Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 165.
- rząd 1, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63464] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Stanisława Stangenberg [inw. 63465] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Karolina Popielawska [inw. 63467] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Ryszard Syfert [inw. 63468] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Psykowie [inw. 63469] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Zofia Gmitrzak [inw. 63471] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Zofia Gowin [inw. 63473] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Stefan Rawicz [inw. 63474] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Bronisława Kasprzycka [inw. 63477] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Marian Wysocki [inw. 63479] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Henryk Wysocki [inw. 63481] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Mieczysław Kandzior [inw. 63484] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Wilhelm Matusiewicz [inw. 63485] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Aleksander Kostrzewski [inw. 63493] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Karolina Marcinkiewicz [inw. 63494] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Karolinka Sanocka [inw. 63495] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17,18: Czerwińscy i Wacha [inw. 63496] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Gabryela Łęgowik [inw. 63498] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Lewandowscy [inw. 63499] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Adolf Jankiewicz [inw. 63500] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Wacław Altrych [inw. 63501] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim [inw. 63502] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24,25: Stanisław Książkiewicz [inw. 63503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Feliksa Plicher [inw. 63506] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Pole Grobowe [inw. 63509] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Henryk Lipski [inw. 63510] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Ksawera Wagner [inw. 63512] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 63515] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Popielarscy [inw. 63516] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Maria Marciniak [inw. 63518] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Anastazja Babel [inw. 63520] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Michalina Kicińska [inw. 63521] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Maria Grzeszczak [inw. 63523] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Stanisław Kandzior [inw. 63524] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Franciszek Wojan [inw. 63525] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Irena Puczyńska [inw. 63528] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anonim [inw. 63529] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Jacenty Flis [inw. 63532] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Zygmunt Cichy [inw. 63534] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Janina Krawczykówna [inw. 63536] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Zenon Śmieszek [inw. 63538] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 63539] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Maria Michaluk [inw. 63541] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Anonim [inw. 63545] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Romuald Flach [inw. 63548] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stefcio Koszla [inw. 63551] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 63553] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Piwińscy [inw. 63554] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Pierścińscy [inw. 63558] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Benedykt Jankowski [inw. 63560] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Marian Fiokowski [inw. 63563] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26,27: Pole Grobowe [inw. 63564] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Julia Janc [inw. 63568] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Markiewiczowie [inw. 63571] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Albin Józef Bartkowski [inw. 63513] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Jadzia Karzycka [inw. 63514] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Antoni Kraczkiewicz [inw. 63517] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Antoni Regenciak [inw. 63519] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Peraj i Miłosz [inw. 63522] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Anonim [inw. 63526] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Bronisław Ceranowicz [inw. 63527] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Tekla Matuszewska [inw. 63530] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Marta Skibińska [inw. 63531] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Stanisława Bala [inw. 63533] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Anonim / Bogusław Bednarski [inw. 63535] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Adam Brzozowski [inw. 63537] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Józef Król [inw. 63540] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Piotr Sidorczuk [inw. 63542] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw. 63543] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Wojciech Kurek [inw. 63544] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Maria Smolińska [inw. 63546] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 63547] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Ignacy Gusjew [inw. 63549] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Witold Rymaszewski [inw. 63550] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 63552] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Stanisław Szychowski [inw. 63555] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Janina Studzińska [inw. 63556] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Janusz Wiesław Kiełbasiński [inw. 63557] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 63559] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Arkadiusz Sydry [inw. 63561] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Anonim [inw. 63562] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Smoleńscy [inw. 63565] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63566] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63567] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Walerian Sobolewski [inw. 63569] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 63570] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Aleksandra Tuleja [inw. 63573] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Antonina Daczkowska [inw. 63575] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Józef Michalski [inw. 63577] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anna Skaryszewska [inw. 63578] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Regina Dutkowska [inw. 63582] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Aleksander Bogusz [inw. 63585] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Hanna Krawczyńska [inw. 63586] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Helena Perzanowska [inw. 63587] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Aniela Ordon [inw. 63588] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Alina Zasońska [inw. 63592] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim [inw. 63593] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Buczyński [inw. 63595] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Leon Pilarski [inw. 63596] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Aleksander Bodalski [inw. 63598] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Bolesław Wójcik [inw. 63604] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Malwina Brodzka [inw. 63607] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Janina Bolechowska [inw. 63608] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Julia Dąbrowska [inw. 63610] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Perkowscy [inw. 63611] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Piotr Gruszka [inw. 63613] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Zofia Sicińska [inw. 63614] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 63616] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Franciszek Adamczak [inw. 63617] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim / Hanna Gorayska [inw. 63619] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Alfreda Kasperska [inw. 63620] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63621] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Maria Kawczyńska [inw. 63572] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Encowie [inw. 63574] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Franciszek Ratyński [inw. 63576] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Wiktoria Popis [inw. 63579] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Anonim / Barbara Witkowska [inw. 63580] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Franciszka Szymańska [inw. 63581] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Skoraczewscy [inw. 63583] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Stanisław Trześniewski [inw. 63584] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Matylda Kuriewiczowa [inw. 63589] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Wiktoria Świderska [inw. 63590] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Edzio Repp [inw. 63591] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Kazimiera Różycka [inw. 63594] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Ksawery Rudlicki [inw. 63597] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 63599] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Stryjeccy [inw. 63600] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Anonim [inw. 63601] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 63602] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Bronisława Świątnicka [inw. 63603] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Jan Piskorek [inw. 63605] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Julia Stankiewicz [inw. 63606] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21,22: Helena Rudziszowa [inw. 63609] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Feliks Damski [inw. 63612] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Białasowie [inw. 63615] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Józefa Natańska [inw. 63618] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Kazimiera Czajkowska [inw. 63622] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 63625] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Suchodolscy [inw. 63626] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63628] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Jan Bloch [inw. 63623] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 63624] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Szymańscy [inw. 63627] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Józefa Bamburska [inw. 63629] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Józefa Daab [inw. 63631] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Franciszek Popis [inw. 63633] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Tytus Subdysiak [inw. 63634] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Sabina Budzińska [inw. 63638] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Trzpilowie [inw. 63642] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12,13: Lis-Kostrzescy, Rogala Lewiccy [inw. 63645] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Kitlińscy [inw. 63649] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Stanisław Suchecki [inw. 63652] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Józef Trempalski [inw. 63654] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Leopold Trempolski [inw. 63657] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Maria Kwiecińska [inw. 63661] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Boguszewscy [inw. 63663] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Franciszek Krzemiński [inw. 63665] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 63666] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Kazaneccy [inw. 63668] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Jan Korman [inw. 63670] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Romuald Konstanty Goleniewski [inw. 63673] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Stanisław Kulczyński [inw. 63675] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26,27: Władysław Kostecki [inw. 63676] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 63677] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Marcjanna Pokropińska [inw. 63678] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi