|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Dorota Studzińska h. Prus (III)**
-
Agnieszka Studzińska h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1988
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Krzysztof Studziński h. Prus (III) ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Zofia Strzeszewska
-
Krzysztof Michał Studziński h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1949
■
& Ewa Piotrowska
1951 dzieci
|
Rafał Studziński h. Prus (III) 1975|
Piotr Studziński h. Prus (III) 1982 |
-
Jan Studziński h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1950
-
Piotr Studziński h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1954
■
& Grażyna Gawinkowska
korespondent M.J.M.
1956 dzieci
|
Karol Studziński h. Prus (III) 1984|
Aleksandra Studzińska h. Prus (III) 1985|
Janina Studzińska h. Prus (III) 1991 |
-
Paweł Studziński h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1954
■
& Ewa Majer
1955 dzieci
|
Dorota Studzińska h. Prus (III) 1984|
Agnieszka Studzińska h. Prus (III) 1988 |
- Zdzisław Majer ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Helena Markiewicz
-
Ewa Majer
1955
■
& Paweł Studziński h. Prus (III)
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
,
(linia: Michał Kochanowski 10.522.447)
1954 dzieci
|
Dorota Studzińska h. Prus (III) 1984|
Agnieszka Studzińska h. Prus (III) 1988 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- KAMIEŃSKI Henryk Ignacy (1777-1831) generał brygady 6°
- SUFFCZYŃSKI Kajetan (1807-1873), powieściopisarz 6°
- REMBOWSKI Aleksander Antoni (1847-1906) historyk, publicysta, kierownik biblioteki 6°
- KAMIEŃSKI Henryk Michał (1813-1866) filozof, ziemianin 7°
- KOCHANOWSKI Michał Ambroży (1757-1832) kasztelan i wojewoda Królestwa Polskiego 7°
- GLOTZ Karol (XVIII/XIX w.) wojskowy, historyk 7°
- RASZEWSKI Gustaw (1857-1931) ziemianin, patron kółek rolniczych 7°
- KAMIŃSKA Mila (1887-1961) aktorka 8°
- MOSZCZEŃSKI Bolesław (1826-1900) powstaniec 1848 i 1863, działacz poznański 8°
- TAYLER Robert (ok.1728 1792), generał-major wojsk koronnych 8°
- KWASIEBORSKI Wojciech Andrzej (1914-1940) działacz Obozu Narodowo-radykalnego, redaktor, publicysta 8°
- SUFFCZYŃSKI Józef (przed 1750-1817), poseł na Sejm Czteroletni 8°
- SUFFCZYŃSKI Stanisław (1810-1883), poeta, działacz społeczny 8°
- KISIELNICKA Józefa (ok. 1865-1941) powieściopisarka 8°
- DESZERT Józef (1760-1838) sekretarz Stanisława Augusta 8°
- KOSSAK Fortunat Juliusz (1824-1899) malarz, rysownik, ilustrator 8°
- KAMIEŃSKI Mikołaj (1799-1873) pułkownik 9°
- RASZEWSKI Kazimierz (1864-1941) generał broni 9°
- KOSSAK Wojciech Horacy (1856-1942) malarz batalista 9°
- RULIKOWSKI Józef (1838-1863) powstaniec 1863 9°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi