Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 164.
- rząd 1, miejsce 1: Bogumiła Tirpitz [inw. 29474] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Kazimierz Sokolik [inw. 29477] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Irena Politycka [inw. 29479] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Franciszek Feliks Przeździecki [inw. 29481] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Maria Pajor [inw. 29484] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 29485] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Stanisław Gabrylewicz [inw. 29487] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Anonim [inw. 29492] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Siwińscy [inw. 29498] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Ignacy Grabski [inw. 29501] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Anonim [inw. 29504] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim [inw. 29506] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 29508] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Michał Morgulic [inw. 29510] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Leszczyńscy [inw. 29513] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Wójciccy [inw. 29515] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Mieczysław Maczewski [inw. 29518] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Eugenjusz Gralewski [inw. 29519] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Anonim [inw. 29522] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Henryk Potocki [inw. 29524] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Helena Dobrowolska [inw. 29527] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Alfred Jan Winiecki [inw. 29529] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Witold Słowikowski [inw. 29532] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24,25: Pole Grobowe [inw. 29534] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Neumanowie [inw. 29535] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Flora Neuman [inw. 29540] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 29542] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Piotr Święcki [inw. 29543] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30,31,32,33: Pole Grobowe Ze Studzienką I Kontenerami Na Śmieci [inw. 29545] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Maksymilian Plewka-Plewczyński [inw. 29461] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Broszkowscy [inw. 29465] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Lucjusz Zygmunt «Zenon» Broszkowski h. Brochwicz (II) (ID: sw.60777), uczestnik Powstania Warszawskiego 1909–1995 (r.: Jan i Bronisława Paszkowska) × Jadwiga Teofila Dobrowolska
- Jadwiga Teofila Dobrowolska (ID: sw.60778), 1913–2003 (r.: Teofil i Aleksandra Maślankiewicz) × Lucjusz Zygmunt «Zenon» Broszkowski h. Brochwicz (II)
- rząd 2, miejsce 3: Bogumił Kalinowski [inw. 29466] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Maria Wiszniewska [inw. 29469] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Jan Grzelakowski [inw. 29470] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Józef Bogacki [inw. 29471] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Jan Woźnicki [inw. 29472] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Bożena Janina Dunajska [inw. 29473] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Jerzy Sławiński [inw. 29475] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Wanda Kraushar [inw. 29476] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Jan Chyła [inw. 29478] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Edward Konarzewski [inw. 29480] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Antoni Strzelec [inw. 29482] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Jadwiga Sulikowska [inw. 29483] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Włodzimierz Drzewakowski [inw. 29486] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Wlaźnik [inw. 29488] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Henryk Chorosz [inw. 29489] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Józefa Przytuła [inw. 29491] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Eugeniusz Staczyński [inw. 29499] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Anonim [inw. 29500] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 29502] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Janina Krak [inw. 29503] (mat. inw.)
- Janina Kiełczewska (ID: sw.255788), ~1900–1968 × Eustachy «Zoi» Krak
- Janusz Krak (ID: sw.255789), 1937–1998 (r.: Eustachy i Janina Kiełczewska) × Baarbara Maria Gieroczyńska
- rząd 2, miejsce 23: Jan Antoni Szwacki [inw. 29507] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Waleria Kwiatkowska [inw. 29511] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Feliks Kopania [inw. 29514] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Ludwika Sierakowska [inw. 29516] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Wanda Dąbrowska [inw. 29521] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Wera Romanowska [inw. 29523] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Walerian Bayerlein [inw. 29526] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 29528] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31,32: Anonim [inw. 29530] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 29531] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Tomasz Wiśniewski [inw. 29490] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Antonina Szapowałow [inw. 29493] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Chrząszczewscy [inw. 29494] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Wacława Lipińska [inw. 29495] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Eugeniusz Bajer [inw. 29497] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Sybilla Małgorzata Zmigrodzka [inw. 29505] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim [inw. 29509] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Anita Korczak - Komorowska [inw. 29512] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Stanisław Guściora [inw. 29517] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Leszek Strusiński [inw. 29520] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Jan Klimczyk [inw. 29525] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Stanisława Szczepaniak [inw. 29533] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 29536] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Paulina Wojdak [inw. 29538] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw. 29550] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Pelagia Kuleszyna [inw. 29551] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Janina Korycińska [inw. 29553] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Emil Kalita [inw. 29554] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Leokadia Kulińska [inw. 29557] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Władysław Damski [inw. 29560] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zdzisław Rurka [inw. 29561] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Centkowscy [inw. 29562] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Defee [inw. 29564] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Marian Rogulski [inw. 29565] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Feliks Kowalczyk [inw. 29567] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Anastazja Dzierzgowska [inw. 29569] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Roman Juljan Borowy [inw. 29571] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Franciszek Kubaczka [inw. 29573] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Antoni Buczek [inw. 29576] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Józef Wachowicz [inw. 29579] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Edward Salonek [inw. 29582] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Chmurowie [inw. 29586] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 29588] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Lodzia Sokołowska [inw. 29537] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Daniela Mateja [inw. 29539] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Michalina Nowak [inw. 29541] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Zofia Sałek [inw. 29544] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Piotr Rogulski [inw. 29546] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Wanda Langer [inw. 29547] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Włodzimierz Komasara [inw. 29549] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stefan Dargiewicz [inw. 29552] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Władysław Wyderka [inw. 29555] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Marta Fremusińska [inw. 29556] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Tomasz Michałowski [inw. 29558] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Romanowscy [inw. 29559] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Walenty Woźniak [inw. 29563] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Wiesława Głowacka [inw. 29566] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Janusz Królikowski [inw. 29568] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Marcianna Koreniew [inw. 29570] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Zofia Korycińska [inw. 29574] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Maria Kopeć [inw. 29578] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Władysława Płoska [inw. 29580] (mat. inw.)
- Władysława Justyna Władyslawa Łempicka z Łempic h. Junosza (ID: sw.309309), artykuł 42615 w Nekrologii 1872–1908 (r.: Ignacy i Baltazara Panewczyńska) × Julian Grzegorz Płoski h. Prus (I)
- Władysław Płoski h. Prus (I) (ID: sw.751511), 1902–1980 (r.: Julian i Władysława Łempicka) × Jadwiga Miecznikowska
- Jadwiga Miecznikowska (ID: sw.751512), 1902–1993 (r.: Władysław i Zofia Kozielska) × Władysław Płoski h. Prus (I)
- rząd 4, miejsce 20: Janina Janczewska [inw. 29583] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Bugusław Ryszard Kądziela [inw. 29585] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Władysław Hryhorowicz [inw. 29589] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Jadwiga Koper [inw. 29592] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Zygmunt Chodkiewicz [inw. 29593] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Antoni Rudiuk [inw. 29596] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Bolesław Wilczyński [inw. 29601] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim [inw. 29603] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Jan Zieniewicz [inw. 29604] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Julian Suk [inw. 29606] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Anonim / Stanisław Paweł Stefańczuk [inw. 29607] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Kazimierz Henryk Wojciech Kryński [inw. 29608] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Michał Kapisz [inw. 29610] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 29612] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Józef Ziembicki [inw. 29572] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Tekla Dąbrowska [inw. 29575] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 29577] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Tadeusz Zieleniecki [inw. 29581] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Zofia Trocińska [inw. 29587] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Jerzy Piotrowski [inw. 29590] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Kazimiera Sarnowiec [inw. 29594] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Zygmunt Matysiewicz [inw. 29595] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9,1: Stefan Włodarski [inw. 29597] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Anonim [inw. 29598] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Jan Gromowski [inw. 29599] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Eugeniusz Mierzwiński [inw. 29600] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Stanisław Braun [inw. 29617] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Stanisław Sasim [inw. 29618] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Stefania Poczmańska [inw. 29619] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Anonim [inw. 29621] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim / Pole Grobowe [inw. 29624] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19,2: Parzychowscy i Wrzesińscy [inw. 29630] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Gnatowski [inw. 29633] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Ignacy Mellin [inw. 29634] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 29635] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Andrzej Rosiak [inw. 29638] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Maria Wesołowska [inw. 29641] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Maria Kantarska [inw. 29644] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Balas [inw. 29650] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Irena Małgorzata Siedlecka [inw. 29656] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 29657] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Stefan Senderski [inw. 29661] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Anonim [inw. 29663] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Basieńka Lefeld [inw. 29667] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 29668] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17-sty: Polegli - Wrzesień 1939 [inw. 29591] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Stanisław Bieguński [inw. 29602] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19-27: Polegli - Wrzesień 1939 [inw. 29605] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Rozalia Tomala [inw. 29609] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29-32: Polegli - 1939 [inw. 29611] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 29613] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi