|
|
|
|
Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz ?1700-1761
&1736 Magdalena Antonina Szembek ze Słupowa h. wł. ?1720-1744
&ca 1740 Marcjanna Romer z Wierzbicy h. Grzymała ?1720-1761/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franciszek Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1745-1813
&ca 1770 Ludwika Stokowska ?1740-
|
|
|
Anna Ludwika Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1728-1832
&ca 1730 Adam Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater Wiki 1722-1773
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kasper Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) ca 1774-1833
&ca 1800 Izabella Oświęcimska, artykuł w Nekrologii ?1840-1853
|
|
|
Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1765-1816
&ca 1790 Marianna bar. Puszet h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1776-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) ca 1810-
&1850 Franciszek Napoleon Tadeusz Roszkowski h. Ogończyk 1803-1883
|
|
|
Aleksander Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1800-1884
&1830 Paulina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, artykuł w Nekrologii 1804-1880
|
|
|
Szymon Syruć h. Doliwa, bohater PSB 1809-1871
&ca 1860 Weronika Bogdanowicz ?1830-
&ca 1830 Eufrozyna Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1815-1845
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Stanisław Aleksander Marian Roszkowski h. Ogończyk, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ca 1840-1890/
&ca 1870 Karolina Lisicka h. Prus ?1850-
|
|
|
Juliusz Joachim Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg kielecki Tow. Rolniczego 1836-1916
&1858 Julia Marianna Rawa-Gawrońska z Gawron h. Rawicz, artykuł w Nekrologii 1837-1872
|
|
|
Elwira Syruć h. Doliwa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1839-1913
&1859 Antoni Piotr Jerzy hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak 1833-1881
|
|
|
Józefa Syruć h. Doliwa, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1863-1954
&ca 1880 Zygmunt Kunat h. Topór 1858-1935
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Maria Ilińska z Ilińska h. Lis 1885-
|
|
|
Adam Konstanty Roszkowski h. Ogończyk, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1876-1958
|
|
|
Aleksandra Józefa Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1865-1941
&ca 1890 Stanisław Jan Gustaw Jabłoński h. Jasieńczyk 1856-1906
|
|
|
Jarosław Jan hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1865-1919
&1893 Iza Antonina Kotwicz h. wł. 1872-1956
|
|
|
Weronika Kunat h. Topór, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1887-1945
&ca 1910 Aleksander Miłosz h. Lubicz 1883-1959
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Janusz Szymon Felicjan Jabłoński h. Jasieńczyk, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1898-1974
|
|
|
Irena hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1908-1984
|
|
|
Czesław Miłosz h. Lubicz, laureat Nagrody Nobla 1911-2004
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|