Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1750-
&ca 1780 Zaloguj się ?1760- |
|
|
Zaloguj się ?1770-
&1803 Zaloguj się ?1770- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790- |
|
|
Zaloguj się ?1810- |
|
|
Zaloguj się, okręg brzeziński Tow. Rolniczego 1805-1869 |
|
|
Adam Tomasz Andrzej Otto-Trąmpczyński h. Topór ?1770-
&1803 Józefa Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ca 1782- |
|
|
Michał Daszkiewicz h. Korybut ca 1764-1823
&ca 1800 Małgorzata Kobylińska h. Łodzia 1778-1856 |
|
|
Wiktor hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, bohater PSB 1790-1862
&1818 Teresa Karolina Cichocka h. Nałęcz, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1799-1858 |
|
|
Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1756-1836
&ca 1820 Konstancja Toplicka h. Nałęcz ?1800- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Bronisława Tekla Marianna Berent h. Taczała, artykuł w Nekrologii 1830-1890 |
|
|
Emilia Otto-Trąmpczyńska h. Topór, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1810- |
|
|
Aleksy Edmund Otto-Trąmpczyński h. Topór, okręg koniński Tow. Rolniczego 1804-1862 |
|
|
Antoni Daszkiewicz h. Korybut 1805-1863 |
|
|
Ryszard Polikarp Daszkiewicz h. Korybut, artykuł w Nekrologii 1804-1873 |
|
|
Teresa Wiktoria Tresa hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, artykuł w Nekrologii 1830-1909 |
|
|
Albertyna hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1836-1863 |
|
|
Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1822-1897 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadwiga Krystyna Urszula Kochanowska z Kochanowa h. Korwin, artykuł w Nekrologii 1852-1919 |
|
|
Stanisław Rufin Ulatowski h. Jastrzębiec, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1850- |
|
|
Antonina Józefa Otto-Trąmpczyńska h. Topór, artykuł w Nekrologii 1855-1917 |
|
|
Gustaw Daszkiewicz h. Korybut, artykuł w Nekrologii 1844-1907 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi