Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 171.
- rząd 1, miejsce 1: Marianna Szymańska [inw. 33625] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Józef Goławski [inw. 33628] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Teodora Majewska [inw. 33629] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Stefania Tarnawska [inw. 33635] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Leon Malanowski [inw. 33637] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Jan Głoss [inw. 33642] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Dominik Markuszewski [inw. 33645] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 33646] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Piotr Radzio [inw. 33648] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Eugenia Wietesko [inw. 33651] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Maria Jarocińska [inw. 33654] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Józef Jan Wojciech Jankowski [inw. 33657] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Barbara Winiarska-Wawrzecka [inw. 33661] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 33663] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Wojtuś Jureczek Stasiak [inw. 33665] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 33667] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Janina Szakowska [inw. 33668] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 33670] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Krystyna Matusewicz [inw. 33674] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Julian Płoski [inw. 33675] (mat. inw.)
- Ignacy Płoski h. Prus (I) (ID: sw.743766), 1897–1940 (r.: Julian i Władysława Łempicka)
- Julian Grzegorz Płoski h. Prus (I) (ID: zi.1.157.r4), 1868–1944 (r.: Jan i Maria Borzuchowska) × Władysława Justyna Władyslawa Łempicka z Łempic h. Junosza
- rząd 1, miejsce 21,22: Pole Grobowe [inw. 33679] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Ryszard Waldemar Pawelski [inw. 33686] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Jakub Cierzniewski [inw. 33690] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Henryk Kozłowski [inw. 33694] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Jolanta Bielawska [inw. 33698] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Zbysio Dobrzyński [inw. 33700] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Aleksander Goldsztaub-Noakowski [inw. 33706] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Irena Niwińska [inw. 33707] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anna Wochowska [inw. 33709] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Józefa Gliszczyńska [inw. 33713] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Marianna Kuran [inw. 33659] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 33660] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Józef Klocek [inw. 33666] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Anonim [inw. 33669] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Witold Smoczyński [inw. 33671] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 33672] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Bogusław Małecki [inw. 33673] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Waleria Kaczmarek [inw. 33721] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 33724] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Franciszek Gniadek [inw. 33725] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Stanisław Sobieszczański [inw. 33727] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Anonim [inw. 33740] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Iwankowie [inw. 33743] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14,15: Pole Grobowe [inw. 33747] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Marianna Lubasińska [inw. 33749] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Maria Giedroyć [inw. 33753] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 33755] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Wiesława Sierzputowska [inw. 33758] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Henryk Goliszewski [inw. 33762] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21,22: Anonim [inw. 33773] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Genowefa Nowocin [inw. 33777] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Jan Jankowski [inw. 33781] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Jasińscy [inw. 33782] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Mazurkiewiczowie [inw. 33785] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Leon Gac [inw. 33786] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Jerzy Jabłoński [inw. 33788] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Franciszek Snochowski [inw. 33791] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Anonim [inw. 33795] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Edward Leśniewski [inw. 33798] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Teodora Bytof [inw. 33689] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Ewunia Skrzypek [inw. 33691] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Eugenia Krawczyńska [inw. 33693] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Walenty Kościanek [inw. 33696] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw. 33702] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Maria Łoszak [inw. 34314] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Cecylia Yogelgesang [inw. 33704] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Janina Niedzwiecka [inw. 33710] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Hermina Witrzens [inw. 33715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Stefania Leonora Krieger [inw. 33717] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 33718] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Maria Krajewska [inw. 33719] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Helena Maziarska [inw. 33720] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Jan Tokarewicz [inw. 33722] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Leonard Grzęda [inw. 33730] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Czesław Smoniewski [inw. 34318] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 33735] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Adam Topperzer [inw. 33742] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Jan Matulka [inw. 33754] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Jerzy Waliczak [inw. 33757] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Andrzej Piwiński [inw. 33760] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Stanisław Walczak [inw. 33764] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Natalia Kreutzowa [inw. 33769] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24,25,26: Janina Niznikiewicz [inw. 33774] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Dąbkowscy [inw. 33778] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Katarzyna Milewska [inw. 33783] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Sielscy [inw. 33784] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Władysława Podgórska [inw. 33792] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Paulina Zbigniewska [inw. 33723] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Maria Smorczewska [inw. 33729] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Marian Rubis [inw. 33733] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 33736] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Stefan Piekarski [inw. 33739] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Henryk Zubek [inw. 33741] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Paulina Buchwald [inw. 33745] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisław Małecki [inw. 33748] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Justyna Zając [inw. 33750] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Anonim [inw. 33752] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zygmunt Śledziewski [inw. 33756] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Anonim [inw. 33759] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Emilia Benke [inw. 33763] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14,15: Radkowie [inw. 33766] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16,17,18,19,20: Pole Grobowe [inw. 33767] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Matylda Demczuk [inw. 33770] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Tadeusz Kosmala [inw. 33771] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Urszula Trofimowicz [inw. 33787] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Jan Tylingo [inw. 33790] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Joanna Soborska [inw. 33794] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Maria Stypułkowska [inw. 33799] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Eugenia Rybińska [inw. 33808] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Eugenia Libiszowska [inw. 33812] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Helena Paszkowska [inw. 33817] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Anzelm Mikołaj Wardęga [inw. 33823] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Rozalia Prokopowicz [inw. 33828] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 33746] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Stanisław Kowalski [inw. 33751] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Anna Wolnicka [inw. 33761] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Karol Tyszka [inw. 33765] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Marta Wiśniewska [inw. 33768] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Jan Plechawski [inw. 33772] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Maria Grzelak [inw. 33775] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Ćwikilewicz [inw. 33776] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Janina Górakiewicz [inw. 33779] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Anna Flurowa [inw. 33780] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Maksymilian Kin [inw. 33789] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Stefania Pikulska [inw. 33793] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Bronisława Bachan [inw. 33797] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Janina Homel [inw. 33801] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Jan Felba [inw. 33804] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Budzińscy [inw. 33806] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 33807] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Zdzisław Moskalski [inw. 33810] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Adam Roszczyk [inw. 33815] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Szymańscy [inw. 33818] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Helena Witkiewicz [inw. 33820] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 33821] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Bolesław Jończyk [inw. 33824] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Janina Polińska [inw. 33827] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Bierkowscy [inw. 33831] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 33832] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Marian Leński [inw. 33834] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 33836] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Szumowscy [inw. 33838] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Stanisław Babak [inw. 33841] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Anonim [inw. 33796] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Janina Przecławska [inw. 33800] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Marianna Jędryczkowska [inw. 33811] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Maria Horoszowa [inw. 33813] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Danuta Nazalewicz [inw. 33816] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Marianna Jędrzejczak Vel Andrzejczak [inw. 33822] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Zofia Kowalska [inw. 33825] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Stefan Kempa [inw. 33826] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Roman Piotrowski [inw. 33830] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Gabriela Czarnecka [inw. 33876] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Pole Grobowe [inw. 33837] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Helena Wieczorek [inw. 33839] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Witalis Nowak [inw. 33845] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Józefa Halina Przeworska [inw. 33848] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisław Cegielski [inw. 33850] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17,18: Elżbieta Winogradow [inw. 33857] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Julia Wolska [inw. 33859] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Franciszek Bockiewicz [inw. 33866] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Antoni Godzisław Radzikowski [inw. 33869] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Dionizy Soiński [inw. 33878] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Stanisława Bohdanowicz [inw. 33887] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Tadeusz Śledziak [inw. 33894] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Zygmunt Frąckiewicz [inw. 33898] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Henryka Molak [inw. 33902] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27,28: Albina Woźniak [inw. 33912] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Aleksander Krywieńczyk [inw. 33913] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Maria Janina Bukowiecka [inw. 33915] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Jan Paśniczek [inw. 33917] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi