Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1640-/1713
&1684 Zaloguj się ?1650-1736/ |
|
|
Zaloguj się ?1670-
&ca 1680 Zaloguj się ?1670- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Jan Mierosławski h. Leszczyc, cześnik [ino] Bydgoszcz ?1690-/1736 |
|
|
Zaloguj się ?1680-/1736 |
|
|
Zaloguj się ?1680- |
|
|
Józef Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, chorąży [ino] Bydgoszcz ?1700-1754 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Antoni Mierosławski h. Leszczyc, łowczy [bku] Kruszwica ?1730-1808 |
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
Zaloguj się ?1720- |
|
|
Serafin Rafał Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, bohater PSB ca 1738-1807/ |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Mierosławska h. Leszczyc, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1770- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekla Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ca 1810- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Makary Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, okręg włocławski Tow. Rolniczego 1835-1910 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halina Bibianna Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1870-1959 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zygmunt Makary Hełczyński h. Ostoja, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1898-1939 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi