Zaloguj się ?1650-
|
|
Zaloguj się ?1650-1702/
|
|
Zaloguj się 1658-1692
|
|
Zaloguj się ?1650-/1709
|
|
Zaloguj się ?1620-
|
|
Zaloguj się ?1650-
|
|
Zaloguj się, kasztelan [poz] Rogoźno ?1650-1727
|
|
Zaloguj się ?1680-1725
|
|
Zaloguj się, sędzia grodzki [maz] Nur ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1680-1746/
|
|
Zaloguj się ?1650-/1727
|
|
Zaloguj się ?1700-1727/
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Mikołaj Sczaniecki z Łagowca h. Ossoria ?1680-
|
|
Konstancja Żychlińska h. Szeliga ?1680-1730
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się 1687-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1670-/1742
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1700-1736
|
|
Zaloguj się ?1680-1771
|
|
Zaloguj się ?1660-1703/
|
|
Zaloguj się ?1660-1727/
|
|
Zaloguj się ?1700-/1736
|
|
Zaloguj się ?1700-1748/
|
|
Zaloguj się ?1690-1729/
|
|
Zaloguj się ?1700-1765
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1700-1779
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1660-1711
|
|
Zaloguj się ?1650-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Wojciech Bniński z Łodzi h. Łodzia, kasztelan [bku] Kowal ?1710-1755
|
|
Wiktoria Święcicka h. Jastrzębiec ?1690-/1747
|
|
Jan Prosper Załuski h. Junosza, starosta [san] Zawichost ?1700-1745
|
|
Wiktoria Ludwika Rozalia Szołdrska z Szółdr h. Łodzia 1710-1775/
|
|
Zaloguj się, stolnik [bra] Bracław ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Marianna Teresa Rogalińska z Dzwonowa h. Łodzia ?1730-1796
|
|
Kazimierz Józef Dąmbski z Dąbia h. Godziemba, bohater PSB 1701-1765
|
|
Jadwiga Dąmbska z Dąbia h. Godziemba ?1710-1767
|
|
Antoni Humański z Humanki h. Jastrzębiec ?1710-
|
|
Zaloguj się 1667-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Stanisław Adam Grabski z Grabu h. Wczele, stolnik [bra] Bracław /1697-1767
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się ?1690-/1747
|
|
Zaloguj się ?1690-/1745
|
|
Zaloguj się ?1650-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Ludwik Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, sędzia ziemski [poz] Poznań 1680-1747
|
|
Anna Lipska z Lipego h. Grabie /1687-1737
|
|
Łukasz Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), kasztelan [kal] Ląd ?1680-1745
|
|
Barbara Lipska z Lipego h. Grabie 1706-1762
|
|
Zaloguj się, cześnik [kij] Żytomierz ?1720-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1700-1779
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się ?1690-/1755
|
|
Józef Wojciech Sczaniecki z Łagowca h. Ossoria, starosta [kal] Środa 1710-1787
|
|
Zaloguj się ca 1715-1745
|
|
Michał Skórzewski h. Drogosław, bohater PSB 1707-1789
|
|
Ludwika Hutten-Czapska h. Leliwa 1709-1799
|
|
Walenty Poniński z Wrześni h. Łodzia, łowczy [lec] Inowłódz ?1700-/1780
|
|
Marcjanna Awryleska ca 1719-1789
|
|
Adam Grudzielski z Grudzielca v. Grodzielca h. Korab ?1730-
|
|
Anna Koczorowska z Koczorowa h. Rogala ?1730-1814
|
|
Jakub Sierakowski h. Ogończyk, miecznik [ino] Dobrzyń ?1690-1735
|
|
Antonina Rościszewska z Rościszewa h. Junosza ?1710-
|
|
Konstanty Bniński z Łodzi h. Łodzia, bohater PSB 1730-1810
|
|
Brygida Załuska h. Junosza ?1730-1770
|
|
Stanisław Adam Grabski z Grabu h. Wczele, stolnik [bra] Bracław /1697-1767
|
|
Katarzyna Umińska h. Cholewa ?1760-
|
|
Karol Dąmbski z Dąbia h. Godziemba, wojewodzic [sie] Sieradz ?1730-1787
|
|
Katarzyna Humańska z Humanki h. Jastrzębiec ?1740-1812
|
|
Zaloguj się, sędzia ziemski [poz] Wschowa ?1720-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ca 1724-1809
|
|
Zaloguj się ca 1736-1796
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Stanisław Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, kasztelan [poz] Międzyrzecz ?1720-1780
|
|
Teresa Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) ?1730-1764
|
|
Wincenty Bogucki z Boguty h. Krzywda ?1740-
|
|
Franciszka Bogucka h. Krzywda ?1750-
|
|
Zaloguj się, wojski [kal] Kalisz ?1730-/1782
|
|
Zaloguj się ?1730-1811
|
|
Sylwester Sczaniecki z Łagowca h. Ossoria ?1740-1785
|
|
Anastazja Skórzewska h. Drogosław 1752-1835
|
|
Marceli Poniński z Wrześni h. Łodzia, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1749-1817
|
|
Rozalia Grudzielska z Grudzielca v. Grodzielca h. Korab ca 1762-1792
|
|
Stanisław Sierakowski h. Ogończyk ?1740-
|
|
Wiktoria Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) ?1750-1806
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ca 1769-1854
|
|
Józef Hersztopski z Hersztopa h. Ogończyk, szambelan [cen] dwór królewski 1768-1815
|
|
Konstancja Józefa Malczewska z Malczewa h. Awdaniec 1770-1813
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, bohater PSB 1756-1826
|
|
Maria Magdalena Bogucka z Boguty h. Krzywda ?1770-1840
|
|
Bonawentura Koczorowski z Koczorowa h. Rogala, bohater Wiki 1768-1821
|
|
Ludwika Sczaniecka z Łagowca h. Ossoria 1774-1858
|
|
Stanisław hr. Poniński z Wrześni h. Łodzia, bohater PSB 1779-1847
|
|
Anna Sierakowska h. Ogończyk, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) ca 1788-1859
|
|
Eustachy Grabski z Grabu h. Wczele ca 1794-1817
|
|
Katarzyna Józefa Tekla Hersztopska z Hersztopa h. Ogończyk 1801-1836
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Anzelm Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) ca 1798-1843
|
|
Emilia Koczorowska z Koczorowa h. Rogala, artykuł w Nekrologii 1809-1894
|
|
Edward Marceli Franciszek hr. Poniński z Wrześni h. Łodzia, bohater PSB 1810-1893
|
|
Eustachia Józefa Grabska z Grabu h. Wczele, artykuł w Nekrologii 1817-1889
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Stefan Euzebiusz Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, artykuł w Nekrologii 1835-1884
|
|
Maria hr. Ponińska z Wrześni h. Łodzia, artykuł w Nekrologii 1842-1899
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Ewelina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, artykuł w Nekrologii 1870-1936
|