Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Kordysz h. wł., chorąży [bra] Bracław ?1720-
&ca 1730 Justyna Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1730- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antonina Kordysz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1750-1788..1792 |
|
|
Libery Kordysz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1760-1788 |
|
|
Magdalena Ursyn-Pruszyńska h. Rawicz ca 1780- |
|
|
Seweryn Beydo-Rzewuski h. Krzywda, bohater Wiki ?1760- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Ciemniewski z Ciemniewa h. Prawdzic ?1770-
&ca 1800 Izabela Ruszczyc, artykuł w Nekrologii ca 1785-1845 |
|
|
Franciszek Suffczyński h. Szeliga, urzędnik Królestwa Polskiego 1789-1843
&ca 1810 Barbara Deszert h. Kłosy, artykuł w Nekrologii 1787-1855 |
|
|
Michał Suffczyński h. Szeliga, (linia: Józef Suffczyński psb.32698.1) 1780-1813
&ca 1800 Barbara Deszert h. Kłosy, artykuł w Nekrologii 1787-1855 |
|
|
Henryk Ignacy Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron, bohater PSB 1777-1831 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mieczysław Klemens Antoni Marszewski h. Jastrzębiec, bohater PSB 1857-1916
&1888 Jadwiga Maria Barbara Skarzyńska h. Bończa, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1864-1952 |
|
|
Adam Ciemniewski z Ciemniewa h. Prawdzic ?1800- |
|
|
Kwiryn Ciemniewski z Ciemniewa h. Prawdzic, artykuł w Nekrologii 1804-1856 |
|
|
Julia Suffczyńska h. Szeliga, (linia: Antoni Lasocki 14.2.166) ?1820- |
|
|
Kajetan Suffczyński h. Szeliga, bohater PSB 1807-1873 |
|
|
Laura Kamieńska na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1815-1900 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Marszewska h. Jastrzębiec, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1896-1979 |
|
|
Antoni Michał Marszewski h. Jastrzębiec, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1894-1978 |
|
|
Teresa Aleksandra Marianna Ciemniewska z Ciemniewa h. Prawdzic 1896-1961 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wojciech Antoni Wolski h. Jelita, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1934-2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sławomir Kalbarczyk 1958 |
|
|
Małgorzata Wolska h. Jelita, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1959 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi