Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Bydgoszcz

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Bydgoszcz. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Niwy, pow. bydgoski (1), Dębinek (1), Łażyn (1), Linówiec (3), Łabiszyn (8), Gądecz (2), Będzitowo (3), Koronowo (19), Wudzyn (5), Smerzyn (3), Mamlicz (2), Solec Kujawski (2), Lubostroń (10), Nieciszewo (5), Kobelniki (1), Obielewo (2), Sadłogoszcz (1), Szubin (13), Młodocin (5), Popowiczki (6), Lucim (20), Słupowo (2), Gołuszyce (2), Pakość (10), Wiskitno (7), Gabrielin (1), Gierkowo (1), Słaboszewo (1), Rojewice (1), Rycerzewo (2), Okoliczne parafie (niektóre): Bydgoszcz (Fara) (12), Wałdowo (pow. sępoleński) (24), Drzycim (9), Papowo Toruńskie (28), Bądkowo pow. płocki (111), Mąkolno (58), Izbica Kujawska (208), Nowogród (1), Brdów (96), Koło (59), Okoliczne cmentarze: Bydgoszcz, cm. Nowofarny (7), Bydgoszcz, cm. Komunalny przy ul. Kcyńskiej (1), Bydgoszcz, cm. Komunalny przy ul. Wiślanej (1), Łabiszyn, cm. przykościelny (6), Trzebcz Szlachecki, krypta kościoła parafialnego (4),

1377

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1600

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1612

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1785

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1797

Urodzenia

  1. Franciszek Ignacy Dionizy hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa (ID: 3.598.60), 1797–1862 (r.: Mikołaj i Maria Czapska)
  2. Józef Napoleon Kazimierz Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.91), bohater PSB 1797–1852 (r.: Józef i Marianna Pławińska)
    → PSB: CZAPSKI Józef Kazimierz (1797-1852) powstaniec 1831, działacz emigracyjny

1798

Urodzenia

  1. Gustaw Adolf August Koehler (ID: psb.12084.2), 1798– (r.: Christian i Filipina Kuno)

1799

Zgony

  1. Tadeusz Gedeon Prandota-Trzciński na Trzcinnie h. Rawicz (ID: sw.16856), bohater Wiki 1746–1799 (r.: Wojciech i Aniela Żychlińska)

1803

Zgony

  1. Teofila Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz (ID: sw.114228), 1779–1803 (r.: Tadeusz i Justyna Zagórska)

1810

Zgony

  1. Marianna Kornelia Pławińska h. Junosza (ID: 3.598.90), ~1770–1810 (r.: Jan i Teresa Rodkiewicz)

1813

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1819

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1820

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1823

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1826

Małżeństwa

  1. Antoni Beniamin Bartłomiej Skórzewski h. Drogosław (ID: 3.598.59), 1803–1855 × Antonina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa (ID: 3.598.58), 1802–1872

1827

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1833

Zgony

  1. Mikołaj Adrian Joachim hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa (ID: 3.598.52), bohater PSB 1753–1833 (r.: Antoni i Kandyda Lipska)
    → PSB: CZAPSKI Mikołaj (1753-1833) generał-major

1834

Małżeństwa

  1. Michał Wolszlegier (ID: sw.463952), ~1810–1881 × Natalia Boby de Cornelis (ID: sw.463953), ~1810–

1836

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1840

Urodzenia

  1. Klemens Juliusz Koehler (ID: psb.12084.1), bohater PSB 1840–1901 (r.: Gustaw i Klementyna Brennessel)
    → PSB: KOEHLER Klemens (1840-1901) lekarz, archeolog

1842

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1843

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1846

Urodzenia

  1. Władysława Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: 1.1351.172), 1846– (r.: Józef i Katarzyna Grabowska)

1849

Małżeństwa

  1. Walery Konstanty Palędzki z Palędzia h. Drogosław (ID: dw.58163), 1824– × Anna Antonina Winnicka (ID: dw.58170), ~1820–1909

1852

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1853

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1862

Zgony

  1. Klementyna Brennessel (ID: psb.12084.3), 1802–1862 (r.: Franciszek i Zofia Lipska)

1863

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1864

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1868

Zgony

  1. Konstancja Zaborowska h. Grzymała (ID: 9.65.46), ~1790–1868 (r.: Walenty i Magdalena Głębocka)

1870

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1871

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1872

Małżeństwa

  1. Władysław Ulatowski h. Jastrzębiec (ID: sw.11133), ~1830– × Jadwiga Zabłocka h. Łada (ID: sw.11132), 1852–1893

1873

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1875

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Władysława Śniegocka h. Zagłoba (ID: sw.754116), 1875–1967 (r.: Tomasz i Jolanta Trzcińska)

1879

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1881

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1883

Urodzenia

  1. Tadeusz Stanisław Lerchenfeld (ID: sw.42347), 1883–1955 (r.: Ignacy i Józefa Wolszlegier)
  2. Piotr Biskupski (ID: sw.68072), 1883–1956

1884

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1886

Małżeństwa

  1. Adam Sobiesław Znaniecki h. Krzywda (ID: 8.417.104), 1862–1919 × Helena Janta-Połczyńska h. Bończa (ID: 8.417.103), 1870–1945

1887

Urodzenia

  1. Janina Zofia Janta-Połczyńska h. Bończa (ID: 8.417.109), 1887–1978 (r.: Adam i Helena Zabłocka)

Zgony

  1. Bolesław Józef Aleksander hr. Poniński z Wrześni h. Łodzia (ID: 7.16.278), 1814–1887 (r.: Stanisław i Anna Sierakowska)

1890

Urodzenia

  1. Stanisław Schedlin-Czarliński h. wł. (ID: 3.606.92), bohater Listy Katyńskiej 1890–1940 (r.: Eugeniusz i Maria Lebińska)

1891

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1892

Zgony

  1. Leokadia Brzeska h. Oksza (ID: dw.40953), ~1810–1892 (r.: Jan i Katarzyna Nieżychowska)
  2. Franciszek Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57707), 1830–1892 (r.: Mateusz i Helena Domiechowska)

1893

Urodzenia

  1. Helena Mikołajczak (ID: sw.68073), 1893–1982

1896

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Rozalia Teresa Karska (ID: dw.40976), 1821–1896 (r.: Hieronim i Katarzyna Zdębińska)

1897

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tadeusz Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.94585), ~1860–1897 (r.: Juliusz i Władysława Chrzanowska)

1899

Zgony

  1. Ignacy Kalkstein h. Kos (ID: 9.297.287), ~1860–1899 (r.: Zygmunt i Franciszka Bnińska)

1901

Zgony

  1. Waleria Zabłocka h. Łada (ID: sw.11118), ~1850–1901 (r.: Konstanty i Pelagia Sobeska)

1906

Zgony

  1. Włodzimierz Władysław Suchorzewski h. Zaremba (ID: lu.25238), 1827–1906 (r.: Józef i Felicja Quesnay)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1907

Małżeństwa

  1. Gustaw Adam Antoni Kierski z Kiekrza h. Jastrzębiec (ID: 10.75.151), 1874–1937 × Zofia Sampławska (ID: sw.189666), ~1880–

1912

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1915

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1918

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1920

Urodzenia

  1. Cecylia Jadwiga Zglenicka h. Prus (II) (ID: sw.121972), 1920–2011 (r.: Tadeusz i Cecylia Wollerstein)
  2. Jerzy Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168613), 1920–2002 (r.: Stefan i Janina Tarasiewicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Urodzenia

  1. Alfons Biskupski (ID: sw.58174), 1921–2013 (r.: Piotr i Helena Mikołajczak)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. August Iwański z Iwań h. Jastrzębiec (ID: psb.9216.1), bohater PSB 1832–1921 (r.: Jan i Wiktoria Piątkowska)
    → PSB: IWAŃSKI August (1832-1921) powstaniec, meloman

1922

Urodzenia

  1. Łucja Jolanta Rost (ID: sw.139699), 1922–2002 (r.: Stefan i Erna Wedler)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Kazimierz Marian Wiśniewski h. Ramułt (ID: sw.199358), 1893–1967 × Anna Władysława Salatyńska (ID: sw.199359), 1903–1969

Zgony

  1. Emily Frances Cavendish-Devonshire (ID: cz.I009071), 1852–1922
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jadwiga Rewkowska (ID: sw.360237), 1850–1922 (r.: Wincenty i Leokadia Stryjeńska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1923

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jan Świdziński (ID: psb.24753.13), bohater Wiki 1923–2014 (r.: Jan i Stanisława Świdzińska)
  3. Jan Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168621), 1923–2000 (r.: Stefan i Janina Tarasiewicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1924

Urodzenia

  1. Wanda hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek (ID: cz.I023404), 1924–2002 (r.: Władysław i Maria Sielawa)
  2. Erazm Józef Michał Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119087), 1924–1991 (r.: Michał i Helena Paszkiewicz)
  3. Wanda Julia Barczyńska (ID: sw.63871), 1924– (r.: Jan i Barbara Sierakowska)
  4. Paulina Maria Ewa Wołodkowicz h. Radwan (ID: sw.9524), 1924–2000 (r.: Kazimierz i Maria Gostkowska)
  5. Zofia bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.34), 1924–2012 (r.: Kalikst i Maria Komorowska)

Małżeństwa

  1. Michał Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.709), bohater PSB 1896–1967
    → PSB: ŁUBIEŃSKI Michał Tomasz (1896-1967) dyplomata
    × Helena hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: psb.16180.4), 1901–1992
  2. Zdzisław Teofil Tadeusz Schedlin-Czarliński h. wł. (ID: sw.118258), 1898–1944 × Wanda Krupek-Kozakowska h. Lilia Darta (ID: sw.118259), 1898–1944

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1925

Urodzenia

  1. Jerzy Franciszek Kujawa (ID: sw.106274), 1925–1997 (r.: Bolesław i Regina Dorszewska)
  2. Krystyna Halina Stojowska (ID: sw.77744), 1925– (r.: Ludwik i Maria Rudniewska)
  3. Stefania Stefani Maria Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: ut.49.1.15), 1925–2006 (r.: Michał i Helena Paszkiewicz)
  4. Andrzej bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.36), 1925–1969 (r.: Kalikst i Maria Komorowska)

Zgony

  1. Serafin Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz (ID: 14.401.77), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1874–1925 (r.: Benedykt i Katarzyna Kossowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1926

Urodzenia

  1. Cecylia Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I008273), 1926– (r.: Wacław i Zofia Krasicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Chrzty

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zofia Anna Ludwika hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.348), 1885–1926 (r.: Ksawery i Maria Chłapowska)
  2. Marta Płaczek (ID: dw.65434), 1883–1926 (r.: Jan i Apolonia Gaca)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1927

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz «Gryf» Chmielewski (ID: sw.139289), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1991 (r.: Władysław i Emilia Popławska)
  3. Aleksander «Jastrząb» Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.48074), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–2001 (r.: Józef i Aleksandra Kognowicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Wincenty Felicjan Adam Wołodkowicz h. Radwan (ID: 7.536.27), 1846–1927 (r.: Ignacy i Alina Lubecka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1928

Urodzenia

  1. Leon hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: cz.I005092), 1928– (r.: Jerzy i Leontyna Janta)
  2. Andrzej Marian hr. Grabowski z Grabówki h. Oksza (ID: cz.I006917), 1928–2001 (r.: Eugeniusz i Maria Morstin)
  3. Teresa Szumlańska h. Korczak (ID: sw.190951), 1928– (r.: Alojzy i Irena Zengteller)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Zofia Kawczyńska (ID: sw.45159), 1928–
  6. Teresa Maria Stojowska (ID: sw.77755), 1928–2007 (r.: Ludwik i Maria Rudniewska)

Zgony

  1. Katarzyna Kossowska h. Jelita (ID: 14.401.66), 1844–1928 (r.: Serafin i Maria Kołyszko)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Edward Woyniłłowicz h. Syrokomla (ID: zi.1.201.probant), bohater Wiki 1847–1928 (r.: Adam i Anna Wańkowicz)

1929

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1930

Urodzenia

  1. Maria Elżbieta Teresa Mieczkowska z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.52045), 1930– (r.: Tadeusz i Aleksandra Wichlińska)
  2. Anna Kira Bukowska h. Jastrzębiec (ID: sw.114579), bohater Wiki 1930– (r.: Ignacy i Kira Czaszyńska)
  3. Krzysztof Jan Andrzej Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119097), 1930–1997 (r.: Michał i Helena Paszkiewicz)
  4. Urszula Schneider (ID: sw.85230), 1930– (r.: Feliks i Marta Grabowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1931

Urodzenia

  1. Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Andruszówki h. Leliwa (ID: cz.I005098), 1931–2006 (r.: Jerzy i Leontyna Janta)
  2. Izabella Antonina Karska z Kars h. Boleścic (ID: sw.33739), 1931–1997 (r.: Zdzisław i Wanda Dąmbska)
  3. Antoni Aleksander Achtel (ID: sw.45345), 1931–
  4. Irena Frąckowiak (ID: sw.48768), 1931– (r.: Stanisław i Wiktoria Frąckowiak)
  5. Jan Antoni bar. Ike-Duninowski z Duninowa h. Duninowski (ID: sw.85229), 1931–2011 (r.: Leon i Elżbieta Skórzewska)

1932

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Adam hr. Beydo-Rzewuski h. Krzywda (ID: ut.31.2.1), 1847–1932 (r.: Adam i N. N.)

1933

Urodzenia

  1. Medard Wenda (ID: sw.45166), 1933–2000
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Urodzenia

  1. Ewa Anna Karska z Kars h. Boleścic (ID: cz.I047242), 1934– (r.: Zdzisław i Wanda Dąmbska)

Zgony

  1. Adam Mikołaj hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: dw.61719), 1858–1934 (r.: Adam i Anna Plater)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michał Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: ut.49.1.17), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894–1934 (r.: Stanisław i Adolfina Czarnowska)

1935

Urodzenia

  1. Alicja Maria Teresa Wilga h. Bończa (ID: sw.128469), korespondent M.J.M. 1935– (r.: Józef i Helena Ruchniewicz)

Zgony

  1. Stanisław hr. Bronikowski z Bronikowa h. Osęk (ID: dw.39484), 1865–1935 (r.: Stanisław i Antonina Radońska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1936

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Tytus Podoski h. Junosza (ID: 9.298.28), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1864–1936 (r.: Józef i Cecylia Krasicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1937

Urodzenia

  1. Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: cz.I005100), korespondent M.J.M. 1937– (r.: Jerzy i Leontyna Janta)
  2. Jolanta Ewa Modlińska (ID: sw.52971), 1937– (r.: Stanisław i Janina Ochocka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1938

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Chrystian Jurek (ID: sw.136808), 1877–1938
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Urodzenia

  1. Andrzej Antoni Gierych (ID: cz.I001646), 1939– (r.: Anatol i Helena Cywińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1941

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Marta Drzycimska (ID: sw.96373), 1870–1941 (r.: Jan i Katarzyna Juraszewska)

1942

Urodzenia

  1. Jerzy Napolski (ID: sw.56067), 1942– (r.: Bronisław i Kazimiera Winkiel)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1944

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Julian Poraziński (ID: sw.96370), 1866–1944 (r.: Paweł i Karolina Retzlaf)

1945

Urodzenia

  1. Jadwiga Onoszko h. Jacyna (ID: sw.113561), 1945– (r.: Jerzy i Zofia Piszczek)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Władysław Bieganowski (ID: sw.63872), 1908–1982 × Wanda Julia Barczyńska (ID: sw.63871), 1924–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. Krzysztof Bełza h. wł. (ID: sw.65320), 1946– (r.: Stanisław i Maria Andreasik)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Irena Szczęsna Maria Jasieńska h. Rawicz (ID: zi.5.57.a1a2), korespondent M.J.M. 1946– (r.: Jerzy i Krystyna Łęska)

Małżeństwa

  1. Antoni Józef K hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I006736), 1911–1995 × Teresa Kosko h. Awdaniec (ID: cz.I006737), 1915–1971

Zgony

  1. Andrzej Kulwieć h. Hipocentaur (ID: zi.7.30.a4a), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1884–1946 (r.: Michał i Waleria Towiańska)

1947

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Halina Łaszczyńska z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: sw.42374), członek SPSW 1947– (r.: Rus i Łucja Jankowska)
  3. Stanisław Sobieszczański h. Rogala (ID: sw.53014), korespondent M.J.M. 1947– (r.: Władysław i Danuta Chełmicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Marian Bronisław Plewako h. Pogonia (ID: sw.9966), członek SPSW 1947–2009 (r.: Marian i Krystyna Piątkowska)

1948

Urodzenia

  1. Barbara Szymańska (ID: sw.144369), korespondent M.J.M. 1948–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Ewa Zofia Świrko (ID: sw.45145), 1948– (r.: Kazimierz i Zofia Piasecka)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Helena Paszkiewicz h. Radwan (ID: ut.49.1.18), ~1890–1948 (r.: Aleksander i Michalina Konopka)

1949

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Barbara Jużak (ID: sw.174958), 1949– (r.: Bronisław i Maria Ledóchowska)
  3. Andrzej Bieganowski (ID: sw.63873), korespondent M.J.M. 1949– (r.: Zygmunt i Wanda Barczyńska)
  4. Ewa Kowalska (ID: zi.7.116.a1a1), 1949– (r.: Zbigniew i Zofia de Virion)

1950

Urodzenia

  1. Jan Kulczyk (ID: cz.I034399), znani przedsiębiorcy 1950–2015 (r.: Henryk i Irena N.)
  2. Izabella Małgorzata Makus (ID: sw.269437), 1950–
  3. Małgorzata Irena Tomaszewska (ID: sw.42302), 1950– (r.: Mieczysław i Wanda Milewska)
  4. Włodzimierz Elminowski (ID: sw.45157), 1950–1979 (r.: Franciszek i Zofia Kawczyńska)
  5. Krzysztof Soliński (ID: sw.466654), 1950–2006 (r.: Tadeusz i Barbara Chwastek)
  6. Małgorzata Weigt (ID: sw.55085), 1950–
  7. Elżbieta Bojanowska (ID: sw.60843), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Kazimierz i Maria Jankowska)
  8. Anna Maria Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: zi.4.31.a2a1), 1950–2004 (r.: Ignacy i Danuta Pall)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1951

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Paweł Andrzej Tomaszewski (ID: sw.42306), 1951– (r.: Mieczysław i Wanda Milewska)
  6. Gabriela Łaszczyńska z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: sw.42375), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Rus i Łucja Jankowska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Znaniecka h. Krzywda (ID: sw.21475), 1865–1951 (r.: Hygin i Antonina Czaykowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1952

Urodzenia

  1. Wojciech Maria Sobański h. Junosza (ID: sw.11414), 1952– (r.: Wacław i Maria Komar)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jan Krzysztof Tomaszewski (ID: sw.42310), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Mieczysław i Wanda Milewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Tucholski (ID: sw.181843), 1874–1952

1953

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Adam Horbulewicz (ID: sw.185572), 1953– (r.: Antoni i Irena N.)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja (ID: sw.70952), 1888–1953 (r.: Stanisław i Anna Arnold)

1954

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Edward Syka (ID: sw.834511), 1954–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. Alicja Bogumiła Sentkowska (ID: sw.11335), 1955– (r.: Erwin i Natalia Piątkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Waldemar Wenda (ID: sw.45165), 1955– (r.: Medard i Halina Wiśniewska)
  4. Beata Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: sw.51835), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Witold i Renata Stablewska)

Małżeństwa

  1. Władysław Jan Hołyński (ID: sw.21654), 1932– × Alicja Urszula Patalon (ID: sw.64269), 1934–

Zgony

  1. Witold Bełza h. wł. (ID: sw.183081), bohater Wiki 1886–1955 (r.: Stanisław i Jadwiga Kobylańska)

1956

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Piotr Biskupski (ID: sw.68072), 1883–1956

1957

Urodzenia

  1. Maria Wieczorek (ID: sw.834512), 1957–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Maria Winiarska h. Trąby (ID: sw.43724), 1959– (r.: Bolesław i Felicyta Chełmicka)
  3. Henryk Jan Bartig (ID: sw.79207), 1959– (r.: Jan i Irena Ruczyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Urodzenia

  1. Wiesława Bączek (ID: cz.I048459), 1960– (r.: Kazimierz i Henryka Sudoł)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1962

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1963

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Henryk Kulikowski (ID: zi.1.184.a3a), 1889–1963 (r.: Antoni i Konstancja Zahorska)

1964

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Włodzimierz Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: sw.107185), 1964– (r.: Bronisław i Jadwiga Matela)

1965

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: sw.72828), 1965– (r.: Andrzej i Bogumiła Bednarkiewicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Aleksander Maria Józef hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I003081), 1938– × Bemigna Benigna Kosicka (ID: cz.I003082), 1939–

1966

Urodzenia

  1. Hanna Szulc (ID: sw.72829), 1966– (r.: Stefan i Izabella Woyczyńska)
  2. Arkadiusz Majka (ID: sw.75421), 1966–

Zgony

  1. Roman Dmochowski h. Pobóg (ID: sw.8053), 1884–1966 (r.: Jan i Wanda Ponikwicka)

1967

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Ewa Radomska (ID: sw.131691), 1967– (r.: Lucjan i Kazimiera Polacka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Adam Franciszek Józef Siedlecki h. Grzymała (ID: psb.29110.1), bohater PSB 1876–1967 (r.: Leon i Julia Pieprzak)
    → PSB: SIEDLECKI Adam Franciszek (1876-1967) krytyk literacki, publicysta

1968

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jacek Robert Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: sw.72832), 1968– (r.: Andrzej i Bogumiła Bednarkiewicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Janina Tyszka (ID: sw.112077), 1879–1968 (r.: Julian i Walentyna Siemiątkowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Leon Feliks bar. Ike-Duninowski z Duninowa h. Duninowski (ID: ut.33.2.27), 1904–1968 (r.: Jan i Elise Hertel)

1969

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Monika Ołtuszewska (ID: sw.42377), korespondent M.J.M. 1969– (r.: Marian i Halina Łaszczyńska)
  3. Michał Konrad Musiał (ID: sw.45148), 1969– (r.: Andrzej i Ewa Świrko)
  4. Jolanta Pankowska h. Gozdawa (ID: sw.72766), korespondent M.J.M. 1969– (r.: Napoleon i Janina Kołodziejska)

Małżeństwa

  1. Stanisław Stefan Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.87732), korespondent M.J.M. 1947– × Barbara Szymańska (ID: sw.144369), korespondent M.J.M. 1948–

Zgony

  1. Władysław Bonifacy Śliwiński (ID: sw.403091), 1897–1969 (r.: Stanisław i Marcjanna Podczaska)

1970

Urodzenia

  1. Daria Anna Swinarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.144374), 1970– (r.: Stanisław i Barbara Szymańska)
  2. Tomasz Kamil Musiał (ID: sw.45149), 1970– (r.: Andrzej i Ewa Świrko)

Zgony

  1. Maria Stosius (ID: sw.466648), 1892–1970 (r.: Robert i Łucja Zaleska)
  2. Felicja Perkowska (ID: teatr.24312.1), człowiek teatru 1897–1970 (r.: Antoni i Maria Mankiewicz)

1971

Urodzenia

  1. Sławomir Paliszewski h. Awdaniec (ID: sw.368091), 1971– (r.: Jerzy i Mieczysława N.)

1972

Urodzenia

  1. Przemysław Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.144376), 1972–1997 (r.: Stanisław i Barbara Szymańska)
  2. Sebastian Filip Osiewicz (ID: sw.61624), 1972– (r.: Mirosław i Aleksandra Wiśniewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Rafał Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.144377), 1974– (r.: Stanisław i Barbara Szymańska)
  5. Łukasz Karol Elminowski-Wenda (ID: sw.45160), 1974– (r.: Włodzimierz i Gabriela Musiał)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1975

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Ewa Dąbek (ID: sw.46894), 1975– (r.: Zbigniew i Maria Czarnecka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1976

Urodzenia

  1. Maciej Zygmunt Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032158), 1976– (r.: Michał i Krystyna Janc)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Marcin Bełza h. wł. (ID: sw.401794), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Stanisław i Grażyna Rychłowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Bartosz Szczepański (ID: sw.42380), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Czesław i Gabriela Łaszczyńska)
  6. Mariusz Kazimierz Adasiak (ID: sw.46895), 1976– (r.: Jan i Alfreda Szwajewska)

Małżeństwa

  1. Seweryn Dziadoń (ID: ut.48.4.42), 1946– × Zofia bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.41), 1942–1999

1977

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Krzysztof Marcin Glanc (ID: sw.45151), 1977– (r.: Wojciech i Elżbieta Łukasiewicz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1978

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Dorota Szczepańska (ID: sw.42381), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Czesław i Gabriela Łaszczyńska)
  5. Monika Maria Paruszewska (ID: sw.45343), 1978– (r.: Andrzej i Maria Musiał)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1979

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Katarzyna Maria Bobkiewicz (ID: sw.466661), 1979– (r.: Jan i Barbara Majka)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Edward Syka (ID: sw.834511), 1954– × Maria Wieczorek (ID: sw.834512), 1957–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1980

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Włodzimierz Mikołaj Elminowski-Wenda (ID: sw.45161), 1980– (r.: Włodzimierz i Gabriela Musiał)

Zgony

  1. Rus Jan Łaszczyński z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: dw.65516), 1907–1980 (r.: Zbigniew i Helena Górska)

1981

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Andrzej Szczepański (ID: sw.42382), korespondent M.J.M. 1981– (r.: Czesław i Gabriela Łaszczyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1982

Urodzenia

  1. Marcin Affelski (ID: sw.537951), 1982– (r.: Jan i Teresa Nadskakuła)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zygmunt Władysław Bieganowski (ID: sw.63872), 1908–1982 (r.: Władysław i Antonina Dackiewicz)
  4. Helena Mikołajczak (ID: sw.68073), 1893–1982
  5. Mieczysław Antoni bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.37), 1913–1982 (r.: Władysław i Waleria Kontowt)

1983

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Olga Ołtuszewska (ID: sw.42378), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Marian i Halina Łaszczyńska)
  3. Paweł Adam Paruszewski (ID: sw.45347), 1983– (r.: Andrzej i Maria Musiał)

Zgony

  1. Irena Barbara Raczkowska (ID: sw.517969), bohater Wiki 1893–1983

1984

Urodzenia

  1. Anna Maria Stawujak (ID: sw.250171), 1984– (r.: Wojciech i Krystyna Wójcik)
  2. Sonia Stawujak (ID: sw.250172), 1984– (r.: Wojciech i Krystyna Wójcik)
  3. Tadeusz Syka (ID: sw.834510), 1984– (r.: Edward i Maria Wieczorek)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Kazimierz Świrko (ID: sw.45146), 1909–1984
  2. Krystyna Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie (ID: zi.7.111.a1), 1915–1984 (r.: Bolesław i Jadwiga Łukaszewicz)

1985

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Krzyżyński (ID: sw.116821), 1915–1985 (r.: Franciszek i Leokadia N.)

1986

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1987

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Włodzimierz Pszczółkowski (ID: sw.50920), 1922–1987 (r.: Henryk i Franciszka Krzywkowska)

1988

Urodzenia

  1. Łukasz Szutowicz (ID: cz.I048462), korespondent M.J.M. 1988– (r.: Bartosz i Wiesława Bączek)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Helena Homolacs (ID: sw.167020), głowa w spisie ludn. Krakowa 1904–1988 (r.: Emanuel i Helena Krasicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1989

Zgony

  1. Henryk Gorzechowski (ID: cz.I032619), 1921–1989 (r.: Henryk i Julia Prachnicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Władysław Wiśniewski (ID: sw.60097), 1921–1989 (r.: Andrzej i Weronika Lisowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1990

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Walentyna Pankowska h. Gozdawa (ID: sw.72772), 1901–1990 (r.: Polikarp i Prowidencja Palędzka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1991

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Sulisława Jarmułt-Mlicka z Jeżyc h. Dołęga (ID: dw.49093), 1899–1991 (r.: Franciszek i Kazimiera Łyskowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Henryk Sabin Sławeta (ID: sw.59817), 1909–1991
  4. Róża Kulwieć h. Hipocentaur (ID: zi.7.30.a4a1), 1921–1991 (r.: Andrzej i Zofia Karnkowska)

1992

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1993

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1994

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Stefania Lipowicz (ID: sw.20147), 1904–1994 (r.: Stanisław i Stanisława Weiss)

1995

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józefa Skirmunt h. Dąb (ID: zi.1.184.a3), 1899–1995 (r.: Bolesław i Gabriela Chłapowska)

1997

Zgony

  1. Andrzej Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: zi.6.41.a2), 1934–1997 (r.: Stanisław i Maria Ignatowicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1998

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1999

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Natalia Maria Piątkowska h. Korab (ID: psb.22406.11), 1923–1999 (r.: Antoni i Maria Grabska)
  4. Zofia Jazy (ID: sw.77133), 1911–1999

2000

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2001

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2002

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maja Weronika Moczyńska (ID: sw.54831), 2002– (r.: Maciej i Monika Braunek)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Dariusz Bogucki (ID: sw.48339), bohater Wiki 1927–2002 (r.: Jan i Maria Krynicka)
  3. Lech Paliszewski h. Awdaniec (ID: sw.77132), 1911–2002 (r.: Bolesław i Helena Dembińska)

2003

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksandra Reutowicz (ID: ku.1828), 2003– (r.: Tomasz i Magdalena Kuczyńska)
  3. Emil Kamil Glanc (ID: sw.45152), 2003– (r.: Krzysztof i Natalia Musiał)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2004

Urodzenia

  1. Michalina Teresa Adasiak (ID: sw.46898), 2004– (r.: Mariusz i Zofia Dąbek)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Benedykt Musiał (ID: cz.I023346), bohater Wiki 1915–2004 (r.: Władysław i Marianna Mreła)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2005

Urodzenia

  1. Filip Wojciech Glanc (ID: sw.45153), 2005– (r.: Krzysztof i Natalia Musiał)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2006

Urodzenia

  1. Marceli Jan Adasiak (ID: sw.46899), 2006– (r.: Mariusz i Zofia Dąbek)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Krzysztof Soliński (ID: sw.466654), 1950–2006 (r.: Tadeusz i Barbara Chwastek)

2007

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Helena Kulikowska (ID: sw.50919), 1929–2007 (r.: Henryk i Józefa Skirmunt)

2008

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kalikst Piechocki (ID: sw.57205), 1924–2008

2009

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2010

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2011

Urodzenia

  1. Witold Marian Kawałek (ID: sw.360402), 2011– (r.: Karol i Joanna Świątek)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Władysław Sobieszczański h. Rogala (ID: sw.44437), 1908–2011 (r.: Eugeniusz i Anna Gorbulewska)

2013

Urodzenia

  1. Oliwia Paruszewska (ID: sw.594021), 2013– (r.: Paweł i Daria Piasecka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.11.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie