Zaloguj się ?1650- |
&1680 Zaloguj się ?1640-1694 |
| |
| |
| |
Anna ks. Dönhoff h. wł. ?1670- |
&1696 Aleksander Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas, rotmistrz [cen] dwór królewski ?1660-1723 |
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
Konstancja Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas ca 1672-1792 |
|
Joanna Franciszka Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas ?1680- |
|
Marianna Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas ?1720-1775 |
&ca 1690 Zaloguj się ?1660- |
... |
&ca 1720 Jan Kanty Potocki h. Pilawa (Złota), kasztelan [bra] Bracław 1693-1744 |
|
&ca 1690 Zaloguj się ?1670- |
... |
&ca 1700 Chryzostom Jan Henryk Załuski de Riviere h. Junosza, starosta [lub] Lublin ?1670-1732 |
|
&/1747 Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), starosta [chs] Kransystaw ?1720-1766 |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
Teodor Potocki h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1730-1812 |
|
Barbara Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) ?1730- |
|
Zofia Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) ?1730- |
|
|
|
Franciszek Jan Karol hr. Thabasz-Załuski de Riviere h. Junosza, hr. [tytuł] nadany ?1700-1806 |
|
Humbelina Rozalia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1710-1784 |
|
Eustachia Elżbieta Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego ?1720-1781 |
|
Katarzyna Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1730-1793 |
|
Elżbieta Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1740-1776/ |
|
Michał Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1750- |
|
|
&1775 Karolina ks. Sapieha h. Lis, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1759-1814 |
... |
&1788 Kordula Marianna Ewa Komorowska z Komorowa h. Korczak 1764-1836 |
|
|
|
|
|
|
|
&1756 Hilaria Felicjanna Cieszkowska z Cieszkowa v. Czeszkowa h. Dołęga, kanoniczka [maz] Warszawa ca 1730-1794 |
|
&1741 Maurycy Józef Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, rotmistrz [cen] dwór królewski 1722-1771 |
|
&ca 1750 Michał Kazimierz Rudziński h. Prus (III), bohater PSB 1730-1764 |
... |
&1756 Kazimierz Kazmierz Jan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1725-1802 |
|
&ca 1750 Józef Bonawentura Antoni Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, bohater Wiki 1731-1786 |
|
&ca 1750 Michał Kazimierz Rudziński h. Prus (III), bohater PSB 1730-1764 |
... |
&1767 Kazimierz Kazmierz Jan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1725-1802 |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Potocki h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1776-1812 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Kanty Franciszek hr. Thabasz-Załuski de Riviere h. Junosza, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) 1769-1825 |
|
Marianna hr. Thabasz-Załuska de Riviere h. Junosza, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) ?1770-1808 |
|
Joachima Joanna hr. Thabasz-Załuska de Riviere h. Junosza, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) ?1770-1829 |
|
Delfina hr. Thabasz-Załuska de Riviere h. Junosza, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) ?1770-1794 |
|
Jan Placyd Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, bohater PSB 1746-1824 |
|
Aniela Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1750- |
|
Rozalia Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1750-1798 |
|
Teresa Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ?1750- |
|
Antoni Rudziński h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1754-1821 |
|
Barbara Rudzieńska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1755- |
|
Marianna Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1757- |
|
Wiktoria Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1817 |
|
Kazimierz Rudziński h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1820 |
|
Elżbieta Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1760-1806 |
|
Gertruda hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ca 1763-1764 |
|
Józef hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) ca 1764-1764 |
|
Józefa Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1822 |
|
Ignacy hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, bohater PSB 1760-1809 |
|
Jan Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1762-1765 |
|
Michał Piotr Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1763-1827 |
|
Maria Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1765-1783 |
|
|
|
|
|
|
|
|
&1796 Maria Ewa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), artykuł w Nekrologii 1777-1860 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1790 Tekla Aniela hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.) ca 1762-1798 |
|
&ca 1780 Piotr Dembiński z Dembian h. Rawicz, kasztelan [maz] Warszawa 1737-1815 |
|
&1789 Piotr Paweł Grodzicki z Grodziska h. Łada, krajczy [cen_kor] Korona 1762-1829 |
|
&ca 1780 Jacek Roch Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec, kawaler [z_order] order świętego Stanisława 1752-1813 |
|
&ca 1770 Anna Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Kajetan Miączyński 8.192.505) ?1740-1773 |
... |
&ca 1770 Rozalia Granowska z Granowa i Granówka h. Leliwa ?1750- |
|
&ca 1760 Piotr Chrzanowski ?1740- |
... |
&ca 1770 Joachim Daniel Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa, starosta [str] bereżańskie ?1740- |
|
&ca 1760 Stanisław Męciński z Kurozwęk h. Poraj, bohater PSB 1732-1799 |
|
&ca 1760 Wincenty ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska ?1740- |
... |
&ca 1770 Michał hr. Krasicki z Siecina h. Rogala ?1780- |
|
|
|
&1783 Fryderyk Józef hr. Moszyński z Moszna h. Nałęcz, bohater PSB 1738-1817 |
|
&ca 1770 Onufry Podoski h. Junosza, (linia: Michał Podoski 9.395.107) 1761-1831 |
... |
&ca 1780 Piotr hr. Przebendowski h. Kuna ?1760-1794 |
|
&1786 Jan Nepomucen Zboiński z Ossówki h. Ogończyk, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji ca 1753-1805 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1781 Michał Aleksander Ronikier h. Gryf, bohater PSB 1728-1802 |
|
&1784 Aniela hr. Bielska z Olbrachcic h. Jelita 1766-1832 |
|
|
|
&ca 1790 Helena Pawsza h. Leliwa, (linia: Michał Pawsza psb.22006.1) ?1760- |
... |
&1797 Aniela Eufrozyna Jaksa-Chamiec h. Gryf 1778-1855 |
|
|
|
|
|
|
|
|