Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jerzy Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater Wiki ?1670-1747
&ca 1710 Konstancja Drucka-Podbereska h. Druck ca 1685-1730 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelagia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) 1720-1795 |
|
|
Eustachy Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB ca 1720-1768 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Roman Wojna-Ośniałowski h. Trąby, artykuł w Nekrologii 1786-1858
&ca 1800 Marianna Romanowicz ?1780- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Makary Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater Wiki ca 1737-1816 |
|
|
Jan Nepomucen Eryk hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1760-1815/ |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Michał Brudkowski h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1792-1869
&1834 Antonina Spiska, artykuł w Nekrologii 1801-1872 |
|
|
Laura Eleonora Wojna-Ośniałowska h. Trąby, artykuł w Nekrologii ca 1809-1893 |
|
|
Włodzimierz Wojna-Ośniałowski h. Trąby, okręg radzyński Tow. Rolniczego 1812-1873 |
|
|
|
|
|
Henryk Ludwik Apoloniusz Bogusławski h. Prus (III), okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1838-1912
&1861 Paulina Mikorska h. Ostoja, artykuł w Nekrologii ca 1840-1919 |
|
|
Karol Zieliński z Zielonej h. Świnka, podpułkownik armia Królestwa Polskiego 1787-1835
&1821 Helena Ludwika Wołowicz h. Bogoria, artykuł w Nekrologii 1799-1899 |
|
|
Elżbieta Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1781-1815 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Józef Tomasz Franciszek Brudkowski h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii ca 1837-1888 |
|
|
Józefa Niewiarowska, artykuł w Nekrologii ca 1844-1902 |
|
|
Maria Wojna-Ośniałowska h. Trąby, artykuł w Nekrologii 1861-1891 |
|
|
Władysław Rawita-Ostrowski, artykuł w Nekrologii 1841-1920 |
|
|
Tadea Bogusławska h. Prus (III), artykuł w Nekrologii ca 1868-1921 |
|
|
Janina Bogusławska h. Prus (III), (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) ?1880- |
|
|
Gustaw Joachim Zieliński z Zielonej h. Świnka, okręg pułtuski Tow. Rolniczego 1825-1905 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi