Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 147.
- rząd 1, miejsce 1: Polaczkowa, Czarnodolowa [inw. 19793] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Leon Zwoliński [inw. 19812] (mat. inw.)
- Leon Zwoliński (ID: 1.943.66), artykuł 48642 w Nekrologii ~1850–1915 (r.: Wincenty i Feliksa Sieniuta) × Maria Biernacka h. Poraj
- rząd 1, miejsce 3: Florentyna Landau [inw. 19826] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Wacław Lisicki [inw. 19830] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5,6: Fedorowiczowie [inw. 19850] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7,8: Anonim [inw. 19834] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Jan Kobza [inw. 19853] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Królikowscy I Fabierkiewiczowie [inw. 19858] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim [inw. 19862] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Lucyna Krajewska [inw. 19865] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Majewscy [inw. 19867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Ludwik Zygmunt Szymoński [inw. 19868] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Janina Kawecka [inw. 19869] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 19870] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19,20: Buczkowscy [inw. 19872] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Franciszek Kowasz [inw. 19873] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Szymon Kaniewski [inw. 19876] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Leon Borowski [inw. 19880] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Czajkowscy [inw. 19883] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25,26: Franciszek Hajzer [inw. 19885] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Marja Lemańska [inw. 19886] (mat. inw.)
- Marianna Nadratowska (ID: sw.156048), artykuł 45502 w Nekrologii 1845–1912 (r.: Franciszek i Maria Krismowski) × Piotr Lemański
- Jan Lemański (ID: psb.12284.4), bohater PSB 1866–1933 (r.: Piotr i Marianna Nadratowska) × Maria Jakubina Komornicka z Komornik h. Nałęcz
→ PSB: LEMAŃSKI Jan (1866-1933) bajkopisarz, satyryk, prozaik
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 19887] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Danuta Kamińska [inw. 19888] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Stefan Skalski [inw. 19889] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Fulgenty Minkiewicz [inw. 19808] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Karolina Gutowska [inw. 19809] (mat. inw.)
- Karolina Hesse (ID: sw.429144), artykuł 24337 w Nekrologii 1812–1887 (r.: Joachim i Małgorzata N.) × Józef Gutowski
- rząd 2, miejsce 3: Fabrycynowie [inw. 19810] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Bolesław Łukowicz [inw. 19814] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Remigiusz Wojnarowski [inw. 19815] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Józef Krzywicki [inw. 19816] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Leokadia Myrcha [inw. 19817] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 19818] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Władysława Kozłowska [inw. 19819] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Apolonja Gruszecka [inw. 19820] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Józefa Nowicka [inw. 19821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Elżbieta Sobolewska [inw. 19823] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Pelagia Sypniewska [inw. 19824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Andrzej Orlewski [inw. 19827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Anna Zeiffman [inw. 19828] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Vetterowie [inw. 19831] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Janina Skowrońska [inw. 19832] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Wiktor Łukaszewski [inw. 19835] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19,20: Janina Mrozowska [inw. 19837] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Anonim [inw. 19838] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Maksyma Rozwadowska [inw. 19839] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Wanda Irena Rodzoch [inw. 19840] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24,25: Józef Probst [inw. 19841] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Marya Chojnacka [inw. 19842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Janina Niemierzycka [inw. 19843] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Krystyna Grudzińska [inw. 20052] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29,30: Zapolscy-Downarowie I Jedlińscy [inw. 20054] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2: Eliza Węgler [inw. 19848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Władysław Malewski [inw. 19849] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4,5: Rennerowie I Kaznowscy [inw. 19851] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6,7: Miecio Ottokar Smisek [inw. 19852] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Grażyna Szczodrowska [inw. 19854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Zofia Strzesińska [inw. 19856] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 19859] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Andrzej Cierpisz [inw. 19861] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Felicya I Alfred Kachorowscy [inw. 19864] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Józef Cukiert [inw. 19866] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Wilchelmina Wojciechowska [inw. 19871] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Józef Waśniewski [inw. 19875] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Antoni Wolski [inw. 19879] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Franciszka Szczutowska [inw. 19882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Stanisław Frankiewicz [inw. 19911] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Bogdan Antoni Pelczarski [inw. 19920] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Kazimierz Zajączkowski [inw. 19925] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23,24: Rykowie [inw. 19928] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Hipolit Hoffman [inw. 19939] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 19941] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Jan Głowiński [inw. 19943] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim [inw. 19944] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29,30: Stanisław Gawłowicz [inw. 19945] (mat. inw.)
- Stanisław Gawłowicz (ID: sw.1041055), artykuł 44642 w Nekrologii ~1860–1911 (r.: Łukasz i Marianna Kostrzewska) × Ludwika Kałczyńska
- rząd 4, miejsce 1: Hipolit Butwiłowicz [inw. 19890] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Góreccy [inw. 19892] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Lucyna Bogiel [inw. 19894] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Piotr Żentała [inw. 19895] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Kazimierz Latour [inw. 19896] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Puget [inw. 19897] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Konstancja Wardecka [inw. 19899] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jadwiga Wardecka (ID: cz.I028704), 1907–1982 (r.: Władysław i Konstancja Jamiołkowski) × Roman Golik
- rząd 4, miejsce 9: Anna Szrout [inw. 19901] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 19902] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Janina Stawska [inw. 19904] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Walenty Janota [inw. 19905] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13,14: Ludwik Jaworski [inw. 19906] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15,16: Anonim [inw. 19909] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Halina Pawlak [inw. 19910] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Szulcowie I Bartosiewiczowie [inw. 19912] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Wacio Bohdanowicz [inw. 19914] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Jerzy Stachiewicz [inw. 19917] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Władysława Karwowska - Jezierska [inw. 19921] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Anonim [inw. 19923] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Janina Protasiewicz [inw. 19924] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Stanisława Sikorska [inw. 19926] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Wacław Tykwiński [inw. 19931] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Anna Karlińska [inw. 19932] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Zdzisław Zieliński [inw. 19934] (mat. inw.)
- Kazimierz Dominik Zieliński h. Świnka (ID: sw.53196), artykuł 301385 w Nekrologii 1874–1920 (r.: Alfons i Antonina Chrzanowska) × Wanda Konstancja Sztremer
- Zdzisław Zieliński h. Świnka (ID: cz.I047987), artykuł 69177 w Nekrologii 1903–1934 (r.: Kazimierz i Wanda Sztremer) × Maria Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wanda Konstancja Sztremer (ID: sw.53197), 1873–1953 (r.: Aleksander i Julia Gzowska) × Kazimierz Dominik Zieliński h. Świnka
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Janina Bronisława Zielińska h. Świnka (ID: sw.53195), 1900–1985 (r.: Kazimierz i Wanda Sztremer) × Jan Koziełł-Poklewski
- Michał Kazimierz Koziełł-Poklewski (ID: sw.53191), 1927–2005 (r.: Jan i Janina Zielińska) × Krystyna Niziołomska
- rząd 4, miejsce 28,29: Ludwika Wilczyńska [inw. 19937] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Rozalia Jadwiszczak [inw. 19940] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Anonim [inw. 19918] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Szymon Zalewski [inw. 19919] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Konstancja De Moysard [inw. 19930] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Emilia Gieysztorowa [inw. 19935] (mat. inw.)
- Emilia Krzywicka h. Kierdeja (ID: psb.14072.6), artykuł 53301 w Nekrologii 1854–1920 (r.: Kazimierz i Antonina von Wilde) × Stanisław Józef Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
- Janusz «Wojciech» Kalinowski h. Łuk Napięty (ID: zi.1.102.a1), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–1994 (r.: Jerzy i Wanda Ciborowska) × Zofia Maria Emilia Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
- Zofia Maria Emilia Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor (ID: zi.1.102.a1a), 1922–2016 (r.: Stanisław i Janina Mejer) × Janusz «Wojciech» Kalinowski h. Łuk Napięty
- rząd 5, miejsce 5: Aleksandra Kamaszewska [inw. 19938] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stefan Staszewski [inw. 19954] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Bolesław Paciorkiewicz [inw. 19957] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Stanisław Banasik [inw. 19960] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Wacław Karol Stefański [inw. 19962] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Henryk Czernecki [inw. 19963] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Leon Gniewkowski [inw. 19967] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Zofia Kołacz [inw. 19970] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Władysław Bolechowski [inw. 19973] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14,15: Wincenty Korotyński [inw. 19976] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16,17: Julia Kowalczykówna [inw. 19981] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Zdzisława Starzycka [inw. 20002] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Przegonia Hryniewieccy [inw. 20005] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Zofia Doroszewska Ehrenfeucht [inw. 20007] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Aleksandra Waszak [inw. 20008] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22,23,24,25,26: Alexandrowiczowie [inw. 20010] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Wanda Rakowiecka [inw. 20015] (mat. inw.)
- Wanda Łucja Olszakowska (ID: sw.48595), 1892–1965 (r.: Antoni i Maria Chraszczewska) × Adam Wacław Rakowiecki h. Rola
- Małgorzata Rakowiecka h. Rola (ID: sw.48601), internowany Stanu Wojennego 1952–2000 (r.: Jerzy i Zofia Lejman) × Jerzy Maj
- Jerzy «Butrym» Rakowiecki h. Rola (ID: sw.48599), bohater Kto jest kim 1920–2003 (r.: Adam i Wanda Olszakowska) × Zofia Lejman
- Zofia Lejman (ID: sw.48600), 1923–2006 × Jerzy «Butrym» Rakowiecki h. Rola
- rząd 5, miejsce 28: Maria Szwarc [inw. 20018] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Władysław Falkowski [inw. 20019] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Feliks Federowicz [inw. 20020] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Felicja Gawlikowska [inw. 19922] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Mieczysław Oczkowski [inw. 19927] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Zielińscy [inw. 19929] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5,6: Sadomscy [inw. 19933] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7,8: Skrzypkowie [inw. 19936] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Wojciech Sancewicz [inw. 19942] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Antonina Linkowa [inw. 19947] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Tadea Chwalibóg [inw. 19949] (mat. inw.)
- Władysława Otocka h. Dołęga (I) (ID: sw.37268), artykuł 164647 w Nekrologii ~1840–1916 (r.: Napoleon i Konstancja Zabłocka) × Konstanty Kazimierz Wantoch-Rekowski
- Tadea Maria Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię (ID: sw.114838), 1902–1985 (r.: Tadeusz i Zofia Rekowska)
- rząd 6, miejsce 12: Leokadia Kośmider [inw. 19958] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim [inw. 19964] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Walerian Kozłowski [inw. 19965] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Edmund Podlewski [inw. 19968] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Eugenia Miszel [inw. 19971] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jadwiga Błaszkiewicz [inw. 19975] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Halina Przewoska [inw. 19979] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19,20: Jakowscy [inw. 19983] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Marian Stefan Jakowski h. Jastrzębiec (ID: 8.278.5), bohater PSB 1857–1921 (r.: Józef i Izabela Dworakowska) × Maria Wiszniewska
→ PSB: JAKOWSKI Stefan Marian (1857-1921) lekarz, bakteriolog
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zygmunt Jakowski h. Jastrzębiec (ID: 8.278.9), bohater PSB 1891–1933 (r.: Marian i Maria Wiszniewska) × Helena Świeżyńska h. Korczak
→ PSB: JAKOWSKI Zygmunt (1891-1933) doktor nauk rolniczych
- Janina Jakowska h. Jastrzębiec (ID: 8.278.7), 1883–1961 (r.: Marian i Maria Wiszniewska) × Bolesław Świętorzecki h. Trąby
- rząd 6, miejsce 21: Stanisław Więckows(Ki) [inw. 19986] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23,24: Pole Grobowe [inw. 19987] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Ludwik Chaales Des Entangs [inw. 19990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26,27: Emilia Maraszek [inw. 19992] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Zygmunt Pilaris [inw. 19996] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Mączyńscy [inw. 20009] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Anna Maria Kropiwnicka [inw. 20011] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi