Nowość! “Nekrologia Minakowskiego” (nekrologia.wielcy.pl) - Encyklopedia biograficzna na podstawie
kompletu nekrologów głównych polskich gazet od lutego 1845 do września 1939 r.
Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Name Surname: 

Mapa grobów
Wielkiej Genealogii Minakowskiego

Ten serwis ma dwie funkcje:
1. Pokazuje, kto jest pochowany w najbliższej okolicy (najbliższe 500 osób z Wielkiej Genealogii, których miejsce pochówku jest dokładnie znane)

2. Pokazuje groby rodzinne wskazanej osoby (do 9. stopnia koligacji, a więc aż do np. brata ciotecznego praprapradziadka)

Wyszukaj osobę:

Mapa działa też w telefonach i tabletach - możesz używać jej chodząc po cmentarzu lub zwiedzając zabytkowe kościoły. W przypadku dużych cmentarzy (Powązki, Rakowice, Łyczaków itp.) pokazuje miejsce grobu z dokładnością do kwatery.

Jak używać mapy (zwł. w telefonie) i co ciekawego można znaleźć, opisałem w artykule Mapa grobów polskich elit i twojej rodziny.
W artykule Mapa grobów rodzinnych przetestowana na dziecku opisałem wrażenia z testu bojowego - zwiedzanie Cmentarza Powązkowskiego z siedmioletnim dzieckiem:


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie. Robi to osobiście Marek Jerzy Minakowski.

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 07.10.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie