Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Członkowie Towarzystwa Rolniczego z 1861 r.

Towarzystwo Rolnicze w Królestwie Polskim działało w latach 1858-61, gromadząc głównie bogatą szlachtę. Jako że Kongresówka nie miała wtedy parlamentu ani innych organizacji przedstawicielskich, zaczęło spełniać ich rolę. To prawdopodobnie spowodowało, że zostało rozwiązane przez A. Wielopolskiego w 1861 r.

Oryginalna lista członków Tow. Roln. na rok 1861 została wydrukowana w roku 1861, tuż przed jego rozwiązaniem. Jest dostępna tutaj.

Nr ogólnyNazwisko i imięadrespocztaokręgpowiat
3936Abłamowicz DominikMolniczeNowogródeksejneńskiSejneński 
3938Abłamowicz JózefNiehorełoKajdanowosejneńskiSejneński 
3937Abłamowicz Józef EdwardJustynianówSejnysejneńskiSejneński 
3939Abłamowicz KazimierzJustynianówSejnysejneńskiSejneński 
2874Abramowicz WładysławKamionkaGarwolingarwolińskiŁukowski 
3940Accord CyriakBerznikiSejnysejneńskiSejneński 
363Adelt KazimierzSadków szlacheckiGrójecczerskiWarszawski 
3005Aleksandrowicz Stanisław, Członek KomitetuKonstantynówBiałałosickiBialski 
4034Alexandrowicz Jerzy, Prof. C. K. Akad. Med Ch. Warsz.honorowyCzłonek Honorowy 
3122Andrychiewicz MichałPrzyborowice górneZakroczympłockiPłocki 
2439Andrychiewicz WładysławPrzybysławicelubartowskiLubelski 
3823Antoniewski KarolRudkaCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
953Antoszewski AdamWola KułkowaPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
497Antoszewski FeliksNowy DwórMińsksiennickiStanisławowski 
498Antoszewski IgnacyNowy DwórMińsksiennickiStanisławowski 
499Antoszewski LudwikNowy DwórMińsksiennickiStanisławowski 
895Antoszewski RomanSierakówKutnogostyńskiGostyński 
1401Aranowski Hieronim, ksiądzDrużbinSzadekszadkowskiSieradzki 
2635Arczyński HipolitGródekTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
1953Arkuszewski IgnacyRadostówŁagówstaszowskiSandomierski 
1555Arkuszewski KarolDąbrowaWidawapiotrkowskiPiotrkowski 
1556Arkuszewski KonstantyGrabicaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
452Arkuszewski TeodorKrupkiMińskstanisławowskiStanisławowski 
2270Arnd AleksanderSulikówSiewierzlelowskiOlkuski 
1159Arnold JózefPietrzykówKaliszkaliskiKaliski 
1199Arnold JulianBłaszkiBłaszkiwartskiKaliski 
1200Arnold MateuszBłaszkiBłaszkiwartskiKaliski 
1674Asłanowicz BronisławDługojówRadomradomskiRadomski 
3880Augustowski LucjanLipsk MurowanyLipskaugustowskiAugustowski 
2847Babski KarolRudaŁukówłukowskiŁukowski 
1906Baczyński JózefJankowice WąwoźneOżarówsandomierskiSandomierski 
1907Baczyński StanisławSmiłówOżarówsandomierskiSandomierski 
2Badeni JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3607Bagieński AntoniJarluty wielkieCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3504Bagieński WincentySkoczkowoSierpcmławskiMławski 
689Bagniewski AdamGledzianówWarszawałęczyckiŁęczycki 
550Bagniewski AdamMała WieśRawarawskiRawski 
636Bagniewski DionizyWola ŁokotowaRogówbrzezińskiRawski 
637Bagniewski PiotrJankowiceRogówbrzezińskiRawski 
1861Bajer KajetanKrzcięciceWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2175Bajer LudwikRawałowiceSłomnikiproszowskiMiechowski 
1675Bajer MaciejRadomRadomradomskiRadomski 
763Bajkowski AdamCiężkówGóra BałdrzychowskazgierskiŁęczycki 
764Bajkowski JózefFułkiGóra BałdrzychowskazgierskiŁęczycki 
2875Balcewicz August, ksiądzGórznoGarwolingarwolińskiŁukowski 
2120Baliński AntoniPromnikKielceszydłowieckiOpoczyński 
3505Baliński StanisławBędzeminBieżuńmławskiMławski 
3979Ballogh JanSzawdyniszkiWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
3Banzemer AdolfWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3824Bańkowski Feliks, ksiądzHodyszewoWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3980Bar TeofilKrynica ZimnaKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
4Baraniecki GrzegorzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2271Barankiewicz WładysławŻarkiŻarkilelowskiOlkuski 
1460Baranowski EugeniuszOstrówekWieruszówwieluńskiWieluński 
4035Baranowski Jan, Dyr. Obser. Astron. WarszawskiegohonorowyCzłonek Honorowy 
2374Baranowski Walenty, ksiądz biskupLublinLublinlubelskiLubelski 
2045Barcikowski IgnacyChrzczonówOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
5Barciński AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
690Bardziński FlorianLisiceDąbiełęczyckiŁęczycki 
954Bardziński FranciszekGłaznówKrośniewiceorłowskiGostyński 
955Bardziński KarolBieliceKrośniewiceorłowskiGostyński 
896Bardziński ZygmuntSokołówKutnogostyńskiGostyński 
4036Barral Jean Augustin, Red. D. Rol. Pra. i Pr. Ch. w Sz. pol. w ParyżuhonorowyCzłonek Honorowy 
638Barski FeliksGlinnikTomaszów MazowieckibrzezińskiRawski 
3382Barthel AlfredNadrożZbójnolipnoskiLipnoski 
3278Bartkowski Ignacy, ksiądzKarniewoMakówpułtuskiPułtuski 
551Bauerfeind AdolfBiernikRadziwiłłówrawskiRawski 
552Bauerfeind GustawBiernikRadziwiłłówrawskiRawski 
1126Bayer EdwardŁaniaIzbicakowalskiWłocławski 
2209Bayer HenrykJakubowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
3006Bądzyński LudwikRuskówŁosicełosickiBialski 
2790Bądzyński WładysławCzekanówSokołówwęgrowskiSiedlecki 
3123Beczkowicz TeodorArcelinPłońskpłockiPłocki 
364Bedliński FeliksOczesałyGrójecczerskiWarszawski 
639Bein AleksanderSierzniaBrzezinybrzezińskiRawski 
2791Bekierski Józef, ksiądzJabłonnaSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1908Bełdowski AntoniGerlachówSandomierzsandomierskiSandomierski 
1909Bełdowski MieczysławWłoniceOżarówsandomierskiSandomierski 
1910Bełdowski SobiesławWloniceOżarówsandomierskiSandomierski 
1402Bem WincentyBeleńZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
244Bentkowski LeonMikołajówkaWarszawawarszawskiWarszawski 
640Berent ŁukaszKołacinBrzezinybrzezińskiRawski 
6Berezowski PiotrWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
4006Bergmann JanRołupiePrenymaryampolskiMaryampolski 
1076Berner JulianPoczałkowoSłużeworadziejowskiWłocławski 
1077Berner RobertSierzchowoNieszawaradziejowskiWłocławski 
3506Beüth BronisławMiączynSzreńskmławskiMławski 
3608Beüth WojciechRumokaCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
7Beyer KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3124Bezler HenrykLasocinWyszogródpłockiPłocki 
3507Bęski AdamBębnowoSzreńskmławskiMławski 
1461Białecki MichałSkrzynnoWieluńwieluńskiWieluński 
1358Białecki WładysławDębołękaSieradzsieradzkiSieradzki 
2848Białkowski JózefTrzebieszówŁukówłukowskiŁukowski 
1954Białoskórski EdwardJurkowiceOpatówstaszowskiSandomierski 
3909Białosuknia LeopoldMścichySzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3910Białosuknia WincentyBrzuskiSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3609Białowiejski JulianGarlinoMławaprzasnyskiPrzasnyski 
3279Białowiejski KsaweryZarębyMakówpułtuskiPułtuski 
956Białowiejski LudwikDobrzelinPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
4007Bichler JanChlebiszkiPrenymaryampolskiMaryampolski 
1614Biedrzycki EdwardStrzałkówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1615Biedrzycki TomaszStrzałkówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
2958Bielak MaciejKościeniewiczeBiałabialskiBialski 
843Bielawski AleksanderMłodzieszynSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2751Bielawski FeliksKamionowa WólkaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
8Bielecki LeonardWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
816Bielicki Ludwik HenrykDomaradzynOsinyłowickiŁowicki 
765Bielicki PiotrLękaPiątekzgierskiŁęczycki 
2375Bieliński AleksanderTurkaLublinlubelskiLubelski 
553Bieliński JanNowe MiastoNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
2493Bielski AntoniPiaskiLublinkrasnystawskiKrasnystawski 
2494Bielski HenrykPiaskiLublinkrasnystawskiKrasnystawski 
1359Bielski LucjanPrzyborówWidawasieradzkiSieradzki 
1677Bielski ŁukaszGórki MaryackieRadomradomskiRadomski 
2465Bielski WincentyGłuskoOpolekazimierskiLubelski 
2527Bielski WincentyUherChełmchełmskiKrasnystawski 
2135Bielski WładysławGebułtówMiechówmiechowskiMiechowski 
3941Bieńkiewicz AdolfOchotnikiSejnysejneńskiSejneński 
3942Bieńkiewicz JanAwiżańceŁoździejesejneńskiSejneński 
2322Bieńkowski , ksiądzSzczebakówNowe Miasto KorczynstopnickiStopnicki 
641Bieńkowski JanKlękStrykówbrzezińskiRawski 
3125Bieńkowski StefanDębskLelicepłockiPłocki 
1676Biernacki JanDąbrówka NagórnaRadomradomskiRadomski 
1201Biernacki KazimierzBartochówWartawartskiKaliski 
1160Biernacki KwirynGiżyceKaliszkaliskiKaliski 
3035Biernacki SewerynSiemieńRadzyńradzyńskiRadzyński 
3036Biernacki WładysławSiemieńRadzyńradzyńskiRadzyński 
1161Biernawski AntoniKoźminekKaliszkaliskiKaliski 
1823Bieroński Nestor, ksiądzMałogoszczMałogoszczkieleckiKielecki 
642Biesiadowski AleksanderLeszczynyRogówbrzezińskiRawski 
1078Biesiekierski AdolfBodzanowoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1079Biesiekierski AntoniWincentowoSłużeworadziejowskiWłocławski 
1080Biesiekierski JanKoszczałyOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1084Biesiekierski JulianKoneckSłużeworadziejowskiWłocławski 
1081Biesiekierski MarianPiołunowoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1082Biesiekierski RomanJarantowiceOsięcinyradziejowskiWłocławski 
2047Biesiekierski WiktorStudziannaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1083Biesiekierski WincentyKoneckSłużeworadziejowskiWłocławski 
3825Biłgorajski FranciszekGlinnikWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
1862Blaski LeopoldRaszkówSzczekocinyjędrzejowskiKielecki 
1616Blumer JanJankiRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1202Błeszyński BonawenturaŻelisławBłaszkiwartskiKaliski 
1520Błeszyński ErazmWalenczewKłobuckoczęstochowskiWieluński 
3280Błeszyński FeliksMłodzianowoMakówpułtuskiPułtuski 
2495Błeszyński WładysławGorzkówKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
1203Błeszyński ZdzisławŻelisławBłaszkiwartskiKaliski 
3037Błociszewski AleksanderOlszewnicaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
3079Błociszewski LudwikSławatyczeKodeńwłodawskiRadzyński 
3038Bobowski KarolBerezaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
10Bobrownicki AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1955Bobrownicki WłodzimierzByszówOpatówstaszowskiSandomierski 
2376Bobrowski AntoniSnopkówLublinlubelskiLubelski 
2377Bobrowski JózefPiaski WielkieLublinlubelskiLubelski 
2092Bocheński FranciszekRuda MalenieckaKońskiekonieckiOpoczyński 
2093Bocheński JózefRuda MalenieckaKońskiekonieckiOpoczyński 
2752Boczkowski WładysławChodówSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2378Boduszyński AntoniPliszczynLublinlubelskiLubelski 
691Boether ŁukaszSiedlceŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3508Bogatko AntoniSiemiątkowoBieżuńmławskiMławski 
1085Bogatko EdwardSeroczkiSłużeworadziejowskiWłocławski 
554Bogatko JanBylinyRawarawskiRawski 
2528Bogdanowicz JanNadrybieŁęcznachełmskiKrasnystawski 
2529Bogdanowicz KazimierzNadrybieŁęcznachełmskiKrasnystawski 
2716Bogdański AleksanderWierzchowiskaJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
2323Bogdański KarolStrzelceStopnicastopnickiStopnicki 
1204Bogdański TomaszMiłkowiceDobrawartskiKaliski 
1162Bogdański WincentyNakwasinKaliszkaliskiKaliski 
3281Bogdaszewski SewerynWyszkówWyszkówpułtuskiPułtuski 
3689Bogucki HenrykWysoczeCzerwinostrołęckiOstrołęcki 
957Bogucki JanGnojnoKutnoorłowskiGostyński 
1763Bogucki MalachiaszPolicznaZwoleńkozienickiRadomski 
1323Bogucki Piotr, ksiądzOstrowiteKleczewpyzdrskiKoniński 
2959Bogusławski FranciszekKrzyczewTerespolbialskiBialski 
1087Bogusławski HenrykSiniarzewoNieszawaradziejowskiWłocławski 
2048Bogusławski IgnacyPrzymusowa WolaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2960Bogusławski JanDobrynkaTerespolbialskiBialski 
500Bogusławski JózefZglechówMińsksiennickiStanisławowski 
2961Bogusławski MichałKrzyczewTerespolbialskiBialski 
1163Bogusławski NepomucenStokBłaszkikaliskiKaliski 
501Bogusławski WiktorZglechówMińsksiennickiStanisławowski 
1086Bogusławski WłodzimierzFaliszewoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1127Bogusz AdamOłgonowoKowalkowalskiWłocławski 
502Böhm KarolPiasecznoMińsksiennickiStanisławowski 
3509Bojanowski IgnacyKowalewoMławamławskiMławski 
1462Bojanowski JózefDymkiZłoczewwieluńskiWieluński 
3126Bojanowski PaulinWłókiGóra PłockapłockiPłocki 
2753Boniecki LudwikZaliwieSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3911Bońkowski AdolfPomiaryGrajewobiebrzańskiAugustowski 
3912Bońkowski FeliksGrajewoGrajewobiebrzańskiAugustowski 
3510Bońkowski WojciechWylazłowoSzreńskmławskiMławski 
958Borakowski WładysławPniewoPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
11Borejsza MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3943Borewicz MichałKlejwySejnysejneńskiSejneński 
1863Borkiewicz HonoratPiołunkaJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2240Borkowski AntoniZąbkowice RządoweCzęstochowaolkuskiOlkuski 
1864Borkowski StanisławJaronowiceKielcejędrzejowskiKielecki 
1956Borkowski Dunin MieczysławŚwiniarySandomierzstaszowskiSandomierski 
2575Bormann JanMasłomęczHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3282Borowski HieronimMystkowiec staryWyszkówpułtuskiPułtuski 
2962Borowski JózefMalowa GóraTerespolbialskiBialski 
2717Borowski StanisławKsiężominRachówkraśnickiZamojski 
3770Bortkiewicz WitynieŁomżałomżyńskiŁomżyński 
1911Borycki LeonStodołyOżarówsandomierskiSandomierski 
3383Borzewski ZdzisławUgoszczZbójnolipnoskiLipnoski 
1164Borzęcki Ignacy, ksiądzKoźminekKaliszkaliskiKaliski 
1205Borzęcki RomanGłuchówDobrawartskiKaliski 
3610Boski AleksanderGarwaczRaciążprzasnyskiPrzasnyski 
2049Boski EustachyWistkoPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
1764Boski FeliksSielceRyczywółkozienickiRadomski 
1765Boski GustawLipaRyczywółkozienickiRadomski 
1678Boski IgnacyBożeBiałobrzegiradomskiRadomski 
1766Boski JuliuszBobrownikiJedlińskokozienickiRadomski 
1767Boski KarolLeżeniceRyczywółkozienickiRadomski 
1768Boski KonstantyGóra PuławskaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
2008Boski MaksymilianChwałowiceIłżasoleckiOpatowski 
2907Boski MarceliŻyczynWarszaważelechowskiŁukowski 
1769Boski MaurycyLipa GłowaczówRyczywółkozienickiRadomski 
1770Boski OttonTymienicaZwoleńkozienickiRadomski 
1557Bossowski JózefCieszanowiceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
4008Bouffał DominikLeonówWejwerymaryampolskiMaryampolski 
3127Boyen RudolfŚwierczynoRaciążpłockiPłocki 
9Bóbr TeodorWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2792Brand WłodzimierzKołodziążWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
12Branicki AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2050Bratkowski WiktorKamień WielkiOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
555Brauliński Ignacy, ksiądzCielądzRawarawskiRawski 
13Breza HipolitWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
556Brinken StanisławStrzybogaSkierniewicerawskiRawski 
844Brinken WładysławCmiszewSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3283Brochocki MarceliPułtuskPułtuskpułtuskiPułtuski 
2347Brockhusen ZygmuntSędziejowiceChmielnikszydłowskiStopnicki 
1360Brodowski LudwikGrabówkaZłoczewsieradzkiSieradzki 
845Bromirski WładysławŁazySochaczewsochaczewskiŁowicki 
1269Bronikowski AdamRuminKoninkonińskiKoniński 
1824Bronikowski AleksanderKielceKielcekieleckiKielecki 
4037Bronikowski Franciszek, Rządca dóbr Skrzeszewskich.honorowyCzłonek Honorowy 
2348Bronikowski JózefNieciesławiceStopnicaszydłowskiStopnicki 
3690Bronikowski JózefSulencinOstrówostrołęckiOstrołęcki 
1270Bronikowski RafałŻychlinKoninkonińskiKoniński 
3384Bronowski Tomasz, ksiądzOsiek pod BrodnicąRypinlipnoskiLipnoski 
3385Brudnicki JanSokołowoDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
3128Brudziński Antoni, ksiądzSarbiewoPłońskpłockiPłocki 
3386Brudzyński JakubHornówkoZbójnolipnoskiLipnoski 
309Brunwey JuliuszSłubiceWarszawabłońskiWarszawski 
3007Bryndza AleksanderWoroblinJanów PodlaskiłosickiBialski 
2963Bryndza JoachimOrtelBiałabialskiBialski 
3008Bryndza LudwikWoroblinJanów PodlaskiłosickiBialski 
2210Brzeski JanKucharyKorczynszkalbmierskiMiechowski 
2466Brzeziński AdamSzczucznoKazimierzkazimierskiLubelski 
2379Brzeziński AntoniStrzeszkowiceBełżycelubelskiLubelski 
14Brzeziński JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2380Brzeziński KonstantyBiełżyceBełżycelubelskiLubelski 
2381Brzeziński WitoldBiełżyceBełżycelubelskiLubelski 
2876Brzosko KonstantyPrzyłękGończycegarwolińskiŁukowski 
1463Brzostowski AdamCzarnożyłyWieluńwieluńskiWieluński 
1679Brzozowski EdwardTaczówRadomradomskiRadomski 
365Brzozowski SewerynKośminGrójecczerskiWarszawski 
15Brzozowski TeofilWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2467Brzozowski WalerianKamień nad WisłąKazimierzkazimierskiLubelski 
2908Bucelski Wojciech, ksiądzKorytnicaGończyceżelechowskiŁukowski 
2051Buceń JacekMniszówOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2964Buchowiecki StefanBiałaBiałabialskiBialski 
2965Buchowiecki WładysławKołczynTerespolbialskiBialski 
1558Buczyński BronisławSobakówGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
503Buczyński LucjanSinołękaKałuszynsiennickiStanisławowski 
3284Budny IgnacyGąsewoMakówpułtuskiPułtuski 
245Budziszewski Kazimierz, ksiądzSłomczynGóra KalwaryawarszawskiWarszawski 
3129Budziszewski NarcyzPostrużePłońskpłockiPłocki 
2909Bujalski BolesławŻelechówŻelechówżelechowskiŁukowski 
2793Bujalski EmilianSuchodółSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2794Bujalski FranciszekOlszewoSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
2966Bujalski Tomasz, ksiądzPratulinBiałabialskiBialski 
2754Bujno FranciszekBrzoskówWarszawasiedleckiSiedlecki 
2136Bukowski EdwardTczyceMiechówmiechowskiMiechowski 
2176Bukowski JanMakociceProszowiceproszowskiMiechowski 
2241Bukowski RomanKluczeOlkuszolkuskiOlkuski 
2242Bukowski StefanTarnawaWolbromolkuskiOlkuski 
504Bull JanJanówMińsksiennickiStanisławowski 
2121Bülner LeopoldZaborowoSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
3981Bułharyn WłodzimierzBułhakowskKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
246Bunge HenrykOpalinWarszawawarszawskiWarszawski 
16Burba KletWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1559Burchard KarolMierzynGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
846Burski TomaszPiasecznicaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
847Burski ŻelisławPiasecznicaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2910Burzyński , ksiądzMaciejowiceGończyceżelechowskiŁukowski 
557Bykowski RafałRudkiRawarawskiRawski 
1560Bykowski WładysławGłupiceBełchatówpiotrkowskiPiotrkowski 
1271Bystrom MikołajSławskKoninkonińskiKoniński 
17Bystrzanowski Jan KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2849Byszewski Adam, ksiądzTuchowiczeŁukówłukowskiŁukowski 
817Byszewski AdamWaliszewBielawyłowickiŁowicki 
766Byszewski ArnoldIdzikowice JeneralskiePiątekzgierskiŁęczycki 
692Byszewski FlorianDrzewceKłodawałęczyckiŁęczycki 
693Byszewski HenrykDrzewceKłodawałęczyckiŁęczycki 
959Byszewski JózefPiotrówLubieńorłowskiGostyński 
2272Byszewski LudwikUjejsceDąbrowa GórniczalelowskiOlkuski 
694Byszewski RomualdKotkówKłodawałęczyckiŁęczycki 
1272Byszewski SewerynkonińskiKoniński 
818Byszewski WładysławZłakówŁowiczłowickiŁowicki 
1030Bzowski AdamBielawyBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
2137Bzowski AleksanderRacławiceMiechówmiechowskiMiechowski 
2636Bzowski Antoni, ksiądzOszczówDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2324Bzowski BolesławBilczewBuskstopnickiStopnicki 
2138Bzowski JózefNieszkówMiechówmiechowskiMiechowski 
1865Bzowski KonstantyPrząsławJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
3913Bzura AdolfNieckowoSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3914Bzura WładysławNieckowoSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
505Carossi BogusławLasominMińsksiennickiStanisławowski 
2052Cebulski FilipStokOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
248Cejsinger AntoniLesznowolaPiasecznowarszawskiWarszawski 
1165Celiński AntoniCekówCekówkaliskiKaliski 
310Celiński JózefGrudówGrodziskbłońskiWarszawski 
558Celiński KonstantyNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
2440Celiński LeonardŻurawieniecKocklubartowskiLubelski 
559Celiński LudwikŻelaznaSkierniewicerawskiRawski 
1088Celiński MaksymilianSędzinSłużeworadziejowskiWłocławski 
1825Centkowski EdwardNieznanowiceWłoszczowakieleckiKielecki 
560Ceysinger KonradKorabiejewiceRuda GuzowskarawskiRawski 
2349Chajęcki JanBrzozówkaStopnicaszydłowskiStopnicki 
3511Chamski HumilianWola ŁaszewskaRaciążmławskiMławski 
3130Chamski MaksymilianMęczeninoPłockpłockiPłocki 
2877Chaniewski AleksanderRowyGarwolingarwolińskiŁukowski 
3131Charzyński AntoniZarębinZakroczympłockiPłocki 
2496Chądzyński FlorianBaranicaKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
2497Chądzyński MedardOleśnikiPiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
1866Cheliński FranciszekPotok WielkiJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2296Cheliński HieronimZabrodzieŻarnowiecpilickiOlkuski 
3387Chełmicki AdolfOkalewoRypinlipnoskiLipnoski 
3388Chełmicki AleksyChalinDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1464Chełmicki AntoniGalewiceWieruszówwieluńskiWieluński 
3132Chełmicki BolesławOlszynyZakroczympłockiPłocki 
247Chełmicki HenrykMarymontWarszawawarszawskiWarszawski 
3389Chełmicki IgnacyOkalewoRypinlipnoskiLipnoski 
3512Chełmicki IgnacyWiśniewoMławamławskiMławski 
3513Chełmicki JuliuszKoseminoBieżuńmławskiMławski 
3390Chełmicki LudwikŹródłaLipnolipnoskiLipnoski 
3611Chełmicki WincentySierakówPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1561Chełmski StanisławWola kamockaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1324Chełmski WładysławŁukomPyzdrypyzdrskiKoniński 
1680Chlebowski KsaweryGrabów nad PilicąMniszewradomskiRadomski 
4009Chlewiński WładysławIłgowoRosieniemaryampolskiMaryampolski 
3039Chlipalski AleksanderSiemieńParczewradzyńskiRadzyński 
1273Chłapowski AntoniJarosławiceKoninkonińskiKoniński 
2755Chłusowicz AdolfKotuńSiedlcesiedleckiSiedlecki 
18Chmielecki StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
643Chmielewski Franciszek, ksiądzUjazdRokicinybrzezińskiRawski 
1325Chmielewski NepomucenRadolinaKoninpyzdrskiKoniński 
1326Chmielewski TadeuszChrustyKoninpyzdrskiKoniński 
19Chmielowski AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2718Chmurski Serapion, ksiądzKraśnikKraśnikkraśnickiZamojski 
644Chociszewski WładysławZaborówTomaszów MazowieckibrzezińskiRawski 
695Chodecki JulianMętlewŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1771Chodorowicz MichałŁękawicaRyczywółkozienickiRadomski 
3612Chodubski Modest, ksiądzDzierzgowoPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2795Chojecki ArturGrodekSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2719Chojeński Chryzogon, ksiądzModliborzyceJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
1681Chojnacki WładysławBoska WolaBiałobrzegiradomskiRadomski 
2756Chomiczewski JanWola WodyńskaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3613Choromański JanBrodzęcinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2053Choromański KarolKuniceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
3614Choromański KarolZochyCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3691Chotecki AleksanderRembiszeOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1562Chronikowski JanWilkoszewicePiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1563Chrzanowski AdamSzynczyceBabypiotrkowskiPiotrkowski 
2637Chrzanowski AleksanderKrylówHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
1564Chrzanowski AlfredWdowinPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
2850Chrzanowski BolesławStokŁukówłukowskiŁukowski 
1403Chrzanowski EdmundWidawaWidawaszadkowskiSieradzki 
2243Chrzanowski HenrykSzczodrkowiceMichałowiceolkuskiOlkuski 
2796Chrzanowski JanWyszkówWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
1404Chrzanowski Jan NepomucenDzbankiSzczercówszadkowskiSieradzki 
2244Chrzanowski JózefSzczodrkowiceMichałowiceolkuskiOlkuski 
1465Chrzanowski JulianKaskiWieruszówwieluńskiWieluński 
1206Chrzanowski KonstantyZimotkiTurekwartskiKaliski 
2638Chrzanowski LeanderTuczapyHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
1327Chrzanowski LeopoldMieczownicaSłupcapyzdrskiKoniński 
960Chrzanowski PrzemysławMiksztalKrośniewiceorłowskiGostyński 
1617Chrzanowski SalezyRzeki WielkieKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
3133Chrzanowski StanisławWychodziecZakroczympłockiPłocki 
20Chrzanowski TadeuszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1565Chrzanowski WładysławŻuchowiceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
1031Chrząszczewski AleksanderWierzbinekSompolnowłocławskiWłocławski 
366Chudzyński FeliksZalesieGrójecczerskiWarszawski 
2211Chwalibóg FeliksJurkówSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2212Chwalibóg MieczysławWęchadłówWodzisławszkalbmierskiMiechowski 
1867Chwalibóg StefanZagajeJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
1566Chwiejewski JanWola kazubowaTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
2325Chyliński StanisławKostkiBuskstopnickiStopnicki 
367Ciborowski AleksanderWysokaGrójecczerskiWarszawski 
3080Ciborowski AntoniDołholiskaBiaławłodawskiRadzyński 
1772Cichocki DominikBrzezinkiZwoleńkozienickiRadomski 
1682Cichocki LudwikDąbrowaRadomradomskiRadomski 
3514Cichocki StanisławUnieszkiMławamławskiMławski 
21Cichocki TeofilWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
22Cichorski WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1912Cichowski RomanLinówOżarówsandomierskiSandomierski 
2530Ciechanowski FeliksPokrówkaChełmchełmskiKrasnystawski 
2273Ciechanowski JanGrodziceDąbrowa GórniczalelowskiOlkuski 
848Ciechomski JózefBrzozowaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
849Ciechomski LudwikSuchaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
897Ciechomski MateuszCiechomiceGombingostyńskiGostyński 
368Ciechomski WojciechBudzieszynGrójecczerskiWarszawski 
3826Ciecierski StefanCiechanowiecCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
2911Cieciszowski AdamOkrzejaMoszczankażelechowskiŁukowski 
961Cielecki FeliksSójkiKutnoorłowskiGostyński 
3391Cielecki JózefLenie WielkieDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2797Cielecki KonstantyPaplinWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
1618Cielecki LeopoldZagórzePrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
1406Cielecki MaksymilianZygrySzadekszadkowskiSieradzki 
1466Cielecki PelagiuszŚwiątkowiceNaramicewieluńskiWieluński 
1407Cielecki WładysławRososzycaSzadekszadkowskiSieradzki 
962Cielecki ZdzisławSójkiKutnoorłowskiGostyński 
1405Cielecki-Głodziński JózefCharchów PańskiSzadekszadkowskiSieradzki 
2531Ciemniewski AdamParyspaChełmchełmskiKrasnystawski 
3692Ciemniewski AndrzejKomorowoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
2532Ciemniewski ArturBukowa MałaChełmchełmskiKrasnystawski 
696Ciemniewski ArturWróblewCzarkówłęczyckiŁęczycki 
3134Ciemniewski JanBorowicePłockpłockiPłocki 
3285Ciemniewski RomualdRzechówMakówpułtuskiPułtuski 
3615Ciemniewski SewerynGołotczyznaCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3040Ciepliński GabrielWohyńRadzyńradzyńskiRadzyński 
3515Cieszewski WalentyStropkowoSierpcmławskiMławski 
23Cieszkowski AugustWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2441Cieszkowski KajetanStarościnJastkówlubartowskiLubelski 
2757Cieszkowski PawełSuchaKałuszynsiedleckiSiedlecki 
506Cieszkowski WacławDuchnówMińsksiennickiStanisławowski 
3135Cieśliński ChomentowoPłockpłockiPłocki 
1567Cieśliński IzydorSobakówekGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
3392Ciołkowski DominikWinnicaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3393Ciołkowski WładysławBądków JeziornyDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2912Cioth JózefKaleńGończyceżelechowskiŁukowski 
3394Cissowski IgnacyRadominDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3395Cissowski TomaszTomkowoDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
2139Ciszewski FeliksWielkanocMiechówmiechowskiMiechowski 
3286Claus JózefLubienicaPułtuskpułtuskiPułtuski 
2798Clemens EdwardSterdyńSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
1408Cordée LeonKamionaczykSieradzszadkowskiSieradzki 
249Cramer KarolPęciceWarszawawarszawskiWarszawski 
311Cybulski StefanbłońskiWarszawski 
312Cybulski WłodzimierzPiekaryMszczonówbłońskiWarszawski 
507Czachowski AntoniDuchnówMińsksiennickiStanisławowski 
2914Czachowski JulianSarnyżelechowskiŁukowski 
24Czacki WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
898Czajkowski ZenonSałkiGostyningostyńskiGostyński 
899Czaki JanSannikiGombingostyńskiGostyński 
3616Czaplicki JanObrębPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2094Czaplicki LeopoldWola ŁapczynaPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
3136Czaplicki LudwikKowalewkoPłockpłockiPłocki 
2095Czaplicki StefanDobromierzPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
3617Czaplicki ZygmuntCzaplice wielkiePrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
3396Czapski AlfonsDzierznoRypinlipnoskiLipnoski 
1274Czapski HipolitBodziasłów górnyKołokonińskiKoniński 
3397Czapski LeonardRadomiceLipnolipnoskiLipnoski 
3398Czapski MelchiorTurzaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
453Czapski StanisławMiążeRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2009Czarnecki JanBąkowaZwoleńsoleckiOpatowski 
2720Czarnecki KacperŻabrzeŻółkiewkakraśnickiZamojski 
1683Czarnecki KazimierzBorówRadomradomskiRadomski 
2010Czarnecki LudwikDaniszówSolecsoleckiOpatowski 
2011Czarnecki MieczysławBoiskaSolecsoleckiOpatowski 
1521Czarniecki AugustRząsawyCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
313Czarniecki StefanKsiążeniceGrodziskbłońskiWarszawski 
2967Czarnocki Franciszek, ksiądzRososzeBiałabialskiBialski 
697Czarnocki JózefJankówCzarkówłęczyckiŁęczycki 
369Czarnocki LudgardPrzęsławiceGrójecczerskiWarszawski 
1619Czarnomski IzydorBartodziejeRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1620Czarnomski StanisławDubidzeBrzeźnicaradomskowskiPiotrkowski 
963Czarnowski AleksanderMirosławicePlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
964Czarnowski ArturMirosławicePlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
2213Czarnowski BronisławChołdowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
900Czarnowski IgnacyKątyGombingostyńskiGostyński 
965Czarnowski JanŁękiKutnoorłowskiGostyński 
3137Czarnowski JózefKroczewZakroczympłockiPłocki 
250Czarnowski JulianChylicePiasecznowarszawskiWarszawski 
850Czarnowski KazimierzSecymineSochaczewsochaczewskiŁowicki 
901Czarnowski WiktorWaliszewGombingostyńskiGostyński 
1166Czartkowski JulianKamieńKaliszkaliskiKaliski 
1167Czartkowski NestorKamieńKaliszkaliskiKaliski 
25Czartkowski WalentyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3516Czechowicz BelinMajkiLelicemławskiMławski 
2054Czekierski IzydorKomorówPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
1773Czempiński IgnacyJanowiceNowa AleksadryakozienickiRadomski 
26Czepiński MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2055Czermiński ErazmSmardzewiceTomaszów MazowieckiopoczyńskiOpoczyński 
1089Czernicki JózefDobreOsięcinyradziejowskiWłocławski 
2140Czerny PiotrZieleniceSłomnikimiechowskiMiechowski 
2913Czerwiński AleksanderBobrownikiIwangrodżelechowskiŁukowski 
3618Czosnowski TytusRzęgnowoPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
27Czudowski MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1090Czyński JózefTurzenekSłużeworadziejowskiWłocławski 
966Czyński KazimierzSzubskoKutnoorłowskiGostyński 
2851Czyżewicz WładysławSętkiŁukówłukowskiŁukowski 
1207Czyżewski KarolPiekaryDobrawartskiKaliski 
2498Czyżewski WładysławTarnogóraChomęciskakrasnystawskiKrasnystawski 
370Dal-Trozzo Antoni HenrykMichałówBiałobrzegiczerskiWarszawski 
3287Damięcki StanisławPrzetyczPułtuskpułtuskiPułtuski 
819Danecki JózefOszkowicePiątekłowickiŁowicki 
371Dangel JanGłoskówPiasecznoczerskiWarszawski 
1361Dangel TomaszChojnoSieradzsieradzkiSieradzki 
28Dangel ZygmuntWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1275Danysz AntoniChylinKoninkonińskiKoniński 
1467Darewski KazimierzWójcinWieruszówwieluńskiWieluński 
2499Darowski Weryha TeodorPilaszkowiczePiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
372Daszewski AleksanderPniewyGrójecczerskiWarszawski 
373Daszewski MarceliGrabieGrójecczerskiWarszawski 
3827Daszkiewicz KonradOrlaZłotoryatykocińskiŁomżyński 
3399Daszyński Wojciech, ksiądzDziałyńZbójnolipnoskiLipnoski 
3693Dąbkowski IgnacyJankiOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3694Dąbkowski PolikarpBybytkiCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
1328Dąbrowski AleksanderOstrowiteKleczewpyzdrskiKoniński 
1684Dąbrowski EmilRadomRadomradomskiRadomski 
1208Dąbrowski FeliksMikołajewiceWartawartskiKaliski 
820Dąbrowski IzydorGlinnikOsinyłowickiŁowicki 
967Dąbrowski JanPawlikowice DużeKrośniewiceorłowskiGostyński 
3828Dąbrowski Jan, ksiądzWysokie MazowieckieWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2639Dąbrowski JózefDołhobyczówDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
645Dąbrowski JózefJeżówRogówbrzezińskiRawski 
1568Dąbrowski MichałSzczepanowiceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
3138Dąbrowski TadeuszPruszczynWyszogródpłockiPłocki 
3771Dąbrowski WłodzimierzKróleZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2141Dąbski JanKalina WielkaMiechówmiechowskiMiechowski 
902Dąbski StanisławLeśniewiceGostyningostyńskiGostyński 
3829de Fleury LudwikSzelągówkaWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
906de Fuhrmann ŁąckGombingostyńskiGostyński 
3400de la Grange HipolitRadziki wielkieRypinlipnoskiLipnoski 
4044de Lavergne Leoncjusz, Cz. In. i Tow. Cen. Rol. we FrancjihonorowyCzłonek Honorowy 
3921de Lhodiesniere BertrandZacieczkiSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
1350de Santis KonstantyKowalewoSłupcapyzdrskiKoniński 
625de Verny AleksanderGzdówMszczonówrawskiRawski 
2640Deboli StanisławZwiartówKrynicetomaszowskiHrubieszowski 
29Dekuciński WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
821Delert Andrzej, ksiądzBąkówPlecka DąbrowałowickiŁowicki 
2214Dembiński JuliuszGóry SzkalbmierskieWodzisławszkalbmierskiMiechowski 
1522Dembiński SylwesterNieznaniceKłomniceczęstochowskiWieluński 
3288Dembiński TytusNiestępowoPułtuskpułtuskiPułtuski 
3620Dembowski AleksyPrzedwojewoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3621Dembowski FranciszekLipaCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
767Dembowski JózefChojnyŁódźzgierskiŁęczycki 
3289Dembowski JózefPułtuskPułtuskpułtuskiPułtuski 
903Dembowski TeodorTokaryGombingostyńskiGostyński 
3141Dembowski TytusNacpolskPłońskpłockiPłocki 
508Dembowski WacławRudaMińsksiennickiStanisławowski 
3142Dembowski WiktorKoziminyPłońskpłockiPłocki 
3143Dembowski ZygmuntNacpolskWyszogródpłockiPłocki 
3009Denel AugustKorczewSiedlcełosickiBialski 
2799Dernałowicz Doria TadeuszRepkiSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2245Derych JózefCianowiceMichałowiceolkuskiOlkuski 
30Deskur AndrzejWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3081Deskur BronisławChorosłytaWłodawawłodawskiRadzyński 
1685Deskur HenrykKosówRadomradomskiRadomski 
2878Deskur JanRuda TalubskaGarwolingarwolińskiŁukowski 
251Deskur StanisławOżarówWarszawawarszawskiWarszawski 
3695Detko WojciechKomorowoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
2641Dębicki ZygmuntMirczeHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
31Dębowski IgnacyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
968Dębowski KonstantySolecGostyninorłowskiGostyński 
3139Dębski ApolinaryPrzybojewoZakroczympłockiPłocki 
3140Dębski BronisławPrzybojewoZakroczympłockiPłocki 
32Dębski HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3401Dębski Jan BonawenturaGiżynekZbójnolipnoskiLipnoski 
3619Dęby StanisławWkraPłońskprzasnyskiPrzasnyski 
646Dietrich Antoni, ksiądzTomaszów MazowieckiTomaszów MazowieckibrzezińskiRawski 
3041Długoszek Józef, włościaninSucha WolaRadzyńradzyńskiRadzyński 
3696Dłużniewski Wojciech, ksiądzOstrołękaOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
2852Dmochowski AleksyBurzecŁukówłukowskiŁukowski 
2853Dmochowski AntoniJeleniecŁukówłukowskiŁukowski 
33Dmochowski Franciszek SalezyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3042Dmochowski JanuszKomarówkaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
2854Dmochowski ZygmuntBurzecŁukówłukowskiŁukowski 
3772Dmóchowski , ksiądzWiznaŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3697Doberski DanielJasienicaOstrówostrołęckiOstrołęcki 
1621Dobiecki AleksySanikiRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1826Dobiecki EustachyŁopusznoKielcekieleckiKielecki 
2642Dobiecki KazimierzPodhorceTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
1913Dobiecki NapoleonOżarówOżarówsandomierskiSandomierski 
2012Dobiecki StanisławBujakIłżasoleckiOpatowski 
647Dobiecki TeodorKołacinekBrzezinybrzezińskiRawski 
374Dobiecki WincentyMiechowiceGrójecczerskiWarszawski 
375Dobiecki WincentyMiechowiceGrójecczerskiWarszawski 
2122Dobiecki WincentyPiekoszówKielceszydłowieckiOpoczyński 
2758Dobraczyński AleksanderSzóstkaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3145Dobrowolski AmbrożyBrwilnoPłockpłockiPłocki 
2800Dobrowolski JulianRozbity KamieńSokołówwęgrowskiSiedlecki 
3043Dobrowolski Kazimierz, ksiądzMiędzyrzecMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
3982Dobrowolski KonstantyWiłkojezioryWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
1523Dobrowolski RomanRudnikiCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
3144Dobrski LeopoldWyszogródWyszogródpłockiPłocki 
1276Dobrski StanisławWrząca MałaKołokonińskiKoniński 
648Dobrzański FranciszekSzczawinStrykówbrzezińskiRawski 
1957Dobrzański Jan HenrykŁoniówSandomierzstaszowskiSandomierski 
3082Dobrzański JózefJasionka ruskaParczówwłodawskiRadzyński 
2297Dobrzański JózefLgota MurowanaZawierciepilickiOlkuski 
34Dobrzański KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2643Dobrzelewski RobertNiewierkówZamośćtomaszowskiHrubieszowski 
3773Dobrzycki RomanyStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
3010Dobrzyński FranciszekŁysówŁosicełosickiBialski 
3011Dobrzyński JakubDuplewiceŁosicełosickiBialski 
3944Dogiel StanisławMoskiewszczyznaSzypliszkisejneńskiSejneński 
2468Doliński EmilJózefów nad WisłąKaliszanykazimierskiLubelski 
3774Doliwa EdwardSrebrowoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3775Doliwa LucjanWola ZambrowskaZambrówłomżyńskiŁomżyński 
3915Doliwa SzczepanKumelskSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
1686Dołasiński RudolfChronówRadomradomskiRadomski 
561Dołęgowski Paweł, ksiądzŁęgoniceNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
1362Domaniewski AntoniOstrówZłoczewsieradzkiSieradzki 
1363Domaniewski ApolinaryOstrówZłoczewsieradzkiSieradzki 
1364Domaniewski TomaszNieczujZłoczewsieradzkiSieradzki 
376Domański AntoniJasieniecGrójecczerskiWarszawski 
851Domański EdmundKurdwanówRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
377Domański StanisławJarochyGrójecczerskiWarszawski 
768Domański WłodzimierzPludwinyStrykówzgierskiŁęczycki 
3044Domaradzki RomualdTalczynKockradzyńskiRadzyński 
253Domaradzki WiktorWieliszewWarszawawarszawskiWarszawski 
2123Domaradzki WojciechOmięcinSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
2855Domaszewski AntoniDomaszewnicaŁukówłukowskiŁukowski 
1774Domaszewski BolesławKońsko WolaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
3045Domaszewski EmilBudziskaKockradzyńskiRadzyński 
4010Dombrowicz KarolDobrowolaWejwerymaryampolskiMaryampolski 
2576Domher AleksanderWołajowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3290Dorath RomanPowielinSerockpułtuskiPułtuski 
1168Doruchowski FeliksMycielinCekówkaliskiKaliski 
35Dotkiewicz StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1914Dowbór RomanGarbówZawichostsandomierskiSandomierski 
36Dowgiełło StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3776Downarowicz WładysławOlszynyŁomżałomżyńskiŁomżyński 
1958Drabikowski JanTrzykosySandomierzstaszowskiSandomierski 
3517Dramiński FranciszekLutomierzynRaciążmławskiMławski 
3146Drewnowski AdamCwiklinkoPłońskpłockiPłocki 
3698Drewnowski Florian, ksiądzRosochateCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3291Drewnowski FlorianSokołówPułtuskpułtuskiPułtuski 
2500Drewnowski Franciszek, ksiądzGorzkówKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
2644Drohojewski WładysławNabrożTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
1409Droszewski PiotrSuchoczasyZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
2056Drużbacki IgnacyZameczekOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
509Drzewiecki ChruściceKałuszynsiennickiStanisławowski 
2382Drzewiecki EmilianlubelskiLubelski 
37Drzewiecki KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3402Duczymiński KarolMoszczonneLipnolipnoskiLipnoski 
3622Duczymiński LudwikSzumskMławaprzasnyskiPrzasnyski 
1868Dunin BolesławLudyniaWłoszczowajędrzejowskiKielecki 
1687Dunin Sulgostowski MarcinBardziceRadomradomskiRadomski 
3623Dunquerque JózefChrzanówCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
38Dutkowski JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1915Dutrepi FranciszekSłaboszowiceSandomierzsandomierskiSandomierski 
698Dworzaczek KarolTopola KrólewskaCzarkówłęczyckiŁęczycki 
2013Dyganowicz Leon, ksiądzSolecSolecsoleckiOpatowski 
39Dymsza KleofasWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3292Dynakowski Józef, ksiądzNasielskNasielskpułtuskiPułtuski 
1775Dyski KonstantySłowikiKozienicekozienickiRadomski 
1688Dzianott JózefBorkiJedlińskoradomskiRadomski 
2057Dzianott JuliuszZychorzynPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
1689Dzianott KonstantyZameczekRadomradomskiRadomski 
2645Dzieduszycki WłodzimierzTarnowatkaTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
3881Dziekoński EustachyBala WielkaSuwałkiaugustowskiAugustowski 
1277Dziembowski WładysławGoraninKleczewkonińskiKoniński 
904Dzierzbicki BolesławKrzyżykŁowiczgostyńskiGostyński 
769Dzierzbicki FeliksBoguszycePiątekzgierskiŁęczycki 
969Dzierzbicki JózefŚwięcinyKrośniewiceorłowskiGostyński 
699Dzierzbicki KazimierzTkaczewCzarkówłęczyckiŁęczycki 
1091Dzierzbicki KonstantyJaranowoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1092Dzierzbicki TadeuszOsłonkiOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1468Dzierżanowski BolesławKuszynaWieluńwieluńskiWieluński 
3624Dzierżanowski FranciszekLuboradzCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1209Dzierżawski KsaweryMikuliceDobrawartskiKaliski 
3403Dziewanowski DominikDziałyńZbójnolipnoskiLipnoski 
3404Dziewanowski FeliksTrutowoZbójnolipnoskiLipnoski 
3147Dziewanowski IgnacyGrodkowoWyszogródpłockiPłocki 
3405Dziewanowski WłodzimierzDziałyńZbójnolipnoskiLipnoski 
2968Dziewulski FranciszekKościeniewiczeBiałabialskiBialski 
3148Dziewulski ZenonCieśleBodzanówpłockiPłocki 
252Dzimiński JózefMałociceNowy DwórwarszawskiWarszawski 
822Dzimiński Szymon, ksiądzBielawyBielawyłowickiŁowicki 
2801Dziobkowski Stanisław, ksiądzCeranówSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3625Eger AdamPrzasnyszPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2759Egersdorff StanisławCzuryłySiedlcesiedleckiSiedlecki 
3083Ejdziatowicz TadeuszWereszczynWłodawawłodawskiRadzyński 
3084Ejdziatowicz WładysławWereszczynWłodawawłodawskiRadzyński 
3945Ejnarowicz JózefKrasnowoSejnysejneńskiSejneński 
3946Ejssymontt RyszardIlgienikiSejnysejneńskiSejneński 
3626Engelke JuliuszSarnowa GóraCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3406Engeström WawrzyniecRakowoRypinlipnoskiLipnoski 
1569Englert StanisławRaciborowiceWarszawapiotrkowskiPiotrkowski 
905Epstein Stanisław MikołajOsiny KiernozkieŁowiczgostyńskiGostyński 
40Evans DouglasWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1210Ewest TeodorSłomów KościelnyTurekwartskiKaliski 
2096Exner KacperRadoszyceRadoszycekonieckiOpoczyński 
2879Eysymontt MieczysławKobyla wolaGarwolingarwolińskiŁukowski 
1211Falęcki HenrykNerUniejówwartskiKaliski 
1212Falęcki RomanOstrów WartskiWartawartskiKaliski 
3046Fanshave EdwardKockKockradzyńskiRadzyński 
510Fanshave JerzyWielgolasMińsksiennickiStanisławowski 
3012Fanshave KarolMężeninŁosicełosickiBialski 
3013Fanshave KonstantyMężeninŁosicełosickiBialski 
700Fedorenko AleksanderKłodawaKłodawałęczyckiŁęczycki 
2721Feręzewicz AntoniBorówJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
2722Feręzewicz JulianLuteJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
4011Fergüss KonstantyPoniemońMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
2326Fibich AlojzyBadrzychowiceNowe Miasto KorczynstopnickiStopnicki 
1213Fidler WincentyOrzeszkówUniejówwartskiKaliski 
1Fijałkowski Antoni, ksiądz Arcybiskup Metropolita WarszawskiWarszawacentralnyWarszawa 
1690Fijałkowski Stanisław, ksiądzKowale StępocinradomskiRadomski 
1985Fijałkowski WiktorKossowiceOstrowiecopatowskiOpatowski 
3699Filipkowski AugustDmochyCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
4012Filipkowski LeopoldBoczkenikeleSzakimaryampolskiMaryampolski 
2383Finke SewerynTataryLublinlubelskiLubelski 
2760Firsiukowski Teodor, ksiądzZbuczynSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1032Fiszer JózefLubraniecBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
3700Fiszer JózefŁawyOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1033Fiszer KonstantySokołowoBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
41Fiszer Konstanty JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3830Fiszer LudwikWysokie MazowieckieWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2969Fiszer OttonBiałaBiałabialskiBialski 
511Flatt JanŻakówMińsksiennickiStanisławowski 
42Flatt OskarWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3407Flatto ZygmuntMierzynekLubiczlipnoskiLipnoski 
3014Flejzerowski TomaszDziadkowskieMiędzyrzecłosickiBialski 
2469Flindt AdolfBrokOstrówkazimierskiLubelski 
3983Floryanowicz HenrykPorowsieKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
4013Floryanowicz KsawerySokołupianyMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
314Folkierski PiotrRadonieGrodziskbłońskiWarszawski 
2723Foltański HipolitLuśnikZawichostkraśnickiZamojski 
1827Formiński AntoniKielceKielcekieleckiKielecki 
3149Frankenberg JózefŁbowoZakroczympłockiPłocki 
3015Frankowski FeliksChlewkiMiędzyrzecłosickiBialski 
3085Frankowski JulianDubicaBiaławłodawskiRadzyński 
1776Frankowski JuliuszSieciechówKozienicekozienickiRadomski 
2215Fritsch JózefCieszkówSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2216Frölich JanJanuszowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
562Frydrychs EdwardBoguszyceRawarawskiRawski 
2533Fudakowski IgnacyLipowiecBerdyczówchełmskiKrasnystawski 
2534Fudakowski KazimierzKlesztówDryszczówchełmskiKrasnystawski 
3293Funk KarolKozłowoWyszkówpułtuskiPułtuski 
1777Gacki Józef, ksiądzJedlniaRadomkozienickiRadomski 
2177Gadomski AdolfKsiążewice WielkieKoszyceproszowskiMiechowski 
3518Gadomski AleksanderDziębakówSierpcmławskiMławski 
3408Gadomski JanWylazłówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2142Gadomski Jan KantySwojczanyMiechówmiechowskiMiechowski 
43Gadomski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3150Gadomski WincentySmoszewoZakroczympłockiPłocki 
44Gadon MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2124Gagatnicki JózefOblęgorszydłowieckiOpoczyński 
770Gajer LudwikŁódźŁódźzgierskiŁęczycki 
1691Gajewicz JózefCerekiewRadomradomskiRadomski 
1169Gajewski JózefKosmówKaliszkaliskiKaliski 
2014Gajewski StefanRzechówIłżasoleckiOpatowski 
3984Galera AdolfRutkiszkiWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
1278Gałczyński AntoniKuchary KościelneKleczewkonińskiKoniński 
1214Gałczyński ArturRóżniatówDąbiewartskiKaliski 
2535Gałęzowski KsaweryHusynneDubienkachełmskiKrasnystawski 
2646Garbaczewski Jan, ksiądzKryłówHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
45Garbiński AndrzejWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
46Garbiński Władysław, Sekretarz TowarzystwaWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
852Garbolewski BolesławCzerwonkaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
907Garczyński WalentySzczawin KościelnyGombingostyńskiGostyński 
512Gas Tomasz, kolonista czynszowyRudnoDąbrowasiennickiStanisławowski 
513Gastell AdamKiczkiMińsksiennickiStanisławowski 
1869Gaszyński AleksyCiernoJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
1524Gaszyński WaleryZdrowaKłomniceczęstochowskiWieluński 
3701Gautier LeonOstrołękaOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1692Gautier MarceliWośnikiWarszawaradomskiRadomski 
3702Gawecki DominikTroszynCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
823Gawiński JanŁowiczŁowiczłowickiŁowicki 
2470Gawlikowski JózefJakóbowiceLublinkazimierskiLubelski 
3947Gawroński MieczysławSzławantySejnysejneńskiSejneński 
3985Gawroński WiktorSzuklaWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
3986Gawroński ZygmuntKirsnaKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
1128Gąsiorowski AleksanderNakonowoKowalkowalskiWłocławski 
47Gąsiorowski FranciszekWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
254Gąsiorowski JózefCzerniakówWarszawawarszawskiWarszawski 
2246Gąsiorowski Józef, ksiądzGołonógDąbrowa GórniczaolkuskiOlkuski 
2761Gąsiorowski JózefSkopySiedlcesiedleckiSiedlecki 
1093Gąsiorowski KazimierzBełszewoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
3409Gąsiorowski Mikołaj, ksiądzPłonneDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
701Gąsiorowski StanisławBorysławiceKłodawałęczyckiŁęczycki 
2577Gąsiorowski StanisławDobromirzyceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3294Gąsiorowski SzczepanMierzeniecPułtuskpułtuskiPułtuski 
3295Gąsowski JulianSielcSieluńpułtuskiPułtuski 
2880Gąsowski PawełMiastkówGarwolingarwolińskiŁukowski 
3882Gąsowski SpirydionKarolinLipskaugustowskiAugustowski 
2881Gąsowski StanisławMiastkówGarwolingarwolińskiŁukowski 
3831Gąsowski Szymon, ksiądzWyszonkiCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
1410Gątkiewicz CezarPrzyrownicaSzadekszadkowskiSieradzki 
48Gebethner GustawWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
853Gebka AntoniRybnoSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3987Gejsztor ZenonDydwiżeWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
1469Geldner PawełKowalePrażkawieluńskiWieluński 
3296Gepner AleksanderPrusinowiceNasielskpułtuskiPułtuski 
2247Gerlach HugoGzichówSosnowceolkuskiOlkuski 
3988Gerlach JuliuszBartnikiKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
2384Gerlicz JakubWronówLublinlubelskiLubelski 
2471Gerlitz TeofilKarczewiceOpolekazimierskiLubelski 
3948Giejsztor JakubIgnawgródsejneńskiSejneński 
1215Gierałtowski KsaweryBalinUniejówwartskiKaliski 
702Gilewski TomaszChełmnoŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2970Gintowt JanbialskiBialski 
2724Gintowt KarolOlbięcinKraśnikkraśnickiZamojski 
2385Gintowt MikołajBychawkaLublinlubelskiLubelski 
3410Giziński Adam KamilBiskupiaLipnolipnoskiLipnoski 
49Glass EdwardWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1959Glezmer PiotrTurskStaszówstaszowskiSandomierski 
1960Glezmer WładysławTurskStaszówstaszowskiSandomierski 
3703Glinka Józef, Członek KomitetuSzczawinSieluńostrołęckiOstrołęcki 
3704Glinka MikołajSuskSieluńostrołęckiOstrołęcki 
3627Glinojecki WiktorKrzynowłoga małaPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
703Gliński AdolfKorytaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1034Gliński JanOtmianowoBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1778Gliński JanWilczkowice DolneZwoleńkozienickiRadomski 
970Gliński LudomirSklęczkiKutnoorłowskiGostyński 
1329Gliszczyński ZygmuntTomicePyzdrypyzdrskiKoniński 
3832Gloger JanJeżewoTykocintykocińskiŁomżyński 
50Głębocki JulianWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2647Głogowski FeliksŁachowceTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2578Głogowski IgnacyPodhorce nad BugiemHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2648Głogowski KonstantyNiemirówekKrynicetomaszowskiHrubieszowski 
2501Głogowski MichałBzowiecŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
2502Głogowski SewerynChłaniówŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
2649Głogowski StanisławKryniceKrynicetomaszowskiHrubieszowski 
255Głogowski TomaszMokotówWarszawawarszawskiWarszawski 
2503Głogowski WalentySuchelipieŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
1330Głoskowski LucjanKoszutySłupcapyzdrskiKoniński 
2350Głuski KarolTuczępySzydłówszydłowskiStopnicki 
3298Gniazdowski MarcinCzarnostowoPułtuskpułtuskiPułtuski 
3705Gniewosz AntoniGrabowoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3411Goczkowski FranciszekMaliszewoLipnolipnoskiLipnoski 
2327Godeffroy JulianWłosnowiceStopnicastopnickiStopnicki 
2328Godeffroy KarolZborówStopnicastopnickiStopnicki 
454Godlewski AntoniKamionnaWęgrówstanisławowskiStanisławowski 
854Godlewski Jakub, ksiądzMikołajewRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
4014Godlewski JózefFredaWejwerymaryampolskiMaryampolski 
3706Godlewski JózefKoskiCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3949Godlewski JózefSejwySejnysejneńskiSejneński 
2143Godlewski KornelPogwizdówMiechówmiechowskiMiechowski 
3777Godlewski LudwikCzurajOstrówłomżyńskiŁomżyński 
2144Godlewski RobertKempieMiechówmiechowskiMiechowski 
3707Godlewski Tomasz, ksiądzAndrzejowoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3708Gogolewski Tomasz, ksiądzCzyżewoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
2329Gojski SewerynStopnicaStopnicastopnickiStopnicki 
1216Golcz HipolitKalinowaBłaszkiwartskiKaliski 
1331Golcz JózefCiążeńSłupcapyzdrskiKoniński 
378Golcz JózefPrace małeTarczynczerskiWarszawski 
1332Golcz JózefRatynSłupcapyzdrskiKoniński 
1036Golcz WiktorRadoszewiceIzbicawłocławskiWłocławski 
1035Golcz WłodzimierzKiełczewKołowłocławskiWłocławski 
256Goldberg WilhelmRakówWarszawawarszawskiWarszawski 
51Goleński FryderykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2802Golicyn SergiuszStara WieśWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
2058Goliszewski AleksanderModrzewieOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
3016Goltz Adam, Członek KomitetuPuczyceŁosicełosickiBialski 
1916Goltz Saturnin, ksiądzSobótkaOżarówsandomierskiSandomierski 
52Gołemberski WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2386Gołembiowski JanTrzeszkowiceLublinlubelskiLubelski 
1170Gołembowski AleksanderŻydówKaliszkaliskiKaliski 
1622Gołembowski BolesławBiałaDziałoszynradomskowskiPiotrkowski 
1570Gołembowski LeopoldBogdanówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1917Gołoński KarolPęchówOpatówsandomierskiSandomierski 
2536Gołuchowski JózefSwięcicaSiedliszczechełmskiKrasnystawski 
2504Goniewski KonstantySobieska WolaŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
1094Gończa Stanisław, ksiądzKoneckSłużeworadziejowskiWłocławski 
3047Gorazdowski HipolitSucha WolaRadzyńradzyńskiRadzyński 
1217Gorczycki CyprianPoniatówWartawartskiKaliski 
2274Gorczycki JózefKotowiceŻarkilelowskiOlkuski 
1693Gordon KarolLisówJedlińskoradomskiRadomski 
2059Gordon Stanisław, ksiądzDrzewicaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2762Gorzechowski HipolitIganieSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1525Gorzechowski JózefKłomniceKłomniceczęstochowskiWieluński 
2060Gorzeński PiotrStarostwo OpoczyńskieOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1471Gorzeński ZenonBębnówZłoczewwieluńskiWieluński 
3885Gosiewski AntoniJatwieżLipskaugustowskiAugustowski 
2472Gosiewski MikołajRadlinBełżycekazimierskiLubelski 
771Goski HenrykModlnaOzorkówzgierskiŁęczycki 
2882Gosławski AleksanderCzyżkówGarwolingarwolińskiŁukowski 
2178Gostkowski AleksanderSzczytnikiProszowiceproszowskiMiechowski 
3151Gostkowski AntoniStróżewoZakroczympłockiPłocki 
2179Gostkowski JózefOpatowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
1472Gostkowski KonstantyZajączkiKrzepicewieluńskiWieluński 
2180Gostkowski RomualdZagrody ProszowskieProszowiceproszowskiMiechowski 
1039Gostomski AdamBorucinOsięcinywłocławskiWłocławski 
380Gostomski HieronimBrzostowiecBiałobrzegiczerskiWarszawski 
566Gostomski StanisławZalesieRawarawskiRawski 
3519Goszczyński ŁukaszUnieckRaciążmławskiMławski 
1333Gościmski MichałMłodojewoSłupcapyzdrskiKoniński 
772Gotartowski HenrykNowe MłynyOzorkówzgierskiŁęczycki 
704Gozimirski RomualdDąbrówkaKłodawałęczyckiŁęczycki 
1828Górecki Antoni, ksiądzŁopusznoKielcekieleckiKielecki 
3297Górecki HenrykBrańszczykWyszkówpułtuskiPułtuski 
1571Górecki IgnacyŁęcznoPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
908Górecki JanSajkowiceGombingostyńskiGostyński 
3628Górecki RomanRydzewoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3152Górecki StanisławKrzykosyBodzanówpłockiPłocki 
1129Górski AntoniZawadyKowalkowalskiWłocławski 
563Górski FeliksGotartowiceRawarawskiRawski 
3709Górski FranciszekJemielisteOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
971Górski FranciszekLeszczynekKutnoorłowskiGostyński 
1171Górski HipolitStawBłaszkikaliskiKaliski 
564Górski JanWola PękoszewskaMszczonówrawskiRawski 
1038Górski JózefBoguszyceSompolnowłocławskiWłocławski 
3412Górski JózefMajdanyLipnolipnoskiLipnoski 
1470Górski Józef, ksiądzOsiakówWieluńwieluńskiWieluński 
3883Górski JózefŚwiackLipskaugustowskiAugustowski 
855Górski KarolSzwarocinSochaczewsochaczewskiŁowicki 
53Górski KonstantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
565Górski KonstantyWola PękoszewskaSkierniewicerawskiRawski 
455Górski KsaweryFinkałyWęgrówstanisławowskiStanisławowski 
3884Górski LudwikBala KownackaLipskaugustowskiAugustowski 
2803Górski Ludwik, Członek KomitetuSterdyńSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3710Górski MichałKleczkówOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1037Górski MichałŚwierczynIzbicawłocławskiWłocławski 
3711Górski MikołajKuninOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
649Górski PiotrMichałówRogówbrzezińskiRawski 
2856Górski RudolfŁawkiŁukówłukowskiŁukowski 
379Górski StanisławUleniecGrójecczerskiWarszawski 
2275Grabiański JanTąpkowiceDąbrowa GórniczalelowskiOlkuski 
2276Grabiański LudwikTwardowiceDąbrowa GórniczalelowskiOlkuski 
1694Grabiński BronisławMłodynie GórneBiałobrzegiradomskiRadomski 
567Grabiński JózefLewinRawarawskiRawski 
824Grabiński StanisławWalewiceBielawyłowickiŁowicki 
2061Grabkowski FerdynandRdzuchówPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
2537Grabowiecki WincentyWierzchowinyChełmchełmskiKrasnystawski 
3629Grabowski AdamLuszewPłońskprzasnyskiPrzasnyski 
568Grabowski AleksanderRaduczRawarawskiRawski 
825Grabowski AntoniMrogaBielawyłowickiŁowicki 
2725Grabowski BronisławRzeczycaKraśnikkraśnickiZamojski 
3299Grabowski Franciszek, ksiądzPułtuskPułtuskpułtuskiPułtuski 
3950Grabowski HipolitSejnySejnysejneńskiSejneński 
3712Grabowski JózefMichałowo wielkieCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3630Grabowski JózefPęcherzeMławaprzasnyskiPrzasnyski 
569Grabowski JózefRaduczRawarawskiRawski 
2687Grabowski KajetanWirkowiceChomęciskazamojskiZamojski 
3520Grabowski KarolPsaryLelicemławskiMławski 
2688Grabowski LeonJarosławiecZamośćzamojskiZamojski 
2442Grabowski LudwikŁęcznaŁęcznalubartowskiLubelski 
3521Grabowski Makary, ksiądzSierpcSierpcmławskiMławski 
2763Grabowski MaksymilianŻukówSiedlcesiedleckiSiedlecki 
54Grabowski MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
705Grabowski MikołajŁęczycaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3778Grabowski PawełMały PłockŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2971Grabowski SewerynKoszałyBiałabialskiBialski 
2804Grabowski SewerynŁazówSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3631Grabowski SylwinDzierżgówkoMławaprzasnyskiPrzasnyski 
3632Grabowski TomaszDzierżgówkoMławaprzasnyskiPrzasnyski 
2726Grabowski WojciechZakrzówekKraśnikkraśnickiZamojski 
706Grabski ApolinaryKuchary GrabskieKutnołęczyckiŁęczycki 
773Grabski FeliksSladków RozlazłyOzorkówzgierskiŁęczycki 
1334Grabski KonstantyCiemierówPyzdrypyzdrskiKoniński 
909Grabski MajolLuszynPlecka DąbrowagostyńskiGostyński 
2097Gratkowski HenrykDziebałtówKońskiekonieckiOpoczyński 
3413Grąbczewski IgnacyRadziki małeRypinlipnoskiLipnoski 
3522Grąbczewski Józef, ksiądzDłutowoSzreńskmławskiMławski 
3713Grąbczewski PawełPokrzywnicaOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
570Grefkowicz , ksiądzKurzeszynRawarawskiRawski 
1095Gregor JanCzołowoRadziejoworadziejowskiWłocławski 
55Gregorowicz Jan KantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
56Gregorowicz KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3153Gregorowicz StanisławZłotopoliceZakroczympłockiPłocki 
2883Grejber MarceliGończyceGończycegarwolińskiŁukowski 
3154Grem AndrzejOlszynyZakroczympłockiPłocki 
3779Grobicki MikołajChmielewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
1096Grochowalski JanMichałowoSłużeworadziejowskiWłocławski 
3780Grochowski AleksanderRydzewoOstrołękałomżyńskiŁomżyński 
57Grochowski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3781Grochowski JulianZaruzieOstrołękałomżyńskiŁomżyński 
3714Grochowski RomanPrzytułyOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
2505Grodzicki AntoniTarnawkakrasnystawskiKrasnystawski 
1172Grodzicki FilipSłuszkówCekówkaliskiKaliski 
1097Grodzicki KarolOstrowąsSłużeworadziejowskiWłocławski 
1623Grodzicki KsaweryGarnekKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
2443Grodzicki LeopoldOstrówekKocklubartowskiLubelski 
1365Grodzicki LudwikRównaBłaszkisieradzkiSieradzki 
571Grodzicki Ludwik FilipChrzczonowiceRawarawskiRawski 
2538Grodzicki MichałSkurdyówChełmchełmskiKrasnystawski 
1366Grodzicki TadeuszWrzącaBłaszkisieradzkiSieradzki 
1098Grodzicki WładysławChromowolaSłużeworadziejowskiWłocławski 
2387Grodziecki AureliJakóbowice murowaneLublinlubelskiLubelski 
2388Grodziecki EwarystZawieprzyceLublinlubelskiLubelski 
2389Grodziecki FelicjanWojciechówLublinlubelskiLubelski 
572Grodziński FeliksDąbrowiceSkierniewicerawskiRawski 
573Grodziński LeonDębowa GóraSkierniewicerawskiRawski 
1695Grodziński WładysławZakrzówRadomradomskiRadomski 
3715Grodzki Antoni, ksiądzGoworowoSieluńostrołęckiOstrołęcki 
2579Grothus EdmundDziekanówHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
972Grotowski WładysławMnichKutnoorłowskiGostyński 
3155Grotthus HenrykJanowoZakroczympłockiPłocki 
3716Grudowski MarianBorkiOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
574Grudziński WładysławWylezinekRawarawskiRawski 
58Gruszecki KonstantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
59Gruszecki Władysław, Członek KomitetuWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
973Grużewski FlorianDębowa GóraPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
3300Grużewski JózefMystkowiecPułtuskpułtuskiPułtuski 
910Gryczyński Jan, ksiądzLuszynPlecka DąbrowagostyńskiGostyński 
315Gryżewski WiktorWolskieBłoniebłońskiWarszawski 
2277Grządzielski Jan, ksiądzGrodziceDąbrowa GórniczalelowskiOlkuski 
856Grzegorzewicz MichałŁasiecznikiŁowiczsochaczewskiŁowicki 
381Grzegorzewski MieczysławCzarny LasGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
974Grzybowski EugeniuszSkrzeszewyPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
3782Grzymała JózefDługoborzZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2915Grzymała Szymon, ksiądzAdamówŻelechówżelechowskiŁukowski 
2580Grzymała WincentyObrowiecHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1473Guillaume ChryzostomRadoszyceWieluńwieluńskiWieluński 
3633Gumowski IgnacyGumowoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2916Gumowski Kazimierz, ksiądzOkrzejaMoszczankażelechowskiŁukowski 
3156Gumowski StefanSzymakiPłońskpłockiPłocki 
1173Gurowski JózefKaliszKaliszkaliskiKaliski 
1279Gurowski MikołajWyszynKoninkonińskiKoniński 
1335Gustowski WincentyPiotrowiceSłupcapyzdrskiKoniński 
3157Gutkowski IgnacyStrachówkoPłońskpłockiPłocki 
3634Gutkowski JózefŚmiecinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3158Gutkowski MarianSiedlinPłońskpłockiPłocki 
3635Gutkowski TeodorŚwiniaryPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2917Gutman Antoni, ksiądzOkrzejaMoszczankażelechowskiŁukowski 
514Gutowski JózefOtwockMiłosnasiennickiStanisławowski 
3951Gutt AleksanderKurdymoksztyŁoździejesejneńskiSejneński 
3952Gutt JerzyTrakianyKalwaryasejneńskiSejneński 
3953Gutt ZygmuntOkocieKalwaryasejneńskiSejneński 
1130Guziński AntoniLubieniecKowalkowalskiWłocławski 
975Guziński KonstantyWroczynyKutnoorłowskiGostyński 
976Gzowski HenrykWychnyKrośniewiceorłowskiGostyński 
2298Hackebeil AugustPilicaZawierciepilickiOlkuski 
1918Haenel AtanazyGorzyczanySandomierzsandomierskiSandomierski 
977Hagemejster EdwardKrzyżanówKutnoorłowskiGostyński 
2145Haller CezarMianociceMiechówmiechowskiMiechowski 
857Halpert ArturCholewyBłoniesochaczewskiŁowicki 
858Halpert LudwikSerokiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
859Halpert TytusSerokiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
860Handtke BernardDrybusRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
3048Hannytkiewicz Faustyn, ksiądzMiędzyrzecMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
1174Harwat , ksiądzDembeKaliszkaliskiKaliski 
3523Hasse LudwikBieżuńBieżuńmławskiMławski 
60Hauke AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
61Hauke MaurycyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
861Hauszyld AntoniKozłów BiskupiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
257Heinrich WładysławSielceWarszawawarszawskiWarszawski 
2146Helcel Józef TadeuszRzędowiceMiechówmiechowskiMiechowski 
1624Heller WilhelmRzejowiceRadomskradomskowskiPiotrkowski 
2539Hempel AleksanderTarnówKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
2857Hempel AleksyTuchowiczeŁukówłukowskiŁukowski 
2390Hempel AntoniLublinLublinlubelskiLubelski 
2727Hempel JoachimSkorczyceUrzędówkraśnickiZamojski 
2858Hempel JoachimTuchowiczeŁukówłukowskiŁukowski 
1919Hempel JózefJanowice BagnisteOżarówsandomierskiSandomierski 
2581Hempel KarolBohutyczeHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2147Henisz AleksanderRadzienniceSłomnikimiechowskiMiechowski 
4015Henke AugustRożeleWejwerymaryampolskiMaryampolski 
2918Henkel JanJarczówŻelechówżelechowskiŁukowski 
2972Herbst AdolfOrtelBiałabialskiBialski 
650Herman WładysławZłotaRawabrzezińskiRawski 
2473Hermanowski SymforianKlimontowiceKurówkazimierskiLubelski 
2015Herniczek AntoniWola SienińskaOstrowiecsoleckiOpatowski 
2016Herniczek IgnacyJedlonkaIłżasoleckiOpatowski 
2728Herniczek JanBoiskaUrzędówkraśnickiZamojski 
2125Herniczek KonstantyBąkówOrońskszydłowieckiOpoczyński 
3301Hewelkie OttonPułtuskPułtuskpułtuskiPułtuski 
3302Hewelkie UnisławWólka SomiankowskaWyszkówpułtuskiPułtuski 
911Higersberger FeliksSkrzanyGostyningostyńskiGostyński 
1099Hildebrandt GustawRaciążekNieszawaradziejowskiWłocławski 
382Hildebrandt JanJanówkaGrójecczerskiWarszawski 
2764Hildebrandt KarolWiszniewSiedlcesiedleckiSiedlecki 
62Hilke HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1829Hiller HermanKielceKielcekieleckiKielecki 
3916Hincz JanCiszewAugustówbiebrzańskiAugustowski 
1696Hirosz JózefGołębiówRadomradomskiRadomski 
2805Hirszman AugustPrzewóz NurskiNurwęgrowskiSiedlecki 
3303Hoffman TytusPobyłkówSerockpułtuskiPułtuski 
3954Hoffmann LucjanHelenówSejnysejneńskiSejneński 
3159Hołyński StefanRadzanowoPłockpłockiPłocki 
575Horbowski AdamDoleckSkierniewicerawskiRawski 
456Hornowski JózefŁochówMińskstanisławowskiStanisławowski 
3086Horoch AlfonsWołoska WolaBiaławłodawskiRadzyński 
1920Horoch WacławMierzanowiceOżarówsandomierskiSandomierski 
3087Horoch WładysławMazanówkaKodeńwłodawskiRadzyński 
2689Horodeński NarcyzGorajecZwierzynieczamojskiZamojski 
2582Horodyński LucjanMetelinHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2583Horodyński RomualdWołajowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
515Horodyński WitoldStarogródMińsksiennickiStanisławowski 
2584Horodyński WładysławMołodyatyczeHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
258Horodyski AntoniLewicpolWarszawawarszawskiWarszawski 
2444Horodyski JulianMarcinówKurówlubartowskiLubelski 
4016Hryncewicz JulianIłgówSzakimaryampolskiMaryampolski 
3160Hryniewicz AntoniCiołkówkoPłockpłockiPłocki 
2474Hryszkiewicz KonstantyWolicaOpolekazimierskiLubelski 
383Huba MieczysławFalencinGrójecczerskiWarszawski 
384Huba StanisławFalencinGrójecczerskiWarszawski 
3833Hube MichałCiechanowiecCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
2278Hubicki StefanTrzebiesławiceŁazylelowskiOlkuski 
2299Hubicki TadeuszSmoleńPilicapilickiOlkuski 
1218Huisson JanZbylczyceDąbiewartskiKaliski 
2650Hulewicz AntoniMajdan górnyTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
2330Humnicki AdolfOblekońStopnicastopnickiStopnicki 
2351Humnicki IgnacyLubaniaChmielnikszydłowskiStopnicki 
2352Humnicki ZygmuntLubaniaChmielnikszydłowskiStopnicki 
651Hussarzewski TeodorWągryRogówbrzezińskiRawski 
3834Idźkowski MichałBrykiWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
1100Ignatowski RomanCiechocinekCiechocinekradziejowskiWłocławski 
1219Iłowiecki IgnacyBiernaciceUniejówwartskiKaliski 
707Iłowiecki StanisławBorysławice ZamkoweKłodawałęczyckiŁęczycki 
652Ingersleben KarolBudziszewiceRokicinybrzezińskiRawski 
2806Irzykiewicz AntoniStrankówNurwęgrowskiSiedlecki 
2807Irzykiewicz BronisławWólka NadbużnaNurwęgrowskiSiedlecki 
2808Irzykiewicz JulianDługie KamieńskieNurwęgrowskiSiedlecki 
862Iwanicki Teofil, ksiądzKaskiBłoniesochaczewskiŁowicki 
385Iwanicki WładysławOgrodzieniceGrójecczerskiWarszawski 
2766Izdebski AleksanderNakórySiedlcesiedleckiSiedlecki 
458Izdebski BronisławWólka KozłowskaMińskstanisławowskiStanisławowski 
3017Izdebski GracjanPatków RuskiŁosicełosickiBialski 
2767Iżycki HenrykKrześlinSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2475Iżycki JózefKurówKurówkazimierskiLubelski 
2445Iżycki JózefWielkieKurówlubartowskiLubelski 
1779Iżycki JulianCzarnolasZwoleńkozienickiRadomski 
1222Jabłkowski BolesławSiedlątkówDobrawartskiKaliski 
1220Jabłkowski JózefCielceBłaszkiwartskiKaliski 
1221Jabłkowski LudwikSiedlątkówDobrawartskiKaliski 
1411Jabłkowski TeodorRalewiceSzadekszadkowskiSieradzki 
3783Jabłoński AdamPniewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2279Jabłoński AdamWłodowiceZawiercielelowskiOlkuski 
1921Jabłoński AleksanderChobrzanySandomierzsandomierskiSandomierski 
1101Jabłoński AleksanderŻakowiceOsięcinyradziejowskiWłocławski 
3524Jabłoński AntoniKowalewoLelicemławskiMławski 
63Jabłoński LudwikWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3304Jabłoński RomanRomanowMakówpułtuskiPułtuski 
576Jabłoński StanisławWałowiceRawarawskiRawski 
2729Jabłoszewski WiktorMazanówUrzędówkraśnickiZamojski 
3049Jachołkowski AleksanderPoizdówKockradzyńskiRadzyński 
3414Jackowski AleksanderGłowinaPłocklipnoskiLipnoski 
3989Jackowski AndrzejOniszkiSerejekalwaryjskiKalwaryjski 
3415Jackowski FranciszekChalinoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1412Jackowski FranciszekDąbrówkaGóra BałdrzychowskaszadkowskiSieradzki 
577Jackowski JakubGostomiaNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
3636Jackowski JózefGlinojeckRaciążprzasnyskiPrzasnyski 
386Jackowski MarceliPromnaBiałobrzegiczerskiWarszawski 
3416Jackowski TeodorŁapinóżekDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
387Jackowski TomaszWodzicznaGrójecczerskiWarszawski 
578Jacobson FlawianBujałyNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
3955Jacuński JakubNiecinySerejesejneńskiSejneński 
3835Jaczyński Andrzej, ksiądzJabłonkaWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
64Jagmin PawełWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3717Jakacki WładysławKaczkaOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
4038Jakubowski Adam, ksiądz, b. Rektor Zgrom. XX. Pijarów.honorowyCzłonek Honorowy 
65Jakubowski AugustWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2098Jakubowski JózefFałkówPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
2099Jakubowski JulianFałkówPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
66Jakubowski KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1961Jakubowski PiotrWiśniowaStaszówstaszowskiSandomierski 
2100Jakubowski StanisławSkórnicePrzedbórzkonieckiOpoczyński 
1697Jakubowski Teofil, ksiądzBłotnicaJedlińskoradomskiRadomski 
2280Jakubowski WładysławDobieszowicelelowskiOlkuski 
708Jamnicki EdwardTarnówka PonętowskaKołołęczyckiŁęczycki 
316Janasz AdolfPłochocinBłoniebłońskiWarszawski 
2765Janczewski IgnacyŁugoSiedlcesiedleckiSiedlecki 
4039Janczewski Kazimierz, Naczel. Sek. Leś. w K. R P. i Skar.honorowyCzłonek Honorowy 
3525Janicki LudwikRaciążRaciążmławskiMławski 
1625Janiszewski MichałOkołowiceŚwięta AnnaradomskowskiPiotrkowski 
3886Janiszewski PaulinKolnicaAugustówaugustowskiAugustowski 
3836Janiszewski Wincenty, ksiądzTykocinTykocintykocińskiŁomżyński 
317Janiszowski RudolfCzubiliBłoniebłońskiWarszawski 
1698Jankowski HeliodorWieniawaRadomradomskiRadomski 
67Jankowski NarcyzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2148Janowski EdwardJaxiceMiechówmiechowskiMiechowski 
68Janowski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
318Januszewski JózefLesznoBłoniebłońskiWarszawski 
1367Jany Kazimierz, ksiądzBrzykówWidawasieradzkiSieradzki 
579Jański SewerynKaleńNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
580Jański WładysławKaleńNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
516Jarkiewicz [Romuald]AnielinMińsksiennickiStanisławowski 
1368Jarmicki Michał, ksiądzBurzeninWidawasieradzkiSieradzki 
3718Jarnutowski Adam, ksiądzTroszynOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
709Jarociński JózefWola NiedźwiedziaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1413Jarociński KarolZadzimSzadekszadkowskiSieradzki 
1414Jarociński WojciechSieradzSieradzszadkowskiSieradzki 
3417Jaroszewski FeliksMalanowoSierpclipnoskiLipnoski 
69Jaroszyński HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3837Jaruzelski WojciechRuś StaraWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2217Jarzębski Bartłomiej, ksiądzStawiszynSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2281Jarzyński FeliksNiegowaŻarkilelowskiOlkuski 
1986Jasieński AntoniOpokiŁagówopatowskiOpatowski 
1922Jasieński KsaweryBidzinyOżarówsandomierskiSandomierski 
1923Jasieński LeonWojciechowiceOżarówsandomierskiSandomierski 
1699Jasieński MaksymilianJabłonna ŻerdźRadomradomskiRadomski 
3089Jasieński RajmundRozwadówkaBiaławłodawskiRadzyński 
3090Jasieński RochBrusWłodawawłodawskiRadzyński 
3091Jasieński TeodorRozwadówkaBiaławłodawskiRadzyński 
1987Jasieński WładysławBoksyceOstrowiecopatowskiOpatowski 
3092Jasieński WładysławRozwadówkaBiaławłodawskiRadzyński 
259Jasiński AdamBabiceWarszawawarszawskiWarszawski 
70Jasiński AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
260Jasiński JózefPelaszkówWarszawawarszawskiWarszawski 
1415Jasiński Józef, ksiądzZadzimSzadekszadkowskiSieradzki 
653Jasiński Karol, ksiądzDobraStrykówbrzezińskiRawski 
71Jasiński LeonWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3088Jasiński MichałRóżankaWłodawawłodawskiRadzyński 
72Jasiński StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
388Jasiński Stanisław KostkaZąbkówSokołówczerskiWarszawski 
389Jasiński WojciechGłudnaGrójecczerskiWarszawski 
2973Jaskłowski KarolMichałkówTerespolbialskiBialski 
1700Jastrzębowski LudomiłPodkannaRadomradomskiRadomski 
4040Jastrzębowski Wojciech, b. Prof. Inst. Gos. W. i L. w MarymonciehonorowyCzłonek Honorowy 
3784Jastrzębski Wincenty, ksiądzPrzytułyZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2974Jaszczołd FranciszekKobylanyTerespolbialskiBialski 
1701Jaszowski ArturBrzeście nad PilicąBiałobrzegiradomskiRadomski 
390Jaszowski StanisławŁychowska WolaGrójecczerskiWarszawski 
581Jaśkowski JanChociwRawarawskiRawski 
1962Jawornicki AntoniKiełczynIwaniskastaszowskiSandomierski 
1702Jawornicki WładysławWysockoRadomradomskiRadomski 
3161Jaworowski AleksyTrębkiZakroczympłockiPłocki 
3162Jaworowski JózefRadzyminPłońskpłockiPłocki 
582Jaworski DionizyLesiewRawarawskiRawski 
3050Jaworski FeliksRadzyńRadzyńradzyńskiRadzyński 
1703Jaworski FranciszekRykiBiałobrzegiradomskiRadomski 
583Jaworski TeofilWoluczaRawarawskiRawski 
2859Jaźwiński FeliksWola OsowińskaKockłukowskiŁukowski 
457Jaźwiński WalentyRudzienkoMińskstanisławowskiStanisławowski 
1175Jeleniewski AdamStropieszynCekówkaliskiKaliski 
3838Jeliński IgnacyMazuryWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2017Jeliński RomanTarnówekIłżasoleckiOpatowski 
1830Jelski JózefMasłówKielcekieleckiKielecki 
2506Jełowicki ZdzisławChorupnikKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
584Jenike JanBartoszówkaRawarawskiRawski 
1336Jenike WilhelmKopojnoKoninpyzdrskiKoniński 
978Jerzmanowski FranciszekKrośniewiceKrośniewiceorłowskiGostyński 
826Jerzmanowski IgnacyMikułyRogówłowickiŁowicki 
654Jerzmanowski WłodzimierzMoskwaBrzezinybrzezińskiRawski 
517Jezierski Karol, Członek KomitetuMińskMińsksiennickiStanisławowski 
1040Jezierski KonstantyMilrzynBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
3418Jezierski MarianRokicieSierpclipnoskiLipnoski 
2809Jezierski StefanPrzewóz NurskiNurwęgrowskiSiedlecki 
3051Jezierski WiktorSiemieńParczewradzyńskiRadzyński 
2884Jezierski WładysławSobienie murowaneGarwolingarwolińskiŁukowski 
261Jeziorański JanŁosia-WólkaWarszawawarszawskiWarszawski 
1572Jeziorański MichałBykiPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
262Jeziorański StanisławŁosia-WólkaWarszawawarszawskiWarszawski 
3419Jeżewski AnastazySkrwilnoRypinlipnoskiLipnoski 
2651Jeżewski JulianHołubieDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2062Jobkiewicz Józef, ksiądzSławnoOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
73Jodko TomaszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1924Jordański WincentyŻurawicaSandomierzsandomierskiSandomierski 
2585Jórski KlemensIłowiecWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
2507Jórski KonstantyHajownikiZamośćkrasnystawskiKrasnystawski 
3637Józefowicz FranciszekBardonyCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3638Józefowicz HenrykSońskCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1131Józefowicz LudomirPierowa WolaLubieńkowalskiWłocławski 
3163Józefowicz WacławJeżewoPłońskpłockiPłocki 
827Jóźwicki AndrzejPsaryBielawyłowickiŁowicki 
3839Jundziłł IgnacyHulówkiWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
74Jundziłł JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
75Jundziłł JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1780Jurzyński Wawrzyniec, ksiądzMniszewMniszewkozienickiRadomski 
1574Kaczkowski AleksanderBełchatówBełchatówpiotrkowskiPiotrkowski 
1573Kaczkowski EdwardDomiechowiceBełchatówpiotrkowskiPiotrkowski 
2586Kaczkowski GustawMoniatyczeHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1988Kaczkowski JulianGromadziceOpatówopatowskiOpatowski 
4041Kaczyński Paweł, b. Prof. Gimn. Real. Warsz.honorowyCzłonek Honorowy 
3164Kadłubowski LeonardNiewiklaPłońskpłockiPłocki 
1831Kalinka AleksanderKielceKielcekieleckiKielecki 
1704Kalinka KazimierzRadomRadomradomskiRadomski 
1705Kalisz PawełBranicaBiałobrzegiradomskiRadomski 
1706Kalisz PiotrKożuchówBiałobrzegiradomskiRadomski 
3165Kalksztein WładysławWyszynPłockpłockiPłocki 
2476Kamieniecki CezaryKośminkazimierskiLubelski 
2063Kamieniecki KonstantySokolniki MokrePrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
3639Kamiński AntoniŁaniętaPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
263Kamiński AntoniPiasecznoPiasecznowarszawskiWarszawski 
4017Kamiński FranciszekZypleSzakimaryampolskiMaryampolski 
3420Kamiński Ludwik, ksiądzNowogródDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
3421Kamiński StanisławJanoszyceDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1575Kamocki AleksanderDłutówPabijanicepiotrkowskiPiotrkowski 
2218Kamocki AntoniKościelecProszowiceszkalbmierskiMiechowski 
2181Kamocki LudwikPiekaryProszowiceproszowskiMiechowski 
2182Kamocki StefanKościelecProszowiceproszowskiMiechowski 
1925Kamocki WłodzimierzChwatkiSandomierzsandomierskiSandomierski 
1474Kaniewski Marcin, ksiądzDzietrznikiWieluńwieluńskiWieluński 
912Kaniewski StanisławReszkoGombingostyńskiGostyński 
3640Kanigowski MieczysławGrzybowoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3422Kanigowski WłodzimierzPłomianyDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3641Kanigowski ZygmuntSulerzyskCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3423Kantorski Józef, ksiądzTłuchówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
391Kapliński JózefJastrzębieGrójecczerskiWarszawski 
392Kapliński JulianJastrzębieMogielnicaczerskiWarszawski 
2975Karasiński AndrzejTerespolTerespolbialskiBialski 
2919Karasiński AugustWymysłówMoszczankażelechowskiŁukowski 
1416Karczewski AntoniChajczynyŁaskszadkowskiSieradzki 
2976Karczewski AntoniTerespolTerespolbialskiBialski 
2018Karczewski FeliksWielgieZwoleńsoleckiOpatowski 
1475Karczewski FranciszekKrzentleWidawawieluńskiWieluński 
3166Karczewski JanSielecZakroczympłockiPłocki 
2019Karczewski JoachimCiepielówZwoleńsoleckiOpatowski 
1926Karczewski PatrycyZłotaSandomierzsandomierskiSandomierski 
1927Karczewski StanisławZłotaSandomierzsandomierskiSandomierski 
3305Kargowski StanisławOlszankaWyszkówpułtuskiPułtuski 
913Karłowski LudwikGostyninGostyningostyńskiGostyński 
2810Karnicki Andrzej, ksiądzSokołówSokołówwęgrowskiSiedlecki 
76Karnicki JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3642Karniewski IgnacyKarniewoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3306Karniewski WawrzyniecTłucznicePułtuskpułtuskiPułtuski 
710Karnkowski AdolfLesznoKutnołęczyckiŁęczycki 
1043Karnkowski EdwardBogusławiceKołowłocławskiWłocławski 
3424Karnkowski JanKarnkowoLipnolipnoskiLipnoski 
3425Karnkowski KonstantyOleśnoWielgielipnoskiLipnoski 
1041Karnkowski PiotrBogusławiceKołowłocławskiWłocławski 
979Karnkowski SylwesterMłogoszynKutnoorłowskiGostyński 
1042Karnkowski TeodorCzamaninIzbicawłocławskiWłocławski 
1044Karnkowski WładysławPaniewekOsięcinywłocławskiWłocławski 
1476Karoński PiotrNaramiceNaramicewieluńskiWieluński 
3526Karpiński AleksanderStrzegowoSzreńskmławskiMławski 
3643Karpiński FeliksOpinogóraCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1781Karpiński JanStudziankiRyczywółkozienickiRadomski 
3307Karski AugustSlężanyRadzyminpułtuskiPułtuski 
518Karski HenrykDębe MałeMińsksiennickiStanisławowski 
1280Karski KajetanRychwałKoninkonińskiKoniński 
1928Karski KazimierzRyłowiceSandomierzsandomierskiSandomierski 
3527Karski MaksymilianOsieczekRaciążmławskiMławski 
519Karski MścisławStrachominMińsksiennickiStanisławowski 
1929Karski StanisławWłostówOpatówsandomierskiSandomierski 
1045Karski WawrzyniecGalczyceSompolnowłocławskiWłocławski 
1989Karski WincentyŻochcinekOpatówopatowskiOpatowski 
1626Karśnicki IgnacySiemkowiceDziałoszynradomskowskiPiotrkowski 
1477Karśnicki JanŁyskorniaWieluńwieluńskiWieluński 
3426Karwatt AleksanderPiórkowoDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
2064Karwicki TeodorKarwiceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1990Karwicki WincentyChybiceBrodyopatowskiOpatowski 
3528Karwosiecki GabrielStara wieśSierpcmławskiMławski 
3427Karwosiecki PolidorOstrowiteLipnolipnoskiLipnoski 
3917Karwowski AntoniWólkaRajgródbiebrzańskiAugustowski 
3887Karwowski IgnacyHołynkaLipskaugustowskiAugustowski 
3918Karwowski KajetanTajenkoRajgródbiebrzańskiAugustowski 
1223Karwowski KazimierzŚwinice WartskieDąbiewartskiKaliski 
3888Karwowski StanisławCzuprynówLipskaugustowskiAugustowski 
2690Kasperowski JanRadecznicaZwierzynieczamojskiZamojski 
2920Kasperski EdwardWilczyskaŻelechówżelechowskiŁukowski 
3840Kasprowicz MikołajJuchnowszczyznaZłotoryatykocińskiŁomżyński 
2730Kaszewski Leon, ksiądzPopkowiceUrzędówkraśnickiZamojski 
1337Kaszewski Teodor, ksiądzCiążeńSłupcapyzdrskiKoniński 
77Kaszowski AdolfWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3018Katerla FranciszekWoźnikiŁosicełosickiBialski 
2149Katerla LudwikZarogówMiechówmiechowskiMiechowski 
1707Kawalski MarcinRogolinBiałobrzegiradomskiRadomski 
3529Kawecki GustawKosinkimławskiMławski 
1417Kawiecki JózefDzierżążna RządowaWartaszadkowskiSieradzki 
3785Kazimirus SewerynBożejewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3786Kazimirus WilhelmBożejewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2446Kąsinowski WładysławDębinyKurówlubartowskiLubelski 
1576Keller AdamPiotrkówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
78Kenig JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3093Kępiński LudwikSapiehówBiaławłodawskiRadzyński 
1224Kęszycki JózefBronczynaBłaszkiwartskiKaliski 
3644Kiciński BronisławOjrzeńCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
393Kiciński KazimierzLubaniceGrójecczerskiWarszawski 
3052Kiciński PawełRadzyńRadzyńradzyńskiRadzyński 
1708Kiciński TadeuszRadzanówBiałobrzegiradomskiRadomski 
2587Kiciński TomaszBiałopoleDryszczówhrubieszowskiHrubieszowski 
264Kicki KajetanSzamocinWarszawawarszawskiWarszawski 
2652Kiełczewski SewerynWiszniówTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
3167Kiełczewski ZygmuntSzabskRaciążpłockiPłocki 
2477Kierglewicz FranciszekSkokówOpolekazimierskiLubelski 
4018Kierśnicki StanisławJaworowoMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
3841Kierznowski AleksanderSzepietowoWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3842Kierznowski JanKiewłakiWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3843Kierznowski JózefStokowiskoWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2126Kietliński EdmundRedestówPrzysuchaszydłowieckiOpoczyński 
3530Kijewski AugustWolaMławamławskiMławski 
394Kijewski GustawBłędówGrójecczerskiWarszawski 
395Kijewski Jan ChryzostomBłędówGrójecczerskiWarszawski 
2020Kiniorski WaleryPętkowiceOżarówsoleckiOpatowski 
3787Kisielnicki FranciszekKisielnicaŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3919Kisielnicki IgnacySzczuczynSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3788Kisielnicki JózefStawiskiŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3789Kisielnicki JulianKisielnicaŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3790Kisielnicki LudwikJanczewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3791Kisielnicki WitoldKorzenisteStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
3531Kisielnicki WłodzimierzZielonaMławamławskiMławski 
2300Kiślański AntoniBlanowiceZawierciepilickiOlkuski 
2301Kiślański FortunatBlanowiceZawierciepilickiOlkuski 
520Kiwerski AndrzejDobrzyniec WielkiStara WieśsiennickiStanisławowski 
2885Kiwerski HenrykSokółGończycegarwolińskiŁukowski 
2391Klamborowski FranciszekStrzyżewiceLublinlubelskiLubelski 
3645Kleczeński RomanPrzasnyszPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
3889Kleczkowski ErazmMikielewszczyznaLipskaugustowskiAugustowski 
2478Klemensowski LudwikCelejówNowa AleksadryakazimierskiLubelski 
79Klemensowski MarcinWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
914Kleniewski BolesławSierakówekGostyningostyńskiGostyński 
3168Kleniewski EmilianZaborowoPłońskpłockiPłocki 
3169Kleniewski FranciszekZaborowoPłońskpłockiPłocki 
3308Klimecki WładysławKarniewoMakówpułtuskiPułtuski 
3171Klimkiewicz AntoniLeszczynoPłockpłockiPłocki 
3170Klimkiewicz Antoni StefanGoślicePłockpłockiPłocki 
711Kłobski WojciechKozuby ŚrednieŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1281Kłobukowski AleksanderPowiercieKołokonińskiKoniński 
1282Kłobukowski JózefPowiercieKołokonińskiKoniński 
1046Kłobukowski NepomucenBorucinekOsięcinywłocławskiWłocławski 
1283Kłokocki BolesławSmaszewkonińskiKoniński 
1991Kłokocki KazimierzNietuliskoOstrowiecopatowskiOpatowski 
1832Kłossowski AdamLipnoMałogoszczkieleckiKielecki 
2101Kłossowski StanisławRaczkiPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
1577Kłyszyński PiotrWolbórzWolbórzpiotrkowskiPiotrkowski 
2302Kmita JanW likówPradłapilickiOlkuski 
1369Kobierzycki AntoniWitówWidawasieradzkiSieradzki 
1418Kobierzycki BolesławKalinowaZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1419Kobierzycki JarosławPodoleZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1370Kobierzycki MichałPyszkówZłoczewsieradzkiSieradzki 
1371Kobierzycki WładysławMajaczewiceWidawasieradzkiSieradzki 
2811Kobyliński IgnacyMołmotkiSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1870Kobyliński LudwikSudółJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
1176Kobyliński Piotr, ksiądzDubrzec WielkiKaliszkaliskiKaliski 
2921Kobylski LucjanStaninŁukówżelechowskiŁukowski 
655Kobyłecki EdmundSmardzewZgierzbrzezińskiRawski 
1627Koch RudolfDworszowiceRadomskradomskowskiPiotrkowski 
3053Koch Oświata JanTulnikiParczewradzyńskiRadzyński 
656Kochanowski AndrzejNiesułkówStrykówbrzezińskiRawski 
3719Kochanowski FranciszekKordowoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
2183Kochanowski JulianDobranowiecDobranowiecproszowskiMiechowski 
2021Kochanowski RomanRatajeWąchocksoleckiOpatowski 
1992Kochnowski StanisławWarszówekOstrowiecopatowskiOpatowski 
1102Kochowicz Wojciech, ksiądzBroniewoRadziejoworadziejowskiWłocławski 
3844Koćmierowski Jan, ksiądzPiekutyWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
265Koelichen KarolWłochyWarszawawarszawskiWarszawski 
1478Kokczyński ApolinaryWielgieZłoczewwieluńskiWieluński 
1225Kokieli AdolfWilczkówDobrawartskiKaliski 
1420Kokieli WładysławBoczkiSzadekszadkowskiSieradzki 
3646Kolbe TomaszDąbrówka BrzozowskaPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1871Kollatorowicz FranciszekKonaryWodzisławjędrzejowskiKielecki 
3309Kolnarski AntoniLeśniewoWarszawapułtuskiPułtuski 
1709Kolnarski LudwikKorzeńBiałobrzegiradomskiRadomski 
2508Kołaczkowski BrunonSuchodołyPiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
1628Kołaczkowski JózefCielętnikKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
1526Kołaczkowski TadeuszKiedrzynCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
3720Kołakowski Leon, ksiądzNurNurostrołęckiOstrołęcki 
1782Kołakowski StefanSamwodzieKozienicekozienickiRadomski 
1421Kołdowski Józef, ksiądzŁaskiŁaskszadkowskiSieradzki 
1710Kołłątaj DionizyMichałowiceMichałowiceradomskiRadomski 
2127Kołłątaj HugoWólka KłuckaKielceszydłowieckiOpoczyński 
1422Kołodziejski Franciszek, ksiądzLutomierskLutomierskszadkowskiSieradzki 
2331Komar FeliksPiestrzaStopnicastopnickiStopnicki 
1711Komarnicki AugustGrabów nad PilicąMniszewradomskiRadomski 
1712Komarnicki StanisławGrabów nad PilicąMniszewradomskiRadomski 
1284Komierowski AntoniStare MiastoKoninkonińskiKoniński 
3310Komierowski JanPrzeradówPułtuskpułtuskiPułtuski 
3721Komierowski JózefWąsewoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
2860Komierowski KonstantyŁukówŁukówłukowskiŁukowski 
3722Komierowski LudwikBrzezienkoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
459Komierowski MichałKraszewRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1872Komornicki JózefDalechowyJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
1629Komornicki LudwikKobiele WielkieRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1226Komornicki ZygmuntWrzącaTurekwartskiKaliski 
80Komorowski AugustWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1930Konarski KonstantyWilczyceSandomierzsandomierskiSandomierski 
1993Konarski RafałOziembłówOpatówopatowskiOpatowski 
2447Koncewicz KonstantyWygnanówKocklubartowskiLubelski 
980Kondracki Walenty, ksiądzŻychlinPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
981Konrad WładysławKutnoKutnoorłowskiGostyński 
81Kończa MedardWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2392Koporski IgnacyKoziceLublinlubelskiLubelski 
82Korabiewski WiktorWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2653Korczyński JulianNiemirowiecZamośćtomaszowskiHrubieszowski 
3532Korewa AntoniSierpcSierpcmławskiMławski 
1713Kornaszewski JanStawiszynBiałobrzegiradomskiRadomski 
1132Kornecki LudwikBogusławiceLubieńkowalskiWłocławski 
982Körner OttonChodówKrośniewiceorłowskiGostyński 
1527Korulski KazimierzWyczerpyCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
2588Korytyński NikodemŁotoszynyHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2922Korzybski JanWilczyskaŻelechówżelechowskiŁukowski 
3172Korzybski Stanisław, ksiądzŻukowoWyszogródpłockiPłocki 
1873Kosicki JulianNagłowiceKielcejędrzejowskiKielecki 
2540Kosiński AntoniKrasneKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
3533Kosiński AntoniLipowiecMławamławskiMławski 
3534Kosiński JózefKęczewoMławamławskiMławski 
2768Kosiński TeodorZelkówSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1103Kosiński WojciechŚwięteNieszawaradziejowskiWłocławski 
3428Koskowski FlorianDobreDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
1874Koskowski MarianBieganówSzczekocinyjędrzejowskiKielecki 
460Koskowski WincentyChrzęsneRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1047Kosmak HermanKuczynaBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1285Kosmalski Wiktor, ksiądzKramskKołokonińskiKoniński 
712Kosobudzki AleksanderUpaleŁęczycałęczyckiŁęczycki 
83Kossakowski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
84Kossakowski Stanisław KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1994Kossecki SamuelRudnikiOpatówopatowskiOpatowski 
3723Kossobudzki JózefKrzeczkowoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3173Kossobudzki SzymonGilinoPłockpłockiPłocki 
774Kossowski AntoniŻdżychówGóra BałdrzychowskazgierskiŁęczycki 
983Kossowski TadeuszWojszycePlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
2332Kossowski Teofil, ksiądzNowe Miasto KorczynNowe Miasto KorczynstopnickiStopnicki 
1338Kostanecki NepomucenMyszakówPyzdrypyzdrskiKoniński 
1423Kostanecki PawełWola PrzatowskaSzadekszadkowskiSieradzki 
2509Kostecki TeodorWielkopoleKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
266Kostecki WincentyElsnerówWarszawawarszawskiWarszawski 
2022Kostewicz IgnacyZemborzynSolecsoleckiOpatowski 
2184Koszutski HipolitMniszówBrzeskoproszowskiMiechowski 
85Koszutski JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1528Kośmiński JózefZawadaKłomniceczęstochowskiWieluński 
2150Kośmiński KonstantyMały KsiążWodzisławmiechowskiMiechowski 
2448Kotarbiński JózefCzemiernikiRadzyńlubartowskiLubelski 
3174Kotarski HenrykSzerominPłońskpłockiPłocki 
396Kotarski TomaszCychryMszczonówczerskiWarszawski 
1995Kotkowski JózefBodzechówOstrowiecopatowskiOpatowski 
1996Kotkowski MarcelliBodzechówOstrowiecopatowskiOpatowski 
1997Kotkowski SewerynBodzechówOstrowiecopatowskiOpatowski 
1931Kotkowski StefanMściówSandomierzsandomierskiSandomierski 
1372Kotnowski PiotrGrabówWidawasieradzkiSieradzki 
3792Kotowski KajetanDobrzyjałowoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3429Kowalewski DominikSąsiecznoLubiczlipnoskiLipnoski 
3535Kowalewski Feliks, ksiądzLutocinBieżuńmławskiMławski 
3430Kowalewski FranciszekOsiek nad WisłąLubiczlipnoskiLipnoski 
3431Kowalewski IgnacyChudzawaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3432Kowalewski JózefPłonczynkoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3724Kowalewski Józef, ksiądzWąsewoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3845Kowalewski JulianKuczynCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3019Kowalski FranciszekPratulinBiałałosickiBialski 
1286Kowalski HenrykPosadaKoninkonińskiKoniński 
2393Kowalski IgnacyMełgiewLublinlubelskiLubelski 
1287Kowalski WładysławPosadaKoninkonińskiKoniński 
2333Kownacki AleksanderGórkiNowe Miasto KorczynstopnickiStopnicki 
3175Kownacki JózefGalominekPłońskpłockiPłocki 
585Kownacki KazimierzRegnowoRawarawskiRawski 
3536Kownacki LudwikTurzaMławamławskiMławski 
3311Kownacki StanisławWypychyWyszkówpułtuskiPułtuski 
86Kozakowski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1227Kozanecki MieczysławKraskiDąbiewartskiKaliski 
1424Kozarski BolesławWiliamówZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1425Kozarski MichałPrusinowiceSzadekszadkowskiSieradzki 
3176Kozarzewski ZygmuntRaszewoWyszogródpłockiPłocki 
2541Kozerski FaustynStawChełmchełmskiKrasnystawski 
87Kozielski FranciszekWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1177Kozieradzki FranciszekKosmówKaliszkaliskiKaliski 
2353Kozierowski EugeniuszStrojnówChmielnikszydłowskiStopnicki 
2185Kozłowski ApolinaryWięckowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
3920Kozłowski FeliksTarachySzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
1875Kozłowski JózefŁowiniaJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
3020Kozłowski KarolSiedlceSiedlcełosickiBialski 
3725Kozłowski KazimierzBorekCzerwinostrołęckiOstrołęcki 
1876Kozłowski KonstantyMękarzówSzczekocinyjędrzejowskiKielecki 
397Kozłowski KorneliCzaplinGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
3177Kozłowski LeonKleniewoPłockpłockiPłocki 
3178Kozłowski LeonKryskPłońskpłockiPłocki 
2303Kozłowski LudwikPodzamcze ogrodzienieckieŁazypilickiOlkuski 
1877Kozłowski RomualdRembieszyceMałogoszczjędrzejowskiKielecki 
1714Kozłowski StanisławNiedabylBiałobrzegiradomskiRadomski 
1529Kozłowski Walenty, ksiądzBorownoKłomniceczęstochowskiWieluński 
3021Kozłowski WładysławSiedlceSiedlcełosickiBialski 
2394Koźmian AleksanderZaraszówBychawalubelskiLubelski 
2395Koźmian HenrykGałęzówLublinlubelskiLubelski 
2396Koźmian de Rzeczyca SewerynWierzchowiskaLublinlubelskiLubelski 
2861Koźmiński JerzyŁukówŁukówłukowskiŁukowski 
2219Koźmiński JózefSwoszowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
775Koźmiński KarolBedońŁódźzgierskiŁęczycki 
2397Koźmiński MichałLublinLublinlubelskiLubelski 
1479Kożarski HenrykKonopnicaWidawawieluńskiWieluński 
1373Kożarski JózefOchleWidawasieradzkiSieradzki 
1426Kożuchowski AugustDobraŁaskszadkowskiSieradzki 
1288Kożuchowski JózefBrudzeńTurekkonińskiKoniński 
461Krajewski RadzyminRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
88Krajewski AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3537Krajewski NikodemStarogubyRaciążmławskiMławski 
3793Krajewski Paweł, ksiądzZambrówZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2304Krajewski RudolfPradłaPradłapilickiOlkuski 
713Krakowski IgnacyTarnówka PonętowskaKolołęczyckiŁęczycki 
657Kraków LudwikBratoszewiceStrykówbrzezińskiRawski 
3990Krasicki EdwardKirsnaKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
4042Krasicki Kazimierz, Vice-Prezes C. K. Galicyj. Tow. Roln.honorowyCzłonek Honorowy 
89Krasicki MarceliWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
90Krasicki WacławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
319Krasiński AdamRadziejowiceRuda GuzowskabłońskiWarszawski 
2065Krasiński BolesławJanikówPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
3647Krasiński KarolKrasnosielcWarszawaprzasnyskiPrzasnyski 
3648Krasiński LudwikKrasneMławaprzasnyskiPrzasnyski 
984Krasiński WincentySiemieniceKutnoorłowskiGostyński 
320Krasnodębski WładysławCzarnocinBabybłońskiWarszawski 
3094Krassowski FranciszekPiesia WołaParczewwłodawskiRadzyński 
2923Krassowski JózefGułówŁukówżelechowskiŁukowski 
1783Krassowski KarolGarbatkaZwoleńkozienickiRadomski 
3095Krassowski RajmundPiesia WołaParczewwłodawskiRadzyński 
91Kraszewski Józef IgnacyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3096Kraszewski KajetanRomanówBiaławłodawskiRadzyński 
2102Kraszkowski HieronimBudkówOpocznokonieckiOpoczyński 
321Krause AdolfRadzikówBłoniebłońskiWarszawski 
1374Krauttofer BolesławZłoczewZłoczewsieradzkiSieradzki 
658Krauze KarolŁaznówRokicinybrzezińskiRawski 
863Krąkowski JózefOstrowceSochaczewsochaczewskiŁowicki 
92Kremky WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1133Kretkowski BronisławWięsławiceLubieńkowalskiWłocławski 
1134Kretkowski EmilianBaruchowoLubieńkowalskiWłocławski 
3538Krępski , ksiądzWieczwniaMławamławskiMławski 
1480Kręski EdwardMasłowiceWieluńwieluńskiWieluński 
1630Krompoltz StanisławStrzelce MałePrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
93Kronenberg LeopoldWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
267Kropiwnicki AlfonsZielonkiWarszawawarszawskiWarszawski 
95Kropiwnicki KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
96Kropiwnicki Stanisław ZygmuntWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
94Krosnowski AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
915Krosnowski EustachyKoszelewGombingostyńskiGostyński 
2354Krosnowski RomualdDrochówKielceszydłowskiStopnicki 
3054Kroszczyński WładysławBabiankaParczewradzyńskiRadzyński 
3649Krośnicki AntoniChoszczewkaMławaprzasnyskiPrzasnyski 
3539Krośnicki PawełPodkrajewoMławamławskiMławski 
1531Krotkiewski RomanMirówCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1530Królikiewicz BolesławKuźnica StaraKrzepiceczęstochowskiWieluński 
2334Królikiewicz PiotrRzegocinNowe Miasto KorczynstopnickiStopnicki 
97Królikowski AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
322Królikowski RudolfOtrębusyMszczonówbłońskiWarszawski 
1715Krótkiewski JanBrzeska WolaBiałobrzegiradomskiRadomski 
2128Kruger AndrzejRzucówSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
659Krukowiecki AleksanderPopieńRogówbrzezińskiRawski 
3956Kruszewski AntoniLejpunySejnysejneńskiSejneński 
3846Kruszewski Franciszek, ksiądzJabłońWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3957Kruszewski JanKrzewinSejnysejneńskiSejneński 
1631Kruszewski StanisławWoźniki SzlacheckieRadomskradomskowskiPiotrkowski 
2023Kruszewski WalentyGardzieniceZwoleńsoleckiOpatowski 
1784Kruszyński WładysławMagnuszewMniszewkozienickiRadomski 
2589Kruzenstern AleksanderKoniuchyZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
1104Kryński JózefWysocinOsięcinyradziejowskiWłocławski 
2924Kryński WincentyRykiMoszczankażelechowskiŁukowski 
398Krysiński MichałGniejewiceWarszawaczerskiWarszawski 
1963Krzesimowski StanisławRembówŁagówstaszowskiSandomierski 
2862Krzesiński SebastianWola ZastawskaŁukówłukowskiŁukowski 
2711Krzęciewski HilaryRadzięcinLublin, FrampoltarnogrodzkiZamojski 
2691Krzyczkowski KarolPniówekZamośćzamojskiZamojski 
3726Krzyczkowski Leon, ksiądzOstrówOstrówostrołęckiOstrołęcki 
2812Krzymowski AleksanderKupiętynSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1135Krzymuski JózefBielnaLubieńkowalskiWłocławski 
985Krzymuski JózefGłogowaKrośniewiceorłowskiGostyński 
3794Krzymuski KarolJurzceStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
1289Krzymuski KazimierzWilczynKleczewkonińskiKoniński 
1048Krzymuski LudwikSompolinekSompolnowłocławskiWłocławski 
1049Krzymuski MarcinWierzbieSompolnowłocławskiWłocławski 
1051Krzymuski MarcinZagrodnicaIzbicawłocławskiWłocławski 
1050Krzymuski TadeuszKruszynWłocławekwłocławskiWłocławski 
1833Krzyszkowski LudwikBebelnoKielcekieleckiKielecki 
4019Krzysztofowicz MikołajLeśnictwoMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
1578Krzysztoporski KlemensKruszówTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
462Krzywiński OnufryPogorzelecWyszkówstanisławowskiStanisławowski 
399Krzywoszewski BolesławDrwalewGrójecczerskiWarszawski 
2066Krzywoszewski DominikPrzysuchaPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
916Krzyżanowski EdmundDąbrówkaGostyningostyńskiGostyński 
2220Krzyżanowski JózefCudzynowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2398Krzyżanowski LeopoldLublinLublinlubelskiLubelski 
3727Kuberski MichałTrzaskiOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
2151Kucieński JanSzczepanowiceMiechówmiechowskiMiechowski 
2248Kucieński RomanBentkowiceMichałowiceolkuskiOlkuski 
2249Kucieński SamuelLaskiSłomnikiolkuskiOlkuski 
2250Kucieński WojciechBentkowiceMichałowiceolkuskiOlkuski 
98Kucz KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
99Kuczalski LeonWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1998Kuczewski PiotrBrzostowaOstrowiecopatowskiOpatowski 
1178Kuczkorski RomanBorkówKaliszkaliskiKaliski 
3179Kuczkowski FlorianOmiecinyZakroczympłockiPłocki 
521Kuczyk ZiemomysłŁękawicaMińsksiennickiStanisławowski 
2977Kuczyński EdwardRogoźnicaMiędzyrzecbialskiBialski 
2731Kuczyński JózefKłodnica górnaBełżycekraśnickiZamojski 
2542Kuhn JanKolemczyceDubienkachełmskiKrasnystawski 
3890Kujawski BolesławOlszankaSuwałkiaugustowskiAugustowski 
2543Kukiel JanWojsławiceWojsławicechełmskiKrasnystawski 
1632Kulesza AdamBudzówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1834Kuleszyński AleksanderRudnikiWłoszczowakieleckiKielecki 
1835Kuleszyński FranciszekKuszelówWłoszczowakieleckiKielecki 
1633Kulikowski OnufryCieśleGorzkowiceradomskowskiPiotrkowski 
2769Kuliński EustachyKrzymoszeSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3312Kułak-Okołów JózefGolądkówPułtuskpułtuskiPułtuski 
3097Kunicki LeonStulnoWłodawawłodawskiRadzyński 
3098Kunicki StefanSiedliszczeWłodawawłodawskiRadzyński 
1052Kunkel BogumiłKonkowa WolaBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1105Kunkel BogusławZagajewiceOsięcinyradziejowskiWłocławski 
2449Kunszteter WładysławBaranówNowa AleksadryalubartowskiLubelski 
1634Kupczyński , ksiądzKobiele WielkieRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1228Kurcewski AndrzejZakrzewWartawartskiKaliski 
986Kurdwanowski DionizyOstałówKrośniewiceorłowskiGostyński 
1716Kurdwanowski Jan NepomucenKlwatkiRadomradomskiRadomski 
463Kurella JózefTułRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
464Kurella RajmundTułRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
100Kurjerow JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1290Kurnatowski AlfredBrudzewKołokonińskiKoniński 
101Kurnatowski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1785Kurosz BolesławSmogorzewGniewoszówkozienickiRadomski 
1717Kurosz LudwikWrzeszczówRadomradomskiRadomski 
4043Kurowski Jan Nepomucen, b. Red. Tyg. Rol. Technol.honorowyCzłonek Honorowy 
2692Kurtz AdamBorowina Staro-ZamojskaChomęciskazamojskiZamojski 
2067Kurtz Adolf, Członek KomitetuRusinówPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
3313Kurtz Aleksander, Członek KomitetuNasielskNasielskpułtuskiPułtuski 
522Kurtz JanOtwockMiłosnasiennickiStanisławowski 
465Kurtz JulianDembe małeMińskstanisławowskiStanisławowski 
3847Kurzeniecki JózefPakaniewCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
586Kurzewski JózefOsowiceRawarawskiRawski 
587Kurzewski WaleryBrzozówkaRawarawskiRawski 
2335Kuszel AtanazySkowronnaPińczówstopnickiStopnicki 
466Kuszel LucjanPogorzelecWyszkówstanisławowskiStanisławowski 
2732Kuszell IgnacyModliborzynJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
2813Kuszell IgnacyNowa wieśSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
523Kuszell JózefCzarnaMińsksiennickiStanisławowski 
2770Kuszell JulianNiwiskiSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2814Kuszell TeodorKossówSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3314Kuszkowski TeodorJaciążekPrzasnyszpułtuskiPułtuski 
588Kuwieczyński DionizyŻurawkaRawarawskiRawski 
3180Kwiasieborski AdamWempiłyRaciążpłockiPłocki 
3540Kwiatkowski AntoniGralewoRaciążmławskiMławski 
3433Kwiatkowski AntoniKamień kmiecyDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1106Kwiatkowski DominikPrzywieczerzynNieszawaradziejowskiWłocławski 
3181Kwiatkowski JanGalominPłońskpłockiPłocki 
3650Kwiatkowski Józef, ksiądzCiechanówCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3182Kwiatkowski JózefDłużniewoPłońskpłockiPłocki 
714Kwiatkowski JózefatTumŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3541Kwiatkowski Piotr, ksiądzKoziebrodyRaciążmławskiMławski 
1291Kwilecki WładysławGosławiecKoninkonińskiKoniński 
102Lachnicki CyprianWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2068Lacki MarceliStrzeszkowiceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1292Lalewicz WiktorWysokieKotokonińskiKoniński 
1878Lanckoroński KazimierzMotkowiceWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2654Lange KarolTarnowatkaTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
1136Lange WilhelmChocimKowalkowalskiWłocławski 
2926Laski JanSobolewGończyceżelechowskiŁukowski 
2544Laski KalikstKuligSiedliszczechełmskiKrasnystawski 
103Laski WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1879Laskowski AntoniOpatkowice MurowaneJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
1880Laskowski RochRóżnicaWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2305Laskowski SewerynJeziorowiceSzczekocinypilickiOlkuski 
3728Lasocki AdrianCzernieOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
467Lasocki AugustCzarnówWyszkówstanisławowskiStanisławowski 
3542Lasocki BronisławBieżuńBieżuńmławskiMławski 
3651Lasocki EzechielKarwaczPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
3729Lasocki IgnacyŁątczynOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3183Lasocki IgnacyRycharciceLelicepłockiPłocki 
917Lasocki JózefCzerniewŁowiczgostyńskiGostyński 
468Lasocki JózefCzernikMińskstanisławowskiStanisławowski 
323Lasocki LeonZaborówBłoniebłońskiWarszawski 
400Lasocki LudwikGłuchówGrójecczerskiWarszawski 
3795Lasocki RomanDzierzbiaStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
918Lasocki StanisławKiernoziaŁowiczgostyńskiGostyński 
3184Lasocki StanisławMiszewoPłockpłockiPłocki 
3185Lasocki StefanCieksinNasielskpłockiPłocki 
864Lasocki WładysławBrochówSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2886Laurysiewicz RomanSobienie KiełczewskieGarwolingarwolińskiŁukowski 
1427Lazarew KonstantyŻytowicePabijaniceszadkowskiSieradzki 
2399Le Brun LudwikKawenczynPiaskilubelskiLubelski 
104Le Brun TomaszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
776Lebelt JanZgniłe BłotoAlexandrówzgierskiŁęczycki 
777Lebelt WilhelmSokołówZgierzzgierskiŁęczycki 
2221Lebowski StanisławPrzemykówBrzeskoszkalbmierskiMiechowski 
589Lechowski BolesławSoszyceRawarawskiRawski 
590Lechowski WładysławStudziankiRawarawskiRawski 
2887Ledóchowski JanŁaskarzewGończycegarwolińskiŁukowski 
3022Ledóchowski JózefRudnikŁosicełosickiBialski 
105Ledóchowski KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2815Lees AnsleyZofjówkaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
3434Lekszycki Felicjan, ksiądzŻałeRypinlipnoskiLipnoski 
469Lelewel ProtWola CygowskaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2925Lelewel TadeuszBabiceGończyceżelechowskiŁukowski 
1532Lemański EdwardKłobuckoKłobuckoczęstochowskiWieluński 
591Lemański JanSuliszewoRawarawskiRawski 
660Lemański KazimierzBratoszewiceStrykówbrzezińskiRawski 
2186Lenczewski MaksymilianWroninProszowiceproszowskiMiechowski 
661Lenczowski WincentyWągryRogówbrzezińskiRawski 
3991Lengnich AugustPorożniewoWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
2693Lenkiewicz Michał, ksiądzSułówZwierzynieczamojskiZamojski 
3653Lentz AugustRębówCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1428Leopold AntoniSzadkowiceSzadekszadkowskiSieradzki 
1429Leopold IgnacyŁopatkiŁaskszadkowskiSieradzki 
1430Leopold JózefKwiatkowiceLutomierskszadkowskiSieradzki 
3654Leppert JanBąkChorzeleprzasnyskiPrzasnyski 
3543Leppert SzymonGnojnoMławamławskiMławski 
3544Leppert TomaszŁążekMławamławskiMławski 
919Lesiewski AntoniMuchniceKutnogostyńskiGostyński 
715Lesiewski FranciszekSławęcinŁęczycałęczyckiŁęczycki 
920Lesiewski JanRatajeGostyningostyńskiGostyński 
3315Lesiewski KonstantyKoźniewo WielkiePułtuskpułtuskiPułtuski 
716Lesiewski StanisławJarochówKrośniewicełęczyckiŁęczycki 
1533Lesiński AleksanderBorównoCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1534Lesiński LudwikBorównoCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
401Leski GustawKunieGrójecczerskiWarszawski 
268Leski Jan, ksiądzBoninaWarszawawarszawskiWarszawski 
1137Leski LudwikKowalKowalkowalskiWłocławski 
1719Lessel ArturKonaryRadomradomskiRadomski 
1718Lessel StanisławKonaryRadomradomskiRadomski 
662Lesser LewiLubochniaRokicinybrzezińskiRawski 
106Lesser StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3186Leszczewski AleksanderJeżewoPłońskpłockiPłocki 
1999Leszczewski FranciszekOstrowiecOstrowiecopatowskiOpatowski 
107Leszczyński IgnacyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
402Leszczyński Jan NepomucenLisówWarszawaczerskiWarszawski 
2450Leszczyński JózefFajsławiceLublin, PiaskilubartowskiLubelski 
3655Leszczyński JózefatŁysakówPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1964Leszczyński MaksymilianRuszczaSandomierzstaszowskiSandomierski 
1932Leszczyński MichałBuszkowiceOpatówsandomierskiSandomierski 
2024Leszczyński RafałBuszkowiceIłżasoleckiOpatowski 
1933Leszczyński WładysławSłupia NadbrzeżnaOżarówsandomierskiSandomierski 
3958Leśnik KonradSejnySejnysejneńskiSejneński 
1579Lewandowicz , ksiądzRzgówTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
1339Lewandowski Antoni, ksiądzKowalewoSłupcapyzdrskiKoniński 
3730Lewandowski Stanisław, ksiądzCzyżewoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
1965Lewandowski WincentySieragiStaszówstaszowskiSandomierski 
2978Lewicki MaksymilianStarzyniecBiałabialskiBialski 
1786Lewicki StanisławRegówGniewoszówkozienickiRadomski 
1836Lewiecki HenrykLasochówMałogoszczkieleckiKielecki 
108Lewiński JakubWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
663Lewiński LudwikRzeczycaRawabrzezińskiRawski 
109Lewiński MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1107Lewiński TadeuszSłomkowoNieszawaradziejowskiWłocławski 
3187Lewocki JózefChociszewoZakroczympłockiPłocki 
4020Ley JanIgliszkiPrenymaryampolskiMaryampolski 
3316Lhotak JakubStrzyżePułtuskpułtuskiPułtuski 
2590Lichocki StanisławOrnatowiceWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
2400Ligocki AleksanderBroniceLublinlubelskiLubelski 
110Lilpop StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
111Limprecht HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1720Linda AntoniBrzeska WolaBiałobrzegiradomskiRadomski 
3891Lineburg StanisławMała PrzeroślFilipowoaugustowskiAugustowski 
3099Liniewski SewerynLejnoParczewwłodawskiRadzyński 
1229Linke JulianKorytkówTurekwartskiKaliski 
3435Linowski AntoniSteklinLipnolipnoskiLipnoski 
2222Linowski KazimierzZiembliceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
1881Linowski LudwikZdanowiceJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2251Linowski StanisławSzreniawaWolbromolkuskiOlkuski 
2187Lipczyński IgnacyWierzbnoProszowiceproszowskiMiechowski 
2694Lipczyński JanBorowina SitanieckaZwierzynieczamojskiZamojski 
2025Lipiński , ksiądzWielgieZwoleńsoleckiOpatowski 
3436Lipiński FranciszekTurza małaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2355Lipiński JózefStrzałkówStopnicaszydłowskiStopnicki 
3188Lipkau EdwardChodkowoBodzanówpłockiPłocki 
3848Lipnicki StanisławMalinnikCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3437Lipski AleksanderJakóbkowoDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
1138Lipski IgnacyChodeczekLubieńkowalskiWłocławski 
2103Lipski JacekSkąpeRadoszycekonieckiOpoczyński 
1139Lipski KarolStrzygiLubieńkowalskiWłocławski 
1787Lipski LudwikKlikawaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
1340Lipski WacławSzymanowicePyzdrypyzdrskiKoniński 
2695Lisicki AntoniBortotyczeZwierzynieczamojskiZamojski 
2252Lisicki BolesławKlimontówDąbrowa GórniczaolkuskiOlkuski 
3189Lisicki ErazmŚlepkowoPłockpłockiPłocki 
524Lisicki RomualdKuflewMińsksiennickiStanisławowski 
1230Lisiecki FeliksBiernaciceUniejówwartskiKaliski 
1788Lisowski MichałPrzyłękaZwoleńkozienickiRadomski 
987Lissowski KarolSzołajdyKrośniewiceorłowskiGostyński 
3731Litwiński AdolfZamośćOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3656Liwski KonstantySławkiCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2401Lizenbarth JanBabinBiełżycelubelskiLubelski 
828Lociński JózefBakówŁowiczłowickiŁowicki 
2282Lohman FranciszekPodlesieŚwięta AnnalelowskiOlkuski 
2336Lohmann KonstantyTopolaStopnicastopnickiStopnicki 
4021Lorck KarolMarwaPrenymaryampolskiMaryampolski 
2356Lossow RomanGrzymałaStopnicaszydłowskiStopnicki 
2696Lotz Stary ZamośćChomęciskazamojskiZamojski 
778Lubiatowski JózefatSikawaŁódźzgierskiŁęczycki 
2223Lubienicki ZdzisławSoboszówSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2357Lubieniecki HipolitBaliceChmielnikszydłowskiStopnicki 
2306Lubieński ArturWierzchowiskoWolbrompilickiOlkuski 
1635Lubieński SewerynPrzerębGorzkowiceradomskowskiPiotrkowski 
112Lubomirski EugeniuszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
113Lubomirski KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
114Lubomirski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
115Lubomirski TadeuszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
116Lubomirski WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
117Lubomirski ZygmuntWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1431Lubowidzki KarolWidzewPabijaniceszadkowskiSieradzki 
2337Lubowidzki WładysławGorysławiceBuskstopnickiStopnicki 
2591Lubowiecki AntoniMaliceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1721Lubowiecki JózefPolany w kluczu MierówRadomradomskiRadomski 
3657Lutosławski EdwardRembielinChorzeleprzasnyskiPrzasnyski 
3796Lutosławski FranciszekDrozdowo GórneŁomżałomżyńskiŁomżyński 
1293Lutostański JózefNieboszynKoninkonińskiKoniński 
1294Lutostański WładysławCząstkówKoninkonińskiKoniński 
921Lüttichau GustawLucieńGostyningostyńskiGostyński 
922Łabęcki AntoniWola TrębskaKutnogostyńskiGostyński 
118Łabęcki HieronimWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
269Łabęcki WładysławOkęcieWarszawawarszawskiWarszawski 
988Łabęcki WłodzimierzSleszynPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
2510Łaniewski AdamHajownikiZamośćkrasnystawskiKrasnystawski 
3055Łapczyński EmilKrempaKockradzyńskiRadzyński 
3056Łapczyński FeliksKrempaKockradzyńskiRadzyński 
3317Łapiński AleksanderZegrzynekSerockpułtuskiPułtuski 
3318Łapiński PawełPowielinNasielskpułtuskiPułtuski 
2592Łaski KarolŚwidnikiWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
1934Łaski KonstantyLipnikSandomierzsandomierskiSandomierski 
2927Łaski RomualdChordzieszkaŻelechówżelechowskiŁukowski 
403Łaszcz LudwikStaniszewiceGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
865Łaszczyński AdamKampinosSochaczewsochaczewskiŁowicki 
1341Łaszczyński AntoniWilczniaSłupcapyzdrskiKoniński 
1432Łaszczyński FeliksWola KrokockaSzadekszadkowskiSieradzki 
270Łaszczyński JakubBlizneWarszawawarszawskiWarszawski 
271Łaszczyński JózefBlizneWarszawawarszawskiWarszawski 
119Łaszczyński ZygmuntWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2129Łazowski AntoniOstałówSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
1722Łazowski BronisławKlonowice KurekRadomradomskiRadomski 
3190Łaźniewski JanKrubiceWyszogródpłockiPłocki 
3191Łaźniewski MikołajPieścidłaZakroczympłockiPłocki 
404Łącki AleksanderBudziszynekGrójecczerskiWarszawski 
923Łącki LeopoldSłupGombingostyńskiGostyński 
405Łączyński KonstantyPrzęsławiceGrójecczerskiWarszawski 
406Łączyński ZygmuntŻyrówGrójecczerskiWarszawski 
779Łebkowski MaksymilianPęcławicePiątekzgierskiŁęczycki 
3652Łebkowski WiktorKomoryCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3732Łempicki AdolfDaniłowoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
3658Łempicki AdolfMalużynCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1108Łempicki AntoniJanowiceWłocławekradziejowskiWłocławski 
3733Łempicki ArturBoraweOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
120Łempicki ArturWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3192Łempicki AtanazyBrześciePłońskpłockiPłocki 
989Łempicki EugeniuszGłogowiecKutnoorłowskiGostyński 
3438Łempicki FeliksNowa WieśWielgielipnoskiLipnoski 
3922Łempicki FranciszekWierzbowoGrajewobiebrzańskiAugustowski 
272Łempicki HenrykGrochówWarszawawarszawskiWarszawski 
3193Łempicki HenrykZagajewoPłońskpłockiPłocki 
3439Łempicki IgnacyPłonneDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
3734Łempicki JanDworakiCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3194Łempicki JózefChudzynoPłockpłockiPłocki 
2593Łempicki KarolCześnikiZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
3195Łempicki KarolKucicePłońskpłockiPłocki 
3923Łempicki KarolWierzbowoGrajewobiebrzańskiAugustowski 
1935Łempicki KazimierzGierczyceOpatówsandomierskiSandomierski 
3735Łempicki KazimierzZalesieOstrówostrołęckiOstrołęcki 
3736Łempicki KonstantyGrzymkiCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
2733Łempicki KonstantyStojeszynJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
1966Łempicki LudwikPlantaIwaniskastaszowskiSandomierski 
1109Łempicki PiotrKrotoszynOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1967Łempicki StanisławPlantaIwaniskastaszowskiSandomierski 
3196Łempicki Stanisław RomanŻągotyPłockpłockiPłocki 
3545Łepkowski IgnacyWyszynyMławamławskiMławski 
121Łęski AdamWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
273Łęski LudwikZąbkiWarszawawarszawskiWarszawski 
2979Łoski JózefKostomłotyKodeńbialskiBialski 
780Łoskowski FeliksJanowicePiątekzgierskiŁęczycki 
3737Łuba KonstantyZalesieCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
324Łubieński FeliksIzdebnoGrodziskbłońskiWarszawski 
2224Łubieński FranciszekKaźmierza WielkaSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
122Łubieński HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
470Łubieński JanOkóniewMiłosnastanisławowskiStanisławowski 
2225Łubieński KazimierzKaźmierza WielkaSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
1481Łubieński NapoleonStarzeniceWieluńwieluńskiWieluński 
781Łubieński Paweł, Członek KomitetuPokrzywnicaPiątekzgierskiŁęczycki 
325Łubieński PiotrGoleWarszawabłońskiWarszawski 
2816Łubieński StanisławRuchnaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
866Łubieński Tadeusz, ksiądz biskupWiskitkiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
123Łubieński TomaszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
990Łubieński WładysławDobrzelinGostyninorłowskiGostyński 
924Łubieński WładysławGrabieGombingostyńskiGostyński 
2130Łubkowski KarolKorzyceSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
1723Łubkowski RomanSulistrowiceWarszawaradomskiRadomski 
2307Łuczycki IldefonsDąbrowicaSzczekocinypilickiOlkuski 
1789Łuczyński JanPiotrkowiceKozienicekozienickiRadomski 
3319Łukaszewicz AntoniSkaszewoPułtuskpułtuskiPułtuski 
525Łukomski JanówekKałuszynsiennickiStanisławowski 
1433Łukomski FranciszekBorki DrużbieńskieBałdrzychówszadkowskiSieradzki 
3546Łukoski FeliksBorkowo KościelneSierpcmławskiMławski 
1140Łukowski BłażejŁączewnaPrzetyczkowalskiWłocławski 
3547Łukowski LudwikZalesieSierpcmławskiMławski 
3797Łuniewski AntoniBoguszyceŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2358Łuniewski EdwardGnojnoChmielnikszydłowskiStopnicki 
2338Łuniewski FranciszekMietelStopnicastopnickiStopnicki 
1724Łuniewski HenrykWieniawaRadomradomskiRadomski 
3798Łuniewski JulianTaraskowoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
592Łuszczewski FeliksZalesieSkierniewicerawskiRawski 
867Łuszczewski JanJeżówkaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3197Łuszczewski JózefKuchary-SkotnikiZakroczympłockiPłocki 
1535Łuszczewski JózefWancerzówCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
593Łuszczewski RomualdŻelaznaSkierniewicerawskiRawski 
1580Łuszczewski WacławGrabicaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
124Łuszczewski WacławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
594Łuszczewski WiktorRzeczkówRawarawskiRawski 
2226Macharzyński IgnacyGónówSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
125Machczyński KonradWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2000Macherski TomaszChybiceBrodyopatowskiOpatowski 
717Maciążkiewicz Antoni, ksiądzMazewKrośniewicełęczyckiŁęczycki 
3892Maciejowski FranciszekRohożynLipskaugustowskiAugustowski 
2545Maciejowski Ignacy KsaweryDorohuczchełmskiKrasnystawski 
718Maciejowski KazimierzMazewKrośniewicełęczyckiŁęczycki 
3738Maciejowski WładysławOrłoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
2188Maczakiewicz Antoni, ksiądzKoniuszaProszowiceproszowskiMiechowski 
1482Madaliński BolesławŁaszówWieluńwieluńskiWieluński 
1375Madaliński Ignacy, ksiądzStolecZłoczewsieradzkiSieradzki 
1483Madaliński StanisławBrzozaWieluńwieluńskiWieluński 
2594Madan SewerynKozodawyHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1484Magnuski FerdynandParciceWieluńwieluńskiWieluński 
664Magnuski Władysław, ksiądzSkierniewicebrzezińskiRawski 
1837Majerczak Maciej, ksiądzKielceKielcekieleckiKielecki 
595Majewski AmbrożyKonopnicaRawarawskiRawski 
991Majewski JózefPodczachyKutnoorłowskiGostyński 
2227Majewski KarolDębianySzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
3659Majewski MaksymilianCiechanówCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1536Majewski StanisławKrasiceKłomniceczęstochowskiWieluński 
1537Majewski WincentyKrasiceKłomniceczęstochowskiWieluński 
1636Majewski WładysławDylówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
2511Majewski Starża FeliksStudziańska WolaKraśnikkrasnystawskiKrasnystawski 
2339Majzel HieronimKikowoStopnicastopnickiStopnicki 
2359Majzel JanDobrówSzydłówszydłowskiStopnicki 
1295Makarewicz KsaweryKramskKołokonińskiKoniński 
1882Makolski JózefDzierzgówJaronowicejędrzejowskiKielecki 
1883Makolski WalentyLaskówJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2655Makomaski AntoniTurkowiceHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
3320Makomaski FelicjanKościeszeNasielskpułtuskiPułtuski 
1725Makomaski HipolitKiełbówBiałobrzegiradomskiRadomski 
596Makomaski LudwikTrębaczewBiałobrzegirawskiRawski 
597Makomaski WincentyTrębaczewBiałobrzegirawskiRawski 
2888Makowski FeliksPrawdaŻelechówgarwolińskiŁukowski 
3321Makowski FlorentynChabdzynPułtuskpułtuskiPułtuski 
1111Makowski IgnacyKlonowoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
2863Makowski JanLipniakŁukówłukowskiŁukowski 
3799Makowski Paweł, ksiądzZambrówZambrówłomżyńskiŁomżyński 
1434Makulski Józef, ksiądzRestarzewSzczercówszadkowskiSieradzki 
1838Makulski RomanDąbieWłoszczowakieleckiKielecki 
3198Malcz JulianPrzyborowice GórneZakroczympłockiPłocki 
1581Malcz WilhelmBorowaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1727Malczeski FranciszekDąbrówka WarszawskaRadomradomskiRadomski 
1726Malczeski JulianRadomRadomradomskiRadomski 
2595Malczeski KornelSitnoZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
2596Malczyński Julian, ksiądzPeresołowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
126Malhomme LudwikWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2734Malhomme WładysławGruszka ZaporskaChomęciskakraśnickiZamojski 
1179Malinowski , ksiądzKraszewiceBłaszkikaliskiKaliski 
1582Malinowski ErazmPiotrkówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
3322Malinowski HenrykBazarMakówpułtuskiPułtuski 
3548Malinowski JózefDąbrowaMławamławskiMławski 
1231Malinowski JózefDobraDobrawartskiKaliski 
326Malinowski ŁukaszBożęcinBłoniebłońskiWarszawski 
2001Malinowski StanisławNiekisiałkaOpatówopatowskiOpatowski 
2817Maliszewski AntoniSokołówSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2697Maliszewski LeonStary ZamośćChomęciskazamojskiZamojski 
2152Malski DominikPrzełajŻarnowiecmiechowskiMiechowski 
2104Małachowski GustawKońskieKońskiekonieckiOpoczyński 
2105Małachowski HenrykKońskieKońskiekonieckiOpoczyński 
598Małachowski WładysławNowe-MiastoNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
2106Małachowski WłodzimierzKońskieKońskiekonieckiOpoczyński 
1728Małecki HenrykRajecRadomradomskiRadomski 
3440Małkiewicz Ignacy, ksiądzLigowoSierpclipnoskiLipnoski 
868Małkowski LudwikGiżyceSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3739Małowieski JózefGostkówCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3199Małowieski KonstantyDzierżanówWyszogródpłockiPłocki 
2656Małuja MichałPrzeworskTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
2479Manowski JózefPoniatówOpolekazimierskiLubelski 
2069Manugiewicz JózefPaszkowiceŻarnówopoczyńskiOpoczyński 
127Mańkowski EmerykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3441Mańkowski MarcinPłonczynDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
128Mańkowski WacławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
129Mańkowski WaleryWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2771Marchocki KlemensKrzeskMiędzyrzecsiedleckiSiedlecki 
3740Marchwicki MaciejBrzeznoSieluńostrołęckiOstrołęcki 
2772Marcinkowski FranciszekWola SuchożebrskSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2928Marcinkowski JanKłoczewŻabiankażelechowskiŁukowski 
2026Marcinkowski KsaweryWola PawłowskaKaliszanysoleckiOpatowski 
2283Marciszewicz PiotrTrzebniówŻarkilelowskiOlkuski 
130Marczewski BronisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1936Marczewski ErazmŁukawaSandomierzsandomierskiSandomierski 
1637Marczewski WiktorGosławiceWarszawa Nr. 1580radomskowskiPiotrkowski 
869Maringe LeonardJasieniecSochaczewsochaczewskiŁowicki 
870Maringe WiktorJasieniecSochaczewsochaczewskiŁowicki 
1141Markiewicz JózefSmołowiceKowalkowalskiWłocławski 
3660Markowski AntoniZeńbokPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
3057Markowski Jan PawełDrechlówMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
1110Markowski LeonardStraszewoSłużeworadziejowskiWłocławski 
3924Markowski WalentyNettaRajgródbiebrzańskiAugustowski 
526Markowski WładysławRudnoStara WieśsiennickiStanisławowski 
1485Marliński MichałNowa wieśWieluńwieluńskiWieluński 
665Marszewski AndrzejBukówRokicinybrzezińskiRawski 
327Marylski EustachyKsiążeniceGrodziskbłońskiWarszawski 
2230Masłowicz MarcelliKamionnaNowe Miasto KorczynszkalbmierskiMiechowski 
2153Massalski KonstantyLelowiceMiechówmiechowskiMiechowski 
1342Matecki JanKuchary BoroweKoninpyzdrskiKoniński 
3442Matejko EdmundRakówRypinlipnoskiLipnoski 
2773Matliński JanZbuczynSiedlcesiedleckiSiedlecki 
925Matłaszyński JulianSannikiGombingostyńskiGostyński 
666Matuszewski EmanuelTymiankaStrykówbrzezińskiRawski 
471Matuszewski LeonJasiennicaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2228Mayzel AdamZagajówWodzisławszkalbmierskiMiechowski 
2154Mayzel JózefZagajowoSłomnikimiechowskiMiechowski 
2229Mayzel PiotrZagajówWodzisławszkalbmierskiMiechowski 
830Mazaraki KazimierzSkierniewicełowickiŁowicki 
2189Mazaraki LudwikLubożycaProszowiceproszowskiMiechowski 
2735Mazurkiewicz AndrzejKraśnikLublinkraśnickiZamojski 
2402Mazurkiewicz GustawBystrejowiceLublinlubelskiLubelski 
3200Mączewski JanWęgrzynowoWyszogródpłockiPłocki 
1790Mączewski Józef, ksiądzMagnuszewMniszewkozienickiRadomski 
3549Mączewski LudwikKobyla ŁąkaBieżuńmławskiMławski 
1486Mąkowski Józef, ksiądzDzietrzkowiceWieluńwieluńskiWieluński 
831Meizner GustawBorówekBielawyłowickiŁowicki 
3959Mejer AndrzejŁumbieSerejesejneńskiSejneński 
3323Melechowicz FeliksKleszewoPułtuskpułtuskiPułtuski 
527Meyer EwarystStojadłaMińsksiennickiStanisławowski 
472Meyer LudwikWołominRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2929Meyzner KarolUłęż GórnyMoszczankażelechowskiŁukowski 
3849Mężyński JanKnyszynTykocintykocińskiŁomżyński 
1053Miączyński MieczysławWieniecBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
3443Miączyński SylwesterNasięgniewoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3444Miączyński WitoldWielgieWielgielipnoskiLipnoski 
3445Miączyński WładysławKrojczynDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1538Miączyński WładysławMiedznaCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1343Miączyński WłodzimierzTrębczynKoninpyzdrskiKoniński 
1884Michalczewski MaksymilianMierzwinJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
131Michalski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2155Michałowski AdamWężerówSłomnikimiechowskiMiechowski 
1885Michałowski AntoniPsarySzczekocinyjędrzejowskiKielecki 
132Michałowski ErazmWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3850Michałowski FranciszekJuchnowiecZłotoryatykocińskiŁomżyński 
2980Michałowski HenrykPokiniankaTerespolbialskiBialski 
274Michałowski WładysławJabłonnaJabłonnawarszawskiWarszawski 
3851Michałowski WładysławJuchnowiecZłotoryatykocińskiŁomżyński 
3324Michniewicz WładysławByliceNasielskpułtuskiPułtuski 
3550Mieczkowski FranciszekTrzaskSzreńskmławskiMławski 
275Miecznikowski AleksanderLipkówWarszawawarszawskiWarszawski 
276Miecznikowski LudwikLipkówWarszawawarszawskiWarszawski 
133Mieczyński AdamWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3201Mieczyński FranciszekStrusinLelicepłockiPłocki 
3661Mieczyński LudwikGruduskPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
3662Miedzielski WincentyPęczkiPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1055Mielecki KazimierzNowa WieśBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
926Mielecki SewerynTrębkiKutnogostyńskiGostyński 
1054Mielęcki JanSmólskBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1056Mielęcki ProtPopowiczkiBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
782Mielęcki RomanSzydłówLutomierskzgierskiŁęczycki 
4022Mielkie JerzyGiełgudyszki górneSzakimaryampolskiMaryampolski 
1296Mielżyński KarolKazimierzKoninkonińskiKoniński 
1297Mielżyński MaciejKazimierzKoninkonińskiKoniński 
1886Mieroszewski AndrzejWolicaJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2156Mieroszewski LeonardUniejówMiechówmiechowskiMiechowski 
2546Mierzejewski AntoniHutczeChełmchełmskiKrasnystawski 
3325Mierzejewski HipolitLeszczydółWyszkówpułtuskiPułtuski 
2547Mierzejewski JulianHutczeChełmchełmskiKrasnystawski 
134Mierzwiński AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1057Mierzwiński StanisławKruszynekWłocławekwłocławskiWłocławski 
1058Mierzyński HenrykRozkosznaBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
3741Mierzyński Ludwik, ksiądzMyszyniecOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1298Mierzyński TadeuszWąsoszeKoninkonińskiKoniński 
1059Mierzyński WładysławMorzyceOsięcinywłocławskiWłocławski 
1232Mieszczański KazimierzGłaniszewWartawartskiKaliski 
3326Mieszkowski AntoniKozłowoPułtuskpułtuskiPułtuski 
3742Mieszkowski JanUgniewoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
667Mieszkowski JanZalesieBrzezinybrzezińskiRawski 
328Mieszkowski KlemensKonotopBłoniebłońskiWarszawski 
3663Mieszkowski MikołajKargoszynCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2190Mieszkowski RudolfKowalaProszowiceproszowskiMiechowski 
1839Mieszkowski WojciechKielceKielcekieleckiKielecki 
2981Miketta WładysławKodeńKodeńbialskiBialski 
1729Miklaszewski KazimierzOciescRadomradomskiRadomski 
2403Mikulicz Radecki AlojzyLublinLublinlubelskiLubelski 
277Mikulski Franciszek, ksiądzMokotówWarszawawarszawskiWarszawski 
278Mikulski KonstantyMokotówWarszawawarszawskiWarszawski 
927Mikutowicz StanisławStawGombingostyńskiGostyński 
3800Milberg JulianŁomżaŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3801Milberg TeodorSzczepankówŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3802Milberg WładysławUśnikŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2191Milewski AlfredBiorkówProszowiceproszowskiMiechowski 
329Milewski Franciszek, ksiądzBłonieBłoniebłońskiWarszawski 
3327Milewski HenrykRzewniaSieluńpułtuskiPułtuski 
3664Milewski JózefKotermańCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1299Milewski JózefMikorzynKoninkonińskiKoniński 
3803Milewski PrymusLubotyńŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3202Milewski StanisławKondrajecPłońskpłockiPłocki 
3328Milewski WiktorGradyPułtuskpułtuskiPułtuski 
2597Milowicz KarolModryniecHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
135Milowicz LeonWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2598Milowicz WładysławModryniecHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2404Milżecki FerdynandKozice dolneLublinlubelskiLubelski 
3852Miłkowski Mikołaj, ksiądzDomanowoWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
136Miłosz FranciszekWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
407Minasowicz JulianPotyczaGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
408Miniewski BronisławZalesieGrójecczerskiWarszawski 
409Miniewski WładysławWilcze ŚrednieGrójecczerskiWarszawski 
1583Miniszewski FranciszekWitówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
137Minter KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3329Miński FeliksWola MystkowskaWyszkówpułtuskiPułtuski 
3058Miński HieronimKraszewRadzyńradzyńskiRadzyński 
1730Mirecki AleksanderChraściechówBiałobrzegiradomskiRadomski 
410Mirecki KonstantyKrężelGrójecczerskiWarszawski 
1791Mirecki SzymonChechtyZwoleńkozienickiRadomski 
1233Mirowski AleksanderSłomów GórnyTurekwartskiKaliski 
4023Mirski AdamPietkieliszkiWejwerymaryampolskiMaryampolski 
3203Miszewski JanKołoząbPłońskpłockiPłocki 
3551Miszewski JózefStudzieniecSierpcmławskiMławski 
3204Miszewski TymoteuszNaborowoZakroczympłockiPłocki 
279Miśkiewicz ŁukaszWólka KozadowskaWarszawawarszawskiWarszawski 
1300Mittelstaedt AleksanderŁuszczewoKleczewkonińskiKoniński 
1344Mittelstaedt EdwardNaprusewoSłupcapyzdrskiKoniński 
1060Mittelstaedt JanDąbieOsięcinywłocławskiWłocławski 
2107Mittelstaedt MaurycyBiałaczewOpocznokonieckiOpoczyński 
783Mittelstaedt SewerynBryskiŁęczycazgierskiŁęczycki 
928Mleczko HenrykWólka SłubickaGombingostyńskiGostyński 
3804Mleczko JanPoryteStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
2983Mleczko Józef, ksiądzBiałaBiałabialskiBialski 
473Młocki EmilianWola RasztowskaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2930Młocki WłodzimierzKujawyŁukówżelechowskiŁukowski 
2027Młodecki StanisławGaworzyliIłżasoleckiOpatowski 
3665Młodzianowski DanielWólka ŁanięckaCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3330Młodzianowski FranciszekPłoniawyPrzasnyszpułtuskiPułtuski 
3205Młodzianowski WalentyBrodyPłońskpłockiPłocki 
1301Młoszewski JanGadówTurekkonińskiKoniński 
992Mniewski FeliksKutnoKutnoorłowskiGostyński 
1234Mniewski TeodorWągłczewBłaszkiwartskiKaliski 
993Mniewski WitoldKutnoKutnoorłowskiGostyński 
1112Moczarski AndrzejBodzanówekOsięcinyradziejowskiWłocławski 
3960Moczarski AndrzejStaciszkiSerejesejneńskiSejneński 
3206Moczarski LudwikWrońskaPłońskpłockiPłocki 
3059Moczulski KonstantyPrzegalinyMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
1792Moczydłowski Seweryn, ksiądzJanowiceKazimierzkozienickiRadomski 
2480Modelski IgnacySkokówOpolekazimierskiLubelski 
1061Modelski NepomucenSierakowyIzbicawłocławskiWłocławski 
1113Modliński JózefKrzywosądzSłużeworadziejowskiWłocławski 
3331Modzelewski HenrykGładczynPułtuskpułtuskiPułtuski 
3805Modzelewski MikołajMilewoŁomżałomżyńskiŁomżyński 
4024Moeller JulianOszmintaWejwerymaryampolskiMaryampolski 
2308Moes KrystianPilicaPilicapilickiOlkuski 
330Mokronoski AleksanderChlewniaGrodziskbłońskiWarszawski 
331Mokronoski EwarystJordanowiceGrodziskbłońskiWarszawski 
332Mokronoski StanisławChrzanówGrodziskbłońskiWarszawski 
138Moldaur AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
333Moldenhawer KonstantyFaszyceBłoniebłońskiWarszawski 
3743Moraczewski Franciszek, ksiądzJelonkiCzerwinostrołęckiOstrołęcki 
3100Moraczewski SewerynKaplinBrześć Lit. PrużannawłodawskiRadzyński 
1302Morawski , ksiądzMorzysławKoninkonińskiKoniński 
3552Morawski AlfonsStrzałkówMławamławskiMławski 
3744Morawski FlorianTrynosyOstrówostrołęckiOstrołęcki 
139Morawski HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
719Morawski Henryk RomanKupininDąbiełęczyckiŁęczycki 
1487Morawski HipolitWieruszówWieruszówwieluńskiWieluński 
3276Morawski Jan, ksiądzCzerwińskZakroczympłockiPłocki 
2818Morawski Julian, ksiądzRozbity KamieńSokołówwęgrowskiSiedlecki 
474Morawski KarolJakubówKałuszynstanisławowskiStanisławowski 
3553Morawski KonstantyTrzciankaMławamławskiMławski 
2405Morawski PiotrJastkówJastkówlubelskiLubelski 
3745Morawski StefanDąbrowaOstrówostrołęckiOstrołęcki 
3332Morawski Tyburcjusz, ksiądzPłoniawyPrzasnyszpułtuskiPułtuski 
2406Morchonowicz WładysławTrawnikiPiaski WielkielubelskiLubelski 
3060Morozewicz KajetanBlizocinradzyńskiRadzyński 
871Morski Antoni, ksiądzSochaczewSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2309Morsztyn JanWola LibertowskaŻarnowiecpilickiOlkuski 
1968Morsztyn JulianSulisławiceSandomierzstaszowskiSandomierski 
2231Morsztyn TadeuszKobylnikiSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
1887Morsztyn WładysławCzaryżWodzisławjędrzejowskiKielecki 
1638Morzkowski IgnacyWólka PrusickaRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1731Morzkowski JózefStrzałkówRadomradomskiRadomski 
2070Morzkowski MichałZbożennaPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
1062Morzycki AntoniRuszkówSompolnowłocławskiWłocławski 
3446Morzycki ApolinaryGłowinoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3447Morzycki BrunoCzernikówkoLubiczlipnoskiLipnoski 
1142Morzycki KonstantySobieszewyLubieńkowalskiWłocławski 
1435Morzycki MieczysławWola ŁobudzkaSzadekszadkowskiSieradzki 
1793Morżkowski AugustSycynaRadomkozienickiRadomski 
1794Morżkowski LudwikWylezinZwoleńkozienickiRadomski 
3333Mosakowski DominikChrzanowoMakówpułtuskiPułtuski 
2407Moskalewski FeliksSieprawkiJastkówlubelskiLubelski 
2512Mostowski AleksanderOlchowiceŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
3554Mostowski EdmundWindykiMławamławskiMławski 
994Moszczyński AleksanderPawlikowice MałeKrośniewiceorłowskiGostyński 
3207Motyliński Feliks, ksiądzPłockPłockpłockiPłocki 
140Moycho KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1795Mroczkowski Henryk, ksiądzGłowaczewRyczywółkozienickiRadomski 
2889Mrowiński EdmundŁętówGarwolingarwolińskiŁukowski 
3448Mroziński FranciszekZadusznikiWielgielipnoskiLipnoski 
2360Mrozowicki StanisławSieczkówStopnicaszydłowskiStopnicki 
3061Mrozowski LudwikStara WieśRadzyńradzyńskiRadzyński 
720Mszczonowski FranciszekSławoszewŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3208Mścichowski FortunatCieszkowoPłońskpłockiPłocki 
3209Mścichowski KlemensPoświętnePłońskpłockiPłocki 
3893Muczyński KarolKownianyLipskaugustowskiAugustowski 
475Murawski AntoniDobczynRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1345Murzynowski KarolRudaPyzdrypyzdrskiKoniński 
1376Murzynowski KonstantyStolecZłoczewsieradzkiSieradzki 
599Muszyński AlfonsPodskarbiecRawarawskiRawski 
1584Muśnicki JózefDziwieTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
1143Muzolff WincentySzczytnoLubieńkowalskiWłocławski 
2253Mycielski FeliksBolesławOlkuszolkuskiOlkuski 
1488Mycielski JózefDymkiWieluńwieluńskiWieluński 
2451Mycielski StanisławLubartówLubartówlubartowskiLubelski 
411Mysyrowicz JózefŁośGrójecczerskiWarszawski 
412Mysyrowicz WładysławFalenciceTarczynczerskiWarszawski 
872Myszczyński JózefWola SzydłowieckaRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
334Myszczyński KazimierzChyliceGrodziskbłońskiWarszawski 
721Myszczyński KsawerySierpówŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1489Myszkowski AntoniGalewiceWieruszówwieluńskiWieluński 
1436Myszkowski EmanuelZapoliceZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
3210Myśliński Tomasz, ksiądzPłockPłockpłockiPłocki 
141Nagórny AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
873Naimski AleksanderRokotówSochaczewsochaczewskiŁowicki 
335Nakielski MarcelliBieniewBłoniebłońskiWarszawski 
336Nakielski OktawianŻabyBłoniebłońskiWarszawski 
832Nakwaski AnatolGosławiceBielawyłowickiŁowicki 
3211Nakwaski BolesławNakwasinWyszogródpłockiPłocki 
3212Nakwaski JózefŚwięciceWyszogródpłockiPłocki 
3213Nałęcz JózefŁazękiWyszogródpłockiPłocki 
3666Nałęcz Ksawery, ksiądzPałukiCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3449Nałęcz MichałZembowoLipnolipnoskiLipnoski 
3450Nałęcz MścisławSteklinekLipnolipnoskiLipnoski 
3806Narbutt BenedyktCydzyńŁomżałomżyńskiŁomżyński 
3992Narbutt ProtSzykszniewoWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
3667Narzymski JózefBogatePrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1796Narzymski JózefBronowiceNowa AleksadryakozienickiRadomski 
1490Nasierowski AleksanderWierzchlasWieluńwieluńskiWieluński 
1144Nast EdwardŻurawiceIzbicakowalskiWłocławski 
874Natanson IgnacyGuzówRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
875Natanson JakubGuzówRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
3214Nehring AleksyProboszczewicePłockpłockiPłocki 
3215Nehring AntoniBrochocinPłockpłockiPłocki 
3216Nehring GustawBrochocinekPłockpłockiPłocki 
1235Nejgebauer JózefWichertówTurekwartskiKaliski 
1377Neugebauer RudolfGruszczyceBlaszkisieradzkiSieradzki 
413Neumann AleksanderŻelaznaGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
1437Neumann JulianPudłówBałdrzychówszadkowskiSieradzki 
142Neyhoff Ley RomualdWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1639Nidecki PiusWidzówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
3101Niecielski JózefAntopolWłodawawłodawskiRadzyński 
2157Niedzielski AntoniSławice DuchowneMiechówmiechowskiMiechowski 
3103Niemiera Franciszek, ksiądzSosnowiceParczewwłodawskiRadzyński 
3334Niemierycz StanisławSmolechówNasielskpułtuskiPułtuski 
3555Niemierycz TeodorLewiczynMławamławskiMławski 
2548Niemirowski JuliuszNowosiółkiChełmchełmskiKrasnystawski 
2549Niemirowski LeonNowosiółkiChełmchełmskiKrasnystawski 
143Niemirowski TytusWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1969Niemirycz JuliuszRakówŁagówstaszowskiSandomierski 
2028Niemirycz WłodzimierzBorjaOżarówsoleckiOpatowski 
1888Niemojewski AdolfSłupiaWodzisławjędrzejowskiKielecki 
3451Niemojewski FeliksRokitnicaRypinlipnoskiLipnoski 
1180Niemojewski KazimierzMarchwaczKaliszkaliskiKaliski 
1840Niemojewski StanisławLasocinWłoszczowakieleckiKielecki 
3335Niemojewski StanisławPokrzywnicaPułtuskpułtuskiPułtuski 
1491Niemojowski LudwikRadoszewiceDziałoszynwieluńskiWieluński 
1236Nieniewski CyprianSędziceBłaszkiwartskiKaliski 
2254Niepielski Wincenty, ksiądzSławkówSławkówolkuskiOlkuski 
2513Niesiołowski JózefWierzchowinaŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
1492Nieszkowski AlfredChotówWieluńwieluńskiWieluński 
2192Nitkowski JózefPrzezwodyProszowiceproszowskiMiechowski 
3336Niżyński BronisławZakliczewoMakówpułtuskiPułtuski 
3338Niżyński FranciszekZakliczewoMakówpułtuskiPułtuski 
3337Niżyński HipolitZakliczewoMakówpułtuskiPułtuski 
1539Noffok JanJaskrówCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
280Nolken KarolKazuńWarszawawarszawskiWarszawski 
476Norwid KsaweryŁochówRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2158Nowacki HieronimMarkociceMiechówmiechowskiMiechowski 
2255Nowak StanisławPieskowa SkałaWolbromolkuskiOlkuski 
2361Nowakowski AleksanderBaliceChmielnikszydłowskiStopnicki 
477Nowakowski AntoniGuzowatkaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2599Nowakowski FranciszekMiączynZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
337Nowakowski JózefŁubiecBłoniebłońskiWarszawski 
1841Nowakowski JózefRopociceWłoszczowakieleckiKielecki 
2029Nowakowski TeofilBrzozowaOżarówsoleckiOpatowski 
528Nowakowski WładysławWola SufczyńskaStara WieśsiennickiStanisławowski 
3746Nowek Michał, ksiądzRzekuńOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1378Nowicki StefanRuszkówSieradzsieradzkiSieradzki 
876Nowiński WincentyOryszewRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
3339Nowodworski JanDzbądzSieluńpułtuskiPułtuski 
2931Nowodworski Jan, ksiądzKłoczewŻabiankażelechowskiŁukowski 
2030Nowosielski KarolSiennoOstrowiecsoleckiOpatowski 
2193Nowosielski SewerynBłogociceProszowiceproszowskiMiechowski 
2864Nowowiejski KarolGąskiŁukówłukowskiŁukowski 
2865Nowowiejski StanisławŁazyŁukówłukowskiŁukowski 
144Nowowiejski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3104Nozdrowicz StanisławJabłońParczewwłodawskiRadzyński 
2232Nurkowski NorbertNiezwojowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
3894O'Brien de Lacy PiotrHornyLipskaugustowskiAugustowski 
3961O'Rourke AleksanderWsielubNowogródeksejneńskiSejneński 
2819Oborski MaksymilianProszewKałuszynwęgrowskiSiedlecki 
2932Obrąpalski JózefKorytnicaGończyceżelechowskiŁukowski 
3925Obrycki AntoniCzarnówekSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3853Obuchowicz JulianKnorydyWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2820Ochenkowski KarolSkrzeszewSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1797Oczarski FranciszekMagnuszewRyczywółkozienickiRadomski 
722Oczkowski WalerianPsaryŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2256Odolski JacekRodakiOlkuszolkuskiOlkuski 
784Ogrodowicz FranciszekGoślubŁęczycazgierskiŁęczycki 
281Okęcki AdamSłużewiecWarszawawarszawskiWarszawski 
600Okęcki JakubBabskRawarawskiRawski 
414Okęcki JózefKrobówGrójecczerskiWarszawski 
3105Okęcki LudwikHańskWłodawawłodawskiRadzyński 
601Okęcki StanisławBabskRawarawskiRawski 
1438Okołowicz GustawWidzewPabijaniceszadkowskiSieradzki 
2362Okólski WładysławSichówStaszówszydłowskiStopnicki 
478Olexiński WojciechOlexiankaMińskstanisławowskiStanisławowski 
2866Olędzki AleksanderSzaniawyŁukówłukowskiŁukowski 
415Olkowicz Karol, [proboszcz par. Promna]PromnaBiałobrzegiczerskiWarszawski 
785Olkowski FranciszekRąbieńAlexandrówzgierskiŁęczycki 
3217Olszewski AlfonsCieszewoPłockpłockiPłocki 
2890Olszewski EugeniuszOziemkówkaGarwolingarwolińskiŁukowski 
1798Olszewski KsaweryŁugowa WolaZwoleńkozienickiRadomski 
1799Olszewski LudwikJanikówKozienicekozienickiRadomski 
3556Olszewski Marceli, ksiądzSłupiaLelicemławskiMławski 
2071Olszewski StanisławUnewelTomaszów MazowieckiopoczyńskiOpoczyński 
2159Olszewski WłodzimierzZbigałyMiechówmiechowskiMiechowski 
1585Olszowski AntoniKrzepczówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1379Olszowski AntoniNiechmierówZłoczewsieradzkiSieradzki 
1493Olszowski BolesławKuźnica NowaKrzepicewieluńskiWieluński 
1842Olszowski GustawMieroniceMałogoszczkieleckiKielecki 
668Olszowski SzymonNiewiadówRokicinybrzezińskiRawski 
2933Ołaj AntoniRykiMoszczankażelechowskiŁukowski 
3854Ołdakowski BolesławSobotkaCzyżewotykocińskiŁomżyński 
3855Ołdakowski NapoleonCzyżewoCzyżewotykocińskiŁomżyński 
1303Ołdakowski WładysławLeszneKołokonińskiKoniński 
3807Omyliński OttonŁubyMiastkówłomżyńskiŁomżyński 
3747Onoszko LeonOstrówOstrówostrołęckiOstrołęcki 
1843Oraczewski EdwardMorawiceKielcekieleckiKielecki 
1844Oraczewski LudwikMorawiceKielcekieleckiKielecki 
1889Oraczewski PawełBoleściceJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
2934Ordęga AlfonsDudkiGończyceżelechowskiŁukowski 
2936Ordęga Jan (junior)GoniwilkŻelechówżelechowskiŁukowski 
2935Ordęga Jan (senior)ŻelechówŻelechówżelechowskiŁukowski 
2284Ordęga KarolMyszkówMyszkówlelowskiOlkuski 
1181Ordęga MaciejStrzegocinKutnokaliskiKaliski 
3926Orechwa StanisławAugustówAugustówbiebrzańskiAugustowski 
2891Orlewski Jan KantyParysewGarwolingarwolińskiŁukowski 
2892Orlewski JuliuszStodzewGarwolingarwolińskiŁukowski 
3452Orłowski AlfonsLikiceSierpclipnoskiLipnoski 
3340Orłowski Franciszek, ksiądzPniewoWyszkówpułtuskiPułtuski 
2481Orłowski JanKowaleOpolekazimierskiLubelski 
3557Orłowski JózefŻabowoSierpcmławskiMławski 
1586Orłowski LeonGorzkowicePiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
3023Orłowski WładysławKomarnoJanów PodlaskiłosickiBialski 
145Ornowski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1145Orpiszewski LucjanKłubkaKowalkowalskiWłocławski 
723Orpiszewski WładysławRysinyKłodawałęczyckiŁęczycki 
1970Orsetti JanUjazdIwaniskastaszowskiSandomierski 
724Orsetti JózefByszew p. WitanieKutnołęczyckiŁęczycki 
725Orsetti WilhelmByszew p. WitanieKutnołęczyckiŁęczycki 
995Orzechowski IgnacyRakówPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
2774Orzechowski LucjanŁupinySiedlcesiedleckiSiedlecki 
786Orzechowski MichałMalanówLutomierskzgierskiŁęczycki 
2550Osiecki HenrykTeosinChełmchełmskiKrasnystawski 
2551Osiecki JózefCzerniejówChełmchełmskiKrasnystawski 
3856Osiński Walenty, ksiądzSokołyWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3962Osipowski KsawerySerejeSerejesejneńskiSejneński 
1800Osławski IgnacyOblasyKazimierzkozienickiRadomski 
1146Ossowski KazimierzOlszowaLubieńkowalskiWłocławski 
2937Ostałowski Ignacy, ksiądzWilczyskaŻelechówżelechowskiŁukowski 
2257Ostaszewski KazimierzUlina WielkaOlkuszolkuskiOlkuski 
282Osterloff FryderykGocławekWarszawawarszawskiWarszawski 
2285Osterloff KarolŻarkiŻarkilelowskiOlkuski 
283Osterloff WilhelmGrochówWarszawawarszawskiWarszawski 
3668Ostromecki Józef, ksiądzŁopacinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2514Ostroróg WładysławDąbiePiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
1640Ostrowski Aleksander, Vice-PrezesMaluszynRadomskradomskowskiPiotrkowski 
669Ostrowski AntoniZawadaRawabrzezińskiRawski 
1641Ostrowski AugustMaluszynRadomskradomskowskiPiotrkowski 
3453Ostrowski FranciszekZłotopoleLipnolipnoskiLipnoski 
3341Ostrowski HilaryCzajkiNowy DwórpułtuskiPułtuski 
3342Ostrowski HilaryCzajkiNowy DwórpułtuskiPułtuski 
1587Ostrowski IgnacyŁękawaGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
2867Ostrowski JózefGołąbkiŁukówłukowskiŁukowski 
3454Ostrowski KsaweryKarwosiekiPłocklipnoskiLipnoski 
787Ostrowski LudwikŁubnicaWarszawazgierskiŁęczycki 
1304Ostrowski MścisławKoninKoninkonińskiKoniński 
3343Ostrowski RobertCzajkiNowy DwórpułtuskiPułtuski 
2452Ostrowski StanisławZawieprzyceWarszawalubartowskiLubelski 
146Ostrowski WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1642Ostrowski WłodzimierzKonaryKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
147Ostrowski ZygmuntWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3669Ostrzeniewski KonstantyŁopacinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1937Ośniałowski IgnacySłupczaZawichostsandomierskiSandomierski 
1938Ośniałowski MarianSobótkaOżarówsandomierskiSandomierski 
3062Ośniałowski WłodzimierzŻabikówRadzyńradzyńskiRadzyński 
1346Otocki NepomucenWrąbczynekPyzdrypyzdrskiKoniński 
1237Otocki NikodemSpędoszynGostkówwartskiKaliski 
1238Otocki SzymonWola ŚwineckaDąbiewartskiKaliski 
416Otocki TomaszMiedzechówGrójecczerskiWarszawski 
148Otto JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3558Owczarski AleksanderŁaszewoSzreńskmławskiMławski 
3063Owidzki Jan AlojzyBudziskaWarszawaradzyńskiRadzyński 
1801Ozdonkiewicz August, ksiądzSuchaZwoleńkozienickiRadomski 
1802Ożarowski AdamBrzuzaRyczywółkozienickiRadomski 
2160Pace JózefMstyczówŻarnowiecmiechowskiMiechowski 
1494Paciorkowski FranciszekMierzyceWieluńwieluńskiWieluński 
1732Panczykowski WalentyCzarnocinBiałobrzegiradomskiRadomski 
149Papi JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3455Paprocki AdamDyblinDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2736Paprocki AdamPolichnaKraśnikkraśnickiZamojski 
150Paprocki EmerykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2482Paprocki KlemensChruślinaUrzędówkazimierskiLubelski 
1439Parczewski HipolitWodzieradyLutomierskszadkowskiSieradzki 
726Parczewski PawełKadzidłowaKłodawałęczyckiŁęczycki 
151Parissot AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
338Paschalis AleksanderGrądyBłoniebłońskiWarszawski 
284Paschalis FranciszekLipkówWarszawawarszawskiWarszawski 
339Paschalis Jakubowicz FeliksSwięciceBłoniebłońskiWarszawski 
3963Paszkiewicz AlojzyHołnySejnysejneńskiSejneński 
2698Paszkiewicz JózefSuchowolaZamośćzamojskiZamojski 
3964Paszkiewicz JulianHołnySejnysejneńskiSejneński 
2657Paszkiewicz WładysławHołubieDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2233Paszkowski JózefZakrzówSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2938Paszkowski Seweryn, ksiądzMaciejowiceGończyceżelechowskiŁukowski 
1643Paszkowski WładysławKobiele MałeRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1803Patek AleksanderBronowiceNowa AleksadryakozienickiRadomski 
670Patzer LeopoldRogówRogówbrzezińskiRawski 
1495Pauli MieleszynWieruszówwieluńskiWieluński 
1540Pawłow ProkopMykanówCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
833Pawłowski AleksanderWola GocławskaBielawyłowickiŁowicki 
727Pawłowski BronisławWąkczewŁęczycałęczyckiŁęczycki 
340Pawłowski FranciszekBadowo-DankiMszczonówbłońskiWarszawski 
1733Pawłowski JanBłotnicaJedlińskoradomskiRadomski 
996Pawłowski KarolOrłówPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
1347Pągowski PiotrMyślibórzKoninpyzdrskiKoniński 
3218Pepłowski WładysławSarnowoPłońskpłockiPłocki 
728Perkowski JózefBłonieŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3857Perkowski Mateusz, ksiądzPoświętneWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2552Pestrakiewicz Józef, ksiądzSiennicaWojsławicechełmskiKrasnystawski 
997Petrellewicz WalentyRustówKutnoorłowskiGostyński 
3748Pętkowski MaurycyPułazieWarszawaostrołęckiOstrołęcki 
1239Pętkowski ZenonZagórkiWartawartskiKaliski 
341Phul HenrykRochaleBłoniebłońskiWarszawski 
1939Piasecki AdamTułkowiceSandomierzsandomierskiSandomierski 
2737Piasecki AntoniPopkowiceUrzędówkraśnickiZamojski 
2408Piasecki CelestynSieprawiceLublinlubelskiLubelski 
2738Piasecki FeliksKłodnica dolnaBełżycekraśnickiZamojski 
2600Piasecki MarcelliZaborceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2409Piasecki WładysławKierzLublinlubelskiLubelski 
2939Piaskowski ArturZadybieŻelechówżelechowskiŁukowski 
152Piaskowski WłodzimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1240Piaszczyński EdwardPoniatówWartawartskiKaliski 
1440Piaszczyński Ignacy, ksiądzWygiełzówŁaskszadkowskiSieradzki 
998Piaszczyński KarolRobrówPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
2161Piątkowski WincentyCharsznicaMiechówmiechowskiMiechowski 
3559Piechowski JózefKolczynPłockmławskiMławski 
1241Pieczyński IgnacyCzepów GórnyGostkówwartskiKaliski 
1242Pieczyński TeofilRożniatówGostkówwartskiKaliski 
3858Piekarski Bartłomiej, ksiądzWaniewoTykocintykocińskiŁomżyński 
2258Piekarski JanParczeOlkuszolkuskiOlkuski 
929Pielaszewski SzymonOsiny GostyńskieGombingostyńskiGostyński 
671Pieniążek CzesławDobraStrykówbrzezińskiRawski 
1804Pieniążek FlorianŁagówZwoleńkozienickiRadomski 
2483Pieniążek HenrykWylągiKazimierzkazimierskiLubelski 
479Pieniążek WitalisKobełkaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
729Pieniążek WojciechWargawaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3859Pieńkowski LeonOsnówkaCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3860Pieńkowski LudwikDołubówCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
2821Pietkiewicz JanChrószczówkaSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
153Pietrusiński LudwikWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2259Pietrzycki JózefOwczaryMichałowiceolkuskiOlkuski 
3219Pilchowski JanSobaniceWyszogródpłockiPłocki 
285Pilchowski LudwikDębinaNowy DwórwarszawskiWarszawski 
3220Pilchowski WincentyWierzbicaPłońskpłockiPłocki 
1147Piniński WładysławPyszkówIzbicakowalskiWłocławski 
2553Piotrowicz MichałKrobonoszChełmchełmskiKrasnystawski 
2554Piotrowski AdolfBezekChełmchełmskiKrasnystawski 
2453Piotrowski AndrzejRudzienkoKurówlubartowskiLubelski 
2454Piotrowski HenrykRudzienkoKurówlubartowskiLubelski 
342Piotrowski JakubLesznoBłoniebłońskiWarszawski 
344Piotrowski MichałWilkowa wieśBłoniebłońskiWarszawski 
2031Piotrowski StanisławCzerwonaIłżasoleckiOpatowski 
343Piotrowski TeofilLesznoBłoniebłońskiWarszawski 
2555Piotrowski TytusMogilnicaSiedliszczechełmskiKrasnystawski 
2556Piotrowski WalerianChojno NoweKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
345Piotrowski WładysławDomaniewBłoniebłońskiWarszawski 
1243Piskorski Tomasz, ksiądzBłaszkiBłaszkiwartskiKaliski 
3344Pissarzowski AdamKarniewoMakówpułtuskiPułtuski 
2072Piwarski Konstanty, ksiądzStudziannaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
3345Piwkowski FranciszekModzeleNasielskpułtuskiPułtuski 
3456Piwnicki AdolfStarorypinRypinlipnoskiLipnoski 
3457Piwnicki IgnacyGulbinyRypinlipnoskiLipnoski 
3064Piwoni Piotr, ksiądzOstrówkiMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
3458Plater KrzysztofDługieRypinlipnoskiLipnoski 
154Plater de Broel Włodzimierz StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
346Plater-Zyberg KazimierzPassBłoniebłońskiWarszawski 
3221Pląskowski JanNiszczycePłockpłockiPłocki 
3459Pląskowski WłodzimierzGłodowoLipnolipnoskiLipnoski 
1971Plewczyński StanisławTurskStaszówstaszowskiSandomierski 
2484Plewiński AntoniPolanówkaKazimierzkazimierskiLubelski 
2485Plewiński FeliksPolanówkaKazimierzkazimierskiLubelski 
2410Plewiński PiotrKrzesimówLublinlubelskiLubelski 
2411Plewiński TadeuszKrzesimówLublinlubelskiLubelski 
2557Plewiński WojciechSerebryszczeChełmchełmskiKrasnystawski 
672Plichta WłodzimierzByszewyBrzezinybrzezińskiRawski 
2893Pławski EdwardSkurczaGarwolingarwolińskiŁukowski 
1588Płodowski JędrzejŻerominTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
1805Płonczyński EdwardKozieniceKozienicekozienickiRadomski 
673Płonczyński IgnacyWyknoRokicinybrzezińskiRawski 
3670Płonczyński WłodzimierzBogatePrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
1589Płonczyński ZygmuntLubiatówBabypiotrkowskiPiotrkowski 
3560Płoski AleksanderBońkowoSzreńskmławskiMławski 
3222Płoski Antoni, ksiądzBonisławLelicepłockiPłocki 
2131Płużański LeonBorkowiceSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
3223Płużański WincentyŁagiewnikiPłockpłockiPłocki 
2486Pniewski JanKarczmiskaKazimierzkazimierskiLubelski 
2132Pniewski WitoldZiomakiSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
3749Podbielski TomaszOłtarzeNurostrołęckiOstrołęcki 
3671Podbielski Wincenty, ksiądzSońskCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
2822Podczaski ArturSkwierczynSiedlcewęgrowskiSiedlecki 
3024Podczaski BronisławKlimczyceBiałałosickiBialski 
1806Podczaski DionizyZielonkaZwoleńkozienickiRadomski 
1807Podczaski EdwardNiedarczówZwoleńkozienickiRadomski 
1590Podczaski FeliksBlizinPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1808Podczaski GracjanGrabna WolaRyczywółkozienickiRadomski 
3460Podczaski KonstantyKozioróg leśnyDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1541Podczaski RomualdKruszynaKłomniceczęstochowskiWieluński 
1542Podczaski StanisławNowa wieśCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
3561Podczaski StanisławZawadySzreńskmławskiMławski 
3562Podczaski WładysławNiegocinSzreńskmławskiMławski 
155Podczaszyński BolesławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
156Podgórski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2515Podgórski WłodzimierzBzowiec GórnyŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
674Podkoński JózefWitkowiceBrzezinybrzezińskiRawski 
2516Podlewski TomaszCzernięcinŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
3563Podniesiński EustachyMławaMławamławskiMławski 
3461Podoski AugustRusinowoRypinlipnoskiLipnoski 
2940Podoski IgnacyJarczewŻelechówżelechowskiŁukowski 
999Podoski JulianPuśnikiKutnoorłowskiGostyński 
1972Pogodin BazyliDziękiStaszówstaszowskiSandomierski 
1114Pogonowski KonstantySzczebletowoOsięcinyradziejowskiWłocławski 
286Pohl EdwardGrabówekWarszawawarszawskiWarszawski 
4045Pohlens Edward, Ref. Wydz. dóbr i L. w K. R. P. i Skar.honorowyCzłonek Honorowy 
1000Pokrzywnicki TeodozyuszKoserzKrośniewiceorłowskiGostyński 
2286Poleski JózefRokitno SzlacheckieZawiercielelowskiOlkuski 
2775Poleski SabinChlewiskaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2558Poletyłło AureliRakołupyWojsławicechełmskiKrasnystawski 
2559Poletyłło LeopoldWojsławiceWojsławicechełmskiKrasnystawski 
2601Poletyłło WitoldStrzelceDubienkahrubieszowskiHrubieszowski 
3965Polkowski BolesławBorlunySerejesejneńskiSejneński 
730Polkowski Władysław, ksiądzGóra św. MałgorzatyŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3106Poltz AugustynUścinówParczewwłodawskiRadzyński 
3564Pomarnacki StanisławRatowoSzreńskmławskiMławski 
3224Pomianowski BolesławSłominWyszogródpłockiPłocki 
877Pomianowski FeliksKawęczynSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3565Pomianowski MarianStudzieniecSierpcmławskiMławski 
2699Pomianowski MichałPodlesieZwierzynieczamojskiZamojski 
3462Pomiechowski Jan, ksiądzDobrzejewiceLubiczlipnoskiLipnoski 
3566Pomirski Kazimierz, ksiądzPoniatówBieżuńmławskiMławski 
2984Ponikwicki FeliksBorowinaTerespolbialskiBialski 
2985Ponikwicki RomanBorowinaTerespolbialskiBialski 
1940Popiel HipolitZajezierzeSandomierzsandomierskiSandomierski 
2363Popiel PawełKurozwękiStaszówszydłowskiStopnicki 
2823Popiel WacławTurnaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
2412Popławski AugustŁysołajePiaskilubelskiLubelski 
3346Popławski BronisławCyganyPułtuskpułtuskiPułtuski 
2413Popławski JózefŁysołajePiaskilubelskiLubelski 
602Popławski JózefTurowa WolaMszczonówrawskiRawski 
287Popławski LeonPęciceWarszawawarszawskiWarszawski 
1845Popławski StanisławKoniecznoWłoszczowakieleckiKielecki 
3025Popławski StanisławLitewnikiBiałałosickiBialski 
2414Popławski WiktorBystrejowiceLublinlubelskiLubelski 
3463Popowski JulianTrzciankaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1441Poradowski ZygmuntGrabiaZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
2894Poraziński AntoniGarwolinGarwolingarwolińskiŁukowski 
3225Porzęcki Klemens, ksiądzStarożebyPłockpłockiPłocki 
1941Posturzyński JanJanowice BagnisteOżarówsandomierskiSandomierski 
347Poths AdolfBoża wolaBłoniebłońskiWarszawski 
288Poths KarolMłocinyWarszawawarszawskiWarszawski 
289Poths LudwikMłocinyWarszawawarszawskiWarszawski 
603Potkański WitoldTrębaczewRawarawskiRawski 
1973Potocki AdamStaszówStaszówstaszowskiSandomierski 
2941Potocki AleksanderCiechominŻelechówżelechowskiŁukowski 
1890Potocki AntoniMoskorzewWodzisławjędrzejowskiKielecki 
157Potocki AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
290Potocki AugustWillanówWarszawawarszawskiWarszawski 
1891Potocki Henryk, Członek KomitetuKoniecpolRadomskjędrzejowskiKielecki 
2776Potocki IgnacyCzarnowążKałuszynsiedleckiSiedlecki 
2234Potocki JózefDonosySzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
291Potocki MaurycyJabłonnaJabłonnawarszawskiWarszawski 
1496Potocki MichałPraszkaPraszkawieluńskiWieluński 
1892Potocki RodrygKoniecpolRadomskjędrzejowskiKielecki 
292Potocki StanisławHelenówWarszawawarszawskiWarszawski 
1497Potocki StanisławPrażkaPrażkawieluńskiWieluński 
158Potocki StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1498Potocki TomaszPrażkaWarszawa FoxalwieluńskiWieluński 
293Potulicki PiotrOboryWarszawawarszawskiWarszawski 
294Potulicki StanisławOboryWarszawawarszawskiWarszawski 
295Potulicki WłodzimierzOboryWarszawawarszawskiWarszawski 
1305Potworowski AdamKrągolaKoninkonińskiKoniński 
1244Potworowski FerdynandLubolaWartawartskiKaliski 
1306Potworowski KazimierzDąbroszynKoninkonińskiKoniński 
3065Poznański DamianPlantaRadzyńradzyńskiRadzyński 
4046Prażmowski Adam, Pomoc. Dyr. Obser. Astron. Warsz.honorowyCzłonek Honorowy 
3464Prażmowski AntoniLubinLipnolipnoskiLipnoski 
1442Prądzyński IgnacyBilewŁaskszadkowskiSieradzki 
731Prądzyński WładysławLeźnica WielkaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2032Prendowski JózefMirzecWąchocksoleckiOpatowski 
2517Preszel MieczysławŻółkiewŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
1644Pretwic AdamWiewiorówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
159Prokopowicz WincentyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1974Prost AndrzejGórkiOpatówstaszowskiSandomierski 
1543Proszowski ŁukaszKonopiskaCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
417Prószkowski SewerynBiejkówBiałobrzegiczerskiWarszawski 
2739Prószyński JózefPotok staryKraśnikkraśnickiZamojski 
878Prüffer AugustNieborówŁowiczsochaczewskiŁowicki 
1307Prus Serafin, ksiądzRusocinTurekkonińskiKoniński 
3465Pruski JanKurówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
675Pruski KazimierzDobieszkówStrykówbrzezińskiRawski 
1734Pruszak AleksanderGozówOrońskradomskiRadomski 
930Pruszak BenonPodczachyGombingostyńskiGostyński 
931Pruszak FeliksSierakówekGostyningostyńskiGostyński 
932Pruszak JózefKonkiGombingostyńskiGostyński 
732Pruszkowski JanGawronyŁęczycałęczyckiŁęczycki 
160Pruszyński MieczysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
788Pryliński JózefMirosławiceLutomierskzgierskiŁęczycki 
2740Przanowski AdamZdzechowiceRachówkraśnickiZamojski 
3066Przanowski WojciechPrzytocznoKockradzyńskiRadzyński 
3466Przasnyski Piotr, ksiądzCzernikówLubiczlipnoskiLipnoski 
1308Przechadzki JózefGalewTurekkonińskiKoniński 
1063Przedpełski FranciszekWłocławekWłocławekwłocławskiWłocławski 
1182Przeradzki WitoldJastrzębnikiKaliszkaliskiKaliski 
2415Przewłocki JózefWola GałęzowskaLublinlubelskiLubelski 
161Przezdziecki AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
162Przezdziecki MieczysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2033Przybysławski JózefIłżaIłżasoleckiOpatowski 
163Przybysławski KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1735Przychodzki MichałRadomRadomradomskiRadomski 
3750Przyjemski MaurycyJelenieOstrówostrołęckiOstrołęcki 
3751Przyjemski StanisławJelenieOstrówostrołęckiOstrołęcki 
2777Przyłęcki MarianGrodziskaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1846Przyłęcki SabinKrassówWłoszczowakieleckiKielecki 
2002Przyłęcki TeodorMilowiceOpatówopatowskiOpatowski 
1309Przyłubski EdmundOsiek MałyKołokonińskiKoniński 
1064Przyłubski HipolitFalbórzBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1310Przyłubski WładysławDęby szlacheckieKołokonińskiKoniński 
1591Przyłuski AntoniMajkówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
348Przyłuski FeliksManyTarczynbłońskiWarszawski 
164Przyrębel BolesławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
4047Przystański Stanisław, Dyr. Inst. Gos. Wiej. i L. w MarymonciehonorowyCzłonek Honorowy 
2364Przystojecki IgnacyGrzybówStaszówszydłowskiStopnicki 
1942Przystojecki RomanSamborzecSandomierzsandomierskiSandomierski 
1499Psarski EwarystOsiakówWieluńwieluńskiWieluński 
1592Psarski StanisławJeżówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1500Psarski WiktorKraszkowiceWieluńwieluńskiWieluński 
1245Pstrokoński IgnacyUstkówWartawartskiKaliski 
2778Pszczołkowski FranciszekOleśnicaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3895Ptak JózefGrabowoSuwałkiaugustowskiAugustowski 
1001Ptaszyński FerdynandKutnoKutnoorłowskiGostyński 
2712Puchała JuliuszKątyBiłgorajtarnogrodzkiZamojski 
418Puchała KalikstZaborówekGrójecczerskiWarszawski 
3752Puchała WłodzimierzTroszynOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3896Puciatycki LucjanKukówSuwałkiaugustowskiAugustowski 
3927Puciatycki TadeuszPodliszewoRajgródbiebrzańskiAugustowski 
3347Pudłowski HipolitRząśnikWyszkówpułtuskiPułtuski 
3672Pudłowski MarianCiemniewkoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1311Puławski CzesławJaniszewKołokonińskiKoniński 
1312Puławski LudomiłPiorunówKołokonińskiKoniński 
1313Puławski MieczysławJaniszewiceKołokonińskiKoniński 
1314Puławski WojciechGrzymiszewTurekkonińskiKoniński 
4025Pusch AugustPogiermonieWejwerymaryampolskiMaryampolski 
165Pusłowski KsaweryWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
166Pusłowski WandalinWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3348Puszet-Puget KonstantySomiankaWyszkówpułtuskiPułtuski 
2073Pytowski SylwesterBrzustowieOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
167Quapil AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2779Raciborski PiotrSiedlceSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3467Racięcki StanisławMichałkowoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1544Raczyński DionizyBabyKłomniceczęstochowskiWieluński 
789Raczyński LudwikBalkówPiątekzgierskiŁęczycki 
3107Raczyński RomualdKoralówkaWłodawawłodawskiRadzyński 
1183Raczyński TeodorCzartkiKaliszkaliskiKaliski 
168Radgowski AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1184Radoliński AleksanderŻelazkówKaliszkaliskiKaliski 
1185Radoliński RomanZborówKaliszkaliskiKaliski 
1186Radoliński StanisławZłotnikiKaliszkaliskiKaliski 
169Radomiński Józef MarianWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2824Radomyski Jan, ksiądzKorytnicaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
1187Radoński TeodorJarantówKaliszkaliskiKaliski 
1348Radoński WincentySiernicze WielkieKleczewpyzdrskiKoniński 
349Radoszewski IgnacyGrądyBłoniebłońskiWarszawski 
1246Radoszewski JózefatKrempaUniejówwartskiKaliski 
3808Radoszkowski WacławDrogoszewoOstrołękałomżyńskiŁomżyński 
604Radwan LudwikKłopoczynMogielnicarawskiRawski 
3226Radwański LeonRogotworskGóra PłockapłockiPłocki 
419Radyszkiewicz IreneuszBrankówBiałobrzegiczerskiWarszawski 
2602Radziejewski JózefSiedliszcze BramoweDryszczówhrubieszowskiHrubieszowski 
2162Radziejowski RafałWitowiceMiechówmiechowskiMiechowski 
2163Radziejowski WładysławSzarkówkaMiechówmiechowskiMiechowski 
2868Radzikowski Alojzy, ksiądzTrzebieszówŁukówłukowskiŁukowski 
3673Radzimiński ZefirynŚwiniaryPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2986Radziszewski Jan, ksiądzBordziłówkaBiałabialskiBialski 
170Radziwiłł KonstantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
879Radziwiłł ZygmuntNieborówŁowiczsochaczewskiŁowicki 
1975Rajski CzesławKoprzewnicaSandomierzstaszowskiSandomierski 
2310Rajski KonstantyBiałobłotnaPradłapilickiOlkuski 
2311Rajski TeofilBiałobłotnaPradłapilickiOlkuski 
3349Rakowiecki EugeniuszPonikiew wielkiSieluńpułtuskiPułtuski 
2780Rakowiecki JarosławGrala DąbrowskaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2658Rakowski AdolfStara WieśTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2046Rakowski AntoniKraśnicaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
3861Rakowski FeliksZajęcznikiWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2659Rakowski FlorianStara WieśTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2487Rakowski HenrykNałęczówKurówkazimierskiLubelski 
1065Rakowski IgnacyMchówkoIzbicawłocławskiWłocławski 
2603Rakowski JanKopytówStepankowicehrubieszowskiHrubieszowski 
2660Rakowski LudwikCzartowiec WielkiHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
2365Rakowski WładysławMikułowiceBuskszydłowskiStopnicki 
3468Ramlau JózefObrowoLipnolipnoskiLipnoski 
1247Ramzer EdwardPotworówDobrawartskiKaliski 
2661Rastawiecki Edward, Członek KomitetuDołhobyczówWarszawatomaszowskiHrubieszowski 
2604Ratomski FerdynandZawalówZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
2605Ratomski StanisławDrohiczanyWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
2194Ratomski ZefirynSiedliskaProszowiceproszowskiMiechowski 
2942Ratyński StanisławPodobłocieGończyceżelechowskiŁukowski 
171Rawicz JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2825Rawicz WładysławGrochówWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
605Rayzacher MarcinKurzeszynRawarawskiRawski 
606Rayzacher RomanBiernikWarszawarawskiRawski 
1593Reichel AmonZamoście w KotlinachRokicinypiotrkowskiPiotrkowski 
3567Reinhard WiktorSzydłówkoMławamławskiMławski 
3674Reinhardt AugustBrzozowoMławaprzasnyskiPrzasnyski 
1893Reinhold JózefOpatowice DrewnianeJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
733Rejszel LudwikŁęczycaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
1809Reklewski AlfredGóra PuławskaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
2003Reklewski JanMirogonowiceOstrowiecopatowskiOpatowski 
2004Reklewski LeonSkoszynOstrowiecopatowskiOpatowski 
1943Reklewski TymoteuszLeszczkowoWarszawasandomierskiSandomierski 
1944Reklewski ZdzisławLeszczkowoOpatówsandomierskiSandomierski 
1066Rekowski KonstantyWójcinSompolnowłocławskiWłocławski 
1002Rembieliński AleksanderKrośniewiceKrośniewiceorłowskiGostyński 
3809Rembieliński EugeniuszJedwabneŁomżałomżyńskiŁomżyński 
529Rembieliński GustawWaliskaKałuszynsiennickiStanisławowski 
2518Rembieliński LudwikRybczewicePiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
1380Rembowski LucjanNowa WieśZłoczewsieradzkiSieradzki 
482Remiszewski JerzyLipkaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1188Repphan WilhelmPetrykiKaliszkaliskiKaliski 
172Reszke JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2074Reyski ArturDrzewicaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2366Reyski EckmülSzaniecBuskszydłowskiStopnicki 
173Rodkiewicz AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
933Roesler KarolPacynaPlecka DąbrowagostyńskiGostyński 
2455Rogalski KarolSzczekarkówLubartówlubartowskiLubelski 
1645Rogawski AntoniKodrębRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1646Rogawski StefanLgotaKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
420Rogojski StanisławTomczyceMogielniceczerskiWarszawski 
421Rogojski WładysławTomczyceMogielniceczerskiWarszawski 
2260Rogowski KarolLgota WielkaWolbromolkuskiOlkuski 
1381Rogowski KsaweryDąbrowa RusieckaWidawasieradzkiSieradzki 
3067Rogowski MaciejBezwolaRadzyńradzyńskiRadzyński 
174Rogoziński MichałWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1315Rogoziński Teodor, ksiądzTuliszkówKoninkonińskiKoniński 
2416Rohland RomanŻabia WolaLublinlubelskiLubelski 
1976Rohoziński IgnacyDomaradziceIwaniskastaszowskiSandomierski 
1443Rojek AntoniBratkówBałdrzychówszadkowskiSieradzki 
1115Rojewski FryderykCiechocinekNieszawaradziejowskiWłocławski 
2943Rojewski GustawNowy DwórMoszczankażelechowskiŁukowski 
2417Rojewski HenrykBystrzycaLublinlubelskiLubelski 
790Rojewski JanCzernikówPiątekzgierskiŁęczycki 
1067Rojewski WalentyKoziejatyIzbicawłocławskiWłocławski 
2164Rokossowski AdamSławiceMiechówmiechowskiMiechowski 
3350Rokossowski PiotrZarębyPułtuskpułtuskiPułtuski 
175Rolbiecki NepomucenWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2700Rolbiecki TeodorPeczaryNiemirówzamojskiZamojski 
3568Rolbiecki WacławKraszewoRaciążmławskiMławski 
2034Rolland FranciszekSeredziceIłżasoleckiOpatowski 
3227Roman AdolfRogowo duchowneBodzanówpłockiPłocki 
1736Romanowski LeonRadomRadomradomskiRadomski 
176Römer EdwardWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
4026Römer SewerynDowgirdyszkimaryampolskiMaryampolski 
3469Romocki KazimierzSadłowoRypinlipnoskiLipnoski 
1444Romocki KorneliLutomierskLutomierskszadkowskiSieradzki 
3228Romocki LudwikKobylnikiWyszogródpłockiPłocki 
2826Ronikier Jaxa AdamKorytnicaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
1945Ropelowski KonstantyZdanówSandomierzsandomierskiSandomierski 
2987Rose MedardKijowiecBiałabialskiBialski 
177Rosenwerth JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2713Rosenwerth WitoldSmaryńLublin, FrampoltarnogrodzkiZamojski 
834Rossman AleksanderPiotrowiceŁowiczłowickiŁowicki 
481Rossman EdwardCzarnaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
480Rossman FryderykCzarnaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
178Rossman HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
296Rossman LudwikBielawaPiasecznowarszawskiWarszawski 
350Rostafiński MichałKłudnoWarszawabłońskiWarszawski 
2075Rostkowski JózefZachorzewOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2076Rostkowski JulianTrzebiatówTomaszów MazowieckiopoczyńskiOpoczyński 
3862Rostworowski AdamTykocinTykocintykocińskiŁomżyński 
422Rostworowski FeliksLesznowolaGrójecczerskiWarszawski 
1977Rostworowski GabrielŁopaciankaIwaniskastaszowskiSandomierski 
423Rostworowski JoachimLesznowolaGrójecczerskiWarszawski 
297Rostworowski JuliuszOpaczWarszawawarszawskiWarszawski 
3863Rostworowski RomanKowalewszczyznaTykocintykocińskiŁomżyński 
2035Roszkowski AdamCzekarzowiceOżarówsoleckiOpatowski 
2869Roszkowski Jakub, ksiądzŁukówŁukówłukowskiŁukowski 
1737Roszkowski JózefJedlniaRadomradomskiRadomski 
2988Roszkowski LeonardWorguleBiałabialskiBialski 
3470Rościszewski AntoniBrzeźnoLipnolipnoskiLipnoski 
3569Rościszewski GustawWróblewoSzreńskmławskiMławski 
3570Rościszewski KarolKosiny stareMławamławskiMławski 
3571Rościszewski KazimierzNiedrożeRaciążmławskiMławski 
3471Rościszewski NorbertRokicie nad WisłąDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3229Rościszewski TadeuszChylinoBodzanówpłockiPłocki 
3472Rościszewski WalentySobówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3068Rotarski FeliksBranicaRadzyńradzyńskiRadzyński 
2036Roupert LeonRzeczniówOstrowiecsoleckiOpatowski 
829Rowiński IgnacyŁyszkowiceSkierniewicełowickiŁowicki 
1068Rozdejczer KarolKryszkowiceKaliszwłocławskiWłocławski 
1382Rozdrażewski AleksyKościerzynSieradzsieradzkiSieradzki 
880Roztropowicz HannibalSkotnikiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2701Rożycki AntoniBorowina Staro-ZamojskaZamośćzamojskiZamojski 
1847Różycki ErazmKielceKielcekieleckiKielecki 
1545Rubach DanielBrzezinyCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
179Ruczyński EustachyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2418Rüdigier FryderykZemborzyceLublinlubelskiLubelski 
1116Rudnicki AntoniBronisławRadziejoworadziejowskiWłocławski 
2944Rudnicki FerdynandDrążgówMoszczankażelechowskiŁukowski 
1546Rudnicki GodzimierzKościelecCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1003Rudnicki JakubKrzyżanówWarszawaorłowskiGostyński 
1349Rudnicki JózefSługocinekKoninpyzdrskiKoniński 
1189Rudnicki SaturninPiętnoTurekkaliskiKaliski 
608Rudnicki StanisławBiałobrzegiSolecrawskiRawski 
2037Rudnicki StanisławBiałobrzegiSolecsoleckiOpatowski 
607Rudnicki StanisławNowy DwórRawarawskiRawski 
3473Rudowski AntoniSudragiSierpclipnoskiLipnoski 
3572Rudowski IgnacyCieszkiBieżuńmławskiMławski 
3573Rudowski SzymonRumokiMławamławskiMławski 
3753Rudziński WładysławOstrówOstrówostrołęckiOstrołęcki 
1738Rudzki AdolfRadomRadomradomskiRadomski 
2165Rudzki FranciszekJelczaŻarnowiecmiechowskiMiechowski 
2166Rudzki JózefSłomniczkiSłomnikimiechowskiMiechowski 
2077Rudzki KarolDłużniewiceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
3897Rudzki KazimierzCzostkówFilipowoaugustowskiAugustowski 
180Rudzki KonstantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1547Rudzki LeopoldStanyKrzepiceczęstochowskiWieluński 
2167Rudzki PiotrDziewięciołySłomnikimiechowskiMiechowski 
2078Rudzki StanisławZajączkówTomaszów MazowieckiopoczyńskiOpoczyński 
2560Rulikowski AntoniSwierszczówPiaski WielkiechełmskiKrasnystawski 
2662Rulikowski EdwardMirczeHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
2663Rulikowski GabrielSzychowiceHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
2561Rulikowski HenrykŚwierżeChełmchełmskiKrasnystawski 
2664Rulikowski StanisławŁaskówHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
2665Rulikowski WładysławMirczeHrubieszówtomaszowskiHrubieszowski 
2005Rusocki KonstantyGrzegorzowiceOpatówopatowskiOpatowski 
1978Russocki JulianSuliszówSandomierzstaszowskiSandomierski 
1894Russocki JulianWęgrzynówŻarnowiecjędrzejowskiKielecki 
1979Russocki KonstantyDobraStaszówstaszowskiSandomierski 
1895Russocki KwirynSędziszówWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2714Rusyan EmilianTeodorówkaBiłgorajtarnogrodzkiZamojski 
181Rusyan WincentyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2989Ruthié AndrzejPiszczacBiałabialskiBialski 
3474Rutkowski ArturKalinWłocławeklipnoskiLipnoski 
1647Rutkowski IgnacyBorzykówRadomskradomskowskiPiotrkowski 
3475Rutkowski IgnacySpethalWłocławeklipnoskiLipnoski 
1445Rutkowski Jan NepomucenPodgórzeWidawaszadkowskiSieradzki 
3810Rutkowski LucjanGrochy PogorzelneZambrówłomżyńskiŁomżyński 
1148Rutkowski MarianKamiennaLubieńkowalskiWłocławski 
3230Rutkowski Zenobiusz, ksiądzKępaBodzanówpłockiPłocki 
2079Rutsch JuliuszŻabia WolaGrodziskopoczyńskiOpoczyński 
3864Rybczyński IdziNowodworyCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
182Rybiński JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2133Rychłowski HenrykBroniówSzydłowiecszydłowieckiOpoczyński 
1594Rychłowski JanGorzkowiczkiGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
1248Rychłowski KsaweryPięczniewWartawartskiKaliski 
351Rychłowski StanisławMilanówekGrodziskbłońskiWarszawski 
3069Rychter AleksanderŻeliznaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
3675Rykowski EugeniuszKrzynowłoga wielkaChorzeleprzasnyskiPrzasnyski 
3676Rykowski TeofilGolanyPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
934Rynkiewicz DominikWalentynówPlecka DąbrowagostyńskiGostyński 
183Rytschel JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
424Ryx BronisławPrażmówGrójecczerskiWarszawski 
352Ryx FranciszekRadziejowiceRuda GuzowskabłońskiWarszawski 
935Rządkowski AdamKamieńGombingostyńskiGostyński 
936Rządkowski JózefKamieńGombingostyńskiGostyński 
3351Rzechowski WaleryCzepielowoSzelkówpułtuskiPułtuski 
3476Rzeszotarski AntoniWojnowoZbójnolipnoskiLipnoski 
609Rzeszotarski DominikStolnikiBiałobrzegirawskiRawski 
1383Rzeszotarski JanKłockSieradzsieradzkiSieradzki 
2235Rzewuski AntoniTopolaSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
676Rzewuski AugustBędkówRokicinybrzezińskiRawski 
2519Rzewuski BronisławSiostrzytówPiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
2195Rzewuski FranciszekKucharyKielceproszowskiMiechowski 
2827Rzewuski Gracjan, ksiądzLiwWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
2828Rzewuski JanOrzeszówkaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
2456Rzewuski JózefPiotrowice WielkieJastkówlubartowskiLubelski 
2829Rzewuski LudwikOrzeszówkaWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
1849Rzewuski MateuszWłoszczowaWłoszczowakieleckiKielecki 
1848Rzewuski NapoleonKozłówMałogoszczkieleckiKielecki 
3811Rzętkowski AntoniJeziorkiŁomżałomżyńskiŁomżyński 
791Rzodkiewicz WładysławGozdówStrykówzgierskiŁęczycki 
792Rzuchowski KarolŚliwnikiOzorkówzgierskiŁęczycki 
1739Sadkowski LucjanBrudnowoRadomradomskiRadomski 
3574Sadkowski WładysławZgliczynSzreńskmławskiMławski 
1501Sadowski AntoniRudliceWieluńwieluńskiWieluński 
1595Sadowski JanMoszczenicaBabypiotrkowskiPiotrkowski 
2340Sadowski LeopoldSkarysławiceBuskstopnickiStopnicki 
2196Sadowski MichałMajkowiceKoszyceproszowskiMiechowski 
1502Sadowski TadeuszWydrzynWieluńwieluńskiWieluński 
2990Sadowski WincentyDerteJanów PodlaskibialskiBialski 
1548Saint-Paul AlfredRędzinyCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1549Saint-Paul EmilRędzinyCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
835Sakowicz AleksanderKompinaŁowiczłowickiŁowicki 
3812Sakowicz WitoldSiestrzankiŁomżałomżyńskiŁomżyński 
4027Sanden AlfredGiełgudyszki dolneSzakimaryampolskiMaryampolski 
1648Sapalski KazimierzBartodziejeGorzkowiceradomskowskiPiotrkowski 
1596Sapalski WładysławTrzepnicaGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
937Sapieha LeonSannikiGombingostyńskiGostyński 
2991Sarnecki LucjanKodeńKodeńbialskiBialski 
1850Saski JanRudaMałogoszczkieleckiKielecki 
3026Sauvé JózefBejdySiedlcełosickiBialski 
3070Sauvé TeodorKąkolownicaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
2715Sawicki FeliksDyleBiłgorajtarnogrodzkiZamojski 
2419Sawicki FranciszekKrępiecLublinlubelskiLubelski 
2420Sawicki KazimierzJanowiceLublinlubelskiLubelski 
3231Sawiczewski BolesławGulczewoPłockpłockiPłocki 
2312Schajer AnastazyWysoka PilickaŁazypilickiOlkuski 
734Schlabitz AdolfŁęczycaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2781Schmidt AntoniSiedlceSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1249Schoeppe HenrykŻeroniczkiDobrawartskiKaliski 
298Schouppe ApolinaryMosznaPruszkówwarszawskiWarszawski 
425Schuch AdolfNowa wieśMniszewczerskiWarszawski 
2831Schuch IgnacyElżbietówSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2313Schultz StanisławIrządzePradłapilickiOlkuski 
2314Schultz WilhelmZawady PilickieSzczekocinypilickiOlkuski 
2038Schummer WładysławWólka ModrzejowskaIłżasoleckiOpatowski 
3352Schur AugustŁukowePułtuskpułtuskiPułtuski 
3353Schur JózefZawadyPułtuskpułtuskiPułtuski 
1384Schüsler LudwikStarceZłoczewsieradzkiSieradzki 
2287Schütz AdolfBiała WielkaPradłalelowskiOlkuski 
2168Schütz TeofilRzerzusznaMiechówmiechowskiMiechowski 
2832Scięgosz Ignacy, ksiądzBałkiSokołówwęgrowskiSiedlecki 
3108Scypio JózefSobibórWłodawawłodawskiRadzyński 
530Scypio MaurycyŁaziskaMińsksiennickiStanisławowski 
3109Scypio PawełSobibórWłodawawłodawskiRadzyński 
299Segno HenrykJeziornaPiasecznowarszawskiWarszawski 
2261Seldmeyer JózefKorzkiewMichałowiceolkuskiOlkuski 
2666Serednicki JanDobużekTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2421Serednicki TeodorSiedliszczkiPiaskilubelskiLubelski 
426Serwatowicz AleksanderMała wieśGrójecczerskiWarszawski 
2422Serwiński FranciszekWola PiaseckaLublinlubelskiLubelski 
2992Serwiński PiotrKlonownicaBiałabialskiBialski 
2993Serwiński StanisławCieleśnicaBiałabialskiBialski 
3354Sędzimir AleksanderSzlubowoPułtuskpułtuskiPułtuski 
3355Sędzimir JanJaskółowoNasielskpułtuskiPułtuski 
1250Sękowski KarolPsaryTurekwartskiKaliski 
3677Siciński GustawKobylinyCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3678Siciński KonstantyKobylinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
1385Sidziński BolesławŁeszczynZłoczewsieradzkiSieradzki 
3865Sieczkowski Jan, ksiądzDąbrowa WielkaWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
610Siedliski AdolfZdżaryBiałobrzegirawskiRawski 
184Sieheń PrzemysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2741Siekierzyński Michał, ksiądzWilkołazKraśnikkraśnickiZamojski 
3232Sieklucki HipolitSieklukiPłońskpłockiPłocki 
2562Sieklucki WładysławPuchaczówŁęcznachełmskiKrasnystawski 
3233Sieklucki WładysławRaszewoWyszogródpłockiPłocki 
1851Sielski EdwardKielceKielcekieleckiKielecki 
2606Sielski Jakub, ksiądzTrzeszczanyHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1386Siemiątkowski JózefBiskupiceSieradzsieradzkiSieradzki 
2667Siemiątkowski WłodzimierzPerespaTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2262Siemieński JacekZagórzeGranicaolkuskiOlkuski 
1649Siemieński KarolŻytnoŻytnoradomskowskiPiotrkowski 
1650Siemieński LeonMasłowicePrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
2263Siemieński WincentyGzichówSosnowceolkuskiOlkuski 
1651Siemieński WładysławŻytneRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1652Siemieński ZygmuntSinnicaRadomskradomskowskiPiotrkowski 
3477Siemiętkowski WalentyWąpielskDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
881Siennicki Franciszek, ksiądzMłodzieszynSochaczewsochaczewskiŁowicki 
1351Siennicki JanTarnowaPyzdrypyzdrskiKoniński 
2833Siennicki Wincenty, ksiądzKossówSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3679Siennicki WładysławKołaczkowoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3478Sierakowski AlfonsOsiek pod BrodnicąRypinlipnoskiLipnoski 
2457Sierakowski AntoniDembicaKocklubartowskiLubelski 
2742Sierakowski MieczysławŁysakówJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
483Sieroszewski LeopoldWólka kozłowskaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
2895Sierzputowski FerdynandChęcinyGarwolingarwolińskiŁukowski 
3898Sierzputowski JózefKuścinLipskaugustowskiAugustowski 
2315Sikorski JulianPoręba DzierżnaWolbrompilickiOlkuski 
427Siwers LudwikGośniewiceGrójecczerskiWarszawski 
1597Skalski HipolitGórki MałeTuszynpiotrkowskiPiotrkowski 
735Skałecki LeonBorówŁęczycałęczyckiŁęczycki 
4048Skarbek Fryderyk, b. Tajny Radca, SenatorhonorowyCzłonek Honorowy 
300Skarbek HenrykWyczołkiWarszawawarszawskiWarszawski 
1117Skarbek JózefOsięcinyOsięcinyradziejowskiWłocławski 
677Skarbek KarolDrzazgowa WolaWolbórzbrzezińskiRawski 
938Skarzyński AleksySuserzGombingostyńskiGostyński 
939Skarzyński AlfonsStudzieniecGombingostyńskiGostyński 
3575Skarzyński BronisławMiłobędzynWarszawamławskiMławski 
3966Skarzyński DionizyBendrySerejesejneńskiSejneński 
3356Skarzyński EdmundPopowoSerockpułtuskiPułtuski 
940Skarzyński FeliksPobórzKutnogostyńskiGostyński 
1005Skarzyński JanSkłotyKrośniewiceorłowskiGostyński 
1503Skarzyński JerzyRadoszewiceDziałoszynwieluńskiWieluński 
3967Skarzyński OnufryBendrySerejesejneńskiSejneński 
1007Skarzyński RajmundSuchodębieKutnoorłowskiGostyński 
1006Skarzyński RudolfŁaniętaKutnoorłowskiGostyński 
1004Skarżyński EugeniuszPomarzanyKutnoorłowskiGostyński 
2607Skawiński JanNowosiołkiHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2520Skawiński WincentyBiałkaKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
3993Skąpski FeliksRomantyszkiWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
185Skibicki FranciszekWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2834Skibniewski StanisławTelakiSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
531Skierkowski KonradHuta PiasecznaMińsksiennickiStanisławowski 
3813Skiwski Michał, ksiądzSzumowoZambrówłomżyńskiŁomżyński 
1653Skoczyński StanisławKorytnoPrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
1251Skolimowski CyprianPopówWartawartskiKaliski 
1252Skolimowski HeliodorBrodniaWartawartskiKaliski 
186Skomorowski AntoniWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2521Skomorowski JordanRomanówKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
187Skorobohaty TeodozyuszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2945Skotnicki JanMoszczankaMoszczankażelechowskiŁukowski 
1946Skotnicki JarosławSkotnikiSandomierzsandomierskiSandomierski 
1550Skotnicki WładysławLubojenkaCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
3754Skowroński Marian, ksiądzCzerwinOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3755Skowroński Szymon, ksiądzPiskiCzerwinostrołęckiOstrołęcki 
2039Skórkowski KarolKijankaZwoleńsoleckiOpatowski 
2080Skórkowski KazimierzWielka WolaOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2081Skórkowski TeodorKuniczkiOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2458Skracha AleksanderKozłówkaLublinlubartowskiLubelski 
353Skrutkowski StanisławGawartowa WolaBłoniebłońskiWarszawski 
736Skrzyński AleksanderNowa WieśŁęczycałęczyckiŁęczycki 
428Skrzyński CyprianZałuskiGrójecczerskiWarszawski 
2668Skrzyński EustachyPosadówTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
429Skrzyński IgnacyDąbrówkaGrójecczerskiWarszawski 
2669Skrzyński StanisławPosadówTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
611Skrzypkowski HenrykChodnówRawarawskiRawski 
2782Skrzyszowski AleksanderOlszycaSiedlcesiedleckiSiedlecki 
1253Skupieński AntoniKaznówDąbiewartskiKaliski 
1352Skupieński Julian, ksiądzRzgówKoninpyzdrskiKoniński 
794Skwarski LeopoldWłostowicePiątekzgierskiŁęczycki 
2367Slaski AleksanderBorzykówChmielnikszydłowskiStopnicki 
2838Slaski-Bieliński AntoniRyteleSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
882Sliwowski WładysławŻylinSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2169Sławecki FlorianWodzisławieKielcemiechowskiMiechowski 
1810Sławiński IgnacyPachno WolaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
3071Słąka StanisławMiędzyrzecMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
1254Słodkowski Józef, ksiądzWieleninUniejówwartskiKaliski 
484Słomczyński JanŁadzynMińskstanisławowskiStanisławowski 
1011Słomiński JózefBaranowiznaWarszawaorłowskiGostyński 
1811Słonczyński AntoniSarnówGniewoszówkozienickiRadomski 
2896Słonecki HenrykIzdebnoGarwolingarwolińskiŁukowski 
1069Słubicki AlbinOzorzynSompolnowłocławskiWłocławski 
188Słubicki EugeniuszWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
941Słubicki JanBrodneŁowiczgostyńskiGostyński 
430Słubicki WincentyczerskiWarszawski 
737Słucki JózefZłotaKłodawałęczyckiŁęczycki 
3234Słupecki Paweł, ksiądzBodzanówBodzanówpłockiPłocki 
678Słupski Karol, ksiądzBudziszewiceRokicinybrzezińskiRawski 
738Smarzyński JózefŁęczycaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3235Smoleński Ludwik, ksiądzLubiejowoPłockpłockiPłocki 
3479Smoleński LudwikMazowszeZbójnolipnoskiLipnoski 
3680Smoleński MaciejSzczurzynCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
679Smoleński StanisławGlinnikZgierzbrzezińskiRawski 
3357Smolikowski JanŚwirkowoWarszawapułtuskiPułtuski 
3236Smoliński JulianSetropiePłockpłockiPłocki 
883Smoliński Sylwester, ksiądzKampinosSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2197Smołuchowski Mateusz, ksiądzProszowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
2563Smorczewski AdolfZdżanneKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
884Sobański FeliksObodówkaTulczynsochaczewskiŁowicki 
2608Sobieszczański WiktorAntonówkaHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3899Sobolewski BronisławMańkowceLipskaugustowskiAugustowski 
3072Sobolewski JanTurówRadzyńradzyńskiRadzyński 
1504Sobolewski Konstanty, ksiądzPraszkaPraszkawieluńskiWieluński 
3900Sobolewski WojciechBiałobłotaLipskaugustowskiAugustowski 
739Sojecki LeonOstrówekKłodawałęczyckiŁęczycki 
740Sojecki StanisławPiaskiŁęczycałęczyckiŁęczycki 
741Sojecki WładysławOraczewŁęczycałęczyckiŁęczycki 
612Sokolnicki JanDomaniewiceRawarawskiRawski 
1012Sokolnicki MichałPawłowiceKutnoorłowskiGostyński 
1387Sokolnicki NereuszWielka WieśWidawasieradzkiSieradzki 
1014Sokolnicki TadeuszPawłowiceKutnoorłowskiGostyński 
1013Sokolnicki ZenonKaszewy KościelneKutnoorłowskiGostyński 
2288Sokolski KarolLgotaŚwięta AnnalelowskiOlkuski 
836Sokołowski ErnestWiskienicePlecka DąbrowałowickiŁowicki 
3480Sokołowski FelicjanKamiennicaDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3481Sokołowski JanMysłakówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1741Sokołowski JanPierzchniaBiałobrzegiradomskiRadomski 
1015Sokołowski KarolPlecka DąbrowaPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
3482Sokołowski KonradLenie małeDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1149Sokołowski KonstantyRzegocinKowalkowalskiWłocławski 
3756Sokołowski LeopoldCzyżewoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3483Sokołowski LudwikLenie małeDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1070Sokołowski MichałGłuszynOsięcinywłocławskiWłocławski 
613Sokołowski StanisławLisowolaRadziwiłłówrawskiRawski 
1150Sokołowski WiktorKołomyjaLubieńkowalskiWłocławski 
431Sokołowski WładysławBiejkowska WolaBiałobrzegiczerskiWarszawski 
3358Solecki JózefPękowoPułtuskpułtuskiPułtuski 
2743Solmann IgnacyWolicaJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
2744Solmann KarolBorówZawichostkraśnickiZamojski 
189Solnicki WalentyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3359Sołkiewicz SzymonSłustówNasielskpułtuskiPułtuski 
2368Sołtyk EmilianMianowicePińczówszydłowskiStopnicki 
1742Sołtyk FranciszekPiastówJedlińskoradomskiRadomski 
1743Sołtyk MarceliPiastówJedlińskoradomskiRadomski 
3576Sonnenberg KarolRadzimowiceSzreńskmławskiMławski 
3577Sonnenberg StanisławBogurzynMławamławskiMławski 
3110Sosnkowski JuliuszWiszniceBiaławłodawskiRadzyński 
3111Sosnkowski StanisławSosnowicaParczewwłodawskiRadzyński 
2006Sosnowski KarolPękosławiceOstrowiecopatowskiOpatowski 
3866Sosnowski WłodzimierzMichrówTarczyntykocińskiŁomżyński 
1812Sospowski LudwikZbyczynGniewoszówkozienickiRadomski 
3814Sójkowski JózefPoryteStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
190Sporny JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3484Srzednicki RomanBrudzeńDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3485Srzednicki TeofilBrudzeńDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
1896Stadnicki JózefObichówSzczekocinyjędrzejowskiKielecki 
2423Stadnicki JuliuszOsmoliceLublinlubelskiLubelski 
432Stadnicki MichałSwidnoMogielnicaczerskiWarszawski 
191Stadnicki PawełWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1505Stadnicki SewerynSkrzynkiWieruszówwieluńskiWieluński 
2424Stadnicki StanisławOsmoliceLublinlubelskiLubelski 
2897Stalkowski LudwikGłoskówGarwolingarwolińskiŁukowski 
614Stamirowski FeliksReczulaRawarawskiRawski 
615Stamirowski JózefRosochaRawarawskiRawski 
1447Stanisławski KazimierzŁękiLutomierskszadkowskiSieradzki 
1813Staniszewski WładysławDębowa WolaRyczywółkozienickiRadomski 
2745Staniszewski WładysławZdziechowiceKraśnikkraśnickiZamojski 
3238Starczewski JózefWroninoPłońskpłockiPłocki 
2609Starzeński FranciszekMoroczynHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3867Starzeński Henryk, Członek KomitetuKlukówCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3868Starzeński KazimierzPietkówZambrówtykocińskiŁomżyński 
3869Starzeński MichałNowodworyCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3870Starzeński WiktorStrablaWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
793Starzyński HenrykSokolnikiOzorkówzgierskiŁęczycki 
1814Staszewski Antoni Adam, ksiądzŚwierze GórneRyczywółkozienickiRadomski 
3757Stawiarski IgnacyLubiejowoOstrówostrołęckiOstrołęcki 
1388Stawiski BronisławBukowiceBłaszkisieradzkiSieradzki 
1448Stawiski Edmund, Członek KomitetuPodłężyceSieradzszadkowskiSieradzki 
1449Stawiski FeliksRembieszówZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1389Stawiski JanKocinnaWidawasieradzkiSieradzki 
1506Stawowski AdolfWiktorówNaramicewieluńskiWieluński 
942Stawowski JulianRybieGombingostyńskiGostyński 
192Stecki HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
193Stecki Józef, ksiądzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2610Stefanowicz AmbrożyKobłoHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1450Stegeman LeopoldSuchorzynWartaszadkowskiSieradzki 
3578Stegemann WilhelmRościszewoSierpcmławskiMławski 
2425Stelmaszewicz HipolitWilczopolLublinlubelskiLubelski 
2426Stelmaszewicz StanisławWilczopolLublinlubelskiLubelski 
2835Stempkowski SylwesterTosieSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
3758Stepnowski AdamOstrołękaOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3994Stepphun EmilPodborekWierzbołówkalwaryjskiKalwaryjski 
2564Stępiński A., ksiądzChełmChełmchełmskiKrasnystawski 
532Stępowski , ksiądzLatowiczeMińsksiennickiStanisławowski 
1507Stępowski FeliksRadoszewiceDziałoszynwieluńskiWieluński 
743Stępowski JakubBłonieŁęczycałęczyckiŁęczycki 
742Stępowski JanSrebrnaKłodawałęczyckiŁęczycki 
3239Stobiecki JózefGawarzec dolnyWyszogródpłockiPłocki 
3240Stobiecki PiotrPłockPłockpłockiPłocki 
3241Stobiecki TeofilGawarzec górnyWyszogródpłockiPłocki 
2702Stobiński AntoniAdamówZamośćzamojskiZamojski 
4049Stöckhardt Adolf, Prof. Ch. w Aka. Tharandz. i Red. G. Rol.honorowyCzłonek Honorowy 
1898Stoiński JózefMokszko GórnePodzamczejędrzejowskiKielecki 
194Stojakowski Piotr, ksiądzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1854Stojowski AlfredWygnanówMałogoszczkieleckiKielecki 
1855Stojowski BolesławŻarczyce większeMałogoszczkieleckiKielecki 
1856Stojowski HipolitKrasocinWłoszczowakieleckiKielecki 
2316Stojowski JózefBodziejowicePradłapilickiOlkuski 
2289Stojowski KazimierzPinczyceMyszkówlelowskiOlkuski 
2317Stojowski MichałPradłaPradłapilickiOlkuski 
744Stokłosiński StanisławŁęczycaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
795Stokowski IgnacyPieskowiceOzorkówzgierskiŁęczycki 
680Stokowski KazimierzKoluszkiBrzezinybrzezińskiRawski 
2783Stokowski WincentyBzówSiedlcesiedleckiSiedlecki 
2703Stonowski JózefZłojceChomęciskazamojskiZamojski 
1508Stopierzyński FranciszekCzerniceWieluńwieluńskiWieluński 
1746Stortz PawełOwadówRadomradomskiRadomski 
2341Straszewski KacperŻernikiBuskstopnickiStopnicki 
2199Straszewski LudwikRzędowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
1857Straszewski RomualdRogieniceWłoszczowakieleckiKielecki 
2522Strażynski WładysławDębina CzystaKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
2427Strojnowski FeliksAbramowiceLublinlubelskiLubelski 
195Stronczyński KazimierzWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2342Strondało Ludwik, ksiądzGorysławiceBuskstopnickiStopnicki 
4050Struków , Inspektor Rolnictwa w Połud. Rossyi.honorowyCzłonek Honorowy 
3815Struś JózefWybranyZambrówłomżyńskiŁomżyński 
1980Stryjeński PawełGieraszowiceSandomierzstaszowskiSandomierski 
1598Strzelecki KazimierzNiechciceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
1599Strzelecki KonstantyŁochyńskoPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1745Strzembosz LudwikDłuska WolaRadomradomskiRadomski 
3242Strzeszewski FranciszekJarocinPłońskpłockiPłocki 
3243Strzeszewski FranciszekOgonowoPłońskpłockiPłocki 
1390Strzeszewski LeopoldDąbrówka SieradzkaSieradzsieradzkiSieradzki 
196Strzyżewski AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3681Studziński AleksanderGostkówPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2670Studziński Antoni, ksiądzRzeplinDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
485Stypułkowski Andrzej, ksiądzKłębówRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1600Suchecki BrunonSuchcicePiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1897Suchecki IgnacyRokoszynJaronowicejędrzejowskiKielecki 
1601Suchecki JanRozprzaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
796Suchecki StanisławMileszkiŁódźzgierskiŁęczycki 
3995Suchocki FeliksKłankupieWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
2870Suchodolski EdmundWojcieszkówŁukówłukowskiŁukowski 
533Suchodolski EdwardBoimieKałuszynsiennickiStanisławowski 
2565Suchodolski TeofilDorohuskChełmchełmskiKrasnystawski 
1255Suchorski MarceliSędówUniejówwartskiKaliski 
1191Suchorski TeodorSmaszkówBłaszkikaliskiKaliski 
3759Sudnik WładysławDrogoszewoZambrówostrołęckiOstrołęcki 
619Sufczyński StefanOssaRawarawskiRawski 
2459Suffczyński JuliuszŁańcuchówŁęcznalubartowskiLubelski 
2611Suffczyński KacperHostynneHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2671Suffczyński KajetanOszczówDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2672Suffczyński StanisławHoniatynDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
197Sulatycki JanuaryWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1509Sulimierski AntoniRychłociceWidawawieluńskiWieluński 
1071Sulimierski KorneliSwierczynekOsięcinywłocławskiWłocławski 
1451Sulimierski MaciejZielęciceŁaskszadkowskiSieradzki 
198Sulimierski MarceliWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1602Sulimierski WładysławLubiecBełchatówpiotrkowskiPiotrkowski 
1192Sulmierski FranciszekStrachanówWartakaliskiKaliski 
616Sułowski AleksanderSzwejkiRawarawskiRawski 
617Sułowski MieczysławGołyńRawarawskiRawski 
618Sułowski SławomirRysk DużyRawarawskiRawski 
3486Sumiński ArturZbójnoZbójnolipnoskiLipnoski 
1016Sumiński JanGłaznówKrośniewiceorłowskiGostyński 
3487Sumiński MaciejChoczeńSierpclipnoskiLipnoski 
3360Sumiński WalentyCzerwonkaPułtuskpułtuskiPułtuski 
3488Sumiński WładysławBogucinWłocławeklipnoskiLipnoski 
199Sumowski JoachimWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1744Surdykowski Władysław, ksiądzBukownoBiałobrzegiradomskiRadomski 
3112Surzycki TomaszRóżankaWłodawawłodawskiRadzyński 
433Suski FilipDankówGrójecczerskiWarszawski 
434Suski GrzegorzLaskiMniszewczerskiWarszawski 
435Suski PiotrKłopoczynGrójecczerskiWarszawski 
3760Suski Tomasz, ksiądzKadzidłoOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
436Suski WładysławOpozdrzewoMniszewczerskiWarszawski 
3761Sutkowski JózefSutkiCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3816Sutkowski MikołajGrzymałyZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2994Suzin AdamSławacinekBiałabialskiBialski 
2290Swiderski FaustynMzurówŻarkilelowskiOlkuski 
3928Swiderski WładysławBiałaszewoSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
200Swieszewski Józef LucjanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2428Swieżawski WincentyPalikijeLublinlubelskiLubelski 
1815Swieżyński RajmundStrykowiceZwoleńkozienickiRadomski 
534Swiniarski MichałWierzbnoKałuszynsiennickiStanisławowski 
1899Swoboda JakubSędowiceWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2995Sydów ApolinaryKątyKodeńbialskiBialski 
837Sygietyński EdmundBogoryaPlecka DąbrowałowickiŁowicki 
1017Sygietyński LeonStradzewPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
3996Szabuniewicz GustawKrólowe krzesłoWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
4028Szabuniewicz WiktorAntonówMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
1018Szadkowski AntoniOrątkiPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
3489Szadkowski ErazmCzernikowoLipnolipnoskiLipnoski 
2830Szajbe GustawGorkiWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
2836Szalawski WładysławStara WieśWęgrówwęgrowskiSiedlecki 
3361Szalla JulianMagnuszewoPułtuskpułtuskiPułtuski 
2784Szamota AntoniIzdebki KośmidryMiędzyrzecsiedleckiSiedlecki 
201Szamota StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
437Szamota WaleryŁubnaWarszawaczerskiWarszawski 
745Szamowski EugeniuszWitaszewiceŁęczycałęczyckiŁęczycki 
681Szamowski KazimierzBuczekBrzezinybrzezińskiRawski 
746Szamowski NapoleonBorszynŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2996Szaniawski AleksanderKrasówkaBiałabialskiBialski 
1452Szaniawski JózefChodakiSzadekszadkowskiSieradzki 
202Szaniawski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1453Szaniawski KarolZalesiuWidawaszadkowskiSieradzki 
3073Szaniawski WiktorPrzegalinyMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
1654Szańkowski AntoniDąbrowaŚwięta AnnaradomskowskiPiotrkowski 
3246Szarewicz TeodorKaczorowoRaciążpłockiPłocki 
1353Szarzyński AntoniOboryPyzdrypyzdrskiKoniński 
1354Szarzyński JanOboryPyzdrypyzdrskiKoniński 
682Szatkowski JózefKoziołkiBrzezinybrzezińskiRawski 
3579Szawłoski EdwardGrzybowoRaciążmławskiMławski 
2488Szczepanowski AleksanderKaliszanyKaliszanykazimierskiLubelski 
2369Szczepanowski JózefBrześciePińczówszydłowskiStopnicki 
2746Szczepanowski TomaszRachówRachówkraśnickiZamojski 
3580Szczepański Franciszek, czynszownikTrzcieniecSzreńskmławskiMławski 
1816Szczepański Józef, ksiądzGniewoszówGniewoszówkozienickiRadomski 
1190Szcześniewski RobertRadliczyceBłaszkikaliskiKaliski 
3871Szczuka ArturCiechanowiecCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3872Szczuka DominikBojenkaCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
3247Szczypiorski HenrykWrogocinGóra PłockapłockiPłocki 
1510Szczytnicki WacławWierzchlasWieluńwieluńskiWieluński 
2040Szelągowski CzesławWola PasztowaIłżasoleckiOpatowski 
2997Szeliga AntoniŁomazyBiałabialskiBialski 
3997Szeligowski TomaszSemeneliszkiWierzbołówkalwaryjskiKalwaryjski 
535Szeliski AleksanderSochaczewsiennickiStanisławowski 
2785Szeliski AntoniOpoleSiedlcesiedleckiSiedlecki 
536Szeliski KonstantyKątyMińsksiennickiStanisławowski 
1454Szeliski MichałWólka MarzyńskaŁaskszadkowskiSieradzki 
203Szembek JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2837Szepietowski JózefAndropolKorczewwęgrowskiSiedlecki 
486Szepietowski JózefJaźwieRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
3873Szepietowski WacławWólkaCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
1603Szerszeński BolesławWiskitnoŁódźpiotrkowskiPiotrkowski 
204Szlenker KsaweryWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3074Szlubowski JózefBranicaRadzyńradzyńskiRadzyński 
3113Szlubowski MichałOpoleParczewwłodawskiRadzyński 
3075Szlubowski StanisławRadzyńRadzyńradzyńskiRadzyński 
3971Szmidt BronisławStejderyszkiŁoździejesejneńskiSejneński 
1900Sznaga KonstantyMotkowiceWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2704Sznuk KonstantyCiotuszaZamośćzamojskiZamojski 
797Szołowski AntoniSarnówLutomierskzgierskiŁęczycki 
2946Szpakowski HilaryJanopoleŻabiankażelechowskiŁukowski 
1151Szrejber NapoleonBorzymowiceKowalkowalskiWłocławski 
885Sztembart KazimierzSzymanówBłoniesochaczewskiŁowicki 
747Szubert AdamOstrówDąbiełęczyckiŁęczycki 
1256Szuer EdwardSłodkówTurekwartskiKaliski 
2947Szulc StanisławKrzywdaŁukówżelechowskiŁukowski 
3972Szumkowski AntoniJurgielewszczyznaSejnysejneńskiSejneński 
205Szumlański KonstantyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1257Szumowski AntoniDominikowiceUniejówwartskiKaliski 
3362Szumowski Wincenty, ksiądzKarniewoMakówpułtuskiPułtuski 
487Szuszkowski StanisławTłuszczRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
1901Szuwalski AdamPrzyłęk PoduchownyWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2786Szwarc JózefDziewuleSiedlcesiedleckiSiedlecki 
3248Szwarce EdwardSielecZakroczympłockiPłocki 
838Szwejcer KazimierzKałęczewOsinyłowickiŁowicki 
620Szweycer WincentyRzeczycaRawarawskiRawski 
3998Szwykowski AdolfLucyanówKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
2615Szydłowski AntoniWerbkowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2948Szydłowski AugustRadoryżŻelechówżelechowskiŁukowski 
2949Szydłowski EdwardJagodneŻelechówżelechowskiŁukowski 
2839Szydłowski EdwardKupientynSokołówwęgrowskiSiedlecki 
2950Szydłowski EmilianDworzecŻelechówżelechowskiŁukowski 
2616Szydłowski FeliksUchanieWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
2523Szydoczyński Jan, ksiądzCzęstoborowicePiaski WielkiekrasnystawskiKrasnystawski 
488Szymanowski FeliksCygówWarszawastanisławowskiStanisławowski 
206Szymanowski IgnacyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
301Szymanowski JakubŻbikówBłoniewarszawskiWarszawski 
438Szymanowski JózefWilkówGrójecczerskiWarszawski 
1747Szymanowski LeonJankowiceJedlińskoradomskiRadomski 
1392Szymanowski SewerynNiemojówKaliszsieradzkiSieradzki 
3004Szymański Beniamin, ksiądz biskupJanówJanów PodlaskiłosickiBialski 
3901Szymborski JózefPłaskowceLipskaugustowskiAugustowski 
2082Szymoński WalentyKotuszówPiotrkówopoczyńskiOpoczyński 
621Szyndler LeopoldKamionSkierniewicerawskiRawski 
1852Ślaski JuliuszBrzezinyKielcekieleckiKielecki 
1853Ślaski StanisławZgórskoKielcekieleckiKielecki 
1551Ślaski TeofilMokrzeszeŚwięta AnnaczęstochowskiWieluński 
2264Ślaski WładysławRzeplinOlkuszolkuskiOlkuski 
1446Ślepowroński Antoni, ksiądzStrońskZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1740Ślewiński KajetanBogusławiceRadomradomskiRadomski 
1008Śliwiński JanKaszewy DworneKutnoorłowskiGostyński 
1009Śliwiński PiotrRybieKutnoorłowskiGostyński 
1010Śliwiński WładysławKonaryKutnoorłowskiGostyński 
3237Śniechowski LudwikPłockPłockpłockiPłocki 
2198Średnicki LudwikKarwinProszowiceproszowskiMiechowski 
3968Świątecki WładysławGiejsztorySerejesejneńskiSejneński 
1391Świątkowski AndrzejBroszęcinSzczercówsieradzkiSieradzki 
2108Świątkowski Tomasz, ksiądzFałkówPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
3969Świda AleksanderSudaskieSzypliszkisejneńskiSejneński 
3970Świda KonstantyMaćkówSejnysejneńskiSejneński 
1981Świda SeptymWola GieraszowskaSandomierzstaszowskiSandomierski 
2898Świderski Wągl JulianSulbiny GórneGarwolingarwolińskiŁukowski 
2612Świdziński AntoniBohu tyczeHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2613Świdziński JulianBereścieHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2343Świerczewski WojczaStopnicastopnickiStopnicki 
1948Świerzyński WładysławDwikozySandomierzsandomierskiSandomierski 
2673Świeżawski EustachyŁykoszynTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2674Świeżawski RomualdKadłubiskaDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2675Świeżawski SewerynDutrów b.DołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
2676Świeżawski WacławŻernikiTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
1947Świeżyński KryspinGóry WysokieSandomierzsandomierskiSandomierski 
3244Święcki AntoniRzewinPłońskpłockiPłocki 
3245Święcki IgnacyDziektarzewoPłońskpłockiPłocki 
2982Świętopełk-Mirski KazimierzWoroniecMiędzyrzecbialskiBialski 
2899Świniarski NapoleonŻabieniecGarwolingarwolińskiŁukowski 
2614Świrski AlbinGdeszynHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1072Tabaczyński MakaryRedecz WielkiBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
3581Tabęcki KonstantyDłutowoSzreńskmławskiMławski 
2170Taborski Karol, ksiądzSłaboszówMiechówmiechowskiMiechowski 
3582Tabulski FranciszekBorkowoSierpcmławskiMławski 
1511Taczanowski EmanuelRudaWieluńwieluńskiWieluński 
1512Taczanowski LeonLututówNaramicewieluńskiWieluński 
3682Tański JanObrębiecPrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
2370Tański KarolŁagiewnikiChmielnikszydłowskiStopnicki 
3363Tański MarcjanKamionnaNasielskpułtuskiPułtuski 
3683Tański TomaszCzernicePrzasnyszprzasnyskiPrzasnyski 
302Taraszkiewicz Jan WładysławSłużewWarszawawarszawskiWarszawski 
439Targowski JózefLewiczynGrójecczerskiWarszawski 
2041Targowski JózefRajSolecsoleckiOpatowski 
2007Targowski StanisławCzajęczyceOpatówopatowskiOpatowski 
2042Targowski Teodor, ksiądzLipskSolecsoleckiOpatowski 
2134Tarło HenrykHełmceKielceszydłowieckiOpoczyński 
1604Tarło IgnacyDobrzenicePrzedbórzpiotrkowskiPiotrkowski 
2677Tarnowski AdamŁabunieZamośćtomaszowskiHrubieszowski 
2678Tarnowski GustawŁabunieZamośćtomaszowskiHrubieszowski 
1393Tarnowski IgnacyKluczkow MałyBłaszkisieradzkiSieradzki 
2429Tarnowski JanPiotrowiceLublinlubelskiLubelski 
2705Tarnowski JanPodzamczeRadziwiłłówzamojskiZamojski 
1019Tarnowski JózefWitówKrośniewiceorłowskiGostyński 
798Tarnowski JózefatWitówPiątekzgierskiŁęczycki 
2109Tarnowski ManswetKorytkówKońskiekonieckiOpoczyński 
354Tarnowski WincentyUmiastówBłoniebłońskiWarszawski 
2566Tatarowicz TeofilStryj naPiaski WielkiechełmskiKrasnystawski 
1316Taylor RobertOstrowąsKleczewkonińskiKoniński 
440Tąkiel LucjanSielecGrójecczerskiWarszawski 
3583Telakowski KlemensKowalewoMławamławskiMławski 
3584Telakowski LeopoldGłużekMławamławskiMławski 
2871Telatycki KonstantyTerespolTerespolłukowskiŁukowski 
2617Teleżyński FeliksNeledewHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2618Teleżyński MichałŁuszczówHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3902Terpiłowski WładysławSterpejkiLipskaugustowskiAugustowski 
3076Tęczyński Józef, ksiądzKomarówkaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
207Thieme KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3585Thun JanKodłutowoRaciążmławskiMławski 
3249Thun JulianKarsyRaciążpłockiPłocki 
3250Thun KarolGłówczynWyszogródpłockiPłocki 
1902Tiede IgnacyKarszniceMałogoszczjędrzejowskiKielecki 
3251Tłuchowski TadeuszLeliceLelicepłockiPłocki 
1455Tocki Józef, ksiądzZduńska WolaZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
3364Toczyski EuzebiuszRybienkoWyszkówpułtuskiPułtuski 
208Toczyski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3252Todtleben LeopoldPrzyborowice dolnePłońskpłockiPłocki 
209Toeplitz HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3490Tokarski ZenonPawłowoSierpclipnoskiLipnoski 
1258Toll AleksanderKościelnicaUniejówwartskiKaliski 
2998Tołoczko JanMichałkówTerespolbialskiBialski 
886Tomicki WładysławKożuszkiSochaczewsochaczewskiŁowicki 
210Tomorowicz WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
537Torens SzymonRadochówkaMińsksiennickiStanisławowski 
887Towiański AdamŻelazowa WolaSochaczewsochaczewskiŁowicki 
2567Tramecourt BogumiłKumówChełmchełmskiKrasnystawski 
211Trautsolt KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
441Trąbczyński KonstantyOdrzywołekGrójecczerskiWarszawski 
1513Trepka TadeuszMokrzskoWieluńwieluńskiWieluński 
303Trębicki AleksanderŁomnaWarszawawarszawskiWarszawski 
304Trębicki AntoniDziekanówWarszawawarszawskiWarszawski 
3253Trębicki KarolDrozdowoRaciążpłockiPłocki 
2840Trębicki StanisławKurowiceSterdyńwęgrowskiSiedlecki 
799Trębicki StanisławPiekaryPiątekzgierskiŁęczycki 
3254Trojanowski Jan, ksiądzŁętowoBodzanówpłockiPłocki 
1118Trojanowski WładysławBiałebłotaSłużeworadziejowskiWłocławski 
1317Trompczyński AleksyGolinaKoninkonińskiKoniński 
2619Troszczyński Feliks, ksiądzHrubieszówHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3817Truskolaski StanisławPrzytułyStawiskiłomżyńskiŁomżyński 
800Truszkowski JulianJagodnica ZłotaŁódźzgierskiŁęczycki 
1259Truszkowski MichałPiekaryDobrawartskiKaliski 
2951Trylski MaciejPawłowiceGończyceżelechowskiŁukowski 
1153Tryniszewski AntoniBorzymieBrześć KujawskikowalskiWłocławski 
748Trzaskowski AleksanderKrzykosyKłodawałęczyckiŁęczycki 
1020Trzaskowski KonstantyRustówKutnoorłowskiGostyński 
1655Trzciński AdolfRząśniaBrzeźnicaradomskowskiPiotrkowski 
2291Trzciński AleksanderRudnikiZawiercielelowskiOlkuski 
2460Trzciński DionizyLeśceJastkówlubartowskiLubelski 
305Trzciński FelicjanJeziornaWarszawawarszawskiWarszawski 
2430Trzciński FranciszekChmielnikBełżycelubelskiLubelski 
1021Trzciński GorgoniuszMalinaKutnoorłowskiGostyński 
3491Trzciński IgnacyWitkówLipnolipnoskiLipnoski 
3255Trzciński Jan, ksiądzBielskLelicepłockiPłocki 
2489Trzciński SewerynGodówOpolekazimierskiLubelski 
1748Trzciński SewerynJedlankaJedlińskoradomskiRadomski 
538Trzciński StanisławDługa KościelnaMińsksiennickiStanisławowski 
2110Trzciński WładysławJachimowiceRadoszycekonieckiOpoczyński 
1514Trzciński WładysławLipnikDziałoszynwieluńskiWieluński 
212Trzetrzewiński AugustWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2318Trzetrzewiński JózefGrabowaŁazypilickiOlkuski 
888Trzetrzewiński LeonChodakówSochaczewsochaczewskiŁowicki 
213Trzetrzewiński WojciechWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
943Tschirschnitz GustawStrzelceKutnogostyńskiGostyński 
3586Tuchołka FlorianGozdowoLelicemławskiMławski 
3587Tuchołka WładysławAntoniewoLelicemławskiMławski 
3973Tukałło AntoniRaczkowszczyznaSerejesejneńskiSejneński 
3903Tukałło WaleryPeretuńLipskaugustowskiAugustowski 
1152Tułodziecki AntoniOsiecz WielkiKłodawakowalskiWłocławski 
2524Turczyński JanBobroweKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
214Turno GotardWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
622Turobojski ApolinaryWojskaRawarawskiRawski 
623Turobojski MikołajRzędkówSkierniewicerawskiRawski 
3684Turowski KazimierzLekowoCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3588Turowski StanisławKozio brodyRaciążmławskiMławski 
3589Turowski WłodzimierzKomoninoRaciążmławskiMławski 
1119Turski AlfonsBądkówOsięcinyradziejowskiWłocławski 
1656Turski AnastazySzulmierzyceRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1858Turski AntoniKluczyskoWłoszczowakieleckiKielecki 
1605Turski FeliksKrzemieniewiceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
683Turski JanOlszeRogówbrzezińskiRawski 
1657Turski KsawerySzulmierzyceRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1859Turski MaksymilianKomornikiWłoszczowakieleckiKielecki 
3590Turski StanisławGozdowoLelicemławskiMławski 
2083Turski TeodorGoździkówPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
2620Tuszowski RomanChyżowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
2621Tuszowski SylwesterCzortowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
749Tuszyński BolesławZawadaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2622Tuszyński KarolTuczępyWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
4029Tutajewicz JózefSwiatoszynMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
889Twarowski JanWola MiedniewskaRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
2841Tyborowski AleksanderTąkeleSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1817Tyborowski AleksanderWola MagnuszewskaMniszewkozienickiRadomski 
215Tymieniecki LucjanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1949Tymiński AdamKolecinZawichostsandomierskiSandomierski 
2043Tymiński Maciej, ksiądzCiepielówZwoleńsoleckiOpatowski 
1658Tymowski JarosławUlesieŚwięta AnnaradomskowskiPiotrkowski 
1606Tymowski JózefMąkolicePiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1659Tymowski KajetanKobiele WielkieRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1607Tymowski SewerynChuciskoPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
4030Tyszkiewicz BenedyktBłogosławieństwoWejwerymaryampolskiMaryampolski 
3365Ubysz AdamSzlassyMakówpułtuskiPułtuski 
3366Ubysz StanisławWęgrzynowoMakówpułtuskiPułtuski 
3256Ujazdowski JózefCiółkowoPłockpłockiPłocki 
3257Ujazdowski KarolNagórkiGóra PłockapłockiPłocki 
1318Ulatowski StanisławKraśnicaKoninkonińskiKoniński 
1073Ulejski WincentyJądrowiceBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
355Ulicki Antoni, ksiądzBrwinówBłoniebłońskiWarszawski 
3258Unierzycki JózefMilewoPłońskpłockiPłocki 
3591Unierzyski Jan NepomucenWiśniewoMławamławskiMławski 
801Urbanowski IgnacyKęblinZgierzzgierskiŁęczycki 
1260Urbanowski ZygmuntKozanki WielkieUniejówwartskiKaliski 
2111Urbańczyk Paweł, włościaninJachimowiceRadoszycekonieckiOpoczyński 
1982Urbański KazimierzWysoczkiIwaniskastaszowskiSandomierski 
3102Ursyn-Niemcewicz JanSkokiBrześć LitewskiwłodawskiRadzyński 
216Uruski SewerynWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3762Uszyński , ksiądzKłeczkówOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3974Uszyński AdamObelicaSerejesejneńskiSejneński 
3999Uszyński AleksanderKoleśnikiKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
3975Uszyński KonstantyMeteleSerejesejneńskiSejneński 
3929Waga AndrzejPruskaRajgródbiebrzańskiAugustowski 
4051Waga Antoni, b. Professor Liceum WarszawskiegohonorowyCzłonek Honorowy 
3930Waga FeliksGrabowoSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
2265Wagner AdolfBraciejówkaOlkuszolkuskiOlkuski 
3259Wajcher LudwikGuminoPłońskpłockiPłocki 
1552Wajchert HenrykBłesznoCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
2371Walchnowski LudwikNizinyStopnicaszydłowskiStopnicki 
624Walewski AleksanderZglinnoRawarawskiRawski 
1319Walewski AntoniMostkiSompolnokonińskiKoniński 
1022Walewski IgnacyDzierzbiceKłodawaorłowskiGostyński 
2112Walewski JanTrojanowiceOpocznokonieckiOpoczyński 
2623Walewski JózefPeresołowiceHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1074Walewski JulianWrząca WielkaKołowłocławskiWłocławski 
1515Walewski Karol, Członek KomitetuParzymiechyKrzepicewieluńskiWieluński 
1660Walewski KonradJedlnoRadomskradomskowskiPiotrkowski 
2200Walewski KonstantyPrzesławiceProszowiceproszowskiMiechowski 
1394Walewski LeonCharłupia WielkaSieradzsieradzkiSieradzki 
1456Walewski LudwikPstrykonieZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
1516Walewski PiotrParzymiechyKrzepicewieluńskiWieluński 
217Walewski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2842Walewski StanisławWirówSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1661Walewski StanisławZielencinRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1662Walewski WincentyStróżaRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1663Walewski WincentyWydrzyna WolaBrzeźnicaradomskowskiPiotrkowski 
1023Walewski WładysławMiłoniceKrośniewiceorłowskiGostyński 
1517Walewski WładysławStrobinWidawawieluńskiWieluński 
3976Walicki LeopoldJezioryGrodnosejneńskiSejneński 
1154Waliszewski WładysławGoleLubieńkowalskiWłocławski 
1320Walknowski JózefSleszynKoninkonińskiKoniński 
802Wardęski WładysławDalikówGostkówzgierskiŁęczycki 
356Wasiutyński HermogenesRochalikiWarszawabłońskiWarszawski 
684Wasiutyński LeonardDługieBrzezinybrzezińskiRawski 
2568Wasiutyński TomaszKrzywowolaChełmchełmskiKrasnystawski 
3260Waśniewski DzierżąznaPłońskpłockiPłocki 
3685Waśniewski Hipolit, ksiądzRegiminCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3367Waśniewski Stanisław, ksiądzKlukówNasielskpułtuskiPułtuski 
3492Waśniewski WładysławWola staraSierpclipnoskiLipnoski 
442Watraszewski MarceliWola ChynowskaGrójecczerskiWarszawski 
2872Wawrowski FranciszekPrzezdziatkaSokołówłukowskiŁukowski 
1518Wądołowski Tomasz, ksiądzMokrskoWieluńwieluńskiWieluński 
1664Wągrowiecki StanisławOrzegówDziałoszynradomskowskiPiotrkowski 
1193Wągrowski RomualdSobiesenkiBłaszkikaliskiKaliski 
3494Wąsowicz HipolitTłuchówLipnolipnoskiLipnoski 
3493Wąsowicz Hipolit (junior)TłuchówkoDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
2084Wąsowicz KarolSmogorzewPrzysuchaopoczyńskiOpoczyński 
1749Wąsowicz StefanWola ZakrzewskaRadomradomskiRadomski 
3495Wąsowicz TomaszWyczałkówDobrzyń nad WisłąlipnoskiLipnoski 
3496Weber AntoniDzikowoLubiczlipnoskiLipnoski 
803Wehr JuliuszWielka WieśOzorkówzgierskiŁęczycki 
1553Weichan JanSielceCzęstochowaczęstochowskiWieluński 
1261Weicht LudwikKamionnaBłaszkiwartskiKaliski 
1262Weil WilhelmSkęczniewDobrawartskiKaliski 
750Weisflog KarolRóżyce GrochoweŁęczycałęczyckiŁęczycki 
3368Weissflog KarolSzelkówPułtuskpułtuskiPułtuski 
2679Wejchert EmilianSniatyczeZamośćtomaszowskiHrubieszowski 
3114Wejnert GustawKrasneŁęcznawłodawskiRadzyński 
3261Wejnert Jan, ksiądzSkołatowoPłońskpłockiPłocki 
2372Wendorf JózefDrugniaChmielnikszydłowskiStopnicki 
751Wendorf KarolUmienieKłodawałęczyckiŁęczycki 
1120Wereszczyński NazariuszParuchowoSłużeworadziejowskiWłocławski 
3904Wern WiktorKiełbaskiLipskaugustowskiAugustowski 
804Werner AdolfKarszniceOzorkówzgierskiŁęczycki 
2787Werner BogusławOlszyceSiedlcesiedleckiSiedlecki 
443Werner EdwardJurkiGrójecczerskiWarszawski 
752Werner FerdynandZawadaŁęczycałęczyckiŁęczycki 
2999Werner JanPiszczacBiałabialskiBialski 
1263Werner JózefParskiŁęczycawartskiKaliski 
805Werner KarolPuczniewLutomierskzgierskiŁęczycki 
306Werner KarolWólka ZałęskaGóra KalwaryawarszawskiWarszawski 
489Werner KonstantyKamionnaWęgrówstanisławowskiStanisławowski 
539Werner MarceliMistówMińsksiennickiStanisławowski 
1818Werner TomaszGóra PuławskaNowa AleksadryakozienickiRadomski 
3262Wernik Marian, ksiądzGuminoPłońskpłockiPłocki 
3115Werpechowski AntoniTyśmienicaParczewwłodawskiRadzyński 
3116Werpechowski WiktorRomanówBiaławłodawskiRadzyński 
2266Wesołowski FeliksBudzyńWolbromolkuskiOlkuski 
1750Wesołowski JanAmelkówJedlińskoradomskiRadomski 
2490Wessel IgnacyRzerzynMoszczankakazimierskiLubelski 
806Wessel MichałRoguźnoPiątekzgierskiŁęczycki 
2201Wędrychowski JózefŚmiłowiceBrzeskoproszowskiMiechowski 
2202Wędrychowski PiotrMaciejowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
2236Wędrychowski ŻelisławDrożejowiceSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
2431Węgleński FeliksMotyczLublinlubelskiLubelski 
2624Węgleński Franciszek, Członek KomitetuMiączynZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
2625Węgleński GustawMiączynZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
2569Węgleński NapoleonChełmChełmchełmskiKrasnystawski 
2432Węgleński SewerynZiołkówŁęcznalubelskiLubelski 
2433Węgleński StanisławRadowczykLublinlubelskiLubelski 
2626Węgleński TadeuszŚwidnikiWojsławicehrubieszowskiHrubieszowski 
2434Węgleński TeofilZezulinŁęcznalubelskiLubelski 
2570Węgleński WojciechSiedliszczeFajsławicechełmskiKrasnystawski 
2952Węglewski Jakub, ksiądzŻabiankaMoszczankażelechowskiŁukowski 
1519Węsierski WincentyMokrskoWieluńwieluńskiWieluński 
2525Węss LudomirŁopiennikKrasnystawkrasnystawskiKrasnystawski 
2267Wężyk FranciszekMinogaMichałowiceolkuskiOlkuski 
3027Wężyk IgnacyWólka NosowskaBiałałosickiBialski 
807Wężyk JanBełdówAlexandrówzgierskiŁęczycki 
3028Wężyk JózefNosówBiałałosickiBialski 
3263Wężyk MarcinBromierzGóra PłockapłockiPłocki 
753Wężyk MichałKarszewDąbiełęczyckiŁęczycki 
1194Wężyk MikołajRakowiceSieradzkaliskiKaliski 
2085Wężyk PawełNiewierszynopoczyńskiOpoczyński 
3029Wężyk SewerynChotczeŁosicełosickiBialski 
2268Wężyk TeofilMinogaMichałowiceolkuskiOlkuski 
3030Wężyk WilhelmWitulinBiałałosickiBialski 
1395Wężyk WładysławSokołówSieradzsieradzkiSieradzki 
1155Wichrowski JózefatBeszynLubieńkowalskiWłocławski 
2269Widerakiewicz IgnacyŻuradaOlkuszolkuskiOlkuski 
3369Wielgolawski Ignacy, ksiądzMakówMakówpułtuskiPułtuski 
3264Wieliczko HenrykRadzikówZakroczympłockiPłocki 
1751Wielobycki AleksanderKadłubJedlińskoradomskiRadomski 
2086Wielobycki FranciszekRadziceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2113Wielogłowski FeliksRuda MalenieckaPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
2237Wielopolski ZygmuntChroberzWodzisławszkalbmierskiMiechowski 
2171Wielowiejski AdamRogówWodzisławmiechowskiMiechowski 
1903Wielowiejski KazimierzLubczaWodzisławjędrzejowskiKielecki 
2114Wielowiejski LudwikSobieńKońskiekonieckiOpoczyński 
808Wieluński SzymonBełdówWarszawazgierskiŁęczycki 
1321Wieniawski JulianGóryKleczewkonińskiKoniński 
2627Wieniawski KajetanHorodłoStepankowicehrubieszowskiHrubieszowski 
2628Wieniawski SobiesławŁuszkówStepankowicehrubieszowskiHrubieszowski 
2680Wiercieński GustawRadostówDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
3370Wierciszewski KarolDługosiodłoWyszkówpułtuskiPułtuski 
218Wierniewicz SzczepanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1752Wieruski AgatonKobylanyRadomradomskiRadomski 
2900Wierzbicki Jan, ksiądzGarwolinGarwolingarwolińskiŁukowski 
2435Wierzbicki LeonNiemceLublinlubelskiLubelski 
3818Wierzbicki StanisławBoguszyceŁomżałomżyńskiŁomżyński 
2843Wierzbicki StanisławJabłonnaSokołówwęgrowskiSiedlecki 
1983Wierzbicki WładysławOssalaStaszówstaszowskiSandomierski 
1457Wierzchlejski TeodozjuszKarśniceŁaskszadkowskiSieradzki 
1396Wierzycki WalentyBrzeznoZłoczewsieradzkiSieradzki 
2203Wiesiołowski HipolitDalowiceSłomnikiproszowskiMiechowski 
754Wiesiołowski RomanByszew p. GrabówKłodawałęczyckiŁęczycki 
2172Wiesiołowski WładysławDziaduszyceMiechówmiechowskiMiechowski 
4000Wietcki BronisławWiłkowyszkiWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
4001Wietcki JózefWiłkowyszkiWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
2319Wietcki PawełMałoszyceSzczekocinypilickiOlkuski 
944Wiewiórowski LeonSiemianówKutnogostyńskiGostyński 
626Więckowski FranciszekOlszowa WolaNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
2087Więckowski KazimierzJastrząbOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2088Więckowski MieczysławJankówOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
2089Więckowski WojciechWojcinOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1753Więczkowski JózefRożniszewoMniszewradomskiRadomski 
490Wiktor Józef, ksiądzKamionnaWęgrówstanisławowskiStanisławowski 
540Wiland Jan RomualdStara WieśStara WieśsiennickiStanisławowski 
3497Wilczewski AntoniLasotyRypinlipnoskiLipnoski 
3498Wilczewski FranciszekJastrzębieLipnolipnoskiLipnoski 
541Wilczyński AlbertMakowiecKałuszynsiennickiStanisławowski 
2873Wilczyński LeonPopławyŁukówłukowskiŁukowski 
3592Wilhelm KarolChojnowoSzreńskmławskiMławski 
3819Wilhelm WładysławSędziwujeZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2901Wilkoński PiotrGórznoGarwolingarwolińskiŁukowski 
444Wilkoński TomaszTrzylatkówGrójecczerskiWarszawski 
809Wilkoszewski TeodorJąsionnaPiątekzgierskiŁęczycki 
1024Wilkoszewski WalentyBedlnoPlecka DąbrowaorłowskiGostyński 
219Willand KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
627Wilski LeonardWilkowiceNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
357Wilski WalentyJózefpolMszczonówbłońskiWarszawski 
3265Wilxycki AleksanderSkarzynoPłońskpłockiPłocki 
220Wisłocki MikołajWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
4031Wiszniewski JózefBalwierzyszkiPrenymaryampolskiMaryampolski 
1904Wiszniewski KarolWarzynJędrzejówjędrzejowskiKielecki 
4002Wiszniewski StefanRumbowiczePrenykalwaryjskiKalwaryjski 
4003Wiszniewski SzymonSoboliszkiMaryampolkalwaryjskiKalwaryjski 
3763Wiszowaty WiktorZabieleOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
445Wiśniewski FranciszekNosy PoniatkiMszczonówczerskiWarszawski 
3593Wiśniewski IgnacyRozwązinBieżuńmławskiMławski 
685Wiśniewski Jan, ksiądzBędkówRokicinybrzezińskiRawski 
1608Wiśniewski WawrzyniecGomolinoPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
3594Wiśniewski WładysławKossobudyRaciążmławskiMławski 
1950Wiśniewski WojciechWielogóraSandomierzsandomierskiSandomierski 
1355Witowski AntoniŁagiewnikiKoninpyzdrskiKoniński 
890Witowski RomanSzymanówRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
3000Wittgenstein PiotrBiałaBiałabialskiBialski 
1458Wituski AntoniJeżewSzadekszadkowskiSieradzki 
3686Włodek HipolitNiestumieCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3820Wnorowski JanZbrzeźnicaZambrówłomżyńskiŁomżyński 
2238Wodzicki FranciszekZłotaSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
4052Wodzicki Henryk, Vice-Prezes C. K. Tow. Gos. Rol. Krak.honorowyCzłonek Honorowy 
2204Wodzicki WładysławNiedźwiedźSłomnikiproszowskiMiechowski 
358Wodziński JózefZaborówekBłoniebłońskiWarszawski 
1075Wodziński KazimierzSułkowoBrześć KujawskiwłocławskiWłocławski 
1121Wodziński LeonSłużewoSłużeworadziejowskiWłocławski 
945Wodziński WładysławStępówPlecka DąbrowagostyńskiGostyński 
1156Wodzyński FeliksSmiłowiceLubieńkowalskiWłocławski 
755Wodzyński GabrielZieleniewKutnołęczyckiŁęczycki 
1665Wodzyński HenrykWola ŻycińskaŻytnoradomskowskiPiotrkowski 
756Wodzyński TomaszKleryKutnołęczyckiŁęczycki 
2844Wojakowski AndrzejKowiesySokołówwęgrowskiSiedlecki 
1609Wojciechowski AleksanderPiotrkówPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1819Wojciechowski AntoniŚwietlikowa WołaZwoleńkozienickiRadomski 
1025Wojciechowski AugustGrochówKrośniewiceorłowskiGostyński 
1754Wojciechowski Jan DanielRadomRadomradomskiRadomski 
3031Wojciechowski Marcin, ksiądzŁosiceŁosicełosickiBialski 
628Wojciechowski SzymonStrobówSkierniewicerawskiRawski 
2681Wojciechowski TytusPoturzynDołhobyczówtomaszowskiHrubieszowski 
3821Wojczyński StefanPoryteZambrówłomżyńskiŁomżyński 
221Wojda MaurycyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
222Wojewódzki EmilianWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2953Wojna Felicjan, ksiądzSamogoszczGończyceżelechowskiŁukowski 
2461Wojniłłowicz LucjanSamoklęskiKurówlubartowskiLubelski 
223Wojtaszyński KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3905Wojtuszko PiotrAndzinLipskaugustowskiAugustowski 
4032Wojzbunn JózefKrótkąpieSzakimaryampolskiMaryampolski 
2572Wokulski AugustNiedziałowiceKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
224Wokulski HenrykWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
359Wolchybner AleksanderZałęże DużeTarczynbłońskiWarszawski 
629Wolff AndrzejCielądzRawarawskiRawski 
446Wolff AugustGłuchówGrójecczerskiWarszawski 
1122Wolff LudwikNieszawaNieszawaradziejowskiWłocławski 
225Wolff RobertWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
630Wolff WładysławCielądzRawarawskiRawski 
2173Wolicki WładysławPrzysiekaMiechówmiechowskiMiechowski 
1820Wolski AdamKroczówZwoleńkozienickiRadomski 
3874Wolski BronisławDomanówWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2115Wolski JacekBedlnoOpocznokonieckiOpoczyński 
1123Wolski JulianŁówkowiceNieszawaradziejowskiWłocławski 
1755Wolski LeonardDąbrówka NagórnaRadomradomskiRadomski 
2373Wolski LucjanWłoszczowiceChmielnikszydłowskiStopnicki 
3977Wolski MikołajBieninNowogródeksejneńskiSejneński 
2747Wolski TadeuszDąbrówkaKraśnikkraśnickiZamojski 
4004Wolski TomaszWinksznupieKalwaryakalwaryjskiKalwaryjski 
839Wolski WalentyŁowiczŁowiczłowickiŁowicki 
1610Wolski WładysławKociszewŁaskpiotrkowskiPiotrkowski 
3906Wołłowicz EustachyOstaszeLipskaugustowskiAugustowski 
3907Wołłowicz MichałŚwiackLipskaugustowskiAugustowski 
3371Wołłowicz StanisławStrzegocinPułtuskpułtuskiPułtuski 
3908Wołłowicz WitoldWasilewiczeLipskaugustowskiAugustowski 
3875Wołłowicz WładysławPietkówWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
2344Wołoszowski TomaszPęczeliceBuskstopnickiStopnicki 
226Wołowski AdamWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3266Wołowski AdolfSokolnikiPłońskpłockiPłocki 
2629Wołowski AdolfSzwajcaryHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
227Wołowski AleksanderWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
360Wołowski FeliksOsuchówMszczonówbłońskiWarszawski 
447Wołowski KsaweryKonaryGóra KalwaryaczerskiWarszawski 
1195Wołowski MarianOszczeklinKaliszkaliskiKaliski 
3595Wołowski StanisławPoniatówBieżuńmławskiMławski 
3596Wołowski WładysławChamskBieżuńmławskiMławski 
2345Woronicz AntoniOblekońWarszawastopnickiStopnicki 
2573Woroniecki AdamRejowiecKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
3372Woroniecki BolesławGlinkiSieluńpułtuskiPułtuski 
2574Woroniecki HenrykRejowiecKrasnystawchełmskiKrasnystawski 
3032Woroniecki JeremiaszHuszlewMiędzyrzecłosickiBialski 
892Woroniecki LucjanBieliceSochaczewsochaczewskiŁowicki 
3373Woroniecki MichałSadykierzSieluńpułtuskiPułtuski 
3077Woroszyłło JulianWitorożMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
2706Woszczyński Franciszek, ksiądzStary-ZamośćChomęciskazamojskiZamojski 
2491Wotowski TeofilBorowaIwangrodkazimierskiLubelski 
3932Woyczyński Jan (junior)ŁawskSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3931Woyczyński Jan (senior)ŁawskSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
3933Woyczyński TadeuszŁawskSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
448Woyda KazimierzSzczakiTarczynczerskiWarszawski 
891Woyno KazimierzSokuleRuda GuzowskasochaczewskiŁowicki 
2902Woyszyk JanBorowieGarwolingarwolińskiŁukowski 
1821Woźnicki Karol, ksiądzZwoleńZwoleńkozienickiRadomski 
3267Woźnicki KonstantyWoźnikiPłockpłockiPłocki 
542Wójcicki AdamGadkaStara WieśsiennickiStanisławowski 
2571Wójcicki Józef, ksiądzChełmChełmchełmskiKrasnystawski 
2630Wronowski AdamCześnikiZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
1757Wrotnowski AntoniKadłubska WolaWarszawaradomskiRadomski 
3764Wróbel TomaszCzyżewoCzyżewoostrołęckiOstrołęcki 
3374Wróblewski AleksanderWysoczkiPułtuskpułtuskiPułtuski 
1756Wróblewski Jan ChryzostomRadomRadomradomskiRadomski 
2205Wróblewski WincentyŁaganówProszowiceproszowskiMiechowski 
2462Wrześniewski Bolesław, ksiądzŁęcznaŁęcznalubartowskiLubelski 
2748Wybranowski JózefWojciechówJanów OrdynackikraśnickiZamojski 
449Wychowski SewerynGołkówPiasecznoczerskiWarszawski 
543Wyczałkowski KazimierzKałuszynKałuszynsiennickiStanisławowski 
2903Wyczółkowski JózefDąbrowaGarwolingarwolińskiŁukowski 
1611Wyczyński MichałCisówpiotrkowskiPiotrkowski 
2090Wydrakiewicz JózefDębowa GóraSulejówopoczyńskiOpoczyński 
2044Wydrychiewicz , ksiądzSiennoIłżasoleckiOpatowski 
2492Wydrychiewicz KazimierzOpoleOpolekazimierskiLubelski 
2631Wydżga BogusławRaciborowiceDryszczówhrubieszowskiHrubieszowski 
2682Wydżga MarcelliWożuczynKrynicetomaszowskiHrubieszowski 
2683Wydżga WładysławPiaski ruskieChomęciskatomaszowskiHrubieszowski 
1196Wyganowski PiotrówKaliszkaliskiKaliski 
1197Wyganowski ZygmuntWarszówkaKaliszkaliskiKaliski 
3978Wykowski WincentyKadaryszkiSzypliszkisejneńskiSejneński 
686Wylazłowski SewerynPrażkiRokicinybrzezińskiRawski 
631Wylazłowski StanisławLęgoniceNowe Miasto nad PilicąrawskiRawski 
2845Wyleżyński StanisławKurowiceSokołówwęgrowskiSiedlecki 
228Wyrzykowski MieczysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
229Wysiekierski BolesławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3765Wysocki AdamMieczkiOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
3499Wysocki AleksanderDulskDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
361Wysocki Kazimierz, ksiądzLesznoBłoniebłońskiWarszawski 
1554Wysocki StanisławMałuse wielkieKłomniceczęstochowskiWieluński 
3375Wysocki Teofil, ksiądzZamskiPułtuskpułtuskiPułtuski 
2684Wysoczański AntoniDutrów a.TyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
3876Wysokiński FeliksZłotoryaTykocintykocińskiŁomżyński 
893Wyszomirski AntoniSzeliwySochaczewsochaczewskiŁowicki 
2685Wyszyński BolesławMiękkieTyszowcetomaszowskiHrubieszowski 
2116Wzdulski EdwardKłuckoMniówkonieckiOpoczyński 
1666Wzdulski JózefStrzelce WielkieBrzeźnicaradomskowskiPiotrkowski 
1667Wzdulski KonstantySokola GóraPrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
1668Wzdulski WładysławSokola GóraPrzedbórzradomskowskiPiotrkowski 
3376Xiężopolski AndrzejZabłocieSerockpułtuskiPułtuski 
3377Zabiełło JulianPrzystańOstrołękapułtuskiPułtuski 
3078Zabiełło KazimierzŻeliznaMiędzyrzecradzyńskiRadzyński 
3822Zabierzowski WiktorPuchałyŁomżałomżyńskiŁomżyński 
687Zabłocki AlojzyPaprotniaBrzezinybrzezińskiRawski 
3033Zabłocki AntoniKarczówkaŁosicełosickiBialski 
946Zabłocki JózefSwiniaryGombingostyńskiGostyński 
894Zabłocki KarolRybnoSochaczewsochaczewskiŁowicki 
544Zabłocki LudwikDobrzyniecStara WieśsiennickiStanisławowski 
1026Zabłocki LudwikOporówKutnoorłowskiGostyński 
810Zabokrzecki AleksyŻeroniceWarszawazgierskiŁęczycki 
757Zabokrzecki JulianOrszewiceŁęczycałęczyckiŁęczycki 
758Zabokrzecki JulianUmieńKłodawałęczyckiŁęczycki 
1264Zaborowski AleksanderChocimDobrawartskiKaliski 
2954Zaborowski AleksanderDąbiaMoszczankażelechowskiŁukowski 
947Zaborowski GustawZaborów NowyGostyningostyńskiGostyński 
840Zaborowski IgnacyZalesiePlecka DąbrowałowickiŁowicki 
3597Zaborowski JanOsiek WielkimławskiMławski 
3117Zaborowski JózefOrzechówParczewwłodawskiRadzyński 
2346Zaborowski KarolOleśnicaStopnicastopnickiStopnicki 
3268Zaborowski MichałDobrosieliceLelicepłockiPłocki 
1157Zaborowski StanisławZbijewoLubieńkowalskiWłocławski 
230Zaborowski WalentyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1198Zaborowski WiktorKorzenicaKaliszkaliskiKaliski 
2436Zaborowski WincentyGutanówKurówlubelskiLubelski 
811Zachert Samuel (junior)NakielnicaAlexandrówzgierskiŁęczycki 
2206Zagórski EdmundGniazdowiceProszowiceproszowskiMiechowski 
3877Zagórski JanSkłodyWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
1322Zajączek TeodorŁękaKotokonińskiKoniński 
2117Zajączkowski AdamSzabskkonieckiOpoczyński 
2118Zajączkowski FerdynandStaraPrzedbórzkonieckiOpoczyński 
2207Zakrzeński WładysławWierzbnoProszowiceproszowskiMiechowski 
1758Zakrzewski FranciszekBukownoRadomradomskiRadomski 
2955Zakrzewski IgnacyCiechominŻelechówżelechowskiŁukowski 
1265Zakrzewski JózefNiewierzUniejówwartskiKaliski 
3598Zakrzewski LeonŁężekLelicemławskiMławski 
812Zakrzewski NapoleonPoddębiceGostkówzgierskiŁęczycki 
948Zakrzewski PiotrPieryszewGombingostyńskiGostyński 
2956Zakrzewski SewerynZalesieMoszczankażelechowskiŁukowski 
2091Zakrzewski StanisławKruszewiceOpocznoopoczyńskiOpoczyński 
1266Zakrzewski TeobaldKwaskowoBlaszkiwartskiKaliski 
2292Zalassowski HipolitŻelisławSiewierzlelowskiOlkuski 
2463Zaleski KamilBrzeżnica KsiążęcaLubartówlubartowskiLubelski 
545Zaleski KazimierzGołębiówkaKałuszynsiennickiStanisławowski 
231Zaleski KsaweryWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3878Zaleski TeofilKalejczyceWysokie MazowieckietykocińskiŁomżyński 
3269Zaleski WiktorLexynBodzanówpłockiPłocki 
450Zaleski WładysławKurczowa WieśGrójecczerskiWarszawski 
232Zaleski ZenonWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3599Zalewski JózefMochowoSierpcmławskiMławski 
1356Zalewski KarolCiążeńSłupcapyzdrskiKoniński 
2788Zaliwski AdolfWesołkiSiedlcesiedleckiSiedlecki 
688Załęski , ksiądzJeżówRogówbrzezińskiRawski 
1951Załęski JuliuszPrzezwodySandomierzsandomierskiSandomierski 
546Załęski LucjanBrzozówkaKałuszynsiennickiStanisławowski 
233Załęski MaurycyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2526Załęski RomanMościskaŻółkiewkakrasnystawskiKrasnystawski 
3378Załuski FeliksChełchy KmieceMakówpułtuskiPułtuski 
2904Załuski FranciszekDziecinówGarwolingarwolińskiŁukowski 
3034Załuski HenrykRozwadówŁosicełosickiBialski 
2632Załuski MaurycyTrzeszczanyHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
3118Załuski WładysławRomaszkiBiaławłodawskiRadzyński 
2633Załuski ZdzisławTrzeszczanyHrubieszówhrubieszowskiHrubieszowski 
1669Załuskowski AntoniZakrzew WielkiRadomskradomskowskiPiotrkowski 
1397Załuskowski ErazmJesionnaBłaszkisieradzkiSieradzki 
1398Załuskowski HilaryCiekiBłaszkisieradzkiSieradzki 
1267Załuskowski JózefCzepów DolnyUniejówwartskiKaliski 
3766Zambrzycki GabrielZambrzyceSieluńostrołęckiOstrołęcki 
3600Zambrzycki JanRzężawyBieżuńmławskiMławski 
3767Zambrzycki JanZambrzyceSieluńostrołęckiOstrołęcki 
491Zamoyski Andrzej, PrezesJadówWarszawastanisławowskiStanisławowski 
234Zamoyski Andrzej (junior)WarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3119Zamoyski AugustRóżaszkaWarszawawłodawskiRadzyński 
2464Zamoyski JanKozłówkaWarszawalubartowskiLubelski 
235Zamoyski JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
236Zamoyski KarolWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2957Zamoyski StanisławPodzamczeGończyceżelechowskiŁukowski 
237Zamoyski StanisławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
238Zamoyski StefanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2707Zamoyski TomaszZwierzyniecWarszawazamojskiZamojski 
492Zamoyski WładysławLipinyWarszawastanisławowskiStanisławowski 
3120Zaorski FranciszekGlinny StokParczewwłodawskiRadzyński 
2208Zapalski TadeuszŻydówProszowiceproszowskiMiechowski 
239Zapolski IgnacyWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
3601Zaremba ErazmSarnowoBieżuńmławskiMławski 
1860Zaremba FranciszekŻerczyce WielkieMałogoszczkieleckiKielecki 
1670Zaremba JanPytowiceGorzkowiceradomskowskiPiotrkowski 
1399Zaremba JózefGronówZłoczewsieradzkiSieradzki 
2119Zaremba JózefPilczyceRadoszycekonieckiOpoczyński 
2320Zaremba LeonWitówSzczekocinypilickiOlkuski 
2749Zaremba StanisławStudziankiKraśnikkraśnickiZamojski 
2437Zaruski JanLublinLublinlubelskiLubelski 
240Zarzecki JózefWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1984Zarzycki RochBłonieSandomierzstaszowskiSandomierski 
2905Zaszczyński JulianGorkiGarwolingarwolińskiŁukowski 
3687Zawadzki AntoniPawłówCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3602Zawadzki EmilianProszkowoSzreńskmławskiMławski 
1822Zawadzki JózefStrykowice GórneZwoleńkozienickiRadomski 
632Zawadzki LeonBiałłaRawarawskiRawski 
547Zawadzki MaksymilianSobiekurskStara WieśsiennickiStanisławowski 
3879Zawadzki TomaszPodbieleCiechanowiectykocińskiŁomżyński 
813Zawadzki WładysławBiała GóraŁęczycazgierskiŁęczycki 
3688Zawidzki AleksanderKrubinCiechanówprzasnyskiPrzasnyski 
3270Zawidzki GustawDaniszewoBodzanówpłockiPłocki 
3001Zawidzki WładysławKostomłotyKodeńbialskiBialski 
3271Zawidzki ZygmuntNadułkiBodzanówpłockiPłocki 
2846Zawistowski Józef, ksiądzSkrzeszewSokołówwęgrowskiSiedlecki 
841Zawisza AugustSobotaPlecka DąbrowałowickiŁowicki 
241Zawisza JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
633Zawisza Czarny AleksanderSadkowiceRawarawskiRawski 
634Zawisza Czarny MarianSadkowiceRawarawskiRawski 
307Zawisza Czarny WiktorUmiastówWarszawawarszawskiWarszawski 
3768Ząbczyński JanSuskOstrołękaostrołęckiOstrołęcki 
1671Zbijewski FranciszekChorzówDziałoszynradomskowskiPiotrkowski 
2321Zbijewski MichałSiedliskaSzczekocinypilickiOlkuski 
1357Zbijewski WiktorRzgówKoninpyzdrskiKoniński 
3272Zboiński MarceliOgorzelicePłockpłockiPłocki 
2634Zbyszewski JózefZawalówZamośćhrubieszowskiHrubieszowski 
2438Zbyszewski WiktorynMarkuszówKurówlubelskiLubelski 
242Zdrojewski JanWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
1027Zdrojewski JózefGrodnoKrośniewiceorłowskiGostyński 
1759Zdziechowski EdwardMleczkówRadomradomskiRadomski 
1760Zdzitowiecki MieczysławChomętówRadomradomskiRadomski 
4053Zdzitowiecki Seweryn, b. Prof. i Dyr. In. G. W. i L. w MarymonciehonorowyCzłonek Honorowy 
243Zdzitowiecki WładysławWarszawaWarszawacentralnyWarszawa 
2906Zednik WładysławWilgaGarwolingarwolińskiŁukowski 
3002Zegart BolesławZachorówKodeńbialskiBialski 
3003Zegart Tytus, ksiądzKodeńKodeńbialskiBialski 
4054Zejszner Ludwik, b. Prof. C. K. Akad. Med. Chir. Warsz.honorowyCzłonek Honorowy 
362Zelt AntoniŁuszczewekBłoniebłońskiWarszawski 
2789Zembrzuski JanMordySiedlcesiedleckiSiedlecki 
3121Zembrzuski KsaweryTurnaParczewwłodawskiRadzyński 
2750Zembrzuski LudwikMoniakiUrzędówkraśnickiZamojski 
1952Zglinicki JanJakóbowiceOżarówsandomierskiSandomierski 
949Zgórecki Ludwik, ksiądzSannikiGombingostyńskiGostyński 
759Zieleniewski JanSmoliceKłodawałęczyckiŁęczycki 
814Zieliński AdamPiaskiPiątekzgierskiŁęczycki 
760Zieliński AndrzejŻaleKłodawałęczyckiŁęczycki 
1124Zieliński AntoniKościelna WieśOsięcinyradziejowskiWłocławski 
950Zieliński BronisławŁuszczanówGombingostyńskiGostyński 
1400Zieliński Franciszek, ksiądzSieradzSieradzsieradzkiSieradzki 
3379Zieliński GustawOstaszewoPułtuskpułtuskiPułtuski 
3500Zieliński Gustaw, Członek KomitetuSkępeLipnolipnoskiLipnoski 
3380Zieliński HipolitGzyPułtuskpułtuskiPułtuski 
761Zieliński IgnacyGajPiątekłęczyckiŁęczycki 
493Zieliński IgnacyWólka SłupskaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
3273Zieliński JanSzczytnoZakroczympłockiPłocki 
1158Zieliński JózefKatarzynKłodawakowalskiWłocławski 
4005Zieliński JózefKotowszczyznaWiłkowyszkikalwaryjskiKalwaryjski 
494Zieliński JózefWólka SłupskaRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
451Zieliński JulianTurowiceGrójecczerskiWarszawski 
1761Zieliński Kajetan, ksiądzWrzeszczówRadomradomskiRadomski 
3501Zieliński Kazimierz AdolfWolaLipnolipnoskiLipnoski 
951Zieliński MarianŁuszczanówGombingostyńskiGostyński 
3769Zieliński PiotrZastawieOstrówostrołęckiOstrołęcki 
3502Zieliński StanisławSuminLipnolipnoskiLipnoski 
3503Zieliński WacławPiotrkowoDobrzyń nad DrwęcąlipnoskiLipnoski 
1672Zielonka JózefSkrzydłówKłomniceradomskowskiPiotrkowski 
762Zielonka LeopoldMniewoKłodawałęczyckiŁęczycki 
952Ziemięcki AndrzejPotrzaskówGombingostyńskiGostyński 
815Ziemięcki AntoniRadogoszczŁódźzgierskiŁęczycki 
1459Złotnicki JuliuszPtaszkowiceZduńska WolaszadkowskiSieradzki 
635Zmorowski BłażejStara WieśRawarawskiRawski 
2293Zwierkowski MścisławDrochlinKoniecpollelowskiOlkuski 
2294Zwierkowski TadeuszTurzynKoniecpollelowskiOlkuski 
2295Zwierkowski WincentyDrochlinKoniecpollelowskiOlkuski 
3381Zydel LudwikMłodzianowoMakówpułtuskiPułtuski 
1612Żabicki JózefPłuciceGorzkowicepiotrkowskiPiotrkowski 
2174Żarski GabrielGrodnoWarszawa Nr. 17miechowskiMiechowski 
1762Żarski KazimierzNinkówSzydłowiecradomskiRadomski 
4033Żaryn JulianMichalinMaryampolmaryampolskiMaryampolski 
3603Żdżarski PawełSułocinSierpcmławskiMławski 
3604Żdżarski TeofilSławęcinBieżuńmławskiMławski 
308Żelazowski JanDomaniewWarszawawarszawskiWarszawski 
3934Żelechowski StanisławBoguszeGrajewobiebrzańskiAugustowski 
1673Żeliński KazimierzZamościeBrzeźnicaradomskowskiPiotrkowski 
2686Żelkowski WojciechZawadkiTomaszów OrdynackitomaszowskiHrubieszowski 
3935Żmijewski FeliksDybłaSzczuczynbiebrzańskiAugustowski 
1125Żmijewski Feliks, ksiądzOstrowąsSłużeworadziejowskiWłocławski 
842Żmijewski Józef, ksiądzZłakówŁowiczłowickiŁowicki 
3605Żochowski MarcinKraśniewoPłockmławskiMławski 
3274Żółtowski AdamTrębinoPłockpłockiPłocki 
2708Żółtowski AntoniMokrelipieZwierzynieczamojskiZamojski 
3275Żórawski AlojzyŁubkiBodzanówpłockiPłocki 
3277Żórawski RomualdBonisławLelicepłockiPłocki 
1028Żukowski AntoniKonaryKutnoorłowskiGostyński 
2709Żukowski BazyliJanowiceZwierzynieczamojskiZamojski 
548Żukowski EdwardCisieMińsksiennickiStanisławowski 
2710Żukowski FeliksHucisko TomaszowskieZwierzynieczamojskiZamojski 
549Żukowski MichałCisieMińsksiennickiStanisławowski 
1029Żwan AntoniSzczytKutnoorłowskiGostyński 
2239Żwan TomaszKorytaSzkalbmierzszkalbmierskiMiechowski 
1268Żychliński ArturTądów DolnyWartawartskiKaliski 
1613Żychliński BolesławBrzozaPiotrkówpiotrkowskiPiotrkowski 
1905Życieński RudolfRadkówJaronowicejędrzejowskiKielecki 
3606Żyliński KajetanSławogóryMławamławskiMławski 
495Żymirski JózefKlembówRadzyminstanisławowskiStanisławowski 
496Żymirski WładysławStojadłaMińskstanisławowskiStanisławowski 

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.09.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie