Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstanty Ludwik hr. Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1722-1778
&1744 Augusta ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) 1724-1791 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicjan hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, generał major wojsko litewskie 1719-1792
&ca 1750 N. Mosiecka ?1720- |
|
|
August Jacenty Hiacynt hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1745/-1803 |
|
|
Kazimierz Konstanty hr. Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1748-1807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1760- |
|
|
Pius hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1756-1858 |
|
|
Augusta Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) ?1790-1834 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1790- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Wincenty Łabęcki, okręg gostyński Tow. Rolniczego ca 1820-1888
&1849 Maria Suchorzewska h. Zaremba, artykuł w Nekrologii 1828-1907 |
|
|
|
|
|
Alina Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1820-1909 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się, płaci 30 złr. izraelickiego podatku wyznaniowego w Krakowie ?1840-
&ca 1860 Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się, jest w spisie ludn. Krakowa 1848-1925
&1865 Zaloguj się 1848- |
|
|
Natalia Maria Łabędzka, artykuł w Nekrologii ca 1852-1911 |
|
|
Maria Łabęcka, artykuł w Nekrologii 1863-1937 |
|
|
Michał Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec, (linia: Marcin Szczytt sw.3846) ?1850- |
|
|
Izabela Wasilewska z Horodni h. Drzewica ?1860- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1857- |
|
|
Zaloguj się 1869-1940/ |
|
|
Zaloguj się 1869-1940/ |
|
|
Mariam Blankstein 1874- |
|
|
Józef Władysław Kazimierz Zakrzewski h. Pomian, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1875-1919 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1891- |
|
|
|
|
|
Aleksander Weissberg, bohater Wiki 1901-1964 |
|
|
Zofia Natalia Łucja Zakrzewska h. Pomian, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1904-1980 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi