Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paweł Karol Lubartowicz ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1680-1750
&1735 Barbara Urszula Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, bohater PSB 1718-1791 |
|
|
Józef Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, starosta [str] karlikowskie ?1690-
&ca 1720 Konstancja Aleksandrowicz ?1700-1772 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystyna Justyna ks. Sanguszko-Kowelska h. Pogoń Litewska, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1741-1778 |
|
|
Janusz Modest ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1749-1806 |
|
|
Aniela Angielika Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, (linia: Marcin Ledóchowski 14.63.627) ca 1743-1823 |
|
|
Mikołaj Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, bohater PSB ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekla Teresa Katarzyna Bielińska h. Junosza, bohater PSB 1762-1810 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1786-1878 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwika hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, artykuł w Nekrologii 1845-1928 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Józef Miedzianek-Kobyłecki z Bądkowa h. Godziemba 1879-1945
&1906 Leonia Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc, (linia: Albin Skórkowski psb.30225.4) 1884-1954 |
|
|
Izabela Elżbieta hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1879-1955 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Niemiec ?1930
&ca 1960 Janusz Szotek ?1930 |
|
|
Hanna Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba, (linia: Albin Skórkowski psb.30225.4) 1917-2004 |
|
|
Teresa «Grażyna» Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921-2015 |
|
|
Tomasz Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1905-1998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Maria Szotek 1961 |
|
|
Jerzy Tadeusz Ostrowski h. Nieczuja, korespondent M.J.M. 1953 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi