Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Komorowski z Komorowa h. Korczak, kasztelan [rus] Chełm ?1700-1760
&ca 1730 Katarzyna Radecka z Radecza h. Godziemba ?1710- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jerzy Jan Albert Dunin-Borkowski z Borkowic h. Łabędź, starosta [str] radelickie 1731-1788
&1763 Józefa Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, (linia: Ludwik Wilga dw.16134) ?1730-1811 |
|
|
Aniela Ludwika Komorowska z Komorowa h. Korczak, (linia: Józef Komorowski 11.1.1333) ca 1743-1787 |
|
|
Józef Joachim Komorowski z Komorowa h. Korczak, bohater PSB ca 1735-1800 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wincenty Leonard hr. Dunin-Borkowski z Borkowic h. Łabędź, hr. [tytuł] nadany 1768-1839 |
|
|
Petronela Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź, (linia: Ludwik Wilga dw.16134) ?1770-1813 |
|
|
Feliks Jan hr. Jaksa-Bąkowski z Bąkowa i Zaborowa h. Gryf, kawaler [z_order] order świętego Stanisława ?1770- |
|
|
Józef Wincenty Komorowski z Komorowa h. Korczak, bohater PSB ca 1765-ca 1809 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman Dominik Kajetan Cichowski z Cichowa h. Wąż, okręg sandomierski Tow. Rolniczego 1818-1889
&ca 1840 Kazimiera Leszczyńska h. Awdaniec, artykuł w Nekrologii 1828-1885 |
|
|
Tomasz Wentworth hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, urzędnik Królestwa Polskiego 1821-1901
&1843 Adelajda Łempicka z Łempic h. Junosza, artykuł w Nekrologii 1825-1915 |
|
|
Seweryn Wincenty Wicenty hr. Dunin-Borkowski z Borkowic h. Łabędź, kawaler Zakon Maltański 1824-1872 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Władysława Jadwiga Tekla Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1859-1945 |
|
|
Henryk Franciszek Salezy Cichowski z Cichowa h. Wąż, bohater PSB 1851-1910 |
|
|
Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, artykuł w Nekrologii 1860-1939 |
|
|
Rogier Roger hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1849-1930 |
|
|
Aleksandra hr. Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź, artykuł w Nekrologii 1849-1892 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kazimiera Zofia Russocka z Brzezia h. Zadora, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1885-1968 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Maksymilian Świeżyński h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-1985 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kazimierz Świeżyński h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grzegorz Łodej ?1970 |
|
|
Małgorzata Świeżyńska h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1977 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi