Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Buenos Aires

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Buenos Aires. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Olavarría, Argentyna (13), Santa Fe, Argentyna (1), Villa Maria, Cordoba, Argentyna (36), Kurytyba (39), São Paulo (55), Rio de Janeiro (97), Lima (54), Nowy Orlean, USA (47), Lomé (1), Houston, USA (58), Waszyngton (48), Filadelfia (3), Brooklyn, Nowy Jork, USA (198), Libreville (1), Nowy Jork (505), Manhattan, Nowy Jork, USA (384), Bronx, Nowy Jork, USA (111), Cleveland, USA (49), St Louis, USA (44), Toronto (107), Sherbrooke, Quebec, Kanada (2), Montreal (260), Chicago, USA (155), Ottawa (54), Johannesburg (41), Los Angeles (99), Madryt (228), Algier (3), Ibiza (2), Andratx (1), Okoliczne parafie (niektóre): Offenbach nad Menem, par. ewang.-ref. (54), Kozy (1), Dakowy Mokre (39), Pępowo (42), Kościelisko (118), Chochołów (335), Zakopane (1289), Czarny Dunajec (402), Olcza (10), Głębowice (3), Okoliczne cmentarze: Arlington, Cmentarz Narodowy (5), Arlington, cm. Columbia Gardens (1), South Bound Brook, Cerkiew św. Andrija Perwozwannego (3), Montreal, Saint-Sauveur-des-Monts (5), Nicea, Cimetiere du château (2),

1860

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1882

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1901

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1910

Urodzenia

  1. Judith Aurora Aurore Soldati (ID: ut.25.1.87), 1910– (r.: Giuseppe i Maria Rizzardi)

1913

Urodzenia

  1. Eduardo Marcelo Amadeo (ID: cz.I012456), 1913–1990
  2. Maria Ludwika de Alvear Quirno (ID: sw.5362), 1913–1989 (r.: Eugeniusz i Maria Quirno)

1926

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1932

Urodzenia

  1. Hildegarda Braganolo (ID: cz.I034627), 1932–

1933

Urodzenia

  1. Norbert Augé (ID: dw.61927), 1933–2008 (r.: Luciano i Georgine N.)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1935

Urodzenia

  1. Horacio Emilio Francow (ID: cz.I032414), 1935–

1940

Zgony

  1. Gustaw Wincenty Jasiński h. Jastrzębiec (ID: psb.10023.1), bohater PSB 1863–1940 (r.: Stanisław i Zofia Münchheimer)
    → PSB: JASIŃSKI Gustaw Wincenty (1863-1940) lekarz, działacz polonijny

1942

Urodzenia

  1. Maria Cristina Pulles (ID: cz.I032415), 1942–
  2. Elisabeth d'Albert de Luynes (ID: sw.59601), 1942–

1943

Urodzenia

  1. Miguel Trapani (ID: sw.66470), 1943–1998

1944

Urodzenia

  1. Delfina Maria Benigna Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: ut.18.2.47), 1944–2012 (r.: Karol i Róża Sobańska)

1947

Urodzenia

  1. Eduardo Pablo Amadeo (ID: cz.I008454), 1947– (r.: Eduardo i ... ...)

1948

Urodzenia

  1. Ksawery Maria Antoni «Javier» Sosnowski h. Nałęcz (ID: sw.12967), członek SPSW 1948– (r.: Włodzimierz i Aleksandra Zielińska)

1949

Małżeństwa

  1. Jan Damascen Edmund hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I008321), 1925– × Maria Luz Obligado (ID: cz.I008322), 1934–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1950

Urodzenia

  1. Wojciech Wybranowski z Wybranowa h. Poraj (ID: cz.I031860), 1950– (r.: Jan i Anna Popiel)
  2. Klara Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.65555), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Józef i Wanda Karpińska)

Małżeństwa

  1. Aleksander Wiktor Marian hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006249), 1918–2002 × Ewa Mitraszewska h. Nałęcz (ID: cz.I006250), 1927–2003

1951

Urodzenia

  1. Mikołaj Aleksander Wiktor hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006254), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Aleksander i Ewa Mitraszewska)
  2. Sebastian Karol hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I008325), 1951– (r.: Jan i Maria Obligado)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1952

Urodzenia

  1. Marcin Stefan Świeykowski z Kołodna h. Trzaska (ID: cz.I012416), 1952– (r.: Emanuel i Helena Turnau)
  2. Jerzy Wybranowski z Wybranowa h. Poraj (ID: cz.I031861), 1952– (r.: Jan i Anna Popiel)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1953

Urodzenia

  1. Helena Isabela Sofia hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006256), 1953–1996 (r.: Aleksander i Ewa Mitraszewska)
  2. Alejandro Armando Arruda (ID: cz.I006259), 1953– (r.: Armando i Lucrecia Camusi)
  3. Teresa Maria Żółtowska h. Ogończyk (ID: cz.I008326), 1953– (r.: Jan i Maria Obligado)

Zgony

  1. Mikołaj Mitraszewski h. Nałęcz (ID: cz.I006251), 1891–1953 (r.: Eugeniusz i Nadzieżda Poliwanoff)

1954

Urodzenia

  1. Claudia Cristian Kassabachi (ID: cz.I006255), 1954–
  2. Susanna Ewa hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006258), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Aleksander i Ewa Mitraszewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. Inés Antonina Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002137), 1959– (r.: Antoni i Elżbieta Radziwiłł)
  2. Patricia Claudia Bausano (ID: cz.I013786), 1959–
  3. Marianna hr. von Meran (ID: cz.I034050), 1959– (r.: Rudolf i Maria von Blanckenstein)
  4. Ricardo Francisco Bisso (ID: sw.127559), 1959–

Zgony

  1. Stanisław Gedeon hr. Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: cz.I009022), 1898–1959 (r.: Jerzy i Józefa Thun)

1960

Urodzenia

  1. Cristian Aberg (ID: sw.66472), 1960– (r.: N. i N. Cobo)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Urodzenia

  1. Tomás Manuel d'Ornellas (ID: cz.I022627), 1961– (r.: Manuel i Monika Radziwiłł)
  2. Johann Weikhard Karl von Auersperg-Breunner (ID: cz.I037870), 1961– (r.: Heinrich i Elisabeth Lotaryńska)
  3. Hanna Francka h. Nieczuja (ID: sw.66471), 1961– (r.: Janusz i Danuta Mittelstaedt)

1962

Urodzenia

  1. Verónica Maria Pilar d'Ornellas (ID: cz.I022628), 1962– (r.: Manuel i Monika Radziwiłł)
  2. Susana Camilión (ID: ut.18.2.51), 1962– (r.: Oscar i Susana Lascano)

1963

Urodzenia

  1. Veronica Augé (ID: sw.43792), 1963– (r.: Norbert i Wanda Plucińska)

Zgony

  1. Henryk hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004667), 1904–1963 (r.: Kazimierz i Antonina Mentzendorff)
  2. Maria hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: psb.31715.4), 1879–1963 (r.: Antoni i Ludwika Żurowska)

1964

Urodzenia

  1. André Heinrich Karl Römer h. Laski (ID: sw.64244), 1964– (r.: Henryk i Marie FitzGibbon)
  2. Stefan Ybarra (ID: ut.18.2.55), korespondent M.J.M. 1964– (r.: Miguel i Maria Krzymuska)

Małżeństwa

  1. Nelson Pearson (ID: cz.I012413), ~1930– × Maria Marta Świeykowska z Kołodna h. Trzaska (ID: cz.I008124), 1937–

1965

Urodzenia

  1. Gaël Maingard (ID: sw.59595), 1965– (r.: Josseline i Laure de Mailly)

Małżeństwa

  1. Gerard de Barrigue de Fontainieu (ID: cz.I008730), 1929–1999 × Klementyna L Consuelo Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: cz.I005535), 1943–
  2. Jerzy hr. Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: cz.I009027), 1933– × Matylda Segura Ayerza (ID: cz.I009058), 1941–

1966

Urodzenia

  1. Anna hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: cz.I009061), 1966– (r.: Jerzy i Matylda Ayerza)

Zgony

  1. Adam Karol hr. Beydo-Rzewuski h. Krzywda (ID: ut.31.1.23), 1896–1966 (r.: Adam i Olimpia Monetti)

1967

Zgony

  1. Maria Serwatowska h. Jastrzębiec (ID: dw.61929), 1908–1967 (r.: Władysław i Wanda Puzyna)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Władysław Serwatowski h. Jastrzębiec (ID: ut.32.1.45), 1907–1967 (r.: Władysław i Wanda Puzyna)

1968

Urodzenia

  1. Maria Teresa hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: cz.I009036), 1968– (r.: Marek i Hortensja Cronenbold)
  2. Stanisław hr. Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: cz.I009062), 1968– (r.: Jerzy i Matylda Ayerza)
  3. Andreas George Festetics de Tolna (ID: sw.113195), 1968– (r.: Dénes i Viola Kolisch)

1969

Zgony

  1. Jan Świerczyński ze Świerczyńska Mniejszego h. Ostoja (ID: psb.34682.1), bohater PSB 1897–1969 (r.: Józef i Helena Plichta)
    → PSB: ŚWIERCZYŃSKI Jan (1897-1969) generał brygady WP

1970

Urodzenia

  1. Maximilian Andreas Gerhard von Hohenberg (ID: cz.I033402), 1970– (r.: Georg i Eleonore von Auersperg)
  2. Maria Dominica Valerie von Auersperg-Breunner (ID: cz.I037879), 1970– (r.: Heinrich i Elisabeth Lotaryńska)
  3. Antonio Ybarra (ID: sw.315475), 1970– (r.: Miguel i Maria Krzymuska)

1971

Urodzenia

  1. Hermes Topór (ID: cz.I032416), 1971– (r.: Tadeusz i Maria Pulles)

Małżeństwa

  1. Alexander Edmund Jan hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: cz.I005537), 1945– × Maria Ines Ugarte (ID: cz.I008451), ~1940–

1972

Urodzenia

  1. Miguel Topór (ID: cz.I032420), 1972– (r.: Tadeusz i Maria Pulles)

Małżeństwa

  1. Eduardo Pablo Amadeo (ID: cz.I008454), 1947– × Beatrice Wiktoria Ludwika Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: cz.I005539), 1951–

1973

Małżeństwa

  1. Leopoldo Angel Pintos (ID: cz.I006257), ~1940– × Helena Isabela Sofia hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006256), 1953–1996

1974

Urodzenia

  1. Eduardo Tomas Amadeo (ID: cz.I034681), 1974– (r.: Eduardo i Beatrice Orłowska)
  2. Tomas Leopoldo Pintos (ID: sw.89952), 1974– (r.: Leopoldo i Helena Starzeńska)

Małżeństwa

  1. Mikołaj Aleksander Wiktor hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006254), korespondent M.J.M. 1951– × Claudia Cristian Kassabachi (ID: cz.I006255), 1954–
  2. Alejandro Armando Arruda (ID: cz.I006259), 1953– × Susanna Ewa hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006258), korespondent M.J.M. 1954–

Zgony

  1. Mathilde von dem Bussche-Hadenhausen (ID: sw.51268), 1900–1974

1975

Urodzenia

  1. Aleksander Paweł hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I013787), 1975– (r.: Mikołaj i Claudia Kassabachi)

1976

Urodzenia

  1. Jan Marcos hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003891), 1976– (r.: Andrzej i Ysabel Trujillo)

Zgony

  1. Zbigniew Pluciński h. Odrowąż (ID: dw.61909), 1904–1976 (r.: Leon i Maria Kąsinowska)

1977

Urodzenia

  1. Aleksandra Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.537961), 1977– (r.: Wojciech i Anna N.)

Zgony

  1. Teresa Głogowska (ID: sw.66468), 1911–1977

1978

Urodzenia

  1. Marcos Amadeo (ID: cz.I034682), 1978– (r.: Eduardo i Beatrice Orłowska)

Zgony

  1. Władysław Alojzy Maciej ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25312.5), 1909–1978 (r.: Franciszek i Zofia Wodzicka)

1979

Urodzenia

  1. Paulina Maria Żółtowska h. Ogończyk (ID: cz.I008638), 1979– (r.: Jan i Maria Obligado)
  2. Marek Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.537962), 1979– (r.: Wojciech i Anna N.)

1980

Urodzenia

  1. Maximo Federico Amadeo (ID: cz.I034683), 1980– (r.: Eduardo i Beatrice Orłowska)

1981

Urodzenia

  1. Maria Clara Topór (ID: cz.I032421), 1981– (r.: Tadeusz i Maria Pulles)

1982

Urodzenia

  1. Micaela Sofia Amadeo (ID: cz.I034684), 1982– (r.: Eduardo i Beatrice Orłowska)

Małżeństwa

  1. Osvaldo Jose Martin (ID: cz.I013791), ~1940– × Helena Isabela Sofia hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006256), 1953–1996

1984

Urodzenia

  1. Benjamin Estanislao Amadeo (ID: cz.I034685), 1984– (r.: Eduardo i Beatrice Orłowska)
  2. Camillo Johannes Gobertus von Auersperg-Breunner (ID: sw.127554), 1984– (r.: Franz i Marietta Kastner)

1985

Urodzenia

  1. Ignacio Topór (ID: cz.I032423), 1985–
  2. Sophie Caroline Quirine von Auersperg-Breunner (ID: sw.127555), 1985– (r.: Franz i Marietta Kastner)
  3. Andrzej Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.537963), 1985– (r.: Wojciech i Anna N.)
  4. Sofia Helena Martin (ID: sw.89953), 1985– (r.: Osvaldo i Helena Starzeńska)

1986

Zgony

  1. Elżbieta Niewiadomska z Niewiadomej h. Prus I (odm.) (ID: zi.6.3.a1a), bohater Wiki 1918–1986 (r.: Mirosław i Wanda Skrzyszowska)

1988

Urodzenia

  1. Isabelle Stier de Saint-Jean (ID: cz.I037873), 1988– (r.: Huges i Isabel von Auersperg)
  2. Valerie Stier de Saint-Jean (ID: cz.I037874), 1988– (r.: Huges i Isabel von Auersperg)

1989

Małżeństwa

  1. Mikołaj Aleksander Wiktor hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006254), korespondent M.J.M. 1951– × Patricia Claudia Bausano (ID: cz.I013786), 1959–

Zgony

  1. Maria Ludwika de Alvear Quirno (ID: sw.5362), 1913–1989 (r.: Eugeniusz i Maria Quirno)
  2. Konstanty Stefan Aleksander ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.167), 1913–1989 (r.: Olgierd i Mechtylda Lotaryńska)

1990

Urodzenia

  1. Catherine Stier de Saint-Jean (ID: cz.I037875), 1990– (r.: Huges i Isabel von Auersperg)
  2. Mathias Augusto Aberg (ID: sw.66475), 1990– (r.: Cristian i Hanna Francka)

Zgony

  1. Eduardo Marcelo Amadeo (ID: cz.I012456), 1913–1990
  2. Kazimierz Mittelstaedt h. Hornklow (ID: sw.66467), 1905–1990 (r.: Józef i Józefa Mikułowska)
  3. Karol Ludwik Luitpold hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: ut.18.2.48), 1914–1990 (r.: Ksawery i Ignacja del Carill)

1991

Zgony

  1. Zofia Katarzyna ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: cz.I005660), bohater Wiki 1902–1991 (r.: Feliks i Bronisława Buchowiecka)

1992

Urodzenia

  1. Stephanie Stier de Saint-Jean (ID: cz.I037876), 1992– (r.: Huges i Isabel von Auersperg)

Małżeństwa

  1. Hermes Topór (ID: cz.I032416), 1971– × Sylvia Gorostichewska (ID: cz.I032417), ~1960–

Zgony

  1. Rudolf Leopold Topór (ID: cz.I008252), 1910–1992

1993

Urodzenia

  1. Olaf Topór (ID: cz.I032418), 1993– (r.: Hermes i Sylvia Gorostichewska)

Małżeństwa

  1. Pedro Federico Ancarola (ID: sw.47878), 1966– × Carolina Augé (ID: sw.43793), 1966–

Zgony

  1. Andrzej Czapski h. Leliwa (ID: ut.31.1.30), 1913–1993

1994

Urodzenia

  1. Santiago Juan Aberg (ID: sw.66476), 1994– (r.: Cristian i Hanna Francka)

Małżeństwa

  1. Stefan Ybarra (ID: ut.18.2.55), korespondent M.J.M. 1964– × Maria Soledad Gabriela hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.54), 1968–

1995

Urodzenia

  1. Ramona Topór (ID: cz.I032419), 1995– (r.: Hermes i Sylvia Gorostichewska)
  2. Christian Marie Stier de Saint-Jean (ID: cz.I037877), 1995– (r.: Huges i Isabel von Auersperg)

Małżeństwa

  1. Kacper Konsyliusz hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.50), korespondent M.J.M. 1966– × Susana Camilión (ID: ut.18.2.51), 1962–

1996

Urodzenia

  1. Felipe Pedro Ancarola (ID: sw.48210), 1996– (r.: Pedro i Carolina Augé)

Zgony

  1. Helena Isabela Sofia hr. Starzeńska h. Lis (ID: cz.I006256), 1953–1996 (r.: Aleksander i Ewa Mitraszewska)

1997

Małżeństwa

  1. Ricardo Francisco Bisso (ID: sw.127559), 1959– × Sophie Irene Henriette von Auersperg-Breunner (ID: sw.127558), 1958–

Zgony

  1. Heinrich Rüdiger Karl von Starhemberg (ID: sw.127458), 1934–1997 (r.: Ernst i Eleonora Gregor)

1998

Zgony

  1. Miguel Trapani (ID: sw.66470), 1943–1998

1999

Urodzenia

  1. Alfonso Ancarola (ID: sw.48211), 1999– (r.: Pedro i Carolina Augé)

2001

Zgony

  1. Wanda Plucińska h. Odrowąż (ID: dw.61928), 1936–2001 (r.: Zbigniew i Maria Serwatowska)

2002

Zgony

  1. Aleksander Wiktor Marian hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006249), 1918–2002 (r.: Wiktor i Halina Gozimirska)

2003

Zgony

  1. Ewa Mitraszewska h. Nałęcz (ID: cz.I006250), 1927–2003 (r.: Mikołaj i Izabela Wiśniarska)

2005

Urodzenia

  1. Céline de Noailles de Mouchy (ID: sw.59557), 2005– (r.: Alexis i Diane Bourbon)

2007

Urodzenia

  1. Ian hr. Starzeński h. Lis (ID: sw.89948), 2007– (r.: Aleksander i Silvia Gomez)

2009

Zgony

  1. Franz Ulrich Kinsky von Wchinitz und Tettau (ID: sw.51265), 1936–2009 (r.: Ulrich i Mathilde von dem Bussche)

2011

Zgony

  1. Pedro Chomętowski h. Lis (ID: sw.187851), ~1930–2011 (r.: Jakub i Zofia Lubecka)

2012

Zgony

  1. Dominik Michał Stanisław hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: cz.I005540), 1956–2012 (r.: Karol i Róża Sobańska)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.11.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie