Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marceli Stanisław Kostka Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz ?1720-/1802
&ca 1750 Jadwiga Suchodolska h. Janina ?1730- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Romuald Kazimierz Dłużewski z Dłużewa h. Pobóg, urzędnik Królestwa Polskiego 1769-1838
&ca 1800 Antonina Suchodolska ca 1771-1844 |
|
|
Anna Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz, (linia: Julian Niemcewicz psb.19845.1) ?1760- |
|
|
Julian Ursyn Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz, bohater PSB 1758-1841 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1810-
&1844 Zaloguj się 1824- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiktoryn Benedykt Bogusławski h. Prus (III), artykuł w Nekrologii ca 1782-1856
&1837 Michalina Kamieńska, artykuł w Nekrologii ca 1816-1896 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1805-1872 |
|
|
Izabela Dłużewska z Dłużewa h. Pobóg ca 1804- |
|
|
Seweryn Anicet Dunin h. Łabędź, oficer Powstania Listopadowego 1796-1833 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się 1850-
&1874 Zaloguj się 1856- |
|
|
Władysław Antoni Bonifacy Grotowski z Grotowic h. Rawicz, okręg orłowski Tow. Rolniczego 1819-1900
&ca 1860 Matylda Zabłocka h. Łada, artykuł w Nekrologii ca 1842-1904 |
|
|
Henryk Ludwik Apoloniusz Bogusławski h. Prus (III), okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1838-1912 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1841-1910 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1839-1892 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1910 |
|
|
Zaloguj się ca 1885- |
|
|
Zaloguj się 1876- |
|
|
Maria Grotowska z Grotowic h. Rawicz, (linia: Dionizy Łączyński 15.413.163) ?1860- |
|
|
Zdzisław Grotowski z Grotowic h. Rawicz, artykuł w Nekrologii 1864-1904 |
|
|
Michalina Bogusławska h. Prus (III), (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) ?1880- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Szymański ?1910-1997 |
|
|
Jan Włodzimierz Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, (linia: Antoni Biesiekierski 1.962.85) 1892-1965 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eligiusz Albin Szymański 1936 |
|
|
Barbara Krystyna Biesiekierska z Biesiekierza h. Pomian, (linia: Antoni Biesiekierski 1.962.85) 1933 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi