Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 180.
- rząd 1, miejsce 1: Górniccy [inw. 35987] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Anonim [inw. 35988] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Witold Buterlewicz [inw. 35993] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 35995] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Regina Blitek [inw. 35997] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Jan Szymański [inw. 36006] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Czesław Altrych [inw. 36007] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 36008] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Mórawscy [inw. 36011] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Jan Jaworski [inw. 36016] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Pole Grobowe [inw. 36018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Tadeusz Haluch [inw. 36020] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Julia Wronowska [inw. 36139] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15,16: August Meier [inw. 36140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Teresa Guzkiewicz [inw. 36142] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Maria Grabowska [inw. 36144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Jasieńczyk-Kociszewscy [inw. 36145] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Felicja Ostrowska [inw. 36148] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Henryk Sobieszczański [inw. 36150] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Henryk Oniszh [inw. 36151] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim [inw. 36152] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stanisław Trzeszczkowski [inw. 36154] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Zygfryd Strzelecki [inw. 36155] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 36157] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Wacław Bożyc-Kuczewski [inw. 36159] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Kazimierz Czarnocki [inw. 36160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Józefa Magdziarz [inw. 36162] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Rogozińscy [inw. 36164] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55309] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Włodzimierz Łysak [inw. 35982] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Wanda Kostecka [inw. 35985] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 35986] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Bronisław Boufał [inw. 35989] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Tadeusz Lipiński [inw. 35992] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Czesław Leśniewski [inw. 35998] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7,8: Rybińscy [inw. 35999] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Eugenia Szyszewska [inw. 36001] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Zakolscy [inw. 36013] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Leonard Sobociński [inw. 36017] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Tadeusz Włudarski [inw. 36022] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Bronisława Kaszyńska [inw. 36024] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Czesław Kamela [inw. 36027] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Ludwik Ostrihańsky [inw. 36030] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Henryka Anna Groniowska [inw. 36033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Florian Jędrzejuk [inw. 36037] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Eleonora Malanowska [inw. 36040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 36041] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisław Duszyński [inw. 36044] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Jan Weiss [inw. 36046] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Helena Zielińska [inw. 36048] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Pracownicy M.Z.K. [inw. 36052] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 36053] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Jadwiga Libiszowska [inw. 36054] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Konstanty Drążewski [inw. 64454] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Piotruś Jabczyński [inw. 36056] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Czarneccy [inw. 36065] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Andrzej Małecki [inw. 36068] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Otylia Choraszewska [inw. 36070] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Władysława Dobraczyńska [inw. 36073] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55310] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Maria Sawoyka [inw. 36015] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Jerzy Cholewa-Cholewiński [inw. 36019] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Franciszek Sinicki [inw. 36021] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Rolańscy [inw. 36023] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Maria Minkiewiczowa, Anna Derewojed [inw. 36025] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Stanisława Dulębina [inw. 36028] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Feliks Nowosielski [inw. 36031] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 36034] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Tadeusz Rawicz-Dąbrowski [inw. 36035] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Wojciech Antosiewicz [inw. 36039] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Anonim [inw. 36042] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Witold Kalicki [inw. 36043] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Konstancja Zubko [inw. 36047] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Osipiakowie [inw. 36049] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Michał Pawłowicz [inw. 36050] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Marya Zmijewska [inw. 36057] (mat. inw.)
- Maria Kasylda Tłuchowska h. Cholewa (ID: sw.178622), artykuł 33264 w Nekrologii ~1820–1899 (r.: Augustyn i Helena Rzeszotarska) × Damazy Dominik Wierzbicki
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stanisław Aleksander Wierzbicki (ID: srodka.749o), artykuł 66905 w Nekrologii ~1860–1932 (r.: Damazy i Maria Tłuchowska) × Stanisława Maria Żmijewska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Witold Wierzbicki (ID: srodka.749), bohater Czy wiesz kto to jest 1890–1965 (r.: Stanisław i Stanisława Żmijewska)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Adam Zakrzewski [inw. 36058] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 36059] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Józef Stępniak [inw. 36060] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zygmunt Schuster [inw. 36061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Wiktor Muhsam [inw. 36062] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Poray-Garnyszowie [inw. 36063] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Jadwiga Dygat [inw. 36064] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Ignacy Maciejowski [inw. 36066] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Zofia Błaszkiewicz [inw. 36069] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Leokadia Woroniecka-Gwardys [inw. 36071] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Magdalena Jastrzębiec-Kozłowska [inw. 36074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Boguszowie [inw. 36077] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Edward Jetter Vel Mierzejewski [inw. 36080] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55311] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 36075] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Zofja Płaczkowska [inw. 36078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Józefa Jasnorzewska [inw. 36081] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Helena Jaśkiewicz [inw. 36082] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Wacław Przypkowski [inw. 36084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Władysław Olszewski [inw. 36086] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Zofia Gac [inw. 36088] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Anonim [inw. 36090] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Katarzyna Boska [inw. 36092] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Szomańscy [inw. 36093] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 36094] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Ittarowie [inw. 36095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Helena Dalkiewicz [inw. 36099] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Aleksander Chyczewski [inw. 36102] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Janina Kozikowska [inw. 36104] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Maria Krychowska [inw. 36107] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Maria Sadowska [inw. 36109] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Władysław Kasprzak [inw. 36111] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Stanisław Brzezicki [inw. 36112] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Józefa Abramczuk [inw. 36115] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Tadeusz Karczewski [inw. 36119] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Jadwiga Ordyńska [inw. 36121] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Ludwika Latosińska [inw. 36122] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Aniela Michałowska [inw. 36124] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Nowotczyńscy i Komendarek [inw. 36125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Hipolit Kwiek [inw. 36127] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Jan Ludwik Szabłowski [inw. 36129] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Bolesław Mićkowski [inw. 36130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Lubomira Renaud [inw. 36132] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Przezdzieccy [inw. 36135] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55312] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1,2: Anonim [inw. 36079] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Joanna Narutowiczowa [inw. 36083] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Józef Paweł Dziarmaga - Działyński [inw. 36098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Jerzy Dawidowicz [inw. 36114] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Irena Płoska [inw. 36118] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Maria Krystyna Kalita [inw. 36120] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Anonim [inw. 36123] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Stanisław Tabisz [inw. 36126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Maria Szamborska [inw. 36128] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Jan Piwoni [inw. 36131] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Jadwiga Łomnicka [inw. 36133] (mat. inw.)
- Jan Emilian Łomnicki (ID: sw.500473), bohater Wiki 1929–2002 × Danuta Piłsudska h. Kościesza (odm.)
- rząd 5, miejsce 13: Michał Smentkowski [inw. 36134] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Ewa Mścichowska [inw. 36136] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Maria Wiszniowska [inw. 36137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Stefania Kozłowska [inw. 36138] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Krystyna Danilczuk - Danilewicz [inw. 36141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Wojciech Kemnitz [inw. 36143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Danusia Kuczewska [inw. 36146] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Janina Wojciechowska [inw. 36147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Janina Źmijdowa [inw. 36149] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Antoni Krechowiecki [inw. 36153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Seidler, Szperl [inw. 36156] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Stefan Czerwiński [inw. 36158] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Danuta Celejewska [inw. 36161] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Apolinary Kulczycki [inw. 36163] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Bronisław Peretjatkowicz [inw. 36167] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Henryk Jezierski [inw. 36168] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Paweł Picz [inw. 36170] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Andrzej Dawkontt [inw. 36172] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55331] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Szczepańscy [inw. 36085] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Czesław Stański [inw. 36087] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Adam Zygmunt Kucharzewski [inw. 36089] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Sława Janicka [inw. 36091] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Franciszek Stoch [inw. 36096] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Leopold Chyczewski [inw. 36097] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Bohdan Komarnicki [inw. 36100] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Antoni Buksztel [inw. 36101] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Natalia Świerzewska [inw. 36103] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 36105] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Witold Eder [inw. 36106] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Augustyna Korycka [inw. 36108] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Andrzej Gieysztor [inw. 36110] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Teresa Greń [inw. 36113] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jacek Maria Żurawski [inw. 36165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Henryk Wyrzykowski [inw. 36166] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Franciszka Jankiewiczowa [inw. 36169] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Czesław Szczekowski [inw. 36171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Aleksander Gieysztor [inw. 36174] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Jan Łoskowski [inw. 36175] (mat. inw.)
- Jan Łoskowski h. Lubicz (ID: 16.21.25), ~1850–1948 (r.: Feliks i Helena Ślewińska) × Maria Chełmońska z Chełmoni i Chełmońca h. Ślepowron
- Maria Chełmońska z Chełmoni i Chełmońca h. Ślepowron (ID: 16.21.35), 1881–1950 (r.: Józef i Maria Szymanowska) × Jan Łoskowski h. Lubicz
- Stefan Twardowski (ID: sw.316722), ~1910–1977 × Danuta Izabela Łoskowska h. Lubicz
- Danuta Izabela Łoskowska h. Lubicz (ID: 16.21.37), 1911–1988 (r.: Jan i Maria Chełmońska) × Stefan Twardowski
- rząd 6, miejsce 23: Anna Sadowska [inw. 36176] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Andrzej Maciej Sobierajski [inw. 36178] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Feliks Majzner [inw. 36179] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Irena Rouba [inw. 36180] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Tomasz Sałach [inw. 36182] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Cezary Kamiński [inw. 36183] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Jadwiga Rząca [inw. 36185] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Bronisław Niwiński [inw. 36186] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55332] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi