Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Gdynia

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Gdynia. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Sopot (184), Gdańsk Oliwa (1), Oliwa k. Gdańska (13), Chwaszczyno (4), Gdańsk Wrzeszcz (7), Wrzeszcz (1), Rumia (2), Gdańsk (649), Leźno (1), Żukowo (3), Małkowo (3), Puck (6), Pruszcz Gdański (1), Krymki (1), Warcz (1), Wejherowo (37), Cząstkowo (2), Kartuzy (22), Lublewo Gdańskie (1), Jastrzębia Góra (1), Małe Turze (1), Skarszewy (1), Wyszecino (1), Mikoszewo (1), Tczew (10), Lubieszyn, woj. pomorskie (1), Mirachowo (1), Pogódki (1), Starogard Gdański (20), Borzestowo (1), Okoliczne parafie (niektóre): Oksywie (4), Drzycim (8), Wałdowo (pow. sępoleński) (24), Papowo Toruńskie (31), Bydgoszcz (Fara) (15), Nowogród (1), Ruże (51), Rypin (49), Bądkowo pow. płocki (196), Lubowidz (144), Okoliczne cmentarze: Gdynia, cm. Witomiński (49), Sopot, cm. Katolicki, ul. Malczewskiego 18 (4), Gdańsk, Cmentarz Oliwski (13), Gdańsk, Bazylika archikatedralna w Oliwie (3), Gdańsk, cm. Centralny Srebrzysko we Wrzeszczu (60),

1920

Małżeństwa

  1. Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.17418), bohater Wiki 1893–1971 × Oktawia Lewakowska (ID: psb.15166.8), 1895–1972

1926

Urodzenia

  1. Zygmunt Tanaś (ID: sw.131644), bohater PSB 1926–1995 (r.: Franciszek i Zofia Deutsch)
    → PSB: TANAŚ Zygmunt (1927-1995), lekarz, podharcmistrz
  2. Władysław Zaleski h. Lubicz (ID: sw.466623), 1926– (r.: Walerian i Maria Karżecew)

1927

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Urodzenia

  1. Jerzy Tanaś (ID: psb.34911.6), 1929–1999 (r.: Franciszek i Zofia Deutsch)

1930

Urodzenia

  1. Maria Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba (ID: sw.282440), 1930– (r.: Józef i Helena Szawernowska)

1933

Urodzenia

  1. Elżbieta Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: dw.59548), 1933– (r.: Antoni i Katarzyna Szeptycka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Grażyna Trzcińska (ID: sw.88424), 1933–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1935

Urodzenia

  1. Katarzyna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.111436), 1935– (r.: Władysław i Wanda Rudowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zenon Jung (ID: sw.173577), 1903–1960 × Krystyna Maria Chodakowska h. Dołęga (ID: sw.173576), 1912–1994

Zgony

  1. Joanna Prakseda Innocenta Wiśniewska (ID: sw.90098), ~1850–1935 (r.: Ignacy i Marianna Zboińska)

1936

Zgony

  1. Kazimiera Guć (ID: sw.262017), 1898–1936

1937

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Andrzej Michał Piotr Tuchołka h. Korzbok (ID: sw.303942), 1937– (r.: Lech i Elżbieta Budna)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1938

Urodzenia

  1. Ryszard hr. (primog.) Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.16277), 1938– (r.: Karol i Halina Plucińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Felicja Zabłocka h. Łada (ID: cz.I014641), 1894–1938 (r.: Gracjan i Hermina Biernögger)
  2. Władysław ks. Juraha h. Giedrojć (ID: sw.45624), 1870–1938 (r.: Romuald i Wanda Szczytt)

1939

Urodzenia

  1. Aleksander Henryk Żylonis (ID: ut.35.1.66), 1939– (r.: Aleksander i Otylia Rojek)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1942

Urodzenia

  1. Urszula Agnieszka Stachuła (ID: sw.65617), 1942–

1945

Urodzenia

  1. Ewa Owsian (ID: sw.46834), 1945– (r.: Kazimierz i Władysława Suszek)

1946

Urodzenia

  1. Barbara Piekarska h. Rola (ID: cz.I032467), 1946– (r.: Mieczysław i Zofia Widorska)

1947

Urodzenia

  1. Joanna Elżbieta ks. Juraha h. Giedrojć (ID: sw.45650), 1947– (r.: Władysław i Klara Bilińska)

1948

Urodzenia

  1. Jan Paweł ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003501), 1948– (r.: Stanisław i Ewa Buxhoeveden)
  2. Wiktor Orzeszko h. Korab (ID: cz.I046983), członek SPSW 1948– (r.: Aleksander i Maria Rostworowska)
  3. Anna Łaszczyńska z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: dw.47699), członek SPSW 1948– (r.: Stanisław i Zofia Frąckiewicz)
  4. Jerzy Rubach (ID: sw.116139), bohater Wiki 1948– (r.: Stefan i Zofia Zaremba)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Hubert Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.5.117.a1), korespondent M.J.M. 1948– (r.: Michał i Ilona Łozińska)

Zgony

  1. Szczęsny Tadeusz Płoński h. Prus (I) (ID: sw.253575), 1893–1948 (r.: Czesław i Maria Czarkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1949

Urodzenia

  1. Jan Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I001937), 1949– (r.: Benedykt i Róża Fudakowska)
  2. Maciej Maria Włodzimierz Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I022687), 1949– (r.: Jerzy i Krystyna Starowieyska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Krzysztof Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.37349), 1949–2008 (r.: Zygmunt i Danuta Mieczkowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Izabela Działowska z Działowa (von Salendorf) h. Prawdzic (ID: 5.366.244), 1887–1949 (r.: Leon i Patrycja Wolszlegier)

1950

Urodzenia

  1. Tomasz Kwieciński (ID: cz.I022703), 1950– (r.: Adam i Maria Drobnik)
  2. Hanna Teresa Krystyna Majewska (ID: sw.117163), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Leon i Zofia Brąglewicz)
  3. Hanna Maria Prusak (ID: sw.76419), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Teodor i Stefania Przybylska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1951

Urodzenia

  1. Krzysztof Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003935), 1951– (r.: Andrzej i Elżbieta Plater)
  2. Izabela Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032153), 1951– (r.: Jerzy i Krystyna Starowieyska)
  3. Maria Aleksandra Orzeszko h. Korab (ID: cz.I046985), 1951– (r.: Aleksander i Maria Rostworowska)
  4. Elżbieta Agata Turno h. wł. (Kotwice) (ID: sw.18354), 1951– (r.: Andrzej i Jadwiga Kliks)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: sw.58144), 1951– (r.: Dezydery i Teresa Morawska)
  7. Jerzy Daniel Marcyniuk (ID: zi.1.113.a2a1b), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Daniel i Tekla Bełdzińska)

1952

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Włodzimierz Łysiński (ID: sw.128329), 1878–1952 (r.: Franciszek i Wanda Szaniawska)

1953

Urodzenia

  1. Izabella Żarska h. Starykoń (ID: cz.I032356), 1953– (r.: Stanisław i Jolanta Trauss)
  2. Michał Łaszczyński z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: dw.47700), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Stanisław i Zofia Frąckiewicz)
  3. Zbigniew Martin Schwichtenberg (ID: sw.175979), korespondent M.J.M. 1953–

1954

Urodzenia

  1. Zofia Gzowska h. Junosza (ID: cz.I029598), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Olgierd i Barbara Dzieduszycka)
  2. Jerzy Trapla (ID: cz.I032362), 1954– (r.: Zdzisław i Janina Markowska)
  3. Anna Płońska h. Prus (I) (ID: sw.255729), 1954– (r.: Witold i Halina Tarkowska)

Małżeństwa

  1. Feliks Andrzej Żmich (ID: sw.39905), 1929–2001 × Grażyna Aleksandra Chrostowska h. Ostoja (ID: sw.39904), korespondent M.J.M. 1930–

Zgony

  1. Czesław Muszyński (ID: cz.I048439), 1875–1954 (r.: Walenty i Maria Wrońska)
  2. Julian Eugeniusz Rummel (ID: psb.27164.1), bohater PSB 1879–1954 (r.: Władysław i Waleria Narolska)
    → PSB: RUMMEL Julian Eugeniusz (1879-1954) inżynier budowy okrętów, działacz morski i gospodarczy
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. Lech hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: cz.I014647), 1955– (r.: Mieczysław i Halina Kossakowska)
  2. Michał Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I031874), 1955– (r.: Józef i Maria Ponińska)
  3. Magdalena Maria Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032154), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Jerzy i Krystyna Starowieyska)
  4. Maria Żarska h. Starykoń (ID: cz.I032361), 1955– (r.: Stanisław i Jolanta Trauss)
  5. Joanna Żmich (ID: sw.112970), 1955– (r.: Feliks i Grażyna Chrostowska)
  6. Zbigniew Lisowski (ID: sw.112971), 1955–
  7. Michał Janusz Stawski (ID: sw.33001), 1955– (r.: N. i Alina Tuszko)

Zgony

  1. Stanisław Karol Edward hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: 2.291.60), pułkownik wojsko polskie 1879–1955 (r.: Henryk i Henryka Lanckorońska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Władysław Feliks Kostecki (ID: sw.854453), 1906–1956 (r.: Kazimierz i Julia Pińska)

1957

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Urodzenia

  1. Jan Maria Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I031872), 1958– (r.: Józef i Maria Ponińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Modlicka (ID: cz.I048441), 1904–1958
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Walerian Zaleski h. Lubicz (ID: sw.403498), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888–1958 (r.: Władysław i Rozalia Łęgowska)

1959

Urodzenia

  1. Grażyna Barbara Majchrzycka (ID: sw.114878), 1959– (r.: Kazimierz i Krystyna Kopańska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Tadeusz Bogomir Władysław Kropiński (ID: sw.84937), 1894–1980 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Małżeństwa

  1. Józef Kazimierz Andrzej Karney (ID: sw.68516), korespondent M.J.M. 1937– × Teresa Janina Bąk (ID: sw.68517), 1937–2012

1962

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1963

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1964

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1965

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Leokadia Kapalska (ID: sw.253576), 1891–1965
  3. Jan Bąk (ID: sw.68631), 1904–1965

1966

Zgony

  1. Tadeusz Meissner (ID: psb.17559.1), bohater PSB 1902–1966 (r.: Jan i Anna Braun)
    → PSB: MEISSNER Tadeusz (1902-1966) kapitan żeglugi wielkiej

1967

Urodzenia

  1. Tomasz Paweł Olgierd hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: cz.I028398), 1967– (r.: Andrzej i Krystyna Majchrowicz)
  2. Henryk Gorzechowski (ID: cz.I032620), 1967– (r.: Henryk i Maria Dziekońska)

1968

Urodzenia

  1. Piotr Muszyński (ID: cz.I048448), 1968– (r.: Jan i Ewa Muszyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stefan Dziembowski z Dziembowa h. Pomian (ID: sw.16991), 1898–1968 (r.: Czesław i Urszula Kisielnicka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Władysława Suszek (ID: sw.52349), 1920–1968
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1969

Urodzenia

  1. Agata Ulkowska (ID: cz.I032567), 1969– (r.: Andrzej i Barbara Tylińska)
  2. Joanna Chojka (ID: sw.7721), 1969– (r.: Aleksander i Alina N.)

Małżeństwa

  1. Andrzej Wilczkowiak (ID: sw.14457), 1942– × Barbara Kuchta (ID: sw.14458), 1949–

1970

Małżeństwa

  1. Jan Flejsierowicz (ID: sw.14447), 1940– × Krystyna Wilczkowiak (ID: sw.14446), 1941–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1971

Urodzenia

  1. Mikołaj Zwierzewski (ID: sw.39389), 1971– (r.: Konrad i Anna Zabiełło)
  2. Adam Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: sw.87612), 1971– (r.: Leszek i Janina Soszyńska)

1972

Urodzenia

  1. Aleksandra Magdalena Bączkowska (ID: cz.I032800), 1972–1999 (r.: Andrzej i Elżbieta Żurowska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. Magdalena Elżbieta Morawska h. Korab (ID: sw.15478), 1974– (r.: Jerzy i Lucyna Presz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Owsian (ID: sw.52348), 1914–1974

1975

Urodzenia

  1. Bartosz Filipowicz (ID: sw.212378), 1975–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Michał Konrad Bessert (ID: sw.63840), 1975–1991 (r.: Maciej i Maria Powroźnik)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1976

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Katarzyna Lukas (ID: sw.10156), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Krzysztof i Jadwiga Wysłouch)
  3. Patrycja Tanaś (ID: sw.131648), 1976– (r.: Maciej i Gabriela Szymczak)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Rafał Schwichtenberg (ID: sw.90484), 1976– (r.: Zbigniew i Grażyna Kowalska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Artur Albin Bertholdi h. wł. (ID: sw.20277), 1924–1976 (r.: Artur i Zofia Zielińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1977

Urodzenia

  1. Magdalena Irena hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: sw.7891), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Antoni i Anna Gregorowicz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1978

Urodzenia

  1. Kinga Trapla (ID: cz.I032365), 1978– (r.: Jerzy i Maria Żarska)
  2. Radosław Tanaś (ID: sw.131651), 1978– (r.: Leszek i Violetta Korcz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1979

Urodzenia

  1. Joanna Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I047111), 1979– (r.: Wojciech i Elżbieta Łubieńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Karolina Anna Demkowicz (ID: sw.72820), 1979– (r.: Józef i Irena Michna)
  5. Jacek Jerzy Frydrychowicz (ID: sw.90809), 1979– (r.: Paweł i Jolanta Oleszko)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1980

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anita Nowacka (ID: sw.366176), 1980– (r.: Maciej i Grażyna Mikluszka)
  3. Julia Zwierzewska (ID: sw.39392), 1980– (r.: Konrad i Anna Zabiełło)
  4. Agnieszka Wyłoga (ID: sw.586684), 1980– (r.: Krzysztof i Regina Słowik)
  5. Magdalena Weiher (ID: sw.87330), 1980–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tadeusz Bogomir Władysław Kropiński (ID: sw.84937), 1894–1980 (r.: Bolesław i Aniela Bambach)

1981

Urodzenia

  1. Marcin Lisowski (ID: sw.112972), 1981– (r.: Zbigniew i Joanna Żmich)

1982

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1983

Urodzenia

  1. Olga Marta Łaszczyńska z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: sw.15667), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Michał i Wiesława Kupczyk)
  2. Anna Julianna Witecka (ID: sw.56962), 1983– (r.: Jerzy i Teresa Lendzion)
  3. Leszek Plewako h. Pogonia (ID: sw.78351), 1983– (r.: Stanisław i Iwona Dranikowska)

Zgony

  1. Stanisław Hebanowski (ID: sw.17665), bohater Wiki 1912–1983 (r.: Bogumił i Zofia Ponikiewska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1984

Urodzenia

  1. Weronika Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I047112), 1984– (r.: Wojciech i Elżbieta Łubieńska)
  2. Ewa Maria Majewska h. Starykoń (ID: sw.127044), 1984– (r.: Jan i Renata Szymańska)
  3. Arkadiusz Szczepański (ID: sw.308344), 1984–
  4. Tomasz hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: sw.60844), korespondent M.J.M. 1984– (r.: Marek i Elżbieta Bojanowska)
  5. Paulina Plewako h. Pogonia (ID: sw.78352), 1984– (r.: Stanisław i Iwona Dranikowska)

Zgony

  1. Maria Jadwiga Dziekońska h. Korab (ID: cz.I032617), 1926–1984 (r.: Wacław i Maria Wężyk)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1985

Urodzenia

  1. Jakub Łaszczyński z Łaszczyna h. Wierzbna (ID: sw.15668), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Michał i Wiesława Kupczyk)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zygmunt Kazimierz Beczkowicz h. Beczka (ID: sw.86035), senator II RP 1887–1985 (r.: Henryk i Bronisława Beczkowicz)

1986

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisław Żarski h. Starykoń (ID: cz.I008161), 1929–1986 (r.: Mieczysław i Jadwiga Romer)
  2. Kazimierz hr. Starzeński z Grabownicy h. Lis (ID: cz.I019710), 1891–1986 (r.: Karol i Helena Biesiadecka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1987

Urodzenia

  1. Beata Lisowska (ID: sw.112973), 1987– (r.: Zbigniew i Joanna Żmich)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1988

Urodzenia

  1. Arkadiusz Georg Umrath (ID: sw.112976), 1988– (r.: Ernst i Dorota Żmich)

1989

Urodzenia

  1. Jan Stanisław Majewski h. Starykoń (ID: sw.127045), korespondent M.J.M. 1989– (r.: Jan i Renata Szymańska)

1990

Urodzenia

  1. Patryk Bessert (ID: sw.63838), 1990– (r.: Jarosław i Tamara Bessert)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1991

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Michał Konrad Bessert (ID: sw.63840), 1975–1991 (r.: Maciej i Maria Powroźnik)

1992

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisława Tuchołka h. Korzbok (ID: sw.303944), ~1940–1992 (r.: Lech i Elżbieta Budna)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1993

Urodzenia

  1. Jan Władysław Maria hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I032790), 1993– (r.: Tomasz i Katarzyna Biegun)

1994

Urodzenia

  1. Paweł Aleksander Maria hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I027448), 1994– (r.: Jacek i Monika Wanicka)

Zgony

  1. Krystyna Anna hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I003993), 1935–1994 (r.: Jan i Klementyna Szymańska)
  2. Barbara «Sabina» Koźmińska z Koźmina h. Poraj (ID: sw.299500), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1994 (r.: Witold i Eugenia Horn)

1995

Urodzenia

  1. Dominika Maria Walentynowicz (ID: sw.44519), 1995– (r.: Hubert i Katarzyna Słomkowska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Zofia Bisping h. wł. (ID: zi.1.26.a1), 1912–1995 (r.: Kazimierz i Maria Czetwertyńska)

1996

Urodzenia

  1. Maria Magdalena hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I027449), 1996– (r.: Jacek i Monika Wanicka)
  2. Anna Zofia hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I032791), 1996– (r.: Tomasz i Katarzyna Biegun)

Małżeństwa

  1. Maciej Wilczkowiak (ID: sw.14471), 1972– × Monika Nowicka (ID: sw.14472), 1972–

Zgony

  1. Izabella Orda h. wł. (Ostoja odm.) (ID: cz.I004381), 1912–1996 (r.: Stanisław i Katarzyna de Stahel)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1997

Urodzenia

  1. Michał Kasper hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: cz.I028400), 1997– (r.: Tomasz i Magdalena Marcyk)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Grzymisława Emilia Andrzejewska h. Prus (I) (ID: sw.1976), 1923–1997 (r.: Leon i Maria Plucińska)
  2. Gustaw Plewako h. Pogonia (ID: sw.78347), bohater Wiki 1919–1997 (r.: Henryk i Anna Sławińska)

1998

Urodzenia

  1. Jan Stefan Horodecki (ID: zi.6.80.a3a2a1), 1998– (r.: Zbigniew i Barbara Chramiec)

1999

Urodzenia

  1. Stanisław Marek Krysiewicz (ID: sw.57694), 1999– (r.: Adam i Iwona Łukaszewska)
  2. Miłosz Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: sw.753250), 1999– (r.: Janusz i Magdalena Bohut)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2000

Urodzenia

  1. Zofia Jędrzejkowska (ID: sw.350423), 2000– (r.: Mikołaj i Karolina Wysocka)
  2. Maria Zwierzewska (ID: sw.39391), 2000– (r.: Mikołaj i Magdalena Nowacka)
  3. Maria Hiacynta Horodecka (ID: zi.6.80.a3a2a2), 2000– (r.: Zbigniew i Barbara Chramiec)

2001

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Jacek Jan Gajek (ID: sw.15702), internowany Stanu Wojennego 1941–2001 (r.: Antoni i Jadwiga Jasielska)
  2. Feliks Andrzej Żmich (ID: sw.39905), 1929–2001 (r.: Sylwester i Helena Smalec)

2002

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Mieczysław Przewłocki (ID: sw.84873), 1917–2002

2003

Zgony

  1. Jerzy Korwin h. Ślepowron (ID: sw.78787), 1924–2003 (r.: Maciej i Maria Kropińska)
  2. Elżbieta Maria Kamilla Budna (ID: sw.8848), 1913–2003 (r.: Antoni i Zofia Romiszewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2004

Zgony

  1. Irena Orwid-Eljaszewicz h. Giejsz (ID: sw.14350), 1915–2004 (r.: Władysław i Stefania Plewkiewicz)
  2. Stefan Strawiński (ID: sw.659565), 1924–2004

2005

Urodzenia

  1. Stefan Jędrzejkowski (ID: sw.350424), 2005– (r.: Mikołaj i Karolina Wysocka)

Zgony

  1. Irena Zaleska h. Lubicz (ID: sw.350420), 1922–2005 (r.: Walerian i Maria Karżecew)
  2. Anna Walkowska (ID: sw.56390), 1922–2005 (r.: Tadeusz i Walentyna Krysiewicz)

2006

Urodzenia

  1. Maja Mączka (ID: sw.120061), 2006– (r.: Artur i N. N.)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Irena Żukotyńska h. Sas (ID: sw.112396), 1905–2006 (r.: Michał i Helena Wilska)

2007

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Lech Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37721), 1953–2007 (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska)

2008

Zgony

  1. Maria Teresa Aleksandra Kalitowicz (ID: sw.15699), 1926–2008 (r.: Bronisław i Kazimiera Adler)

2009

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2010

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zbigniew Zenon Kropiński (ID: sw.84945), 1928–2010 (r.: Tadeusz i Stefania Korwin)

2011

Zgony

  1. Cecylia Jadwiga Zglenicka h. Prus (II) (ID: sw.121972), 1920–2011 (r.: Tadeusz i Cecylia Wollerstein)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2012

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Alina Romańska (ID: sw.78346), 1923–2012 (r.: Józef i Jadwiga Iłowiecka)

2013

Urodzenia

  1. Maciej Zygmunt Laube (ID: sw.363390), 2013– (r.: Grzegorz i Dobromiła Rzyska)
  2. Tomasz Mikołaj Rzyski (ID: sw.501809), 2013– (r.: Stanisław i Anna Polańska)

Małżeństwa

  1. Józef Andrzej ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: cz.I017403), członek SPSW 1972– × Anita Nowacka (ID: sw.366176), 1980–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2014

Zgony

  1. Jan Paweł Karłowski h. Prawdzic (ID: sw.22401), korespondent M.J.M. 1930–2014 (r.: Tadeusz i Janina Bartoszewicz)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.04.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie