Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franciszek Antoni Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), bohater PSB 1725-1794
&ca 1760 Teresa Agnieszka Sczaniecka h. Ossoria ca 1740-1807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Paweł Oskierka h. Murdelio, podkomorzy [min] Rzeczyca ?1770-
&ca 1800 Franciszka Jeleńska h. wł. (Wręby), (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1780- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Maciej Konstanty Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), starosta [poz] Wschowa ca 1764- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Józefa Oskierka h. Murdelio, artykuł w Nekrologii 1804-1885 |
|
|
Julia Oskierka h. Murdelio, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1810- |
|
|
Antoni Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, bohater PSB ca 1775-1851
&ca 1810 Ewelina Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.), (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ?1790- |
|
|
Anna «Nina» Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1789-1870 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Emil Paweł Józef Gieysztor h. Giejsztor, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1835-1888 |
|
|
Helena Oskierka h. Murdelio, (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) 1854-1910 |
|
|
Adam Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ?1820-1873 |
|
|
Stanisława Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ca 1820-1869 |
|
|
Aleksander Józef Kłobukowski z Siemichowic h. Oksza, bohater PSB 1820-1903 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Gieysztor h. Giejsztor, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1876-1952 |
|
|
Helena Glinka-Janczewska z Blinstrubiszek h. Dołęga, (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) 1875-1938 |
|
|
Antoni Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ?1850- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zygmunt Korewa h. Dębno, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1898-1945 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Czesław Gojlewicz 1924 |
|
|
Jolanta Korewa h. Dębno, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1926-2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi