Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (92), Warszawa, par. św. Krzyża (25), Stare Miasto w Warszawie (1), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Stoki Cytadeli Warszawskiej (16), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (3), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (3), Nowodwory (5), Józefosław (2), Marki (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (4), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (3), Klaudyn (2), Łomianki (17), Piastów (15), Piaseczno (40), Zielonka, pow. wołomiński (3), Stare Babice (1), Laski, pow. warszawski zachodni (1), Legionowo (15), Pęcice (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł III (310), Warszawa, Cyrkuł I (680), Warszawa, Cyrkuł IV (465), Warszawa, Cyrkuł VII (722), Warszawa, Cyrkuł VI (762), Warszawa, Cyrkuł II (1492), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (15944), Warszawa, par. św. Barbary (2115), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (1675), Warszawa, par. św. Krzyża (11293), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (40), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (21), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1780 - od 1781 do 1818 - od 1819 do 1830 - od 1831 do 1839 - od 1840 do 1848 - od 1849 do 1859 - od 1860 do 1870 - od 1871 do 1883 - od 1884 do 1893 - od 1894 do 1902 - od 1903 do 1913 - od 1914 do 1925 - od 1926 do 1934 - od 1935 do 1941 - od 1942 do 1949 - od 1950 do 1959 - od 1960 do 1968 - od 1969 do 1976 - od 1977 do 1985 - od 1986 do 1995 - od 1996 do 2007 - od 2008

1903

Urodzenia

  1. Maria Stanisława ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.706), 1903–1992 (r.: Adam i Maria Jełowicka)
  2. Irena Maria Karska z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.513), 1903–1996 (r.: Włodzimierz i Izabela Mielżyńska)
  3. Irena Róża Mroziewicz (ID: cz.I007940), 1903–1965 (r.: Stanisław i Aniela N.)
  4. Andrzej Karol Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: cz.I009084), 1903–2005 (r.: Jan i Ada Berezowska)
  5. Stanisław Kostka Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I032874), 1903–1978 (r.: Adam i Gabriela Iwanowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Kazimierz Edmund Neugebauer (ID: katyn.3465), bohater Listy Katyńskiej 1903–1940 (r.: Edmund i Zofia Braun)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Tomasz Jabłkowski z Jabłkowa h. Wczele (ID: psb.9276.6), 1903– (r.: Józef i Maria Adau)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Józef Stanisław Krajewski (ID: sw.117036), 1903–1981
  41. Anna Danuta Czerwińska (ID: sw.122144), 1903–1993 (r.: Konrad i Gabriela Bronikowska)
  42. Tadeusz Jankowski (ID: sw.154685), 1903–1967
  43. Aleksander Lucjan Morawski h. Korab (ID: sw.159731), 1903–1969 (r.: Adolf i Helena Bower)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jan Czarnota-Bojarski z Bojar h. Sas (ID: sw.177653), 1903– (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  46. Anna Władysława Salatyńska (ID: sw.199359), 1903–1969 (r.: Lucjan i Adamina Stodolnicka)
  47. Jadwiga Krassowska h. Ślepowron (ID: sw.200859), 1903– (r.: Józef i Jadwiga Golcz)
  48. Julita Hulanicka (ID: sw.218365), 1903–1991 (r.: Czesław i Paulina Rościszewska)
  49. Zdzisław Karczewski z Karczewia h. Jasieńczyk (ID: sw.218437), bohater Wiki 1903–1970 (r.: Stefan i Helena Garlińska)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Marianna Pietrzak (ID: sw.65010), 1903–2002 (r.: Mikołaj i Honorata Lewandowska)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Andrzej hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.101), bohater PSB 1903–1962 (r.: Stanisław i Wanda Tarasowicz)
    → PSB: KRASICKI Andrzej Piotr (1903-1962) dziennikarz, literat:
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Ignacy Bernard hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.154), 1870–1920 × Helena Wodzińska z Suchy h. Jastrzębiec (ID: 1.1122.396), 1883–
  2. Olgerd Żukowski (ID: 11.1.1582), ~1870– × Aniela Maria Tekla hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: 11.1.1581), 1873–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Kazimierz Kaczanowski (ID: psb.10520.1), bohater PSB 1875–1937
    → PSB: KACZANOWSKI Kazimierz (1875-1937) dziennikarz, działacz socjalistyczny
    × Anna Kossowska (ID: psb.10520.4), ~1870–
  5. Witold Bronisław Święcicki h. Jastrzębiec (ID: psb.34750.1), bohater PSB 1873–1951
    → PSB: ŚWIĘCICKI Witold Bronisław (1873-1951) ziemianin
    × Zofia Włodek h. Prawdzic (ID: sw.43574), 1885–1938
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jan Aleksander Stanisław hr. Przezdziecki h. Pierzchała (Roch III) (ID: ut.27.1.19), 1877–1944 × Hermancja Franciszka ks. Sapieha-Rożańska h. Lis (ID: ut.27.1.20), 1879–1947

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Józef Kłobukowski z Siemichowic h. Oksza (ID: 10.363.144), bohater PSB 1820–1903 (r.: Józef i Anna Kwilecka)
    → PSB: KŁOBUKOWSKI Aleksander (1820-19Q3) ziemianin, agent dyplomatyczny
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Zofia hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.654), ~1900–1903 (r.: Bogdan i Maria Rewieńska)
  5. Adam Henryk Kajetan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: 12.273.804), okręg błoński Tow. Rolniczego 1821–1903 (r.: Józef i Emilia Ossolińska)
  6. Wanda Skarzyńska h. Bończa (ID: 12.312.332), 1875–1903 (r.: Alfons i Seweryna Cichońska)
  7. Antoni Skarbek-Kruszewski z Kruszewa h. Awdaniec (ID: 12.539.165), ~1830–1903 (r.: Antoni i Laurencja Abłamowicz)
  8. Ludwika Barbara Krzymuska h. Radwan (odm.) (ID: 13.62.75), 1835–1903 (r.: Kazimierz i Teresa Gałczyńska)
  9. Maria Orsetti h. Złotokos (ID: 16.78.629), 1828–1903 (r.: Władysław i Justyna Wodzińska)
  10. Olga Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: 2.512.107), ~1820–1903 (r.: Piotr i Teofila Orłowska)
  11. Kazimierz Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria (ID: 4.484.274), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1835–1903 (r.: Eustachy i Cecylia Cieszkowska)
  12. Adam Gagatnicki h. Pniejnia (ID: 5.875.11), urzędnik Królestwa Polskiego 1828–1903 (r.: Józef i Ksawera Parys)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Henryk Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa (ID: 9.112.225), 1833–1903 (r.: Ignacy i Róża Sumińska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Aniela Anna Ursyn-Pruszyńska h. Rawicz (ID: cz.I007545), 1818–1903 (r.: Dionizy i Agnieszka Dzierzgowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Waleria Katarzyna Nałęcz h. wł. (ID: sw.30152), ~1820–1903 (r.: Piotr i Franciszka Romocka)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Aleksander Goldstand (ID: ut.13.1.72), bohater PSB 1838–1903 (r.: Leon i Felicja Salinger)
    → PSB: GOLDSTAND Aleksander (1838-1903) bankier

