Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 181.
- rząd 1, miejsce 1: Bronisława Wróblewska [inw: 48807] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Eugeniusz Pepłowski [inw: 48812] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Anonim [inw: 48816] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Janina Polkowska [inw: 48820] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Edward Kucharski [inw: 48843] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Henryka Spisacka [inw: 48857] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8: Eugenia Banarska [inw: 48860] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Czubakowscy [inw: 48861] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Przecławscy [inw: 48862] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Adam Przecławski [inw: 48866] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Kordula Sobolewska [inw: 48870] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13,14: Józefa Zdanowska [inw: 48872] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Józefa Radlicka [inw: 48873] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Prawdzic-Bentkowscy [inw: 48876] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Katarzyna Migas [inw: 48877] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Anonim [inw: 48878] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Rafał Sikora [inw: 48879] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Gębscy [inw: 48880] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Anonim/Pole Grobowe [inw: 48881] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23: Barbara Janiszewska [inw: 49040] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Tadeusz Kacprzak [inw: 49044] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25,26: Franciszek Poterański [inw: 49048] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Teofila Jussewicz [inw: 49053] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Sobieszkowie [inw: 49057] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Franciszek Miszczuk [inw: 49064] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw: 49066] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Anonim [inw: 49072] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Filip Wosatko [inw: 49077] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Kirszensteinowie [inw: 49079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Brzozowscy [inw: 49084] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Ignacy Smereczański [inw: 49086] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Karol Choynowski [inw: 49089] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Józefa Ciodyk [inw: 49091] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Maria Zimoch [inw: 49092] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Jan Libelt [inw: 49096] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Kiefferowie [inw: 49100] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Siwiccy [inw: 49102] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12,13: Dannowie, Franccowie [inw: 49109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Anonim/Pole Grobowe [inw: 49114] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Krzywda-Danowscy, Bernardowie [inw: 49115] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Gustaw Daniłowski [inw: 49116] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Antoni Michałowski [inw: 49118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Władysław Gołembowski [inw: 49124] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Marylka Tatarowska [inw: 49129] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Zenon Zaborowski [inw: 49137] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Juljanna Dziwołowicz [inw: 49139] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Michał Skarzyński [inw: 49140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Juljan Emme [inw: 49141] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Piotr Polkowski [inw: 49143] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw: 49146] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Karolina Jamiołkowska-Kaniowska [inw: 49147] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27,28,29,30: Wierzbiccy [inw: 49148] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Apolonia Zenona Wierzbicka (ID: sw.47479), 1896–1959 × Kazimierz Ignacy Pawiński
- rząd 3, miejsce 1,2: Srucińscy i Januszkiewiczowie [inw: 49159] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Łucyja Bębnowska [inw: 49162] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Muszyńscy [inw: 49164] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Dumowie, Zaczkowie [inw: 49168] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6,7: Ceptowscy [inw: 49171] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Jan Nittner [inw: 49172] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9,10: Marcinkiewiczowie [inw: 49176] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Rajmund Olszakowski [inw: 49182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw: 49183] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Waleria Pszczółkowska [inw: 49187] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Brinkenowie [inw: 49192] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jan Bobrowski [inw: 49193] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Hnatiukowie [inw: 49194] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Sobieszczuk [inw: 49197] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19: Jadziunia Czyżewska [inw: 49203] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Adam Kotarbiński [inw: 49204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Walerjan Jussewicz [inw: 49206] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Gabryela Kotarbińska [inw: 49207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Franciszka Piasecka [inw: 49213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Józef Pawłowski [inw: 49217] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim [inw: 49221] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Michał Sobolewski [inw: 49222] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Jan Miszczak [inw: 49224] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Ludwika Dittwald [inw: 49226] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Jankowscy [inw: 49230] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Galiccy [inw: 49231] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Teodor Hryniewiecki [inw: 49237] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3,4: Stach Kiełczewski [inw: 49240] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Wacław Kamprowski [inw: 49245] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Franciszek Bieńkowski [inw: 49248] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Konstancja Chlipalska [inw: 49251] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8,9: Franciszka Rudzińska [inw: 49253] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Marya Rilarska [inw: 49259] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw: 49263] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Dąbrowscy [inw: 49264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Nowakowscy, Kruszewscy [inw: 49302] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Zdzisław Tyszkiewicz [inw: 49304] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Maria Pretzel [inw: 49308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Franciszka Hoppe [inw: 49311] (mat. inw.)
- Stanisław Edward Hoppe h. wł. (ID: sw.53650), 1893– (r.: Michał i Franciszka Kamińska) × Irena Natalia Janicka, Maria Klotz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Julja Szczygielska [inw: 49321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Antoni Czerniłowski-Sokołł [inw: 49328] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21,22: Anonim/Pole Grobowe [inw: 49329] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw: 49330] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Monikowscy [inw: 49331] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Anonim [inw: 49333] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Irena Górska [inw: 49334] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Franciszek Brzeski [inw: 49340] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Lubienieccy [inw: 49341] (mat. inw.)
- Zdzisław Feliks hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola (ID: 15.74.542), artykuł 70142 w Nekrologii 1869–1935 (r.: Włodzimierz i Felicja Drużbacka) × Maria Skarzyńska h. Bończa, Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
- Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: 15.74.544), 1874–1944 (r.: Gustaw i Anatolia Hartingh) × Zdzisław Feliks hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola
- rząd 4, miejsce 29: Maria Skąpska [inw: 49343] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Zygmunt Brzeziński [inw: 49344] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Stanisława Orłowska [inw: 49347] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Klara Jasiewicz [inw: 49349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Stanisław Lisiecki [inw: 49354] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Zenon Laurentowski [inw: 49356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Ewa Łubińska [inw: 49359] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6,7: Anonim [inw: 49363] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Józef Rakowski [inw: 49370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Maksymiljan Jaskólski [inw: 49376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Fabian Wróblewski [inw: 49382] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Maria Banek [inw: 49384] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Aleksandra Lenard [inw: 49392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Tykwińscy [inw: 49394] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Czarniecki [inw: 49395] (mat. inw.)
- Jan Czarniecki z Czarncy h. Łodzia (ID: 3.616.179), artykuł 35169 w Nekrologii ~1860–1901 (r.: Stefan i Jadwiga Marylska)
- rząd 5, miejsce 15: Garbaczowie [inw: 49401] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Józef Sendecki [inw: 49405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Anonim [inw: 49406] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Majewscy [inw: 49407] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Poraj-Zamoyscy [inw: 49409] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Anonim/Pole Grobowe [inw: 49411] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Marjanna Gutermann [inw: 49413] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw: 49415] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Henryk Bullak [inw: 49420] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Johnowie [inw: 49422] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Bolesław Szpot Dunin [inw: 49425] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Anna Pełka [inw: 49428] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Eugeniusz Herdliczko [inw: 49430] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Józefa Atłas [inw: 49434] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Stanisław Wilemski [inw: 49436] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Maria Stawowska [inw: 49438] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Wacław Ulejczyk [inw: 49442] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim [inw: 49444] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4,5: Aleksander Kuligowski [inw: 49446] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: De Lendorffowie [inw: 49451] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Maria Sikorska [inw: 49454] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Konrad Sikorski [inw: 49459] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Grzegorz Russ [inw: 49462] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Władysław Cupryjak [inw: 49466] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Aleksander Belina-Węgierski [inw: 49477] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Emil Złotaszewski [inw: 49478] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Maksymiljan Brzezikowski [inw: 49485] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Władysław Józefowicz [inw: 49486] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Górscy [inw: 49487] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Anonim/Pole Grobowe [inw: 49490] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Zbigniew Dymecki [inw: 49491] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Eugeniusz Próchnicki [inw: 49492] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Marjan Wichliński [inw: 49493] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Anonim [inw: 49495] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Lidia Pieżewska-Morawska [inw: 49496] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Grześ Bobela [inw: 49508] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Wyganowscy [inw: 49509] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25,26: Lencowie [inw: 49512] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Juljan Dziwołowicz [inw: 49517] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Otylia Przyborowska [inw: 49518] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Anonim [inw: 49522] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Zalewscy [inw: 49523] (mat. inw.)
- Franciszka Józefa Rokitnicka h. Prawdzic (ID: sw.160424), artykuł 31708 w Nekrologii ~1820–1897 (r.: Klemens i Blandyna Gumowska) × Adam Aleksander Zalewski
- Adam Aleksander Zalewski (ID: sw.160423), artykuł 31928 w Nekrologii ~1830–1898 (r.: Jan i Emilia Wołowska) × Franciszka Józefa Rokitnicka h. Prawdzic
- Feliks Zalewski (ID: sw.174645), artykuł 44292 w Nekrologii ~1860–1911 (r.: Adam i Franciszka Rokitnicka) × Leokadia Ambrożyna Józefa Wieliczko
- rząd 7, miejsce 1: Zagrodzcy [inw: 49531] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 2: Rajchertowie [inw: 49533] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 3: Stefan Zagrodzki [inw: 49535] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 4: Antonina Jabłońska [inw: 49538] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 5: Jabłońscy [inw: 49540] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 6: Antoni Jabłoński [inw: 49542] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 7,8: Plocerowie [inw: 49545] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 9: Emilia Witrylak [inw: 49546] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 10: Szymańscy [inw: 49549] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 11: Szmigielscy [inw: 49552] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 12: Emilia Downar Zapolska [inw: 49556] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 13,14,15: Michał Miniewicz [inw: 49562] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 16,17: Barabaszowie, Winiarscy [inw: 49568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 18: Jastrzębiec Karpa-Sławeccy [inw: 49574] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 19: Anonim [inw: 49577] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 20: Zygmuś Pężko [inw: 49584] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 21,22: Rutkowscy, Kowalczykowie [inw: 49587] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 23: Anonim [inw: 49598] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 24: Ryszard Dutkiewicz [inw: 49600] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 25,26: Kleczyńscy [inw: 49601] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 27: Marchlewscy [inw: 49603] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 28: Józefa Chalicka [inw: 49604] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 29: Konrad Jan Piotrowski [inw: 49606] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 30: Apolonia Ziółkowska [inw: 49608] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi