Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1500-/1544
&1530 Zaloguj się ?1500-/1576 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1550-/1631 |
|
|
Zaloguj się ?1550-/1582 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, kanonik [poz] Poznań ?1590-1647/ |
|
|
Zaloguj się ca 1574-/1629 |
|
|
Zaloguj się ?1570-/1640
&/1611 Zaloguj się ?1580-/1687 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1610-/1661 |
|
|
Zaloguj się ?1630-/1693 |
|
|
Zaloguj się ?1640-/1687 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1640-1700/ |
|
|
Zaloguj się ?1670-1700/ |
|
|
Zaloguj się 1669-/1710 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mateusz Butrymowicz h. Topór, bohater PSB 1745-1814
&1772 Krystyna Lach-Szyrma ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Bruda Maria Jaksa-Małachowska z Małachowa h. Gryf 1748-1836 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Butrymowicz h. Topór, (linia: Mateusz Butrymowicz 2.770.20) ?1770-1859 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekla Poniatowska h. Ciołek, artykuł w Nekrologii 1764-1846 |
|
|
Franciszek Władysław Czarnecki h. Prus (III), kawaler [z_order] order Orła Białego ?1760-
&ca 1790 Aniela Korzeniowska h. Lis, (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) ?1770- |
|
|
Antoni Rodziewicz h. Łuk (Napięty) ca 1777-1839
&1821 Eleonora Giełgud h. wł., (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) ?1800- |
|
|
Emilia Łucja Orda h. wł. (Ostoja odm.), (linia: Mateusz Butrymowicz 2.770.20) ca 1804- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Czarnecki h. Prus (III), (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) ?1810- |
|
|
Anna Rodziewicz h. Łuk (Napięty), (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) ca 1823- |
|
|
Henryk Rodziewicz h. Łuk (Napięty), (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) ca 1825-1881 |
|
|
Amelia Małgorzata Konstancja Kurzeniecka, artykuł w Nekrologii ca 1828-1893 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi