Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 114.
- rząd 1, miejsce 1,2: Stanisław Brunwey I Ludwik Bielicki [inw. 1214] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Anonim [inw: 38472] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Szczypiorscy [inw. 1213] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Joanna Modzelewska [inw. 1212] (mat. inw.)
- Joanna Eleonora Szreder (ID: sw.165571), artykuł 11717 w Nekrologii 1809–1860 (r.: Jan i Aniela Tauber) × Roman Kazimierz Józef Ostromęcki h. Pomian, Franciszek Kwiryn Modzelewski h. Herburt
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Franciszek Kwiryn Modzelewski h. Herburt (ID: le.2381.2.4), urzędnik Królestwa Polskiego 1799–1882 (r.: Ignacy i Brygida Jezierska) × Joanna Eleonora Szreder
- rząd 1, miejsce 5: Bruno Bentkowski [inw. 1211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6,7: Anonim [inw. 1210] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Ignacy Dembowski [inw. 1209] (mat. inw.)
- Ignacy Maurycy Stanisław Dembowski h. Jelita (ID: 4.341.562), oficer Powstania Listopadowego 1789–1861 (r.: Antoni i Elżbieta de Duparty) × Eleonora hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk
- Eleonora hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk (ID: 4.341.563), artykuł 17045 w Nekrologii ~1800–1874 (r.: Franciszek i Joanna Grabińska) × Ignacy Maurycy Stanisław Dembowski h. Jelita
- rząd 1, miejsce 9: Anonim [inw. 1208] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Julia Berlińska [inw. 1207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11,12,13: Kalińscy I Rakowieccy [inw. 1206] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wiktor Augustyn Onufry Rakowiecki h. Leliwin (ID: le.3038.2.8), artykuł 40962 w Nekrologii 1841–1907 (r.: Wiktor i Olimpia Lutkiewicz) × Kazimiera Filipina Kalińska
- rząd 1, miejsce 14,15: Zdrodowscy [inw. 1205] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Józia Łączyńska [inw. 1204] (mat. inw.)
- Józefa Łączyńska h. Kościesza (ID: sw.552261), ~1860– (r.: Konstanty i Bronisława Karska)
- Aleksander Łączyński h. Kościesza (ID: sw.552258), ~1850–1855 (r.: Konstanty i Bronisława Karska)
- Wiktoria Zofia Jadwiga Łączyńska h. Kościesza (ID: sw.327459), artykuł 11879 w Nekrologii 1855–1861 (r.: Konstanty i Bronisława Karska)
- Bronisława Maria Łączyńska h. Kościesza (ID: sw.327458), artykuł 96138 w Nekrologii ~1860–1864 (r.: Konstanty i Bronisława Karska)
- Halina Łączyńska h. Kościesza (ID: sw.552260), artykuł 79320 w Nekrologii ~1860–1868 (r.: Konstanty i Bronisława Karska)
- Bronisława Karska z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.199), artykuł 25340 w Nekrologii ~1830–1889 (r.: Aleksander i Wiktoria Kossobudzka) × Konstanty Łączyński h. Kościesza
- Maria Florentyna Monika Strojnowska h. Strzemię (ID: 15.413.204), artykuł 54189 w Nekrologii 1857–1920 (r.: Feliks i Maria Grabowska) × Stefan Łączyński h. Kościesza
- Stefan Łączyński h. Kościesza (ID: 15.413.203), artykuł 54170 w Nekrologii ~1850–1920 (r.: Konstanty i Bronisława Karska) × Maria Florentyna Monika Strojnowska h. Strzemię
- rząd 1, miejsce 18,19: Papi I Rychard [inw. 1203] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20,21: Józef Bełza [inw. 1202] (mat. inw.)
- Józef Bełza h. wł. (ID: 1.616.7), bohater PSB 1805–1888 (r.: Tomasz i Antonina Żebrowska) × Bogumiła Augusta Teofila Ostrowska h. Korab
→ PSB: BEŁZA Józef (1805-1888) chemik
- Stanisław Bolesław Karol Bełza h. wł. (ID: le.105.1.9), bohater PSB 1849–1929 (r.: Józef i Bogumiła Ostrowska) × Jadwiga Klara Kobylańska h. Lubicz
→ PSB: BEŁZA Stanisław (1849-1929) publicysta, podróżnik
- Halina Bełza h. wł. (ID: sw.183187), 1919–1992 (r.: Witold i Karolina Winiarz) × Jan Harasymowicz
- rząd 1, miejsce 22: Anonim - Julia Sadkowska -z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1201] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Girsztowtowie, Jamiołkowscy, Wojciechowscy [inw. 1200] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Zuzanna Koester [inw. 1199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Anonim [inw. 1198] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Ciechomscy [inw. 1197] (mat. inw.)
- Joanna Łempicka z Łempic h. Junosza (ID: sw.200892), artykuł 24151 w Nekrologii 1814–1887 (r.: Wojciech i Joanna Kuczkowska) × Jan Nepomucen Skarzyński h. Bończa
- Jan Nepomucen Skarzyński h. Bończa (ID: sw.200891), artykuł 30168 w Nekrologii ~1810–1895 (r.: Józef i Józefa Podczaska) × Joanna Łempicka z Łempic h. Junosza
- Waleria Ciechomska z Ciechomic h. Wąż (ID: sw.152452), artykuł 38641 w Nekrologii ~1860–1905 (r.: Wojciech i Julia Zaborowska)
- Olimpia Skarzyńska h. Bończa (ID: sw.209199), artykuł 50992 w Nekrologii ~1850–1917 (r.: Jan i Joanna Łempicka) × Szymon Jan Adam Ostrowski h. Korab, Jan Józef Ciechomski z Ciechomic h. Wąż
- rząd 1, miejsce 29,30,31: Krzysztof Koryzna [inw. 1196] (mat. inw.)
- Krzysztof Koryzna (ID: sw.144302), oficer Powstania Listopadowego 1773–1850 (r.: Franciszek i Teodora Zawisza) × Paulina Wojna-Ośniałowska h. Trąby
- Witold Thieme (ID: sw.499687), artykuł 12613 w Nekrologii ~1860–1861 (r.: Karol i Bronisława Koryzno)
- Paulina Wojna-Ośniałowska h. Trąby (ID: sw.144301), artykuł 22121 w Nekrologii ~1810–1884 (r.: Roman i Marianna Romanowicz) × Krzysztof Koryzna
- Karol Thieme (ID: sw.90376), urzędnik Królestwa Polskiego 1834–1911 (r.: Karol i Karolina Milkohn) × Bronisława Koryzno
- Karolina Thieme (ID: sw.11822), artykuł 58789 w Nekrologii 1859–1925 (r.: Karol i Bronisława Koryzno) × Franciszek Wereszczaka h. Kościesza
- rząd 2, miejsce 1,2,3,4: Dominik Zieliński [inw. 425] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 424] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6,7: Franciszka Szamborska [inw. 423] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Anonim [inw. 421] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Adela Jarocka [inw. 420] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 415] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Józefa Rudnicka [inw. 413] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 410] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13,14: Jabłońscy [inw. 409] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw. 406] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Emilia Riedel [inw. 408] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18,19: Pole Grobowe [inw. 404] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Felix Skarzyński [inw. 405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Helena Siemaszko [inw. 402] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Emilia Meyerhold [inw. 403] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23,24: Olewińscy [inw. 401] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Bronisława Otocka [inw. 400] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Teofila Szwander [inw. 399] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Stefan Englert [inw. 397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Włostowscy I Wilczyńscy [inw. 396] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30,31: Wężykowie Rudzcy [inw. 395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Leonard Witalis Bonawentura Wężyk-Rudzki h. Wąż (ID: le.3176.2.12), artykuł 256730 w Nekrologii 1826–1891 (r.: Antoni i Wiktoria Rasiewicz) × Konstancja Ostrowska h. Korab, Klementyna Jaworska
- rząd 3, miejsce 1,2,3,4: Lesińscy [inw. 1248] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Tadeusz Knoblauch [inw. 1252] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6,7: Anonim [inw. 1253] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Anonim [inw. 3757] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9,10: Michał Grabowski [inw. 1254] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Filipina Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.46993), artykuł 26808 w Nekrologii 1821–1891 (r.: Ignacy i Marcela Zaborowska) × Franciszek Mroziński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11,12: Antoni Wolski [inw. 1255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Janina Wanda Wolska h. Ślepowron (ID: sw.18025), 1886–1968 (r.: Edward i Adela Stalińska) × Józef Feliks Bobrowski, Ludwik Wielowieyski h. Poraj, Edward Adolf Pepłowski h. Gozdawa
- rząd 3, miejsce 13,14: Felicja Korabiewska [inw. 1256] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Florentyna Rolbiecka [inw. 1257] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16,17: Józef Charewicz [inw. 1259] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18,19: Glisczyńscy [inw. 1260] (mat. inw.)
- Adam Gliszczyński z Gliszcz h. wł. (ID: 6.250.50), bohater PSB 1830–1903 (r.: Antoni i Aniela Daleszyńska) × Maria Anna Chryssowska h. Topór (Starża)
→ PSB: GLISZCZYŃSKI Adam (1830-1903) lekarz ginekolog
- Maria Anna Chryssowska h. Topór (Starża) (ID: 6.250.56), artykuł 61107 w Nekrologii 1839–1928 (r.: Robert i Ernestyna Krischker) × Adam Gliszczyński z Gliszcz h. wł.
- rząd 3, miejsce 20: Kornelja Moraczyńska [inw. 1261] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Konstanty Rejnert [inw. 1262] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22,23: Wincenty Bieliński [inw. 1263] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Marja Magdalena Albrecht [inw. 1264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Zdzisław Walewski [inw. 1265] (mat. inw.)
- Zdzisław Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.282851), artykuł 12952 w Nekrologii 1838–1862 (r.: Zygmunt i Aniceta Tarnowska)
- Aniceta Aniela Anna Saryusz-Tarnowska z Tarnówki h. Jelita (ID: lu.4696), artykuł 27318 w Nekrologii 1816–1892 (r.: Sylwester i Ludwika Cielecka) × Zygmunt Maurycy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna)
- Aleksander Furs-Bielicki (ID: sw.211276), urzędnik Królestwa Polskiego ~1830–1907 (r.: Adam i Julia Piasecka) × Emilia Nepomucena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna)
- Emilia Nepomucena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.211277), artykuł 55170 w Nekrologii 1845–1922 (r.: Zygmunt i Aniceta Tarnowska) × Aleksander Furs-Bielicki
- rząd 3, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 1266] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Leon Karnkowski [inw. 1267] (mat. inw.)
- Leon Karnkowski z Karnkowa h. Junosza (ID: sw.32592), artykuł 13024 w Nekrologii 1844–1863 (r.: Juliusz i Salomea Zakrzewska)
- rząd 3, miejsce 28: Leon Ciechomski [inw. 1268] (mat. inw.)
- Leon Jan Aleksander Ciechomski z Ciechomic h. Wąż (ID: le.509.3.6), ~1840–1879 (r.: Józef i Izabela Łempicka) × Emilia Szwajczewska
- rząd 3, miejsce 29,30,31: Julja Moykowska [inw. 1258] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2,3: Jędrzej Węglowski [inw. 1215] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Maurycy Grunber [inw. 1216] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Anonim - Anna Woźnicka- z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1217] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Anonim [inw. 1218] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Faustyn Grzybowski [inw. 1221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Anonim- Henryk Schmidt- Patrz Bibliografia [inw. 1222] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Antoni Chrostowski [inw. 1223] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Wilhelm Szmelcer [inw. 1224] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11,12: Felicja Karpińska [inw. 1225] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Szumlańscy [inw. 1227] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim [inw. 1228] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Rene Laudiere [inw. 1229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Teodor Rolski [inw. 1230] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Hreczynowie [inw. 1232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Anonim [inw. 1233] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Aniela Tyrchowska [inw. 1235] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zofia Celestyna Lechowska h. Pilawa (ID: 14.57.16), artykuł 66619 w Nekrologii ~1870–1932 (r.: Władysław i Teodora Bogusławska) × Władysław Józef Tyrchowski
- Władysław Józef Tyrchowski (ID: sw.161634), artykuł 73060 w Nekrologii ~1860–1938 (r.: Władysław i Aniela Louis) × Zofia Celestyna Lechowska h. Pilawa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Tyrchowska (ID: sw.262991), ~1900–1990 (r.: Władysław i Zofia Lechowska) × Jan Kurzewski h. Topacz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Stanisław Danecki [inw. 1238] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Aleksander Ernest Turoboyski [inw. 1239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Poradowski (ID: sw.263298), artykuł 37766 w Nekrologii ~1840–1904 (r.: Wincenty i Józefa Kamocka) × Maria Turobojska h. Bończa
- rząd 4, miejsce 25: Michał Łodzicki [inw. 1240] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Leokadja Turoboyska [inw. 1241] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Marianna Henryka Ewa Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: le.3884.1.20), artykuł 24388 w Nekrologii 1818–1887 (r.: Marceli i Rozalia Trzcińska) × Roch Jacek Turobojski h. Bończa
- Roch Jacek Turobojski h. Bończa (ID: le.3884.1.19), artykuł 81665 w Nekrologii 1808–1895 (r.: Kazimierz i Antonina Wolska) × Marianna Henryka Ewa Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27,28: Wojewódzcy [inw. 1242] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29,30,31: Antoni Sianowski [inw. 1246] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1,2,3: Franciszka Rutkowska [inw. 390] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4,5: Piotr Tałajewski [inw. 391] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6,7: Roguscy [inw. 381] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Augustyn Pręgowski [inw. 382] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Zygmunt Kononowicz [inw. 379] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Józef Kononowicz [inw. 378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Władysław Kozietulski [inw. 377] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12,13: Anonim - Stanisław, Salomea Bąkowscy [inw. 376] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Śmigielski [inw. 375] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe - Eugenia Zajączkowska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 374] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Apolonia Falińska [inw. 373] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17,18: Franciszek Jasiński [inw. 372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5,6, miejsce 19,20,21: Ćwierlikowscy [inw. 370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22,23: Bończa - Skarżyńscy [inw. 369] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Petronela Grossowa [inw. 368] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Teodor I Helena Rzeszotowscy [inw. 367] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26,27: Pole Grobowe [inw. 366] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Henryk Grześkowiak [inw. 365] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29,30,31: Jan Kraśniewski [inw. 1274] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Hennebergowie [inw. 1064] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5,6,7: Pole Grobowe [inw. 1066] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8,9: Janusz Moykowski [inw. 1070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Anonim - Leon Muszkowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1072] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Władysław GlinkaJanczewski [inw. 1075] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim [inw. 1077] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15,16: Jan Władysław Muszewski [inw. 1078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Józef Kwieciński [inw. 1079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Zofia Sidow [inw. 1273] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Anonim - Karol Klimkiewicz - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1272] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25: Bagniewscy [inw. 1271] (mat. inw.)
- Juliusz Celestyn Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.76), artykuł 42223 w Nekrologii 1840–1909 (r.: Dionizy i Tekla Majewska) × Paulina Suska z Giżyc h. Pomian
- Antonina Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.85), artykuł 48411 w Nekrologii ~1890–1914 (r.: Juliusz i Paulina Suska)
- Paulina Suska z Giżyc h. Pomian (ID: 1.295.79), artykuł 61721 w Nekrologii 1857–1928 (r.: Piotr i Antonina Skarżyńska) × Juliusz Celestyn Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa
- Wacław Nowacki (ID: zi.1.6.a2a1), artykuł 61785 w Nekrologii ~1910–1928 (r.: Ludomir i Wanda Bagniewska)
- Jan Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.83), artykuł 62748 w Nekrologii 1894–1929 (r.: Juliusz i Paulina Suska) × Zofia Małecka
- Dionizy Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.81), artykuł 67458 w Nekrologii 1882–1933 (r.: Juliusz i Paulina Suska) × Emilia Teresa Knoll-Kownacka
- Jadwiga Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.86), ~1890–1968 (r.: Juliusz i Paulina Suska)
- Julia Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: zi.1.8.a4), 1920–2004 (r.: Dionizy i Emilia Knoll)
- rząd 6, miejsce 26,27: Wolscy I Moraczewscy [inw. 1270] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29,30,31: Grodziccy I Ruszczyńscy [inw. 1269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi