Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1690-1747
&/1716 Zaloguj się 1699-1762 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Mycielska z Mycielina h. Dołęga ca 1720- |
|
|
Anna Luiza Mycielska z Mycielina h. Dołęga, bohater PSB 1729-1771 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1757-1844 |
|
|
Maciej ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, bohater PSB 1749-1800 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwik Demetriusz ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1784-1864 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Gadomski z Gadomca h. Rola ?1790-
&ca 1810 Onufra Kicka z Kitek h. Gozdawa ?1790- |
|
|
Zaloguj się, pułkownik wojsko austriackie 1809-1868 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1829-
&1853 Zaloguj się ca 1829- |
|
|
Zaloguj się 1819-
&1845 Zaloguj się 1821- |
|
|
Julia Gadomska z Gadomca h. Rola ?1820- |
|
|
Stanisław Gadomski z Gadomca h. Rola, okręg centralny Tow. Rolniczego ?1820- |
|
|
Zofia Joanna ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) 1853-1915 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1854- |
|
|
Zaloguj się ca 1857- |
|
|
Zaloguj się ca 1858- |
|
|
Zaloguj się 1846-1932 |
|
|
Kazimierz Ferdynand Kostro-Pułaski h. Ślepowron, bohater PSB 1846-1926 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadwiga Gierłowska 1879-1944 |
|
|
Helena Kostro-Pułaska h. Ślepowron, (linia: Wojciech Świętosławski psb.34804.1) 1885-1924 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aniela Monika Boguszewicz z Bożejewiczek pod Żninem h. Gozdawa 1913-1967 |
|
|
Antoni Marian Grabianka z Pankracewic h. Leszczyc, (linia: Wojciech Świętosławski psb.34804.1) 1913-1963 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi