Miejscowość: Dubno
Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Dubno. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).
Okoliczne miejsca: Satyjów (8), Murawica (1), Smordwa (4), Warkowicze (1), Ołyka (13), Krzemieniec (78), Worotniów (1), Wołkowyje (2), Mizocz (10), Klewań (2), Jałowicze (1), Dermań (4), Szumbar (1), Poczajów (2), Zdołbunów (9), Wiśniowiec (8), Kiwerce (4), Równe (69), Deraźne (1), Werbeń (2), Łuck (84), Szpanów (5), Popowce (13), Peremyl (4), Nowomalin (1), Nakwasza (1), Tajkury (1), Zaborol (2), Tychoml (1), Beresteczko (7), Okoliczne parafie (niektóre): Sasów (3), Hołoby (8), Biały Kamień, pow. Złoczów (2), Kumanów (1), Dąbrowica (4), Kryłów (38), Oszczów (29), Horodło (5), Lwów, par. św. Andrzeja (524), Stanisławów, parafia ormiańska (582), Okoliczne cmentarze: Derewnia k. Żółkwi, cm. katolicki (3), Lwów, cm. Obrońcow Lwowa (Orląt) (28), Lwów, cm. Łyczakowski (861), Stanisławów, Cmentarz katolicki przy ul. Sapieżyńskiej (1), Stanisławów, cm. św. Józefa (70),
1582
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1654
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1738
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1753
Urodzenia
- Stefan Franciszek Turno h. wł. (Kotwice) (ID: 7.593.7), bohater Wiki 1753–1820 (r.: Zygmunt i Krystyna Szembek)
1780
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1781
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1791
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1793
Urodzenia
- Teresa ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.727), artykuł 1221 w Nekrologii 1793–1847 (r.: Michał i Magdalena Raczyńska)
1796
Urodzenia
- Edward ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.730), bohater PSB 1796–1823 (r.: Michał i Magdalena Raczyńska)
→ PSB: LUBOMIRSKI Edward Kazimierz (1796-1823) poeta, dyplomata
1800
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1801
Zgony
- Leo Hulewicz h. Nowina (ID: 7.965.1036), bohater PSB ~1740–1801 (r.: Michał i Marianna Wyhowska)
→ PSB: HULEWICZ Leon (2. poł. XVIII w.) regent kancelarii koronnej
1808
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1812
Zgony
- Kazimierz ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.732), ~1780–1812 (r.: Michał i Magdalena Raczyńska)
1813
Zgony
- Tadeusz Czacki z Czacza h. Świnka (ID: 3.529.133), bohater PSB 1765–1813 (r.: Feliks i Katarzyna Małachowska)
→ PSB: CZACKI Tadeusz (1765-1813) twórca Liceum Krzemienieckiego
1816
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1825
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1831
Urodzenia
- Karol Maszkowski (ID: psb.17257.1), bohater PSB 1831–1886 (r.: Jan i Józefa Simath)
→ PSB: MASZKOWSKI Karol (1831-1886) matematyk, rektor politechniki we Lwowie
1835
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1837
Małżeństwa
- Mieczysław Władysław Michał hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: 3.55.277), oficer Powstania Listopadowego 1807–1851 ×
Ludwika Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: 3.55.282), artykuł 21028 w Nekrologii ~1810–1882
1843
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1848
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1850
Zgony
- Klementyna Celestyna Rzyszczewska h. Pobóg (ID: 1.1153.36), artykuł 2894 w Nekrologii 1812–1850 (r.: Stanisław i Celestyna Czartoryska)
- Celestyna Anna Alina ks. Czartoryska na Korcu i Oleksińcach h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.588), artykuł 3324 w Nekrologii 1790–1850 (r.: Józef i Dorota Jabłonowska)
1851
Zgony
- Karolina de Molo h. wł. (ID: psb.20701.4), artykuł 3648 w Nekrologii ~1790–1851 (r.: N. i N. N.)
1853
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1855
Zgony
- Aniela Eufrozyna Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: lu.16544), 1778–1855 (r.: Adam i Joanna Swieżawska)
1856
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1857
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1858
Zgony
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1877
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1888
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1889
Urodzenia
- Jan Pohoski (ID: psb.19083.6), bohater PSB 1889–1940 (r.: August i Stefania Wydżga)
→ PSB: POHOSKI Jan (1889-1940) wiceprezydent Warszawy
1899
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
1905
Zgony
- Kazimierz Piotr Michał hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: lu.16557), hr. [tytuł] nadany 1827–1905 (r.: Eustachy i Aniela Ignatiew)
1925
Urodzenia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi