Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Bruksela

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Bruksela. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Anderlecht (2), Etterbeek (10), Uccle (45), Drogenbos (1), Waterloo (3), Tervuren (3), Ottignies-Louvain-la-Neuve (3), Leuven (3), Lowanium, Belgia (1), Antwerpia (560), Fleurus (1), Binche (1), Namur (5), Gandawa (7), Breda (2), Huy (2), Beauraing (5), Hasselt (2), Middelburg (1), Tournai (1), Tilburg (1), Rotterdam (8), Heusden (1), Aniche (1), Haga (15), Bondues (1), Lille (13), Lejda (3), Lambersart (1), La Neuville (3), Okoliczne parafie (niektóre): Offenbach nad Menem, par. ewang.-ref. (54), Dakowy Mokre (39), Poznań, par. św. Marcina (16), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (81), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (72), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (74), Poznań św. Maria Magdalena (44), Poznań (par. Św. Jana Jerozolimskiego) (19), Pępowo (42), Kostrzyn (21), Okoliczne cmentarze: Montmorency, cm. Les Champeaux (139), Paryż, Bazylika Saint-Denis (45), Paryż, cm. Saint-Ouen (1), Paryż, cm. Pere-Lachaise (52), Paryż, cm. Montmartre (72),

1700

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1735

Urodzenia

  1. Charles Joseph Lamoral ks. de Ligne (ID: sw.17721), 1735–1814 (r.: Claude i Elisabeth Salm)

1757

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1766

Urodzenia

  1. Louis Eugene Marie ks. de Ligne (ID: sw.17724), 1766–1813 (r.: Charles i Franziska Liechtenstein)

1785

Urodzenia

  1. Josephe Louise van der Noote (ID: sw.17725), 1785–1863

1789

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1797

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1802

Urodzenia

  1. Eugeniusz Eugene Charles ks. de Ligne (ID: 15.105.657), 1802–1880 (r.: Louis i Josephe van der Noote)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1811

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1813

Zgony

  1. Louis Eugene Marie ks. de Ligne (ID: sw.17724), 1766–1813 (r.: Charles i Franziska Liechtenstein)

1815

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1824

Urodzenia

  1. Engelbert Auguste Antoine von Arenberg (ID: cz.I046515), 1824–1875 (r.: Prosper i Ludmia Lobkowicz)

1834

Małżeństwa

  1. Eugeniusz Eugene Charles ks. de Ligne (ID: 15.105.657), 1802–1880 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1836

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1837

Urodzenia

  1. Charles Joseph Eugene ks. de Ligne (ID: sw.17796), 1837–1914 (r.: Eugeniusz i Jadwiga Lubomirska)

1839

Urodzenia

  1. Edouard Henri Auguste ks. de Ligne (ID: cz.I039634), 1839–1911 (r.: Eugeniusz i Jadwiga Lubomirska)

1843

Urodzenia

  1. Marie Georgine Sophie ks. de Ligne (ID: cz.I039640), 1843–1898 (r.: Eugeniusz i Jadwiga Lubomirska)

1845

Zgony

  1. Jan hr. Tyszkiewicz-Kalenicki h. Leliwa (ID: sg.74972), ~1830–1845 (r.: Wincenty i Febronia Szołayska)

1847

Zgony

  1. Wiktoria Kossobudzka z Kossobud h. Pobóg (ID: 11.437.146), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1790–1847 (r.: Ignacy i Prakseda Nakwaska)

1853

Urodzenia

  1. Józef Skarbek-Kruszewski z Kruszewa h. Radwan (ID: 12.539.422), bohater PSB 1853–1920 (r.: Ignacy i Eufrozyna Moszczeńska)
    → PSB: KRUSZEWSKI Józef (1853-1920) malarz, karykaturzysta, ilustrator

1854

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1855

Zgony

  1. Ezechiel Staniewicz h. Leliwa (ID: psb.1384.8), bohater PSB ~1800–1855 (r.: Florian i ... ...)
    → PSB: STANIEWICZ Ezechiel h. Leliwa (ok. 1796-1855) marszałek szlachty pow. rosieńskiego, naczelnik pow. rosieńskiego w powstaniu listopadowym, emigrant

1859

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1861

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1863

Zgony

  1. Roman hr. Mikorski h. Ostoja (ID: le.2307.2.4), hr. [tytuł] nadany ~1810–1863 (r.: Jan i Julia de Bruant)

1864

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1865

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Hipolit Bonawetura Bonawentura Osiecimski h. Lubicz (ID: 3.598.79), 1839–1878 × Matylda Fabianna Jadwiga hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa (ID: 3.598.78), 1841–1911

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1866

Urodzenia

  1. Wincenty hr. Tyszkiewicz-Kalenicki h. Leliwa (ID: cz.I004991), dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1866–1903 (r.: Stanisław i Julia Celińska)

1867

Urodzenia

  1. Maxime Weygand (ID: sw.39050), bohater Wiki 1867–1965 (r.: N. i N. N.)

1868

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1872

Małżeństwa

  1. Antoni Ryszard Józef ks. Sułkowski h. Sulima (ID: psb.32785.1), bohater PSB 1844–1909
    → PSB: SUŁKOWSKI Antoni Ryszard (1844-1909), ordynat na Rydzynie
    × Emma Maria Anatolia Sanchez d'Alcantara (ID: psb.32785.4), 1852–1877

1873

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1874

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Albert Edouard Eugene ks. de Ligne (ID: sw.17816), 1874–1957 (r.: Edouard i Eulalie zu Solms)

1875

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1876

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Alexei ks. Golicyn h. Pogoń Litewska (ID: sw.21005), 1800–1876 (r.: Alexei i Alexandra Protassow)
  2. Marie Albertine Ottoline de Limburg-Stirum (ID: sw.53058), 1833–1876 (r.: Frederik i Wilhelmina Thibaut)

1877

Urodzenia

  1. Eléonore Marie ks. de Ligne (ID: cz.I038876), 1877–1959 (r.: Edouard i Eulalie zu Solms)

1880

Zgony

  1. Eugeniusz Eugene Charles ks. de Ligne (ID: 15.105.657), 1802–1880 (r.: Louis i Josephe van der Noote)

1881

Zgony

  1. Alexandra Koutaissow (ID: sw.21006), 1803–1881

1882

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1883

Urodzenia

  1. Teresa Maria Matylda hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: 15.105.683), 1883–1948 (r.: Józef i Matylda Le Coat)

1887

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1888

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1889

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1890

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1891

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1893

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1895

Małżeństwa

  1. Henri de Limburg-Stirum (ID: sw.39086), 1864– × Julienne Snoy (ID: sw.39087), 1872–1950

Zgony

  1. Jadwiga Julia Wanda ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.656), 1815–1895 (r.: Henryk i Teresa Czartoryska)

1896

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1897

Małżeństwa

  1. Engelbert von Arenberg (ID: sw.17799), 1872–1949 × Hedwige Marie Gabrielle ks. de Ligne (ID: sw.17798), 1877–1938

1898

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jeanne Guiot (ID: sw.49594), 1898–1990

1900

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1902

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1903

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1904

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1905

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1906

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Karol Bubna-Littitz von Litić (ID: 12.273.824), podkomorzy Austria 1848–1906

1908

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Elisabeth Marie Eulalie ks. de Ligne (ID: sw.17818), 1908–1998 (r.: Albert i Marie de Sincay)
  3. Guillaume de Limburg-Stirum (ID: sw.17819), 1908–1989 (r.: Henri i Julienne Snoy)

1910

Urodzenia

  1. Marie Antoinette Henriette ks. de Ligne (ID: sw.17820), 1910–2001 (r.: Albert i Marie de Sincay)

1911

Urodzenia

  1. Jean Charles Lamoral ks. de Ligne (ID: sw.17802), 1911–2005 (r.: Henri i Charlotte de La Tremoille)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1912

Urodzenia

  1. Pierre Carton de Wiart (ID: psb.29381.10), 1912–1991 (r.: Albert i Lucienne Brifaut)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1913

Urodzenia

  1. Francesco Saverio Massimo-Lancelotti (ID: sw.21156), 1913–2000 (r.: Luigi i Marie de Merode)

Zgony

  1. Jan Antoni bar. du Puget-Puszet h. wł. (ID: lu.24641), 1851–1913 (r.: Konstanty i Ludwika Bratoszewska)
  2. Pierre de Riquet (ID: sw.65259), bohater Wiki 1862–1913

1914

Urodzenia

  1. Louis Jérôme Bonaparte (ID: cz.I035057), 1914–1997 (r.: Napoleon i Klementyna Wettin)
  2. Angelique Marie Eulalie d'Oultremont de Wégimont et de Warfusée (ID: sw.75007), 1914– (r.: Hadelin i Hélene de Ligne)

Zgony

  1. Charles Joseph Eugene ks. de Ligne (ID: sw.17796), 1837–1914 (r.: Eugeniusz i Jadwiga Lubomirska)

1917

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1920

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1922

Zgony

  1. Maude Staples Ely Goddard (ID: lu.22744), 1859–1922

1923

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1925

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1927

Urodzenia

  1. Józefina Karolina Ingeborga Flamandzka (ID: cz.I035863), 1927–2005 (r.: Leopold i Astrid Bernadotte)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1930

Urodzenia

  1. Philippe du Bois d'Aische (ID: cz.I003491), 1930– (r.: Raoul i Andrée Calmeyn)

1931

Urodzenia

  1. Michel van Raemdonck (ID: sw.256030), 1931– (r.: Robert i Gabriela Czosnowska)

1933

Zgony

  1. Charlotte de Gontaut-Biron (ID: sw.17797), 1854–1933 (r.: Etienne i Charlotte de FitzJames)

1936

Urodzenia

  1. Henri Albert Antoine de Limburg-Stirum (ID: sw.74937), 1936– (r.: Guillaume i Elisabeth de Ligne)

Zgony

  1. Roman Ludwik Kostka h. Dąbrowa (ID: sw.71344), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1874–1936 (r.: Jan i Zofia Kochanowska)

1937

Urodzenia

  1. Antoinette Philippine Emmanuelle de Limburg-Stirum (ID: sw.74946), 1937– (r.: Guillaume i Elisabeth de Ligne)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1940

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1941

Urodzenia

  1. Nikolai Zubov (ID: sw.131320), 1941–1996
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Edouard Louis François de Limburg-Stirum (ID: sw.74948), 1941– (r.: Guillaume i Elisabeth de Ligne)

1943

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1944

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1945

Urodzenia

  1. André Schmidt (ID: cz.I046752), 1945–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1947

Urodzenia

  1. Bernadette Demain (ID: cz.I046753), 1947–
  2. Jean Christophe bar. van Caubergh (ID: cz.I048730), korespondent M.J.M. 1947– (r.: Philippe i Christiane Schmidt)
  3. Kalina Kisielewicz (ID: sw.243878), 1947– (r.: Tadeusz i Maria Rohozińska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1948

Urodzenia

  1. Ewa Kisielewicz (ID: sw.243882), 1948– (r.: Tadeusz i Maria Rohozińska)

Małżeństwa

  1. Peter Francis Whitwell (ID: sw.17826), 1911– × Hélene Henriette Anne ks. de Ligne (ID: sw.17825), 1917–2004

1949

Urodzenia

  1. Stanisław Edward hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004648), 1949– (r.: Tadeusz i Adela Tyszkiewicz)
  2. Stanisław Ludwik Porowski h. Oksza (ID: cz.I024094), 1949– (r.: Kazimierz i Halina Strakacz)
  3. Lech Tomasz Kisielewicz (ID: sw.243885), 1949– (r.: Tadeusz i Maria Rohozińska)

1950

Małżeństwa

  1. Andrzej Russanowski z Russanowiec h. Trąby (ID: cz.I039863), 1914–1994 × Astridt Desmedt (ID: cz.I039866), ~1920–

1951

Zgony

  1. Jean Wolff (ID: sw.17832), 1892–1951

1952

Urodzenia

  1. Alain Willems de Laddersous (ID: cz.I032259), 1952– (r.: Pierre i Cecile Peltzer)

1953

Urodzenia

  1. Maria Danuta Plucińska h. Odrowąż (ID: dw.61926), 1953– (r.: Jurand i Janina Styczyńska)

1956

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1957

Urodzenia

  1. Hugh Bullock (ID: cz.I022443), 1957– (r.: Edward i Jennifer Palmer)

Zgony

  1. Albert Edouard Eugene ks. de Ligne (ID: sw.17816), 1874–1957 (r.: Edouard i Eulalie zu Solms)

1958

Małżeństwa

  1. Jan Franciszek de Liedekerke (ID: cz.I004647), 1927– × Elżbieta Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004646), 1934–

1959

Urodzenia

  1. Marek Kisielewicz (ID: sw.243890), 1959– (r.: Tadeusz i Maria Rohozińska)

Małżeństwa

  1. Albert Félix Humbert Flamandzki (ID: cz.I028809), obecne głowy państw 1934– × Donna Paola Margherita Ruffo di Calabria (ID: cz.I028810), 1937–

1960

Zgony

  1. Franciszek Ksawery Xaver ks. Drucki-Lubecki h. Druck (ID: 15.50.325), 1898–1960 (r.: Aleksander i Maria Żurowska)
  2. Adela Elżbieta Ignacia hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I004640), 1908–1960 (r.: Edward i Adela Dembowska)

1961

Małżeństwa

  1. Pierre Mouriau de Meulenacker (ID: sw.74930), 1932– × Guillemette Anne Marie de Limburg-Stirum (ID: sw.74929), 1933–

1962

Urodzenia

  1. Jolande Steyaert (ID: sw.17110), 1962–

1963

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Hélene Marie ks. de Ligne (ID: sw.17830), 1887–1963 (r.: Edouard i Eulalie zu Solms)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1964

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Nicolas Jean François de Spirlet (ID: cz.I038633), 1964– (r.: Jack i Anna zu Stolberg)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1965

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1968

Zgony

  1. Zofia Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: psb.23979.15), 1911–1968 (r.: Jan i Maria Szajer)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Marie Louise Calley de Sincay (ID: sw.17817), 1885–1968

1970

Urodzenia

  1. Sophie Colette Marie Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I037064), 1970– (r.: Jerzy i Brigitte Neys)

Małżeństwa

  1. Pierre de Sejournet de Rameignies (ID: cz.I008449), 1933–2010 × Elżbieta ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: cz.I005636), 1943–

Zgony

  1. Adam Zygmunt ks. Sapieha-Kodeński z Krasiczyna h. Lis (ID: psb.28131.10), bohater Wiki 1892–1970 (r.: Władysław i Elżbieta Potulicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1971

Małżeństwa

  1. Philipp Erasmus Alois ks. Liechtenstein (ID: cz.I046387), 1946– × Isabelle de l'Arbre de Malander (ID: cz.I046388), 1949–

1972

Zgony

  1. Zofia Domańska z Domanina h. Larysza (ID: zi.1.72.a), 1889–1972 (r.: Tadeusz i Anna Wańkowicz)

1973

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. N. Pakasi (ID: sw.243879), ~1940– × Kalina Kisielewicz (ID: sw.243878), 1947–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. Maria Philippa Calice (ID: cz.I046351), 1974– (r.: Andreas i Maria von Steeinhart)
  2. Pauline d'Aspremont-Lynden (ID: sw.74972), 1974–

Małżeństwa

  1. Jean Marie van Lier (ID: cz.I006019), 1940–2005 × Anna hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006016), 1953–

1975

Urodzenia

  1. Aleksander Włodzimierz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I004358), 1975– (r.: Michał i Kristina Sigurdson)
  2. Eleonora Adela hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004654), 1975– (r.: Stanisław i Diana de Liedekerke)

Zgony

  1. Teresa Sobańska h. Junosza (ID: cz.I002327), 1891–1975 (r.: Michał i Ludwika Wodzicka)
  2. Aniela Żurowska h. Leliwa (ID: cz.I028204), ~1930–1975 (r.: Kazimierz i Catherine Englebert)

1977

Urodzenia

  1. Dorota hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004655), 1977– (r.: Stanisław i Diana de Liedekerke)

Małżeństwa

  1. Jacek Kisielewicz (ID: sw.243886), 1953– × N. N. (ID: sw.243887), ~1950–

Zgony

  1. Jerzy Konrad Wincenty ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003532), 1907–1977 (r.: Ludwik i Róża Radziwiłł)

1978

Urodzenia

  1. Konstanty Mikołaj «Tinko» ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I004359), 1978– (r.: Michał i Kristina Sigurdson)

Małżeństwa

  1. Nikolai Zubov (ID: sw.131320), 1941–1996 × Elisabeth Marie Henriette Öttingen (ID: sw.131319), 1953–

1979

Zgony

  1. Stefania Maria hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: psb.31350.16), 1917–1979 (r.: Adam i Stefania Woroniecka)

1980

Zgony

  1. Hedwig Caroline Maria hr. von Oppersdorff (ID: cz.I005628), 1904–1980 (r.: Jan i Dorota Radziwiłł)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1982

Urodzenia

  1. Anne Sophie Houyet (ID: cz.I000206), 1982– (r.: Jean i Elżbieta Jasieńska)
  2. Zofia hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: sw.42901), 1982– (r.: Stanisław i Diana de Liedekerke)
  3. Gaetan Ghislain Dutoit (ID: sw.43206), 1982– (r.: Eddy i Magdalena Swinarska)

1983

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Maciej Adam Jan hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I004068), 1930– × Marie Jeanne Wachel (ID: cz.I013792), 1941–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1984

Urodzenia

  1. Isabelle Houyet (ID: cz.I000207), 1984– (r.: Jean i Elżbieta Jasieńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Tadeusz Humbert hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: sw.42902), 1984– (r.: Stanisław i Diana de Liedekerke)

Małżeństwa

  1. Marek Kisielewicz (ID: sw.243890), 1959– × N. N. (ID: sw.243891), ~1950–

1985

Urodzenia

  1. Maria Anunciata Astrid ks. Liechtenstein (ID: cz.I046394), 1985– (r.: Nikolaus i Margaretha de Luxembourg)
  2. Martin Kisielewicz (ID: sw.243892), 1985– (r.: Marek i N. N.)

1986

Urodzenia

  1. Jean Benoit Benoît Houyet (ID: cz.I000208), 1986– (r.: Jean i Elżbieta Jasieńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan van Hoorick (ID: ut.18.2.85), 1958– × Anne Isabelle hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.84), 1959–

Zgony

  1. Jurand Pluciński h. Odrowąż (ID: dw.61915), 1919–1986 (r.: Zygmunt i Zofia Krajewska)

1987

Urodzenia

  1. Marie Nora Margarita ks. Liechtenstein (ID: cz.I046395), 1987– (r.: Nikolaus i Margaretha de Luxembourg)
  2. Jerome Kisielewicz (ID: sw.243893), 1987– (r.: Marek i N. N.)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1988

Urodzenia

  1. Maxime ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I039605), 1988– (r.: Stanisław i Maria Plucińska)

1989

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Josef Leopold Marie ks. Liechtenstein (ID: cz.I046396), 1989– (r.: Nikolaus i Margaretha de Luxembourg)

Zgony

  1. Kazimierz Żurowski h. Leliwa (ID: cz.I028200), 1904–1989 (r.: Ignacy i Aniela Tarnowska)
  2. Guillaume de Limburg-Stirum (ID: sw.17819), 1908–1989 (r.: Henri i Julienne Snoy)

1990

Urodzenia

  1. Adrien Dutoit (ID: sw.43207), 1990– (r.: Eddy i Magdalena Swinarska)

Zgony

  1. Maria Annunciata Hedwig hr. von Oppersdorff (ID: cz.I002973), 1899–1990 (r.: Jan i Dorota Radziwiłł)

1991

Urodzenia

  1. Jeanne Kisielewicz (ID: sw.243894), 1991– (r.: Marek i N. N.)

1992

Urodzenia

  1. Marie Laure Hicks (ID: cz.I045502), 1992– (r.: Denis i Karolina Gorska)

Zgony

  1. Karin Elizabeth van der Poll (ID: cz.I002592), 1907–1992 (r.: Maksymilian i Adelaida von Schorlemer)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1993

Urodzenia

  1. Victor Kisielewicz (ID: sw.243895), 1993– (r.: Marek i N. N.)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Luis Kisielewicz (ID: sw.244217), 1993– (r.: Marek i N. N.)

Zgony

  1. Włodzimierz Marian Jasieński h. Dołęga (ID: psb.31350.17), 1915–1993 (r.: Michał i Zofia Herniczek)

1994

Urodzenia

  1. Alexander Hicks (ID: cz.I045503), 1994– (r.: Denis i Karolina Gorska)

1995

Małżeństwa

  1. Franciszek Józef de Lantsheere (ID: sw.244202), 1968– × Gaëlle Ryelandt (ID: sw.244203), 1970–

Zgony

  1. Hélene de Pierre de Bernis-Calviere (ID: sw.59499), 1937–1995 (r.: Humbert i Louise de Dorlodot)

1997

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Róża Żółtowska z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I003533), 1909–1997 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska)
  2. Helena Elżbieta Niezabytowska h. Lubicz (ID: psb.19987.6), 1913–1997 (r.: Karol i Zofia Łęska)

1998

Urodzenia

  1. Konstanty Michal Roch hr. O'Rourke h. wł. (ID: cz.I022626), 1998– (r.: Jan i Inés Potocka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Elisabeth Marie Eulalie ks. de Ligne (ID: sw.17818), 1908–1998 (r.: Albert i Marie de Sincay)
  3. Tadeusz Kisielewicz (ID: sw.243877), 1917–1998

1999

Urodzenia

  1. Gajka Jerzy Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I037062), 1999– (r.: Jerzy i Marie Belek)

Małżeństwa

  1. Philippe Leopold Louis Flamandzki (ID: cz.I028732), 1960– × Mathilde Marie Christine d'Udekem d'Acoz (ID: cz.I028731), 1973–
  2. Maximilien de Limburg-Stirum (ID: sw.74939), 1971– × Véronique de Spot (ID: sw.74940), 1965–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2000

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Kolia van Ginneken (ID: sw.131321), 1959– × Elisabeth Marie Henriette Öttingen (ID: sw.131319), 1953–

Zgony

  1. Ghislaine Plissart (ID: cz.I003453), 1909–2000
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tomasz Stanisław Janta-Połczyński h. Bończa (ID: sw.21320), 1910–2000 (r.: Stanisław i Helena Jurasz)

2001

Urodzenia

  1. Frédérik Benjamin Valluet (ID: sw.464463), 2001– (r.: Benoit i Susanne Zimmer)
  2. Hadrien Charles Alexis de Limburg-Stirum (ID: sw.74941), 2001– (r.: Maximilien i Véronique de Spot)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2002

Urodzenia

  1. Gabriel Henry Jean de Limburg-Stirum (ID: sw.74942), 2002– (r.: Maximilien i Véronique de Spot)
  2. Elisa von Thurn und Taxis (ID: sw.74973), 2002– (r.: Philipp i Pauline d'Aspremont)

Zgony

  1. Anna Regina Emmanuela zu Stolberg-Stolberg (ID: cz.I038620), 1927–2002 (r.: Bernard i Jadwiga Lotaryńska)

2003

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. John Kervyn de Meerendré (ID: sw.178022), ~1920–2003

2005

Zgony

  1. Eugen Prokop (ID: sw.74947), 1922–2005

2007

Zgony

  1. Jolanta Krystyna Sylwia «Sylwia» Krafft (ID: sw.196732), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2007 (r.: Jerzy i Anna Kołaczkowska)

2008

Urodzenia

  1. Kai Alexander Ostaszewski z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.66237), 2008– (r.: Jan i Emiko Fujita)

2011

Urodzenia

  1. Ludwik Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: sw.166382), 2011– (r.: Michael i Aurore Strapart)

Zgony

  1. Andrzej Stanisław Edmund hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.77), 1933–2011 (r.: Stanisław i Jadwiga Bielska)

2013

Zgony

  1. Maria Teresa Czarnocka z Czarnot h. Lis (Mzura) (ID: sw.76318), 1930–2013 (r.: Jan i Zofia Rutkowska)
  2. Elżbieta Czarnocka z Czarnot h. Lis (Mzura) (ID: zi.1.73.a2), 1947–2013 (r.: Kazimierz i Halina Hempel)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 10.12.2018.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie