Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                                                                                                                                                                          Zaloguj się 1660
&1670 Zaloguj się 1650
    Zaloguj się 1630-1662 (6)  
                                                                                                                                                                          |     |  
                                                         



 
                                                                                                                                                                          |  
                                                                                                                    Feliks Walezjusz Władysław hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1758-1848
&1782 Tekla Teresa Katarzyna Bielińska h. Junosza, bohater PSB 1762-1810
    Jerzy Skarzyński h. Bończa, bohater PSB 1759-1818
&1780 Bibianna Lanckorońska z Brzezia h. Zadora, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1751-1834
                            Zaloguj się 1670  
                                                                                                                    |     |                             |  
                 



   



            |  
                                                  |     |     |     |                             |  
  Zaloguj się 1550
&1560 Zaloguj się 1540
    Zaloguj się 1790
&1820 Zaloguj się 1800
    Jozafat Mikorski h. Ostoja, prezes sądu [poz] Poznań 1780-1845
&1800 Katarzyna Anna Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II), (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1784-1818
    Antoni Dezydery Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, bohater PSB 1743-1818
&1790 Anna Aniela Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, (linia: Jan Mier 5.396.279) 1800
    Konstanty Krompolc h. Pobóg 1780
&1800 Kunegunda Górecka 1780
& ? ?
    Zaloguj się, łowczy [kij] Owrucz 1710
&1730 Zaloguj się 1722
    Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1756-1836
&1820 Konstancja Toplicka h. Nałęcz 1800
    Henryk Jan Nepomucen hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1793-1883
&1818 Irena Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1803-1835
    Piotr hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1786-1867     Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1788-1865     Maksymilian Skarzyński h. Bończa 1786-1813     Marianna Skarzyńska h. Bończa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1788-1853                             Michał Sczaniecki h. Ossoria 1702-1787  
  |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                             |  
  |     |     |     |     |     |     |     |     |    



    |             |  
  |     |     |     |     |     |     |     |     |           |                             |  
 



   



   



   



   



   



   



   



    |           |         |  
  |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |           |                 |  
  Zaloguj się, burgrabia grodzki [san] Nowy Korczyn 1560 (1)     Zaloguj się 1560     Zaloguj się 1825-1890 (2)     Franciszka Choińska z Chojna h. Awdaniec 1820     Józef Mikorski z Wyganowa h. Ostoja, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1808-1862     Emilia Mikorska h. Ostoja, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1809-1889     Stanisław Marian Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, bohater PSB 1791-1869     Ferdynand Erazm Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1852     Emilia Krompolc h. Pobóg 1780-1876     Zofia Maria Krompolc h. Pobóg 1800-1839     Zaloguj się 1750     Zaloguj się, wojski [san] Radom 1730     Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1822-1897     Helena Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1826-1900     Tomasz Wentworth hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, urzędnik Królestwa Polskiego 1821-1901     Maria Ludwika Magdalena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1833-1920     Paweł hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1817-1892           Tomasz Aleksander Napoleon Pruszak z Żalna h. Leliwa, oficer Powstania Listopadowego 1806-1856     Kacper Suchorski h. Jastrzębiec 1730
&1790 Róża Borzęcka 1760
    Franciszek Pruski h. Leliwa, (linia: Jan Pruski 16.78.727) 1753-1813
&1790 Franciszka Rytelska 1770
    Krystyna Agnieszka Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1755-1831  
        |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |     |     |  
    |       |     |    



    |     |     |     |     |     |     |     |    



      |     |     |     |  
        |           |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |     |     |  
    |       |     |           |     |    




    |     |     |     |     |     |         |    



   



    |  
        |           |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |     |     |     |     |  
        Zaloguj się, stolnik [maz] Czersk 1590           Teodor Jeske-Choiński z Chojna h. Awdaniec, bohater PSB 1854-1920     Ludmiła Magdalena Mikorska z Wyganowa h. Ostoja, bohater PSB 1844-1898           Jan Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1828-1890     Zofia Jadwiga Katarzyna Celińska z Celin h. Zaremba 1820     Władysława Katarzyna Anna Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1835-1908     Zdzisław Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1846-1880     Zaloguj się 1820     Zaloguj się, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1807     Zaloguj się 1790     Emilia Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1847-1908     Zofia Eysmont h. Korab, (linia: Aleksander Ejsmont 5.600.122) 1848-1926     Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1844-1925     Tadeusz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1860-1918 (4)           Jadwiga Marianna Felicja Pruszak z Żalna h. Leliwa, (linia: Tomasz Pruszak psb.24396.6) 1834-1917     Stanisław Franciszek Suchorski h. Jastrzębiec 1800-1850     Nikodem Jan Suchorski h. Jastrzębiec 1796-1858     Pelagia Elżbieta Józefa Pruska h. Leliwa, (linia: Jan Pruski 16.78.727) 1802     Ludwika Tekla Franciszka Pruska h. Leliwa, (linia: Jan Pruski 16.78.727) 1799-1865     Ignacy Parczewski h. Nałęcz, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1785-1852  
        |           |     |           |     |           |     |     |     |     |     |     |                 |     |     |     |     |     |  
    |      



     



      |    



    |     |    



          |     |    



   



 
        |                                               |                             |     |              
    |                                     |                        



    |              
        |                                               |                             |     |     |              
        Zaloguj się 1640                                               Zaloguj się 1810 (3)                             Witold Roman Garczyński h. wł., (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1860-1925 (5)     Walentyna Garczyńska h. wł., (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1853-1921     Klemens Wenanty Suchorski h. Jastrzębiec 1842              
        |                                                                                   |     |              
    |                                    



     
        |                                                                                            
        Zaloguj się 1670                                                                                                        
        |                                                                                                        
        Zaloguj się 1704                                                                                                        
        |                                                                                                        
        Wiktor Okęcki z Krobowa h. Radwan 1725-1808                                                                                                        
        |                                                                                                        
        Michał Okęcki z Krobowa h. Radwan 1770                                                                                                        
        |                                                                                                        
        Waleria Okęcka z Krobowa h. Radwan 1806-1899                                                                                                        
        |                                                                                                        
        Kamila hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz 1832-1913                                                                                                                    
        |                                                                                                                    
   



                                                       
        |     |                                                                                                                    
        Włodzimierz hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1863-1931     Paweł hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1854-1917                                                                                                                    
              |                                                                                                                    
              Cecylia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1880                                                                                                                    
              |                                                                                                                    

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 16.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.227.249.234