Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Gniezno

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Gniezno. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Łabiszynek (2), Goczałkowo (5), Modliszewo (6), Gurowo (2), Modliszewko (3), Grotkowo (3), Niechanowo (3), Strzyżewo Smykowe (1), Pierzyska (2), Żółcz (2), Jarząbkowo (2), Arcugowo (3), Mierzewo (6), Karsewo (1), Żydówko (1), Czerniejewo (14), Fałkowo (1), Sokołówko (2), Stanisławowo, pow. wrzesiński (1), Psary Polskie (1), Kłecko (19), Dobiejewo (1), Witkowo (20), Września (204), Gutowo Wielkie (2), Szemborowo (1), Gącz (1), Kruchowo (2), Łopienno (7), Mąkownica (5), Okoliczne parafie (niektóre): Koło (62), Kostrzyn (22), Szymanowice (81), Poznań (par. Św. Jana Jerozolimskiego) (19), Poznań św. Maria Magdalena (49), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (76), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (74), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (88), Poznań, par. św. Marcina (16), Bydgoszcz (Fara) (13), Okoliczne cmentarze: Gniezno, katedra (30), Kozielsko na Pałukach, Kościół parafialny, krypta (14), Ciążeń, cm. parafialny (1), Środa Wielkopolska, cm. Parafialny (2), Łabiszyn, cm. przykościelny (6),

1177

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1628

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1650

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1687

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1718

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1729

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1741

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1754

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1758

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1765

Zgony

  1. Stefan Jan Telesfor Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: 7.160.214), 1716–1765 (r.: Tomasz i Joanna Marszewska)

1775

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1778

Małżeństwa

  1. Adam Jan Wojciech Skarbek-Malczewski z Malczewa h. Awdaniec (ID: dw.24383), bohater PSB 1742–1804
    → PSB: MALCZEWSKI Adam Jan (1742-1804) poseł, kasztelan rogoziński
    × Ludwika Trzebicka z Trzebiczny h. Łabędź (ID: dw.49168), ~1730–1792

1780

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1781

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1784

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1788

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1790

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1796

Urodzenia

  1. Józefa Agnieszka Müntzberg (ID: sw.87387), 1796– (r.: Daniel i Marianna Jelnicka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1803

Urodzenia

  1. Paulina Franciszka Anna Müntzberg (ID: 2.970.195), 1803–1877 (r.: Daniel i Marianna Jelnicka)

1808

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1811

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1813

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1815

Urodzenia

  1. Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa (ID: 9.490.50), 1815–1882 (r.: Jakub i Marcina Kosicka)

1816

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1818

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1820

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1823

Urodzenia

  1. Wiktor Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: 2.970.197), oficer Powstania Listopadowego 1823–1902 (r.: Piotr i Paulina Müntzberg)

1824

Urodzenia

  1. Ludwika Biedermann (ID: sw.54743), 1824– (r.: Józef i Emilia Przanowska)

1825

Urodzenia

  1. Julian Stanisław Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: 2.970.201), bohater PSB 1825–1909 (r.: Piotr i Paulina Müntzberg)
    → PSB: CHEŁMICKI Julian Stanisław (1825-1909) ziemianin

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1827

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1829

Urodzenia

  1. Joanna Potrykowska (ID: sw.365997), 1829– (r.: Euzebiusz i Zuzanna Koszutska)

1830

Zgony

  1. Zuzanna Euzebia Marianna Koszutska z Koszut h. Leszczyc (ID: sw.67937), 1800–1830 (r.: Fabian i Urszula Lipska)

1832

Małżeństwa

  1. Konstanty Walenty Zabłocki h. Łada (ID: sw.11101), 1806–1869 × Pelagia Sobeska (ID: sw.11102), ~1810–1847

Zgony

  1. Józefa Trzcińska z W. Trzcianki h. Dołęga (ID: dw.58160), 1755–1832 (r.: Ignacy i Zofia Węgorzewska)

1833

Małżeństwa

  1. Franciszek Maciej Ksawery Gozimirski z Gozimierza h. Bończa (ID: 11.515.595), 1804–1849 × Marianna Springer (ID: sw.46735), ~1800–

1834

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1837

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1838

Małżeństwa

  1. Tomasz Szwejkowicz (ID: sw.128232), 1816– × Wiktoria Piasecka (ID: sw.128233), ~1810–

1840

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1843

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1846

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1848

Małżeństwa

  1. Julian Piotr Zabłocki h. Łada (ID: sw.11153), 1821–1908 × Paulina Ludwika Bussmann (ID: sw.11154), 1830–1915

1849

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Franciszek Maciej Ksawery Gozimirski z Gozimierza h. Bończa (ID: 11.515.595), 1804–1849 (r.: Onufry i Franciszka Garczyńska)

1850

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1852

Urodzenia

  1. Jan Paczkowski (ID: psb.21451.1), bohater PSB 1852–1928 (r.: Józef i Eleonora Plewkiewicz)
    → PSB: PACZKOWSKI Jan (1852-1928) przemysłowiec, działacz społeczno-polityczny

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Ludwik Bernard Broekere h. wł. (ID: dw.37577), 1787–1852 (r.: Walenty i Zuzanna Gerentin)

1853

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1855

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1856

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1861

Zgony

  1. Józef Plewkiewicz (ID: sw.220405), 1790–1861

1865

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1867

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1868

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1869

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1873

Zgony

  1. Prakseda Sulerzyska h. Junosza (ID: sw.4403), 1804–1873 (r.: Hieronim i Franciszka Radzimińska)

1874

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1875

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Konrad Rafał Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114939), 1875– (r.: Józef i Wanda Wolańska)

Zgony

  1. Jadwiga Koszutska z Koszut h. Leszczyc (ID: sw.186357), ~1860–1875 (r.: Wacław i Wanda Węsierska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1876

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1877

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1881

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1882

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1883

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1884

Małżeństwa

  1. Andrzej Szenic (ID: sw.86442), 1850–1912 × Wanda Arndt h. Puchacz (ID: sw.86441), 1868–1952

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1885

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1886

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Smogulecki h. Grzymała (ID: psb.30566.1), bohater PSB 1886–1939 (r.: Bogusław i Helena Nawrowska)
    → PSB: SMOGULECKI Stanisław (1886-1939) malarz
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Elżbieta Schley (ID: dw.39162), ~1820–1886 (r.: Emil i Julia Fürstenberg)

1887

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1890

Zgony

  1. Barbara Tuchołka h. Korzbok (ID: sw.116442), ~1850–1890 (r.: Józef i Antonina Mierosławska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stanisława Łebińska h. Szaława (ID: sw.44428), ~1840–1890 (r.: N. i Konstancja N.)

1891

Zgony

  1. Wilhelm Henryk Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) (ID: 15.31.62), 1816–1891 (r.: Konstanty i Matylda Twardowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1892

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1893

Małżeństwa

  1. Kazimierz Koszutski z Koszut h. Leszczyc (ID: 11.515.427), bohater PSB 1836–1903
    → PSB: KOSZUTSKI Kazimierz (1836-1903) powstaniec 1863, rolnik, ekonomista
    × Otolia Anna Józefa Karpińska z Karpina h. Korab (ID: 9.495.313), 1869–1938

1894

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1895

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1896

Urodzenia

  1. Maria Echaust (ID: sw.86155), 1896–1962 (r.: Antoni i Waleria Prądzyńska)

1897

Urodzenia

  1. Ludwik August Echaust (ID: sw.17982), 1897–1958 (r.: Antoni i Waleria Prądzyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1899

Urodzenia

  1. Józefa Łęgowska (ID: sw.365584), 1899–1983 (r.: Wacław i Elżbieta Stark)

Małżeństwa

  1. Kazimierz Podczaski (ID: sw.340581), 1854–1906 × Marianna Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz (ID: 2.970.231), 1863–1939

1900

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan Nepomucen Mukułowski (ID: 7.22.118), 1872–1949 × Franciszka Grabska z Grabu h. Wczele (ID: 7.22.117), 1878–1953
  2. Kazimierz Zembrzuski (ID: sw.340618), ~1870– × Stefania Złotnicka h. Nowina (ID: sw.340617), ~1870–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1901

Urodzenia

  1. Antoni Jan Nepomucen Janowski (ID: cz.I022410), 1901–1950 (r.: Adam i Józefa Osten)

1904

Zgony

  1. Ignacja Łukomska z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga (ID: dw.17616), 1831–1904 (r.: Marceli i Józefa Pawłowska)

1905

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1909

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Adam Antoni Prądzyński h. Grzymała (ID: 15.31.94), 1835–1909 (r.: Antoni i Leokadia Bąkowska)

1910

Zgony

  1. Waleria Prądzyńska h. Grzymała (ID: sw.17980), 1871–1910 (r.: Adam i Maria Lossow)
  2. Antoni Ludwik Echaust (ID: sw.17981), 1849–1910 (r.: Michał i Otilia Kirstein)

1912

Urodzenia

  1. Chrystian Kazimierz Emil Jurek (ID: sw.84558), 1912–1994 (r.: Chrystian i Kazimiera Urbańska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1914

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1917

Urodzenia

  1. Witold Hensel (ID: sw.58945), poseł na Sejm PRL 1917–2008

1918

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1919

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1920

Zgony

  1. Józefa Weronika Mittelstaedt h. Hornklow (ID: psb.18538.7), 1857–1920 (r.: Jan i Wanda Steinborn)

1923

Zgony

  1. Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55776), 1893–1923 (r.: Ignacy i Julia Łubieńska)

1925

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Krystyna Dittberner (ID: sw.50286), 1925– (r.: Ryszard i Kazimiera Frąckowiak)

Małżeństwa

  1. Szczęsny Teodor Radoński h. Jasieńczyk (ID: sw.36441), 1876–1939 × Stanisława Siniecka (ID: sw.36442), ~1900–

1926

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1927

Urodzenia

  1. Eleonora «Maja» Galica (ID: cz.I022661), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927– (r.: Władysław i Helena Witkowska)

1929

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1930

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Michał hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: 2.970.215), plany PSB 1857–1930 (r.: Stanisław i Helena Kołyszko)

1933

Zgony

  1. August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: 16.18.403), 1856–1933 (r.: August i Joanna Ponińska)

1934

Małżeństwa

  1. Henryk Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.610), 1907–1990 × Anna Skwarc (ID: sw.5172), 1906–1985

1936

Zgony

  1. Bronisława Brzeżańska (ID: 7.22.95), ~1850–1936 (r.: Jan i Walentyna Dydyńska)

1937

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1942

Zgony

  1. Zofia Albertyna Weronika Cegielska (ID: sw.22131), 1894–1942 (r.: Stefan i Albertyna Nieżychowska)

1946

Urodzenia

  1. Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.48323), 1946– (r.: Zygmunt i Irena Rosłaniec)

Zgony

  1. Anna Maria Antonina Broekere h. wł. (ID: dw.37616), 1899–1946 (r.: Bolesław i Zofia Szeliska)

1948

Zgony

  1. Antoni Tomaszewski (ID: sw.360244), 1893–1948 (r.: Antoni i Antonina Latanowicz)

1949

Urodzenia

  1. Magdalena Zofia Krystyna Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.16259), 1949– (r.: Bogumił i Cecylia Koczorowska)

1950

Urodzenia

  1. Zbigniew Stachowicz (ID: sw.61457), 1950–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1951

Urodzenia

  1. Andrzej Szcześniak (ID: sw.17129), 1951– (r.: Hilary i Zofia Gumienna)

Małżeństwa

  1. Stanisław Radziemski (ID: psb.22406.14), 1906– × Teresa Irena Piątkowska h. Korab (ID: psb.22406.13), 1926–2004

1952

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Wojciech Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.59296), korespondent M.J.M. 1952–2011 (r.: Janusz i Zofia Różycka)

1953

Zgony

  1. Franciszek Eustachy Ansgary Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.311), 1873–1953 (r.: Bolesław i Maria Skórzewska)

1954

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Paweł Radziemski (ID: sw.11332), 1954–2002 (r.: Stanisław i Teresa Piątkowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Zgony

  1. Halina Majewska (ID: sw.58418), 1898–1961 (r.: Kazimierz i Zofia Chrzanowska)

1967

Zgony

  1. Stanisław Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.44434), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888–1967 (r.: Wojciech i Maria Hulewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1969

Urodzenia

  1. Krzysztof Jackowski z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.77187), 1969– (r.: Władysław i Krystyna Ławańska)

1970

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1972

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Helena Agnieszka Maria von Bülow-Gorow (ID: cz.I030306), 1879–1972 (r.: Konstanty i Maria Trzecieska)

1975

Zgony

  1. Władysław Jackowski z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.77185), 1929–1975 (r.: Maciej i Maria Marciniak)

1985

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1987

Urodzenia

  1. Monika Jackowska z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.77209), 1987– (r.: Krzysztof i Justyna Kotecka)

1988

Zgony

  1. Kazimierz Tarasowicz h. Krzywda (ID: sw.20282), 1919–1988 (r.: Edward i Jadwiga Dziekońska)

1990

Urodzenia

  1. Tomasz Radziemski (ID: sw.50278), 1990– (r.: Paweł i Danuta Szałaj)
  2. Piotr Radziemski (ID: sw.50279), 1990– (r.: Paweł i Danuta Szałaj)

1992

Urodzenia

  1. Patryk Jackowski z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.77210), 1992– (r.: Krzysztof i Justyna Kotecka)

1997

Urodzenia

  1. Jędrzej Zieliński (ID: sw.20093), 1997– (r.: Tadeusz i Bożena Szydłowska)

1999

Urodzenia

  1. Mateusz Jackowski z Jackowic h. Gozdawa (ID: sw.77211), 1999– (r.: Krzysztof i Justyna Kotecka)

2002

Zgony

  1. Paweł Radziemski (ID: sw.11332), 1954–2002 (r.: Stanisław i Teresa Piątkowska)
  2. Janina Klara Wawrzynowicz (ID: zi.3.116.a1a), 1908–2002

2004

Zgony

  1. Teresa Irena Piątkowska h. Korab (ID: psb.22406.13), 1926–2004 (r.: Antoni i Maria Grabska)

2009

Zgony

  1. Maria Krystyna Lamcha (ID: sw.118230), 1930–2009 (r.: Józef i Maria Nowaczyńska)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 17.02.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie