Zaloguj się 1702-1764
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Zaloguj się, podstoli [kij] Owrucz ?1720-
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Franciszek Kossecki z Kossocic h. Rawicz ?1710-
|
|
Teodora Aramowicz h. Odrowąż ?1710-
|
|
Mamert Wisłocki h. Sas, stolnik [smo] Smoleńsk ?1710-
|
|
Bogumiła Kaczkowska h. Prus (I) ?1720-
|
|
Antoni Jasieński h. Dołęga ?1700-
|
|
Joanna Szylkra-Trzebińska h. Awdaniec (odm.) ?1700-
|
|
Michał Kuczkowski h. Jastrzębiec ?1710-
|
|
Zofia Helena Kmita ?1710-
|
|
|
|
|
|
Sebastian Sebastyan Badeni h. Bończa, cześnik [bra] Winnica ?1720-1779
|
|
Marianna Lisowska h. Mądrostki ?1720-1792
|
|
Antoni Walenty Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, burgrabia [kra] Kraków 1737-ca 1790
|
|
Zaloguj się ?1740-1792
|
|
Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz ?1700-1761
|
|
Marcjanna Romer z Wierzbicy h. Grzymała ?1720-1761/
|
|
Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), kasztelan [lec] Brzeziny ?1720-1763
|
|
Ludwika Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) ?1730-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, cześnik [bel] Busk ?1730-1773
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, komornik ziemski [maz] Nur ?1710-
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Zaloguj się, sędzia ziemski [san] Sandomierz ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ca 1734-1784
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1740-/1832
|
|
Ewa Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź ca 1743-1832
|
|
Zaloguj się, pułkownik wojsko koronne ?1730-
|
|
Ludwika Anna Chronowska z Chronowa h. Gryf ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1770-1817
|
|
Zaloguj się ?1760-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Jerzy Deskur h. Góra Złotoskalista, bohater Wiki 1748-1816
|
|
Salomea Opacka z Opacza h. Prus (III) 1753-1824
|
|
Stanisław Kossecki z Kossocic h. Rawicz, bohater PSB 1739-1820
|
|
Józefa Wisłocka h. Sas ?1750-
|
|
Mikołaj Jasieński h. Dołęga, bohater PSB 1732-1827
|
|
Agnieszka Kuczkowska h. Jastrzębiec 1744-1798
|
|
Jan Nepomucen Rogowski h. Jastrzębiec 1748-1808
|
|
Marianna Mirecka h. Szeliga 1755-1807
|
|
Stanisław Adam Sebastian Badeni h. Bończa, bohater PSB 1746-1824
|
|
Katarzyna Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, artykuł w Nekrologii ca 1763-1846
|
|
Kasper Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), członek Sejmu Wielkiego 1750-1806
|
|
Teodora Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) ?1760-1812/
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Maciej Józef Łabęcki z Łabędzi h. Korab ?1750-
|
|
Wiktoria Wisłocka ?1780-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się 1734-1832
|
|
Zaloguj się 1749-1814
|
|
|
|
Wiktoryn Plewa-Łuniewski z Łuniewa h. Łukocz, cześnik [smo] Smoleńsk 1739-1815
|
|
Anna Rupniewska z Rupniowa h. Drużyna 1766-1848
|
|
Joachim Andrzej Różycki h. Rola 1760-1818
|
|
Antonina Joanna Tekla Bobrowska h. Boleścic, artykuł w Nekrologii 1772-1853
|
|
Antoni Potkański h. Brochwicz ?1770-
|
|
Marcjanna Karska z Kars h. Boleścic ?1780-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1783-1831
|
|
Zaloguj się ?1790-1821
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Michał Deskur h. Góra Złotoskalista, bohater PSB 1779-1858
|
|
Pelagia Kossecka z Kossocic h. Rawicz, artykuł w Nekrologii 1780-1849
|
|
Jan Nepomucen Jasieński h. Dołęga, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1780-1857
|
|
Eleonora Rogowska h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii 1788-1858
|
|
Ignacy Badeni h. Bończa, bohater PSB 1786-1859
|
|
Julia Agnieszka Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii ca 1789-1857
|
|
Wojciech Prendowski h. Ślepowron (Korwin), artykuł w Nekrologii 1784-1855
|
|
Koleta Łabęcka z Łabędzi h. Korab ?1810-1855/
|
|
Zaloguj się ?1780-
|
|
Zaloguj się ca 1781-1860
|
|
Zaloguj się ?1770-
|
|
Wiktor Franciszek Plewa-Łuniewski z Łuniewa h. Łukocz, kapitan wojsko polskie 1793-1877
|
|
Ludwika Różycka h. Rola 1800-1874
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ?1810-1856
|
|
Zaloguj się 1818-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Stanisław Wincenty Deskur h. Góra Złotoskalista, artykuł w Nekrologii 1812-1856
|
|
Klementyna Ludwika Jasieńska h. Dołęga, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1814-1874
|
|
Seweryn Badeni h. Bończa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1820-
|
|
Józefa Prendowska h. Ślepowron (Korwin) ?1830-1869
|
|
Zaloguj się 1810-1855
|
|
Zaloguj się 1801-1865
|
|
Zaloguj się, okręg radomski Tow. Rolniczego 1828-1900
|
|
Zaloguj się ?1830-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Kazimierz Feliks Deskur h. Góra Złotoskalista, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1844-1908
|
|
Maria Badeni h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1848-1934
|
|
Adam Antoni Józef Lipiński z Lipin h. Gozdawa 1846-1911
|
|
Ryszardyna Ryszarda Ewa Plewa-Łuniewska z Łuniewa h. Łukocz 1863-1940
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Wojciech Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1884-1943
|
|
Ewa Wiktoria Lipińska z Lipin h. Gozdawa 1884-1980
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Ewa Karolina Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1913-2006
|