1904

Urodzenia

  1. Maria Anna «Hanka Ordonówna» Pietrusińska (ID: cz.I003941), bohater PSB 1904–1950 (r.: Władysław i Helena Bieńkowska)
    → PSB: ORDONÓWNA Hanka (1902-1950) pieśniarka, aktorka
  2. Józef Włodzimierz Maria ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: cz.I017392), 1904–1966 (r.: Józef i Aleksandra Chrapowicka)
  3. Konstanty Michał Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032011), 1904–1958 (r.: Paweł i Gabriela Kossakowska)
  4. Irena Dąbrowska h. Dąbrowa (ID: cz.I032905), 1904–1972
  5. Elżbieta Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: cz.I047137), 1904–1994 (r.: Jan i Janina Lasocka)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Jerzy Lorentz (ID: katyn.6058), bohater Listy Katyńskiej 1904–1940 (r.: Antoni i Gustawa Działowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Maria Krüger (ID: psb.13837.5), bohater Wiki 1904–1999 (r.: Edmund i Aniela Dobosiewicz)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Stanisław Hiszpański (ID: psb.23635.6), bohater Wiki 1904–1975 (r.: Stanisław i Zofia Kraków)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Maria Skibińska (ID: psb.30072.4), bohater PSB 1904–1984 (r.: Władysław i Zofia Królikowska)
    → PSB: SKIBNIEWSKA Maria (1904-1984) tłumaczka
  38. Stefan Lech Sokołowski h. Gozdawa (ID: psb.30864.11), bohater Listy Katyńskiej 1904–1940 (r.: Witold i Anna Skarbek)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Natalia Eychhorn (ID: psb.8710.1), bohater PSB 1904–1944 (r.: Franciszek i Natalia Borodzicz)
    → PSB: HISZPAŃSKA Natalia (1904-1944) architekt
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Antonina Górska (ID: sw.279585), 1904–1997 (r.: Kazimierz i ... ...)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Józefa Szwykowska h. Ogończyk (ID: sw.401400), 1904–1999 (r.: Jan i Emilia Pohl)
  55. Bronisław Jerzy Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.51693), 1904–1976 (r.: Józef i Salomea Skarzyńska)
  56. Bolesław Antoni Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57737), 1904–1983 (r.: Alojzy i Anna Sokolnicka)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Arkadiusz Henryk Piekara (ID: sw.85958), znani uczeni 1904–1989 (r.: Wincenty i Maria Biała)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Stanisława Emilia Jordan-Winiarska (ID: teatr.20723.1), człowiek teatru 1904–1961 (r.: Józef i Stanisława Sierpińska)
  67. Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.81), 1904–1979 (r.: Czesław i Maria Ślizień)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan Kamil Nepomucen Bisping h. wł. (ID: 1.1034.114), 1880–1947 × Ewa Rudomina-Dusiatska h. Trąby (ID: 1.1034.120), 1875–1904
  2. Tadeusz Adam hr. Czacki z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.182), 1872–1944 × Helena Czacka z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.192), 1881–1961
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Melania Maria Kossowicz h. Wieniawa (ID: 11.442.31), 1827–1904 (r.: Wincenty i Antonina N.)
  3. Tadeusz Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa (ID: 12.52.267), bohater PSB 1841–1904 (r.: Mateusz i Józefa Lipińska)
    → PSB: KOWALSKI Tadeusz Wierusz- (1841-1904) profesor rolnictwa
  4. Michał Leszczyński h. Awdaniec (ID: 14.191.359), 1837–1904 (r.: Jan i Pelagia Jawornicka)
  5. Kazimierz Łempicki z Łempic h. Junosza (ID: 15.431.250), 1880–1904 (r.: Antoni i Zofia Karska)
  6. Franciszek Dalewski h. Krucyni (ID: 4.126.46), bohater PSB 1825–1904 (r.: Dominik i Dominika Narkiewicz)
    → PSB: DALEWSKI Franciszek (1825-1904) działacz społeczny
  7. Antoni hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek (ID: 7.8.152), okręg łowicki Tow. Rolniczego 1830–1904 (r.: Leon i Emilia Skarbek)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Aleksander Maciej Jasiński (ID: psb.10048.2), 1835–1904 (r.: Maciej i Barbara Boro)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Józef Julian Adam Huss (ID: psb.9109.1), bohater PSB 1846–1904 (r.: Leon i Joanna Moczydłowska)
    → PSB: HUSS Józef (1846-1904) architekt
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Zbigniew Wóycicki h. Rawicz (ID: sw.62040), 1841–1904 (r.: Kazimierz i Anna Magnuszowska)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Aleksander Antoni Feliks hr. Rawita-Ostrowski h. Rawicz (ID: ut.23.1.119), 1866–1904 (r.: Tadeusz i Ludwika Kuczyńska)

1905

Urodzenia

  1. Elżbieta Wanda Joanna ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003519), 1905–1971 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka)
  2. Hanna Mortkowicz (ID: cz.I006714), bohater PSB 1905–1968 (r.: Jakub i Janina Horwitz)
    → PSB: MORTKOWICZ-OLCZAKOWA Hanna (1905-1968) poetka, pisarka, autorka książek dla dzieci
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Tadeusz Marian Korwin-Szymanowski na Szymanowie h. Jezierza (ID: katyn.7477), bohater Listy Katyńskiej 1905–1940 (r.: Eustachy i Zofia Tłuchowska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Anna Waleria Moczarska (ID: psb.26742.1), bohater PSB 1905–1980 (r.: Jan i Michalina Wodzinowska)
    → PSB: ROTHENBURG-ROŚCISZEWSKA Anna Waleria (1905-1980) lekarz stomatolog, żołnierz AK
  20. Beniamin «Jerzy Borejsza» Goldberg (ID: psb.26927.4), bohater Wiki 1905–1952 (r.: Abraham i Anna Różańska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Leszek Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114941), 1905–1996 (r.: Konrad i Romana Półtawska)
  34. Bogdan Józef Antoni Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12436), 1905–1986 (r.: Antoni i Maria Jurgielewicz)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Janina Aleksandra Łącka z Łąki h. Jelita (ID: sw.167117), 1905– (r.: Teodor i Stefania Porczyńska)
  37. Tadeusz Bonawentura Zabokrzecki (ID: sw.195516), 1905–2000 (r.: Julian i Zofia Zabokrzecka)
  38. Izabela Sekuła (ID: sw.196397), 1905–1984
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Irena Romana Czesława Tuvé (ID: sw.244824), 1905–1975 (r.: Józef i Aniela Rekiert)
  43. Antoni Marcin Stelik (ID: sw.363436), 1905–1969 (r.: Władysław i Michalina Paciorkowska)
  44. Janina Karolina Adamska (ID: sw.364545), 1905–1974 (r.: Antoni i Leokadia Przybytkowska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Edmund Gotzman (ID: sw.44643), 1905–1969
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Jerzy Stefan «Roch» Kowalski h. Korab (ID: sw.71895), uczestnik Powstania Warszawskiego 1905–1965 (r.: Antoni i Maria Iłowiecka)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Aleksander Lech Godlewski h. Gozdawa (ID: ut.37.1.42), bohater Wiki 1905–1975
  55. Aniela Holewińska (ID: zi.4.52.b1a), 1905–1976 (r.: Stefan i Anna Ciunkiewicz)
  56. Helena Daszkiewicz h. Korybut (ID: zi.5.104.a), 1905–1947 (r.: Stanisław i Julia Kobylińska)
  57. Andrzej Marchwiński (ID: zi.5.50.a5a1a), bohater Wiki 1905–1946 (r.: Władysław i Łucja Lauber)
  58. Stanisław Olszowski (ID: zi.6.7.r3a2), 1905–1966 (r.: Stefan i Maria Chełmicka)

Małżeństwa

  1. Jerzy Stanisław Starzyński (ID: katyn.7277o), 1883–1920 × Janina Waleria Stefania Skonieczna (ID: sw.500401), 1883–1976
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Konstanty Maria Światopełk-Zawadzki h. Lis (ID: sw.16778), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1877– × Olga Klementyna hr. Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź (ID: 2.57.315), 1881–

Zgony

  1. Józefa Wodzińska z Wodzina h. Jastrzębiec (ID: 11.362.122), 1824–1905 (r.: Wincenty i Teresa Wodzińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. August Adam hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: lu.23170), bohater PSB 1847–1905 (r.: Maurycy i Ludwika Bóbr)
    → PSB: POTOCKI August (1847-1905) pionier sportu wyścigowego, birbant warszawski, dziedzic Jabłonny i Zatora
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Wiktor Władysław Pereświt-Sołtan h. wł. (ID: psb.31019.12), bohater PSB 1853–1905 (r.: Stanisław i Maria Jundziłł)
    → PSB: SOŁTAN Wiktor Władysław (1853-1905) inżynier kolejnictwa
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Jan Stanisław Skarbek-Woyczyński na Wodzicznie h. Awdaniec (ID: sw.23099), okręg biebrzański Tow. Rolniczego 1831–1905 (r.: Jan i Józefa Kisielnicka)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Klaudia Nepomucena Skoroszewska h. Awdaniec (ID: sw.51832), ~1850–1905 (r.: Piotr i Stefania Tomicka)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1906

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Trojanowska (ID: cz.I004289), 1906–1970
  3. Roman Franciszek Chłapowski z Chłapowa h. Dryja (ID: cz.I005517), 1906–1939 (r.: Gustaw i Janina Popławska)
  4. Antoni «Marek» Dowbór-Markiewicz h. Machwic (ID: cz.I012407), uczestnik Powstania Warszawskiego 1906–1984 (r.: Jan i Maria Pierling)
  5. Jan Antoni Karol hr. Potulicki z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65134), 1906–1931 (r.: Antoni i Jadwiga Wołowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Bogdan Nowakowski (ID: katyn.6473), bohater Listy Katyńskiej 1906–1940 (r.: Wacław i Zofia Zalewska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Krzysztof hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: psb.24041.15), 1906–1940 (r.: Tomasz i Pelagia Brzozowska)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Stanisław Szymon Skorupka (ID: psb.30175.1), bohater PSB 1906–1988 (r.: Walenty i Konstancja Skrzypczyńska)
    → PSB: SKORUPKA Stanisław Szymon (1906-1988) językoznawca, profesor Uniw. Warsz.
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Roman Stanisław Szymborski (ID: psb.34291.1), bohater PSB 1906–1983 (r.: Leon i Halina Karłowska)
    → PSB: SZYMBORSKI Roman (1906-1983), architekt
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Irena Markowska (ID: sw.13104), 1906–1979 (r.: Władysław i Marianna Kotulska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Stanisław Modliński (ID: sw.177291), 1906–1954
  40. Aniela Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.177651), 1906–1960 (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Wacław Podrecki (ID: sw.89773), 1906–1973 (r.: Piotr i Marianna Omelianowicz)
  48. Antonina Horwart (ID: sw.906802), 1906– (r.: Romuald i Maria Kędzierska)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Stanisław Jaśkowski h. Jasieńczyk (ID: zi.4.52.b1), znani logicy 1906–1965 (r.: Feliks i Kazimiera Dzierzbicka)
  54. Henryk Trebert (ID: zi.7.99.a2a2a), plany PSB 1906–1990 (r.: Aleksander i Wanda Reszke)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Karol Ferdynand Bogusław ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25311.8), 1874–1906 × Maria Józefa hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I003238), 1887–1961
  3. Władysław Dominik Roszkowski (ID: psb.26705.2), 1866–1942 × Jadwiga Gerreth (ID: psb.26705.3), 1881–1917
  4. Antoni Ptaszyński h. Leliwa (ID: sw.51742), 1880–1954 × Zenobia Ostermann (ID: sw.51743), 1886–1943

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Bogdan Ruprecht hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.649), 1861–1906 (r.: Wacław i Helena Oskierka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Ludwika Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron (ID: 13.214.568), 1839–1906 (r.: Aleksander i Joanna Wulfers)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Kazimierz Rzewuski h. Krzywda (ID: 14.1.381), 1845–1906 (r.: Wincenty i Teodora Pudłowska)
  7. Jan Kazimierz Ostaszewski h. Ostoja (ID: 14.149.53), 1872–1906 (r.: Antoni i Bronisława Grąbczewska)
  8. Zdzisław Andrzej Augustyn Deboli h. wł. (ID: 4.290.49), 1836–1906 (r.: Stanisław i Kazimiera Puzyna)
  9. Józef Marian Adam Głodziński h. Jastrzębiec (ID: 6.282.7), 1834–1906 (r.: Adam i Małgorzata Gozdowska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Romuald Józef Julian Świerczyński ze Świerczyńska Mniejszego h. Ostoja (ID: le.3757.2.10), 1837–1906 (r.: Józef i Amalia Beyer)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Jan Szymon Tarasiewicz (ID: sw.190205), 1864–1906 (r.: Tadeusz i Zofia Morawska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Wanda Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: sw.57772), ~1850–1906 (r.: Konstanty i Kamila Iżycka)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1907

Urodzenia

  1. Michał Karol Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (odm) (ID: cz.I000363), 1907–1974 (r.: Karol i Maria Zamoyska)
  2. Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001344), 1907–2000 (r.: Maurycy i Maria Sapieha)
  3. Jerzy Konrad Wincenty ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003532), 1907–1977 (r.: Ludwik i Róża Radziwiłł)
  4. Gustaw Leon hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I007594), 1907– (r.: Zdzisław i Emilia Plater)
  5. Roman Golik (ID: cz.I028703), 1907–1979
  6. Jadwiga Wardecka (ID: cz.I028704), 1907–1982 (r.: Władysław i ... ...)
  7. Leon Paweł Popławski h. Jastrzębiec (ID: cz.I032647), 1907–1983 (r.: Bronisław i Marianna Abramowicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Zbigniew Kowalski (ID: psb.13256.1), bohater PSB 1907–1955 (r.: Mieczysław i Róża Sokołowska)
    → PSB: KOWALSKI Zbigniew (1907-1955) działacz i publicysta łowiecki
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Andrzej Józef Stypiński (ID: psb.32606.1), bohater PSB 1907–1975 (r.: Józef i Stanisława Wachowska)
    → PSB: STYPIŃSKI Andrzej (1907-1975), architekt wnętrz
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Zofia Jadwiga Brzezińska h. Dunin (ID: sw.121702), 1907–1973 (r.: Kazimierz i Maria Trejdosiewicz)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Jan Fajkowski (ID: sw.17355), 1907– (r.: Jan i Zofia Nawrocka)
  47. Anna Maria Tarło z Podhajec h. Topór (ID: sw.195365), 1907–1982 (r.: Władysław i Maria Rzewuska)
  48. Janusz Maria Brzeski h. Topór (Starża) (ID: sw.218181), bohater Wiki 1907–1957 (r.: Henryk i Janina Daszewska)
  49. Halina Janina Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: sw.22496), bohater Wiki 1907–1980 (r.: Stanisław i Janina Bykowska)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Stefan Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.51451), 1907–1947 (r.: Józef i Salomea Skarzyńska)
  54. Janina Halina Ptaszyńska h. Leliwa (ID: sw.51452), 1907–1996 (r.: Antoni i Zenobia Ostermann)
  55. Maria Klotz (ID: sw.53651), 1907–1979
  56. Józef Berger (ID: sw.58916), 1907–
  57. Henryk Ranc (ID: sw.613460), 1907–1986
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Józef August Antoni ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.28), bohater Wiki 1907–1946 (r.: Adam i Ludwika Krasińska)
  60. Stanisław Kazimierz Karłowski h. Jastrzębiec (ID: zi.1.9.a1a), bohater Listy Katyńskiej 1907–1940 (r.: Zenon i Marianna Chodecka)

Małżeństwa

  1. Jan hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: 14.63.193), 1856–1918 × Julia Doroszyńska (ID: sw.69621), ~1880–

Zgony

  1. Władysław Feliks Radwan h. wł. (ID: 10.720.252), urzędnik Królestwa Polskiego 1826–1907 (r.: Michał i Anna Józefowicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Michalina Łucja Maria Woyda h. Mieczosław (ID: 11.434.578), 1838–1907 (r.: Kazimierz i Henryka Korytowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Helena Lewocka h. Jelita (ID: 15.431.616), ~1820–1907 (r.: Onufry i Katarzyna Lipińska)
  7. Władysław hr. Mielżyński h. Nowina (ID: 16.78.621), 1848–1907 (r.: Aleksander i Katarzyna Potulicka)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Wacław Wincenty Mazaraki h. Newlin (ID: 4.1.334), 1842–1907 (r.: Jan i Olimpia Trzeciak)
  10. Roman Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: 4.285.383), 1849–1907 (r.: Józef i Cyriaka Dąmbska)
  11. Zygmunt Jan Hieronim Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba (ID: 8.438.164), bohater PSB 1834–1907 (r.: Edward i Konstancja Chwalibóg)
    → PSB: JARACZEWSKI Zygmunt Jan (1834-1907) działacz polityczny i kulturalny
  12. Władysław Trębicki h. Ślepowron (ID: cz.I003147), 1845–1907 (r.: Bogusław i Maria Wyleżyńska)
  13. Aleksander Wieńczysław hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: cz.I032726), 1889–1907 (r.: Konstanty i Joanna Potocka)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Seweryn Fabian Perkowski h. Peretyakowicz (ID: psb.22136.2), bohater PSB 1845–1907 (r.: Piotr i Kornelia Finck)
    → PSB: PERKOWSKI Seweryn Fabian (1845-1907) chirurg; urolog, powstaniec 1863
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Wincenty Hoser (ID: psb.8945.1), bohater PSB 1830–1907 (r.: Jan i Elżbieta Heime)
    → PSB: HOSER Wincenty (1830-1907) ogrodnik
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Franciszek Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12429), ~1850–1907 (r.: Marian i Maria Kossowska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Jan bar. Soldenhoff h. wł. (ID: sw.30419), 1860–1907 (r.: Aleksander i Benigna Brzozowska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Felicjan Wojciech Marchwiński (ID: sw.84115), 1846–1907 (r.: Bonawentura i Wiktoria Olechowska)
  47. Elżbieta Izabela hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: ut.27.1.11), 1844–1907 (r.: Kazimierz i Ludwika Borewicz)

1908

Urodzenia

  1. Jadwiga Buża-Łubkowska z Łubków h. Bończa (ID: 16.84.247), 1908–2003 (r.: Kazimierz i Konstancja Łuszczewska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Krystyna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.23988.4), 1908–2003 (r.: Janusz i Anna Lubomirska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Alicja «Lili» Lalewicz h. Woroniec (ID: sw.112667), 1908–2004 (r.: Kazimierz i Halina Dąmbska)
  33. Maria Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.124791), 1908–1998 (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  34. Zbigniew Załęski (ID: sw.136801), 1908–1992
  35. Maria Kazimiera Brzezińska (ID: sw.147215), 1908–1942 (r.: Stanisław i Eugenia Łącka)
  36. Jan Koecher (ID: sw.204778), bohater Wiki 1908–1981
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Jan Bronisław Stanisław Kreczmar (ID: sw.367738), bohater Wiki 1908–1972 (r.: Jan i Maria Kawiecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Anna Wilamowska h. Orla (ID: ut.4.2.22), 1908–1978 (r.: Piotr i Józefa Schummer)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Andrzej Wilski h. Półkozic (ID: zi.2.131.a1), 1908–1997 (r.: Stanisław i Irena Olszakowska)
  52. Anna Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a1), 1908–1999 (r.: Witold i Maria Orsetti)

Małżeństwa

  1. Edward Władysław Rulikowski z Honiatycz h. Korab (ID: dw.59280), 1867–1936 × Elżbieta hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59279), 1888–1962
  2. Michał Sobeski z Łubowa (ID: psb.30696.2), bohater PSB 1877–1939
    → PSB: SOBESKI Michał (1877-1939) estetyk, filozof, historyk sztuki, profesor Uniw. Pozn.
    × Irena Goebel (ID: psb.30696.3), ~1900–
  3. Teofil Mohl h. Ropuchy (ID: sw.64429), 1868–1912 × Janina Sawicka h. Lubicz (ID: sw.64430), 1881–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Adam Kostrowicki z Kostrowicz h. Baybuza (ID: 11.479.44), ~1830–1908 (r.: Adam i Ludwika Pągowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Marcin Krzymuski h. Radwan (odm.) (ID: 13.62.26), okręg włocławski Tow. Rolniczego 1831–1908 (r.: Marcin i Teodora Komierowska)
  6. Jan Tadeusz ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.587), bohater PSB 1826–1908 (r.: Eugeniusz i Maria Czacka)
    → PSB: LUBOMIRSKI Jan Tadeusz (1826-1908) działacz ekonomiczny, społeczny i oświatowy
  7. Aleksander Medard Franciszek ks. Drucki-Lubecki h. Druck (ID: 15.50.317), marszałek powiatowy [tro] Grodno 1827–1908 (r.: Ksawery i Maria Scipio)
  8. Jadwiga «Deotyma» Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: 16.179.300), bohater PSB 1834–1908 (r.: Wacław i Magdalena Żółtowska)
    → PSB: ŁUSZCZEWSKA Jadwiga (1834-1908) poetka, powieściopisarka, słynna improwizatorka
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Teonia Teodozya Głębocka z Głębokiego h. Doliwa (ID: lu.31255), 1868–1908 (r.: Jan i Natalia Mazaraki)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Konstanty Tołwiński (ID: sw.123526), 1820–1908 (r.: Mikołaj i Wiktoria Kamieńska)
  22. Eleonora Karwowska z Karwowa h. Pniejnia (Cwaliny) (ID: sw.13079), 1863–1908 (r.: Antoni i Rozalia Daszewska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Antoni Szelemetko (ID: sw.179885), 1828–1908 (r.: Grzegorz i Marianna Doroszewicz)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Wiktoria Olechowska (ID: sw.57895), 1821–1908 (r.: Paweł i Józefa Łuckiewicz)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Michalina ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.3.13), 1824–1908 (r.: Feliks i Faustyna Rafałowska)

1909

Urodzenia

  1. Maria Elżbieta ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003505), 1909–1975 (r.: Konstanty i Helena Przezdziecka)
  2. Stanisław Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: cz.I022894), 1909–2001 (r.: Woldemar i Bronisława Woroniecka)
  3. Anna Dobrowolska (ID: cz.I044157), 1909–2007 (r.: Wacław i Maria Smólska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Hanna Marszewska h. Jastrzębiec (ID: psb.17157.12), bohater Wiki 1909–1973 (r.: Mieczysław i Jadwiga Skarzyńska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Roger Zygmunt hr. Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz (ID: psb.25088.6), 1909–1958 (r.: Karol i Stefania Czetwertyńska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Stanisław Bolesław «Rychter» Rychłowski h. Jastrzębiec (ID: psb.27434.1), bohater PSB 1909–1981 (r.: Bolesław i Stanisława Furs)
    → PSB: RYCHŁOWSKI Stanisław Bolesław (1909-1981) architekt, urbanista
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Elżbieta Szemplińska h. Ślepowron (ID: psb.33565.1), bohater PSB 1909–1991 (r.: Zygmunt i Stanisława Malewska)
    → PSB: SZEMPLIŃSKA-SOBOLEWSKA Elżbieta (1909-1991) pisarka
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Zdzisław Antoni Józef Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz (ID: sw.16906), 1909–2000 (r.: Artur i Wanda Popławska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Halina Bobrowska (ID: sw.18027), 1909–1997 (r.: Józef i Janina Wolska)
  39. Maria Barańska (ID: sw.242207), 1909–1976
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Maria Franciszka Wawrzkiewicz (ID: sw.363438), 1909–1996
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Stefan Ilka (ID: sw.51904), 1909–1988 (r.: Marcin i Zofia Jurkiewicz)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Witold Bogumił Ostaszewski (ID: sw.757059), 1909–1995 (r.: Karol i Olimpia Machowska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Tatiana Gundyriew (ID: sw.89244), 1909–2009 (r.: Borys i Aleksandra Bieriezin)
  50. Józef Girtler (ID: zi.7.99.a2a1), 1909–1988 (r.: Jan i Helena Stecewicz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Teodozjusz Wincenty Teodozy Arkuszewski h. Jastrzębiec (ID: 1.194.21), okręg stanisławowski Tow. Rolniczego 1827–1909 (r.: Wincenty i Helena Kaczanowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michalina hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.621), 1862–1909 (r.: Edward i Gabriela Ogińska)
  5. Adam Józef Feliks Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa (ID: 2.1.361), bohater PSB 1842–1909 (r.: Ferdynand i Leontyna Stadnicka)
    → PSB: BONIECKI-FREDRO Adam Józef (1842-1909) heraldyk
  6. Feliks Szczęsny Maria hr. Czacki z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.180), hr. [tytuł] nadany 1841–1909 (r.: Wiktor i Pelagia Sapieha)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Antoni Teodor Ostaszewski h. Ostoja (ID: 7.64.46), bohater Wiki 1837–1909 (r.: Walenty i Marianna Dąbrowska)
  9. Teresa Karska z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.481), 1876–1909 (r.: Józef i Maria Horoch)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Adam Karczewski (ID: psb.10916.1), bohater PSB 1860–1909 (r.: Józef i Józefa Solecka)
    → PSB: KARCZEWSKI Adam (1860-1909) lekarz, wydawca
  15. Edward Antoni Franciszek Korniłowicz (ID: psb.12672.2), bohater PSB 1847–1909 (r.: Eliasz i Emilia Umińska)
    → PSB: KORNIŁOWICZ Edward (1847-1909) psychiatra
  16. Mieczysław Malczewski z Malczewa h. Awdaniec (ID: psb.16655.2), 1854–1909 (r.: Adolf i Pelagia Radzimińska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Juliusz Niemirycz h. Klamry (ID: psb.19884.1), bohater PSB 1822–1909 (r.: Józef i Krystyna Eydziatowicz)
    → PSB: NIEMIRYCZ Juliusz (1822-1909) adwokat, pisarz
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Józef Jan Sadowski h. Lubicz (ID: psb.27844.1), bohater PSB 1871–1909 (r.: Kazimierz i Wanda Rutkowska)
    → PSB: SADOWSKI Józef Jan (1871-1909) adwokat
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Olimpia Trzeciak h. Sas (ID: sw.191438), 1817–1909 (r.: Michał i Teodozja Czajkowska)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Kazimierz Drwęski h. Gozdawa (ID: sw.61298), 1891–1909 (r.: Adam i Maria Drwęska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Piotr Cyryl Grodecki (ID: sw.753741), ~1840–1909
  44. Ludwik Mirewicz (ID: sw.756000), ~1870–1909 (r.: Józef i Wiktoria Rysińska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Jan Jaworowski z Jaworówki h. Lubicz (ID: sw.88985), ~1900–1909 (r.: Ignacy i Stefania Łaźniewska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Antonina Leopolda Gołembowska h. Poraj (ID: zi.5.11.am), 1845–1909 (r.: Leopold i Leopolda Chrzanowska)

1910

Urodzenia

  1. Stanisław Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I001293), 1910–1997 (r.: Ludwik i Róża Radziwiłł)
  2. Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003523), 1910–1978 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka)
  3. Janusz hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I005980), 1910–1976 (r.: Adam i Jadwiga Plater)
  4. Wacław Jan Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: cz.I039618), 1910–1989 (r.: Stefan i Maria Jurewicz)
  5. Eugenia Umińska h. Cholewa (ID: cz.I047716), bohater Wiki 1910–1980 (r.: Teodor i Stanisława Czeczott)
  6. Julian «Ludwik» Chłapowski z Chłapowa h. Dryja (ID: dw.59566), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–1990 (r.: Gustaw i Janina Popławska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Stanisław Marek Zembowicz (ID: katyn.7969), bohater Listy Katyńskiej 1910–1940 (r.: Zygmunt i Helena Paciorkowska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Jadwiga Amelia Hoch (ID: psb.25019.4), 1910–2002 (r.: Emil i Florentyna Widdiger)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Maria Sągajłło (ID: psb.28318.5), 1910–1982 (r.: Witold i Klementyna Jezierska)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Wiktoria Anna Jedlińska (ID: sw.12051), 1910–1990 (r.: Józef i Anna Mączyńska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Leokadia Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.177644), 1910–1968 (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Lech Stanisław Miklaszewski (ID: sw.204773), 1910–1992
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Jan Bogusławski (ID: sw.44963), 1910–1982
  42. Ewa Skąpska (ID: sw.465834), 1910–2001 (r.: Marian i Janina Krejbich)
  43. Stanisław Humnicki z Humnisk h. Gozdawa (ID: sw.468499), 1910– (r.: Wincenty i Izabela Marchwicka)
  44. Stanisław Świrski (ID: sw.53521), 1910–1999 (r.: Julian i Krystyna Wirska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Helena Teleżyńska (ID: sw.88422), 1910–1989 (r.: Konstanty i Weronika Rymowicz)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Aniela Maria Lilpop (ID: ut.28.2.41), 1910–1998 (r.: Franciszek i Halina Wieniawska)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Zofia Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a3), 1910–2001 (r.: Witold i Maria Orsetti)

Małżeństwa

  1. Adam Zbigniew Leon hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: lu.29462), bohater PSB 1882–1982
    → PSB: STADNICKI Adam Zbigniew Leon (1882-1982) ziemianin, leśnik, działacz polityczny, poseł na sejm RP
    × Stefania Maria ks. Woroniecka ze Zbaraża h. Korybut (ID: psb.31350.5), 1886–1963
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Paweł Tarasowicz (ID: sw.44322), ~1880– × Katarzyna Kościelska z Kościelca h. Ogończyk (ID: 11.362.135), ~1890–
  7. Edward Prandota-Trzciński na Trzcinnie h. Rawicz (ID: sw.44872), plany PSB 1874–1948 × Jadwiga Rawita-Ostrowska (ID: sw.44873), 1889–1957
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Tadeusz Sadowski h. Lubicz (ID: 10.720.282), 1845–1910 (r.: Leon i Emilia Berens)
  2. Maria Apolonia Katarzyna hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.) (ID: 13.565.132), 1830–1910 (r.: Józef i Aleksandra Sobolewska)
  3. Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.693), 1854–1910 (r.: Tomasz i Adelajda Łempicka)
  4. Felicjan Medard Antoni Faliński z Falenicy h. Sas (ID: 5.632.123), bohater PSB 1824–1910 (r.: Józef i Apolonia Jeszke)
    → PSB: FALEŃSKI Felicjan Medard (1825-1910) poeta, dramaturg
  5. Zygmunt Gloger (ID: 9.2.120), bohater PSB 1845–1910 (r.: Jan i Michalina Wojno)
    → PSB: GLOGER Zygmunt (1845-1910) etnograf, archeolog, historyk
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Władysław Nestor Laurysiewicz (ID: psb.14862.2), ~1830–1910 (r.: Platon i Domicela Kościakiewicz)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Helena Maria Słąnka (ID: psb.2409.1), bohater PSB 1866–1910 (r.: Juliusz i Wanda Rutkowska)
    → PSB: BUKOWIECKA Helena (1866-1910) pisarka, działaczka ludowa
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Ignacy Czarnowski z Czarnowa h. Grabie (ID: psb.3622.1), bohater PSB 1841–1910 (r.: Julian i Aleksandra Kuszel)
    → PSB: CZARNOWSKI Ignacy (1841-1910) inżynier, powstaniec
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Jan Szwański h. Jastrzębiec (ID: sw.10533), ~1840–1910
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Władysław Jan Marian Szpot (ID: sw.342901), 1872–1910 (r.: Teofil i Maria Kudelska)
  36. Antoni Cyprysiński h. Rogala (ID: sw.47222), 1844–1910 (r.: Antoni i Leokadia Romocka)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Franciszka Józefina Zabiełło h. Topór (ID: ut.48.4.47), 1869–1910 (r.: Stanisław i Józefa Korsak)
  41. Stanisław Świdziński h. Półkozic (ID: ut.57.1.102), ~1850–1910 (r.: Tytus i Józefa Zawisza)

1911

Urodzenia

  1. Władysław Markowski z Markowa Wielkiego h. Bończa (ID: cz.I004254), 1911– (r.: Olgierd i Zofia Odachowska)
  2. Antoni Józef K hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I006736), 1911–1995 (r.: Józef i Aniela von Reisenkampf)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Ryszard Zygmunt Gużewski (ID: katyn.5236), bohater Listy Katyńskiej 1911–1940 (r.: Adolf i Zofia Magdzicka)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Anna Jadwiga Nowacka (ID: psb.24776.1), bohater PSB 1911–1967 (r.: Michał i Janina Sztolcman)
    → PSB: PTASZYCKA Anna Jadwiga (1911-1967) inżynier architekt i urbanista
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Jerzy Marian Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26679.8), bohater PSB 1911–1986 (r.: Karol i Teresa Fudakowska)
    → PSB: ROSTWOROWSKI Jerzy Marian (1911-1986) oficer, literat, malarz
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Irena Fabiani (ID: sw.342702), 1911–1990 (r.: Wacław i Matylda Wasiewicz)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Henryk Tadeusz Bartmański (ID: sw.49214), 1911–2002 (r.: Stanisław i Ludwika Downarowicz)
  31. Anna Kazimiera Starzyńska (ID: sw.500398), 1911–1993 (r.: Jerzy i Janina Skonieczna)
  32. Irena Gloger (ID: sw.653478), 1911–2017 (r.: Stanisław i Maria Markowska)
  33. Feliks Antoni Faszcz h. Prus (II) (ID: sw.7153), 1911–1989
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Kazimierz Bisping h. wł. (ID: 1.1034.115), senator II RP 1887–1941 × Maria Honorata ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.707), 1891–1980
  2. Aleksander Russanowski z Russanowiec h. Trąby (ID: 16.78.482), 1883–1925 × Zofia hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.481), 1887–1961
  3. Karol bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: 2.818.146), 1876–1919 × Józefina ks. Puzyna h. Oginiec (ID: ut.48.4.45), 1889–1927
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Andrzej Holstinghausen-Holsten (ID: sw.56233), 1876–1930 × Eugenia Władysława Wanda Monwid-Białozor h. Wieniawa (ID: sw.56232), 1889–1952

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Topacz-Lubowidzka z Lubowidzy h. Kopacz (Topacz) (ID: 15.127.170), 1836–1911 (r.: Józef i Cecylia Kossecka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Izabela Trębicka h. Ślepowron (ID: sw.18155), 1844–1911 (r.: Antoni i Paulina Rutkowska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Jan Józef Alfons Janiszewski (ID: sw.226914), 1849–1911 (r.: N. i Salomea Janiszewska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1912

Urodzenia

  1. Zbigniew Antoni Maliszewski h. Godziemba (ID: cz.I003104), 1912–1999 (r.: Edward i Władysława Freyer)
  2. Aniela hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I005988), 1912–1984 (r.: Adam i Jadwiga Plater)
  3. Maria Bisping h. wł. (ID: cz.I007959), 1912–1946 (r.: Jan i Maria Zamoyska)
  4. Wanda Stachniewska (ID: cz.I008490), 1912–1965 (r.: Aleksander i Stefania Fuchs)
  5. Marcela Zofia Mrozińska h. Prus (III) (ID: cz.I054455), 1912–1996 (r.: Witold i Helena Kotkowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Kryński z Krynek h. Przegonia (ID: psb.13942.1), bohater PSB 1912–1967 (r.: Stefan i Helena Frąckiewicz)
    → PSB: KRYŃSKI Stanisław (1912-1967) anglista, tłumacz
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Andrzej Maria Roszkowski (ID: psb.26705.1), bohater PSB 1912–1959 (r.: Władysław i Jadwiga Gerreth)
    → PSB: ROSZKOWSKI Andrzej Maria (1912-1959) architekt, fotografik, działacz organizacji górskich
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Henryk Lenartowicz (ID: sw.124399), 1912–1988 (r.: Józef i Helena Laskowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Maria Irena Kryńska h. Przegonia (ID: sw.149574), 1912–1994 (r.: Jan i Antonina Kryńska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Mieczysław Otto Kintopf (ID: sw.42278), 1912–1982
  32. Kazimierz «Bradl» Leski (ID: sw.4714), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–2000 (r.: Juliusz i Maria Olszyńska)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Zofia Radońska h. Jasieńczyk (ID: sw.652498), 1912– (r.: Józef i Cecylia Laskowska)
  37. Aniela Konopnicka z Konopnicy h. Jastrzębiec (ID: sw.98970), 1912–1940 (r.: Jan i Jadwiga Frejkowska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Tadeusz «Kit» Blauth (ID: zi.2.107.a6a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1985 (r.: Tadeusz i Maria Fangor)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej Pius hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I001382), 1881–1941 × Wanda Jadwiga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.727), 1890–1979
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Leonard hr. Starzeński h. Lis (ID: lu.30200), 1857–1919 × Zofia Ludwika hr. Starzeńska h. Lis (ID: psb.31723.12), 1866–1919
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Edward Władysław Kurzątkowski h. Brodzic (ID: sw.13095), 1888–1971 × Władysława Kozakiewicz (ID: sw.13096), 1893–1981
  6. Wacław Bernhardt (ID: sw.14206), 1880–1952 × Stefania Sobolewska (ID: sw.14207), 1888–1944
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Tomasz Ludwik hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: 1.1122.210), bohater PSB 1860–1912 (r.: Antoni i Izabela Borch)
    → PSB: POTOCKI Tomasz Ludwik (1860-1912) współtwórca podstaw finansowych Teatru Polskiego w Warszawie
  2. Jerzy Wiktor Ossoliński z Tęczyna h. Topór (ID: 11.434.584), 1850–1912 (r.: Feliks i Waleria Ossolińska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Zdzisław Marchwicki h. Ostoja (ID: 15.431.662), bohater PSB 1841–1912 (r.: Maciej i Paulina Pilchowska)
    → PSB: MARCHWICKI Zdzisław (1841-1912) powstaniec 1863, emigrant, dyrektor banku
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Kazimierz Leon bar. Reisky de Dubnitz h. wł. (ID: 2.837.470), 1855–1912 (r.: Artur i Jadwiga Lubowidzka)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jadwiga Orzechowska h. Oksza (ID: cz.I047983), 1873–1912 (r.: Michał i Antonilla Wężyk)
  12. Wincenty Teofil Chościak-Popiel h. Sulima (ID: lu.22852), bohater PSB 1825–1912 (r.: Konstanty i Zofia Badeni)
    → PSB: POPIEL Wincenty Teofil (1825-1912) arcybiskup metropolita warszawski
  13. Tekla Jarocka h. Rawicz (ID: lu.25009), 1828–1912 (r.: Józef i Rozalia Wolska)
  14. Petronela Litwinowicz (ID: psb.10048.3), 1843–1912 (r.: Jan i Zuzanna Wojciechowska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Stanisław Leppert (ID: psb.15048.1), bohater PSB 1858–1912 (r.: Szymon i Antonina Chamska)
    → PSB: LEPPERT Stanisław (1858-1912) przemysłowiec, działacz sportowy
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Józefa Dezyderia Anna Skarbek-Woyczyńska na Wodzicznie h. Awdaniec (ID: sw.23109), 1835–1912 (r.: Jan i Józefa Kisielnicka)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1913

Urodzenia

  1. Róża Żółtowska z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I001381), 1913–1976 (r.: Andrzej i Wanda Czetwertyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tadeusz Antoni Jung (ID: katyn.5454), bohater Listy Katyńskiej 1913–1940 (r.: Marcin i Helena Lelewel)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Wacław Franciszek Minakowski (ID: mi.26), bohater Wiki 1913–1994 (r.: Wacław i Zofia Nowakowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Marek Kwiek (ID: psb.14608.1), bohater PSB 1913–1962 (r.: Lucjan i Natalia Mysławska)
    → PSB: KWIEK Marek (1913-1962) muzyk, fizyk, profesor akustyki
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Włodzimierz «Balk» Pietrzak (ID: psb.22608.1), bohater PSB 1913–1944 (r.: Ksawery i Ewa Kokowska)
    → PSB: PIETRZAK Włodzimierz (1913-1944) krytyk literacki, publicysta, poeta
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Maciej Kazimierz Święcicki h. Jastrzębiec (ID: psb.34741.1), bohater PSB 1913–1971 (r.: Kazimierz i Kazimiera Dyck)
    → PSB: ŚWIĘCICKI Maciej (1913-1971) prawnik
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Jan Antoni Szelemetko (ID: sw.177942), 1913–1996 (r.: Aleksander i Wacława Solbrig)
  18. Michał Bogusław Ludwicki (ID: sw.191462), 1913–1994
  19. Janusz Grzybowski h. Prus (II) (ID: sw.211350), 1913–1968 (r.: Tadeusz i Jadwiga Vertun)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Stefania N. (ID: sw.613461), 1913–2013
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Stanisław «Miedza» Tomaszewski (ID: sw.72430), bohater Wiki 1913–2000 (r.: Władysław i Stanisława Wyrzykowska)
  29. Henryk Rau (ID: sw.76498), 1913–1966 (r.: Henryk i Eugenia Domke)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Elżbieta Maria Kamilla Budna (ID: sw.8848), 1913–2003 (r.: Antoni i Zofia Romiszewska)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jan Władysław Stokowski z Remiszewic h. Jelita (ID: 2.830.207), 1831–1913 (r.: Ignacy i Katarzyna Pilichowska)
  3. Kamila hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz (ID: 7.8.171), 1832–1913 (r.: Henryk i Waleria Okęcka)
  4. Anna Konstancja Karolina Mieszczańska h. Łabędź (ID: le.2299.1.6), 1838–1913 (r.: Kazimierz i Nepomucena Boes)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Melania Wojtkiewicz (ID: sw.15725), 1829–1913
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zakres: do 1780 - od 1781 do 1818 - od 1819 do 1830 - od 1831 do 1839 - od 1840 do 1848 - od 1849 do 1859 - od 1860 do 1870 - od 1871 do 1883 - od 1884 do 1893 - od 1894 do 1902 - od 1903 do 1913 - od 1914 do 1925 - od 1926 do 1934 - od 1935 do 1941 - od 1942 do 1949 - od 1950 do 1959 - od 1960 do 1968 - od 1969 do 1976 - od 1977 do 1985 - od 1986 do 1995 - od 1996 do 2007 - od 2008


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.08.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie