Następna ścieżka
|
|
|
|
Wojciech Bniński z Łodzi h. Łodzia, kasztelan [bku] Kowal ?1710-1755
&1720 Katarzyna Cieńska z Cieni h. Pomian ?1690-1725 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Balbina Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1721-1798 |
|
|
Wirydianna Wirydiana Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1718-1797 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dominik Orłowski z Orłowa h. Lubicz, bohater Wiki ?1710-
&ca 1730 Katarzyna Pruszyńska ?1710-
&ca 1730 Zofia Malinowska ?1710- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Róża Wirydianna Grąbczewska z Grąbczewa h. Nałęcz, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1756- |
|
|
Filip Nereusz Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz, bohater PSB 1747-1804 |
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
&1774 Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798 |
|
|
Justyna Joanna Orłowska z Orłowa h. Lubicz, (linia: Jan Orłowski lu.20329) ?1740-ca 1769 |
|
|
Jan Onufry Orłowski z Orłowa h. Lubicz, bohater PSB 1739-1811 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Klemens Kalkstein h. Kos, artykuł w Nekrologii 1782-1865 |
|
|
Edward hr. Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz, bohater PSB 1786-1845 |
|
|
Konstancja Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1783-1852 |
|
|
Oktawia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) 1786-1842 |
|
|
Jan Nepomucen Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, bohater PSB ca 1762-1837 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Kalkstein z Klonówki h. Kos, artykuł w Nekrologii 1827-1907 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wacław Ignacy Władysław Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1883-1965 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Joanna Sigel 1924-1981 |
|
|
Andrzej Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1922-1985 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi