118. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  119. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  120. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  121. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  122. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  123. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  124. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  125. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  126. Adolf Ryszka (ID: sw.77017), bohater Wiki 1935–1995 × Jasna Strzałkowska
  127. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  128. Ryszard Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.614174), bohater Wiki 1922–1996 (r.: Oktaw i Helena Krasnopolska) × Hanna Buczkowska, Maria Frelich
  129. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  130. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  131. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  132. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  133. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  134. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  135. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  136. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  137. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  138. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  139. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  140. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  141. Witold Woyda h. Mieczosław (ID: sw.613477), bohater Wiki 1939–2008 (r.: Zdzisław i Ewa Słupnicka) × Margot Zborowska
  142. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  143. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  144. Zbigniew Zapasiewicz h. Lubicz (ID: sw.367734), znani aktorzy 1934–2009 (r.: Zbigniew i Maria Kreczmar) × Krystyna Maciejewska, Iwona Słoczyńska, Olga Sawicka
  145. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  146. Janusz Atlas (ID: sw.401177), znani dziennikarze 1949–2010 × Katarzyna Kokocińska
  147. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  148. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  149. Janusz Krupski (ID: sw.7680), ofiara katastrofy smoleńskiej 1951–2010 (r.: Marian i Franciszka Pyszniak) × Joanna ks. Puzyna h. Oginiec
  150. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  151. Anna Jaxa-Małachowska z Małachowa h. Gryf (ID: zi.4.96.a1a3), 1932–2012 (r.: Ryszard i Maria Podleska) × Janusz Kawecki
  152. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  153. Edward Maria hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I005271), 1929–2016 (r.: Edward i Maria Wołkowicka) × Barbara Kowalczewska, Madeleine N.
  154. Jerzy Kurowski (ID: sw.44036), 1933–2016 (r.: Stanisław i Janina Damszel) × Hanna Szałowska h. Sulima


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.12.2018.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie