Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Bartłomiej Komorowski z Komorowa h. Korczak, bohater PSB 1724-1781
&1752 Antonina Brygitta Pawłowska z Werbna h. Wierzbna ?1720-1791 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
&1774 Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798 |
|
|
Gertruda Komorowska z Komorowa h. Korczak, bohater PSB ca 1754-1771 |
|
|
Józefa Kunegunda Komorowska z Komorowa h. Korczak ca 1755-1816 |
|
|
Andrzej Jan Tadeusz Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1745-1831 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Idalia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1793-1859 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teresa ks. Sapieha h. Lis (odm.), artykuł w Nekrologii 1811-1895 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julian Cegliński h. Topór, bohater PSB 1827-1910
&ca 1870 Feliksa Buczyńska h. Strzemię ?1850-
&ca 1850 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1834-1867 |
|
|
Stanisław Wojciech Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1837-1884 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronisława Teonila Ceglińska h. Topór 1864-1946 |
|
|
Lucjan Cegliński h. Topór, artykuł w Nekrologii 1876-1939 |
|
|
Cecylia Maria Anuncjata hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1876-1962 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janusz Szałowski h. Sulima 1901-1967 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Szałowska h. Sulima, (linia: August Kicki 10.16.41) 1933 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grzegorz Kaczorowski ?1950
&ca 1980 Wiesława Dudek 1957 |
|
|
Maria Kurowska, (linia: August Kicki 10.16.41) 1958 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Kaczorowski 1984 |
|
|
Anna Gąsiorowska, (linia: August Kicki 10.16.41) 1987 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi