Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Montreal

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Montreal. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Sherbrooke, Quebec, Kanada (2), Ottawa (54), Bronx, Nowy Jork, USA (111), Manhattan, Nowy Jork, USA (384), Nowy Jork (506), Brooklyn, Nowy Jork, USA (198), Filadelfia (3), Toronto (107), Waszyngton (48), Cleveland, USA (49), Chicago, USA (155), St Louis, USA (44), Nowy Orlean, USA (47), Houston, USA (58), Edmonton (22), Calgary (29), Los Angeles (99), Portland, Oregon USA (20), San Francisco, USA (104), Vancouver (36), Lima (54), Madryt (228), Bristol (1), Londyn (1257), Alençon (7), Deauville (2), Requeil (1), Hawr (3), Poitiers (2), Gelos (1), Okoliczne parafie (niektóre): Offenbach nad Menem, par. ewang.-ref. (54), Dakowy Mokre (39), Poznań, par. św. Marcina (16), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (81), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (72), Poznań św. Maria Magdalena (43), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (71), Poznań (par. Św. Jana Jerozolimskiego) (19), Pępowo (42), Kostrzyn (21), Okoliczne cmentarze: Montreal, Saint-Sauveur-des-Monts (5), South Bound Brook, Cerkiew św. Andrija Perwozwannego (3), Arlington, Cmentarz Narodowy (5), Arlington, cm. Columbia Gardens (1), Newark, Cmentarz Lotników Polskich (8),

1892

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1937

Urodzenia

  1. Marie Yolande Julia Lucciola (ID: cz.I002349), 1937– (r.: Rinaldo i Emilia Marsolais)

1940

Urodzenia

  1. John Jeffrey Agnew (ID: sw.76296), 1940–

1945

Urodzenia

  1. Valérie Côté (ID: sw.19836), 1945–2013 (r.: Lionnel i Susane Gourdeau)

Małżeństwa

  1. Aleksander Jan Onufry hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: sw.19), 1892–1975 × Gladys Goudie (ID: sw.98513), 1911–1990

1948

Urodzenia

  1. Tadeusz Romer h. Laski (ID: sw.76297), 1948– (r.: Roch i Krystyna Filska)

1949

Urodzenia

  1. James Hedley Hotten (ID: sw.753645), 1949–

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1950

Urodzenia

  1. Krystyna A hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I005083), 1950– (r.: Stanisław i Wanda Kossakowska)
  2. Yves Manchec (ID: cz.I034025), 1950–

Małżeństwa

  1. Stanisław Antoni Babiński (ID: ut.1.1.315), 1920–1990 × Helena Myszak (ID: ut.1.1.316), 1929–

1951

Urodzenia

  1. Elizabeth Mary Pappius (ID: sw.85996), 1951–2010 (r.: Stanisław i Hanna Kwiecińska)
  2. Grażyna Maria Teresa Babińska (ID: ut.1.1.314), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Stanisław i Helena Myszak)

Zgony

  1. Antonina Zofia Łącka z Łąk Małych h. Korzbok (ID: 15.398.156), 1870–1951 (r.: Władysław i Antonina Skórzewska)

1952

Urodzenia

  1. Jan Francki h. Nieczuja (ID: sw.67500), 1952– (r.: Bohdan i Danuta Sujkowska)

Małżeństwa

  1. Zdzisław Richard Kryzan (ID: cz.I002330), 1915–1994 × Maria Zofia hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002329), 1932–
  2. Andrzej Antoni Marian «Ryś» bar. Manteuffel-Szoege (ID: sw.139015), 1911–1965 × Łucja Maria Czerska (ID: sw.139016), 1920–

1953

Urodzenia

  1. Jagoda Maria Magdalena Babińska (ID: cz.I001054), 1953– (r.: Stanisław i Helena Myszak)
  2. Andrew Kryzan (ID: cz.I008283), 1953– (r.: Zdzisław i Maria Tarnowska)
  3. Anna bar. Manteuffel-Szoege (ID: sw.139019), 1953– (r.: Andrzej i Łucja Czerska)

Małżeństwa

  1. Jan Maria Jindřich Hildprandt von und zu Ottenhausen (ID: sw.68804), 1924– × Antonia Novati (ID: sw.68805), 1921–

1954

Urodzenia

  1. Wilhelm Andrzej «Wilczek» hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003473), korespondent M.J.M. 1954–2010 (r.: Wilhelm i Róża Plater)
  2. Stewart Settels (ID: cz.I027245), 1954– (r.: Frantz i Liselotte Patermann)
  3. Richard Anthony Marion bar. Manteuffel-Szoege (ID: sw.139021), 1954– (r.: Andrzej i Łucja Czerska)
  4. Julianna Joos (ID: sw.465900), 1954– (r.: Ernest i Irmine Kemnitz)
  5. Barbara Anna Pappius (ID: sw.86000), 1954– (r.: Stanisław i Hanna Kwiecińska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. Bernhard Friedrich Marian Römer h. Laski (ID: sw.64229), 1955– (r.: Krzysztof i Gudrun von Römer)

1956

Urodzenia

  1. Izabella Maria Antonia Babińska (ID: cz.I001055), 1956– (r.: Stanisław i Helena Myszak)
  2. Jan Józef hr. O'Rourke h. wł. (ID: cz.I022622), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Wincenty i Helena Niezabytowska)
  3. David Drapeau (ID: cz.I031575), 1956–
  4. Marguerite Jolanthe Maria Römer h. Laski (ID: sw.64230), 1956– (r.: Krzysztof i Gudrun von Römer)

Małżeństwa

  1. Kasper Krzysztof Pawlikowski z Medyki h. Cholewa (ID: psb.21957.9), korespondent M.J.M. 1927– × Maria Jasiukowicz h. Jasieńczyk (ID: sw.58601), 1927–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1957

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Wacław Babiński (ID: cz.I000072), bohater Wiki 1887–1957 (r.: Leon i Stefania Karpińska)

1958

Urodzenia

  1. Teresa Maria Józefa hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002423), 1958– (r.: Przemysław i Ewelina Iżycka)
  2. Mark Kryzan (ID: cz.I008284), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Zdzisław i Maria Tarnowska)
  3. Ada Adelajda Brzeska h. Oksza (ID: dw.41045), 1958– (r.: Olgierd i Maria Lasocka)
  4. Maria Ludwika «Maluta» Pawlikowska z Medyki h. Cholewa (ID: sw.115865), 1958– (r.: Kasper i Maria Jasiukowicz)
  5. Michał Nałęcz h. wł. (ID: sw.86325), 1958– (r.: Antoni i Teresa Bereśniewicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. Kazimierz Babiński (ID: cz.I001056), 1959– (r.: Stanisław i Helena Myszak)
  2. Anna Brzeska h. Oksza (ID: dw.41046), 1959– (r.: Olgierd i Maria Lasocka)
  3. Teresa Gisella Maria Römer h. Laski (ID: sw.64232), 1959– (r.: Krzysztof i Gudrun von Römer)
  4. Catharina Maria Sophia bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.111), 1959– (r.: Eugeniusz i Agatha Pethó)

Małżeństwa

  1. Stanisław hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I005693), 1922– × Katarzyna Baranyai (ID: cz.I005694), 1928–
  2. Eugeniusz Tomasz bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.104), 1929–1995 × Agatha Maria Maia Pethó (ID: ut.48.4.105), 1934–1995

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Urodzenia

  1. Marie Christine Harvey (ID: cz.I031024), 1960– (r.: Charles i Denise Imbeault)

Małżeństwa

  1. Andrzej Tomasz Ja hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001319), 1939–2014 × Helene Trencarova (ID: cz.I001320), 1933–2010

Zgony

  1. Wanda Pietkiewicz h. Pomian (ID: sw.155191), 1878–1960 (r.: Teodor i Stefania Iwanowicz)

1961

Urodzenia

  1. Jan Stanisław Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002424), 1961– (r.: Przemysław i Ewelina Iżycka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Monika Barbara Gabriele Römer h. Laski (ID: sw.64234), 1961– (r.: Krzysztof i Gudrun von Römer)
  4. Alexander Stephan Charles bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.113), 1961– (r.: Eugeniusz i Agatha Pethó)

Małżeństwa

  1. Marcin Juliusz hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002339), 1935–2009 × Elżbieta Rodziewicz h. Łuk (ID: cz.I002340), 1940–

Zgony

  1. Aleksander Leszek hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001258), 1898–1961 (r.: Adam i Maria Potocka)
  2. Mikołaj Trubecki (ID: sw.185867), 1903–1961 (r.: Grzegorz i Maria Buteniew)

1962

Urodzenia

  1. Monika hr. Siemieńska-Lewicka ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003474), 1962– (r.: Wilhelm i Róża Plater)
  2. Anna Maria Natalia hr. Siemieńska-Lewicka ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I005697), 1962– (r.: Stanisław i Katarzyna Baranyai)
  3. Elisabeth Anne bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.114), 1962– (r.: Eugeniusz i Agatha Pethó)

1963

Zgony

  1. Krystyna Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: psb.23938.11), 1894–1963 (r.: Andrzej i Krystyna Tyszkiewicz)

1964

Urodzenia

  1. Weronika Brzeska h. Oksza (ID: cz.I031576), 1964– (r.: Olgierd i Maria Lasocka)

Małżeństwa

  1. Paweł Zdzisław hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002348), 1937– × Marie Yolande Julia Lucciola (ID: cz.I002349), 1937–
  2. Maciej Kurnicki (ID: dw.56017), ~1930– × Anna Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56018), 1936–
  3. Karol Henryk ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.172), 1942– × Alina Aline Monique Ternynck (ID: ut.1.1.173), 1939–

Zgony

  1. Tudor Todor Nenitescu (ID: ut.1.1.169), 1916–1964

1965

Urodzenia

  1. Stefan Alexander Rafał hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002141), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Antoni i Elżbieta Radziwiłł)
  2. Maria Gabriela hr. Siemieńska-Lewicka ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I008636), 1965– (r.: Stanisław i Katarzyna Baranyai)
  3. Edward Roger Korneliusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65571), 1965– (r.: Roger i Maria Bielska)
  4. Ross Donald Clow (ID: ut.1.1.177), 1965– (r.: Donald i Caroline Linton)

Małżeństwa

  1. Andrzej Wacław Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec (ID: cz.I007891), 1940– × Irini Embiricos (ID: cz.I022673), 1936–

Zgony

  1. Rafał Malczewski h. Tarnawa (ID: psb.16654.9), bohater PSB 1892–1965 (r.: Jacek i Maria Gralewska)
    → PSB: MALCZEWSKI Rafał (1892-1965) malarz, literat, taternik

1966

Urodzenia

  1. George Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec (ID: cz.I022676), 1966– (r.: Andrzej i Irini Embiricos)

Małżeństwa

  1. Vladimir Boldireff (ID: cz.I007265), 1942– × Maria Róża ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003497), 1937–

1967

Urodzenia

  1. Michael Stanisław Amor hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002346), 1967– (r.: Marcin i Elżbieta Rodziewicz)
  2. Jan Maria Bela hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I008637), 1967– (r.: Stanisław i Katarzyna Baranyai)

Małżeństwa

  1. Albert Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003498), 1940– × Elżbieta Thullie h. Prawdzic (ID: cz.I003978), 1941–

1968

Urodzenia

  1. Kinga Ewa ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003981), 1968– (r.: Albert i Elżbieta Thullie)
  2. Claire Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: cz.I031094), 1968– (r.: Roger i Maria Bielska)
  3. Anna Krystyna Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec (ID: cz.I032573), 1968– (r.: Andrzej i Irini Embiricos)
  4. Carol Colleen James (ID: sw.210145), 1968–
  5. Nathalie Aymon (ID: sw.464516), 1968– (r.: Jean-Pierre i Laurence Baudard)

1969

Urodzenia

  1. Marina Maryna Brzeska h. Oksza (ID: cz.I031578), 1969– (r.: Olgierd i Maria Lasocka)

Małżeństwa

  1. Seweryn Andrzej ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003499), 1941– × Denise Ellie (ID: cz.I003972), 1949–
  2. Grzegorz Konieczny (ID: sw.185883), 1949– × Olga Trubecka (ID: sw.185882), 1949–

1970

Urodzenia

  1. Nicolas Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I028083), 1970– (r.: Ludwik i Micheline Raymond)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Piotr Lipert (ID: cz.I048366), 1945– × Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004244), 1944–
  2. Krzysztof Hubert ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.181), 1945– × Catarina H Becskerhazy (ID: ut.1.1.182), 1947–

1971

Urodzenia

  1. Artur Jan Amor hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002347), 1971– (r.: Marcin i Elżbieta Rodziewicz)
  2. Paulina Róża ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003982), 1971– (r.: Albert i Elżbieta Thullie)

Małżeństwa

  1. Sadanand Vachali-Mulloli (ID: cz.I003903), 1940– × Maria hr. Siemieńska-Lewicka ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003471), 1946–
  2. Antoni Stefan Libiszowski z Libiszowa h. Wieniawa (ID: sw.33149), 1948– × Maria Teresa Piotrowska (ID: sw.33150), 1947–

Zgony

  1. Stanisław Jan hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: psb.23938.12), 1892–1971 (r.: Stanisław i Zofia Tarnowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1972

Urodzenia

  1. Zofia Maria ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003969), 1972– (r.: Jan i Anna Tyszkiewicz)
  2. Igor Kszysztof Cristophe Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: cz.I007105), 1972– (r.: Antoni i Barbara Dembińska)

Małżeństwa

  1. Jerzy Andrzej Bobola ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.313), korespondent M.J.M. 1939– × Grażyna Maria Teresa Babińska (ID: ut.1.1.314), korespondent M.J.M. 1951–

Zgony

  1. Zofia Dembowska h. Jelita (ID: psb.26455.1), bohater PSB 1885–1972 (r.: Tadeusz i Matylda Grosse)
    → PSB: ROMEROWA Zofia (1885-1972) malarka i graficzka

1973

Urodzenia

  1. Catherine Ann Zaborowska h. Grzymała (ID: cz.I004221), 1973– (r.: Stanisław i Irena Bławdziewicz)
  2. Tracy Lan Nui Leung (ID: sw.180520), 1973–

Małżeństwa

  1. Krzysztof Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003935), 1951– × Dorota ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003502), korespondent M.J.M. 1952–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. Piotr Potworowski z Sienna h. Dębno (ID: sw.8146), 1974– (r.: Edward i Danuta Iwanicka)

Małżeństwa

  1. Tadeusz hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003472), 1950– × Geraldine Dunne (ID: cz.I027427), ~1940–
  2. Paweł Dersław Jan bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.32), 1948– × Ewa Kolińska (ID: ut.53.1.33), 1946–

Zgony

  1. Natalia hr. Tyszkiewicz-Kalenicka h. Leliwa (ID: cz.I004985), 1894–1974 (r.: Janusz i Natalia Tarnowska)

1975

Urodzenia

  1. Izabela bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.38), 1975– (r.: Paweł i Ewa Kolińska)

Małżeństwa

  1. Vincent Voyer (ID: sw.465899), ~1950– × Julianna Joos (ID: sw.465900), 1954–

Zgony

  1. Maria Magdalena Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec (ID: cz.I000071), 1894–1975 (r.: Tomasz i Adela Kruszewska)

1976

Urodzenia

  1. Monika Beata Karska z Kars h. Boleścic (ID: cz.I031934), 1976– (r.: Karol i Hanna Sitarska)

Małżeństwa

  1. Stanisław Szaflarski-Dziana (ID: cz.I004454), 1945– × Barbara hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002359), 1954–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1978

Urodzenia

  1. Piotr Antoni ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003977), 1978– (r.: Seweryn i Denise Ellie)
  2. Mikołaj Jerzy ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I004354), 1978– (r.: Stanisław i Maria Plucińska)
  3. Caroline Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I065840), 1978– (r.: Andrzej i Aniela Czetwertyńska)
  4. Elżbieta Cecylia Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: sw.19842), 1978– (r.: Stanisław i Valérie Côté)
  5. Katarzyna bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.39), 1978– (r.: Paweł i Ewa Kolińska)

Zgony

  1. Tadeusz Ludwik Römer h. Laski (ID: psb.26449.1), bohater PSB 1894–1978 (r.: Bronisław i Maria Jundziłł)
    → PSB: ROMER Tadeusz Ludwik (1894-1978) dyplomata, profesor romanistyki, emigracyjny działacz społeczny
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1979

Urodzenia

  1. Alexis Römer h. Laski (ID: sw.64251), 1979– (r.: Gotard i Lilian Murphy)

Małżeństwa

  1. Ignacy Maria hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004165), korespondent M.J.M. 1945– × Ewa Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: cz.I020663), 1953–

Zgony

  1. Irena Aniela Helena Römer h. Laski (ID: cz.I003470), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1979 (r.: Kazimierz i Kazimiera Skirmunt)

1980

Urodzenia

  1. Tatiana Sabina Settels (ID: cz.I027246), 1980– (r.: Stewart i Elizabeth Scott)
  2. Filip Trippenbach (ID: zi.4.66.a2a2), 1980– (r.: Jan i Teresa Leopold)

Małżeństwa

  1. Paul Vincent van Zadelhoff (ID: cz.I001057), 1956– × Izabella Maria Antonia Babińska (ID: cz.I001055), 1956–
  2. Stewart Settels (ID: cz.I027245), 1954– × Elizabeth Mary Scott (ID: cz.I003867), 1956–
  3. André Lavigne (ID: sw.78314), 1955– × Zofia Helena Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001272), 1956–

1981

Urodzenia

  1. Anita Ewa Karska z Kars h. Boleścic (ID: cz.I031935), 1981– (r.: Karol i Hanna Sitarska)
  2. Stefan hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I065841), 1981– (r.: Andrzej i Aniela Czetwertyńska)
  3. Christian Joos Voyer (ID: sw.465897), 1981– (r.: Vincent i Julianna Joos)

Małżeństwa

  1. Michael Belaieff (ID: cz.I000022), 1927– × Jagoda Maria Magdalena Babińska (ID: cz.I001054), 1953–
  2. Krzysztof Stanisław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56039), 1955– × Izabella Maria Gabriela hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002140), 1962–

Zgony

  1. Irena Grzymalska (ID: sw.137179), 1911–1981 (r.: Franciszek i Florentyna Suwaj)
  2. Bogdan Józef Kwieciński (ID: sw.16334), 1895–1981 (r.: Jan i Aniela Łyskowska)

1982

Urodzenia

  1. Alexander Elgin Settels (ID: cz.I027247), 1982– (r.: Stewart i Elizabeth Scott)
  2. Nicholas Römer h. Laski (ID: sw.64252), 1982– (r.: Gotard i Lilian Murphy)

Małżeństwa

  1. Elgin John Scott (ID: cz.I003866), 1958– × Urszula Kasztalska (ID: cz.I027248), 1954–

Zgony

  1. Tatiana Glebow (ID: sw.185877), 1915–1982 (r.: Włodzimierz i Olga Michałkow)

1983

Urodzenia

  1. Diana Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: cz.I022607), 1983– (r.: Krzysztof i Izabella Potocka)
  2. Michel hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I065842), 1983– (r.: Andrzej i Aniela Czetwertyńska)
  3. Karol Żurek (ID: sw.123924), 1983– (r.: Wiesław i Katarzyna Przewłocka)
  4. Thomas Sebastien Milewski-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.180059), 1983– (r.: Józef i Ragnhild Laporte)
  5. Aleksander Maria Wawrzyniec Labuda (ID: sw.53913), 1983– (r.: Damian i Małgorzata Kranz)
  6. Ali Jan Benslimane (ID: sw.86003), 1983– (r.: Chakir i Barbara Pappius)

Małżeństwa

  1. Robert Gordon Everett (ID: cz.I024173), 1953– × Teresa Maria Józefa hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002423), 1958–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Franciszek Potworowski z Sienna h. Dębno (ID: psb.24077.7), 1914–1983 (r.: Edward i Tekla Morawska)
  3. Jan Trippenbach (ID: zi.4.66.a2a), 1940–1983 (r.: Witold i Barbara Borkowska)

1984

Urodzenia

  1. Jan Władysław hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I012386), 1984– (r.: Jerzy i Maria Dembińska)
  2. Alice Baudard de Fontaine (ID: sw.464531), 1984– (r.: Marc i Mina Guerin)
  3. Anne Sophie Olivier (ID: sw.751269), 1984–

Małżeństwa

  1. Paweł Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: cz.I008245), 1935– × Maureen Sarah Mcateer (ID: cz.I028194), 1956–

Zgony

  1. Artur hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I001360), poseł na Sejm II RP 1903–1984 (r.: Zdzisław i Zofia Potocka)
  2. Maria Teresa hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003864), 1925–1984 (r.: Tytus i Irena Mycielska)
  3. Krzysztof Bernard Marian Römer h. Laski (ID: psb.26454.7), 1922–1984 (r.: Antoni i Anna Sołtan)

1985

Urodzenia

  1. Gabriela Maria Zofia Belaieff (ID: cz.I000124), 1985– (r.: Michael i Jagoda Babińska)
  2. Adam Paweł Antoni Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: cz.I022606), 1985– (r.: Krzysztof i Izabella Potocka)
  3. Maelle Milewska-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.180060), 1985–1999 (r.: Józef i Ragnhild Laporte)

Małżeństwa

  1. Jan Józef hr. O'Rourke h. wł. (ID: cz.I022622), korespondent M.J.M. 1956– × Inés Antonina Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002137), 1959–
  2. Stanisław Ludwik Porowski h. Oksza (ID: cz.I024094), 1949– × Marguerite Marie Gabrielle hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002138), 1960–
  3. Jean Louis Flipot (ID: cz.I032170), 1936– × Izabela Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032153), 1951–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1986

Urodzenia

  1. Patryk Stanisław Antoni Porowski h. Oksza (ID: cz.I024097), 1986– (r.: Stanisław i Marguerite Potocka)
  2. Michel Ryan (ID: sw.78316), 1986– (r.: Léo i Zofia Brzozowska)
  3. Raphaël Duprez (ID: sw.83945), 1986– (r.: Christophe i Izabela de Pourbaix)

1987

Urodzenia

  1. Elżbieta Maria Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I012387), 1987– (r.: Jerzy i Maria Dembińska)
  2. Elgin Adam Scott (ID: cz.I027249), 1987– (r.: Elgin i Urszula Kasztalska)
  3. François de Bony de Lavergne (ID: cz.I047045), 1987– (r.: Jean i Maria Rostworowska)
  4. Eric Andrzej Romer h. Laski (ID: sw.76307), 1987– (r.: Marek i Bonnie Soutar)

Zgony

  1. Antoni Nałęcz h. wł. (ID: sw.86323), 1920–1987 (r.: Władysław i Franciszka Krasińska)

1988

Urodzenia

  1. Stanisław Antoni Babiński Belaieff (ID: cz.I000125), 1988– (r.: Michael i Jagoda Babińska)
  2. Solene de Bony de Lavergne (ID: cz.I047046), 1988– (r.: Jean i Maria Rostworowska)
  3. Adam Antoni Podgórski h. Pilawa (ID: sw.126251), 1988– (r.: Antoni i Beata Nowacka)
  4. Marc-Olivier Baudard de Fontaine (ID: sw.464532), 1988– (r.: Marc i Mina Guerin)
  5. Yousef Stan Benslimane (ID: sw.86002), 1988– (r.: Chakir i Barbara Pappius)

1989

Urodzenia

  1. Antoni hr. Wodzicki z Granowa h. Leliwa (ID: sw.241966), 1989– (r.: Franciszek i Anna Sapieha)
  2. Nicolas Georg Romer h. Laski (ID: sw.76308), 1989– (r.: Marek i Bonnie Soutar)

Zgony

  1. Maria Aleksandra Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: psb.17690.7), 1896–1989 (r.: Aleksander i Zofia Kossakowska)
  2. Wanda Znaniecka h. Krzywda (ID: sw.16333), 1902–1989 (r.: Adam i Helena Janta)
  3. Michał Trubecki (ID: sw.185876), 1905–1989 (r.: Grzegorz i Maria Buteniew)

1990

Urodzenia

  1. Isabelle Marie Marguerite Porowska h. Oksza (ID: cz.I024099), 1990– (r.: Stanisław i Marguerite Potocka)

Zgony

  1. Stanisław Antoni Babiński (ID: ut.1.1.315), 1920–1990 (r.: Wacław i Maria Wodzińska)

1992

Urodzenia

  1. Marek Adam hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I012388), 1992– (r.: Jerzy i Maria Dembińska)
  2. Lucas Hedley Hotten (ID: sw.753646), 1992– (r.: James i Maria Pawlikowska)
  3. Georges Ryan (ID: sw.78317), 1992– (r.: Léo i Zofia Brzozowska)

Zgony

  1. Stanisław «Stanley De Terry» Tarasowicz h. Krzywda (ID: sw.50307), 1922–1992 (r.: Edward i Jadwiga Dziekońska)

1993

Urodzenia

  1. Mateusz Eugeniusz Babiński (ID: cz.I001064), 1993– (r.: Kazimierz i Fiorella Rafti)
  2. Jerzy hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I028629), 1993– (r.: Paweł i Marzena Kraszewska)

Małżeństwa

  1. Ross Donald Clow (ID: ut.1.1.177), 1965– × Maria Helena Dorota ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.176), 1965–

Zgony

  1. Adam Antoni hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001266), 1908–1993 (r.: Karol i Zofia Krasińska)

1994

Urodzenia

  1. Jan hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I028630), 1994– (r.: Paweł i Marzena Kraszewska)
  2. Melanie Margaret Romer h. Laski (ID: sw.76309), 1994– (r.: Marek i Bonnie Soutar)

Zgony

  1. Karolina hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: ut.1.1.168), 1917–1994 (r.: Henryk i Elżbieta Plater)

1995

Urodzenia

  1. Nicolas John Baltayan (ID: cz.I022449), 1995– (r.: Arto i Christine Tarnowska)

Małżeństwa

  1. Michał Polack (ID: cz.I022680), ~1970– × Kinga Ewa ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003981), 1968–
  2. David Drapeau (ID: cz.I031575), 1956– × Ada Adelajda Brzeska h. Oksza (ID: dw.41045), 1958–

Zgony

  1. Antoni Tomasz hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001261), 1914–1995 (r.: Zenon i Elżbieta Krasińska)
  2. Andrzej Maria Stanisław hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk (ID: psb.29381.8), 1914–1995 (r.: Stanisław i Helena Lubomirska)
  3. Agatha Maria Maia Pethó (ID: ut.48.4.105), 1934–1995 (r.: Lodovic i Maria Krajcivs)

1996

Urodzenia

  1. Sophie Sofia Marie Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: cz.I047051), 1996– (r.: Antoni i France Laliberté)

Zgony

  1. Franciszek Ludwik hr. Wodzicki z Granowa h. Leliwa (ID: cz.I003057), 1942–1996 (r.: Ludwik i Elżbieta Nyirlaki)
  2. John Baltayan (ID: cz.I027413), 1938–1996
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Anita Smitka (ID: sw.196158), 1902–1996
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1997

Małżeństwa

  1. Pasi Seppo Olav Laitinen (ID: cz.I028396), 1965– × Maria Gabriela hr. Siemieńska-Lewicka ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I008636), 1965–

Zgony

  1. Maria Zofia hr. Ilińska-Kaszowska z Kaszowa h. Janina (ID: cz.I001267), 1918–1997 (r.: Aleksander i Olga Plater)
  2. Stanisław Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I001293), 1910–1997 (r.: Ludwik i Róża Radziwiłł)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1998

Urodzenia

  1. Chiara Halina Danuta Babińska (ID: cz.I021768), 1998– (r.: Kazimierz i Fiorella Rafti)
  2. John Martin Baltayan (ID: cz.I027415), 1998– (r.: Arto i Christine Tarnowska)
  3. Nicolas Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: cz.I047054), 1998– (r.: Antoni i France Laliberté)

Zgony

  1. Jadwiga Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001257), 1908–1998 (r.: Zenon i Elżbieta Krasińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1999

Urodzenia

  1. Thomas John Baltayan (ID: cz.I031029), 1999– (r.: Arto i Christine Tarnowska)
  2. Caroline Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: cz.I047053), 1999– (r.: Antoni i France Laliberté)

Zgony

  1. Darius Robitaille (ID: cz.I000169), ~1910–1999
  2. Jolanta Elżbieta Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004216), 1918–1999 (r.: Edward i Irena Römer)

2000

Małżeństwa

  1. Artur Jan Amor hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I002347), 1971– × Christine Marie Saucerotte (ID: cz.I039647), 1969–
  2. Karl Martin Hasse (ID: sw.210144), 1967– × Carol Colleen James (ID: sw.210145), 1968–

Zgony

  1. Olgierd Wojciech Brzeski h. Oksza (ID: dw.40996), 1921–2000 (r.: Leon i Anna Braunek)

2002

Urodzenia

  1. India Alexandra Hasse (ID: sw.210146), 2002– (r.: Karl i Carol James)

Zgony

  1. Jerzy Grzegorz M M «Izio» hr. (primog.) Żółtowski z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004438), 1911–2002 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska)

2003

Urodzenia

  1. Nicolas Antoine Pierre hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I044911), 2003– (r.: Artur i Christine Saucerotte)
  2. Adele Garrigues (ID: sw.464484), 2003– (r.: Franklin i Eléonore Valluet)

Małżeństwa

  1. Jan Marcos hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003891), 1976– × Valentina Alejandra Munoz (ID: cz.I044848), 1978–

2004

Zgony

  1. Teodor Toczyłowski (ID: sw.155201), 1909–2004 (r.: Andrzej i Wanda Pietkiewicz)

2005

Urodzenia

  1. Sierra Katherine James Hasse (ID: sw.210147), 2005– (r.: Karl i Carol James)

Zgony

  1. Róża Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001359), 1911–2005 (r.: Maurycy i Maria Sapieha)
  2. Andrzej Karol Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: cz.I009084), 1903–2005 (r.: Jan i Ada Berezowska)

2006

Urodzenia

  1. Leon Nowacki (ID: sw.113477), 2006– (r.: Tomasz i Paulina Podgórska)

2007

Urodzenia

  1. Frazer Timothy Jelowicki Dunn (ID: sw.120414), 2007– (r.: Adrian i Amanda Jełowicka)

2008

Urodzenia

  1. Ethan Thomas Karl Hasse (ID: sw.210148), 2008– (r.: Karl i Carol James)
  2. Joshua Magnus James Hasse (ID: sw.210149), 2008– (r.: Karl i Carol James)
  3. Sofia Claire hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: sw.241963), 2008– (r.: Michał i Nelly Desrosiers)
  4. Hector Garrigues (ID: sw.464485), 2008– (r.: Franklin i Eléonore Valluet)
  5. Mathias Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: sw.78331), 2008– (r.: Antoni i Anita Czetwertyńska)

2009

Zgony

  1. Teresa Maria Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: cz.I004439), 1923–2009 (r.: Jan i Jadwiga Wańkowicz)

2010

Zgony

  1. Barbara Teresa Maria Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I007102), 1928–2010 (r.: Stefan i Katarzyna Kwilecka)

2011

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2012

Zgony

  1. Kajetan Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56020), 1925–2012 (r.: Edward i Zofia Turno)
  2. Mieczysław Piotr Nitosławski h. Dołęga (ID: psb.26449.6), 1917–2012 (r.: Jan i Zofia Angerman)

2013

Małżeństwa

  1. Antoni Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.113.a5b2), 1977– × Julianna Fox (ID: sw.650767), ~1980–

Zgony

  1. Jerzy Aleksander hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001271), 1952–2013 (r.: Adam i Maria Kaszowska)
  2. Wilhelm hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003467), 1922–2013 (r.: Stanisław i Krystyna Potocka)
  3. Alexandra von Walther-Wittenheim (ID: cz.I005000), 1922–2013 (r.: Ernest i Edyta von Löwis)

2014

Małżeństwa

  1. Christian Joos Voyer (ID: sw.465897), 1981– × Zuzanna Alberta Labuda (ID: sw.53912), 1981–

2015

Urodzenia

  1. Kazimierz Jerzy Adamowski (ID: sw.502079), 2015– (r.: Jan i Izabela Czartoryska)
  2. Olivia Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: sw.751270), 2015– (r.: Michel i Anne Olivier)

Małżeństwa

  1. Dominik Witold Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.319), 1977– × Eva Maria Cirnu (ID: sw.649614), 1980–

2016

Urodzenia

  1. Stella Anastazja Voyer (ID: sw.653024), 2016– (r.: Christian i Zuzanna Labuda)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.11.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie