Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 181.
- rząd 1, miejsce 1: Krysia Trochimowska [inw. 36173] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Maria Olszyńska [inw. 36181] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Koralowie [inw. 36184] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Konstancja Myszkowska [inw. 36188] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Melania Białobrzeska [inw. 36190] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Wacław Czechowski [inw. 36192] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Feliks Gizowski [inw. 36195] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Irena Lachertowa [inw. 36198] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 36201] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Krystyna Konarzewska-Dębek [inw. 37548] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Henryk Rudnik [inw. 36202] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Witold Żyliński [inw. 36203] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Henryk Barciński [inw. 36205] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Stanisław Mazurkiewicz [inw. 36207] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Joanna Hryszkiewicz [inw. 36210] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Jadwiga Kottowa [inw. 36213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Juljan Stanisław Bar [inw. 36217] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Miłość Filipczyńska [inw. 36224] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Stanisława Jeżewska [inw. 36227] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Elżbieta Barbanel [inw. 36233] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Aleksander Żołnierowicz [inw. 36237] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Aleksander Staszkiewicz [inw. 36243] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Jan Sipak [inw. 36251] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Tadeusz Śliwczyński [inw. 36252] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Jureczek Żochowski [inw. 36259] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Helena Sołtys [inw. 36260] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Stefan Kocot [inw. 36262] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 36263] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Waldemar Wrotek [inw. 36266] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Maria Rybak [inw. 36271] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55313] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Hermina Troskolańska [inw. 36187] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Stefan Sułkowski [inw. 36189] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Maria Kasprzycka [inw. 36191] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Marian Jodko [inw. 36193] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Bolesław Korzeniowski [inw. 36194] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Maria Baculewska [inw. 36196] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 36197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Jadwiga Gumowska [inw. 36199] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Helena Surowiecka [inw. 36200] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Klemens Hermanowski [inw. 36204] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Zofia Franciszka Pigłowska [inw. 36206] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Stefania Kosmaczewska [inw. 36208] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Alicja Szeliga Bielińska [inw. 36209] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Agnieszka Tkacz [inw. 36211] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Anonim [inw. 36212] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Józef Jodkowski [inw. 36214] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Stanisław Tułak [inw. 36218] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Aleksander Piórczyński [inw. 36220] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 36221] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Felicja Wszelaky [inw. 36223] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Zygmunt Suchecki [inw. 36225] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Wacław Stradomski [inw. 36228] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Jan Nawrot [inw. 36230] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Wincenty Górecki [inw. 36231] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Antoni Derlicki [inw. 36236] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Tadzio Piszkiewicz [inw. 36238] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Stefan Hutt [inw. 36239] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 36241] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 36242] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Stefan Sitkowski [inw. 36244] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55314] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Terenia Turowska [inw. 36248] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Maria Koczerska [inw. 36254] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Wanda Neuman [inw. 36255] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Wanda Dudela [inw. 36256] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Irena Włodarczyk [inw. 36258] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Marian Kołodziejczyk [inw. 36261] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Władysław Miedzianowski [inw. 36265] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józef Miedzianowski h. Jasieńczyk (ID: zi.1.119.a3a), 1893–1967 (r.: Eligiusz i Wiktoria Gawrońska) × Maria Krusenstern h. wł.
- rząd 3, miejsce 9: Leopold Styczyński [inw. 36268] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Brachowie [inw. 36269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Jan Kaczmarczyk [inw. 36272] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Henryka Zygadło [inw. 36274] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Waleria Olejnik [inw. 36277] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Helena Dziekońska [inw. 36278] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jadwiga Rukszto [inw. 36280] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Helena Wojciechowska [inw. 36285] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Jadwiga Staszewska [inw. 36287] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Maria Wanda Neumann De Spallart [inw. 36290] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Stanisław Grzęda [inw. 36292] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Katarzyna Roth [inw. 36295] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Antoni Wasilewski [inw. 36298] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Robert Karol Bernhardt [inw. 36301] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Marczewscy [inw. 36303] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Franciszka Halina Grzelakowa [inw. 36304] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anna Drzewiecka [inw. 36306] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26,27: Juliusz Sienkowski [inw. 36307] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Jadwiga Sulikowska [inw. 36308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Tomasz Ładyński [inw. 36311] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Jerzy Krieger [inw. 36314] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55315] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Marcin Andrzej Petryka [inw. 36215] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Helena Sas-Jaworska [inw. 36216] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Edward Maćkow [inw. 36219] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Maria Bączewska [inw. 36222] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Anna Starzyńska [inw. 36226] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Józef Kuberski [inw. 36229] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Maria Holc [inw. 36232] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisława Żulicka [inw. 36234] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Władysław Spyra [inw. 36235] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Jan Effenberger Śliwiński [inw. 36240] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Stefan Gliwko [inw. 36245] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Elżbieta Bełza [inw. 36246] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Aleksander Tarczyński [inw. 36249] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Franciszek Chmura [inw. 36250] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Jałowieccy [inw. 36253] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Kazimierz Hilscher [inw. 36257] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Jan Andrzejewski [inw. 36264] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Zofia Janina Ehrenkreutz [inw. 36267] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Danuta Paratowa [inw. 36270] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Gertruda Agata Radlińska [inw. 36273] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Stanisław Berezowski [inw. 36276] (mat. inw.)
- Stanisław Berezowski h. Sas (ID: sw.120770), ~1880–1950 × Stefania Huk-Żurakowska h. Sas
- Szczepan Grodzicki (ID: sw.120774), ~1910–1961 × Maria Berezowska h. Sas
- Maria Berezowska h. Sas (ID: sw.120773), ~1920–2005 (r.: Stanisław i Stefania Żurakowska) × Szczepan Grodzicki
- rząd 4, miejsce 22: Jan Drue [inw. 36281] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Stefan Magenheim [inw. 36283] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Jadwiga Horyszowska [inw. 36284] (mat. inw.)
- Jadwiga Michalina Bosowska h. Szeliga (ID: sw.484663), 1863–1950 (r.: Józef i Tekla Olszowska) × Jerzy Horyszowski
- rząd 4, miejsce 25: Stanisław Ambroziak [inw. 36286] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Korupczyńscy [inw. 36288] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Jan Mackiewicz [inw. 36291] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Wanda Nawroczyńska [inw. 36293] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Bronisław Bernauer [inw. 36296] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Trepiakowie [inw. 36299] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55316] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Cecylia Dławichowska [inw. 36275] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Bolesław Sas [inw. 36279] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Zofia Juchniewicz [inw. 36282] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Barabra Matuchniak [inw. 36289] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stanisław Kędzierski [inw. 36294] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Elżbieta Maria Kaczyńska [inw. 36297] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Ludwik Andrzejewski [inw. 36300] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Leopold Wojna [inw. 36302] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Bolesław Sajfert [inw. 36305] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Julja Donica [inw. 36310] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Gabriela Dowgirdowa [inw. 36312] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Henryka Schoppowa [inw. 36315] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Maria Poteralska [inw. 36318] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Aleksandra Grabowska [inw. 36323] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Wiesława Ewa Kraśnicka [inw. 36327] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Jan Jagodziński [inw. 36334] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Edward Hoszowski [inw. 36343] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: August Kurzawa [inw. 36347] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Michał Uroda [inw. 36350] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Eleonora Morawska [inw. 36357] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Tadeusz Nidecki [inw. 36364] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Piotr Kozłowski [inw. 36367] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Antonin Iwanowski [inw. 36370] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Stanisław Judejko [inw. 36373] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Wanda Grotte [inw. 36376] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Marysieńka Cichoniówna [inw. 36380] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Kurowscy [inw. 36383] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Alina Halicka [inw. 36386] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Zenaida Zagożdzińska [inw. 36389] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Józef Krupiński [inw. 36393] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55317] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Witold Kieszkowski [inw. 36309] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Ryszard Szyfers [inw. 36313] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Chrzanowscy [inw. 36317] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 36319] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Edgar Norweth [inw. 36320] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Janina Walków [inw. 36322] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Jan Szymański [inw. 36325] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Stanisław Piwnicki [inw. 36328] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Stefania Sajdakowska [inw. 36330] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Jonia Klimaszewska [inw. 36332] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Karol Mader [inw. 36339] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Ewa Jeżewska [inw. 36340] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Jan Sas [inw. 36341] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Stefan Szeffel [inw. 36342] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Barbara Lubecka [inw. 36344] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Gajzlerowie [inw. 36345] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Józefa Delegaczowa [inw. 36346] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Ernest Sym [inw. 36349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Kaczmarczykowie [inw. 36351] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Maria Langier [inw. 36353] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Edward Schneider [inw. 36356] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Sobierajowie [inw. 36361] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Helena Ceysingerówna [inw. 36363] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25: Dobrzyńscy [inw. 36366] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Jan Szpetkowski [inw. 36369] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27,28: Tadeusz Miradzki [inw. 36371] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29,3: Jadwiga Gawęcka [inw. 36375] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 55318] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi