Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

Paryż, cm. Pere-Lachaise

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Paryż, cm. Pere-Lachaise (36), Ivry pod Paryżem, cm. Stary (7), Ivry pod Paryżem, cm. Nowy (3), Paryż, cm. Gentilly (1), Paryż, cm. Saint-Ouen (1), Okoliczne miejsca: Vincennes (10), Les Lilas (2), Ivry-sur-Seine (1), Paryż (2407), Maisons-Alfort (1), Okoliczne parafie (niektóre): Offenbach nad Menem, par. ewang.-ref. (54), Zbąszyń (2), Łęki Wielkie (12), Dakowy Mokre (39), Bonikowo (2),

44è

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

54

  1. Konstanty Linowski z Linowca h. Pomian (ID: 14.371.214), student Uniwersytetu Warszawskiego 1807–1858 (r.: Aleksander i Karolina Hube) × Fanny Sara Blackshaw

7

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

75

  1. Władysław hr. (primog.) Pusłowski h. Szeliga (odm.) (ID: psb.24895.5), bohater PSB 1871–1964 (r.: Franciszek i Leontyna Włodek) × Krystyna Maria Pignatelli d'Aragona
    → PSB: PUSŁOWSKI Władysław (1871-1964) ziemianin, działacz społeczny

76

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

86

  1. Alfons Potrykowski (ID: sw.262943), oficer Powstania Listopadowego 1805–1863 × Maria Zawadzka

89eme

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

91

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 11, rząd 1 ch. Denon, grób 35 ch. Talma (str. 24)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 11, rząd 4 ch. Denon, grób 10 ch. Talma

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 12, rząd 3 av. De la Chapelle, grób 6 av. Laterale

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 13, rząd 1 od div. 11, grób 12 od pocz. div. 11

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 19, rząd 1 ch. du Dragon, grób 32 ch. Clairon

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 22, rząd 1 ch. Du Bassin, grób 6 ch. de la Citerne

  1. Dorota Stecka-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan (ID: 15.105.739), artykuł 6191 w Nekrologii 1794–1854 (r.: Jan i Teodora Walewska) × Józef ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna
  2. Michalina Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin) (ID: 1.957.259), artykuł 10306 w Nekrologii 1801–1858 (r.: Adam i Teresa Walewska) × Henryk hr. Iliński z Ilińska h. Lis

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 10 ch. du Dragon (str. 32)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 25 ch. du Dragon (str. 35)

  1. Franciszka Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: 9.5.791), 1804–1849 (r.: Paweł i Anastazja Tarnowska) × Michał Mikołaj Czacki z Czacza h. Świnka

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 26 ch. du Dragon (str. 35)

  1. Adelajda Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: le.2954.2.4), artykuł 2004 w Nekrologii 1794–1848 (r.: Filip i Ludwika Szczytt) × Konstanty hr. Przeździecki h. Pierzchała (Roch III), Karol Dziekoński h. Korab

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 30 ch. du Dragon (str. 36)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 34 ch. du Dragon

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 8 ch. du Dragon

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 8 ch. du Dragon (str. 33)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 1 ch. Molier, grób 9 ch. du Dragon

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 2 ch. Molier, grób 9 ch. du Dragon

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 26, rząd 4 ch. Monvoisin, grób 28 od Kw. 26 (od ściany)

  1. Eufrozyna Malczewska (ID: sw.191042), 1776–1862 × Kajetan hr. Parys z Siecczy h. Prawdzic

kwatera 26, rząd 4 ch. Monvoisin, grób 5 Kw. 26

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 27, rząd 2 ch. du Dragon, grób 1 ch. Sg. Louis

  1. Bonawentura Niemojowski h. Wieruszowa (ID: 15.127.109), bohater PSB 1787–1835 (r.: Feliks i Aniela Walknowska) × Antonina Wilhelmina Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), Antonina N., Wiktoria Lubowidzka z Lubowidzy h. Kopacz
    → PSB: NIEMOJOWSKI Bonawentura (1787-1835) poseł, prezes Rządu Narodowego w 1831, emigrant

kwatera 28

  1. Józef ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.738), senator-kasztelan [cen] Królestwo Polskie 1785–1870 (r.: Michał i Magdalena Raczyńska) × Dorota Stecka-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan

kwatera 28, rząd 12 ch. Massena et kw. 37, grób 10 ch. Massena et kw. 29 (str. 58)

  1. Józef Maksymilian Władysław ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.743), bohater Wiki 1839–1911 (r.: Marceli i Jadwiga Jabłonowska) × Franciszka Aniela Angélique Troussel des Saussages, Seweryna Severine Seweaine de Löwenthal

kwatera 28, rząd 6 ch. Massena et Kw. 37, grób 7 ch. Massena et Kw. 29

  1. Achilles Ferdinand de la Roche-Pouchin et Rochefort St. Louis (ID: 3.662.471), ~1810– × Maria Zuzanna Cecylia ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska
  2. Maria Zuzanna Cecylia ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.467), 1817–1847 (r.: Konstanty i Maria Dzierżanowska) × Achilles Ferdinand de la Roche-Pouchin et Rochefort St. Louis

kwatera 34, rząd 6, grób 2 av. Circulaire

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 35, rząd 1 av. Transversale N° 2, grób 2 od ścieżki

  1. Klara Elżbieta Peabody (ID: cz.I004750), 1826–1882 × Edward Bancroft

kwatera 36, rząd 3 ch. la Guérite, grób 40 od ch. Talleyrand

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 37

  1. Klementyna ks. Sanguszko-Kowelska h. Pogoń Litewska (ID: dw.9313), 1786–1841 (r.: Janusz i Aniela Ledóchowska) × Napoleon Leon Małachowski z Końskich h. Nałęcz, Władysław Tomasz hr. Rawita-Ostrowski h. Rawicz

kwatera 41, rząd 14 av. Transversale No 2, grób 29 ch. du Greffülhe

  1. Adam Józef Ignacy Prażmowski h. Belina (ID: 5.939.201), bohater PSB 1821–1885 (r.: Józef i Teresa Gaszyńska) × Pulcheria Anna Seweryna Marczewska h. Prawdzic
    → PSB: PRAZMOWSKI Adam (1821-1885) astronom, konstruktor instrumentów optycznych
  2. Wacław Józef Garczyński h. wł. (ID: 5.939.194), 1870–1955 (r.: Walenty i Jadwiga Pruszak)

kwatera 46, rząd 4 ch. Casariera, grób 12 av. des Thuyas

  1. Aleksander Napoleon Dybowski z Dybówki h. Nałęcz (ID: sw.561467), oficer Powstania Listopadowego 1811–1862 (r.: Ksawery i Anna Sobieska)
  2. Józef Ksawery Dybowski z Dybówki h. Nałęcz (ID: psb.4881.2), oficer Powstania Listopadowego 1812–1885 (r.: Ksawery i Brygida Jawornicka) × Kamila Kosiorowska
  3. Kamila Kosiorowska (ID: srodka.773m), 1826–1888 × Józef Ksawery Dybowski z Dybówki h. Nałęcz
  4. Jadwiga Dybowska z Dybówki h. Nałęcz (ID: sw.250086), 1859–1913 (r.: Józef i Kamila Kosiorowska)
  5. Anna Dybowska z Dybówki h. Nałęcz (ID: psb.4881.1), bohater PSB 1848–1927 (r.: Józef i Kamila Kosiorowska)
    → PSB: DYBOWSKA Anna (1848-1927) nauczycielka

kwatera 48, rząd 1 ch. Delavigne, grób 4 av. F. Soulié

  1. Honoriusz de Balzac (ID: 7.508.158), znani literaci 1799–1850 (r.: Bernard i Anne Sallambier) × Ewelina Beydo-Rzewuska h. Krzywda
  2. Jerzy hr. Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc (ID: 7.508.160), 1823–1881 (r.: Karol i Eleonora Cetner) × Anna Hańska z Hańska h. Korczak
  3. Ewelina Beydo-Rzewuska h. Krzywda (ID: 7.508.156), bohater PSB 1805–1882 (r.: Adam i Justyna Rdułtowska) × Wacław Hański z Hańska h. Korczak, Honoriusz de Balzac
    → PSB: HAŃSKA Ewelina (1800-1882) dama polska
  4. Anna Hańska z Hańska h. Korczak (ID: 7.508.159), 1830–1915 (r.: Wacław i Ewelina Rzewuska) × Jerzy hr. Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc

kwatera 49 sec. 1, rząd 1 od kw. 48, grób 11 av. Transversale No 1

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 50, rząd 7 av. Transversale N° 1, grób 10 av. Feuillant

  1. Zygmunt Skirmunt h. Dąb (ID: psb.30105.17), 1839–1863 (r.: Aleksander i Konstancja Sulistrowska) × Eugenia Sawicka

kwatera 53, rząd 1 ch. de Montlouis, grób 24 av . de la Chapelle et av . Feuillant

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 53, rząd 1 ch. de Montlouis, grób 25 av . de la Chapelle et av . Feuillant

  1. Dominik Wawrzyniec Dowgiałło h. Zadora (ID: 4.734.109), artykuł 9117 w Nekrologii 1789–1857 (r.: Kazimierz i Maria Hoppen) × Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.

kwatera 53, rząd 1 ch. de Montlouis, grób 31 av . de la Chapelle et av . Feuillant

  1. Marianna Antonina Gerlicz h. Sępiec (ID: le.922.1.12), 1841– (r.: Jakub i Wincentyna Górska)
  2. Konstancja Górska z Górek h. Bożawola (ID: 6.599.154), ~1810– (r.: Wincenty i Marianna Bromirska)
  3. Adam Kacper Teofil Gerlicz h. Sępiec (ID: le.922.1.9), artykuł 12064 w Nekrologii 1835–1861 (r.: Jakub i Wincentyna Górska)
  4. Jerzy Jan hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: dw.65129), artykuł 68468 w Nekrologii 1882–1934 (r.: Gustaw i Stefania Lubomirska) × Maria Róża Irena hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała, Zofia Dorota Karolina Karnkowska z Karnkowa h. Junosza

kwatera 54, rząd 1 av. des Ailantes, grób 5 av. de la Chapelle

  1. Edward Starzyński h. Doliwa (ID: lu.30010), 1807–1864 (r.: Ludwik i Salomea Potocka) × Izabela hr. Mostowska h. Dołęga
  2. Helena von Weyrauch (ID: lu.30013), ~1830–1904 × Bolesław Starzyński h. Doliwa
  3. Witold Starzyński h. Doliwa (ID: lu.30014), 1864–1906 (r.: Bolesław i Helena von Weyrauch)
  4. Stanisław Starzyński h. Doliwa (ID: lu.30019), 1872–1912 (r.: Bolesław i Helena von Weyrauch)
  5. Bolesław Starzyński h. Doliwa (ID: lu.30012), bohater PSB 1834–1917 (r.: Edward i Izabela Mostowska) × Margueritta Hortense Dubois, Helena von Weyrauch
    → PSB: STARZYŃSKI Bolesław (1834-1917), artysta-amator, bibliofil, kolekcjoner

kwatera 54, rząd 2 ch. de Montlouis, grób 1 av . de la Chapelle

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 54, rząd 2 ch. de Montlouis, grób 2 av . de la Chapelle

  1. Michał hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I004761), artykuł 6203 w Nekrologii 1820–1853 (r.: Henryk i Eufrozyna Szołayska) × Joanna Waleria Klementyna hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, Maria Wanda hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa

kwatera 54, rząd 2 ch. de Montlouis, grób 3 av . de la Chapelle

  1. Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: dw.17428), plany PSB 1774–1852 (r.: Stanisław i Ludwika Piotrowicz) × Józefa Anna Maria Dowojna-Sołohub h. Prawdzic

kwatera 55, rząd 1 av. de la Chapelle, grób 3 ch. Puisard

  1. Teresa Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: psb.20931.7), 1785–1817 (r.: Jan i Anna Starzyńska) × Stanisław Jaszowski h. Lubicz
  2. Stanisław Delfin Komar h. Korczak (ID: 10.709.151), marszałek szlachty gubernii [pdo] Podole ~1770–1832 (r.: Józef i Zuzanna Cieszkowska) × Honorata Orłowska z Orłowa h. Lubicz
  3. Pelagia hr. Mostowska h. Dołęga (ID: 10.709.163), artykuł 6411 w Nekrologii ~1810–1854 (r.: Tadeusz i Marianna Potocka) × Aleksander Komar h. Korczak
  4. Mikołaj Józef Michał hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: 10.709.170), artykuł 19917 w Nekrologii 1829–1880 (r.: Henryk i Eufrozyna Szołayska) × Maria Wanda hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, Aleksandryna Komar h. Korczak

kwatera 56, 1 r. av. de la Chapelle, grób 10 av. des Aliantes

  1. Stanisław Szczeniowski na Wielkim Szczeniowie h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: cz.I020815), ~1810–1855 (r.: Ignacy i Prakseda Kawiecka) × Julia Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł.
  2. Julia Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł. (ID: cz.I020816), ~1820–1874 (r.: Franciszek i Anna Drzewiecka) × Stanisław Szczeniowski na Wielkim Szczeniowie h. Kuszaba (Paprzyca)

kwatera 57, rząd 3 av. Negre, grób 5 av Laterale du Nord

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Pulcheria Anna Seweryna Marczewska h. Prawdzic (ID: 5.939.200), 1842–1919 (r.: Erazm i ... ...) × Patryk Franciszek Andrzej Garczyński h. wł., Adam Józef Ignacy Prażmowski h. Belina
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 59, rząd 5 chemin Bion, grób 14 od murku

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 59, rząd 5 od chemin Bion, grób 14 od murku

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6, rząd 5 ch. de Grammont, grób 4 ch. Lebrun

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6, rząd 5 ch. de Grammont, grób 4 ch. Lebrun (str. 30)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 6, rząd 5 ch. Lesseps, grób 13 ch. Grammont

  1. Olga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.697), ~1840–1869 (r.: Borys i Narcyza Olizar) × Stanisław hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa
  2. Stanisław hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa (ID: 3.598.64), artykuł 22491 w Nekrologii 1837–1884 (r.: Franciszek i Michalina Czapska) × Olga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska

kwatera 62, rząd 3 de lOuest, grób 15 av. Circulaire

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 65, rząd 2 av. de la Chapelle, grób 3 av. Circulaire

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 66, rząd 1 av. Circulaire, grób 1 av. Peupliers

  1. Aleksander Florian Józef hr. Colonna-Walewski (ID: cz.I056604), hr. [tytuł] nadany 1810–1868 (r.: Napoleon i Maria Łączyńska) × Catherine Caroline Montagu, Elisabeth Rachel Félix, Marie Anne Alexandrine de Ricci
  2. Eugénie Louise Irene hr. Colonna-Walewska (ID: ut.38.1.16), 1856–1884 (r.: Aleksander i Marie de Ricci) × Eugene Auguste Frédéric Mathéus
  3. Alexandre Antoine Jean Colonna-Walewski (ID: ut.38.2.1), kawaler Legii Honorowej 1844–1898 (r.: Aleksander i Elisabeth Félix) × Jeanne Claire Sala
  4. Marie Anne Alexandrine de Ricci (ID: ut.38.1.5), 1823–1912 (r.: Carl i Isabelle Poniatowska) × Aleksander Florian Józef hr. Colonna-Walewski, Joseph Alessandro
  5. Charles Rodolphe Zenobi hr. Colonna-Walewski (ID: ut.38.1.10), kawaler Legii Honorowej 1848–1916 (r.: Aleksander i Marie de Ricci) × Félicie Marie Elisa Douay
  6. Micheline Margueritte Paul Cavallier (ID: ut.38.2.38), 1914–1968 (r.: Marcel i Jeanne Cavallier) × Roger Alexander Guy Colonna-Walewski
  7. Roger Alexander Guy Colonna-Walewski (ID: ut.38.2.37), 1907–1968 (r.: André i Marie Molinos) × Micheline Margueritte Paul Cavallier

kwatera 67, rząd 1 av. Circulaire, grób 1 ch. Hautoy

  1. Maria Łączyńska h. Kościesza (ID: 15.413.170), bohater Wiki 1786–1817 (r.: Maciej i Ewa Zaborowska) × Atanazy Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), Napoleon «I» Bonaparte, Filip Antoni d'Ornano
  2. Rudolf August Ornano (ID: sw.17610), bohater Wiki 1817–1865 (r.: Filip i Maria Łączyńska) × Aline Elisabeth Anne de Voyer d'Argenson
  3. Isabelle Ornano (ID: sw.464707), 1850–1874 (r.: Rudolf i Aline de Voyer) × César de La Grua et Talamanca de Carini
  4. Ludovic Ornano (ID: sw.464709), 1855–1886 (r.: Rudolf i Aline de Voyer) × Olga Gérard de Rayneval
  5. Alphonse Antoine Ornano (ID: sw.17612), 1848–1908 (r.: Rudolf i Aline de Voyer) × Marie Colonna d'Istria
  6. Philippe Antoine Ornano (ID: sw.464700), 1883–1961 (r.: Alphonse i Marie Colonna) × Marcelle Françoise Finet
  7. Jean Baptiste Ornano (ID: sw.464702), 1887–1963 (r.: Alphonse i Marie Colonna) × Andrette Rougier

kwatera 67, rząd 3 av. Peupliers, grób 8 ch. dOrnano

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 67, rząd 5 ch. Hautoy, grób 12 ch. d'Ornano

  1. Emanuela Emanuella Donna Pignatelli de Cerchiara (ID: psb.24007.7), 1852–1930 (r.: Fabrizio i Rosa Capomazza) × Mikołaj Szczęsny Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna)

kwatera 67, rząd 7 kw. 57, grób 9 od od ścieżki środkowej

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 68, rząd 1 ch. Errazu, grób 10 av. de la Chapelle

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 68, rząd 1 ch. Errazu, grób 8 av. de la Chapelle

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 68, rząd 13 av. de Peupliers, grób 28 ch. Errazu

  1. Katarzyna Maria ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.547), artykuł 254489 w Nekrologii 1854–1937 (r.: Zygmunt i Aleksandra Gurjew) × Bratysław Bartoszewski

kwatera 68, rząd 8 av. de la Chapelle, grób 23 ch. Errazu

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Amelia Karpińska (ID: psb.6139.2), 1837–1908 × Józef Gałęzowski z Gałęzowa h. Tarnawa
  4. Józef Gałęzowski z Gałęzowa h. Tarnawa (ID: psb.15394.5), bohater PSB 1834–1916 (r.: Franciszek i Balbina Szokalska) × Amelia Karpińska
    → PSB: GAŁĘZOWSKI Józef (1834-1916) członek Rządu Narodowego

kwatera 7, rząd 2 av. Rachel, grób 6 od budki strażnika

  1. Herman Epstein (ID: psb.5313.1), bohater PSB 1803–1867 (r.: Jakub i Henrieta Glickson) × Eleonora Glücksberg
    → PSB: EPSTEIN Herman (1806-1867) bankier, przemysłowiec
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Eleonora Glücksberg (ID: psb.5313.3), 1809–1892 (r.: Natan i Regina Gotschalk) × Herman Epstein

kwatera 75, rząd 3 ch. Bernard, grób 18 od muru

  1. Seweryna ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: 15.50.311), artykuł 20197 w Nekrologii 1824–1881 (r.: Ksawery i Maria Scipio) × Jan Ignacy Achilles Zaleski h. Lubicz
  2. Jan Ignacy Achilles Zaleski h. Lubicz (ID: 15.50.312), 1819–1899 (r.: Ksawery i N. Hulewicz) × Seweryna ks. Drucka-Lubecka h. Druck

kwatera 75, rząd 3 od ch. Bernard, grób 22 od muru

  1. Józefa Teresa Borejsza h. Wadwicz (ID: sw.1401), ~1820– (r.: Paweł i Maria Krasicka) × Szczęsny Feliks Pusłowski h. Szeliga (odm.)
  2. Jerzy Szemiot h. Łabędź (ID: cz.I003738), 1789–1867 (r.: Kazimierz i Anna Pusłowska) × Ludwika Mikulska h. Sas
  3. Genowefa Maria Paulina ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: 15.50.309), artykuł 306463 w Nekrologii 1821–1867 (r.: Ksawery i Maria Scipio) × Władysław Jan Adam Pusłowski h. Szeliga (odm.)
  4. Ludwika Mikulska h. Sas (ID: cz.I003739), 1804–1867 (r.: Andrzej i Małgorzata Strawińska) × Jerzy Szemiot h. Łabędź
  5. Maria Scipio del Campo h. wł. (ID: 15.50.304), 1793–1876 (r.: Józef i Teresa Lubecka) × Ksawery Franciszek ks. Drucki-Lubecki h. Druck
  6. Wandalin hr. Pusłowski h. Szeliga (odm.) (ID: 9.50.615), okręg centralny Tow. Rolniczego 1815–1884 (r.: Wojciech i Józefa Lubecka) × Jadwiga hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II)
  7. Julia ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: 15.50.307), artykuł 24792 w Nekrologii ~1810–1888 (r.: Ksawery i Maria Scipio) × Ksawery Franciszek hr. Pusłowski h. Szeliga (odm.)
  8. Krystyna Maria Pignatelli d'Aragona (ID: cz.I009069), 1881–1963 (r.: Ludwik i Emily Cavendish) × Władysław hr. (primog.) Pusłowski h. Szeliga (odm.)

kwatera 76 sec. 1, rząd 9 od kw. 34, grób 4 od muru

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 81, rząd 1av. Circulaire, grób 20 av. Transversale No 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 85, rząd 3 av. des Thuyas, grób 6 av. Transversale No 3

  1. Aleksander Ignacy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.530), bohater PSB 1802–1893 (r.: Franciszek i Maria Naryszkin) × Julia ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby
    → PSB: LUBOMIRSKI Aleksander Ignacy (1802-1893) finansista, filantrop

kwatera 86, grób darmowy

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 86, rząd 1 av. des Thuyas, grób 1 av. Transversale N° 2

  1. Franciszka Aniela Angélique Troussel des Saussages (ID: 15.105.745), 1832–1901 × Amédé Franciszek Boyer, Józef Maksymilian Władysław ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna

kwatera 86, rząd 10 av. Transversale No 2, grób 11

  1. Taida Małachowska h. Nałęcz (ID: lu.27263), artykuł 44274 w Nekrologii 1820–1911 (r.: Ludwik i Ludwika Komar) × Leon Hermenegild Aleksander hr. Beydo-Rzewuski h. Krzywda

kwatera 86, rząd 2 av. Transversale No 2, grób 29

  1. Leonia Wanda Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: 13.619.564), 1821–1893 (r.: Leon i Elżbieta Gołowkin) × Kazimierz Wincenty Michał hr. Lanckoroński z Brzezia h. Zadora, Karol Vitzthum von Eckstädt

kwatera 87, kolumbarium nr 11224

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 87, kolumbarium nr 317

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 89, rząd 12 av. Transversale No 3, grób 18 av. Carette

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 90, rząd 1 av. Transversale No 3, grób 20 av. Carette

  1. Ignacy Wenzel Mieczysław hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: 7.379.97), oficer Powstania Listopadowego 1812–1887 (r.: Władysław i Genowefa Cielecka) × Izabela Isabella Ferdinanda ks. Bourbon-Hiszpańska

kwatera 91, rząd 1od kw. 42, grób 12 od kw. 90

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 91, rząd 9 av. Transversale No 2, grób 13 kw. 44

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 92, rząd 12 av. Transversale No 2, grób 25 av. de Greffülhe

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 92, rząd 4 av. Transversale No 2, grób 5 av. Carette

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 93, rząd 4 av. Transversale N° 3, grób 13 av. Carette

  1. Zofia hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: 3.598.139), 1857–1911 (r.: Emeryk i Elżbieta Meyendorff) × Henryk Kazimierz hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.
  2. Henryk Kazimierz hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: 3.598.140), 1843–1925 (r.: Henryk i Adelaida Keller) × Zofia hr. Hutten-Czapska h. Leliwa
  3. Henryk Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: sw.70077), 1899–1956 (r.: Henryk i Zofia Czapska)

kwatera 95, rząd 12 av. Transversale No 2, grób 27 av. Greffülhe

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 95, rząd 3 av. Transversale No 2, grób 29 av. Greffulhe

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 96, rząd 2 av. Pacthod, grób 2 av. Transversale No 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 96, rząd 2 av.Circulaire, grób 3 av. Transversale No 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Miejsce nieustalone

  1. Helena Apolonia ks. Massalska h. wł. (ID: 14.337.2), bohater PSB 1763–1815 (r.: Józef i Antonina Radziwiłł) × Karol Józef Emanuel ks. de Ligne, Wincenty Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna)
    → PSB: (de) LIGNE Helena Apolonia (1763-1815) pamiętnikarka
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jean Philippe Garran de Coulon (ID: psb.16674.13), 1749–1816
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Aleksander Feliks Wojciech Świętosławski h. Rola (ID: psb.34802.1), bohater PSB 1810–1835 (r.: Rafał i Eleonora Leszczyńska)
    → PSB: ŚWIĘTOSŁAWSKI Aleksander (1810-1835) powstaniec listopadowy, emigrant
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Tytus Adam Pusłowski h. Szeliga (odm.) (ID: psb.24894.6), bohater PSB 1804–1854 (r.: Wojciech i Józefa Lubecka)
    → PSB: PUSŁOWSKI Tytus Adam (1803-1854) naczelnik powstania pińskiego 1831, emigrant
  11. Marceli ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.741), bohater PSB 1810–1865 (r.: Józef i Dorota Stecka) × Jadwiga ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III), Eliza Thiébault
    → PSB: LUBOMIRSKI Marceli (1810-1865) polityk emigracyjny
  12. Constantin de la Roche-Pouchin et Rochefort St. Louis (ID: sg.127623), 1844–1870 (r.: Achilles i Maria Czartoryska)
  13. Ignacy Napoleon Gostkowski z Gostkowa h. Gozdawa (ID: lu.37882), oficer Powstania Listopadowego 1807–1881 (r.: Piotr i Kordula Ankwicz)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Klara Elżbieta Bancroft (ID: cz.I004638), 1857–1883 (r.: Edward i Klara Peabody) × Benedykt Henryk hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Eleonora Laura Adrianna Lachman (ID: psb.24589.10), bohater PSB 1827–1892 (r.: Jurij i Eleonora Paszkowska) × Leon Bazyli Franciszek Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, Konstanty Grzegorz hr. Branicki h. Korczak, Henryk Emanuel Victurnienne de Noailles
    → PSB: ŚWIEYKOWSKA Eleonora (1827-1892) orędowniczka sprawy polskiej
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Artur Stanisław Ludwik Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria (ID: 4.484.282), senator II RP 1884–1948 (r.: Bronisław i Maria Graeve) × Pia Lasocka z Lasocina h. Dołęga
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Maurice Tournier (ID: zi.2.30.a3b), 1918–1988 × Ewelina Maria Czerwińska h. Lubicz
  34. Iwo Marian Pieniążek z Krużlowej h. Odrowąż (ID: sw.122929), 1927–1993 (r.: Jacek i Maria Marszałkowicz) × Anna Maria Ślubicz-Załęska h. Prus (III)
  35. Ewelina Maria Czerwińska h. Lubicz (ID: zi.2.30.a3), 1916–1999 (r.: Zygmunt i Maria Grocholska) × Maurice Tournier, Jean Bringué
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.04.2024.
© 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie