Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (92), Warszawa, par. św. Krzyża (25), Stare Miasto w Warszawie (1), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Stoki Cytadeli Warszawskiej (16), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (3), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (3), Nowodwory (5), Józefosław (2), Marki (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (4), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (3), Klaudyn (2), Łomianki (17), Piastów (15), Piaseczno (40), Zielonka, pow. wołomiński (3), Stare Babice (1), Laski, pow. warszawski zachodni (1), Legionowo (15), Pęcice (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł III (310), Warszawa, Cyrkuł I (680), Warszawa, Cyrkuł IV (465), Warszawa, Cyrkuł VII (722), Warszawa, Cyrkuł VI (762), Warszawa, Cyrkuł II (1492), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (15944), Warszawa, par. św. Barbary (2115), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (1675), Warszawa, par. św. Krzyża (11293), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (40), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (21), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1780 - od 1781 do 1818 - od 1819 do 1830 - od 1831 do 1839 - od 1840 do 1848 - od 1849 do 1859 - od 1860 do 1870 - od 1871 do 1883 - od 1884 do 1893 - od 1894 do 1902 - od 1903 do 1913 - od 1914 do 1925 - od 1926 do 1934 - od 1935 do 1941 - od 1942 do 1949 - od 1950 do 1959 - od 1960 do 1968 - od 1969 do 1976 - od 1977 do 1985 - od 1986 do 1995 - od 1996 do 2007 - od 2008

1977

Urodzenia

  1. Maria Beata Rybińska h. Radwan (ID: cz.I001669), 1977– (r.: Adam i Katarzyna Czartoryska)
  2. Rafał hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004446), 1977– (r.: Ludwik i Jolanta Dernałowicz)
  3. Katarzyna Anna hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028477), 1977– (r.: Stefan i Wanda Kwaśniak)
  4. Przemysław Dariusz Wojtysiak (ID: cz.I032317), 1977– (r.: Włodzimierz i Barbara Wiśniewska)
  5. Marek Dietl (ID: cz.I046934), 1977– (r.: Tomasz i Maria Święcicka)
  6. Mikołaj Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I048079), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Jan i Zofia Szlenkier)
  7. Grzegorz Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054064), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Krzysztof i Małgorzata Hieropolitańska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Mikołaj Jan Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.130265), 1977– (r.: Franciszek i Teresa Schroeder)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Agnieszka Lindemann (ID: sw.14265), 1977– (r.: Zdzisław i Teresa Glogier)
  12. Anna Rozdeiczer-Kryszkowska z Krzyszkowic h. Rozdejczer (ID: sw.14289), 1977– (r.: Paweł i Monika Zan)
  13. Małgorzata Paula Stróżyk (ID: sw.146811), 1977– (r.: Zygmunt i Elżbieta Niepokój)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Maria Dobrowolska z maj. Łuka na Wołyniu h. Doliwa (ID: sw.180102), 1977– (r.: Kazimierz i Dorota Milewska)
  16. Artur Kasiewicz (ID: sw.182994), 1977– (r.: Antoni i Romualda Waszewska)
  17. Tomasz Ossowski h. Dołęga (ID: sw.203221), 1977– (r.: Stanisław i Cecylia Milczanowska)
  18. Aleksandra Zalewicz (ID: sw.217112), 1977– (r.: Piotr i Barbara Butkiewicz)
  19. Jadwiga Tatarkiewicz (ID: sw.298564), 1977– (r.: Jan i Krystyna Gutkowska)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Marcin Żółtkowski (ID: sw.33144), 1977– (r.: Wiesław i Maria Libiszowska)
  22. Mateusz Rakusa-Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.342975), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Wojciech i Anna Grabowska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Ewa Anna Jałoszyńska (ID: sw.42620), członek SPSW 1977– (r.: Maciej i Sylwia Stradomska)
  26. Michał Aleksander Achtel (ID: sw.45344), 1977– (r.: Antoni i Krystyna Bęczkowska)
  27. Witold Hebanowski (ID: sw.51089), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Juliusz i Anna Minkiewicz)
  28. Anna Magdalena Król (ID: sw.54872), 1977– (r.: Piotr i Elżbieta Ochman)
  29. Jacek Wajszczak (ID: sw.59226), 1977– (r.: Krzysztof i Ewa Kahl)
  30. Joanna Szczepanik (ID: sw.78628), 1977– (r.: Wojciech i Elżbieta Zagroba)
  31. Magdalena Karolina Dąbrowska (ID: sw.79314), 1977– (r.: Marian i Zofia Pniewska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Dominika Waltz (ID: sw.88227), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Andrzej i Hanna Gronkiewicz)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Dominika Maria Pruszak z Żalna h. Leliwa (ID: zi.4.82.a2a2), 1977– (r.: Aleksander i Maria Łoś)
  36. Alicja Marcelina Włodek h. Sulima (ID: zi.5.143.a1a1), 1977– (r.: Stanisław i Danuta Galik)
  37. Andrzej Roman Szeptycki (ID: zi.7.105.a3a1), 1977– (r.: N. i Maria Szeptycka)
  38. Magdalena Dowgiałło h. Zadora (ID: zi.7.12.a1a3), 1977– (r.: Władysław i Elżbieta Olizar)
  39. Katarzyna Jaczyńska h. Dąbrowa (ID: zi.7.21.a1b1), 1977– (r.: Czesław i Hanna Doruchowska)

Małżeństwa

  1. Antoni Maria hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001256), 1953– × Ewa Szlenkier (ID: cz.I001288), 1955–
  2. Władysław Józef Walenty Serwatowski h. Jastrzębiec (ID: sw.12943), korespondent M.J.M. 1949– × Marta Latoszek (ID: sw.12944), 1950–
  3. Janusz Ciechanowski h. Dąbrowa (ID: sw.1974), członek SPSW 1946–2010 × Maria Teresa Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1973), 1955–
  4. Jacek Kotomski (ID: sw.20539), 1952– × Maria Kowalska (ID: sw.20540), 1954–
  5. Wojciech Turkowski (ID: sw.37772), 1952– × Maria Kraińska z Krainki h. Jelita (ID: sw.37773), 1950–
  6. Jan Kowalski (ID: sw.614497), 1950– × Jolanta Dziembowska z Dziembowa h. Pomian (ID: sw.614496), 1950–
  7. Marian Jan Dąbrowski (ID: sw.71016), bohater Wiki 1949–2002 × Zofia Irena Pniewska h. Ślepowron (ID: sw.71015), korespondent M.J.M. 1955–

Zgony

  1. Konstanty hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.505), poseł na Sejm PRL 1910–1977 (r.: Tadeusz i Maria Popiel)
  2. Karol Anatol hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I001276), 1900–1977 (r.: Władysław i Elżbieta Brzozowska)
  3. Klemens hr. Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002485), 1901–1977 (r.: Juliusz i Maria Zamoyska)
  4. Antoni Wojciech Piotr hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005814), bohater PSB 1901–1977 (r.: Ludwik i Teresa Zamoyska)
    → PSB: PLATER-ZYBERK Antoni (1901-1977) ekonomista, działacz społeczny
  5. Leszek Ratajski (ID: cz.I048744), bohater PSB 1921–1977 (r.: Wiktor i Cecylia Klepaczko)
    → PSB: RATAJSKI Leszek (1921-1977) geograf i kartograf, profesor UW
  6. Michał Sczaniecki h. Ossoria (ID: dw.64908), bohater PSB 1910–1977 (r.: Władysław i Jadwiga Plucińska)
    → PSB: SCZANIECKI Michał (1910-1977) profesor prawa i historii
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Jadwiga Leonia Strojnowska h. Strzemię (ID: psb.7301.4), kanoniczka [maz] Warszawa 1885–1977 (r.: Jan i Jadwiga Bielińska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Maria Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź (ID: sw.149922), 1907–1977 (r.: Hipolit i Helena Doruchowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Magdalena Wierzbicka (ID: sw.180485), 1920–1977 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Ludwika Pawłowicz (ID: sw.400329), 1890–1977 (r.: Ludwik i Jadwiga Nowkuńska)
  35. Hanna Woźniakiewicz (ID: sw.46219), 1921–1977 (r.: Władysław i Julia Taczanowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Wacław Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.51689), 1890–1977 (r.: Józef i Salomea Skarzyńska)
  39. Zofia Waleria Słubicka h. Prus (I) (ID: sw.52006), 1896–1977 (r.: Stanisław i Waleria Karasińska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Stanisław Józef Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58844), 1889–1977 (r.: Stanisław i Helena Sokołowska)
  42. Zofia Trzcińska h. Rawicz (ID: sw.61682), bohater Wiki 1890–1977 (r.: Witold i Zofia Unrug)
  43. Felicja Maria Mohl h. Ropuchy (ID: sw.64421), 1902–1977 (r.: Stanisław i Maria Oskierka)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Alfred Lenica (ID: sw.76951), bohater Wiki 1899–1977
  46. Waleria Zubrycka h. Tępa Podkowa (ID: sw.85468), 1882–1977 (r.: Jan i Magdalena Kozłowska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Tadeusz Żeromski (ID: teatr.19515.1), człowiek teatru 1900–1977 (r.: Wojciech i Maria Patzer)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Gustaw Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: ut.31.1.35), 1894–1977 (r.: Jan i Maria Karnkowska)
  55. Kornel Sulimierski z Konecka h. Starykoń (ID: zi.3.61.r1.a), 1904–1977 (r.: Jan i Jadwiga Grodzicka)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Czesław Wycech (ID: zi.7.42.a2bo), poseł na Sejm PRL 1899–1977 (r.: Antoni i Honorata N.)

1978

Urodzenia

  1. Piotr Goliński (ID: cz.I001644), 1978– (r.: Marcin i Ewa Lubińska)
  2. Katarzyna Anna Golińska (ID: cz.I001653), 1978– (r.: Jerzy i Elżbieta Zaraś)
  3. Władysław Jan Paweł Rybiński h. Radwan (ID: cz.I001670), 1978– (r.: Adam i Katarzyna Czartoryska)
  4. Izabella Natalia Maria Sobańska h. Junosza (ID: cz.I002317), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Marek i Renata Łopuszańska)
  5. Teresa Maria Mazan (ID: cz.I032295), 1978– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  6. Andrzej Wąsowski (ID: cz.I033236), 1978– (r.: Zbigniew i Zofia Baran)
  7. Michał hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I039850), 1978– (r.: Zygmunt i Anna Jordan)
  8. Tomasz Selim Buczacki (ID: cz.I045911), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Andrzej i Lidia Kantorska)
  9. Jakub Łubniewski (ID: cz.I047251), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Andrzej i Klementyna Bocheńska)
  10. Marcin Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I048297), 1978– (r.: Jan i Zofia Szlenkier)
  11. Małgorzata Maria «Maka» Moes (ID: cz.I053250), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Kazimierz i Dorota Żółtowska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Jan Włodzimierz Hagemejer (ID: mi.786), 1978– (r.: Krzysztof i Hanna Figaszewska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Marta Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119101), 1978– (r.: Krzysztof i Małgorzata Wojno)
  19. Izabela Zawadzka (ID: sw.121559), 1978– (r.: Jerzy i Iwona Kędzierska)
  20. Magdalena Maria Serwatowska h. Jastrzębiec (ID: sw.12945), 1978– (r.: Władysław i Marta Latoszek)
  21. Leszek Służewski (ID: sw.13556), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Wojciech i Krystyna Wolińska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Katarzyna Wesołowska (ID: sw.180110), 1978– (r.: Andrzej i Małgorzata Dąbrowska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Łukasz N. (ID: sw.196854), korespondent M.J.M. 1978–
  30. Anna Emilia Ciechanowska h. Dąbrowa (ID: sw.1977), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Janusz i Maria Lasocka)
  31. Marta Anna Stacewicz (ID: sw.198989), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Tadeusz i Janina Savova)
  32. Mateusz Adam Neumann (ID: sw.204741), 1978– (r.: Michał i Urszula Ekiert)
  33. Marcin Paweł Twaróg (ID: sw.205749), 1978–
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Mateusz Kalestyński (ID: sw.340635), 1978– (r.: Bogusław i Urszula Grzymkowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Łukasz Kruszewski (ID: sw.407680), 1978–
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Paweł Furciński (ID: sw.45168), 1978– (r.: Mieczysław i Halina N.)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Andrzej Pozdniakow (ID: sw.46653), 1978– (r.: Andrzej i Katarzyna Prądzyńska)
  46. Łukasz Dołowy (ID: sw.466729), 1978– (r.: Jan i Teresa Nadachowska)
  47. Jan Szczepan Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.47592), 1978– (r.: Kazimierz i Elżbieta Jankowska)
  48. Magdalena Bogusławska (ID: sw.53561), 1978– (r.: Piotr i Grażyna Sławińska)
  49. Przemysław Szymon Król (ID: sw.54876), 1978– (r.: Wojciech i Barbara Czernic)
  50. Jan Zakrzewski h. Trzaska (ID: sw.58331), 1978–1992 (r.: Stanisław i Halina Faba)
  51. Błażej Bieganowski (ID: sw.63875), 1978– (r.: Andrzej i Katarzyna Madej)
  52. Justyna Elżbieta hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: sw.66803), 1978– (r.: Antoni i Elżbieta Szczurowska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Anna Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7667), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Wojciech i Anna Janczewska)
  55. Katarzyna Jolanta Natorff (ID: sw.77763), 1978– (r.: Tomasz i Renata Krawczyk)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Wojciech Aleksander Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec (ID: zi.6.81.a3a2a2), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Krzysztof i Katarzyna Piwnicka)
  58. Marek Sierzpowski (ID: zi.7.19.a1a2a1), 1978– (r.: Andrzej i Zofia Rychter)

Małżeństwa

  1. Aleksander Andrzej Bocheński h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I001541), 1958– × Zofia Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001540), 1959–
  2. Maciej Kazimierz hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001625), 1951– × Kamila Maria Zaborowska h. Rawicz (ID: cz.I001626), korespondent M.J.M. 1954–
  3. Kazimierz Paweł Moes (ID: cz.I008039), 1932–2018 × Dorota Maria Żółtowska z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I001933), 1942–
  4. Wojciech Bobiński h. Leliwa (ID: cz.I012428), 1951– × Teresa Dąbrowska h. Dąbrowa (ID: cz.I012429), 1954–
  5. Andrzej Łubniewski (ID: cz.I022319), ~1950– × Klementyna Maria Aniela Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I022318), korespondent M.J.M. 1954–
  6. Jerzy Zawadzki (ID: sw.121556), 1955–2006 × Iwona Kędzierska (ID: sw.121557), 1956–1995
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Antonina Hulewicz h. Nowina (ID: 7.965.1124), 1890–1978 (r.: Leon i Helena Kaczkowska)
  2. Kazimierz Maximilian Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002242), 1911–1978 (r.: Wiktor i Maria Plater)
  3. Wanda Jadwiga Róża ks. Sapieha-Rożańska h. Lis (ID: cz.I002854), 1890–1978 (r.: Jan i Seweryna Uruska)
  4. Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003523), 1910–1978 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka)
  5. Stanisław Kostka Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I032874), 1903–1978 (r.: Adam i Gabriela Iwanowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Halina Stanisława Gąssowska h. Garczyński (ID: sw.108773), 1897–1978 (r.: Stanisław i Florentyna Rożyńska)
  25. Jerzy Klukowski h. Jasieńczyk (ID: sw.118630), 1922–1978 (r.: Michał i Tekla Maliszewska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Stanisław Koziełł-Poklewski h. wł. (ID: sw.15794), 1902–1978 (r.: Wincenty i Maria Hattowska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Stanisław Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177765), 1903–1978 (r.: Michał i Maria Włodek)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Jan Franciszek Drewnowski z Drewnowa h. Junosza (ID: sw.32423), bohater Wiki 1896–1978 (r.: Symforian i Franciszka Mikulska)
  34. Zygmunt Wojszyn Mordas-Żyliński h. Janina (ID: sw.340269), 1905–1978 (r.: Jan i Wanda Sielecka)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Lucjan Stokfisz (ID: sw.463811), 1923–1978 (r.: Antoni i Janina Madalińska)
  42. Jan Henryk Trąbiński (ID: sw.51706), 1919–1978 (r.: Władysław i Wiktoria Górska)
  43. Anna Wanda Habura (ID: sw.57738), 1904–1978
  44. Maria Wacława Strabanik (ID: sw.57972), 1907–1978
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Krzysztof Karol Wajszczak (ID: sw.59225), 1947–1978
  47. Jan Nowicki (ID: sw.755365), 1915–1978 (r.: Franciszek i Helena Dowgird)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Wiktor Zdzisław Dmowski (ID: sw.86206), 1911–1978 (r.: Wacław i Zofia Kwell)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Teresa Janina Celina hr. Zamoyska z Pilczycy h. Jelita (ID: ut.1.1.274), 1902–1978 (r.: Władysław i Zofia Czetwertyńska)
  59. Zofia Kirchmayer (ID: ut.18.2.39), 1907–1978 (r.: Stefan i Elżbieta Gettlich)
  60. Janina Ulanicka h. wł. (ID: ut.18.3.25), 1899–1978 (r.: Jan i Michalina Bąkowska)
  61. Anna Wilamowska h. Orla (ID: ut.4.2.22), 1908–1978 (r.: Piotr i Józefa Schummer)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Jadwiga Stecewicz h. Leliwa (ID: zi.6.120.a), 1883–1978 (r.: Józef i Adela Klott)

1979

Urodzenia

  1. Marta Łepkowska h. Dąbrowa (ID: cz.I001499), 1979– (r.: Krzysztof i Dorota Przewłocka)
  2. Maria Olga Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I001542), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Aleksander i Zofia Radziwiłł)
  3. Karol Michał hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001627), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Maciej i Kamila Zaborowska)
  4. Jakub Antoni Gierych (ID: cz.I001648), 1979– (r.: Andrzej i Małgorzata Golińska)
  5. Julia Anna Rybińska h. Radwan (ID: cz.I001671), 1979– (r.: Adam i Katarzyna Czartoryska)
  6. Monika Anna hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028478), 1979– (r.: Stefan i Wanda Kwaśniak)
  7. Wojciech Karol Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I028500), 1979– (r.: Tomasz i Małgorzata Kostecka)
  8. Adam Maciej Mazan (ID: cz.I032296), 1979– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  9. Karolina Krystyna Hoffmann (ID: cz.I032428), 1979– (r.: Jan i Anna Popiel)
  10. Jan Słupski (ID: cz.I039514), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Tadeusz i Elżbieta Łukaszewicz)
  11. Jan Paweł hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I039851), 1979– (r.: Zygmunt i Anna Jordan)
  12. Zofia Dietl (ID: cz.I046935), 1979– (r.: Tomasz i Maria Święcicka)
  13. Julia Zofia Skórzyńska (ID: cz.I047235), 1979– (r.: Jan i Katarzyna Zarańska)
  14. Dominik Rońda (ID: cz.I048076), 1979– (r.: Maciej i Grażyna Zdun)
  15. Ludwik Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I048298), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jan i Zofia Szlenkier)
  16. Justyna Witkowska (ID: cz.I054066), 1979– (r.: Marek i Lidia Najemska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Michał Andrzej Romiszewski (ID: sw.116472), 1979– (r.: Andrzej i Jadwiga Morzycka)
  19. Katarzyna Joanna Verbeek (ID: sw.117706), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jan i Joanna Gumińska)
  20. Magdalena Irena Wilska h. Półkozic (ID: sw.122351), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Zbigniew i Małgorzata Wąsowicz)
  21. Elżbieta Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.12624), 1979– (r.: Tomasz i Maria Soja)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Michał Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec (ID: sw.14637), członek SPSW 1979– (r.: Jan i Małgorzata Waszczuk)
  24. Katarzyna Pawlak (ID: sw.14671), 1979– (r.: Jacek i Bogna Ciesielczyk)
  25. Magdalena Szczypek (ID: sw.148917), 1979– (r.: Dariusz i Wanda Buchowska)
  26. Paweł Dziewoński h. Nałęcz (ID: sw.149622), 1979– (r.: Jacek i Helena Kałużyńska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Katarzyna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177982), 1979– (r.: Jacek i Hanna Sypniewska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Zuzanna Irena Filipska (ID: sw.180515), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jan i Elżbieta Jabłońska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Piotr Wojciech Szotkowski (ID: sw.181039), 1979–
  33. Anna Dominika Kieniewicz (ID: sw.197607), 1979– (r.: Wacław i Barbara Stacewicz)
  34. Paweł Jerzy Ossowski h. Dołęga (ID: sw.203222), 1979– (r.: Stanisław i Cecylia Milczanowska)
  35. Wojciech Michał Pacuski (ID: sw.20561), 1979– (r.: Kazimierz i Zofia Epsztein)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Agata Bieńkowska (ID: sw.254129), 1979– (r.: Andrzej i Ewa Dobosz)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Katarzyna Przyborska (ID: sw.349555), 1979– (r.: Maciej i Krystyna Chimczak)
  40. Wit Turkowski (ID: sw.37775), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Wojciech i Maria Kraińska)
  41. Artur Rydczak (ID: sw.42564), 1979– (r.: Tomasz i Danuta Kossakowska)
  42. Karolina Maria bar. Taube h. wł. (ID: sw.45234), 1979– (r.: Karol i Teresa Anuszewska)
  43. Marcin Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52097), 1979– (r.: Tadeusz i Anita Nowakowska)
  44. Dorota Mauer (ID: sw.56538), 1979– (r.: Jacek i Elżbieta Zalewska)
  45. Adam Zakrzewski h. Trzaska (ID: sw.58332), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Stanisław i Halina Faba)
  46. Grzegorz Sobolewski (ID: sw.59228), 1979– (r.: Janusz i Ewa Kahl)
  47. Aleksandra Munzar (ID: sw.59229), 1979– (r.: Marek i Elżbieta Miszczuk)
  48. Magdalena Dolińska (ID: sw.63173), 1979–
  49. Rafał Maria Ejbich (ID: sw.651955), 1979–1979 (r.: Wojciech i Ewelina Bisping)
  50. Magdalena Ewa Natorff (ID: sw.77766), 1979– (r.: Tomasz i Renata Krawczyk)
  51. Krzysztof Kędzierski (ID: sw.852951), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jerzy i Izabela Leśniewska)
  52. Aleksander Jan hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.105), 1979–2002 (r.: Marek i Elżbieta Kijewska)
  53. Przemysław Tomasz Przemyslaw hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.140), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jan i Maria Szwykowska)
  54. Anna Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.146), 1979– (r.: Bolesław i Ewa Miłobędzka)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Zofia Dowgiałło h. Zadora (ID: zi.7.12.a1a4), 1979– (r.: Władysław i Elżbieta Olizar)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Jerzy Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.7.42.a2a1a1), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Zygmunt i Joanna Skal)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Łepkowski h. Dąbrowa (ID: cz.I001498), 1953–2004 × Dorota Elżbieta Maria Przewłocka h. Przestrzał (ID: cz.I001496), 1953–
  2. Włodzimierz Maria Niemojewski h. Wieruszowa (ID: cz.I001509), 1956– × Dorota Policińska (ID: cz.I001510), 1955–
  3. Konstanty Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001531), senator III RP 1958– × Joanna Małgorzata Dąbrowska (ID: cz.I001532), 1959–
  4. Wojciech Kazimierz Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: cz.I001635), 1949– × Elżbieta Maria Skrzyniecka h. Jelita (ID: cz.I001636), 1948–
  5. Jacek hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008997), korespondent M.J.M. 1951– × Joanna Józefowicz (ID: cz.I009009), korespondent M.J.M. 1958–
  6. Wojciech Kozak (ID: cz.I022393), ~1950– × Gabriela hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I002879), 1952–
  7. Tomasz Reiff (ID: cz.I031056), 1957– × Elżbieta Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65546), 1956–
  8. Andrzej Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048635), 1950– × Elżbieta Turczyńska (ID: cz.I048636), 1953–
  9. Dariusz Szczypek (ID: sw.148916), 1955– × Wanda Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.128181), 1957–
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Stefan Andrzej Migdalski (ID: sw.181976), 1948– × Hanna Jung (ID: sw.181977), 1954–
  12. Krzysztof Piotr Normark (ID: sw.191368), 1944– × Anna Maria Cieńska z Cieni h. Pomian (ID: sw.191367), 1954–
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Krzysztof Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52087), 1940– × Marlena Zając (ID: sw.52093), korespondent M.J.M. 1956–
  15. Marek hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.101), 1948– × Elżbieta Kijewska h. Świerczek (ID: ut.18.2.102), 1945–
  16. Paweł Stachowiak (ID: ut.35.1.63), 1957– × Dorota hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.62), bohater Wiki 1957–
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Stefan hr. Ronikier-Dolański z Korytnicy h. Gryf (ID: ut.48.4.109), 1915–1987 × Anna Dutkiewicz (ID: cz.I061713), 1914–1999
  19. Hubert Kiersnowski z Kierznowa h. Pobóg (ID: zi.2.90.a1a1), 1951– × Felicja Wanda Maria Serwatowska h. Jastrzębiec (ID: zi.2.90.a1a1a), 1952–

Zgony

  1. Jan Eustachy Karol «Jan» hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: 11.434.210), uczestnik Powstania Warszawskiego 1900–1979 (r.: Stanisław i Zofia Bower)
  2. Henryk Talko-Hryncewicz h. Iłgowski (ID: 7.924.70), 1900–1979 (r.: Andrzej i Wanda Hryncewicz)
  3. Elżbieta hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002166), 1897–1979 (r.: Józef i Helena Czarnecka)
  4. Władysław Dominik Moes (ID: cz.I002431), 1934–1979 (r.: Aleksander i Barbara Sobańska)
  5. Roman Golik (ID: cz.I028703), 1907–1979
  6. Stanisław Wężyk-Rudzki z Wielkiej Rudy h. Wąż (ID: cz.I032623), 1905–1979 (r.: Feliks i Maria Mielżyńska)
  7. Helena Ostrowska (ID: cz.I032722), 1887–1979
  8. Antonina Maria Franciszka hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59295), 1899–1979 (r.: Stefan i Irena Łącka)
  9. Włodzimierz Wojciech Golik (ID: dw.59602), 1933–1979 (r.: Roman i Jadwiga Wardecka)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maria Marszewska h. Jastrzębiec (ID: psb.17157.8), 1896–1979 (r.: Mieczysław i Jadwiga Skarzyńska)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Anna Maria Urszula Szańkowska h. Krzywda (ID: sw.103718), 1907–1979 (r.: Antoni i Idalia Baczyńska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Leszek Witold Piłsudski h. Kościesza (odm.) (ID: sw.12278), 1914–1979 (r.: Stefan i Zofia Lipińska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Jan Marceli Drohojowski z Drohojowa h. Korczak (ID: sw.144334), bohater Wiki 1901–1979 (r.: Kazimierz i Maria Dobrzańska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Sylwia Władysława Maria Śniadowska h. Jastrzębiec (ID: sw.1986), 1903–1979 (r.: Artur i Stanisława Słonecka)
  47. Maria Moniwid-Narkuska (ID: sw.210111), 1890–1979
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Jadwiga Chojecka h. Lubicz (ID: sw.39284), 1898–1979 (r.: Kazimierz i Romualda Hulewicz)
  52. Halina Ostrowska (ID: sw.44631), ~1890–1979
  53. Artur bar. Taube h. wł. (ID: sw.45226), plany PSB 1894–1979 (r.: Karol i Anna Zbyszewska)
  54. Zbigniew Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.48432), 1902–1979 (r.: Tadeusz i Stefania Siemieńska)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Rafał Maria Ejbich (ID: sw.651955), 1979–1979 (r.: Wojciech i Ewelina Bisping)
  57. Anna Katarzyna Grodecka (ID: sw.753747), 1896–1979 (r.: Józef i Katarzyna Stempkowska)
  58. Zofia Rogawska z Rogaszyna h. Rola (ID: sw.77611), 1902–1979 (r.: Jan i Maria Politalska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Emilia Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa (ID: sw.96427), 1886–1979 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.81), 1904–1979 (r.: Czesław i Maria Ślizień)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Piotr Ziemecki h. Nieczuja (ID: ut.21.1.108), 1901–1979 (r.: Piotr i Maria Kuczmierowska)
  72. Izabela bar. Reisky de Dubnitz h. wł. (ID: ut.57.1.53), 1894–1979 (r.: Franciszek i Maria Skorupka)
  73. Bolesław ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.164), 1896–1979 (r.: Józef i Maria Malczewska)
  74. Gabriel Osuchowski h. Gozdawa (ID: zi.1.151.a1), 1911–1979 (r.: Arkadiusz i Helena Godlewska)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. Kalikst Skarzyński h. Bończa (ID: zi.5.120.a4), 1918–1979 (r.: Zdzisław i Olga Gorzeńska)

1980

Urodzenia

  1. Klementyna Anna Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I001543), 1980– (r.: Aleksander i Zofia Radziwiłł)
  2. Magdalena Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001628), 1980– (r.: Maciej i Kamila Zaborowska)
  3. Stefan Bolesław Chabiera (ID: cz.I028540), korespondent M.J.M. 1980– (r.: Tadeusz i Anna Wielowieyska)
  4. Łukasz hr. Poniński z Wrześni h. Łodzia (ID: cz.I032483), korespondent M.J.M. 1980– (r.: Edward i Maria Zamoyska)
  5. Anna Dida Aniela Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I042097), 1980– (r.: Adolf i Małgorzata Grubska)
  6. Wawrzyniec Zakrzewski (ID: cz.I048629), 1980– (r.: Rafał i Agnieszka Wolfram)
  7. Kuba Bartłomiej Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048643), 1980– (r.: Andrzej i Elżbieta Turczyńska)
  8. Alexandra Maria Konczewska (ID: cz.I048770), 1980– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  9. Aleksandra Maria Moes (ID: cz.I053251), 1980– (r.: Kazimierz i Dorota Żółtowska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Krzysztof Tyszkiewicz (ID: parl.2100), poseł na Sejm III RP 1980– (r.: Jan i Ewa N.)
  14. Janusz Tomaszewski (ID: sw.107866), 1980– (r.: Krzysztof i Wanda Tadeusiak)
  15. Michał Żurek (ID: sw.123923), 1980– (r.: Wiesław i Katarzyna Przewłocka)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Tomasz Szułdrzyński (ID: sw.12848), korespondent M.J.M. 1980– (r.: Andrzej i Antonina Pierzga)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Piotr Michałowski (ID: sw.177998), 1980– (r.: Andrzej i Halina Makot)
  22. Paweł Mateusz Gregorczyk (ID: sw.183004), 1980–
  23. Łukasz Krzysztof Normark (ID: sw.191371), 1980– (r.: Krzysztof i Anna Cieńska)
  24. Joanna Maria Ciechanowska h. Dąbrowa (ID: sw.1978), 1980– (r.: Janusz i Maria Lasocka)
  25. Małgorzata Maria Neumann (ID: sw.204742), 1980– (r.: Michał i Urszula Ekiert)
  26. Krzysztof Zalewicz (ID: sw.217113), 1980– (r.: Piotr i Barbara Butkiewicz)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Katarzyna Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.342969), 1980– (r.: Wojciech i Anna Grabowska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Dominika Janina Loth (ID: sw.43174), 1980– (r.: Jacek i Ewa Jatczak)
  33. Maria Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.47593), 1980– (r.: Kazimierz i Elżbieta Jankowska)
  34. Aleksandra Roguska h. Ostoja (ID: sw.49980), 1980–2018 (r.: Adam i Iwona Czapińska)
  35. Grzegorz Cyryl Tomaszewski (ID: sw.52587), 1980– (r.: Cyryl i Teresa Wodzyńska)
  36. Florian Paweł Nowicki h. Rogala (ID: sw.54265), 1980– (r.: Światosław i Wanda Nowicka)
  37. Marta Magdalena Krysiewicz (ID: sw.57680), 1980– (r.: Tomasz i Elżbieta Bytner)
  38. Adam Tomasz Ziemski (ID: sw.58878), 1980– (r.: Wiesław i Urszula Górska)
  39. Alicja Gabriela Borkowska (ID: sw.67886), 1980– (r.: Andrzej i Gabriela Ligenza)
  40. Eliza Szczepanik (ID: sw.78629), 1980– (r.: Wojciech i Elżbieta Zagroba)
  41. Michał Jan Jędrych (ID: sw.79317), 1980– (r.: Zbigniew i Hanna Pniewska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zdzisław Jan Maria Sabiłło h. Rudnica (ID: cz.I001507), korespondent M.J.M. 1957– × Joanna Maria Niemojewska h. Wieruszowa (ID: cz.I001506), 1954–
  2. Piotr Michał hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001629), 1954– × Ewa Maria Dębicka (ID: cz.I001630), 1948–
  3. Wiktor Edward Chorobik (ID: cz.I001656), 1954– × Helena Pia Golińska (ID: cz.I001655), 1956–
  4. Michel Marie Pierre Marbot (ID: cz.I022382), 1957– × Anna Maria von Mauberg h. wł. (ID: cz.I022381), korespondent M.J.M. 1957–
  5. Adam Antoni Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.12102), korespondent M.J.M. 1944– × Anna Maria Ostromęcka h. Pomian (ID: sw.12123), 1944–2000
  6. Andrzej Antoni Marek Glogier h. Pracowoc (ID: sw.13281), członek SPSW 1952– × Julita Elżbieta Fenrycht (ID: sw.13771), członek SPSW 1957–
  7. Stanisław Aleksander Chrzanowski h. Poraj (ID: sw.155324), 1955– × Iwona Małgorzata Dobrogniewa Zawisza-Dowgiałło h. Zadora (ID: sw.125703), korespondent M.J.M. 1955–
  8. Krzysztof Paśnik (ID: sw.190917), 1957– × Alicja Jasionowicz (ID: sw.190918), 1959–
  9. Zbigniew Jan Korolkiewicz h. Dąbrowa (ID: sw.63477), 1956–2004 × Barbara Anna Skorupińska (ID: sw.63478), 1956–
  10. Zbigniew Jędrych (ID: sw.79316), 1953– × Hanna Pniewska h. Ślepowron (ID: sw.79315), 1952–
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maksymilian Andrzej Bylicki h. Pobóg (ID: ut.1.1.266), korespondent M.J.M. 1957– × Irena Elżbieta Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.265), 1955–
  13. Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.147), 1957– × Małgorzata Maria Iwińska h. Łodzia (ID: ut.29.1.148), 1958–

Zgony

  1. Jan Maria Leon bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: 11.96.391), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889–1980 (r.: Jan i Anna Bobrowska)
  2. Aleksander Karol «Karol» hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004159), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–1980 (r.: Aleksander i Zofia Plater)
  3. Anna Ślubicz-Załęska h. Prus (III) (ID: cz.I040912), głowa w spisie ludn. Krakowa 1896–1980 (r.: Kazimierz i Teresa Karska)
  4. Władysław Bolesław ks. Woroniecki h. Korybut (ID: cz.I045680), 1898–1980 (r.: Władysław i Zofia Gostomska)
  5. Izabela hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65141), 1899–1980 (r.: Mieczysław i Krystyna Czapska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Władysław Tatarkiewicz (ID: psb.24078.7), znani filozofowie 1886–1980 (r.: Ksawery i Maria Brzezińska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Anna Waleria Moczarska (ID: psb.26742.1), bohater PSB 1905–1980 (r.: Jan i Michalina Wodzinowska)
    → PSB: ROTHENBURG-ROŚCISZEWSKA Anna Waleria (1905-1980) lekarz stomatolog, żołnierz AK
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Jerzy Sienkiewicz h. Korczak (ID: psb.29322.1), bohater PSB 1897–1980 (r.: Józef i Seweryna Wyrzykowska)
    → PSB: SIENKIEWICZ Jerzy (1897-1980) historyk sztuki
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Marian Spychalski (ID: psb.31256.1), bohater PSB 1906–1980 (r.: Józef i Franciszka Leśkiewicz)
    → PSB: SPYCHALSKI Marian (1906-1980) architekt, działacz komunistyczny, minister obrony narodowej, marszałek Polski, przewodniczący Rady Państwa
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Jadwiga Zofia «Walewska» Rogosz (ID: psb.32193.5), człowiek teatru 1919–1980 (r.: Jan i Józefina Rogosz)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Marta Leszczyńska h. Awdaniec (ID: sw.111945), 1908–1980 (r.: Marcin i Jadwiga Muszyńska)
  37. Jan Zawadzki (ID: sw.121543), 1901–1980 (r.: Leopold i Zofia Głódź)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Józef Jeszka (ID: sw.128322), 1893–1980
  40. Zofia Czopp-Umlauff von Frankwell (ID: sw.132053), 1898–1980 (r.: August i Klara Csop)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Janina Bronisława Kociszewska (ID: sw.177971), 1913–1980
  46. Stefania Dębicka (ID: sw.177988), 1908–1980
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Maria Bronisława Rychłowska h. Jastrzębiec (ID: sw.20012), 1899–1980 (r.: Tadeusz i Józefa Rutkowska)
  51. Maria Zofia Janina Hiszpańska (ID: sw.200787), bohater Wiki 1917–1980 (r.: Stanisław i Zofia Kraków)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Zofia Boska z Bożego i Woli Boskiej h. Jasieńczyk (ID: sw.297585), 1899–1980 (r.: Edmund i Maria Strzałkowska)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Stefania Mościcka h. Ślepowron (ID: sw.43454), 1892–1980 (r.: Witold i Kazimiera Tarnowska)
  58. Janina bar. Taube h. wł. (ID: sw.45235), 1896–1980 (r.: Karol i Anna Zbyszewska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. Helena Świątkowska (ID: sw.50035), 1901–1980
  61. Tadeusz Paszkowicz (ID: sw.51901), 1907–1980 (r.: Jan i Kamila Zgodzińska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Kazimierz Pożaryski h. Bełty (ID: sw.64422), 1893–1980
  65. Maria Kowalska (ID: sw.68366), 1908–1980
  66. Władysław Płoski h. Prus (I) (ID: sw.751511), 1902–1980 (r.: Julian i Władysława Łempicka)
  67. Władysław Szumski (ID: sw.754122), 1907–1980 (r.: Ignacy i Cecylia Śniegocka)
  68. Konstanty Szlagiewicz (ID: sw.754151), 1906–1980
  69. Roman Jacek Osmólski h. Bończa (ID: sw.756055), 1935–1980 (r.: Jerzy i Helena Kluczny)
  70. Eleonora Kotkowska (ID: sw.76499), 1917–1980 (r.: Stanisław i Władysława Więcek)
  71. Zygmunt «Duży» Brykalski (ID: sw.80405), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1980
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. Aldona Jastrzębska (ID: teatr.42978.1), człowiek teatru 1896–1980 (r.: Serafin i Maria Lemke)
  75. Leszek Stanisław «Pat» Rybiński h. Radwan (ID: ut.12.1.46), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1980 (r.: Władysław i Irena Szałowska)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. Piotr Filip Jakub Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.35), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894–1980 (r.: Jan i Marianna Radzimińska)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1981

Urodzenia

  1. Maciej Łepkowski h. Dąbrowa (ID: cz.I001500), 1981– (r.: Krzysztof i Dorota Przewłocka)
  2. Róża Teresa Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001578), 1981– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  3. Maria Anna Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001632), 1981– (r.: Piotr i Ewa Dębicka)
  4. Paweł Henryk Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: cz.I001637), 1981– (r.: Wojciech i Elżbieta Skrzyniecka)
  5. Anna Katarzyna Chabiera (ID: cz.I028541), 1981– (r.: Tadeusz i Anna Wielowieyska)
  6. Natalia Maria Mazan (ID: cz.I032297), 1981– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  7. Anna Maria Kowalska (ID: cz.I037050), 1981– (r.: Tomasz i Kinga Grabińska)
  8. Julia Konczewska (ID: cz.I048771), 1981– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  9. Anna Maria Reiff (ID: cz.I050055), korespondent M.J.M. 1981– (r.: Tomasz i Elżbieta Morawska)
  10. Małgorzata Krasicka-Mockałło (ID: cz.I053678), 1981– (r.: Wojciech i Krystyna Jazłowiecka)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Michał Emil Głowacki (ID: sw.116370), 1981– (r.: Edward i Wanda Popławska)
  18. Marta Szczycińska (ID: sw.13214), 1981– (r.: Marcin i Wanda Bornus)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Anna Maria Glogier h. Pracowoc (ID: sw.13774), członek SPSW 1981– (r.: Andrzej i Julita Fenrycht)
  21. Kinga Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec (ID: sw.14661), 1981– (r.: Jan i Małgorzata Waszczuk)
  22. Dorota Białecka (ID: sw.148833), 1981– (r.: Jacek i Alina Krupska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Maria Jarmułt-Mlicka z Komaszyc h. Dołęga (ID: sw.164570), 1981– (r.: Marek i Barbara Syrzycka)
  25. Paweł Michałowski (ID: sw.177999), 1981– (r.: Andrzej i Halina Makot)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Aleksandra Horecka (ID: sw.33036), 1981– (r.: Maciej i Krystyna Żelechowska)
  29. Magda Kalestyńska (ID: sw.340637), 1981– (r.: Bogusław i Urszula Grzymkowska)
  30. Anna Antonina Epsztein (ID: sw.34642), 1981– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Hanna Barbara Zdzitowiecka (ID: sw.51888), 1981– (r.: Krzysztof i Ewa Niedek)
  34. Joanna Janda (ID: sw.52778), 1981– (r.: Ryszard i Maria Janicka)
  35. Kamil Słoniewski (ID: sw.52784), 1981– (r.: Konrad i Alicja Janda)
  36. Michał Mateusz Król (ID: sw.54877), 1981– (r.: Wojciech i Barbara Czernic)
  37. Sylwia Ewa Chrapowicka (ID: sw.57976), 1981– (r.: Andrzej i Anna Chrapowicka)
  38. Magdalena Eleonora Rau (ID: sw.75384), korespondent M.J.M. 1981– (r.: Zdzisław i Janina Szostakowska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Iga Dorota Kołtan (ID: sw.93710), 1981– (r.: Andrzej i Dorota Sękowska)
  41. Monika Zawadil (ID: sw.9815), 1981– (r.: Adam i Hanna Szczerbal)
  42. Tomasz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.164), 1981– (r.: Józef i Anna Wysocka)

Małżeństwa

  1. Mariusz Jerzy Ruiz (ID: cz.I009016), 1957– × Małgorzata Ann hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I009007), 1956–
  2. Tomasz Kowalski (ID: cz.I037046), 1961– × Kinga Jadwiga Grabińska z Grabna h. Pomian (ID: cz.I007950), korespondent M.J.M. 1961–
  3. Jan Henryk Morawski h. Dąbrowa (ID: sw.126637), 1955– × Maria Morawska h. Dąbrowa (ID: sw.126638), 1954–
  4. Jean Hervé Le Guellec (ID: sw.76430), 1951– × Małgorzata Maria Dąbrowska (ID: sw.40006), 1959–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Józef Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.160), 1960– × Anna Zofia Wysocka (ID: ut.29.1.161), 1961–
  7. Marcin Gniewosz z Olexowa h. Rawicz (ID: zi.4.38.a2a1), 1956–2011 × Anna Maria Jamontt h. Pobóg (ID: zi.4.38.a2a1a), 1955–

Zgony

  1. Zofia Trąbczyńska (ID: dw.42516), 1893–1981 (r.: Michał i Maria N.)
  2. Edward Bronisław «Jerzy» Loth (ID: dw.52042), uczestnik Powstania Warszawskiego 1916–1981 (r.: Jerzy i Wanda Gessner)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Tadeusz Marian Kotarbiński (ID: psb.13102.6), znani filozofowie 1886–1981 (r.: Miłosz i Ewa Koskowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Zygmunt Różański (ID: psb.26934.1), bohater PSB 1899–1981 (r.: Bartłomiej i Rozalia Halama)
    → PSB: RÓŻAŃSKI Stanisław Zygmunt (1899-1981) architekt, urbanista, profesor
  13. Stanisław Bolesław «Rychter» Rychłowski h. Jastrzębiec (ID: psb.27434.1), bohater PSB 1909–1981 (r.: Bolesław i Stanisława Furs)
    → PSB: RYCHŁOWSKI Stanisław Bolesław (1909-1981) architekt, urbanista
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Róża Ślubicz-Załęska h. Prus (III) (ID: sw.109063), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1981 (r.: Jan i Stefania Mysłowska)
  28. Maria Ewa Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.130263), 1910–1981 (r.: Konrad i Maria Wichlińska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Jan Koecher (ID: sw.204778), bohater Wiki 1908–1981
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Zofia Jezierska (ID: sw.365487), ~1900–1981
  37. Romuald Kobecki (ID: sw.37777), 1913–1981 (r.: Józef i Zofia Kapłanowska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Maria Antonina Bronisława Leszczyńska h. Awdaniec (ID: sw.7426), 1896–1981 (r.: Stanisław i Wanda Szczepanowska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Maria Ludwika Skarbek-Borowska h. Awdaniec (ID: sw.79483), 1905–1981 (r.: Ludwik i Maria Dzieduszycka)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Teresa Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.223), bohater PSB 1923–1981 (r.: Kazimierz i Helena Skrzyńska)
    → PSB: ROSTWOROWSKA Teresa Maria (1923-1981) rzeźbiarka, konserwatorka dzieł sztuki
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Ewa ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.5.74), 1907–1981 (r.: Stefan i Zofia Rzewuska)
  49. Helena Franciszka Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: zi.4.116.b8), 1908–1981 (r.: Stefan i Jadwiga Grabkowska)
  50. Jadwiga Marianna Kaczanowska h. Ostoja (ID: zi.4.66.a), 1912–1981 (r.: Jan i Aniela Domańska)
  51. Stanisław Gawlikowski (ID: zi.5.109.a1), bohater Wiki 1920–1981 (r.: Jan i Maria Świeżyńska)
  52. Bronisław Wojciech Rykowski h. Doliwa (ID: zi.5.119.a4), bohater PSB 1900–1981 (r.: Stanisław i Bronisława Żórawska)
    → PSB: RYKOWSKI Bronisław Wojciech (1900-1981) ziemianin, autor prac z zakresu ekonomii rolnictwa i agrotechniki
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Andrzej Prądzyński h. Grzymała (ID: zi.6.85.a2), 1917–1981 (r.: Stanisław i Stanisława Grabińska)

1982

Urodzenia

  1. Izabela Anna Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001579), 1982– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  2. Zofia Joanna Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001631), 1982– (r.: Piotr i Ewa Dębicka)
  3. Magdalena Maria hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028479), 1982– (r.: Stefan i Wanda Kwaśniak)
  4. Jakub Gładykowski (ID: cz.I028638), 1982– (r.: Andrzej i Elżbieta Cholewa)
  5. Kazimierz Andrzej Mazan (ID: cz.I032298), 1982– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  6. Filip Aleksander Wolski h. Lis (ID: cz.I037103), 1982– (r.: Mikołaj i Ewa Hlibowicka)
  7. Jakub Jan Jasieński h. Dołęga (ID: cz.I044123), 1982– (r.: Ksawery i Magda Polak)
  8. Joanna Weronika Skórzyńska (ID: cz.I047236), 1982– (r.: Jan i Katarzyna Zarańska)
  9. Benedykt Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I048299), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Jan i Zofia Szlenkier)
  10. Monika Maria Moes (ID: cz.I053252), 1982– (r.: Kazimierz i Dorota Żółtowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maria Helena Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.12101), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Adam i Anna Ostromęcka)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Jakub Ryszard Kiersnowski z Kierznowa h. Pobóg (ID: sw.12951), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Hubert i Felicja Serwatowska)
  15. Rafał Lindemann (ID: sw.14266), 1982– (r.: Zdzisław i Teresa Glogier)
  16. Paweł Józef Konarski h. Gryf (ID: sw.16235), 1982– (r.: Piotr i Maria Popiel)
  17. Jadwiga Kornelia Kossecka h. Rawicz (ID: sw.171865), 1982– (r.: Józef i Elżbieta Sulimierska)
  18. Karolina Maria Normark (ID: sw.191376), 1982– (r.: Krzysztof i Anna Cieńska)
  19. Cezary Bieńkowski (ID: sw.245535), 1982– (r.: Lech i Jolanta Flieger)
  20. Jakub Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42634), 1982– (r.: Dariusz i Jadwiga Sikorska)
  21. Mateusz Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.47594), 1982– (r.: Kazimierz i Elżbieta Jankowska)
  22. Karolina Kalbarczyk (ID: sw.51912), 1982– (r.: Sławomir i Małgorzata Wolska)
  23. Magdalena Kalbarczyk (ID: sw.51913), 1982– (r.: Sławomir i Małgorzata Wolska)
  24. Michał Leon Nowicki h. Rogala (ID: sw.54266), 1982– (r.: Światosław i Wanda Nowicka)
  25. Joanna Korewa h. Dębno (ID: sw.60156), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Władysław i Krystyna Sałata)
  26. Rafał Ołtarzewski (ID: sw.86202), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Krzysztof i Dorota Twardowska)
  27. Kinga Sobczak (ID: sw.88348), 1982– (r.: Sławomir i Anna Kaniewska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Fillipo Gautier di Confiengo (ID: cz.I022405), 1957– × Barbara Kurkowiak (ID: cz.I007848), 1957–
  2. Andrzej Filip Gładykowski (ID: cz.I027437), korespondent M.J.M. 1960– × Elżbieta Cholewa (ID: cz.I028635), ~1950–
  3. Włodzimierz Lichmira (ID: cz.I032312), 1956– × Marta Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: cz.I032303), 1957–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Leszek Ruszecki (ID: sw.168624), 1953– × Elżbieta Ewa Grabska z Grabi h. Pomian (ID: sw.168623), korespondent M.J.M. 1958–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Krzysztof Andrzej Zorski (ID: ut.1.1.235), bohater Wiki 1955–2017 × Maria Helena Zofia ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.234), 1954–
  9. Władysław Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.153), 1958– × Małgorzata Joanna Ryżko (ID: ut.29.1.154), 1961–

Zgony

  1. Irena Helena hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.641), kanoniczka [maz] Warszawa 1889–1982 (r.: Czesław i Maria Kretowicz)
  2. Julia Maria Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.594), 1894–1982 (r.: Zdzisław i Maria Branicka)
  3. Krystyna Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001275), 1910–1982 (r.: Karol i Zofia Krasińska)
  4. Aleksandra Woźniak (ID: cz.I007450), ~1910–1982
  5. Jadwiga Wardecka (ID: cz.I028704), 1907–1982 (r.: Władysław i ... ...)
  6. Barbara Wierzbicka (ID: cz.I032624), 1913–1982 (r.: Leon i Zofia Cieszkowska)
  7. Wanda Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: cz.I047262), 1906–1982 (r.: Artur i Kazimiera Sikorska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Bogdan Józef Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.13071), poseł na Sejm II RP 1895–1982 (r.: Bronisław i Ksawera Kozłowska)
  36. Roman Krupski (ID: sw.148824), 1911–1982 (r.: Zygmunt i Alina Widacka)
  37. Jadwiga Matkowska h. Sas (ID: sw.151662), 1901–1982 (r.: Sobiesław i Leonia Podhorska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Anna Maria Tarło z Podhajec h. Topór (ID: sw.195365), 1907–1982 (r.: Władysław i Maria Rzewuska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Anna Jadwiga «Hanka» Roszkowska (ID: sw.219891), uczestnik Powstania Warszawskiego 1917–1982 (r.: Władysław i Jadwiga Gerreth)
  42. Stanisława Jaxa-Chamiec h. Gryf (ID: sw.243864), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1982 (r.: Leon i Jadwiga Giedrojć)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Adam Kreczmar (ID: sw.367740), bohater Wiki 1944–1982 (r.: Jan i Justyna Karpińska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Jan Bogusławski (ID: sw.44963), 1910–1982
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Józef Wincenty Zalewski h. Łabędź (ID: sw.53180), 1898–1982 (r.: Wincenty i Marianna Rawska)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Barbara Sierakowska (ID: sw.63867), 1894–1982 (r.: Antoni i Jadwiga Marchwińska)
  58. Kazimiera Jaworska (ID: sw.68352), 1900–1982
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Jerzy Bukowski h. Ossoria (ID: zi.1.51.a1), poseł na Sejm PRL 1902–1982 (r.: Jan i Zofia Ryszkiewicz)
  64. Teresa «Tania» Zdziarska h. Gozdawa (ID: zi.2.136.a4), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–1982 (r.: Stanisław i Maria Grodzińska)
  65. Zofia Czerwińska h. Lubicz (ID: zi.2.29.a5), 1892–1982 (r.: Kazimierz i Zofia Mniszek)
  66. Michalina Strzeszewska (ID: zi.2.40.a), 1898–1982 (r.: Józef i Józefa de Sauvé)
  67. Janusz Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.3.126.a5), 1896–1982 (r.: Bogusław i Wiktoria Siemieńska)

1983

Urodzenia

  1. Marcin Maria Sabiłło h. Rudnica (ID: cz.I001508), 1983– (r.: Zdzisław i Joanna Niemojewska)
  2. Katarzyna Maria Niemojewska h. Wieruszowa (ID: cz.I001511), 1983– (r.: Włodzimierz i Dorota Policińska)
  3. Maria Anna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001533), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  4. Łukasz Kotulski (ID: cz.I028475), 1983– (r.: Adam i Teresa Ronikier)
  5. Jadwiga Barbara hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028487), 1983– (r.: Edward i Bożena Kapias)
  6. Stefan hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I031800), 1983– (r.: Piotr i Anna Woźniakowska)
  7. Kamil Piotr de Virion h. Leliwa (ID: cz.I037096), 1983– (r.: Andrzej i Henryka Galińska)
  8. Magdalena Anna Zborowska (ID: cz.I046939), 1983– (r.: Piotr i Anna Dietl)
  9. Ryszard Karol Reiff (ID: cz.I050056), 1983– (r.: Tomasz i Elżbieta Morawska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Michał Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108092), 1983– (r.: Jacek i Grażyna Okrasa)
  16. Katarzyna Zofia Konarska h. Gryf (ID: sw.109457), 1983– (r.: Jacek i Krystyna Wilk)
  17. Ewelina Julia Morawska h. Dąbrowa (ID: sw.126639), 1983– (r.: Jan i Maria Morawska)
  18. Tomasz Antoni Kiersnowski z Kierznowa h. Pobóg (ID: sw.12952), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Hubert i Felicja Serwatowska)
  19. Kasper Orkisz (ID: sw.130617), 1983– (r.: Jacek i Agnieszka Milewska)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Aniela Maria Sidorska (ID: sw.154853), 1983– (r.: Jacek i Aniela Stefanowska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Anna Komorowska (ID: sw.178005), 1983– (r.: Andrzej i Agnieszka Frank)
  24. Stanisław Maksymilian Ciechanowski h. Dąbrowa (ID: sw.1979), członek SPSW 1983– (r.: Janusz i Maria Lasocka)
  25. Maciej Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: sw.210117), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Andrzej i Bogusława Kamińska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Katarzyna Maria Podhorska (ID: sw.340630), 1983– (r.: Marek i Grażyna Jóźwiak)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Anna Maria Stefaniak (ID: sw.342554), 1983– (r.: Krzysztof i Zofia Oprawa)
  30. Paweł Przyborski (ID: sw.349546), 1983– (r.: Krzysztof i Maria Twaróg)
  31. Jacek Zygmunt Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.349563), 1983– (r.: Grzegorz i Ewa Wyłupek)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Feliks Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42628), 1983– (r.: Rafał i Wanda Zięba)
  34. Maciej Gąsiorowski (ID: sw.44045), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Piotr i Maria Kurowska)
  35. Anna Monika Kazbieruk (ID: sw.52588), 1983– (r.: Andrzej i Zofia Papiernik)
  36. Katarzyna Barbara Kahl (ID: sw.59222), 1983– (r.: Krzysztof i Barbara Ziontek)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Maciej Chrzanowski h. Poraj (ID: sw.65720), 1983– (r.: Adam i Halina Rynarzewska)
  40. Zofia Maria Aniela Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7068), 1983– (r.: Bogdan i Elżbieta Niemczewska)
  41. Maria Magdalena ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7676), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Stanisław i Agata Manturzewska)
  42. Michał Paweł Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: sw.79121), 1983– (r.: Paweł i Agnieszka Morawska)
  43. Piotr Pisański (ID: sw.84627), 1983– (r.: Maciej i Ewa Grochowska)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Łukasz Jerzy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.151), 1983– (r.: Jerzy i Małgorzata Iwińska)
  46. Magdalena hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.165), 1983– (r.: Józef i Anna Wysocka)

Małżeństwa

  1. Mikołaj Konstanty ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001522), członek SPSW 1958– × Joanna Elżbieta Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I001523), 1963–
  2. Andrzej Maria hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I002747), 1949– × Ewa Skawińska (ID: cz.I022354), ~1950–
  3. Stefan Julian Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I031911), 1956– × Dominique Marie Aimee Buonafine (ID: cz.I031912), 1960–
  4. Jan Dzierżko (ID: sw.148920), korespondent M.J.M. 1957– × Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.131712), 1957–
  5. Stanisław Jan Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.297), bohater Wiki 1939– × Ewa Minkowska h. Niezgoda (Minkowski) (ID: ut.1.1.303), 1959–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zdzisław Nowakowski h. Prus (II) (ID: cz.I028361), 1902–1983 (r.: Henryk i Bronisława Michalska)
  2. Leon Paweł Popławski h. Jastrzębiec (ID: cz.I032647), 1907–1983 (r.: Bronisław i Marianna Abramowicz)
  3. Jerzy Piaskowski h. Ostoja (ID: cz.I032651), 1900–1983 (r.: Jan i Gabriela Podoska)
  4. Antoni Gregorczyk (ID: cz.I032664), 1905–1983
  5. Janusz Strzałecki (ID: dw.51267), bohater PSB 1902–1983 (r.: Zygmunt i Kazimiera Karpińska)
    → PSB: STRZAŁECKI Janusz (1902-1983), malarz, profesor ASP w Warszawie
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Jan «Prezes» Rzepecki (ID: psb.27650.1), bohater PSB 1899–1983 (r.: Kazimierz i Izabela Moszczeńska)
    → PSB: RZEPECKI Jan (1899-1983) pułkownik, pisarz wojskowy
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Roman Artur Otto Szydłowski (ID: psb.34170.1), bohater PSB 1918–1983 (r.: Karol i Waleria Blumenfeld)
    → PSB: SZYDŁOWSKI Roman (1918-1983), krytyk teatralny
  25. Roman Stanisław Szymborski (ID: psb.34291.1), bohater PSB 1906–1983 (r.: Leon i Halina Karłowska)
    → PSB: SZYMBORSKI Roman (1906-1983), architekt
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Jerzy Górski (ID: sw.120376), 1934–1983 (r.: Karol i Zofia Lipkowska)
  35. Feliksa Kokińska (ID: sw.128323), 1899–1983
  36. Felicja Bałaban h. Korczak (ID: sw.12868), 1893–1983 (r.: Wincenty i Maria Waniczek)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Kazimierz Ossowski h. Dołęga (ID: sw.203216), 1911–1983 (r.: Apolinary i Józefa Kozłowska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Tadeusz Dionizy Pituch (ID: sw.21283), 1911–1983 (r.: Paweł i Krystyna N.)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Adam Piotr Kaliński z Kaliny h. Topór (ID: sw.429103), 1898–1983 (r.: Władysław i Stanisława Rudnicka)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Marian Kubasiewicz (ID: sw.465127), 1903–1983
  50. Ryszard Piwnicki h. Lubicz (ID: sw.51969), 1947–1983 (r.: Zbigniew i Janina Kubicka)
  51. Janina Mechtylda Jurkowska (ID: sw.53183), 1898–1983 (r.: Jan i Maria Znatowicz)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Bolesław Antoni Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57737), 1904–1983 (r.: Alojzy i Anna Sokolnicka)
  54. Stanisław Darski (ID: sw.57833), bohater Wiki 1891–1983 (r.: Władysław i Antonina N.)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Maria Michałowska h. Trzaska (ID: sw.73108), 1897–1983 (r.: Seweryn i Ludwika Pietkiewicz)
  57. Andrzej Grajnert (ID: sw.85418), 1905–1983 (r.: Edward i Jadwiga Gorzeńska)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Leokadia Łagoda (ID: ut.21.1.109), 1914–1983 (r.: Mateusz i Katarzyna Pietrzak)
  60. Katarzyna Komar z Bejsagoły h. wł. (ID: ut.27.1.27), 1909–1983 (r.: Konstanty i Katarzyna Komar)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Jan Zachwatowicz (ID: zi.1.95.a3ao), znani uczeni nauk technicznych 1900–1983 (r.: Wincenty i Jadwiga Eggert)
  63. Anna Rawita-Ostrowska h. Rawicz (ID: zi.2.38.xa), 1898–1983 (r.: Władysław i Tadea Bogusławska)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Stefania Zabłocka h. Łada (ID: zi.7.121.a6), dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1895–1983 (r.: Władysław i Maria Sikorska)
  66. Aleksander Tadeusz Nowosielski h. Sas (ID: zi.7.55.probant), 1904–1983 (r.: Władysław i Władysława Pawlusiewicz)

1984

Urodzenia

  1. Izabela Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001524), 1984– (r.: Mikołaj i Joanna Dembińska)
  2. Maciej Leon ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001534), 1984– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  3. Dorota Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001580), 1984– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  4. Katarzyna Teresa Didi Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: cz.I001638), 1984– (r.: Wojciech i Elżbieta Skrzyniecka)
  5. Dorota Izabela hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028480), 1984– (r.: Stefan i Wanda Kwaśniak)
  6. Dominika Maria Kraciuk (ID: cz.I028518), 1984– (r.: Jerzy i Zofia Wielowieyska)
  7. Zofia Maria Chabiera (ID: cz.I028542), 1984– (r.: Tadeusz i Anna Wielowieyska)
  8. Aleksandra Sawicka (ID: cz.I037051), 1984– (r.: Jakub i Kinga Grabińska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Anna Maria Lechowicz (ID: sw.111644), 1984– (r.: Ireneusz i Jolanta Stachlewska)
  14. Anna Żelazna (ID: sw.116308), 1984– (r.: Krzysztof i Grażyna Staręga)
  15. Katarzyna Mejer (ID: sw.119314), 1984– (r.: Andrzej i Barbara Załęska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Piotr Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec (ID: sw.14664), 1984– (r.: Jan i Małgorzata Waszczuk)
  18. Maria Dzierżko (ID: sw.148921), 1984– (r.: Jan i Maria Buchowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Magdalena Elżbieta Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic (ID: sw.173256), 1984– (r.: Witold i Elżbieta Karniłowicz)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Jerzy Jakub Górski (ID: sw.243911), 1984– (r.: Jacek i Iwona Barc)
  26. Zofia Tyczyńska (ID: sw.288909), 1984– (r.: Andrzej i Magdalena Gepner)
  27. Anna Barbara Podhorska (ID: sw.340631), 1984– (r.: Marek i Grażyna Jóźwiak)
  28. Ewa Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.342971), 1984– (r.: Wojciech i Anna Grabowska)
  29. Zofia Aleksandra Epsztein (ID: sw.34644), korespondent M.J.M. 1984– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Karolina Kniaginin (ID: sw.466712), 1984– (r.: Jerzy i Małgorzata Zachel)
  32. Jan Roguski h. Ostoja (ID: sw.49979), 1984– (r.: Adam i Iwona Czapińska)
  33. Katarzyna Koziełł-Poklewska (ID: sw.53204), 1984– (r.: Ryszard i Bożena N.)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Maciej Bieganowski (ID: sw.63876), 1984– (r.: Andrzej i Katarzyna Madej)
  36. Michał Kaczorowski (ID: sw.653146), 1984– (r.: Grzegorz i Wiesława Dudek)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Katarzyna Pisańska (ID: sw.84628), 1984– (r.: Maciej i Ewa Grochowska)
  39. Anna Maria Teresa ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.306), znani aktorzy 1984– (r.: Stanisław i Ewa Minkowska)
  40. Aleksander Piotr hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.157), 1984– (r.: Władysław i Małgorzata Ryżko)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Szymon Jan Girtler (ID: zi.3.66.a1a2), 1984– (r.: Ryszard i Małgorzata Janowska)
  43. Piotr Gniewosz z Olexowa h. Rawicz (ID: zi.4.38.a2a1a1), 1984– (r.: Marcin i Anna Jamontt)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Tomasz Maria Kraiński z Krainki h. Jelita (ID: cz.I001587), korespondent M.J.M. 1959– × Anna Katarzyna Bezrąk (ID: cz.I001592), 1955–
  2. Jerzy Maria Goliński (ID: cz.I001651), 1953– × Elżbieta Maria Zaraś (ID: cz.I001652), korespondent M.J.M. 1953–
  3. Benedykt Maria Bylicki h. Pobóg (ID: cz.I001659), 1946– × Agnieszka Golińska (ID: cz.I001658), korespondent M.J.M. 1959–
  4. Piotr Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008105), 1954– × Barbara Zofia Maria Roszkowska h. Ogończyk (ID: cz.I028522), korespondent M.J.M. 1955–
  5. Piotr Jan Lewandowski (ID: sw.170254), 1956– × Hanna Mirella Kwiatkowska (ID: sw.243848), 1964–
  6. Wojciech Kazimierz Szelemetko (ID: sw.177943), korespondent M.J.M. 1951– × Alicja Bogusława Szlendak (ID: sw.179869), 1956–
  7. Adam Wincenty Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.7184), 1951– × Dorota Małgorzata Siarkiewicz (ID: sw.50529), korespondent M.J.M. 1959–
  8. Jan Jacek Czarniecki h. Łodzia (ID: sw.97263), korespondent M.J.M. 1950– × Alicja Janina Szafraniec (ID: sw.97264), 1952–

Zgony

  1. Róża Turno h. wł. (Kotwice) (ID: cz.I005749), 1902–1984 (r.: Stanisław i Barbara Mańkowska)
  2. Tadeusz Rozdeiczer-Kryszkowski z Krzyszkowic h. Rozdejczer (ID: cz.I008984), bohater PSB 1905–1984 (r.: Karol i Maria Wojciechowska)
    → PSB: ROZDEICZER-KRYSZKOWSKI Tadeusz (1905-1984) prawnik, ekonomista, oficer AK
  3. Stanisław de Rosset h. wł. (ID: cz.I017753), 1896–1984 (r.: Aleksander i Zofia Benisławska)
  4. Saturnina Michrowska (ID: mi.981), 1897–1984 (r.: Edmund i Marianna Michnicka)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Irena Elżbieta Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: psb.24041.13), ~1900–1984 (r.: Tomasz i Pelagia Brzozowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Mikołaj Stanisław Kostka «Nik» Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26682.1), bohater PSB 1925–1984 (r.: Jan i Jadwiga Wańkowicz)
    → PSB: ROSTWOROWSKI Mikołaj (1925-1984) poeta, publicysta, działacz Stowarzyszenia PAX
  9. Henryk Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26691.9), bohater PSB 1912–1984 (r.: Wojciech i Elżbieta Plater)
    → PSB: ROSTWOROWSKI Henryk (1912-1984) tłumacz, autor, wykonawca pieśni i piosenek
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Zygmunt Rusinek (ID: psb.27216.1), bohater PSB 1893–1984 (r.: Jakub i Julia Feikisz)
    → PSB: RUSINEK Zygmunt (1893-1984) działacz polityczny i społeczny, poseł
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Kazimierz Samuła (ID: psb.27981.1), bohater PSB 1924–1984 (r.: Józef i Stanisława Kociuba)
    → PSB: SAMUŁA Kazimierz (1924-1984) chemik, farmaceuta
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Irena Konopacka (ID: psb.28841.1), bohater PSB 1901–1984 (r.: Wojciech i Konstancja Zaleska)
    → PSB: SEMADENI Irena (1901-1984) profesor stomatologii
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Maria Skibińska (ID: psb.30072.4), bohater PSB 1904–1984 (r.: Władysław i Zofia Królikowska)
    → PSB: SKIBNIEWSKA Maria (1904-1984) tłumaczka
  19. Dionizy «Wacław» Smoleński h. Zagłoba (ID: psb.30581.1), bohater PSB 1902–1984 (r.: Marian i Weronika Ostrowska)
    → PSB: SMOLEŃSKI Dionizy (1902-1984) chemik, działacz Armii Krajowej, rektor i profesor Politechn. Wrocł. i Politechn. Warsz., wiceprezes PAN, poseł na Sejm PRL
  20. Jerzy Płoński h. Prus (I) (ID: psb.31282.6), 1898–1984 (r.: Czesław i Maria Czarkowska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Adam Tadeusz Wolff (ID: sw.102043), bohater Wiki 1899–1984 (r.: August i Maria Romiszewska)
  30. Zygmunt Jerzy «Wesoły» Kaczyński (ID: sw.126457), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–1984 (r.: Władysław i Helena Banasiewicz)
  31. Stanisław Koprowski (ID: sw.154566), 1911–1984 (r.: Julian i Maria Łukomska)
  32. Maria Wodzińska h. Jastrzębiec (ID: sw.155627), 1902–1984 (r.: Stefan i Zofia Lasocka)
  33. Jan Lewandowski (ID: sw.177973), 1931–1984
  34. Zofia Franciszka Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.18918), 1895–1984 (r.: Leon i Katarzyna Skorzewska)
  35. Adam Zakrzewski z Białyszewa h. Dołęga (ID: sw.19668), bohater Wiki 1905–1984 (r.: Jan i Janina Humięcka)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Zofia Różańska h. Poraj (ID: sw.20050), 1923–1984 (r.: Czesław i Anna Sędzimir)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Anna Maria Wichlińska h. Zabawa (ID: sw.43663), 1903–1984 (r.: Lucjan i Justyna Trzcińska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Barbara Ważyńska (ID: sw.6513), 1901–1984
  49. Emilia Markowska (ID: sw.651341), ~1900–1984
  50. Agnieszka Jadwiga Grodecka (ID: sw.753749), 1907–1984 (r.: Józef i Katarzyna Stempkowska)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Czesław Kazimierz Ziemięcki h. Nieczuja (ID: ut.6.2.150), 1900–1984 (r.: Zygmunt i Antonina Abramowicz)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1985

Urodzenia

  1. Anna Magdalena Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001581), 1985– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  2. Jan Nepomucen Aleksander Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028525), 1985– (r.: Piotr i Barbara Roszkowska)
  3. Błażej Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031999), 1985– (r.: Paweł i Katarzyna Zielińska)
  4. Monika Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: cz.I032200), członek SPSW 1985– (r.: Robert i Agnieszka Zamoyska)
  5. Dorota Lichmira (ID: cz.I032316), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Włodzimierz i Marta Sułowska)
  6. Zuzanna Solarska (ID: cz.I032373), 1985– (r.: Tomasz i Anna Żarska)
  7. Anna Maria Witkowska h. Nowina (ID: cz.I037119), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Jan i Ewa Rybińska)
  8. Maria Matylda Górka (ID: cz.I037124), 1985– (r.: Henryk i Maria Rybińska)
  9. Jacek Krzysztof Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044150), 1985– (r.: Krzysztof i Halina Babiarz)
  10. Jan Piotr Zborowski (ID: cz.I046940), 1985– (r.: Piotr i Anna Dietl)
  11. Franciszek Zakrzewski (ID: cz.I048630), 1985– (r.: Rafał i Agnieszka Wolfram)
  12. Zofia Maria Konczewska (ID: cz.I048772), 1985– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Bartłomiej Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119105), 1985– (r.: Maciej i Zofia Nowak)
  15. Ireneusz Zawadzki (ID: sw.121558), 1985– (r.: Jerzy i Iwona Kędzierska)
  16. Jędrzej Orkisz (ID: sw.130633), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Jacek i Agnieszka Milewska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Emilia Anna Sidorska (ID: sw.154854), 1985– (r.: Jacek i Aniela Stefanowska)
  19. Marcin Milewski de Milewo-Gawary (ID: sw.177985), 1985– (r.: Wojciech i Małgorzata Kwiatkowska)
  20. Joanna Agnieszka Kowalczyk (ID: sw.178007), 1985– (r.: Marek i Magdalena Obuchowicz)
  21. Andrzej Piotr Szelemetko (ID: sw.179871), 1985– (r.: Wojciech i Alicja Szlendak)
  22. Joanna Maria Helena Faryna (ID: sw.187911), 1985– (r.: Jan i Marta Ryżewska)
  23. Ewa Piechowska (ID: sw.188848), 1985– (r.: Adam i Joanna Jankiewicz)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Mateusz Radwan h. wł. (ID: sw.244445), 1985–2013 (r.: Michał i Irena Dulewicz)
  26. Michał Przyborski (ID: sw.349547), 1985– (r.: Krzysztof i Maria Twaróg)
  27. Michał Marcin Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.349566), ~1990–
  28. Grzegorz Daukszewicz (ID: sw.367979), 1985– (r.: Krzysztof i Małgorzata Kreczmar)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Tomasz Horbowski (ID: sw.374899), 1985– (r.: Andrzej i Krystyna Ostrowska)
  31. Bolesław Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42629), 1985– (r.: Rafał i Wanda Zięba)
  32. Magdalena Zofia Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.44027), 1985– (r.: Zbigniew i Janina Rudowska)
  33. Jakub Polkowski (ID: sw.45967), 1985– (r.: Tomasz i Monika Szydłowska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Anna Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.50530), 1985– (r.: Adam i Dorota Siarkiewicz)
  36. Jakub Wittbrodt (ID: sw.51916), 1985– (r.: Mieczysław i Marzena Wolska)
  37. Kinga Jóźków (ID: sw.63943), 1985– (r.: Władysław i Ewa Wrzesińska)
  38. Agnieszka Cecylia hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.158), 1985– (r.: Władysław i Małgorzata Ryżko)
  39. Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.166), 1985– (r.: Józef i Anna Wysocka)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Jerzy Dowgiałło h. Zadora (ID: zi.7.12.a1a5), 1985– (r.: Władysław i Elżbieta Olizar)

Małżeństwa

  1. Jan Maria Stanisław Niemojewski h. Wieruszowa (ID: cz.I001513), 1958– × Małgorzata Starega (ID: cz.I001514), 1961–
  2. Paweł Dobrzański (ID: cz.I017117), 1956– × Izabella Maria hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003862), 1960–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michał Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1966), 1954– × Joanna Maria Dobrska z Dobrska h. Jastrzębiec (ID: sw.1967), 1961–
  5. Marcin Wladysław Sobocki (ID: sw.98439), 1958– × Ewa Ignatowska (ID: sw.98440), ~1960–

Zgony

  1. Maria Gabriela Iżycka h. Bończa (ID: 8.179.223), 1897–1985 (r.: Józef i Leonia Dachowska)
  2. Jan «Zaza» Zarański (ID: cz.I047233), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–1985 (r.: Jan i ... ...)
  3. Aniela Maria Komierowska z Komierowa h. Pomian (ID: dw.65062), 1898–1985 (r.: Konstanty i Helena Gniewosz)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Irena Lorentowicz (ID: psb.15567.6), bohater Wiki 1908–1985 (r.: Jan i Ewa Rościszewska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Gustaw Gettlich (ID: psb.30012.4), ~1910–1985 (r.: Władysław i Wanda Geyer)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Stefan Florian Stablewski h. Oksza (ID: psb.31294.11), bohater PSB 1895–1985 (r.: Karol i Anna Mylo)
    → PSB: STABLEWSKI Stefan Florian (1895-1985) rotmistrz dyplomowany Wojska Polskiego, publicysta, działacz konserwatywny
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Kazimierz Szemiot h. Łabędź (ID: psb.33562.1), bohater PSB 1933–1985 (r.: Wacław i Anna Doroszewska)
    → PSB: SZEMIOTH Kazimierz (1933-1985) poeta, malarz, grafik
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Krystyna Szyjkowska (ID: psb.34186.6), 1907–1985 (r.: Marian i Wanda Lewicka)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Tadeusz Marian Edmund Marchowiecki h. Ostoja (ID: sw.114894), 1904–1985
  35. Jolanta Mitraszewska h. Nałęcz (ID: sw.12279), 1917–1985 (r.: Mikołaj i Maria Lipińska)
  36. Zbigniew Lisowski (ID: sw.126118), 1903–1985 (r.: Stanisław i Zofia Malewska)
  37. Zofia Polkowska h. Prus (I) (ID: sw.126119), 1908–1985 (r.: Wacław i Maria de Lamer)
  38. Marta Cegielska (ID: sw.128824), 1882–1985
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Elżbieta Kutyłowska z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.151522), 1921–1985 (r.: Roman i Helena Kumanowska)
  41. Julia Krusenstern (ID: sw.185745), 1920–1985 (r.: Paweł i Katarzyna O'Brien)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Jerzy Kreczmar (ID: sw.367718), bohater Wiki 1902–1985 (r.: Jan i Maria Kawiecka)
  48. Witold «Korycki» Psarski h. Jastrzębiec (ID: sw.37336), uczestnik Powstania Warszawskiego 1914–1985 (r.: Czesław i Janina Rakowiecka)
  49. Adolfa «Ada» Wentel (ID: sw.400745), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1985 (r.: Franciszek i Ewa Kuraś)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Feliks Wodejko (ID: sw.45046), 1908–1985
  52. Stanisław Edward Olędzki h. Rawicz (ID: sw.49058), 1909–1985 (r.: Aleksander i Wanda Lekczyńska)
  53. Wacław Walewski z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.52116), 1906–1985 (r.: Wacław i Janina Miklaszewska)
  54. Janina Bronisława Zielińska h. Świnka (ID: sw.53195), 1900–1985 (r.: Kazimierz i Wanda Sztremer)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Leonia Strigl (ID: sw.74611), 1909–1985
  58. Michał Szymanowski (ID: sw.88876), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1899–1985 (r.: Wacław i Gabriela Turner)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zakres: do 1780 - od 1781 do 1818 - od 1819 do 1830 - od 1831 do 1839 - od 1840 do 1848 - od 1849 do 1859 - od 1860 do 1870 - od 1871 do 1883 - od 1884 do 1893 - od 1894 do 1902 - od 1903 do 1913 - od 1914 do 1925 - od 1926 do 1934 - od 1935 do 1941 - od 1942 do 1949 - od 1950 do 1959 - od 1960 do 1968 - od 1969 do 1976 - od 1977 do 1985 - od 1986 do 1995 - od 1996 do 2007 - od 2008


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.08.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie