Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!
^^

//

>> Następna ścieżka

  Feliks Dembowski h. Jelita, stolnik [pdo] Latyczów ?1740-
&ca 1780 Maria Załuska h. Junosza ?1750-
    Ignacy Sarnecki z Sarn i Błogoszczy h. Ślepowron ca 1710-1765
&ca 1750 Maria Załuska h. Junosza ?1750-
                                                                                                                      Zaloguj się, sędzia ziemski [san] Sandomierz ?1740-
&ca 1770 Zaloguj się ?1750-
&ca 1770 Zaloguj się ?1740-
                Zaloguj się ?1750-
&ca 1770 Zaloguj się ?1750-
    Zaloguj się ?1750-
&ca 1780 Zaloguj się ?1760-
                                                                                                                Zaloguj się ca 1790-
&1815 Zaloguj się ca 1798-
& ? ?
       
  |     |                                                                                                                       |                 |     |                                                                                                                 |        
 



                                          |         |     |                                         |    
  |                                                                                                                       |                 |     |                                                                                                                 |        
 



                                       



     



   




                               



   
  |     |                                                                                                                 |     |           |     |     |     |     |                                                                                         |     |        
  Zaloguj się ?1780- (1)     Zaloguj się ?1770-     Zaloguj się ?1760-
&ca 1780 Zaloguj się ?1750-1825
                                                                                                          Zaloguj się, starosta [san] Stopnica ?1770-1811     Józef Rupniowski z Rupniowa h. Drużyna ?1780-     Zaloguj się ?1760-
&ca 1790 Zaloguj się ?1770-
    Zaloguj się ?1780-1832     Zaloguj się ?1780-     Zaloguj się ?1780-     Zaloguj się ?1800-1829     Zaloguj się ?1780-     Zaloguj się ?1780- (4)     Zaloguj się ca 1793-
&1832 Zaloguj się ca 1800-
                                        Piotr Józef Mieczysław Morzycki h. Mora, urzędnik Królestwa Polskiego 1817-1856
&ca 1830 Michalina Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1817-1909
                Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego 1821-1877
& ? ?
&1859 Zaloguj się ca 1839-
    Makary Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, okręg włocławski Tow. Rolniczego 1835-1910
&1860 Helena Ludwika Kokczyńska 1843-1893
    Stanisław Rościszewski z Rościszewa h. Junosza 1826-1894
&1855 Honorata Pląskowska h. Oksza 1836-1899
    Zaloguj się, okręg lipnoski Tow. Rolniczego ?1830-     Zaloguj się ca 1823-        
        |     |                                                                                                           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                         |                 |     |     |     |     |        
    |     |                                       |     |     |     |    



    |    



    |                 |         |     |     |     |     |    
        |     |                                                                                                           |     |     |     |           |           |                                         |                 |     |     |     |     |        
    |    



                            |     |    



    |           |           |          



       



   



   



    |     |    
        |     |     |                                                                             |     |     |     |     |           |           |                       |     |                 |     |     |     |     |     |     |     |        
        Zaloguj się ?1770-     Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1789-     Zaloguj się ?1790-     Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. ca 1803-1848
&1824 Zaloguj się ca 1811-1876
    Józef Kalasanty Nepomucen Zaborowski h. Grzymała, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1805-1847
&1829 Agnieszka Stawowska h. Jelita 1809-1866
    Leon Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ca 1805-
&1830 Anna Teofila Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1809-
    Tomasz Tyszkiewicz ?1790-
&ca 1810 Julianna Winnicka ?1790-
                                                    Zaloguj się, student Uniwersytetu Warszawskiego ?1810-     Zaloguj się ca 1795-     Zaloguj się ca 1798-     Zaloguj się ?1810-     Zaloguj się ?1810-           Florentyna Filomena Tokarska 1841-1933           Florentyna Filomena Tokarska 1841-1933     Zaloguj się ca 1819-
&ca 1840 Zaloguj się ?1830-
    Zaloguj się, bohater PSB 1830-1910
&1862 Zaloguj się 1841-1905
&1856 Zaloguj się 1835-1858
    Aleksander Marcinkowski h. Gryf 1846-1894
&1873 Maria Cywińska h. Puchała ca 1855-1942
    Helena Morzycka h. Mora, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1842-1911     Konstanty Morzycki h. Mora, okręg kowalski Tow. Rolniczego 1838-1922                 Zaloguj się 1860-1947     Leonia Starzyńska 1873-1936     Janina Felicja Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1866-1951     Tadeusz Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1863-1933     Stanisława Monika Rościszewska z Rościszewa h. Junosza ?1860-     Ryszard Jakub Seweryn Rościszewski z Rościszewa h. Junosza 1856-1920     Zaloguj się ca 1866-ca 1895     Zaloguj się ?1860-     Zaloguj się ?1870- (6)  
        |     |     |     |     |     |     |                                                     |     |     |     |     |           |           |     |     |     |     |     |                 |     |     |     |     |     |     |     |     |  
    |     |     |     |     |     |     |                     |    



   



      |       |     |     |     |     |     |         |     |     |     |     |    



   



 
        |     |     |     |     |     |     |                                                     |                       |           |     |     |     |     |     |                 |     |     |     |     |              
    |     |     |    




   



   



   



              |                     |         |    



   



   



    |     |       |     |     |     |     |              
        |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                   |                       |           |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |     |     |     |              
        Zaloguj się ?1830-     Zaloguj się ca 1843-     Zaloguj się 1829-     Zaloguj się ca 1828-1861     Zaloguj się ca 1832- (2)     Zaloguj się ca 1843-1899     Zaloguj się 1832-1888     Zenon Zaborowski h. Grzymała ca 1837-     Maria Wanda Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1837-     Anna Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ca 1831-     Franciszek Wiktor Tyszkiewicz ?1820-     Zaloguj się ca 1815-     Zaloguj się 1830-1892
&ca 1850 Zaloguj się ca 1835-
    Józef Benedykt Eysmont h. Korab 1817-1899
&ca 1850 Julia Juliette de Guillou ?1830-1903
    Zaloguj się ca 1822-1912
&1858 Zaloguj się ca 1834-1915
                Zaloguj się ?1840-                       Zaloguj się ca 1866-           Zaloguj się ca 1866-     Zaloguj się 1861-     Zaloguj się 1850-1901     Zaloguj się, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1857-1917     Zaloguj się, bohater PSB 1871-1923     Zaloguj się 1891-1947     Lucyna Marcinkowska h. Gryf 1879-1911     Jan Piotr Kazimierz Woyda h. Mieczosław, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1870-1965     Lucjan Morzycki h. Mora, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1887-1966     Zdzisław Skarzyński h. Bończa 1878-1941
&ca 1910 Olga Aleksandra Ostroróg-Gorzeńska z Gorzenia h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Matuszewicz psb.11383.5) ?1880-1920
    Zaloguj się ca 1888-1964     Irena Jeleniewska 1897-1986     Witold Sokołowski, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1900-     Maryetta Maria Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1902-1968     Cezary Bacciarelli h. wł. 1896-1982              
        |     |     |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                 |                       |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |              
    |     |    



     



   



   



    |     |     |     |         |             |        



   



   



   



    |     |     |    



   



     
        |     |                                   |     |     |     |                 |                                                           |     |     |                          
    |     |                               |    



   



   



        |                                                   |    



    |                      
        |     |                                   |     |     |     |     |     |     |                 |                                                           |     |     |     |                          
        Zaloguj się 1855-     Zaloguj się ca 1874-                                   Zaloguj się ca 1850-     Zaloguj się ca 1858-1936     Zaloguj się ca 1866-1933     Zaloguj się 1857-1917     Zaloguj się 1871-1940     Józef Kozłowski ca 1871-1942     Zaloguj się 1860-1917                 Ludwik Izajasz Baldwin-Ramułt h. wł., bohater PSB 1857-1929                                                           Maria Morzycka h. Mora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1911-1995     Henryk Skarzyński h. Bończa, (linia: Tadeusz Matuszewicz psb.11383.5) 1917-2000     Kalikst Skarzyński h. Bończa, (linia: Tadeusz Matuszewicz psb.11383.5) 1918-1979     Stanisław Andrzej Szczuka h. Grabie, bohater Wiki 1928-2011 (5)                          
        |     |                                   |     |     |     |     |     |     |                 |                                                           |     |     |     |                          
   



             



   



    |     |     |         |                              



    |     |              
                                                        |     |     |                 |                                                                 |     |                          
                                                        Zaloguj się 1901-1988     Jan Marian «Janusz Warnecki» Kozłowski h. Jastrzębiec, bohater Czy wiesz kto to jest 1895-1970     Zaloguj się ca 1895- (3)     Karol Stokowski ?1900-
&ca 1920 Helena Walicka ?1900-
    Feliks Baldwin-Ramułt h. wł. 1887-1936                                                                 Karol Donat Skarzyński h. Bończa, korespondent M.J.M. 1962     Waleria Łucja Szczuka h. Grabie 1963                          
                                                        |     |           |     |                                                                 |     |                          
                           



      |     |                                        



                 
                                                        |           |     |                                                                                            
                                  |      



    |                                                              
                                                        |           |     |     |                                                                                                        
                                                        Zaloguj się, bohater PSB 1936-1996           Zaloguj się ?1930     Aleksandra Karolina Stokowska 1928-2010     Jan Samuel Baldwin-Ramułt h. wł., (linia: Albin Skórkowski psb.30225.4) 1926-2007                                                                                                        
                                                        |           |     |     |                                                                                                        
                                  |       |    



                                                         
                                                                                                                                                                                   

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.05.2021.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 35.175.212.130