Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Tadeusz Gajewski z Błociszewa h. Ostoja, bohater PSB 1714-1775
&/1776 Katarzyna Tworzyańska h. Awdaniec 1737-1798 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Wincenty Suchorzewski h. Zaremba, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1764-1833
&ca 1790 Julianna Berezińska h. Sas ca 1780-/1853 |
|
|
|
|
|
Bonawentura Gajewski z Błociszewa h. Ostoja, rotmistrz kawaleria narodowa ?1770-1812 |
|
|
Adam Norbert Gajewski z Błociszewa h. Ostoja 1758- |
|
|
Kazimierz Konstanty hr. Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1748-1807
&1773 Izabela Ludwika Borch h. Trzy Kawki, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1752-1813 |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Anna Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ca 1821-1885 |
|
|
Paulina Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ca 1811- |
|
|
Józef hr. Sokolnicki z Jarogniewic h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1791-1853 |
|
|
Seweryna Nepomucena Józefa Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1798-1824 |
|
|
Antonina Seweryna Gajewska z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) ?1800- |
|
|
Antonina Gajewska z Błociszewa h. Ostoja, artykuł w Nekrologii 1791-1866 |
|
|
Stanisław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1784-1851 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Władysława Garczyńska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1848-1926 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Lipowicz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1875-1955 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Dzierżykraj-Lipowicz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1905-1967 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomasz Michał Dzierżykraj-Lipowicz, korespondent M.J.M. 1953 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrycja Dzierżykraj-Lipowicz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1980 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hubert Kołutkiewicz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi